Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rokurov byt

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 25, 2013 9:13 pm

First topic message reminder :

Rokurov byt je veľký maximálne pre tri osoby, nájdete tu moderné veci. Nie je ničím výnimočný, možno len Rokurovou izbou, kde ma obrovskú posteľ. Kúpeľňa je slušne zariadená ak o aj všetky ostatné časti bytu, Tento byt sa nachádza v Uchiha štvrti.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Oct 24, 2015 8:12 pm

"No tááák, Rokurooo..." Nechcelo sa mi veriť, že žiadne iné zámery nemal. Čo by to bol potom za chlapa?
"Hmmm. Povedzme, že sa tak...snažím pôsobiť." Pousmiala som sa. Keď mi položil ruku na zadok, mierne som sa otriasla a následne si hrýzla do pery. Na nič som nečakala, naklonila som sa k nemu a prisala sa mu na pery. V triezvom stave by som to najskôr ani nebola urobila, pretože k tomu isté dôvody mám. Ale pod vplyvom alkoholu...som zase bola úplne iná, i keď mi nikdy nešlo o nič viac než len o zábavku na jednu noc. Ako to však je v prípade Rokura? Pravda, zblížili sme sa za nejakú tú chvíľu, ale...ťažko povedať, či by som ho mohla brať za niečo viac než len za kamaráta s výhodami. Možno mu to tak aj vyhovovalo, pretože sa rovnako ako ja nerád viazal.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 24
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Sat Oct 24, 2015 8:46 pm

Nasledovalo asi to, čo každý očakával, obom nám stúpol do hlavy alkohol a obaja sme sa chceli ako to povedať.. no chceli sme sa trošku viac zblížiť. No ak by som bol ja pri zdravom rozume, tak by som to taktiež prerušil. Ja som ju tu ani s týmto zámerom nedoniesol, chcel som len pomôcť a nechať ju odpočinúť. No sám som tomu nejak neveril, že sa to zvrtlo takto. Skôr než som hoc čo povedal, mi dala prvý bozk. Pevne som jej pri tom chytil zadok a opätoval som bozk. "Nemali by sme, sme obaja opití." Povedal som potom, čo som sa od nej odtiahol. Mal som dosť pripitý hlas. Každý kúsok môjho tela ju chcel, no malý kúsoček vo mne hovoril, že by som nemal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Oct 24, 2015 9:03 pm

Nespokojne som zamrnčala, keď sa odo mňa odtiahol s tým, že by sme údajne nemali. A to už prečo? Neviem o tom, že by mal AIDS, tak v čom akože vidí problém? Priložila som mu prst na pery, čím som mu jasne a zrozumiteľne naznačila, nech je ticho.
"Pššššt, Rokuro, nekaz to..." Uchechtla som sa, pričom som si ho opäť pritiahla a bez toho, aby ma vôbec zaujímalo, či s tým chce prestať alebo nie, som pokračovala v bozkávaní. Bolo mi jedno, či to budem potom ľutovať alebo nie. Vlastne som akosi všetko mala tak trochu...v prdeli.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 24
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Sat Oct 24, 2015 9:25 pm

Airis asi nechcela s týmto prestať. Len mi priložila prst na pery a naznačila mi, že mám byť ticho a nekaziť to. Skôr než som stihol dať ďalší argument alebo vysloviť niečo na odpor toho, čo sa chystalo, mi dala ďalšie bozky a môj vzdor v tom momente zanikol. Predsa len bol som pripitý a už som s tým teda nič viac nerobil. Len som sedel na stoličke a chvíľku som opätoval bozky Airis. Nahmatal som lem jej trička. "Si naozaj sexy." Pousmial som sa a stiahol som jej tričko z tela. Naskytol sa mi pohľad na jej prekrásne telo a chcel som ju o to viac. Už sa to nedalo zastaviť. To by tu musel niekto vtrhnúť...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Oct 25, 2015 8:38 am

Pri jeho poznámke som sa zaškerila, odtiahla sa od jeho pier a zoskočila z neho. Následne som ho chytila za ruku a zaviedla ho do spálne. No, nevedela som, kde presne je, bola som tu prvý krát, ale nejak som si to aj so svojou mierne pripitou hlavou vyvodila a jemne ho postrčila do postele. Sadla som si opäť naňho, naklonila sa k nemu a pokračovala v bozkávaní, aj keď teraz s takou tou väčšou vervou a túžbou, než predtým. S jeho tričkom som sa veľmi neobťažovala, rovnako ako on predtým mne, doslova som ho z neho strhla a zahodila niekam do kúta.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 24
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Sun Oct 25, 2015 11:19 am

Airis zo mňa zoskočila a zatiahla ma do spálne. Nejak si vyvodila, kde sa nachádza. Problém mi to nerobilo. Keď sme sa dostali do spálne, strčila do mňa a ja som dopadol na posteľ. Len som ju sledoval, ako sa na mne usadila a naklonila sa pre ďalšie bozky. Opätoval som ich a dovolil som si zapojiť aj svoj jazyk. Naposledy jej to nevadilo, kto vie ako zareaguje teraz. Samozrejme čoskoro som aj ja prišiel o svoje tričko. Celkom rýchlo, vôbec sa s ním netrápila a skončilo v rohu spálne. Len som sa uškrnul a pokračoval v bozkoch. Vychutnával som si každý jej dotyk a bozk, až nakoniec som ju prevalil pod seba a začal ju bozkávať na krku. Začal som jej tam robiť menšie ranky, takzvané cucfleky. Neviem prečo, vtedy mi to prišlo fajn.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Oct 25, 2015 7:28 pm

Nahlas som vzdychla a zahryzla sa do dolnej pery, keď sa Rokuro dopracoval k môjmu krku. Moje ruky neostávali však nečinné, najprv sa jemne dotýkali jeho vypracovaných svalov na hrudi a pomaly smerovali dole, až k jeho nohaviciam...a čo pokračovalo ďalej, si môže každý z nás domyslieť. Deti, ktoré nad tým ešte nemajú premýšľať, nech si myslia, že sme hrali pexeso. (xD)

Nemôžem povedať, že som si to s Rokurom neužila. To nie. Ten Uchiha ma neprestával prekvapovať. Ale nebola som tým, čo sa stalo, tak úplne nadšená, keď som sa zobudila a našla ho vedľa seba. V tú chvíľu som si spomenula, čo sa stalo, nebola som ožratá na mol, pamätala som si takmer každý detail predošlej noci a na mojej tvári sa usadil neutrálny výraz. Vyspala som sa s ním už druhý krát. Natiahla som sa po svoje oblečenie a rýchlo sa doň navliekla. Až na tričko teda. To som akosi nevedela nájsť, tak som behala hore dole po byte, až som to nakoniec vzdala a sadla si späť na kraj posteli, čakajúc, kedy sa Rokuro prebudí.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 24
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Seito Senju Sun Oct 25, 2015 7:51 pm

Když jsem se rozloučil s Hanou, tak jsem se opět objevil v Konoze. Nejdříve jsem byl v ulicích, ale potřeboval jsem najít Rokura, takže jsem se z ulic vydal rovnou k jeho bytu.
Teď jsem tedy stál před jeho bytem a následně zaklepal na dveře. Sice jsem byl už nějakou dobu zpátky v Konoze, ale myšlenkami jsem byl pořád u Hany. Každopádně jsem doufal, že zde Rokura najdu a zároveň ho snad nebudu rušit. Třeba zrovna hrál pexeso.
Po zaklepání jsem se jen opřel o zeď a čekal, jestli bude doma. Mezitím jsem se snažil uklidnit své myšlenky a chvíli se soustředit.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Sun Oct 25, 2015 8:13 pm

Noc som si užil, no vstávanie nebolo moc príjemné. Prebudil som sa na to ako tu Airis pobehovala a obliekla sa. Nakoniec si sadla na kraj posteli. Pootvoril som oči a pozrel na ňu. Bez slov som sa postavil a taktiež som sa začal obliekať. "Dobré ránko." Povzdýchlo som si. No zobral som si nové tričko zo skrine. Akože noc som si užil, ale vedel som, že sa to nemalo stať. Už druhykrát sme spolu strávili noc. "Uhm, všimol som si, že asi hľadáš tričko... V obývačke na gauči alebo si zober niečo z mojich vecí. Napríklad košeľu" Pousmial som sa a v tom niekto zaklopal.
Šiel som k dverám a otvoril som. No a koho som tam neuvidel? Bol tam Seito. "Zdravím.." Pozdravil som ho a čakal, čo presne chce či sa chce zdržať a podobne.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Oct 25, 2015 8:24 pm

"Aj tebe." Napriek tomu, že moja nálada nebola bohvieako dobrá, vykúzlila som na perách pomerne milý úsmev. AKonáhle mi prezradil, kde tričko mám, vystrelila som do obývačky, kde som ho ozaj našla a navliekla si ho na seba. Nebudem si predsa od neho niečo požičiavať, nie? Zamračila som sa, keď niekto zaklopal. Nakukla som ponad Rokurovo rameno. Bol to Seito Senju, Assasinov brat.
"Eh...Dobrý!" Pozdravila som sa celkom prekvapene. Čo by tu len Seito potreboval?
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 24
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Seito Senju Sun Oct 25, 2015 8:57 pm

Nakonec jsem měl štěstí, protože Rokuro byl doma. Takhle ho nemusím nahánět po celé Konoze. ,,Taky zdravím." Podíval jsem se na Rokura a o pár vteřin se objevila i Airis. Pozdravil jsem ji taky a trochu se pousmál. Nevěděl jsem, jak vážné to s nimi je, ale potkával jsem je spolu docela často.
Svou pozornost jsem opět věnoval Rokurovi a chystal se mu říct důvod mé návštěvy. ,,Slíbil jsem ti, že se všechno včas dozvíš. Myslím, že ten čas nastal." Myslel jsem to vážně. Rokuro byl další člověk, kterému jsem věřil, takže ho potřebuju na naší straně. Čekal jsem, jestli mě pozve dovnitř, nebo se bude chtít někam přesunout. Tady by to však bylo ideální, protože bychom měli vlastní soukromí.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Rokuro Mon Oct 26, 2015 8:07 pm

Takže Seito sa tu objavil kvôli tej veci k prebratiu. Bol som zvedavý, čo presne som sa mal dozvedieť. "Uhm, poď ďalej." Pozval som ho ďalej, pootvoril viac dvere a uhol sa z nich.
"Nebude vadiť, ak bude prítomná aj Airis či ? " Opýtal som sa Seita a pri tom som pozrel na Airis a usmial sa. Mne osobne to nevadilo, veril som jej a sám som vedel aj kebyže je to niečo dôležité, tak ona sa do takých vecí ani nepletie. Takže som nechal toto rozhodnutie na Airis. Zamieril som to rovno do obývačky kde som sa usadil a čakal, akým smerom sa tento rozhovor bude uberať.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rokurov byt - Stránka 2 Empty Re: Rokurov byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru