Taiki Nobu

Goto down

Taiki Nobu

Příspěvek pro Taiki Nobu za Fri Aug 23, 2013 7:57 am

Taiki Nobu

"What matters is not the outside or inside of a person.  My sole duty is to judge one by their actions."
Vesnice: Kumigakure
Věk: 17
Postavení: Genin
Kekkei Genkai: Není
Klan: Nemá
Sensei: ---

Vzhled
Taiki má černé vlasy, které mu dosahují trochu pod ramena, většinou je má svázané. Jeho oči jsou modro šedé. Měří 178 cm a nosí zapnutou bílou košili s černou kravatou. Spolu s tím ještě nosí černý kabát a kalhoty. Zřídkakdy vychází bez Kotowari - své katany, kterou dostal od rodičů. Většinou má soustředěný, klidný výraz, nicméně pokud má jednu ze svých chvil, objeví se mu na tváři až dětinský úsměv.

Povaha:
Taiki se zdá být klidný a vypočítavým a málokdy se zdá (pokud vůbec) že odpočívá. Je velmi loajální a jeho smysl pro povinnost je překapivě silně vyvinutý.Soudí lidi ne podle slov, ale podle činů. Je férový, ale tvrdohlavý.
Je též překvapivě dobrý kuchař.

Eleuni:
Taiki má v sobě zapečetěného jednoho z Draků živlů - draka energie Eleuniho.
Tento drak je zvláštní tím, že nechrlí oheň, ale kupodivu blesky. Taktéž jeho šupiny velmi dobře vedou elektřinu a často se stává, že mezi sebou probíjí.Skvělá schopnost letu v mracích, protože mraky jsou jeho doménou. Též jeho rychlost je příznačná, i když na úkor jeho celkové fyzické síle. Je elegance sama a své emoce dokáže skrývat, dokud je v pravou dobu nepoužije jako zbraň. Je to takový vůdce draků. Velmi dobře se snáší s Khairunim, drakem vzduchu, protože jejich živly se prolínají. Díky přítomnosti draka má Taiki špičáky.
Výhody soužití:
- Díky Eleunimu má zlepšené schopnosti Raitonu. Schopnost se zvyšuje s přibývajícím věkem. V této době má obnoveno zhruba 45-50% své původní síly.
- Má možnost využívat některé části Eleuniho těla. (pravá ruka - na úrovni genina) Tyto části mají poté zvýšenou fyzickou sílu (zhruba úroveň Sakury nebo Tsunade - jen slabší)
- Eleuniho oči jsou schopny bojovat proti Genjutsu (na úrovni jounina + velmi vysoká fáze splynutí)
- Eleuniho křídla a ocas - umožňují Taikimu létat (musí mít křídla i ocas, jinak by nemohla držet rovnováhu a kormidlovat) (na úrovni chuunina + vysoká fáze splynutí)
- Jelikož ani draci za celou svou existenci nezestárli, ani on nestárne a tudíž nemůže zemřít stářím (pouze nemocí či násilnou smrtí)
Nevýhody soužití:
- Její tělo má také samozřejmě určité limity. Nevydrží tolik, kolik Eleuni.
- Eleuni se nedá nijak vyvolat (ani jako Summon) a jeho síla je po zapečetění do Taikiho těla stále ještě oslabená.
- Eleuniho pečeť po zasažení na své místo (na pravém rameni) hodně bolí a pálí.
- Hlavní nevýhoda - sice bude mít asi nejsilnější Raiton ze všech Shinobi, ale NIKDY nebude schopen ovládnout žádný jiný živel.
- K většině výhod je potřeba velice vysoká fáze splynutí obou tvorů v jednom těle (nesmí se hádat, musí si dobře rozumět a bojovat opravdu jako jeden, ne jako dva), k čemuž je také potřeba spousta času a trpělivosti.
- Nemůže lhát. (Draci totiž lhát neumí a nesmí.) Nikdy. (neznamená to však, že by nemohl pravdu zamlčet nebo ji nějak takticky obejít)
- Každý drak se smí zamilovat vždy jen jednou. Tato vlastnost se přenesla i na Taikiho, takže pokud se do někoho zamiluje, už nikdy nebude milovat nikoho jiného.

Prolog - Draci
Kdybychom chtěli poznat příběh Taikiho Nobu, jeho skutečný příběh, musíme se vrátit do časů dávno minulých, kdy vnikal samotný vesmír. V té době také vzniklo pět Draků - strážců a stvořitelů pěti živlů. Energie - Eleuni. Voda - Ailluni. Země - Thiuni. Vzduch - Khairuni. A nakonec i oheň - Killuni. Těchto pět draků stvořili základy všech živlů a poté se stali součástí vzniklých světů. I když vládli tou nejvyšší mocí živlů, nikdy je nepoužívali pro dobro ani zlo, vždy jen pro rovnováhu světa. Dokonce se ukrývali pod lidskou podobou. Nikdy nezasahovali do důležitých věcí a vždy jen poznávali svět takový, jaký ho vytvářeli lidé.
Nikdo se nepletl do práce Rikkudou Sennina. Jen ho tiše následovali a naučili magické tvory používat techniky bez použití pečetí. Z některých zvířat vznikla dnes již mýticky známá zvířata. Ale Draci Živlů se do ničeho nezapojovali. Dračí rasa vznikla nezávisle na nich. Draci Živlů pouze sledovali běh země a čekali na správný čas, kdy budou moci žít ve skutečném lidském těle se strachem a omezeními. A ten čas pro ně nastal. Pro Draka Energie Eleuniho taktéž...

Životopis
Zrození nového života má v sobě vždy něco tajemného. A o to víc, pokud příchází na svět dva životy. Jeden sice starý a moudrý, ale již zapečetěný v mladém, novém životě.
Taiki byl, snad díky Eleunimu v něm, velmi talentovaný již od mládí. Byl rezervovaný a jako by "dospěl" již v 10. Choval se elegantně a jeho galantnost se brzy proslavila po celé Kumigakure. Starším dámám připadal i roztomilý. Jeho mysl byla neuvěřitelně, na jeho věk, rozvinuta. Patřil také k nejrychlejším dětem v vesnici. Také díky Eleunimu uvnitř jeho.
Když začal chodit na Akademii, byl asi nejlepší ze třídy v taijutsu. Snad díky tomu mu jeho otec dal katanu Kotowari. Tato katana nebyla ničím zvláštní, ale dědila se v rodině. Poté začal Taiki trénovat i kenjutsu. Ninjutsu tolik nemusel. Ale i tomu věnoval pozornost a všiml si, že jeho schopnost používat Raiton je až neuvěřitelně variabilní. Jako by ten živel neovládal on, ale někdo jiný.
A tak se to jednou stalo. Seděl v lavici a přemítal, když se mu ozval hlas uvnitř hlavy.
Neděs se...zůstaň v klidu. Taiki vytřeštil oči, ale zůstal klidný a rychle si srovnal výraz. K...kdo jsi a co chceš? Hlas v hlavě se rozesmál. Dobře jsem vybíral. Jsem bytost uvnitř tebe. Jsem Eleuni. Drak energie. A vidím, že tohle by mohl být...zajímavý začátek přátelství, Taiki.
Po menším rozhovoru, si sensei třídy všiml, že Taiki jako by vypl. Když poté čistil podlahy v celé akademii, měli ještě více času na rozhovor.
Po tomto přiběhl domů a oznámil tuto novinku otci. Byl připraven na zděšení, zhnusení etc. Ale otec se jen usmál a pohladil ho ve vlasech. Pamatuj si Taiki. Nikdy nesuď lidi podle vnějšku, nebo podle vnitřku. Suď jen podle jejich činů. Taiki toto moto přijal za své a od té doby se jím řídil.
A pak přišly zkoušky. I když se opisování jim oboum příčilo, přeci jen to udělali. Nebylo to nějak špatně míněno a nakonec se k tomu Taiki i přiznal. K jeho údivu zkoušky udělal.

Techniky:
E - základ
D - Shunsin no Jutsu

Body:
Taijutsu: 3
Ninjutsu: 2
Genjutsu: 0,5

Inteligence: 2,5
Síla: 1
Rychlost: 3

Čakra: 2
Ruční pečeť: 1


Naposledy upravil Taiki Nobu dne Fri Aug 23, 2013 10:13 am, celkově upraveno 2 krát
avatar
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 20

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Taiki Nobu

Příspěvek pro Assasin Senju za Fri Aug 23, 2013 9:03 am

Kumigakure neznám xD
POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Taiki Nobu

Příspěvek pro Taiki Nobu za Fri Aug 23, 2013 9:05 am

Tak Gumo...eee Kumo xD Detáil xD

_________________
Techniky:
E rank - základ
D rank - Shunsin no Jutsu


Body:
Taijutsu: 3
Ninjutsu: 2
Genjutsu: 0,5

Inteligence: 2,5
Síla: 1
Rychlost: 3

Čakra: 2
Ruční pečeť: 1
avatar
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 20

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Taiki Nobu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru