Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubytovna Minashigo

4 posters

Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Aug 08, 2013 5:03 pm

Ubytovna Minashigo 2mhzinn
Ubytovna Minashigo se nachází kousek od centra Otogakure. Je útočištěm především pro shinobi, kteří z nějakého důvodu nemají, kde být. Nachází se tu také spoustu cizinců, kterým chybí klanové sídlo a kontakty. Je to jedno z klidnějších míst, proto je těžké zde sehnat místo. A když už ho někdo získá, většinou se ho nevzdá až do smrti. Občas se zdá, že je to spíš zřícenina, nežli dům, ale narozdíl od jiných ubytoven si tu alespoň nájemníci navzájem nevyvražďují domácí mazlíčky.

Ubytovna Minashigo Xkzsrs
V bytě č. 13 bydlí od osmnácti let Kirin Yakushi. Jelikož je to až čtvrté patro, má vcelku pěkný výhled. Své sousedy příliš nezná, protože se domů většinou vrací buď příliš pozdě nebo příliš brzy. Její byt je kvůli nízké mzdě Chuuninky pouze 1+1, nejmenší v patře a možná v celém domě vůbec, ale stačí jí to. Má tu malý pokoj pro sebe, kuchyňku, koupelnu a wc. Pokud není bouřka, silný déšť, či zima, pak nikdy nezavírá okna.


Naposledy upravil Kirin Yakushi dne Mon Jul 14, 2014 8:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Tue May 20, 2014 8:44 am

Odpočívala jsem. Ostatně jsem na to měla spoustu času, sensei mi ho poskytl. A já se chtěla učit víc. Navíc jsem měla skvělý nápad na jednu techniku. Možná jsem se přepínala, ale byla jsem vyspalá a navíc mi trochu promluvil do duše. Neměla bych být tak slabá.
A co je mou největší slabinou? Taijutsu!
Ve svých očích jsem potřebovala štít a přesně na tom jsem pracovala. Lépe řečeno jsem seděla u stolu a psala. Psala jsem návod na techniku, která ještě neexistovala. Ale tohle byl můj systém. Když to budu mít zapsané, pravděpodobně se to podaří. Najedla jsem se jen zběžně, pití jsem měla vedle sebe na stole. Pak jsem šla zase na chvíli spát a zase jsem pracovala. Měla jsem té techniky plnou hlavu, dokonce se mi o ní zdálo!
Když byl základ hotov, rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Koncentrace chakry mi dělala problém, protože jsem plně nevěřila svému vlastnímu úsudku. Nechtěla jsem zkoušet nevyzkoušené na sobě, jinak řečeno. Nakonec se mi to ale podařilo a od loktu k dlani se mi natáhla tenká vrstva chakry. Nesourodá. Jako prkno.
Blbost!
Vrátila jsem se ke stolu. Musela jsem změnit hned několik parametrů.
...Doplnit pečetě.
To bylo ono. Tentokrát se mi podařilo vytvořit kulatý štít.
"Chakura no Tate," vymyslela jsem si i název a zkoušela to znovu.
Spokojená s výsledkem jsem se šla ještě na chvíli vyspat. Neuměla jsem to. Ale základ byl dobrý a tak jsem přerušila trénink přípravou na misi a odchodem do centra.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Jul 13, 2014 4:47 pm

Dorazila jsem domů. Svlékla jsem kimono, které mi koupil a uložila jsem ho do skříně. Červená stejně nikdy nebyla moje oblíbená barva! Když jsem se pokoušela udělat si čaj, opařila jsem se. Rána se během chvíle zahojila, ale o to větší jsem měla vztek. Rozhodla jsem se místo toho pro horkou sprchu. Vymyla jsem z vlasů veškerou krev, ale když jsem se potom dívala do zrcadla, cítila jsem ji v nich. Lidé. Můj vlastní druh. Lhala jsem pro ně. Zabíjela jsem pro ně. Žila jsem pro ně. A neměla jsem z toho nic. Ani kapku uznání, ani nejmenší pochvalu! S mým prvním senseiem to bylo jiné. Odstrčil ostatní a staral se o mě. Učil mě, co je správné. A pak mě nechal napospas osudu. Jako všichni ostatní. Od rodiny jsem sice odešla dobrovolně, ale matka mě nikdy v životě nehledala. A ty hyeny, kterým se říká "příbuzní" se také neobtěžovali. Ani nevěděli, kam jsem se dostala. V koho jsem vyrostla. Když jsem sledovala svůj odraz, ztrácela se ve vlastních očích, našla jsem v nich nového člověka. Nebudu mluvit a nebudu se smát. Bude to způsob, jakým se budu bránit světu.

Našla jsem svou předchozí výplatu, nechala si něco na jídlo a vydala jsem se nakupovat. Změnila jsem svůj vzhled. Zvolila jsem věci, které mi připadaly silné. Kůže. Ocel. Natáhla jsem si nadkolenky a rukavice. Připadala si najednou chráněná před světem. Poprvé od doby, kdy mi bylo šest, jsem tak dobrovolně vyšla z domu bez copů nebo jinak sepnutých vlasů. Rozpuštěný mi spadaly hluboko pod pas.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Jul 17, 2014 8:39 pm

Dorazili jsme k ubytovně. Nebyla to žádná výjimečná budova, ale nebyla ani jednou z nejhorších. Přece jen stála v centru.
"Doufám, že nejsi pověrčivá," pousmála jsem se, odemkla domovní dveře a suverénně zamířila ke střešnímu bytu. K bytu číslo 13. "I kvůli číslu je levnější než ostatní."
Zdůvodňovalo to moji volbu, i když to nebyl jediný a už vůbec ne hlavní důvod výběru. Chtěla jsem vidět na místo, kde se nachází Otokage-sama.
Vešly jsme dovnitř a já se zhluboka nadechla a hodila po ní zamyšlený, ale nadšený pohled.
"Víš... Jsi moje první návštěva," prozradila jsem jí, co se mi celou cestu honilo hlavou. "Takže doufám, že se ti tu alespoň trochu líbí."
Měla jsem otázku, když jsem kladla otázky. Ona přece nesměla lhát. Ačkoli jsem s ní na oplátku mínila stejný systém udržovat i já.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Killunia Thu Jul 17, 2014 9:28 pm

Krátká procházka vesnicí, a už jsme se ocitly u jejího bytu. Jednalo se o něco tak neuvěřitelně prostého, že mi i náš malý domek připadal jako palác. Povzdechla jsem si a vešla jsem dovnitř. Útulný.
"Nejsem pověrčivá," ujistila jsem ji. "Bylo by to trošku hloupé, kdyby někdo, kdo má v sobě někoho, kdo zná tajemství vesmíru, byl pověrčivý." Lehce jsem se pousmála. Přestože tu bylo málo prostoru, necítila jsem se ani stísněně. "Docela se mi to tu líbí. I když... vlastnit zahradu asi nic nepřekoná..." Nechtěla jsem už moc mluvit o obyčejných věcech, zaujalo mě spíš to, co řekla u Otokageho v kanceláři. Nechtěla jsem poslouchat, ale to už se to pak týkalo i mě, takže jsem měla nastražené uši.
Nevím, jestli ji to nějak neurazí... Trochu jsem váhala, přesto jsem to však nakonec vyslovila.
"Kirin... proč si myslíš, že bys nebyla dobrým Jouninem? Neslyšela jsem totiž všechno, co jsi Madarovi-sama řekla, ale tohle mě opravdu... zaujalo." Snad každý shinobi, alespoň ten mocichtivý, si myslel, že se síla musí vždy nutně odvíjet od hodnosti. Většina chtěla dosáhnout co nejvyšší hodnosti co nejrychleji. Kirin však svou nabídku odmítla, což se zdálo trochu překvapující. "Copak hodnost ve světě ninjů nic neznamená? Vždy jsem si totiž myslela, že ano... Proto se na mě všichni dívají skrz prsty, když zjistí, že jsem genin..."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Thu Jul 17, 2014 9:40 pm

Byla jsem ráda, že mi to tu pochválila. Zahradu jsem nepotřebovala. Zbytečné starosti navíc. Pozorovala jsem si a uvědomila jsem si, že její oblečení za tu chvíli u Otokageho nemohlo uschnout.
"Pokud si chceš nechat uschnout oblečení, něco ti zatím půjčím. Fén je támhle v té krabici," ukázala jsem na jednu z poliček. "A ještě mi řekni, co bys chtěla k pití. Jídla tu moc nemám, jen nějaký ten ramen a onigiri."
Posadila jsem se na postel a ukázala vedle sebe. Moc jiných míst k posazení tu nebylo. Postel ale byla prostorná a vypadala i pohodlně. Opřela jsem se zády o zeď a pozorně poslouchala, co říká.
"Chtěla bych se stát Jouninem, skutečně moc," zvedla jsem k ní pohled. "Ale po poslední misi jsem si uvědomila, že jako Jounin bych dostávala mise ještě těžší. A pokud nezvládnu ty svoje, je tu riziko, že bych své vesnici uškodila při těch těžších ještě víc než jedním neúspěchem..."
Neuspěl ani můj sensei, pravda, ale pro mě to bylo skutečně důležité.
"Přála bych si, aby mě Mareo-sensei naučil vše, co sám umí, než se odvážím ucházet se o povýšení. Ve světě shinobi znamená hodnost určitě hodně... ale k čemu je ti hodnost, pokud nemáš schopnosti na to dostát povinnostem, které přináší?"
Chtěla jsem být mnohem lepší.
"Když jsem chtěla bojovat s tebou," zadívala jsem se na ni s mírně sarkastickým úsměvem. "...měla jsem jen jedinou šanci. Nemám dostatek technik, nezvládám taktiku. Pokud bych tě - nebo kohokoli jiného - nemohla dostat nejhůře na metr vzdálenosti, nebyla bych schopná udělat nic. Takový Jounin být nechci."
Nic víc jsem k tomu říct nemohla. Snažila jsem se mluvit tak, jak to cítím, i když to bylo zvláštní. Na okamžik jsem zatoužila po přítomnosti svého prvního senseie. Vždycky jsem se o něj mohla opřít a to doslova a říct, co cítím. Pak jsem nepotřebovala pocity v boji. Oproti tomu když se ve mě hromadí... poslední hodiny byly důkazem toho, že to nekončí dobře.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Killunia Thu Jul 17, 2014 10:34 pm

Chtěla jsem se posadit, ale pak jsem si uvědomila, že jsem ještě pořád celá mokrá. Kdybych chvilku soustředila chakru.... Možná bych to mohla usušit sama. A tak jsem si sedla na Kirininu postel, aniž bych odložila své zmáčené oblečení. Místo toho jsem začala kolem sebe soustřeďovat svou chakru, čímž jsem vytvářela teplo, které mě postupně vysoušelo.
"Myslím, že si poradím sama. Nebudu ti tady brát oblečení... A taky se nebudu před nikým svlékat." Znělo to dost komicky, nicméně se jednalo o pravdu. nenáviděla jsem, když jsem musela odhalovat své tělo víc, než bylo nutné. A mohlo by se jednat možná i o mou vlastní sestru. Nabídku k občerstvení jsem přijala, i když jen částečně. "K pití bych si dala čaj, pokud máš. Je mi jedno jaký. Kdyby ne, tak stačí trocha vody. A hlad nemám, takže jídlo nechci, díky." Pokusila jsem se o krátký úsměv, ten však vyhasl ve chvíli, kdy se pustila do řeči. Všechno znělo tak objektivně... Skoro jsem až byla překvapená. Nejspíše mluvila pravdu, vlastně ani neměla důvod lhát.
"No vidíš. Já si zase nepřipadám dost dobrá na Chuunina. Na hodnosti mi vlastně ani nezáleží, protože s postupujícím časem ztratí význam. Ale vím, jak na tom záleží ostatním lidem. Jak se skrz tenhle hloupý systém dívají všichni ti ninjové. Ale... nikdy jsem si nepřipadala jako někdo, kdo by měl postoupit někam výš. Možná je to tím, že se na mě všichni věčně dívají jako na odpad, tak jsem to od nich nevědomky přejala." Povzdechla jsem si a na krátký moment jsem zavřela své zelené oči. "A jak jsi mohla vidět, ani Madara-sama nevyjádřil nic, žádnou pochvalu, uznání, že jsem splnila misi, v níž jsem se zbavila jednatřiceti trénovaných zabijáků. Pro každého Kage, každého radního, jsem něco, co nepotřebují..." Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli jí vyjádřím své pocity, které se ukrývaly do té doby někde pekelně hluboko. Nakonec jsem je nezatlačila zpět. Trochu mi přišlo, že jsem jí to dlužila, když mi i ona sdělila svůj názor, proč by neměla výš.
"Vlastně by se dalo říct, že mají pravdu. Nemají důvod mě povyšovat. Beru to. Jsem slabá a nespolehlivá, nezasloužím si povýšení..." Takto jsem to uzavřela a už to nechala být. Když se zmínila o svých schopnostech, respektive o nedostatcích v nich, musela jsem to taktéž okomentovat.
"Podle té techniky, kterou jsi na mě použila v aréně, soudím, že máš Katon. Je to velice složitý živel na ovládnutí. A taky umíš používat lékařská jutsu. Myslím, že když se trochu budeš snažit zdokonalit v tom, co už umíš, budeš mít dostatečnou sílu na Jounina. Ono, někdy je lepší se dostat nepříteli na tělo než vyčkávat někde v úkrytu, stát daleko od něj. Ale pokud bys chtěla, umím pár technik, které se mohou naučit i obyčejní ninjové. A které by ti pomohly jak v boji zblízka, tak i z dálky." Užuž jsem chtěla zmínit, že by mi mohla vyléčit má potrhaná křídla. Jednalo se však o tolik sobeckou věc, že jsem ji raději spolkla a nechala jsem ji na pokoji.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Jul 18, 2014 8:00 am

Pobavilo mě, že se styděla. Já se rozhodla, že se takových pocitů spolu s novou změnou zbavím. I když byl fakt, že při zkoumavějším pohledu někoho cizího jsem byla ve vyzývavých věcech ještě nejistá. Zvědavě jsem se na ni zadívala a usmála jsem se.
"Třeba bych tě také mohla něco naučit," dodala jsem energicky. "I když mám pouze jednu katonovou techniku do C-ranku. A jednu, která není zcela Katon, ale je efektivní."
Ta možnost se mi líbila. Narážela na to, kde byl zakopaný pes.
"Vždycky jsem se divila, že v jiných vesnicích lidé zesílí rychleji..." pokrčila jsem rameny. "Na misích jsem se setkávala s mladšími, kteří byli lepší než já, protože měli víc technik. Byli lepší v boji nebo alespoň v léčení, i když já mám pro to ten nejvýhodnější klan."
Teprve nedávno jsem přišla na to, co mohlo být důvodem. Ale nijak jsem ho neřešila, musela jsem ho brát takový, jaký byl. Některé fakty totiž nelze změnit ani přemýšlet nad jejich změnou, protože tím byste zradili veškeré vaše ideály.
"Pak mi došlo, že proti nim jednoduše nemohu mít šanci, když nemám šanci se zlepšovat. Tebe nepochválili, já nedostala techniku, kterou jsem chtěla umět," pokrčila jsem rameny. "Otokage-sama techniky dává za odměnu. Ale pokud nebudu umět nové techniky, nebudu mít šanci uspět ve starých misích a tím pádem nové techniky nedostanu. Tím se dostávám do nekonečného kruhu porážky a ponížení."
Sklopila jsem pohled. Někteří lidé to zvládli. Ano. Jenže někteří lidé měli Kekkei Genkai. Já měla něco jako Hijutsu o jedné technice.
"I když bych se chtěla věnovat lékařským technikám, nemůžu, protože se k nový prakticky nedostanu a když ano, je to tak vyjímečné, že nemám na výběr a musím zvolit něco, co mi pomůže v boji..."
V Kumogakure lidé trénovali denně nové techniky. Viděla jsem tam ty samé lidi pořád. Bavili se a smáli, pomáhali si a dostávali nové, hned jak se naučili staré. Tady to neplatilo. Tady táhl každý sám za sebe a platila politika cukru a biče. Byla jsem si ale jistá, že Otokage-sama ví, proč to dělá. Každopádně jsem se tím dostala k jádru problému.
"Nemůžeme být víc než odpad, když nedostaneme možnost být něčím víc..." povzdechla jsem. "I kdybychom se jedna od druhé naučily všechno, co můžeme, stejně nebudeme mít dostatek."
Možná by bylo lepší odejít zesílit jinam. Infiltrovat se dlouhodobě do jiné vesnice, dokud se nenaučíme techniky, které chceme, tam, kde je možné se k nim dostat lehčeji než lehce. Tuhle myšlenku jsem ale nahlas nevyslovila. Na hodnosti jsem možná nelpěla, ale technikám jsem přikládala neskutečnou váhu.
"Ale z jeho slov se mi zdálo, že tě má v plánu povýšit, když mu slíbíš věrnost a to jsi udělala," šibalsky jsem na ni mrkla. "Takže jsem si jistá, že za chvilku budeš Chuunin jako já!"
Sice jsem ji chtěla podpořit, ale nevymýšlela jsem si kvůli tomu. Opravdu jsem pochopila, že pokud řekne, co chce, tak ji povýší. A ona to přece řekla! A Otokage-sama nebyl lhář, takže ji vyšší hodnost bude určitě čekat, ať už bude nebo nebude chtít.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Killunia Fri Jul 18, 2014 1:37 pm

Pečlivě jsem ji poslouchala a zároveň jsem sledovala emoce v jejím obličeji. Měnily se s tím, co jí vycházelo z úst. A všechno, až na ty poslední dvě věty, bylo pravdivé tolik, až to zabolelo.
"Otogakure je úplně jiná než ostatní vesnice, především ty velké. Vyrostla jsem v Konoze, a i když mě odtamtud vyhodili radní po smrti mých rodičů, Hokage-sama mě přijal, přestože jsem přišla z nepřátelské vesnice. Chvíli jsem tam s nimi i spolupracovala, protože jsem věděla, že tady mě nikdo hledat nebude. Viděla jsem, jak to tam chodí. Jaký si studenti udržují svůj vztah s učitelem. Jak pilně všichni trénují. Jakou mají důvěru ve vůdce své vesnice a jakou důvěru má on ve své shinobi. Jakmile jsem se vrátila zpátky sem, málem jsem si na tu změnu nezvykla. Všichni mě přehlíželi, každý se hnal je za svým. Neuměli se zastavit, otočit se a podívat se na holku, která by ráda došla někam dál, dolétla výš. Takhle to tady prostě nechodí..." Když jsem to pak všechno mohla porovnat, na malý moment jsem se chtěla vrátit na místo, kde jsem se narodila. "Taky v těch vesnicích žije spousta extrémně talentovaných lidí, lidí se silnými vrozenými schopnostmi. Tady... Tady se shromažďuje odpad, dalo by se říct. Anebo lidé, kteří jsou až příliš asociální a nebezpeční." Tiše jsem se uchechtla a pohled jsem namířila někam na protější zeď. Už dlouho jsem takhle hodně nepovídala.
"Když ti Otokage-sama techniku nedá, musíš si zkusit nějakou vymyslet. Odkud asi myslíš, že mám ty svoje?" Lehce jsem se pousmála. "Jednu mám z Konohy, dostala jsem ji za odměnu v boji proti nunkeninům. Další mě naučil nějaký Jounin tady ve vesnici. A zbytek jsem si musela zařídit sama. Dokonce i Kuchiyose no Jutsu jsem se učila bez svitků, bez teorie. Jen z toho, že jsem od někoho odpozorovala pečetě a věděla jsem, co to udělá." Pravdou bylo, že nikdo nebyl ochoten mě učit. Nikdy jsem neměla tým, už vůbec ne kompletní, a skoro nikdy senseie. Nenašel se nikdo, kdo by si mě vzal pod svá ochranná křídla. Možná také proto, že jsem pro všechny pouhým monstrem.
"Otokage mě nepovýší, protože jsem neřekla to, co chtěl slyšet. Chtěl slyšet, že budu navždy patřit pod Otogakure no Sato, že se nikdy nepostavím proti nim, že mu budu sloužit, ať se děje, co se děje. Pokud však věděl, že mám v sobě Draka živlů, nemohl to ode mě očekávat. Stejně se zdálo, že i po mé přísaze, že nevztáhnu ruku na život Otogakure no shinobi i poté, co se budu muset postavit někdy proti nim... Že mu to prostě nestačilo. Že to bylo pro něj takové to: "Hm, to mi bude muset stačit. Víc z ní nevytáhnu." Takhle to cítím. Ale budu plnit mise. Je mi jedno, kolik jich bude a jak budou těžké. Prostě z něj to povýšení vytáhnu, ať už bude chtít, nebo ne..." I tentokrát mou mluvu uzavřel úsměv. Jak snadné je někdy mluvit pravdu. Otokage se nezdál, že by mě chtěl povýšit, avšak ve chvíli, kdy uvidí seznam splněných misí, jejichž počet by několikrát převýšil nutný počet na povýšení, nemůže udělat snad nic jiného. Až mu službou jemu a vesnici ukážu, že to myslím vážně...
Já ani nemám jinou možnost. A mohu být sebesilnější, pokud se mu nebude chtít, tak to neudělá. Věrnost vesnici, bezmeznou věrnost, mu zajistit nemohu. A tak mu musím dokázat, že alespoň teď chci být ve Zvučné vesnici a sloužit jí.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Jul 18, 2014 4:40 pm

"Přála bych si, aby to tu bylo jako v jiných vesnicích..."
Obdivovala jsem ji. Naučit se techniky sama nebo vymýšlet vlastní nebylo pro mě. A i když jsem v cizích zemích nestrávila prakticky žádný čas, už tak mě to tam okouzlilo.
"Mám nějaké vlastní techniky, ale nedokážu znovu vymyslet všechny, které bych chtěla umět a už existují, obzvláště když s většinou nemám potřebnou praxi," povzdechla jsem.
Vždycky jsem udělala něco špatně. A zkušenosti/praxi nezískám bez základních technik, které mi nedávají. Paradox.
"Ale..." hodila jsem po ní pohledem plným touhy po dobrodružství. "Mohly bychom se vyznamenat ve válce! Není to sice cesta, kterou bych chtěla jít, ale pokud je to možnost, jak získat vše, co si přejeme..."
Pokud bych se začala víc soustředit na Katon, byla by z nás skvělá dvojka. Nikdo by na nás nevztáhl ruku. Protože bychom každého mohly spálit na popel během pár vteřin. Ta fantazie se mi líbila. Jako průzkumník jsem stejně za moc nestála.
"Mohla bych se na něco zeptat?" odhrnula jsem si vlasy z čela. "Proč jsi v Konoze nezůstala, když říkáš, že tě Hokage přijal?"
Já bych zůstala kvůli Otokagemu-sama. A Mareovi-sensei. A asi i kvůli ní. Ale pokud bych je neznala a měla možnost žít ve světě, který zvyšuje moje šance na přežití, neváhala bych.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Killunia Fri Jul 18, 2014 6:42 pm

"Hm," přitakala jsem tiše. Také by se mi líbilo, kdyby se chovala tato vesnice více jako ty ostatní. V nich se mi to zdálo živější, lidé se starali o sebe navzájem mnohem více, než tomu bylo tady.
"Někdy je lepší, když se necháš vést svou představivostí. Jenom zavřeš oči a zkusíš si vybavit něco, co bys chtěla umět. Pak to stačí jen uvést do praxe." Takhle fungovala tvorba mých technik, pouze s mezistupněm s názvem "kresba". "Mně vždycky stačilo, když mi hlavou proběhl nějaký nápad. Co se s mou schopností ještě nedělalo. Pak si to nakreslím, protože moje krátká paměť je zmetek, a můžu to dotvořit i potom. Ani nevíš, kolik mám doma na stole papírů s obrázky různých technik, které ještě nespatřily světlo světa..." Když začala hovořit o válce, lehce jsem si povzdechla.
"Válka přináší zlé věci. Smrt. I když je fakt, že může někdy vyrovnat i Váhy světa. Ale... proslavit se válkou, to není ta cesta, po níž bych chtěla kráčet. Víš, pokud mi někdo život násilně neukončí, válek na tomto světě uvidím spoustu. I můj drak jich mnoho viděl. Ani by mi to nesplnilo nic, po čem jsem toužila. To raději zůstanu navždy genin..." Sklopila jsem hlavu a znovu si připomněla, že jsem ukončila život jednatřiceti lidem. I když byli jen obyčejnými lidmi, kteří konali zlo (nemuselo tomu tak nutně být, někteří tak činili jen kvůli přežití), neměl by se jim krátit život. Ne. Mrzelo mě to, že jsem je musela zabít.
Z myšlenek mě vytrhla svou otázkou. Zamručela jsem a na chvíli jsem se zamyslela. Dala jsem si nejprve dohromady časové souvislosti, pak mi to začalo docházet.
"V té době... V té době byly Váhy světa nakloněny na stranu Konohy, což znamenalo, že jsem musela stát proti nim. A navíc byl v Oto zákaz vycházení bez Otokageho příkazu a já odešla, aniž bych to Madarovi řekla. Nechtěla jsem problémy." Když se nad tím zamyslím, dávalo to smysl. Zákaz by i teď, pořád byla celá vesnice pokryta Reininým krystalem. Tehdy se mi také ještě zdálo, že tam tak trochu nepatřím. Že jen otravuji. "Navíc tady mám ještě mladší sestru. Poslední kousek rodiny, který mi zbyl."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Jul 18, 2014 7:37 pm

Rozzářily se mi oči.
"To ti závidím, vždy jsem si sourozence jen přála. Ale táta mi brzy umřel a má zbývající rodina..." pokrčila jsem rameny. "Nerozumíme si. Proto jsem tady a žiju sama, od svých Chuuninských zkoušek."
Vlastně to nebylo tak dlouho, i když mi to připadalo jako věčnost. A měla jsem to tu ráda tak, že bych tu chtěla strávit ještě delší čas.
K jejím dalším slovům bylo těžké cokoli říct. Já dala přednost možnosti mít nové techniky a zlepšit životní situaci, ač ani teď nebyla zlá, před soucitem s lidmi. Další války už neuvidím. Možná to byla má jediná příležitost. A co se týká technik, tak kreslit jsem moc neuměla a moje představivost taky v tomhle ohledu nebyla nijak slavná. Měla jsem ráda jasné věci nebo něco, co už jsem stavěla na předchozích znalostech. Rozhodla jsem se proto změnit téma. O sourozencích jsme už mluvili, tak jsem se k ní zvědavě naklonila v rámci jiné otázky.
"A co chlapci? Nebo děvčata?" visela jsem na ní pohledem.
Byla pěkná. Měla velká prsa. A ještě kunoichi, takže v určitém smyslu slova musela ostatním připadat nedostupná. Naprosto ideální typ pro to, aby ji všichni minimálně tajně zbožňovali.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Killunia Fri Jul 18, 2014 8:57 pm

"Je smutné, když si nerozumíš s rodinou... Rodina by měla být něčím, o co se můžeš vždy opřít, s čím si můžeš říct cokoli a nepoškodí tě to. Takhle to mám se sestrou. I když se dost hádáme, dokonce se i pereme, vždycky se omluvíme jedna druhé a za pět minut jsme nejlepší kamarádky. Za nic na světě bych ji nevyměnila, nikdy..." Možná i Killuniho, který je již prakticky mou součástí, bych se nikdy nevzdala. Kdybych si musela vybrat mezi drakem a sestrou, vybrala bych si svou malou sestřičku. I když mi nedává žádnou zvláštní schopnost.
"Vybrala by sis dobře," okomentoval mé současné myšlenky Killuni. "Sourozenci jsou něco, čeho si někteří lidé cení málo. Někteří si s nimi vztahy zničili. Vždyť i ti čtyři další Draci živlů jsou pro mě skoro jako sourozenci, i když skoro nenávidím Ailluniho. A nejraději bych ho občas zabil, kdyby to někdy šlo..." Nemohla jsem si pomoct, musela jsem se usmát. I když byl ten drak někdy otravný, někdy mi lezl na nervy, dokázal mě rozesmát. Dokázal mě zbavit toho balvanu, který mi zavaloval duši.
Otázka, kterou Kirin vyslovila, ze mě skoro doslova vyrazila dech. Musela jsem se na chvíli úplně zastavit, ať už v myšlenkách, nebo v tělesných funkcích, abych se dokázala pořádně soustředit na odpověď. A ta zněla naprosto chladně a odměřeně, skoro i roboticky.
"Drak se zamiluje jen jednou jedinkrát v životě. Tak zní to pravidlo. To znamená, že nebude nic, dokud se neobjeví ten, kdo má být tím vyvoleným. Ale je možné, že k tomu ani nedojde. Lásku v tom smyslu slova se totiž pokouším vymazat, protože se nechci pak zamilovat do někoho, kdo by vedle mě pak zestárl a zemřel."
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Fri Jul 18, 2014 9:55 pm

"Vinila jsem matku z otcovy smrti... Nikdy jsme si to nedokázaly vyjasnit," pokrčila jsem rameny. "Nikdy jí to nebudu chtít a umět odpustit." 
Tím jsem téma uzavřela. Nechtěla jsem o tom příliš mluvit. I po letech to bolelo. Raději jsem poslouchala její monolog. A to, co říkala... To znamenalo, že ona nezestárne. Lidé vedle ní budou jen umírat. To bylo skutečně děsivé. Ne, pro mě. Ne pro její okolí, alespoň bych to nechápala. Ale pro ni samotnou. Věřila jsem tomu, že se lásce nedá bránit. Alespoň jsem v to doufala, protože jsem si přála se naprosto bezmezně zamilovat.
"A kdyby ten někdo měl draka jako ty?"
To by byl jiný příklad. Ten člověk by nezestárl. I když by tu stále bylo riziko, že zemře. Složité. Smutné. Ale vlastně nádherné. Původně jsem se chtěla zeptat, jestli její sestřička také bude žít věčně, ale bála jsem se negativní odpovědi. Nechtěla jsem, aby byla smutná.
"Co si v tom případě myslíš o přátelství?" zvolila jsem proto jinou otázku. "Až mi bude devadesát, pokud se toho vůbec dožiju, budeš vypadat stále stejně..."
Bylo to jako živoucí důkaz lidské smrtelnosti. Přitahovalo mě to, určitým podivným způsobem.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Killunia Sat Jul 19, 2014 10:31 am

"Nositelů draků je pět. I kdyby se začali párovat mezi sebou, na někoho to prostě vyjde tak, že by stejně zůstal sám. Navíc ani nevím, jaké mají ostatní nositelé pohlaví, kromě jednoho, jaký vzhled, kromě toho jednoho, jakou povahu... Ne, je to prostě až moc složité." Zakroutila jsem hlavou a okamžitě jsem tak vyvrátila tu její myšlenku. Nemohla bych ani být s někým, kdo má onoho draka - musel by se stát zázrak, abychom se zamilovali do sebe navzájem. A navíc, už tak jsme všichni nositelé dost propojení, budeme bojovat na jedné straně. Spolu. Víc než lásku bych uvítala věčné přátelství. A to mě přivedlo k její druhé otázce.
"Přátelství je pouto, které je z dračího pohledu o dost volnější... Mohu je tvořit, mohu je ničit. Ale... Já osobně chci zůstat svým přátelům věrná. A je mi jedno, že to bude s lidmi, kteří mě za padesát let uvidí úplně stejně mladou, jaká jsem teď, a oni budou staří a vrásčití. Jak je ale známo, lidé lžou, přetvařují se, zatímco já toho nejsem schopna. Netuším, jak silné a pravdivé přátelství umí nabídnout oni." Poslední dobou mi lidé akorát ukazovali, že mě považují za kus hadru, se kterým si mohou pohazovat, jak se jim zlíbí. "Ale pokud si přátele najdu, ať už mezi krátkověkými lidmi, nebo dlouhověkými draky, budu si jich vážit až do smrti." Má odpověď byla v tomto směru prostá. Pokud se od svých přátel nedočkám zrady, pokud si mě budou taktéž vážit, budu s nimi až do doby, dokud naposledy nevydechnou.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sat Jul 19, 2014 10:49 am

Líbila se mi čím dál víc. V jistém ohledu mi jí i bylo líto, kvůli oněm problémům s láskou, ale tenhle pocit si ode mě nezasloužila a nedala jsem ho na sobě znát. Bylo by lepší, kdyby na tu možnost "špatně se zamilovat" do někoho, kdo brzy umře, alespoň na chvíli úplně zapomněla.
Zajímalo by mě, jestli existují i lidé nebo draci, kteří se nezamilují nikdy...
"Kdy plánuješ vyrazit?" zkusila jsem znovu změnit téma na něco lepšího. "Pokud to ještě počká, mohly bychom chvilku trénovat. Ty bys mě naučila základy svojí techniky, já tebe základy nějaké mé?"
Byla jsem zvědavá, jestli bude souhlasit. Já osobně jsem se při tréninku vždy úžasně uvolnila.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Killunia Sun Jul 20, 2014 12:25 am

Vypadalo to, že moje návštěva již skončí. Pomalu mě začínal přepadat hlad spolu s únavou, zatímco ona zamířila tématem konverzace k tréninku. A mě čekala mise. Sice "pouze" průzkumná, nicméně i to potřebovalo přípravu. Pokud bude Otokage chtít informace, dám mu je v podobě kreseb.
"Em... Ráda bych si před misí ještě zašla domů. Mám tam sestru, kočku... Domácí jídlo... Svou postel... A taky papíry na obrázky..." Nechtěla jsem ji nějak urážet nebo něco, ale potřebovala jsem odejít. Odrazila jsem se tedy od zdi a seskočila jsem z postele na zem. "Ale trénovat můžeme jindy, ne? Času je tady dost... A nikdo se o nás možná ani nezajímá." Sklopila jsem hlavu. Musela jsem se zeptat na jednu věc, než odejdu. Nechala jsem si tedy narůst křídla i ocas (bez něj to totiž prostě nešlo) a trochu jsem je roztáhla. Kirin tak mohla vidět otvory v šedých blanách.
"Nevíš, jestli bys nedokázala tohle vyléčit? Jak jsem byla sestřelena, tak mi to znemožnilo létání... A já bych nerada o svou docela nově objevenou schopnost přišla..." Mluvila jsem docela nejistě, skoro jako bych se bála její reakce.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Sun Jul 20, 2014 12:12 pm

Zamyšleně jsem na ni hleděla a prohlížela si její křídla. K předchozí řeči jsem pouze kývla, nemohla jsem jí to vyčítat. Točila jsem se kolem ní, prohlížela jsem si ji ze všech stran.
"Nevím, jestli to dokážu kompletně uzdravit," zavrtěla jsem hlavou. "Pokud nezabere obvyklá technika, existují jen dvě, které by to uzdravily... A to je trochu komplikované."
V duchu jsem zkoumala možnosti.
"Mám speciální lékařskou techniku svého klanu, která ale existuje na principu hojení ještě před zásahem, nemohu ji tedy použít teď," povzdechla jsem. "Na jejím základě ale vznikla technika jiná, Saibō no Kasseijutsu, použitelná v jinak neřešitelných případech a regenerující samotné buňky. Problém je, že je to technika z Konohagakure no Sato."
Mohla jsem zkusit použít základní lékařskou techniku, ale nebyla jsem si jistá účinkem. Přece jen její křídla byla skutečně výjimečná.
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Killunia Mon Jul 21, 2014 2:07 pm

Trochu zklamaně, trochu poraženě, jsem nechala svá křídla s ocasem zmizet. Nedovolila jsem si riskovat léčbu obyčejnou technikou, když ani nevíme, jak se taková křídla mají léčit. Tady v Oto nebydlel žádný zkušený medik, který měl za sebou tisíce operací. Ne.
Nesmím riskovat...
"No... Asi si pak někdy zajdu do Konohy. Až mě to tady přestane bavit. A teď budu muset vydržet chvíli bez létání..." Mluvila jsem hlasem, který zněl, jako by mě to snad ani netrápilo. Smířila jsem se s tím, nedalo se nic dělat. Nesměla jsem si tím nyní zatěžovat hlavu. Nakonec jsem se tedy na Kirin otočila a usmála jsem se. "Tak já už půjdu. Děkuji moc za záchranu života... a vlastně všechno dneska. Tak se měj a zase někdy..." Lehce jsem se uklonila a pak jsem vyšla z bytu. Nechala jsem ji tam samotnou... ale určitě ji tak nenechám napořád. Vypadala, jako že potřebuje nějakou společnost, když od ní lidé neustále odcházejí.
Jakmile jsem vyšla z budovy, zamířila jsem přímo k sobě domů, na okraj vesnice.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Kirin Yakushi Tue Jul 22, 2014 3:53 pm

Když jsem se rozloučila s Killu-chan, jak jsem ji začala v duchu oslovovat právě ve chvíli, kdy odcházela z mého bytu, rozhodla jsem se prospat. A pořádně. Už jsem to potřebovala jako sůl. Pročistila jsem si tak myšlenky, zvykla jsem si na novou osobnost a byla jsem ráda, že jsem se dokázala otevřít alespoň Killunii. Napadlo mě ale, že bych možná vůči lidem nemusela být odtažitá. Mohla bych je využívat pro to, co chci. To znamenalo, že se nemusím přetvařovat až tak, abych se nikdy neusmála, ale že se budu usmívat jen pokud to pro mě bude něco znamenat. Když lidé využívají mě, je nejlepší využívat je. Mezi myšlenkami jsem si přitáhla lehkou letní deku blíž k tělu a spokojeně jsem se ponořila do vod spánku. Neměla jsem žádné sny. A možná to bylo dobře.

Ubytovna Minashigo Chou_Asleep___Animated_GIF_by_xdragon
Vyspala jsem se do růžova. Ačkoli ani zdaleka nebyl večer, když jsem šla spát, probudila jsem se až odpoledne a úplně čilá. Kočičím protáhnutím jsem dala světu znát, že jsem ještě naživu a mohutně zívla. Hlad mě pak vyhnal k ledničce a když jsem měla i plný žaludek, fyzicky jsem byla naprosto spokojená. Hlavou mi ale vrtalo, jak uskutečnit, co se mi večer honilo hlavou. Touha po tom, převrátit to v dobrodružství, mě vyhnala ven z tepla a útulna domova. Potřebovala jsem najít senseie.

//Přesun

Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Soshi Tue Jan 13, 2015 8:18 pm

Soshi

Dorazil jsem se svým doprovodem na ubytovnu a zapsal se.
"Soshi Nakemura" bylo napsáno v knize nocležníků.
Když jsem se ocitl v pokoji sám, začal jsem rychle jednat. Vzal jsem špendlík ukrytý v oblečení a knihu pohádek. Nejprve jsem seděl u okna a vypadal jsem, jako že si čtu. Pak jsem ale okno otevřel a vyšplhal na střechu. Stráže klidně mohly zasáhnout, ale jediné, co viděly, byl malý chlapec, který zíral na měsíc a na vesnici, držíc svou pohádkovou knihu...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jan 19, 2015 9:23 am

Hlídka

Hlídka nechala hocha zatím být, vypadal neškodně a draci by se o něj případně postarali, kdyby hrozilo nebezpečí. Pravou bylo, že měsíc zde byl vidět jen matně přes krystalické opevnění.

Druhý den ráno přišel jeden z ANBU a rázně zabušil na dveře.
"Hochu je čas jít, měl si jen jednu noc!" zahřměl a byl připravený ho i osobně vyhodit, kdyby bylo třeba


(omlouvám se za pozdní reakci)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Soshi Mon Jan 19, 2015 9:27 am

Soshi

Vyspal jsem se do růžova. S klidným srdcem jsem ráno vstal, a když přišla hlídka, už jsem měl sbaleno.
"Děkuji Vám mnohokrát..." uklonil jsem se a vyšel se strážným směrem k bráně.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jan 19, 2015 12:38 pm




Hlídka doprovodila mladého pána ke bráně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Minashigo Empty Re: Ubytovna Minashigo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru