Naoki Utsushi

Goto down

Naoki Utsushi

Příspěvek pro Naoki Utsushi za Fri Aug 09, 2013 5:43 pm

Jméno a příjmení: Naoki Utsushi
Hodnost: Chuunin
Vesnice: Kirigakure
Věk: 17
Narození: 25.7.
Pohlaví: muž
Klan: Utsushi
Kekkei genkai: -
Sensei: -
Charakter: Naoki je milý a starostlivý kluk, který rád pomáhá. Je dost citlivý a emocí má na rozdávání. Po většinou je veselý, umí se ale i urazit, být smutný až depresivní.
Miluje sladké, své přátele a blízké, za které je schopný položit svůj život. Rád trénuje. Chce být silnější, aby jednou mohl překonat svého bratra, který je stále před ním.
Není až tak komunikativní, ale doufá, že se to časem zlepší.
Životopis: Počátky klanu Utsushi sahají do dávno zapomenutých věků. V těchto dávných dobách byl klan nejrozšířenější v celé jeho historii. V legendách, které byly o klanu sepsány se píše o speciálních schopnostech klanu, jejich zvláštních technikách a o stvořeních podobajících se obrovským vodním tvorům, avšak blíže nepopsaných.
V dobách mnohem bližších, kdy na malém ostrově v Mizu no Kuni vznikla vesnice Itteki, jejíž jméno je dnes zapomenuto, se klan Utsushi poprvé objevil v doložených spisech. Byl totiž u založení této vesnice a následně se mu dostala i ta čest, stát se vůdčím klanem. Spisy, o kterých je zde řeč, jsou uchovány v Kirigakure no sato. Obsahují jak informace o vesnici a jejích členech, tak obchodní smlouvy s Kirigakure. Posledním doloženým Utsushim v Itteki no sato se stal Akitto, který jako poslední opustil brány vesnice při přesunu vojenských sil do Kirigakure. Žádný Utsushi už se od této chvíle do vesnice nikdy nevrátil. Itteki no sato se stala pouhým hospodářským zdrojem pro Kirigakure. Akitto jakožto poslední vůdce vesnice vedl všechny členy klanu do Kirigakure. Cesta přes moře se však stala mnohým lidem osudná a už nikdy nespatřili jejich nový domov, kterým měla být Kirigakure. Akitto však dovedl svůj klan do cíle i přes zráty, které utrpěli. Avšak už to nebyl klan, který byl na vrcholu své slávy, spíše na úpadu. Kirigakure hledala stále silnější shinobi, zaměřila se na zvláštní, silné schopnosti - kekkei genkai. Klan Utsushi byl za občanských válek využíván jako klan pěšáků, první oběti války. Když v jedné bitvě zemřel i samotný Akitto, klan ztratil naději a přestal bojovat. Sláva klanu, kterou si Akitto vysnil, se v tom okamžiku vytratila, jako krev klanu Utsushi, kterou smyl déšť. Dříve početný a slavný klan žil od té doby zastíněn slávou i těch nejmenších klanů v Kirigakure a zůstal vojensky nečinný. Rok poté začla první velká válka shinobi, které se klan neúčastnil, stejně jako zbytku válek, kvůli nízkému počtu jeho příslušníků. Tuto vyjímku pro pasivitu udělil klanu první Mizukage, který si byl vědom možné ztráty klanu s vyjímečnou přivolávací technikou.

Shinji a Yoshiko byli jedním z těch párů, který neměl téměř žádné problémy. Vše jim vycházelo. Sloužili Kirigakure, a to tím, že zaučovali nové shinobi v akademii, zakládali rodinu, věnovali si čas. Ve svém volném čase stvořili svého prvního syna – Renjira. Yoshiko se vzdala práce v akademii, aby se o Renjira mohla starat, zatímco Shinji sloužil vesnici i nadále. Po pěti letech se jim narodil jejich druhý a také poslední syn – Naoki.
Naoki tedy vyrůstal v úplné a hlavně šťastné rodině. Jen co se Naoki naučil chodit a mluvit, byla Yoshiko ráda, že zůstala pouze v domácnosti. Neustále se Naoki dostával do problémů. Tu ho musela sundat ze stromu, protože vylezl pro kotě, které neumělo dolů a on potom taky ne. Pak zase musela hasit slámu, kterou Naoki s kamarády ze školky zapálil, protože si hráli na ninji. Kluk jedna radost. Díky tomu byl Naoki srovnáván se svým starším bratrem, což Naokiho poznamenalo. Renjiro byl pro rodiče tím lepším, silnějším a nadanějším, zatímco do Naokiho nevkládali moc nadějí. Proto i přes jeho nízký věk byl Naoki stínem svého bratra. To ho ale posouvalo dál.
Díky tomu, že oba jeho rodiče byli učitelé na akademii, byli na něj tvrdší, žádná protekce se nekonala. Naokiho to štvalo, hodně. Neustále musel trénovat, učit se, přitom jeho to tak nebavilo. Chtěl by umět všechno hned, ale bez práce. Když však přišla Geninská zkouška, uvědomil si, že to k něčemu bylo. Zkouškou prošel hladce, až se on sám divil. Byl jeden z nejlepších v jeho třídě. Byl na sebe patřičně hrdý, jeho rodičům to však nestačilo. Stále jen Renjiro , Renjiro.
Naoki se více a více uzavíral do sebe. Byl mu přidělen tým i sensei. On se s nimi ale odmítal bavit. Byl spíše zdrženlivý, a to proto, že se podceňoval. Viděl sebe v tom horším světle, zatímco jeho bratr kráčí kupředu. Pak však přišla mise, která ho změnila. Do té doby plnil pouze mise D-ranku – najít ztracené kotě, vynášet odpadky, plít zahradu, česat ovoce, rybařit. Najednou dostali za úkol doprovodit malou princeznu z vesnice Yamagakure. Je to ostrůvek, který byl kus od Mizu no Kuni. Princezna byla dcerou vůdce vesnice.
Na misi se toho stalo opravdu dost. Naoki si ji pamatoval do té doby, než se ocitl v kómatu. Probudil se v nemocnici v Kirigakure. Jeho sensei mu vyprávěl, co přesně se stalo. Naoki si totiž stoupl do rány, která měla patřit princezně, čímž ji zachránil. Mezitím toho nukenina dorazil jeho sensei.
Díky této misi však jeho sensei i Mizukage uznal, že je tým připraven na Chuuninskou zkoušku, která se měla brzy konat. Zkouška se tradičně konala v Konoze. Skládala se z testů, které pro Naokiho nedopadly úplně nejlépe, počet bodů a poslední, záludná, otázka stačily na to, aby Naoki postoupil do další části zkoušky. Les smrti byl dokonce mnohem těžší než testy. Díky tomu, že se týmu zpočátku stranil, neuměl spolupracovat. Šlo to ztuha, nakonec se však podařilo. Svitky získali, naučili se spolupracovat a konečně je čekala poslední a konečná zkouška k tomu, aby se stali Chuuniny.
Naoki bojoval proti geninovi z Takigakure. Přestože měl Naoki výhodu, a tou byl jeho Suiton proti Katonu, přesto byl souboj vyrovnaný. Nakonec však díky taijutsu Naoki vyhrál. Oficiálně se stal chuuninem. Rodiče i bratr na něj byli hrdí. Právě proto na něj byli takoví, aby se Naoki snažil, aby se posouval dál.
Nyní čeká na přidělení nového týmu a senseie.
Body:
Ninjutsu – 3,5
Taijutsu – 2,5
Genjutsu - 1
Inteligence – 2
Síla - 3
Rychlost - 3
Chakra - 3
Ruční pečetě – 3
Celkem - 21

Techniky:
E-RANK

Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu
________________________________
D-RANK

Kirigakure no Jutsu
________________________________
C-RANK

Suiton: Suirou no Jutsu
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
_______________________________
B-RANK

Suiton: Suiryuudan
Suiton: Suijinheki
Suiton: Bakusui Shouha
______________________________
A-RANK

-
avatar
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naoki Utsushi

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Aug 10, 2013 12:11 pm

POVOLENO ^^

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru