Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov

+5
Kairi Utsushi
Reina Kana
Faito Dansaku
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hřbitov Empty Hřbitov

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:16 pm

Hřbitov 466469-screenshot835
V Kirigakure jsou pohřbené pouze památky zesnulých a jejich popel. Těla Kirigakure no shinobi i obyčejných vesničanů jsou pálena. I po smrti je možné získat informace o vesnici a toho se snaží Kiri vyvarovat. Stejně tak můžeme ochránit údaje o zesnulých (DNA,...).
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Jul 16, 2013 9:00 am

Nervózne som si hryzla do pery a zanadávala som. Tse, mohla som si uvedomiť že moje sídlo bude v prachu a postavia sa na ňom iné sídla. Kso, mám maximálne veľkú chuť... na dango... nie! Idem trénovať! Potom do knižnice alebo kde a potom musím nejako oznámiť Hitomi že sa idem pozrieť ako sa darí Konohe. Premýšľala som a nervózne som sa prechádzala po skalnatom chodníku.
Ale nemala by som jej to radšej povedať do očí? Tse a čo by som jej povedala? 'Zdravím Mizukage-sama, ďakujem za ponuku a miesto vo vašich rankoch ale rada by som zostala tuláčkou aj naďalej'?! Teraz som si pre zmenu nervózne začala hrýzť do palca, dávala som si ale pozor na svoje nechty. Tse, to som si našla úplne dokonalé miesto na premýšľanie, pokľaknúť pred hrobku ľudí ktorých som ani poriadne nepoznala. Našla som hrobku na ktorej bolo vyryté slovo 'Botan' a šla som k nej teda pokľaknúť a vyznať úctu. Ako som tak kľačala, unudene som začala čítať všetky mená ktoré tam boli a že ich bolo riadne veľa.
Povzdychla som si a zdvihla som sa.
No nič, musím cestovať ďalej, nohy ma ťahajú preč. Pomyslela som si a vytiahla som si z plášťa notes a pero. Do neho som naškrabala odkaz pre Hitomi a potom som si kusla do prsta. Privolala som Karasua - môjho poštovného havrana, dala som mu do zobáka správu a potom som z tohto pochmúrneho miesta zmizla smerom k bráne.

(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 13, 2014 8:43 am

Faito

Dorazili jsme na hřbitov. Ohromná mramorová kobka klanu Yamada byla pokrytá jinovatkou, leč dobře udržovaná. Na dveřích kobky byli zlatým písmem nadepsáni všichni zkonalí členové klanu Yamada a jako poslední bylo i Hitomiino jméno.
"Nechte nás o samotě." řekl jsem Oininům a sám jsem vykročil dopředu s Reinou. Oinini nás celou dobu pozorovali a byli připraveni zakročit.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Sat Sep 13, 2014 8:51 am

Pohled na hrobku mi připomněl, jak moc mi chyběla Sněžná vesnice. Ovšem jména na ní mi vybavila vzpomínku, kdy jsem se dozvěděla aférku mezi klane Yamada a klanem Kana. Opravdu musíme být všude. Pomyslela jsem si a s menším zpožděním jsem vyrazila za Faitem
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 13, 2014 9:09 am

Faito

"Nechám tě tu o samotě..." řekl jsem.
"Ale Reino... nemysli si, že jsem hlupák. Nic nezkoušej." dodal jsem mnohem chladnějším hlasem a poodstoupil, aby mohla Reina rozjímat.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Sat Sep 13, 2014 9:32 am

Mlčela jsem, jestli si o mě myslel, že bych něco zkoušela i tady na hřbitově, tak mě po smrti neznal. Vytáhla jsem kytici. Krystalické růže odráželi světla svíček. Položila jsem kytici na volné místo a zapálila jednu vyhaslou svíčku. Pak jsem se opět postavila a vzpomínala jsem na naše společné akce. Třeba kdy se mi pokusila uříznout hlavu. Kdy jsem napadla vesnici za účelem si s ní potrénovat. Nebo když jsem si změnila podobu na jejího otce. Boje s ní byly vždycky zážitek. Až na Naomi mi nikdy nikdo nebyl tak dobrým rivalem jako byla ona. Nenávist až za hrob. Škoda, že jsme si to nestihly urovnat dřív. Moje úcta tu vydrží, i když živé růže opadají a uschnou. Teď jak jsem tu stála mě dost věcí zamrzelo. Včetně toho jak jsme dopadli já a Faito. Oba polomrtví. Komická situace.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 13, 2014 9:50 am

Faito

Stál jsem před kobkou a mlčel. Bylo mi trochu líto těch růží. Všechno z krystalu bylo moc krásné, ale nemůžu si dovolit riskovat. Růže budou zničeny a rozprášeny do jezera hned jak odejde. Přemýšlel jsem o tom, co se momentálně děje, a došel k názoru, že si ti hlupáci už jistě myslí, že se na něco chystám, protože jsem začal zbrojit. Banda idiotů... pomyslel jsem si a dál čekal, až Reina vyjde.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Sat Sep 13, 2014 10:00 am

"Promiň princezno Himi." šeptla jsem nakonec a vyšla z hrobky ven, kde na mě čekalo to garde. Všechny jsem obdařila prázdným pohledem a pomalu vycházela ven ze hřbitova. Už tak to tady bylo dost depresivní.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 13, 2014 10:21 am

Faito

"Upřímnou soustrast..." řekl jsem potichu a snad i trochu smutně.
"Doufám, že jsi spokojená. Poslední dobou jsou tu jisté...nepříjemnosti, takže máš celkem štěstí. Potřebuješ ještě něco?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Sat Sep 13, 2014 10:32 am

"Nikdy nebudu spokojená, a nemusíš se tvářit, že ti to je líto. Dala ti toho hodně." řekla jsem na mou náladu i normálně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 13, 2014 10:50 am

Faito

No jistě, spokojená ženská, co jsem si to zase mohl myslet za blbost... pomyslel jsem si, ale neříkal nic. Čekal jsem, dokud se ona nerozhodne jít pryč, a když tomu tak bylo, doprovodil jsem ji k bráně.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Sat Sep 13, 2014 10:55 am

Prošla jsem až k bráně hřbitova, když mě něco zarazilo. Prudce jsem se zastavila a naklonila jsem hlavu na stranu. Tobiru to nemohl být. Není tak silný. Otočila jsem se na Faita.
"Ty tu máš někoho o kom bych měla vědět?" zeptala jsem se ho napůl zoufale na půl dost překvapeně.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 13, 2014 11:09 am

Faito

Když položila dost podivný dotaz, svraštěl jsem obočí.
"Ne...proč se ptáš?" zeptal jsem se.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Sat Sep 13, 2014 11:29 am

"Já tu ....někoho cítím. Ne přímo tady ale, v Kiri ano." zadívala jsem se na cestu. Další shoton. Vydala jsem se přímo po cestě, kdo další tu má shoton? To se mi moc nelíbilo.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 13, 2014 11:44 am

Faito

"Teď je v Kiri člověk z Konohy. Hlídáme ho na cvičišti a v hotelu, neřekl nám jméno ani schopnosti, jen víme, že je celkem silný...o nikom jiném nevím."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Sat Sep 13, 2014 11:52 am

"Já ti řeknu úplně přesně kdo to je. A až ho uvidím řeknu ti i jméno." byla jsem si jistá, že je to někdo z klanu Kana a jestli Konoha schovávala přede mnou někoho z mého klanu, nedopadne to pro ni dobře. Co mě oživili tak mě všichni jenom klamou. Já aspoň s každým jednala přímo. Vařila se ve mě krev při pomyšlení, že sem ještě dobrovolně jdu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Sep 13, 2014 12:01 pm

Faito

"No dobře... měl by být na cvičišti." řekl jsem. Viděl jsem její rozhořčení a musel jsem rychle kalkulovat. Buď naštvu Konohu nebo Otogakure. Každopádně to bude zajímavé.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Sat Sep 13, 2014 12:16 pm

Zamířila jsem hned na cvičiště za ním.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Tue Sep 16, 2014 6:46 pm

Po složení pečetí u brány se krystalické květy rozrostly a začaly se šířit a spojovat se po celém hrobu klanu Yamada. Během minuty byla celá kobka pokryta krystalickým obalem jak zvenčí tak zevnitř. Jen živé růže zůstaly ležet na místě přesně tam, kam je Reina položila.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Feb 18, 2015 10:34 pm

Menší pomník s vytesaným menom mojej mami. Zas nastal jeden z tých dní, kedy som stála práve pred ním, práve na tomto mieste.
Vedela som, že ju už nikdy neuvidím. Vedela som však aj to, že nie je mŕtva. Na pamiatku mi ale moc vecí neostalo. S rukami založenými na hrudi som sledovala nápis na pomníku.
Mala by som byť poctená, čo som aj bola. Možno si veľa ľudí pomyslelo, že sa teraz musím cítiť hrozne smutne a zle, no na mojej tvári žiaril úsmev.
"Môžeš si byť istá, že budem nasledovať tvoje kroky mama." Ruky som z hrudi založila na boky a hrdo som vztýčila hlavu.
"Pred pár dňami som sa stala geninom." Povedala som a hrdo som si poupravila čelenku na čele. Bola mi trocha veĺká no.. najmenšie číslo.
"... dúfam že si na mňa hrdá heh. Chýbaš mi... poslednú dobu je Kirigakure stále v nejakej vojne, alebo pod útokom. Dokonca aj teraz." Pozrela som sa smerom, z ktorého som mala pocit, že sa ozívali otrasy, rev a hluk bojujúcich shinobi. Na tvári sa mi objavili starosti, alebo skôr menší strach. Striaslo ma a tak som len poskočila na mieste a s mávnutím ruky, som začala odchádzať. 
(presun)
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Apr 17, 2015 4:13 pm

Po dlhšom čase som znova došla až k miestu, kde bola pochovaná mamka. Alebo aspoň jej pamiatka. Sadla som si pred hrob na zem a s kvetmi v ruke som sa zapozerala na vyryté písmenká, zobrazujúce jej meno.
"Chmmm.." Poškrabala som sa vo vlasoch a rozmýšľala som, čo povedať. Nakoniec som však ostala ticho a len som spomínala na čas, kedy sme ešte všetci boli spolu. Taká tá šťastná veľká rodinka. 
Všimla som si, že sa tu pochovávajú ďalší ľudia, alebo to, čo z nich ostalo. Kiri znova utrpela stratu. Výhra či prehra, vždy to niekoho stojí život. 
Sedela som tu len pár minút, maximálne po hodinu. Nakoniec som však len vymenila kvety a tie zoschnuté a staré som vyhodila v nedalekom koši. Následne som odtiaľto odišla.
(presun)
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 25, 2015 7:52 pm

Věděla jsem, že se tady něco stane, ale že to bude až takové. Ty emoce. Shuuketsu za to nejmíň zabiju. Ne Shuuketsu. Sora no Sena. Připomněl mi Shoa. Připomněl mi jaké to bylo být milovaná. Tatsuya to nemyslel zle, věděla jsem to. Jen jsem se nemohla vzpamatovat z toho návalu vzpomínek. Ani jsem nevěděla jaké pohlaví to mělo být.
Došla jsem až ke hrobu mé největší rivalky.
"Ach Hitomi, dokud jsme spolu soupeřily, svět byl klidný a to zlo bylo jen mezi námi, i když jsme byly rodina, pořád to bylo jen zdravé rivalství." povzdychla jsem si. Ona měla to štěstí založit si rodinu. Užívala jsem si okamžik, kdy jsem mohla být tady. Za normálních okolností by mě do Kiri na hřbitov nepustili. A taky byla jen otázka času, než mě tu někdo vyšmejdí. Musela jsem si jen srovnat myšlenky. Až přijdu do Oto bude to zase ten stereotyp. Zaměstnávat se natolik, abych na tyhle věci nemyslela.

Po nějaké době

Dost vzpomínek, jdeme se bavit, ještě jsme to tu pořádně nerozjeli.
"Měj se Hitomi, snad se někdy setkáme." pousmála jsem se a vydala se zase zpět do sálu zase s klidnou myslí.

(pčesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Aug 03, 2015 6:37 pm

Tak som bola znova tu. Chodila som sem vždy, keď som nemala čo robiť. Sedela som pred pomníkom venovaný mamke a s rukami založenými na hrudi som sa.. tak trocha mračila. Nie že by som bola naštvaná... no.. možno som trocha aj bola.
"Je to tu des a hrôza.. ani sa necítim ako shinobi.." Posťažovala som sa s pohľadom upreným na meno, ktoré bolo vytesané v kameni.
".. začína to tu byť naozaj hrozné vieš? Som úplne sama.. žiadny kamaráti.. meh.. nič.. aspoň źe Hine-sensei je v pohode chlapík.. a Michiko. Ty si vlastne Michiko nepoznala hm?" Poškrabala som sa vo vlasoch. 
"Dnes som nedoniesla žiadne kvety uhm.. prepáč... ale.." ďalšie slová som však povedala potichu.. tie nemusel nikto počuť. Predsa len, kvety sa nedávajú na hrob živým ľuďom.
"Som zvedavá ako sa ti darí.. a ako sa darí ockovi chmm.. snáď nerobíte príliš veľa úchylností. Ževraj to škodí zdraviu." Sama som si nebola istá, čo presne tie slová znamenali, len som to od niekoho odpočúvala. Ostala som tam nejaký čas sedieť a len som sa rozprávala sama zo sebou. To mi išlo vždy najlepšie, rozprávanie.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 03, 2015 7:26 pm

Šla jsem sem se projít,ale jak si jsem skončila tady. Měla jsem to naplánovaný,ale několikrát mi to nevyšlo. Bohužel. Měla jsem u sebe dvě kytice. Šla jsem k prvnímu hrobu, kde byla uložená má matka. "Promiň, že mi to tak trvalo, ale už jsem tu" pověděla jsema dřepla si blíž k hrobu. Položila jsem kytici na něj. "Stalo se toho tolik, od mé poslední návštěvy. Asi nejzajímavější je, že mám nevlastní sestřičku. Líbila by se ti. Je ti dost podobná. To je asi všechno pěkné." pověděla jsem. Postavila jsem. "tak neviděnou " rozloučila jsem.
Šla jsem k dalšímu hrobu. Na na hrobním kamení stalo Hoozuki Meizu. Položil jsem jsem poslední kytici na jeho hrob. Byl to můj předchůdce. Kdo ví jestli by tu byl,kdyby měl samehadu. Nevěděla jsem co bych měla říct. Nenapadly mě vhodná slova. Proto jsem jen stála minutu nad jeho hrobem. Držela jsem minutu ticha za padlého. Sice jsem ho moc neznala,ale měla jsem pocit, že mu tohle dlužím. "Sayonara " pověděla jsem potichu při odchodu od jeho hrobu.
Narazila jsem jsem na holčičku, která mi byla povědomá. Byla to Kairi,dcera Hitomi. Přišla jsem k ní blíž a pousmála se na ní. Princezny by se neměli mačet. pověděla jsem a dřepla jsem s,abych byla v její úrovní.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Aug 03, 2015 7:34 pm

Na cintoríne bolo spravidla pomerne dosť ľudí. Nie veľa no tiež to tu nebolo vyľudnené.. stále niekto. Preto som si ľudí príliš nevšímala a skôr som si tam sama trucovala. Teda až kým neprišla tá osoba. Podľa hlasu som Hirin nespoznala. Ani keď som k nej otočila hlavu, tak som ju nespoznala. Nebolo sa čomu diviť.. mňa poznal takmer každý, ja takmer nikoho. Bola som predsa len dcérou bývalej Mizukage.
"Nie som princezná.. som shinobi!" Vyhlásila som pevným a rozhodnutým hlasom. Nafúkla som tváre a sama som si čupla, pri čom som si rukami objala kolená.
"Prečo mi každý hovorí princezná.. nemám to rada." Stále sa jednalo o ten istý nafučaný hlas. Proste to bol fakt.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru