Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Mizu no Kuni

+12
Nessai
Nefrit
Kenji Uesugi
Yuki Katsuragi
Faito Dansaku
Keigo Nakagami
Akuma Saito
Goku
Shinobi
Hokori Mai
Itachi Uchiha
Hitomi Yamada
16 posters

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:18 pm

First topic message reminder :

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Balande-gaston-1880-1971-franc-port-anime-1708260
Chete se dostat i do jiné země? Použijte loďku ^^
V přístavu také najdete rybáře a jejich čerstvé úlovky z moří ^^ Tyto úlovky jsou také dodávány do Kirigakure.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 2:40 pm

Ako som tak šla, nevšímala som si Tatsuyu, teda len chvíľku, pokiaľ nevystrelil kostičku do môjho zadku. Akože, celkom ma to zabolelo, ale asi to bol trest, za to vysmievanie sa... "To mám brať ako varovanie?" Uškrnula som sa, ale o chvíľu som nahodila zas ten chladný výraz bez pocitov. Vošli sme do nejakého motelu. Pozrela som sa na Tatsuyu, on ma chcel nechať spať na zemi? Pokrčila som ramenami, nebolo príliš neskoro ani som spať neplánovala a ešte som mu provokatérsky povedala rovno do očí. "Ja som sa vyspala dosť na lodi, zatiaľ čo ty si .. ehm mal inú zábavu." Už som sa nezasmiala, len som si doňho zas rýpla...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 2:48 pm

"Jop, je to varování, zrzko." Opět jsem nastavil svůj uražený pohled. Ta recepční z nás musela mít celkem dost srandu, ani se nedivím, byl jsem občas v dobrém smyslu slova vitpný. Ale to rýpání malé zrzky mi vážně vadilo. Chvilku jsem se na ní jen tak kamenně díval a tak se škodolibě usmál já.
Bylo mi už líp, byl jsem sice unavený, ale to nevadilo. Shunshinem jsem jí nabral na sebe. Hodil jsem si jí přes rameno jak nějaký pytel a šel nekompromisně nahoru. I kdyby se jakkoliv vzpírala, moje sevření jejich nohou bylo velmi pevné.
Otevřel jsem pokoj a hodil jsem jí na postel a následně skočil nad ní. Musela si stroprocentně myslet, že se o něco pokusím, ale nebylo tomu tak. Každopádně jsem se tvářil tak, aby si myslela to, co si myslela!!! Lišácky jsem se totiž usmál, ale hned na to jsem jí celou poprskal.
"Do mě se nerýpá, zrzko, nebo příště budeš vyset za nohy z okna." Mrkl jsem na ní a slezl z postele. Klíče jsem dal do dveří a vytáhl si cigarety. Otevřel okno, ze kterého jsem se naklonil stylem, že jsem si lokty opřel o parapet a vydechl ten skvělý kouř.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 3:08 pm

Bola som prekvapená, čo presne spravil, využil základnú D-rankovú techniku a nabral ma na rameno. Snažila som sa vzpierať, ale zbytočne, nebola som moc silná...
Potom ma dal na postel, bolo však vidieť, že ja sa o nič nepokúšam, nebránila som sa, iba som sa vzpierala. Dal ma do postele a skôr než som niečo skúsila, bol nado mnou. Nevedela som o čo mu šlo, myslela som na všeličo, ale nakoniec mi niečo len povedal, nepočúvala som ho, tak nejak som ho ignorovala. "Nemal by si si dovoľovať niečo také, lebo skončíš ešte horšie modrovlások." Poučila som ho a natiahla som sa na posteli, ktorú mal on zabranú. Bolo mi tu fajn, ale mala by som ísť hľadať a získavať informácie o shinobi z Otogakure no Sato.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 3:40 pm

Nadzvedl jsem obočí. No fakt jsem netušil, jak hůř jsem ještě mohl skončit! No to snad už ani nešlo. Kdybych tu neměl cigarety, asi by mi pukla hlava nebo nervy...nebo obojí zároveň.
"To mi pověz, jak hůř bych v této situaci já mohl skončit prosím tě." Mrkl jsem na ní a dokouřil cigaretu. Pak jsem si skočil na záchod, umyl si ruce a vrátil se zpět, ale to už ležela rozvalená na mé posteli. Chvilku jsem nic nedělal a pak mě v hlavě napadl super plán.
Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Efd97cb4050e692b80448d671368a021
Schválně jsem si vysvlékl tričko a řekl jí to na rovinu. Skočil do postele znovu nad ní a koukal se na ní pohledem, kterým jsem se díval na ty laciné děvčata a pak jsem se jen zamyslel. Samozřejmě bych to nedělal za deního světla v pokoji, v pokoji se to mohlo jenom za tmy, měl jsem trošku své rituály, že za světla jen venku, ale tak...to ona vědět nemohla, proto jsem toto udělal schválně.
"Víš co je zajímavé? Vy ženy si hrajete na tvrďačky, vzpíráte se a pak vlastně zjistíte, že to chcete. Ale pak jsem tu já, který vám něco připomene a vy si opět nasadíte svou kamennou tvář a děláte ze sebe ty největší necity světa. Vysvětli mi hned tuto hru, protože za tu dobu co žiju jsem jí zatím vůbec nepochopil!" Byl jsem opravdu zoufalý! Žádné shinobi se mi hledat nechtělo, ale měl jsem v plánu, jak je najít rychle a to tím, že jsem si mohla jak najít nějaké informace v baru se...slečnama, nebo někomu rozbít držku a nebo se prohrabat rovnou k jednotkám a zeptat se jich, ale to by bylo asi moc riskantní, proto jsem se snažil teď dostat jednu-pro misi ne moc podstatnou-ale pro mě velice důležitou informaci! Abych měl jistotu, že mi odpoví, ruce jsem jí chytil v zápěstí, aby neodešla.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 4:13 pm

Znova skočil na mňa ani som sa nebránila... Človek, ktorý nás nepoznal by si možno myslel, že sme pár, stále mi čumel na zadok, skáče nadomňa, keď ležím v posteli a teraz ma chytil za zápästia a nechcel ma pustiť. Len som sa zhlboka nadýchla a vydýchla. Teraz ma už pomaly začal nervovať, lebo som nemala rada, keď mi niekto obmedzoval pohyb. "Ja neviem ako to ostatné ženy cítia, ako to vidia..." Povedala som už bez nejakého naznaku citu. Dokázala som svoje city naozaj dokonale skryť. "A moje vyjadrenie nedostaneš, tak kuš preč zo mňa... " Hovorila som celkom pomaly a trošku som sa začervenala, pozerala som sa na jeho polonahé telo.. Nikdy sa mi nestalo, že by sa takto ku mne niekto správal a že by niekto na mne takto sedel, v ANBU jednotkách bolo pre mňa všetko jednoduchšie a neboli tam otravní ako Tatsuya.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 4:52 pm

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Large
Pořád jsem ležel nad ní a čekal na odpověď. Bohužel jsem si dopřál jen odpověď která byla nemastná, neslaná, byla nijakáá! To myslí vážně? Já se jí na něco zeptám a ona semnou pořád hraje tu holčičí hru? Ne počkat, to už nehraje, je tak divná pořád. Nebo snad...do prdele, kdo se v těch ženskej má sakra vyznat?! Byl jsem už dost zoufalý, teda, aspoň jsem to ze sebe dělal. Jen jsem se na ní zamračil stylem, který měl být hodně strašidelný, ale momentálně se mi to moc nevedlo, byl spíš ironický.
Byl jsem tvrdohlavý, proto jsem nadzvedl jen obočí a uraženě dal najevo, že nikam nejdu.
"Tak poslyš zrzko...toto je výslech, jasný? Neodpovíš mi, tak to schytááááš. Takže? Proč vy ženy hrajete tuto hru? Protože jako fakt sorry, ale chlapi jí většinou nechápou...nebo...nebo spíš nechcou pochopit." Zazubil jsem se sám pro sebe a ruce jí dal od sebe. Všiml jsem si, že se na mě podívala, takže i ženy mají nějaké ty pudy. Povzechl jsem si a znovu se výsersky zasmál.
"Víš co je nejvíc boží? Až najdem ty shinobi, kteří tu mají být, což jsou samozřejmě muži, odhodím tě k nim a bude klid. Bože...víš jak to bude super, zrzko? Ještě si mě budeš vážit...Pfff..." Za normálních okolností bych se snažil být okouzlující, ale jí šikanovat bylo prostě super, proto jsem si na ní rovnou sedl a neležel nad ní.
"Mluv."
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 5:22 pm

Tatsuya sa tak milo zamračil, musela som sa usmiať. Bola som nazaoj dlho u ANBU a to spôsobilo, že som bola momentálne trochu nevyspelá a hlavne som nevedela dobre prejavovať city. Toto zas Tatsuya na mne menil, trochu ma rozosmieval a celkovo bol taký iný, než ľudia s ktorými som sa stretla doteraz. "Schytám? Ale nechci ma rozosmiať, možno si arogantný, sukničkár a ja neviem čo ešte, ale opačné pohlavie by si neudrel... ak teda máš na mysli toto " Boli aj iné štýly mučenia... menej násilné, ale stále dosť nepríjemné. Snáď ho niečo také nenapadne... "He ? A prečo by mi malo byť za tebou smutno? Však ma tu držíš!" Zamračila som sa naňho a pri slove mluv som zakývala hlavou na nesúhlas. Vadilo mi, že už na mne sedel, ale v tvári som bola červená, teda hlavne lícia som mala červené. "Grrr, zlez zo mňa." Pohrozila som mu, začínala som mať chuť ho trošku udrieť, nechala som voľnú cestu mojim citom.. momentálne som ich prestala potlačovať...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 5:51 pm

Povzdechl jsem si nad jejími slovy. Proč si proboha myslela, že bych jí chtěl zmlátit? Samozřejmě, i přes to, že jsem byl často hajzl, ten sukničkář, no dobře, ten taky, arogantní, částmi ale jenom trošku, ženu bych nepraštil první. Pouze kdyby mi šlo o život, tak je dost možné, že bych jí po rupnutí mých nervů i zabil.
"Pravda...ale já tu nemluvil o tom, že bych ti ublížil nějak...násilně. To spíš slovo zneužil se k tomuto hodí víc." Zasmál jsem se. Samozřejmě, že jsem to myslel ironicky, taky bych to neudělal, jenom kdybych byla na káry, tak jo.
"Jop a tobě se to..." Nahl jsem se opět k jejímu uchu. "...očividně líbí." Odklonil jsem se a do široka jsem se usmál. Viděl jsem tu její červeň na tváři. Na jednu stranu to bylo roztomilé, ale nikdy jsem nedával najevo, co opravdu cítím, proto jsem se jen usmíval a čekal na to, jestli něco začne dělat ona. No, zajímalo mě, jestli vyraplí, nebo bude klidná! To je náhodou hodně důležitá informace i v boji, abych zjistil, jestli je můj spolubojovník flegmatik, nebo cholerik.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 6:12 pm

Našťastie mu neprišlo na um to mučenie šteklením, ja som bola šteklivá, ale keďže mu to nenapadlo, bolo to fajn... Jeho slová som brala na ľahkú váhu, bolo mi jasné, že si nič takého nemôže dovoliť.
"Tak, asi si vydedukoval, že zatiaľ žiaden muž so mnou nebol práve v takejto polohe, teda až na jednú noc, ktorú si moc nepamätám... " Mierne som sa uškrnula. Tak nejak som vysvetlila tú moju červeň. Bola som naďalej pokojná. Síce trošku naštvaná, ale snažila som sa byť pokojná, akurát som sa začala trochu vzpierať, ale zrejme zbytočne, bol rozhodne silnejší než ja.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 6:23 pm

Byla celkem pohodlná, taková měkká, takže jsem zatím neměl v plánu slízat, zatím...
"Ohoho, tak zrzka už s někým spala? To ten chlap musel být buď na šrot a nebo jsi pedofil." Tentokrát jsem se červenal já, ale bylo to způsobeno tím, že jsem v sobě držel smích, opravdu, velký výbuch smíchu. Z toho, jak jsem to v sobě držel se mi už tvořily slzy v očích a já to nemohl vydržet a musel se začít strašně smát, že jsem povolil sevření jejich rukou.
"Nenene, promiň, promiň. Ale mám fakt chuť někoho zneužít, ale toto mě fakt pobavilo, takže tě dneska nezneužiju, zrzko."
Pustil jsem jí ruce, ale pořád na ní seděl a trošku jsem nadskakoval.
"Kámo, víš, že jsi celkem pohodlnej člověk? Kdybych někdy spadl z velké výšky, spadl bych celkem rád na tebe...jsi lepší než polštář...hej to je fakt divný, jsi vůbec člověk?" Nadzvedl jsem obočí a ruky mi sjely k jejímu pasu až na její kyčelní kosti.
"Jop, až na tyto kosti...ale tak...přežít se to dá." Znovu jsem se zasmál, bylo mi líp, to šlo vidět. Důvod proč jsem z ní neslezl byl prostý, čekal jsem, jak bude reagovat na moje komentáře k její osobnosti. Ty lidi stejně budem hledat dlouho, takže jsem si dobrou náladu nemohl před tou děsnou misí odpustit.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 6:39 pm

Hrala som tak trochu urazenú. On sa mi začal smiať? No to bolo teda dosť aj na mňa... Pustil mi ruky, takže som sa cítila voľnejšie. Mala som chuť mu jednu streliť, ale nespravila som to, zatiaľ. Sedel však stále na mne a skúšal moju pružnosť? Potom sa ma začal dotýkať. Začala som sa naozaj červenať, dotyky niekoho na mne som už naozaj dlho necítila, ale brala som to ako menšie obťažovanie. "To každú takto obchytkávaš? Vieš o tom, že si strašne otravný? " Položila som mu hneď dve také otázočky. Ruky som mu dala preč zo mňa, keďže som mala voľné ruky. Hnev som už moc nemala, ale stále na mne sedel. Plánovala som ho zhodiť dole, čo najskôr.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 6:48 pm

Všimnul jsem si, že je z mých slov celkem dotčená. Jen jsem fakt netušil, co jsem udělal! Pak jsem si uvědomil, že jsem se vlastně začal smát a proto jsem se tvářil stylem, že mi to je moc líto.
"Ale no tak zrzíí, žádné depky, těch v životě ještě bude, pokud teda nebudeš pořád tak...zamrzlá, řekl bych slušně?" Znovu jsem dělal zamyšleného. Její pohled mě opravdu bavil. Co se týkalo její poznámky na mou maličkost, nic jsem si z toho nedělal.
"Hej jo, říká to hodně lidí, ale věř mi, že Reina se kvůli mě teď trápí a pláče...no, ona asi jen vnitřně, oční kanálky už jí nejspíš zaschly v rakvi." Opět jsem se trošku zasmál.
"Beze mě je nuda, jen si to přiznej. Navíc, neříkej mi, že se ti nelíbí to co dělám. Kdyby se ti to nelíbilo, už bych dávno skončil s přelámanými kostmi, které bych si pak znovu nahodil." Mrkl jsem na ní provokativně. Jop, musel jsem jí celkem srát, ale já se tím bavil.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 7:02 pm

"Ja a depresie? Pochybujem..." Poznamenala som stále trocha urazene, ale veľmi rýchlo ma to prešlo. Pochybovala som, že by Reine tento človek chýbal. Mal predsa brata a pokiaľ bol aspoň z polovice tak otravný, tak Reina mala čo robiť. Popravde možno aj bola rada, že sa Tatsuyu zbavila.
"No vidíš, môžeš byť rád, že som ti pár kostí nezlámala, takže sa prac zo mňa..." Povedala som, lebo už toho na dnes bolo moc. Možno mal trocha pravdu, bolo tu aspoň trochu zábavy, ktorú som si užívala. Možno bol na mne ale až moc nalepený, na čo som nebola zvyklá. "Keď sme pri tom, môžem ti niečo zlomiť a nič sa nestane hej?" Uškrnula som sa a čakala, kým zlezie zo mňa konečne. Inač to už naozaj spravím násilne.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 7:17 pm

Povzdechl jsem si, pustil jí a slezl z ní. Byla s ní už ke konci nuda, ale ze začátku jsem si to užíval. V hlavě mi probíhalo několik zvláštních, možná i zvrácených myšlenek. Proto jsem na ní přesunul pohled a chvilku se na ní zadíval. Jaká je asi když... Okamžitě jsem toto dal z hlavy a povzdechl si s pousmáním.
"Ze začátku jsem to řekl špatně...mě nemůžeš zlomit kosti. Vykloubit mi je můžeš a nic se mi takto nestane, je to sice nepříjemné, ale nic mi to neudělá. Ale moje kosti jsou tvrdé, kdyby se daly zlomit, nemohl bych s nimi bojovat." Usmál jsem se na ní opět tím svým širokým úsměvem. Samozřejmě jsem tak trošku lhal. Byla jedna technika s mými kostmi, které se daly zlomit, ale rozhodně jí nebudu říkat jaké, jinak by toho využila.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 7:45 pm

"Dobre vedieť.." Poznamenala som. Postavila som sa z postele, napravila som si oblečenie a hlavne vlasy. "Tak, kde začať s hľadaním tých stratených shinobi?" Spýtala som sa na rovinu Tatsuyu. Hneď ma napadla aj ďalšia otázka. "Yosh a mohol by si odoslať správu Reine, aby vedela, že sme sa aj my nevytratili." Už som zas mala ten kamenný výraz a tak trošku som si rozkazovala, ale však prečo nie? "Stále som si na teba nespravila presný názor..." Poznamenala som a šla som do kúpelne, nebola som tam dlho, len chvíľku. Potom som zas prišla do izby. Zhodila som zo seba vrstvu oblečenia, mala som na sebe len košeľu s krátkym rukávom, vonku to vypadalo celkom fajn. Naviac som bola otužilá vďaka tak dlhému a tvrdému ANBU výcviku. Ešte som skočila do kúpelne, len na pár sekúnd a pozrela sa na výstrih. Nevedela som sa rozhodnúť. Mala som tu však odborníka na výstrihy. Určite sa mi tam pozrel aspoň 10 krát, takže som prišla pred Tatsuya a na rovinu sa ho opýtala. "Je to moc alebo málo?" Prstami som ukázala do môjho výstrihu. Plánovala som ísť získavať nejaké tie informácie a v prístavu bolo dosť miest, kde sú chlapy, ktorý niečo vedia.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 8:39 pm

Pomalu jsem znovu otevíral okno a byl připraven si jednu zapálit. Když mi však vydala rozkaz, zastavil jsem se ve své činnosti a tiklo mi oko. Mezi tím, co se tady šlechtila, jsem se pomalu otáčel směrem k ní a myslel jsem si, že jí zabiju. Ne vážně, měl jsem na to chuť. Mě nikdy rozkazy dávat nemůže, pouze informace o činnostech, které by byly do budoucna třeba vykonat!

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Large

Chtěl jsem jí nadat, ale když přišla v té košilce zůstal jsem stát. Byl jak prkno, vůbec jsem nečekal, že se mě sakra zeptá na něco takového! Nestyděl jsem se, o tom žádná! Ale toto slyšet od člověka s povahou zrzky?! Uplně mě dostala. Tentokrát jsem zrudl já, protože většinou se mě na toto ženský neptaly, bylo to fakt poprvé.
"Kso a to se musíš ptát zrovna mě? Na to jsem ti dobrej, co? Každopádně..no...to...rozkazy ne-neberu, jasný!" Podíval jsem se jí do toho výstřihu a uklidnil se. S povzdechem jsem jí upravil límec a rozepnul ještě jeden knoflík.
"Víš, dneska chlapi potřebují vidět víc, jo a..." Chytl jsem jí gumičku od culíku a rozpustil jsem jí vlasy.
"To jen tak, pro efekt. Já osobně mám radši dravější vzhled žen, než ten slušnější, jestli chápeš." Zazubil jsem se do široka, červeň už ze mě hnedka opadla. Dal jsem si přes rameno ručník a když jsem procházel kolem ní, nemohl jsem si odpustit jednu věc. Plácl jsem jí přes zadek s širokým úsměvem.
"Vrať se s negativním těhotenským těstem zrzko. Tu zprávu Reině pošlu a pak si tě někde najdu, v koupelně mi to trvá o něco dýl." Cuknu na ní obočím s lišáckým pohledem a zalezu si do sprchy. Samozřejmě, doufal jsem že věděla co myslím.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 8:57 pm

Podarilo sa mi nemožné?! Tatsuya sa začervenal a na chvíľku zmrzol. Bol to príjemný pocit dostať muža do rozpakov. Trošku upravil môj vzhľad, rada som nosila copík, ale keď hovoril, že takto to je lepšie, tak som len pokrčila ramenami. Keď prechádzal okolo mňa, všimla som si, čo plánuje spraviť, rozhodne som mu to nedovolila a jeho ruku zastavila tou svojou."Pochop, že nie som ako jedna z tvojich dievčat " Potom som naňho mrkla očkom a pomaly som sa vydala k dverám. "Neboj, nič takého nehrozí, ja sa prejdem po dedine, zozbieram informácie. " Radšej som nepremýšľala, čo bude Tatsuya robiť v sprche a vyšla som von z motelu.
Netrvalo dlho a našla som si bar, kde som posedávala. Bolo tam dosť mužov, ale aj obsluha tvorená ženami. Prišla som k barmanovi. Začala som sa zoznamovať s ním a pomaly zbierať informácie, bolo vidieť, že sa mi pozeral do výstrihu, ale na druhú stranu odpovedal na otázky. Samozrejme som sa vypytovala na shinobi z Oto a či tu nevideli nejakých nových ľudí. Veľa otázok a podobne. Barman mi dal dosť informácií a ani si to neuvedomoval. Vedela som dobre klamať, zakrývať detaily a robiť sa, že som sprostá. Našťastie mi na to všetko naletel, takže som zistila toho dosť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 9:10 pm

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Damon-salvatore-ian-somerhalder-mimcs-vampire-diaries-Favim.com-233800
Udělal jsem to samé co na gifu, když zmínila, že není jako jedna z mých žen.
"To je samozřejmé, že ne, kdyby jsi byla, už jsem tě dávno prefik, to je snad jasný, ne?" Zazubil jsem se a když odešla ,vlezl jsem si do sprchy. Osprchoval jsem se, vykonal pár nedůležitých činností a pak si stoupl před zrcadlo. Vyfénoval jsem si vlasy, pak jsem si je jen nějak rozcuchl, oblékl jsem se do normálního oblečení. To znamenalo košile a nějaké kalhoty, boty. Víc jsem vlastně ani nepotřeboval. Pff, měla výstřih, takže na jistotu je v nějakém baru... Vydedukoval jsem si v hlavě, vzal klíče od pokoje, odešel, zamknul a vyšel jsem do ulic. Chvilku jsem se jen tak rozhlížel a pak se prostě vydal nějakým směrem, než jsem narazil na nejbližší bar, kde jsem se zeptal, jestli tudy prošla zrzka. Samozřejmě, můj šestý smysl se nepletl a byla v něm. Ujistil jsem se, že tam zůstane nějakou tu dobu, protože jsem jen nakouknul a měla na pilno. Půjčil jsem si od jednoho chlápka tužku a papir. Napsal jsem vzkaz pro Reinu a písknutím si zavolal orla. Upevnil jsem mu vzkaz na nohu a pak ho pustil letět. Sedl jsem si před bar a počkal, než zrzka výjde. Mezi tím čekáním jsem si zapálil, aby mi čas rychleji utekl.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 9:39 pm

Ešte chvíľu som sa rozprávala s barmanom a šla som si sadnúť. Samozrejme som sa naňho ešte falošne usmiala, nech si namýšľa. Všimla som si, že tu už je aj Tatsuya, takže som sa k nemu postavila. "Potuluje sa tu veľa ľudí, takže toho moc nevedel ten barman, ale boli tu dvaja špecifický shinobi, ktorých tu nikdy predtým nevideli, ako mňa a teba, takže je to možné, že to budú oni. Ževraj si však užívali život, jednoducho chlastali.. Takže neviem či to nie je falošná stopa... Mali by sme to tu ešte preveriť aspoň dnes, ak nič nenájdeme a nebude po nich žiadnej stopy, tak pôjdeme smerom do Kirigakure..." Oboznámila som ho s faktami. Už som si zapla pár gombíkov na košeli a znova si dala rýchlo vlasy do copu, ako som bola zvyknutá. Zistila som dosť informácií.


Naposledy upravil Mizuki Netsu dne Mon Mar 02, 2015 4:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nessai Sun Mar 01, 2015 10:06 pm

Ráno.. tá najhoršia vec, ktorá vás po pití môže stretnúť a verte, že vás vždy stretne! A vlastne ani netuším, či sme niečo pili, či sme drogovali, spali spolu, búchali si hlavy o stenu či hádzali sa pod vlak.. ale sakra, cítil som sa jedine tak na ten vlak! Len s ťažkosťami sa mi podarilo dvihnúť viečka a prísť tak na to, že ešte stále žijem, aj keď v tomto momente by som radšej túto možnosť nebral. Slová mojej spoločníčky som ignoroval, kto by mal tak chuť sa hneď z rána rozprávať.. Pomaly som sa dvihol do sedu, až mi v chrbte puklo a pomaly som otočil hlavu, aby som sa obzrel po.. izbe? No, dajme tomu, že sa to tak dalo nazvať, hoc miesto výbuchu by bolo asi presnejšie.
"Mmhmmm.. kde.. je fľaša.. nejaká..?" Zamrmlal som a zvedavo sa otočil smerom k Nefrit, či náhodou niečo nemá po ruke. Ani môj osvedčený liek proti opici, neprestať piť, však nemal v tomto prípade šancu. Aká škoda..
"Alebo.. aspoň cigaretu.. hm?" Prešiel som si rukou cez vlasy, čím som ich "upravil" aspoň trochu dozadu, nech mi nezavadzajú v tvári a stále som hádzal zvedavý pohľad na Nefrit, či mi dá aspoň niečo z toho. A keď nič.. tak či mi aspoň dá!? I to sa po ráne cenilo, ehm..
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Sun Mar 01, 2015 10:12 pm

Sadla som si na parapetu a s ďalśím zívnutím, som sledovala ulice v tomto prístavnom mestečku.
"Znova chceš chlastať? Tsch.." Ako medik, som samozrejme mala moje vlastné veci proti opici, aj keď tak trocha vedecké. 
"Čo si o mne myslíš? Som spoluzakladateľkou Sora no Kuni! Úžasná a dokonalá Nefrit-sama! ....." Na chvíľku som sa dostala k jednej z mojich "tašiek", kde som to začala prehľadávať.
" .. samozrejme že mám cigaretu." Vytiahla som balíček, pre neho určite neznámej značky. Vlastne to ani nemalo značku. Bola to proste prázdna škatuľka... očividne vlastná výroba. Hodila som to spolu so zapaľovačom po Nessaiovi.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nessai Sun Mar 01, 2015 10:19 pm

"Nie, chcem sa kochať dátumom výroby." Zašomral som sarkasticky. Následne, ani sám netuším ako, som sa pomaly postavil a začal sa naťahovať, až som sa otočil znova k Nefrit, keď mala ten svoj mini-preslov. Len som prekrútil očami a nereagoval na to, o to viac som spozornel, keď sa začala hrabať v taške a o moment mi hodila krabičku cigariet. Značku nemali, ale úprimne, koho by zaujímala nejaká značka? Ak to vyrobila ona, tak to bude lepšie jak značkované.
"Dík.." Zašomral som, jednu si vytiahol, strčil do úst a zapálil. Zapaľovač som následne vopchal do balíčku, nechal si ho zatiaľ v dlani, možno si dám ešte jednu a pomaly som prešiel k Nefrit.
"Tak, úžasná a dokonalá Nefrit-sama.." Oslovil som ju, pričom som vdýchol do seba dym a o moment na to ho vyfúkol priamo na ňu, aj keď polovica prešla hneď von, nakoľko bolo otvorené okno.
"..môžete mi povedať, Nefrit-sama.. čo sme vlastne robili?" Spýtal som sa zvedavo a s úškrnom, pretože som o tom fakt nemal ani potuchy.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Mar 02, 2015 10:06 am

Pohled jsem presunul na zrzku, kdyz si ke me sedla a rekla mi informace, ktery ziskala diky svemu vystrihu. Samozrejme jsem ji castmi poslouchal, ale moje plna pozornost byla venovana cigarete. Vyfoukl jsem z ust kour a oprel si lokty o kolena.
"Oukej. Hele, nikdy jsem ani jednoho z tech lidi co tu jsou nevidel, takze doufam, ze je najdem zive. Hej asi by bylommoc v prdeli, kdyby jsme je dotahly do Oto mrtve, co?" Nadzvedlm jsem oboci a nad nami byla v okne nejaka dvojicka lidi. Ten chlapek kouril cigo? Spadne na me zrnko popele a uz si ani neskrtne. Zamracil jsem se a pohled prenusul zpet na zrzku, ktera se dala do puvodni podoby.
"Prooc. Rozpustene vlasy jsou vic sexy, kso. Zrzko, musim te neucit balit lidi, nebo si fakt nikdy...nevrznes." Povzdechl jsem si. Celkem me ti dva rusili a me praskly nervy. Stoupl jsem si a zavolal do okna.
"Muzete si snizit volume?! Nejste tu sami." Zamracil jsem se ironicky a pak si vsiml celenky polozene nedaleko od nich. Jeden z nich byl tem, koho jsme hledali.
"Kdo z vas dvou je sakra z Oto?!" Vyskocil jsem k nim na parapet a projizdel je pohledem, pri cemz jsem jsem cigaretu stale v ustech. Byl jsem sk jistej, ze mi zrzka nejak pomuze, pokud by se jim nechtelo zpatky!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Mar 02, 2015 5:13 pm

"Verím, že sú nažive." Pousmiala som sa... "Pfff... ja sa nič od teba nepotrebujem učiť. Nezaujíma ma, že rozpustené vlasy sú viac sexy, jednoducho ich budem mať v copíku, lebo tak sa mi to páči lepšie, nebudem sa pretvarovať..." Povedala som vážne, nahodila som ten kamenný výraz. Potom začali menšie komplikácie a Tatsuyovi začal niekto vadiť Šla som za ním. Teda nešla som na parapet, len som sa pozerala cez okno na tých dvoch.(Snáď nemáte izbu na poschodí xD) "Ide len o to, že nejaký shinobi mal ísť hľadať ďalšieho shinobi do Kirigakure no sato. Ale bohužiaľ sa dlho neozval, a tak nás poslala Otokage-sama ísť hľadať všetkých stratených shinobi smerom Kirigakure no Sato..." Ozrejmila som tým dvom, ktorý boli zrejme z Oto. Ich tváre som si pamätala z videnia, teda len Nessaia, Nefrit som nevidela asi nikdy...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Mon Mar 02, 2015 5:23 pm

"Nelichoť mi toľko." Zasmiala som sa a len som sa zapozerala von oknom. Vyzeralo to tak, že sa čoskoro vrátime s potvrdenou správou o tom, že je ten magor ktorého sme mali ísť hľadať, mŕtvy. Nie že by to bola pravda, no to Reina vedieť nemusela.
V tom sa začal ozývať nejaký modrovlasý magor. Vyklonila som sa z okna a ukázala mu prostredník.
"Tak sa choď sťažovať Reine ty prefarbený retardér!" V tom sa však z okna vyklonila aj nejaká slečna, po ktorej som strelila hladným pohľadom. Ich správa ma však nijak nepotešila. Naozaj bola taká nedočkavá.
"Bože... vy ste úplne marný." Rukou som si prehrnula vlasy a pohodlnejšie som sa oprela o parapetu.
"Ako môžte vidieť, nie sme stratený." na chvíľku som sa odmlčala a pozrela sa na prefajčeného Nessaia.
Aspoň poniektorý z nás.. to som si už však povedala len v hlave.
"Ten magor pre ktorého sme mali ísť, je mŕtvy. A..." Znova som pohľad obrátila k Mizuki.
"... mne sa momentálne do Oto nechce." Preložila som si jednu ruku cez druhú a so zamysleným pohľadom som skĺzla k Nessaiovi, tomu modrovlasákovi a tej dievčine. že by groupáč? 
"Aj keď... ak by ste mi spravili službičku, naah nejak by som sa premohla." Žmurkla som na nich.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 5 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru