Kioshi Hoshigaki

Goto down

Kioshi Hoshigaki

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki za Sun Aug 25, 2013 8:10 pm

Jméno a příjmení:Kioshi Hoshigaki

Hodnost:Oinin (na úrovní Tokubetsu Jounina)

Vesnice:Kirigakure no sato

Věk: 18 let

Narození:12.10

Pohlaví:Muž

Klan:Hishigaki

Elementy:Suiton

Kekkei genkai:Nemá

Sensei: Nemá

Charakter:Snaží se poslouchat rozkazy a plní mise. Nesnáší být s někým v týmu protože celkově nemá rád když okolo něj jsou lidé. Je klidný a v tom je jeho hlavní síla.Jeho fobie je převážně z uzavřených prostorů ,ale snaží se to moc neukazovat. Jediné co o sobě vždy řekne jsou pouze tyto věci:
Věk:
Hodnost:
Na ostatní neodpovídá. Nebo aspoň na jiné osobní otázky.

Životopis:

Narodil jsem se 12,10 v klaně Hoshigaki. Už když jsem se narodil jsem měl 2 bráchy: Murasakiho a Toshiho. Když jsem byl starší pořád si mě dobírali a smáli se mi protože jsem byl teprve na akademii a oni už byli gennini. Musel jsem trénovat co nejvíce ,abych se jim vůbec vyrovnal. Jelikož otec byl velmi silný shinobi  tak mě začal učit ninjutsu a taijutsu. Naučil mě i to ,že mám být hlavně v klidu a vždy než něco udělám tak si mám pročistit hlavu ,abych bojoval s klidem. Hm stalo se tak a jeden den byl opravdu velmi dobrý. Narodila se mi sestra. Bohužel matka při porodu zemřela ,ale já jsem to v té době ještě ani nevěděl.
Pořád jsem se ptal kde moje matka je ,ale nikdo mi to nechtěl říct a taky neřekl. Zjistil jsem to sám když jsem šel na hřbitov s jedním kamarádem , který tam šel zalít otci hrob. Tam jsem viděl přesné jméno a příjmení mojí matky. Okamžitě jsem se rozbrečel. Rozeběhl jsem se domů a přímo k otci. Toho jsem se pořád ptal proč mi nechtěl říct ,že matka zemřela. Prý by mě to ranilo ještě více a nechtěl mi kazit to ,že se mi narodila sestra.
Od té doby co zemřela moje matka uběhlo 5 let a já se stal genninem. Stále jsem trénoval hlavně svoji mysl ,abych dokázal být v klidu i kdyby se dělo coko-li. Otec vždy zavolal jednoho z mých bratrů ,aby jsme proti sobě bojovali. Jelikož mě otec naučil ´´ŽÁDNÁ LÍTOST´´ tak bych mohl bratra zabít i když jsem věděl ,že je to můj bratr. Naučil mě také to ,že nejdůležitější jsou úkoly,nařízení a mise. Celé moje staré já jsem hodil za hlavu. Z veselého a šťastného kluka se stal shinobi plnící pouze rozkazy. Vždy jsem nad bratry vyhrál a to i když bylo starší a zkušenější. Moje mladší sestra , která se snažila být jako náš otec chtěla být nejsilnějším na světě až se z toho zbláznila. Přestala reagovat okolí, přátelé všechny. Dá se říct ,že přestala i jíst a pít. Otec se ji snažil přemluvit ,aby se na to aspoň na chvíli vykašlala. Neposlouchala ani tak. Jednoho dne sestra z ničeho nic zmizela. Všichni ji hledali ,ale najít ji nemohli.
Po pár letech jsem se stal konečně Oininem na kterého mě doporučili. Měl jsem nadání ,že jsem dokázal si vyčistit strašně rychle hlavu. Jednou jsem dostal za úkol najít nukennina ženu vysokou asi tak 169cm váha 57Kg . Okamžitě jsem vyšel  tu ženu hledat. Našel jsem ji v údolí konce. Přišel jsem k ní.
Mám tě přivést živou nebo mrtvou. Díval jsem se na ní.
To zkus. Mi pouze odpověděla a hodila po mě kunai . Vyhnul jsem se a čekal jak ještě zaútočí. Bojovala pouze taijutsu a já hned poznal kdo to je. Měla na obličeji závoj , který jsem ji strhl. Byla to moje ztracená sestra. Z ničeho nic na mě použila Suiton jutsu což mě opravdu velmi udivilo protože jsme všichni mysleli ,že se žádné jutsu nikdy nenaučí. Použil jsem proti ní úplně stejné.

Nebyla ,ale na boje úplně zvyklá nic takže jsem ji tím jutsem porazil a ona spadla na zem. Z ničeho nic z ní vypadla kouřová kulička. Jakmile kouř zmizel tak na mě zaútočila kunaiem. Vykopl jsem jí ho z ruky a chytil ho ve vzduchu potom ji probodl.
Donutila jsi mě k tomu! Zakřičel jsem na ní. Vykrvácela já ji pouze vzal na rameno a zakopal ji do země ,aby o tom nikdo nevěděl protože jsem nikoho takového nechtěl vyměnit za peníze.  U mých nadřízených jsem řekl ,že zemřela a její tělo vypařilo i když to nebyla pravda. Oni to poznali ,ale dělali ,že tomu věří. Když mi bylo 16 let odešel jsem hledat další nukenniny ,ale teď už je mi 17 a vracím se do vesnice.


Avatar:


Body:

Ninjutsu – 3,5
Taijutsu – 4,5
Genjutsu - 1
Inteligence – 3
Síla - 5
Rychlost - 3
Chakra - 3
Ruční pečetě – 2
Celkem - 25


Jutsu:
E rank všechny
D- Kirigakure no Jutsu
C-Suiton: Kokuu no Jutsu,Suiton: Mizu rappa,Mizu Bunshin no Jutsu
B-Suiton: Takitsubo no Jutsu
A-Suiton: Kaihoudan


Naposledy upravil Kioshi Hoshigaki dne Tue Aug 27, 2013 5:46 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kioshi Hoshigaki

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Aug 26, 2013 12:34 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru