Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeden z novačku :D

2 posters

Goto down

Jeden z novačku  :D Empty Jeden z novačku :D

Příspěvek pro Ryuuk Sun Aug 18, 2013 1:27 pm

Jméno:Matěj Kubina

Přezdívka:hmm..,docela dost bych řekl Very Happy např.kutina,budha spolužáci mi tak říkaj už od 6 a já nechápu proč, gymnasta asi moje nejnemilejší

Věk: skoro 15 Very Happy

Narození:26.8

Vyšká,váha:: Okolo 176 cm a váha 55 a ne a ne přibrat Very Happy

Bydliště: Na vesnici s výhledem na město s komíny.Někdy tu máme takovou divnou mlhu Very Happy

Vzdělaní: ještě přežít devítku a jde se na střední Very Happy

Zájmy:Začnu od školy skoro všechny přírodovědecké předměty až na fyziku.Neradší z nich asi Matiku s přirodakem.To by bylo ze školy vše.Tet přecházíme mému nejoblíbenějšímu a to sport Very Happy .Takže 1, Gymnastika : dělám jí od první třídy,nejsem v ní tak dobrý jak bych měl byt na ty roky Very Happy 2,Fotbal: Hraji takzvaně pralesní ligu Very Happy (okresní soutěž) post brankář,útočník.tet mě čeká dorost ,už se na něj těžím ikdyž budu sedět jen na lavičce Sad Very Happy, 3, Volejbal ,za školu,to je asi vše co bych k tomu řekl Very Happy.Někdy si zajdu na kolo nebo zaplavat.Tet moje druhé nejoblíbenější hraní her.Hrají převážně Minecraft,taky si velmi rád zahraju Mafii jak jedničku tak i dvojku.To je asi vše Very Happy

Hudba Skoro vše až na Hip Hop,ale především rock a metal lepé řečeno symphonic metal.

Filmy,seriályhmm .. Saga panu prstenu,Borat,Star wars,Harry Potter Very Happy jich je mnoho. U seriálu vše co se týče hvězdné brany,Star Trek ,Buffy,Angel,kriminálky např NCIS,kriminalka New york a takové podobné Very Happy,
Anime:především Naruto Very Happy,Death note,Bleach,SAO(Sword art online),no jejich dost Very Happy

Stav:To správný slovo nebo spíš slova je forever alone Very Happy

A něco o sobě
Jsem jak bych to řekl někdy hyperaktivní a někdy zas strašný spáč,někdy sem tam nějaká ta deprese Very Happy.Tak trochu i šílený ale jen opravdu trochu Very Happy .Někdy velice rád o něčem diskutují.Jsem přátelský bavím se skoro ze všemi Very Happy .Moc ne nesvěřují ani nevím proč Very Happy.Mám bratra,kterého bych někdy zabil ale jinak je fajn Very Happy,tež mám mamku a otce oba učitelé ale díky bohu učí něco jiného než já ve škole.

Fotka.Fotky kradou duše takže ne Very Happy
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeden z novačku  :D Empty Re: Jeden z novačku :D

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Aug 19, 2013 7:45 pm

Symphonic metal?! A okamžitě prozraď oblíbené skupiny. Very Happy Ačkoli tíhnu spíš ke starému goth rocku, symphonic metal mám ráda.

Ale nemohu si nerýpnout, našla jsem jen u kolonky přezdívky přesně 15 chyb. Very Happy
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Jeden z novačku  :D Empty Re: Jeden z novačku :D

Příspěvek pro Ryuuk Tue Aug 20, 2013 5:09 am

Nightwish,Apocalyptica,Rhapsody pak ještě Evanescence ale to už není symphonic ale to ty určitě víš Very Happy

Njn čeština i celkově jazyky mi moc nejdou Very Happy
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeden z novačku  :D Empty Re: Jeden z novačku :D

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Aug 20, 2013 5:40 am

Kuš, Český jazyk je tvá mateřská řeč, ten musí jít, i kdyby nechtěl.

Nightwish, ostatní moc neposlouchám. Hodně poslouchám i něco z gothic metalu (ačkoli ten nemá s gothic rockem nic společného). Xandria, Sirenia, Mandragory Scream, The Tears of Magdalena...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Jeden z novačku  :D Empty Re: Jeden z novačku :D

Příspěvek pro Ryuuk Tue Aug 20, 2013 6:11 am

Mě jde spíš mluvit než psát

Hmm..Určitě si nějakou poslechnu Very Happy
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeden z novačku  :D Empty Re: Jeden z novačku :D

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru