Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Mizu no Kuni

+12
Nessai
Nefrit
Kenji Uesugi
Yuki Katsuragi
Faito Dansaku
Keigo Nakagami
Akuma Saito
Goku
Shinobi
Hokori Mai
Itachi Uchiha
Hitomi Yamada
16 posters

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:18 pm

First topic message reminder :

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Balande-gaston-1880-1971-franc-port-anime-1708260
Chete se dostat i do jiné země? Použijte loďku ^^
V přístavu také najdete rybáře a jejich čerstvé úlovky z moří ^^ Tyto úlovky jsou také dodávány do Kirigakure.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Sun Mar 08, 2015 8:54 pm

Posunula som sa viac na posteľ a nohy som si taktiež vyložila hore, do takého toho tureckého sedu. Oprela som sa rukami o kolená a pozorne som si ju prezrela.
"Keď si mala štrnásť?... hmm.. to som tak stará ? Shit.." Poškrabala som sa vo vlasoch a pohľad som uprela niekam mimo. Bolo to fakt zlé... chcelo to vynájsť ten prameň mladosti alebo čo.
"Prečo? A Prečo nie?" Popravde som mala v pláne ju paralizovať istou technikou, zbaliť si veci a zdrhnúť. Prečo však nepokecať? Tak som sa s ňou teda rozhodla pokecať. Predsa len sa jednalo o celkom zaujímavú osobu.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 08, 2015 9:08 pm

"Netuším... mohla som mať aj 16 ... Veku som nikdy nepripisovala veľký význam..." Pokrčila som ramenami, asi to bolo spôsobené tým, že som narodeniny nikdy neoslavovala. "Prečo nie? Nepríde mi to také.. zvyklé." Pousmiala som sa, košeľu na sebe som si rozopla, ale nevyzliekla. Ľahla som si na posteľ a znova sa pozerala na stenu nadomnou. "Ani neviem čo si mám o tebe myslieť." Natiahla som ruky do vzduchu a pozerala sa pomedzi prsty. "Ty a ten tmavovlasý .. ste spolu ? Síce ste tak nevypadali, ale keď ste sa tak dlho neukázali v Oto... mohli ste Reine aspoň poslať správu a bol by pokoj..." Povedala som jej, celkom s úsmevom. Mala som nejakú pozitívnu náladu, asi z tých dymov z tých cigariet alebo čosi také...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Sun Mar 08, 2015 9:31 pm

"Dúfam že to bolo tých šestnásť.." zamumlala som si popod nos a tiež som si ľahla na posteľ. Hlavu som mala otočenú smerom k nej, popri čom mi po nej skĺzly oči. teda skĺzli.. nie že by som ich držala len na jej tvári. Rozopla sa... naozaj tu bolo o niečo teplejšie.
"Mysli si čo chceš, nijak ti hlavu malátiť nebudem.." 
Aspoň zatiaľ
Jej otázka ma pobavila. Musela som sa zasmiať.
"Nie, je to môj pokusný experiment a sem tam si trocha užijeme... hmm." V tom ma niečo napadlo. Pozornejšie som sa na Mizuki pozrela.
"Počuj.. ty... Mizuki-chan." V očiach sa mi trocha zablískalo a ja som si oblízla vnútornú časť spodnej pery.
"Ty si ešte s nijakým chlapom či ženskou nespala že?" 
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 08, 2015 9:44 pm

"Užijete? To ako len tak?." Trošku mi to prišlo podivné, ale tak nikdy som nikoho neodsudzovala za to, že si s niekym užil. Každý sme mali vlastný život a ak by som mala všetkých takých odsudzovať, to by ani nemalo význam. Potom prišla ďalšia dosť osobná otázka, pri ktorej som očervenela. "Raz.. pod vplyvom alkoholu, moc si toho nepamätám..." Nikomu som to v podstate nepovedala ani Tatsuyovi, ten by ma ešte vysmial ale jej som sa až tak nebála, pripadala mi o niečo dospelšia ako je Tatsuya. Navyše kvôli tomuto som moc alkohol nepila, radšej som bola pri vedomí...
Netušila som, kam tento rozhovor speje, ale nemala som taký problém sa o rôznych veciach porozprávať s Nefrit, lebo to bola predsa taktiež žena a naozaj mi pripadala o niečo vyspelejšia...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Sun Mar 08, 2015 9:53 pm

"Prečo nie... vieš.." Na chvíľku som sa zamyslela. Rozmýšľala som nad tým, ako vetu sformulovať.
"Tento svet, je vážne v prdeli.. ako fakt. Precestovala som ho celý a všade som videla ... hmm.. tie isté veci. Veľa ľudí rado zabíja, veľa rado bojuje, veľa rado rieši podobné somariny. Mojim koníčkom je zas istým spôsobom. .fyzická zábava a uvoľnenie." Sladko som sa na Mizuki usmiala.
" vieš ako to myslím.. zober si to tak. Keby že každý žije rovnakým životom ako ja, neboli by žiadne vojny." Ruky som si založila za hlavu.
"Preto som aj na čas zdrhla z Oto... Reina by rada bojovala. Má to v krvi. Mala som ju nechať skapať oveľa skôr." Nie že by som si o Reine myslela niečo zlé. No stále som bola Medikom. Medikom zo Sora no Kuni. Raz sme spravili zlú voľbu, kvôli ktorej sa Reina dostala k ešte väčším schopnostiam, než do vtedy. Keby že umrie teraz, nebolo by ani tak silné jej Edo Tensei.
Ďalej som už však o mojich chybách.. či skôr chybe, nič nepovedala.
Zameriala som sa znova na rozprávanie Mizuki. Nie že by bola moc ukecaná.
"Nepamätáš? Naah to je škoda. Muselo to byť super heh. Stavím sa, že si si to užila." 
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 08, 2015 10:21 pm

"Máš pravdu, ak by každý bol ako ty, modrovlások a Nessai, tak by bol svet plný zvrhlíkov, ale aspoň by sa neumieralo a naviac by bol svet dosť zábavný..." Musela som sa zasmiať, nemyslela som to tak priamo aj keď to mohlo tak vyznieť. O svojom osobnom živote som moc nerozprávala, ale teraz som to musela niekomu povedať. "Nehovorím, že si nepamätám všetko, rozhodne sú tam v pamäti nejaké útržky, vlastne ich je dosť no." Začervenala som sa ešte viac, ale viac som už nehovorila, len som sa otočila smerom k stene a zatvorila som oči.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Mar 10, 2015 4:03 pm

Jak blesk jsem se dostal zpět, protože už bylo vážně hodně hodin! Chtěl jsem skočit do okna, ale to bylo zavřené! Proto jsem musela vyběhnout ty debilní schody, otevřel jsem dveře a zapřel se o kolena.
"Hele vy dvě! Vstávejte, jasné?! Nemáme čas! Reina nás ukřižuje za živa." Povzdechl jsem si a porozhlédl jsem se kolem. Nikde jsem neviděl toho emáče a moje naděje na to, že budem brzo doma se vytrácely. Když jsem však viděl ty dvě spát vedle na posteli musel jsem nadzvednout obočí a zamračit se.
Popošel jsem k Mizuki a svou tvář nastavil těsně k té její a podíval se jí do očí.
"Bylo něco?" Zeptal jsem se tiše.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nessai Tue Mar 10, 2015 6:51 pm

Niežeby tu chľast nebol dobrý, ale výber žien.. pf, fakt nič moc. Až sklamane som po niekoľkých hodinách vyšiel z baru, vzal si ešte jednu fľašku a znudene som začal kráčať po ulici naspäť k tej bande. Nebol som ani opitý! Neviem, či to bolo metabolizmom, tým, že som pil kľudne alebo že som nemal nič silné.. no.. to je fuk, proste som sa nedal dole, ako som plánoval. Aj keď teraz by to bolo to najlepšie, čo by som mohol spraviť, len aby som sa nejak zabavil. Nuž, s deprimujúcim výrazom som dorazil až ku izbe, kde mali byť. Otvoril som dvere, nakukol dnu a zahliadol tu všetkých troch. Tie dve sa zjavne ešte váľali v posteli, Tatsuya.. tam neviem čo robil, ale aspoň bol hore. Niežeby som za ním vyrazil, len som ho zmeral pohľadom, načo som sa zas otočil, dvere privrel a vrátil sa na chodbu, kde som sa posadil na gauč a s nespokojným povzdychom som sa na ňom rozvalil, priložiac si k ústam fľašku, z ktorej som začal popíjať. Tváril som sa až smutne, že tu je taká nuda.. a to dokonca aj s nimi!
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Tue Mar 10, 2015 6:56 pm

Otvorila som oči. Vlastne som bola hore uź nejaký ten čas. V podstate som mala energie viac než dosť.. mne stačilo spať tak tri až štyri hodiny denne a bola som v cajku. Preto sa ani nedá povedať, že by ma čučoriedka zobudila. Prešla som do sedu a rovno som si na nohy začala dávať topánky.
"To vieš že hej, Mizuki-chan sa nezdá. Taková divoška." Oblízla som si spodnú časť pery. Vedela som, že sa nepýta mňa. Predsa len na ňu civel len pár centimetrov od jej tváre.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Mar 10, 2015 7:18 pm

Áno zaspala som, nepotrebovala som dlhý spánok, ale nikdy som ním neopovrhla, takže, keď prišiel Tatsu, zobudil ma. Prebudila som sa a len sa otočila, pomaly som si začala v ľahu zapínať košeľu. Modrovlások sa nahol blízko mojej tváre a opýtal sa ma či niečo bolo. Chcela som odpovedať nie, ale Nefrit povedala niečo iné, trošku som očervenela. "Nie, naprosto nič sa nestalo." Zaprela som a zapla som si košeľu. Potom som rukou odtlačila Tatsuyu a odišla som z miestnosti, všimla som si Nessaia, trošku mrzutého s fľašou v ruke. "Si si nevrzol ?" Provokačne som sa opýtala a odišla aj z motelu. Niekam som na chvíľu zmizla a o chvíľu som sa vrátila oblečená tak, ako keď som tu prišla. Nakoniec som si šla pre svoju katanu a už som len poznamenala. [color=#ffff00]"Som pripravená."[/color] Povedala som už normálne s tým klasickým kamenným výrazom.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Mar 10, 2015 10:01 pm

Jako první sem přišel ten emáče, celkem na mol. Kdybych si nedal před tím jointa, určitě bych přišel stejně, ale pro mě to bylo dostatečné opuštění této dimenze. Takže jsem to vážně nepotřeboval znovu, proto jsem se ho snažil ignorovat.
Jako první mi odpověděla Nefrit, poněkud nečekaně...Proto jsem jen nadzvedl obočí. Slova zrzky jsem naprosto ignoroval, protože zčervenala a přímo předemnou si zapínala košili, proto jsem na ní jen tak podezíravě přimhouřil oči a moc jí nevěřil, ale víc info určitě zjistím až budeme doma! Toto bych si totiž nenechal ujít!
Když odešla a vrátila se i se svými věcmi, podíval jsem se na ní a zapl si mikinu. Předem jsem ještě napsal vzkat a přivolal si k sobě svého orla, kterému jsem vzkaz připevnil na nohu a pustil ho. Byl to vzkat pro Reinu, kdyby se něco posralo.
"Ok...můžem vyrazit, nebo si chce ještě někdo vrznout, nebo se ožrat, hm?"
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Reina Kana Wed Mar 11, 2015 1:04 pm

Ten samí orel, kterého poslali ke mě se jim vrátit též se vzkazem.

kód:
Děkuji za zprávu, zkuste zjistit kdo, nebo co ho zabilo a z jakého důvodu ráda bych to  věděla, kvůli epitafu. Hlavně se nenechte chytit.
Otokage
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nessai Wed Mar 11, 2015 9:26 pm

Mizuki som znudene častoval pohľadom, keď vyšla a hodila svoju provokačnú otázku. Vlastne, pýtala sa správne, ale to nebol jediný dôvod, prečo som bol deprimovaný. Bola tu vehementná nuda a to som ešte ani nevedel, čo obsahoval list od Reiny. Keby som si to prečítal, asi by som mal čo robiť, aby som nervy udržal, lebo tak, ako ma to tu bavilo, tak ma to tu teraz neskutočne "zabíjalo". Nebyť fľašky v ruke a trochu uvoľneného stavu, nie nebol som na mol, tak by som tu asi začínal z nervov chodiť hore dole, ich naháňať alebo ich nútiť robiť niečo záživné. Aj keď.. pf, taká spoločnosť.. Nefrit jediná bola v mojich očiach záchrana, tých dvoch som videl zas v takom svetle, že som ich tu ani nevnímal. Dopil som behom chvíľky fľašku, nespokojne mľaskol, že to bolo slabé a ešte aj málo, načo som ju len položil na zem, nechal ju kotúľať sa preč a zatiaľ som zostával ležať na gauči na chodbe, dívajúc sa skleslo na plafón a rozmýšľajúc, čo robiť. Človek aby sa pomaly tešil, že na ňom budú konané experimenty.. Len letmo som sa obzrel ku dverám izby, kde bola Nefrit. Aspoň som mal nad čím premýšľať - ako sakra budú experimenty prebiehať?
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Mar 12, 2015 4:06 pm

Tešila som sa, že už pôjdeme domov, kým neprišiel ten orol so správou, bol na okne, tak som sa pomaly priblížila a zobrala si správu, ktorú priniesol. Prečítala som si ju a chytila sa za hlavu. "To vážne? Otokage-sama chce, aby sme zistili, čo zabilo toho shinobiho, na ktorom robila Nefrit svoje experimenty..." Tvárila som sa, ako by nič, ale vnútri som bola trošku sklamaná, lebo táto misia ma totálne nebavila! Bola to hrozne nudná misia. Kukla som na modrovláska. [color=#ffff00]"Hoď mi kľúče od našej izby."[/color] Mala som na mysli tam, kde sme boli predtým, než sme narazili na Nefrit a Nessaia. Dopis od Reiny som položila na zem. Naozaj sa mi tu nechcelo ostávať, len som čakala, ako zareaguje modrovlások. "Ako chceme zistiť, keď Nefrit na ňom robila pokusy a ako vlastne máme vypátrať čo alebo kto ho zabil? " Poznamenala som a poškrabala som sa vo vlasoch.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Mar 13, 2015 4:21 pm

Netušil jsem, že to půjde tak rychle a ten orel byl zpátky? Chtěl jsem vědět, o co go, ale zrzka už byla rychlejší.
Její zpráva mě...opravdu nepotěšila. Vlastně jsem byl dokonale nasranej. Fakt! Začalo mi tikat oko, doslova.
Celý jsem zrudnul a chtěl vybouchnout, než jsem sáhl po cigaretě a zapálil si, aby mi bylo líp. S povzdechem jsem vytáhl z kapsy klíče od pokoje a hodil je na Mizuki. Při její otázce jsem se ale zasekl. Měl jsem nápad? Ano, nápad byl na světě!
Potáhl jsem si z cigarety a vydechl s širokým úsměvem.
"Jsme shinobi, umíme lhát ne? Prostě řekneme, že ho zabili cestou zpět nukenini a nikdo v Kiri nic neví. Fakt nemám potřebu tu zůstávat déle, na to se můžu...víš co. Kašlu na to." Pak jsem se jen usmál, ale po chvilce jsem se zasekl znovu, tentokrát natolik, že jsem típl cigaretu v půlce, vzal zrzku za ruku a odešel jsem hned někam jinam. Však oni tu zůstanou, máme pokoj pár dveří a pater od nich a oba dva jsme byli senzibilové.
Došel jsem tedy s Mizuki k pokoji, šoupl jí dovnitř a zamčel.
"Hele, všimla sis jedné hodně divné věci? Toto mise ranku B, ne-li C-čka. Jsme jonini. Já sám chránil Reinu na srazu a chodím na mise ranku A až S. Proč ta Nefrit zabila někoho z Oto? Říkala že je ze Sora no Kuni, ale nasračkovala se k Oto a teď zabila jednoho shinobiho z naší vesnice? Navíc ten emáč mi je taky nějakej divnej." Mohl jsem se mýlit, nebo mít pravdu, netušil jsem, ale tentokrát jsem to bral vážněji a šlo to na mě vidět. Nedávalo mi to moc smysl, připadal jsem si jako na sebevražedné misi. Navíc jsme oba dva měli hodně vzácné Kekkei Genkai. Ty voleee! Asi blbnu, ale co když je to pravda?! Shit!!! Co mám dělat, chci vědět, jestli mám pravdu, nebo ne. Čekal jsem už jenom, jak na to zrzka bude reagovat.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Mar 13, 2015 6:21 pm

"Vy dvaja," kukla som sa na Nefrit a Nessaia "Sa posnažíte vysvetliť Reine aké bolo to telo predtým, než ho Nefrit nepoužila na svoje účely." Dopovedala som a chytila kľúče od Tatsuyu. Iróniou bolo, že nikdy žiadne telo nebolo a Nefrit si to vymyslela, ale to som ja netušila, takže som sa riadila len tým, čo mi povedala.
S Tatsuyom sme šli do našej spoločnej izby, ťahal ma za ruku, takže to bolo trošku rýchlejšie tempo.
"Nie, nie, nie ... Nefrit, tá len robila pokusy na tom tele, takže ho už našla logicky mŕtve. To nedáva zmysel, aby niekoho zabíjala. Však sám vidíš, že ona a ten černovlások sú skôr typy, ktoré nebojujú keď nemusia, len si uživajú život. Nemame ich ani len z čoho podozrievať. Takže nebudeme robiť nejaké závery urychlené." Vyvrátila som tak nejak Tatsuyovú teóriu. Teda snažila som sa o to, aby zbytočne neprišlo k zbytočnému konfliktu. Zatiaľ tu neboli dôkazy na takéto teórie.
"Nemyslím si, že je šanca, aby sme našli vraha, keď ešte nemáme ani telo. Ten minulý Otokage aspoň trocha rozmýšľal, keď nás posielal na misie..." Povedala som a mierne som sa natiahlo smerom k stropu. Nemala som už čo povedať Tatsuyovi.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nessai Fri Mar 13, 2015 7:11 pm

Aj keď som sa snažil, bolo nemožné prepočuť, čo riešia a tak mi už bolo jasné, o čo tu zas šlo, keď tí dvaja vyšli a presúvali sa rýchlo do vlastnej izby. Len akýmsi pohŕdavým pohľadom som ich sledoval z gauča, načo som vstal a pomaly prešiel do izby za Nefrit, oprel sa o zárubňu dverí a dal nespokojným výrazom jasne najavo, že ma to prestáva baviť.
"Som jediný, čo tu stráca nervy alebo ťa to už tiež se*ie?" Spýtal som sa nevrlo a odlepil sa od zárubne, pričom som prešiel k oknu. Svet sa mi točil iba trošku, mal som čo-to v sebe, ale nič extra, takže to na mne až tak nebolo vidieť. Vlastne, vidieť to bolo skôr na tom, že som ešte nestrácal nervy! Posadil som sa na parapetu, chrbát oprel o stenový rám a zadíval sa von, do ulice.
"A mimochodom, k mojej otázke je iba jedna správna odpoveď." Poznamenal som len tak, zľahka sa uškrnul, ale to sa hneď aj vyparilo. Bolo to ako povedať vtip na tej najhoršej svadbe. Proste zbytočné zachraňovanie! Mohol som ja zostať na tej je*lej lodi, ušetril by som si tu riskovanie nervov ku*va.. Povzdychol som si a zhlboka vydýchol.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Fri Mar 13, 2015 7:30 pm

Začalo sa to trocha komplikovať. Reina chcela zistiť, čo ho zabilo. To bol problém, keďže som sama nevedela, čo sa s tým chlapíkom stalo. Predsa len moje slová o tom, že som ho použila na experimenty, neboli nič iné ako klamstvo. Ak sa na to však hocikto pozeral logicky, čo iného by sa mu mohlo stať? Išiel do Kirigakure pred mesiacmi a už sa nevrátil. Ako.. what the fuck.
Sledovala som, ako sa tí dvaja stratili v tej svojej izbe a ako sem po chvíľke prišiel Nessai.
"Mi niečo hovor... mám chuť odtiaľto zdrhnúť... ale mám prislúbený labák v Oto hmm.." Na chvíľku som sa pozrela na Nessaia a trocha som prižmúrila oči.
"Mám na teba otázku... " Prešla som však do šeptu.
"Ak sa rozhodnem Reiny zbaviť... môžem s tebou počítať?" Podvihla som jedno z obočí a trocha som sa pousmiala. Očividne som mala plán.. a to dobrý plán.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nessai Fri Mar 13, 2015 7:44 pm

Unavene som sa pozrel a hneď i zadíval na Nefrit, ktorá ma síce prekvapila svojou otázkou, ale reakciami som to na sebe nedal poznať. Bol som až príliš znudený!
"Čo by som z toho mal? Len zbytočné riskovanie, hádam. To radšej už toto prežijem a budem si žiť zas svoj život, nie?" Poškrabal som sa vo vlasoch a na chvíľu sa zadíval nemo na stenu, z nej zas na Nefrit a nakoniec som prekrútil očami.
"Ak na tom ale trváš, pre mňa-za mňa. Bavíme sa ale o človeku, ktorý už mal byť mŕtvy dávno a stále to nechce umrieť.. a pochybujem, že bude zrovna slabá. Tak len dúfam, že ma nechceš poslať na samovražednú akciu." Odmlčal som sa a skleslo som zas otočil pohľad von. Bolo ti to treba?! Vôbec, ale vôbec som tu nemal byť. Celá táto.. misia, hľadať hňupa, čo sám nevie dotrepať svoju riť do Oto a ešte o ňom aj hľadať informácie, akoby šlo o prezidenta.. načo?! To fakt nebolo čo iné riešiť?! Začínal som tu danú osobu, kvôli ktorej sme tu len boli, až príliš nenávidieť. Doteraz som kašľal na neho, ale sakra, čo on bol?! Pokrčil som jednu nohu v kolene, oprel si oň ruku a hlavu som zaklonil, čím som ju oprel o stenu. Viac deprimovane som sa necítil už veľmi dlho. Nepichol som si, neopil sa, fajčiť sa mi nechcelo a ešte som aj toto musel riešiť..
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Mar 19, 2015 9:42 pm

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Tumblr_inline_mgmc31rkM61ryetdm


Po tom co ta zrzka vydala z pusy jsem se zatvářil stejně jak na gifu. To jsem se jako spletl?! Neee, já se nemohl splést, něco mi na těch dvou nehrálo, byli divní, fakt divní a já měl takový ten zvláštní pocit a pořád mi to vrtalo hlavou. Zavřel jsem i okno, aby nás nebylo slyšet a založil si ruce do sebe.
"Pff, oukej, dejme tomu, že máš pravdu. Ale i tak mi na těch dvou něco nehraje. Jsou divní, jejich chování je dost...neobvyklý, kapiš to?" Možná to byly jen magoři, kteří se nechovali moc jako shinobi, spíš jako lidi z hospody a proto mi to bylo divný. Každopádně jsem na toho chlápka a jeho umrtí uplně sral, mohli jsme si něco vymyslet, na této debilní misi jsem už nechtěl zůstávat moc dlouho.
Letmo jsem se při tom vážném postavení kouknul zrzce do výstřihu a znovu nasadil svůj vážný výraz.
"Spala jsi s ní tedy?" Nadzvedl jsem obočí, protože před tím se dost červenala a tak jsem nevěděl, jestli jí věřit, nebo ne! Bylo to dilema.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Mar 19, 2015 9:54 pm

"To čo sú zač ťa nemusí trápiť. Modrovlások. Po tejto misií si na nich ani nespomeniem.. Síce ktovie či si spomeniem na teba." Usmiala som sa naňho. Pobavil ma ten jeho výraz, keď prišiel na to, že nemá pravdu, teda že sa trošku poplietol. Normálne som sa nesmiala, ale v jeho prítomnosti mi vždy nejaký ten úsmev ušiel.
"Nie!" Povedala som trochu nahlas s červeňou v tvári. Nikdy som nemala rada otázky tohto typu. Teda keď som bola ANBU, vedela som všetky tie pocity potlačiť, teraz som sa im však nebránila. "Čo plánujeme robiť? Lebo to vypadá, že nám prejde dosť času, kým sa Nessai s tou ženskou dohodnú..." Opýtala som sa a čakala, čo z neho vypadne. Možno aj niečo rozumné aj keď som zas očakávala nejaký úchylný návrh.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Mar 19, 2015 10:05 pm

"Pff, na ty dva si já vzpomenu určitě, ti mi zůstanou v paměti i po smrti...bože můůůj! Co jsem komu udělal, že tu jsem s takovou společnosti?!" Křikl jsem do stropu a pak jen svěsil ruce dolů spolu s hlavou a nadechl se. Potřeboval jsem se uklidnit, tato mise mi vážně lezla na mozek.
Překvapila mě opět svou odpovědí, při které zčervenala. Trošku mi tiklo oko? Jo, tiklo mi oko! Vůbec jsem nechápal tuto situaci, proto jsem se podezíravě dostal blíž k ní a nadzvedl obočí.
"Hele, jestli ti je trapné se přiznat, tak nemusíš, že jo...jen mě zajímalo, jaké to bylo, nic víííc!" Usmál jsem se do široka. No co, červenala se! Jak mám sakra poznat, jestli mluví pravdu, nebo ne?! S ženskýma to bylo fakt těžké...hodně těžké!
Při její otázce jsem opět nadzvedl obočí a celou jí sjel pohledem. Ona se mě vážně zeptala na tuto věc? To jako čekala, že řeknu asi něco inteligentního. Bože, ta je táák naivní. Zazubil jsem se v podvědomí a pak jen pokrčil rameny.
"No, kdo ví, mohl bych tě tu hodit do postele a pokračovat v tom nejlepším tréningu, který jsem za svůj život obstál. Ale vzhledem k tomu, že tvá reakce bude opět zčervenání, mohl bych to udělat bez povolení. Avšak!!! V tomto případě by to mohlo skončit fackou, takže.." Porozhlédl jsem se kolem a pak zase na ní.
"Popravdě mě nic jiného nenapadá." Zazubil jsem se do široka. No co! Čekala ode mě snad nějakej jinek plán?
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Mar 19, 2015 10:19 pm

Všimla som si na ňom troška nervozity. Ani ja som tu nechcela byť a najradšej by som odtiaľto odišla, ale nič sa nedalo robiť.
"Nie, vážne nič nebolo." Potvrdila som a už som sa aj prestala nejak výrazne červenať. Samozrejme som si všimla ten jeho pohľad, ako ma celú obzerá, prekrútila som očami. Samozrejme dal mi presne odpoveď, ktorú som očakávala. Pokrčila som ramenami a zamierila to k posteli, bola tu len jedna posteľ. "Vieš, že dnes spíš na zemi?" Uškrnula som sa, naozaj tu bola len jedna posteľ a ja som si už sadla na ňu. Už ma odtiaľto určite nikto nedostane! Neviem ani prečo som sa s ním začínala takto zahrávať, v pokoji som mohla spať aj na zemi, ale jednoducho som v podstate odhaľovala samú seba, keďže som za posledných neviem koľko rokov nemala takú možnosť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Mar 19, 2015 10:25 pm

Pff, nic vážný nebylo... Přeřekl jsem si její slova v hlavě a prokoulil očima. Vlastně by mě dost rozesmálo, kdyby něco bylo. Ale ne, bylo by to fakt mega hustý! Vlastně bych o tom dost přemýšlel.
Z mého dumání mě ale zaseklo slovo "zem". Pohled alá *děláš si prdel?* byl snad dostatečně jasný a rozhodně ho musela pochopit. S povzdechem jsem došel k ní, sklonil se k její tváři a zamračil se.
"Nejsem gentleman zrzko. Takže buď se šoupneš, nebo si tu matračku vezmu." Zamračil jsem se a pinknul jí do čela.
Pak jsem se odklonil a čekal, co udělá. Samozřejmě se moje myšlenky obracely pouze k jedné možnosti, která se mi vlastně líbila nejvíc.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Mar 19, 2015 10:37 pm

Nemala som rada, keď mi niekto pinknul do čela, bolo to pre mňa ponižujúce. Škaredo som sa zamračila, teda bol to len pokus, zrejme som vypadala asi dosť vtipne. "Nie, ty jednoducho budeš ležať na zemi. Musiš!" Povedala som, znelo to troška naivne, vyplazila som naňho jazyk, skôr tak provokačne.
"Ani ma nehne!" Uškrnula som sa a vyvalila som sa na celú posteľ. Naozaj som malá takú hravú náladu a bavilo ma sa tu s ním pohrávať. Síce som netušila z akého uhlu pohľadu to berie on, ale bolo mi to vlastne jedno.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 7 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru