Akio

Goto down

Akio

Příspěvek pro Akio za Sun Aug 11, 2013 6:17 pm

Jméno: Akio
Hodnost: Chunnin
Věk: 18
Narození:
Vesnice: Kirigakure
Pohlaví: Muž
Klan:
Kekkein genkai: Yōton
Sensei:

Charakter:
Akio je typ člověka co upřednostňuje víc činit než mluvit. V ostatní nemá žádnou důvěru. Většinou je zamlklý a má rád svůj klid. Vždycky byl hodně zvědavý a snažil se naučit vše co jen mohl. K lidem na jeho úrovni se často chová docela  chladně a odměřeně, ovšem jsou i lidé kterých si začal vážit a k výše postaveným chová úctu a respekt. Svůj domov miluje, ale nikdy to nedává najevo.

Životopis:
Není známo kde a kdy přesně se Akio narodil, našli ho ANBU jednotky Mlžné vesnice. Byl předán do péče páru, který nemohl mít děti.  Jeho matka Asame ho pojmenovala Akio protože mýval na tváři často úsměv od ucha k uchu. Asame je kuchařka ve zdejší restauraci. Otec Makoto spravoval soukromou ninjovskou knihovnu. Když se Akio stal studentem akademie, byl jeho otec zavražděn nejlepším přítelem. Zjistilo se, že byl nepřátelský špeh z Otogakure a dlouhá léta čekal na příležitost ukrást tajný svitek. Od té doby je Akio hodně nedůvěřivý a o to víc se snaží být lepší a lepší. Na Akademii exceloval v ovládání chakry a teorii zvládal nejlépe. Ale v boji zblízka byl vždycky docela špatný. Později měl pocit, že se na Akademii už nic víc nenaučí, tak se vykrádal z hodin a plížil se do knihovny, kde se snažil zdokonalit svoje genjutsu a ninjutsu techniky.  Dlouhé noci strávené v knihovně a pokusy o nové jutsu a podařilo se mu probudit Kekkei genkai Youton o kterém netušil. Vypálil polovinu knihovny. Dále životem proplouval považovaný jako geniální žák, nicméně většina lidí si myslela že je podivín.Byl nominován na chunnina už v 10 letech, kterým se také rok nato stal. Cítí velkou nenávist k Otogakure, chce dopadnout vraha svého otce a proto se stále tajně učí techniky a plní služby pro vesnici.. Čeká kam ho zavede jeho cesta ninji.

_________________
Techniky a body:

Učím se:
avatar
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 22

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akio

Příspěvek pro Assasin Senju za Sun Aug 11, 2013 9:52 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru