Senju Raiki [CHŪNIN]

Goto down

Senju Raiki [CHŪNIN]

Příspěvek pro Raiki Senju za Sun Aug 11, 2013 4:16 pm

Jméno:
Raiki Senju
Vesnice:
Konoha
Věk:
12
Pohlaví:
Muž
Hodnost:
Genin
Klan:
Senju
Kekkei Genkai:
žádný
Oblíbené:
Raiki má hrozně rád ramen. Ramen dokáže zvednout i jeho nejhorší náladu. Dále pak má také rád odvaz a pořádnou zábavu a dělání blbostí. Také je rád středem pozornosti.
Neoblíbené:
Když se s ním zachází jako s malým dítětem a nebere ho někdo vážně. Také když si ho nikdo nevšímá.
Charakter:
Raiki je vcelku normální typ člověka. Má skoro pořád dobrou náladu a když ne, tak si ji rozveselý ramenem nebo provede nějakou blbost. Nejradši dělá bláznivé věci, aby se nějak zabavil a zvýšil svou populaci ve vesnici.Raiki se ze všeho nejvíc snaží v sobě najít Kekkei Genkai Mokuton, ale zatím se mu nedaři. Stále však doufá. Jinak je to dobrý Shinobi, který se snaží pořád zesílit své schopnosti.
Vzhled:

Životopis:
Raiki pochází ze známého klanu Senju z Listové vesnice. Jeho otec byl Itama Senju, který zradil Listovou. Itama se ještě před zradou setkal s blonďatou dámou jménem Kasumi. Kasumi se do Itami zamilovala a za rok mu porodila syna Raikiho. Jeho matka však při porodu záhadně zemřela.Itama pár dní poté zradil Listovou už se zde neukázal. Raiki vyrůstal s Hokagem Assasinem Senju (byl to bratranec jeho otce). Z Raikiho se stal vcelku neposlušný chlapec, který dělal všelijaké hlouposti. Raikiho velký vzor byl šestý Hokage Uzumaki Naruto a Raiki začal nosit stejný účes a oblečení jako právě Naruto. Dokonce si i na tváře nakreslil ty podivné čáry. Raiki se jako většina lidí chtěl stát Shinobi a začal chodit na akademii. Na akademii se mu dařilo dostatečně. Techniky a vzdělanost nebyla jeho silnou stránkou, ale obyčejné hmaty mu šli dobře. To sice nestačilo a Raiki musel hodně zabrat aby vůbec odmaturoval. Naštěstí se mu to podařilo a on se úspěšně stal Shinobim. Raiki jednou donutil Assasina aby ho naučil nějakou D-rank techniku. Assasin ho naučil techniku Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu .Raiki věděl o KG jeho klanu a také věděl že ho zatim měli jenom dva členové a to Assasin a první Hokage. Raiki se ze všech sil snažil a stále snaží ho v sobě najít taky,ale dosavaď se mu to ještě nepodařilo. Rozhodl se že jeho sen bude najít v sobě Mokuton.

Sensei:
Zatím žádný
Body:
Ninjutsu: 3
Genjutsu: 1
Taijutsu: 2
Inteligence: 1
Síla: 2,5
Rychlost: 3
Chakra: 2
Ruční pečetě: 1
Techniky:
E-rank
Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Bunshin no Jutsu
D-rank
Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu
avatar
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Senju Raiki [CHŪNIN]

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Aug 11, 2013 4:21 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru