Ryuu Hiroshi

Goto down

Ryuu Hiroshi

Příspěvek pro Ryuu Hiroshi za Wed Aug 07, 2013 2:37 pm

Meno a Priezvisko : Ryuu Hiroshi
Hodnosť : Jounin / Nukenin
Vek : 21
Narodenie : 1.1.
Pohlavie : Muž
Klan : Denshi
Dedina : Iwa
KG: Hijutsu - Kagami - 
Sensei :  Ichiro
Charakteristika :
Vnútorná : Ryuu je vo vnútry celkom pokojný človek. Avšak nejde tu ani tak o pokoj ako o to , že má rád boje a preto sa niekedy bezhlavo púšťa do boja. Nieje moc vtipný a tiež to nieje nejaký mních , že by mal rád všetkých ľudí.
Vonkajšia : Na prvý pohľad už jeho oči naháňajú strach. Dlhé fisty (také tie drápy na ruke xD) o ňom napovedajú , že to nieje mierumilovná osoba. 

Životopis :
Bola  tmavá noc , keď sa zrazu začal ozývať detský plač. V ten deň som sa narodil ja . Matka sa o mňa veľmi starala nechcela ma ani len nikomu ukazovať lebo sa o mňa bála a to kvôli tomu , že mala na to dôvod. Od malička na mňa ľudia pozerali ako na nejakú príšeru. Keďže som nevedel prečo sa tak na mňa pozerajú bolo mi to jedno. Nikto sa však ani so mnou nechcel hrať a tak som celý deň strávil doma robením nejakých nudných aktivít typu  čítanie kníh alebo som pomáhal mame pri domácich prácach. Avšak toto všetko na mňa veľmi doliehalo a preto som sa stával pesimistickým človekom , čo nemal rád ľudí. Keď som nastúpil do akadémie ako vždy na mňa všetci zazerali. Nemal som žiadnych kamarátov až teda na jedného chalana , ktorému to prišlo „husté“ . Chodievali sme spolu von , hrávať sa , no keďže bol so mnou nikto sa s nami nechcel hrávať. Veľa krát som sa ho pýtal či mu to nevadí ale bolo mu to jedno. Chodievali sme spolu trénovať aby sme sa stali silnými shinobi. Moji rodičia ho privítali veľmi dobre a tak sme spolu vyrastali. Keď nastal Čas genínskych skúšiek bavili sme sa o tom , že čo s stane ak neuspejeme. Proste si povieme , že to skúsime nabudúce a bude. Genínske skúšky prebehli ľahko a tak sme sa stali genínmi. Po skúškach som sa začal zaujímať o moje hijutsu  ale chcel som sa dozvedieť aj  o histórii a hlavne prečo na mňa všetci tak zazerajú.  S mojim kamošom sme sa učili hlavne taijutsu pretože ja som  sa zameral viac na genjutsu a on viac na ninjutsu.  Ako ak čas plynul zadelili si nás do týmu skončili sme obidvaja spolu v týme a pridelili k nám ešte jedného týpka.  Náš sensei na mňa opäť pozeral ako na príšeru. Aj keď som sa akokoľvek snažil nikdy som pre neho nebol dosť dobrý , vždy ma nenávidel. 
 
Keď sa blížil čas chunínskych skúšok začali sme na plno trénovať. Bol som dobrý v taijutsu a v gen jutsu . Bojovali sme navzájom proti sebe až do noci. Ráno keď som sa zobudil mal som divný pocit , pocit , že to asi nezvládnem. Prišiel som na skúšky , kde sa mali konať duely. Keďže som mal už čosi za sebou nebál som sa toho , že by som sa zranil ale , že neuspejem a môj sensei na mňa nikdy neprestane pozerať ako na príšeru. Dostal som súpera , ktorý vedel dobre taijutsu , ale nevedel ho tak dobre ako ja a tak asi po desať minútovom zápase som nakoniec vyhral. Môj sensei si to nevšímal , skôr vyzeralo ako by ho to štvalo.  Po úspešnom slnení skúšok som sa vrátil domov a pochválil sa . Všetci na mňa boli hrdý a konečne som sa aj naučil novú klanovú techniku. Keď sme ako chunínovia dostali misiu okamžite som sa potešil avšak jedna osoba mi to tam celé kazila. Misia prebiehala tak , že sme mali ísť do jednej menšej dediny a poraziť tam nejakých banditov , ktorý stále napádali dedinu. Keď sme tam prišli vyzeralo to tam nádherne. Ubytovali sme v hoteli. Večer sme sa zobudili na strašný krik. „Banditi“ . To bolo to prvé čo nás napadlo. Utekali sme von a naše tvrdenie a potvrdilo. Banditi rabovali a zabíjali ľudí. Pustili sme sa do nich a keď sme ich zabili vrátili sme sa  domov.  Touto misiou začala naša kariéra shinobi presne tak ako sme si ja a Yoshi (môj kamoš) predstavovali.  Plnili sme veľa misii a k postu jounina nám chýbalo už len málo.
 
O svojom klane som chcel vedieť čím ďalej tým viac. Začal som čítať rôzne zvitky , kde bolo napísané o mojom hijutsu a histórii. Moje hijutsu bolo výnimočné tým , že sa delí na dve aktegórie techník. Prvá kategória dokáže ovládať genjutsu a druhá dokáže odolávať či dokonca obrátiť účinok genjutsu.  Avšak medzi ďalšie zaujímavé veci patrilo aj kuchiyose , ktoré mal tento klan k dispozícii. Avšak toto kuchiyose mohol zvolávať iba člen klanu , ktorý ovládal druhú kategóriu hijutsu.  Avšak na získanie druhej kategórie bola ťažká  cesta. Musel by som zabiť člena iného klanu a spolu s ním aj jeho klan aj preto v našom klane pomaly nikto v histórii nedokázal využívať druhú kategóriu hijutsu. A toto bol dôvod prečo na mňa ľudia pozerali ako na príšeru. Mysleli si , že by som ich mohol zabiť. Časom som zabudol na tieto veci a plnil ďalej misie , ktoré nám Tsuchikage zadával. Po nejakom čase som sa aj so svojim tímom stal jouninom a konečne som sa zbavil toho dementného Ichira (sensei) . Po čase mi totiž to začal liesť na nervy a mal som ho chuť zabiť. A vlastne prečo nie ? Ichiro bol člen jedného nemenovaného klanu , ktorý síce nevynikal nejakými špeciálnymi technikami ale na to aby som sa mu pomstil za tie jeho pohľady a naučil sa používať druhú kategóriu hijutsu. Avšak nemohol som to urobiť len tak na vlastnú päsť. Prišiel som za Tsuchikagem a povedal mu celý môj plán. Za to , že ma nedá zabiť mu budem slúžiť.  Jednu noc som prišiel do Ichirovho sídla klanu spolu s Tsuchikageho posilou a najskôr som zabil jeho a nakoniec pomocou iných shinobi som zabil vodcu a postupne celý klan. Dokázal som ovládať druhú kategóriu a dokázal som sa naučiť o tom ako odolávať účinkom genjutsu a ako účinok obrátiť na inú osobu.  Najviac som sa učil privolávať kuchiyose , ktoré už niekoľko rokov nebolo privolané. Keď sa mi to nakoniec podarilo zistil som , že je to rys , ktorý sa vie výborne pohybovať po skalách čo sa do Iwy hodilo. Avšak každému bolo po Čase  jasné , že som to bol ja a tak som nahral svoju smrť a nakoniec som sa opäť vrátil do dediny a slúžim Tsuchikagemu na jeho diabolské plány .

Techniky :
S-rank
-
A-rank
Kagami : Demonic Mirror
Kagami : Mass Mirror Illusion
Kagami : Reflect Genjutsu
B-rank
Kagami: Mirror Illusion
Kagami Genjutsu
C-rank
Kuchiyose no jutsu (Rysi)
D-rank
Shunshin no jutsu
Generic Sealing Technique
E-rank

Všetky základné

Body:
Nin: 2
Tai: 3.5
Gen: 5
Int: 4
Sila: 5
Rýchlosť: 4,5
Čakra: 3
RP: 3
 
Vybavenie :
Fisty (žiadny fisting ale drápy na ruke xD)


Naposledy upravil Ryuu Hiroshi dne Tue Aug 20, 2013 10:33 pm, celkově upraveno 6 krát
avatar
Ryuu Hiroshi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 07. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ryuu Hiroshi

Příspěvek pro Assasin Senju za Wed Aug 07, 2013 2:53 pm

Originální xD 
POVOLENO 
Jen ty techniky nech povolit Hitomi

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Ryuu Hiroshi

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Aug 19, 2013 11:17 am

OPRAVA, genjutsu máš na 5, ale na 4 máš i taijutsu a 3,5 ninjutsu a zároveň máš inteligenci 3. Pokud chceš využívat genjutsu na 5, musíš si upravit inteligenci na 4 a snížit taijutsu...Nikdo (až na výjimky, včetně kage) není expert na všechny tři složky. Je to v pravidlech.

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Ryuu Hiroshi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru