Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chrám Ohně

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Chrám Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:16 pm

First topic message reminder :

Zde se nacházi Chrám ohně je vystavený na kopci trochu dál od hlavního města ohnivé.
Chrám je "obalený" větrnou barrierou ranku A. (Nejdříve to byla barierá ranku B ale potom ji Chiriku upravil.Tutuo barieru jde překonat hodně silným nárazem do ni. Každopádně takovych ran musí být víc)Nacházi se zde hlavní sál,sál shromáždění,pokoje mnichu a obřadová místnost. 
Chrám Ohně - Stránka 2 1000px-Fire_Temple
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 9:40 pm

Jeho rychlost se opravdu změnila od našeho posledního střetu. Mířil na mě a mohl jsem zareagovat několika způsoby. Opět použít shinra tensei, čímž by vyřadil rinnegan na několik vteřin a toho by mohl využít ve svůj prospěch nebo zkopírovat techniku. Což vůbec nešlo, jelikož tato byla vyššího ranku. Mohl by také zkusit použít Kamui a vtáhnout to celé pryč. Jednodušší bude ale něco jiného. S touto technikou Kakashi dokázal rozseknout blesk, proto se také takto jmenuje.
"Raikiri!" Kakashi se nemohl se Seitovou rychlostí měřit, ale pořád měl výhodu v doujutsu. Vyskočil a s Raikiri si to plánoval zamířit přímo do středu techniky.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 9:44 pm

Mířil jsem na něho technikou, ale ucítil jsem, že je něco špatně. Uviděl jsem blesky, tak jsem rychle složil pečeť a objevil se u značky, kterou jsem před tím umístil na zem. Hiraishin no jutsu. Ještě že jsem se to naučil. Nebyl čas dále uvažovat. Klon který stál kousek ode mě hodil po Kakashim několik kunaiů s výbušnými lístky.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 9:52 pm

Kakashi také vytvořil Kage bunshin, který stál jemu zády. Tím se zvýšil rozhled rinneganu, když tady neměl ostatní sféry. Originál poskládal pečetě a sehl se rychle k zemi, zatímco skládal pečetě. Kunaie narazily do zdí, které se okolo nás formovaly.
"Doton: Tajuu doryuuheki!"
Chrám Ohně - Stránka 2 Doton+Tajuu+Doryuheki
Kakashiho rychlost skládání pečetí byla obdivuhodná. Ne nadarmo se zapsal do historie jako Sharingan no Kakashi. Dokázal využít potenciál svého sharinganu mnohem lépe než ledajaký Uchiha. Klon sledoval klona originál se sharinganem podíval na Seita.
"Genjutsu: sharingan!" čímž by měl okamžitě ztuhnout.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 10:02 pm

Když se soustředil na tu zeď a klon na klona, tak jsem měl v zásobě ještě jednoho. Zatímco se tvořila technika stihl jsem odskočit a místo mě skočil klon, který byl ukrytý, takže Kakashi chytl do genjutsu klona, který se po chvíli rozpadl na vodu. Já stál ukrytý mezi stromy a skládal pečetě. Klona zatím na chvíli zaměstnal klona od Kakashiho a sem tam na originál hodil kunai. Já doskládal pečetě a soustředil se. Suiton: Ame no mai. Je to vůbec poprvé, co techniku použiji, ale tahle chvíle to potřebuje. Na nebi se začaly tvořit mraky a já vyšel z úkrytu. Po tomhle budu skoro bez chakry.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 10:13 pm

Vzhlédl jsem k nebi a sharinganem sledoval mraky. Tohle je zlé, chce to co nejrychleji ukončit. Bez ostatní sfér, hlavně jigokuda to nepůjde. Jeho už mám.. Klon pohlédl na Itamu.
"Suiton: Kirigakure no jutsu!" zkopírovaná technika Kakashiho, která dokonale zakryla celé prostředí. Vytvořil znovu klona, tentokrát Raiton kage bunshin. Originál vzal Itamu a utekl pryč. Kloni tady zůstali a netrpělivě očekávali co se bude dít.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 10:15 pm

Mraky už zakryly oblohu a začalo lehce pršet, ale ještě to nebylo ono. Já zatím vytáhl katanu a soustředil se, abych mohl odrážet útoky. Zrušil jsem i svého klona.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 10:35 pm

Oba kloni zatím hleděli před sebe. Kage bunshin použil techniku z Kirigakure, Sairento Kiringu a s černou tyčí zaútočil na Seita. Raiton Kage bunshin zatím čekal na svou příležitost.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 27, 2013 8:47 am

Už začalo hustě pršet a já se mohl přesouvat kdekoliv. Ale něco bylo špatně, v jeden moment jsem přestal cítit Itamu. Navíc teď na mě zaútočil klon s tyčí. V rychlosti jsem zmizel a objevil se za ním a sekl po něm. Tohle nemohl čekat. Mlha začala trochu ustupovat a já spatřil dalšího klona, ale Itama jsem neviděl. V mžiku jsem stál před klonem a sekl po něm.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Hebi Tue Aug 27, 2013 9:34 am

Když Seito sekl po Kage bunshinu jen vybouchl, tak jako to kage bunshini dělají. Pak se Seito objevil u raiton kage bunshin.
Tahle jutsu patřila mezi Kakashiho specialitou, i když za života neměl tolik čakry, aby mohl využívat víc klonů najednou.
Chrám Ohně - Stránka 2 Raiton_bunshin
Raiton kage bunshin se po seknutí změnil v blesk, který se přenesl z katany na něj. Navíš byla všude voda, takže raiton probíjel i vodu a pořád pršelo.
Tomu se říká kakashi: trolling no jutsu xD
Jakmile vše ustalo, mohl Seito zjistit, že Kakashi a Itama vzali roha.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 27, 2013 9:43 am

Když se Kakashi proměnil na raiton, upustil jsem katanu a v mžiku stál na okraji deště a vyskočil jsem mimo něj, kde nebyla voda. Postupně pak déšť slábl a můj předpoklad se naplnil. Nebyl zde ani Itama ani Kakashi. Klekl jsem na kolena a chvíli se vydýchával.
Když už jsem nějakou sílu zase načerpal došel jsem si pro katanu a složil pečetě na poslední přenos. Najednou jsem byl pryč.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Hakuei Wed Jul 02, 2014 4:51 pm


Miesto neďaleko chrámu ohňa bolo ako obvykle pokojné. Nerušenú symfóniu farieb, ktorými hrali rozsiahle trávnaté porasty na úpätí kopca, si užíval i neznámy chlapec v bielom plášti, ktorý túto oblasť označil za dokonalé miesto pre svoju techniku. Nenachádzal sa vskutku ani príliš blízko, aby si ho nevšimli mníchovia, no ani priveľmi ďaleko, aby naňho náhodou len tak niekto nenatrafil. Do chrámu totiž prekvapivo iba málokedy zavíta nebezpečný návštevník.

"Zbytočne sa ku mne zakrádaš. Cítim ťa na míle ďaleko," ozval sa spomínaný chlapec z ničoho nič, skoro ako keby ho niečo vyrušilo z tranzu. Pravdou bolo, že sa k nemu skutočne blížila neznáma osoba, ktorá si z nevysvetliteľných príčin udržiavala patričný odstup.
"To je vskutku nemilé privítanie. Prišiel som sa len uistiť, či všetko prebieha tak, ako má. Je totiž naozaj ťažké uveriť tomu, že máš tak rozsiahle pokrytie, že sa k tebe pokyny Sora no Sena dostali i z tej obrovskej diaľky," prehovorila ešte skrytá osoba.
"Z môjho pohľadu je ťažšie uveriť tomu, že v Hakuei stále niekto nevie o mojej technike, Ishindenshin (以心伝心, telepatia)."
"Samozrejme, že o tom viem. Ako by som mohol prehliadať, že sa práve vďaka tebe členovia Hakuei udržiavajú v kontakte i na diaľku. Je to tvoja vlastná variácia Shindenshin no Jutsu klanu Yamanaka, že? Možno nie si bojový typ, ale dokonale plníš funkciu súkromného komunikačného zariadenia."

Po týchto posledných slovách sa spomínaný návštevník konečne ukázal.
"Ospravedlň moju prípadnú neinformovanosť. Mýlim sa v niečom?"
"Vlastne sa mýliš v dvoch veciach. Po prvé, hoci sa jedná o takmer totožnú techniku, nespájaj si ma s klanom Yamanaka. Je pochopiteľné, že na svete nie sú jediní, kto niečo podobné dokáže. Po druhé... nie som len komunikačným zariadením. Ak máš pocit, že som sa iba tak poflakoval, si na omyle. Mal som v Konohagakure špeha, s ktorým som bol spojený a sledoval som situáciu cez jeho techniku..."
"Nemusíš mi to vysvetľovať. Tvoja špecialita je Kanchi Denden, akurát namiesto toho, aby si sa svojich vybraných "špehov" musel dotýkať, využívaš nejakú pečať. Ako náhle si ich označíš, fungujú ako vysielače, ktoré ti prenášajú signál. Je až neuveriteľné, s akou originálnou metódou špehovania si v tak skorom veku prišiel. Nač ten minulý čas?"

"Zdá sa, že ho chytili, ale na tom nezáleží. Je zrejmé, že ak o mne toľko vieš, neprišiel si sem osobne len tak. Čo odo mňa chceš, že mi to nešlo oznámiť na diaľku?"
"Pravdou je, že sa plány tak trochu zmenili. Na žiadosť Kurumi od teba chcem, aby si "prerušil vysielanie" a pomohol nám s Tetsuyom," ako náhle osoba v bielom plášti vysvetlila, kvôli čomu ráčila cestu, mladého chlapca jeho požiadavka zaujala dostatočne na to, aby dočasne nechal Konohu tak. Zdvihol sa preto zo zeme a vydal sa aj s ním niekam preč.

=) PRESUN (=
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Ohně - Stránka 2 Empty Re: Chrám Ohně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru