Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Mizu no Kuni

+12
Nessai
Nefrit
Kenji Uesugi
Yuki Katsuragi
Faito Dansaku
Keigo Nakagami
Akuma Saito
Goku
Shinobi
Hokori Mai
Itachi Uchiha
Hitomi Yamada
16 posters

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:18 pm

First topic message reminder :

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Balande-gaston-1880-1971-franc-port-anime-1708260
Chete se dostat i do jiné země? Použijte loďku ^^
V přístavu také najdete rybáře a jejich čerstvé úlovky z moří ^^ Tyto úlovky jsou také dodávány do Kirigakure.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 4:40 pm

Podle postavy mi bylo divné že by to byl rybář no mohl se udržovat ve fyzické kondici, ale zarazila mě věta Ninjové, že křičel a vůbec že se lekl, normální člověk by se jen tak nelekl kdyby měl čestné myšlenky. Proč se tam tedy ti další rybáři jak říkáš hádali kvůli tomu, že jim spadla krabice plná ryb, není to důvod na sebe křičet. Co v nich doopravdy je? Mluv pravdu a rychle. Po těchto slovech se mi ve tváři objevila tvář maniaka, měla jsem chuť toho muže jen probodnout, neměla jsem jinou myšlenku na nic jiného než na to jak můj kunai probodne jeho srdce, hrdlo nebo nějakou část těla.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 4:48 pm

"To jako fakt? ty musíš bejt ze zatraceně zazobaný rodiny, co?" křikl rybář na tvé drzé otázky.
"Někdy bych ti přál plahočit se celý den, tahat sítě, harpunovat a nakládat sudy plný ryb, aby ti je pak nějakej kretén na břehu převrhnul a všechno šlo v niveč kvůli tomu bordelu, co se tu všude válí!"
Očividně byl pyšný na to, kým je, a rozhodně se mu nelíbilo, jak s ním zachází malá holka jako ty.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 4:56 pm

Ten ton se mi absolutně nelíbil, možná jsem byla ninja z Kiri, ale co je moc to je moc. Použila jsem techniku Jagei Jubaku, tato technika obalila tzv. rybáře dvěma hady, kteří ho tiskli a nehodlali pustit, já si jen užívala pohled jak hadi tohoto muže tisknou, v mém obličeji byl vidět pocit radosti z bolesti, které způsobuji někomu jinému a jen jsem se smála Jestli nebudeš mluvit, tak tě určitě zabiju pak jsem se začala zase smát
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 5:03 pm

Rybá rozhodně mluvit nehodlal. Začal křičet o pomoc. Absolutně nevěděl, co se děje, ale byl vyděšený.
"Co to do tebe, dop*dele vjelo? Pomoc! POMOC!" křičel a netrvalo dlouho, okolo tvého klonu proběhli tři strážní. Ještě chvíli a jsou u vás.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 6:10 pm

Jak začal moc křičet, tak jsem z toho byla v takové agonii že jsem byla na zemi a zapomněla odvolat hady, kteří ho zmáčkli a zlomili mu vaz a kosti, nevěděla jsem co dělat a v hlavě si říkala, že to bude obrovský problém, kvůli jeho řevu bylo jasné, že se sem blíží stráže, rozhodla jsme se tam to tělo nechat a rychle utéct pozorovat ten zbytek, doufám jen že mě stráže neuviděli.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 6:21 pm

Po chvíli se ozval alarm a veškeré vstupy i výstupy z přístavu byly uzavřeny. Kolem mrtvého se seskupilo několik ANBu a mimo jiné i psi vycvičení ke stopování.
...
Mezitím rybáři dorazili ke skladu a vešli dovnitř. Když tam klon nakoukl oknem, zjistil, že je v pěkné kaši. Ve skladu totiž byly stovky sudů s rybami. Páchlo to tam strašně (na střeše se mlsně olizovalo několik koček). Jeden sud byl jak druhý a rybáři už byli zpět ve dveřích, takže odhadnout, které dva sudy tam zrovna dali, bylo skutečně těžké.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 6:32 pm

Zaslyšela jsem štěkot psů a pomyslela si že to bude problém, rychle jsem vešla do kontejneru plném starých smradlavých ryb. Ten smrad byl neuvěřitelný no byla to moje jediná šance jak se vyhnout odhalení, pro jistotu jsem použila henge no jutsu, abych vypadala jak kočka. V hlavě jsem nevěděla co dělat a rozhodla se zůstat v kontejneru jako kočka, venku jsem měla stále jednoho klona u Anbu jednotek a druhého, který byl u skladu. Druhého klona jsem zrušila, aby vědomosti které on nabyl byli přenesené do mě a druhého klona, díky tomu jsem byla lépe obeznámená se situací, avšak tahle mise se nevykloubila podle toho jak jsem si představovala.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 6:34 pm

Stráže po chvíli vypnuly alarm a nejspíše se rozhodly lépe prozkoumat tělo a okolí. vypadalo to na krátkou volnou chvilku, která se dala využít. Rybáři mezitím vyrazili ze skladu pro další sudy. Ve skladu tedy nikdo nebyl.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 6:54 pm

Zrušila jsem posledního klona a měla jsem štěstí, klon prozkoumal lehce okoli a nikde nikdo nebyl nehledě na to, že rybáři odešli. Zrušila jsem svoje Henge, no furt jsem páchla jak hodně prošlá ryba a ve své normální formě jsem lehce nazdvihla poklop boxu, porozhlédla se a vzduch vypadal čistě udělala jsem pár klonů( řekněme 7 ) a z toho jeden hlídal, zbytek semnou vešel do skladiště jelikož nebylo zamčené. S klony jsme začali prohledávat sudy.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 7:29 pm

Sudů bylo skutečně dost, navíc do každého sudu se musela buď strčit ruka nebo jste museli sud ve dvou převrhnout. V takém či onakém případě jste ani po chvíli nenašli nic než jen ryby.
"Hej, vy! Co to tam děláte?" ozvalo se od dveří. Stáli tam ti dva rybáři z minula, kteří donesli další sudy.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 7:33 pm

Přišla jsem za něma a už jsem toho všeho měla dost, nač špehovat sudy co přinesli měli u sebe a pokud v nich něco bylo mohli je mít aji u sebe. Inspekce od Mizukageho-sama ukažte co máte v sudech a ihned. Výhrůžným pohledem jsem se na ně podívala a mezitím kloni stále prohledávali sudy.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 7:49 pm

"A máte na to papíry?" zeptal se ten první.
"Víte, nechce se nám převrhávat sudy, ryby jsou pak nepoužitelné a musí se vyhazovat zpátky, což je škoda..." řekl ten druhý.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 7:54 pm

Papíry nejsou potřeba nikdo vás nepožádal o převrhnutí, ale jen o otevření. Snažila jsem se jim dát najevo, že nemám dobrou náladu a nejsem trpělivá, měli štěstí že nebyli drzí jak ten předtím jinak bych asi opět vybouchla, v tom mě napadlo, že bych potom mohla vzít tu mrtvolu a použít jí na nějaké pokusy.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 8:06 pm

"No, dobře..." řekli nakonec ti dva a sundali víko.
"Račte se podívat..." řekl jeden. V sudu byly ryby a na první pohled nic jiného.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 8:32 pm

Přišla jsem k sudu a natáhla ruku směrem dovnitř, možná si mysleli, že tam ruku nedám kvůli tomu že jsme žena ...
Mezitím kloni stále prohledávali sudy

(nechám na tobě jestli se něco najde nebo ne xD)
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 8:35 pm

Bohužel, nikde nic, všude jen ryby a neuvěřitelný smrad.
"No... tak to by asi stačilo, ne? Stráže!" křikl jeden z rybářů, když viděl, jak tvé klony strkají své špinavé pracky do sudů a vyndavají je ulepené od ryb.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Tue Nov 18, 2014 8:38 pm

Všechno mi to nějak nesedělo, proč by se sakra rybáři hádali kvůli rybám, něco tady bylo špatně, no klony jsme neodvolala a nechala stále prohledávat sudy. Dokuď neprohledám všechny sudy tak ne. Jeden klon přestal hledat v sudu a díval se po okolí jestli tu není nějaká tajná místnost, třeba v zemi pod něčím ukrytým. Bylo mi jedno jestli tohle měla být šikana, byla jsem pověřena kagem a tak tu misi splním i s obětmi.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Nov 19, 2014 8:49 am

Stále nikde nic. Po chvíli dorazily stráže.
"Co se tu děje?" zeptal se jeden ANBu a rybář mu odpověděl:
"Tahleta se tu hrabe v sudech a tvrdí, že... co že to kvákala? Jo, že tu prohledává sudy, že má pověření kageho..."
Strážný přistoupil blíž a jednu ruku měl na rukojeti katany.
"Slečno, legitimujte se..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kenji Uesugi Wed Nov 19, 2014 1:37 pm

Z kanceláře jsem se vydal rovnou k přístavu. Nebylo to zrovna nejblíž, ale postupem času jsou všechny cesty tak stejné. Po několika okamžicích jsem konečně dorazil na místo určení. Přístav byl poměrně velký a bylo zde hodně lodí, ale kupodivu celkem málo lidí. Ovšem cítil jsem ty pohledy co mi propalují záda, stejně jako jejich chakru. Určit zde bylo požehnaně hlídek ANBU. Přece jen jde o místo, přes které jede veškerá ekonomika, export a import do naší země. Možná že by si to zasloužilo i větší ochranu. Pomyslel jsem si a procházel jsem mezi moly a hledal, kde se něco děje. Přeci jen jsem nedostal mnoho informací. Byla tu jen lehká mlha, ale i toho se dalo využít pro člověka jako jsem já. Mohl jsem se zde pohybovat neslyšně a z části i velmi obezřetně. 
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Wed Nov 19, 2014 1:50 pm

Dorazili stráže a já nevěděla co dělat, no odpověděla jsem na jejich otázku Yuki Katsuragi, hodnost Chuunin, jsem tu na pověření Mizukageho. Dopověděla jsem svou větu a kloni stále hledali vše co mohli.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Nov 19, 2014 2:53 pm

Yuki

"Jako fakt? Mizukage chce, aby jeho ninjové ničili zásoby jídla?" protestoval jeden z rybářů, ale stráž ho zastavila.
"Ticho!" Pak se ANBu otočil na tebe:
"A co přesně tu máte dělat?"

Kenji

Po chvíli jsi dorail k hloučku lidí. Stáli okolo jedné mrtvoly, která byla nejspíše něčím zadušená a měla zlámané obě ruce.
"Smrt mohla nastat před půl hodinou, přibližně. Už pro něj nemůžeme nic dělat." řekl doktor.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Wed Nov 19, 2014 4:26 pm

Prvně jsem se otočila na rybáře Mou povinností není vám odpovídat, navíc žádné zásoby jsem neničila Lehce jsem so oddychla a pootočila se na Anbu Je mi líto před těmito muži nesmím nic říct a jediný komu se zodpovídám je MIzukage. Vše co sjem řekla byla pravda a Anbu s tím reálně nemohli nic dělat no ignorovala jsem to Bylo by lepší kdyby jste mi raději pomohli prohledat ty barely a okoli něco tu smrdí a ty ryby to nejsou.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kenji Uesugi Wed Nov 19, 2014 4:39 pm

Mojí pozornost přitáhl menší hlouček lidí a tak jsem přišel o něco blíž. Mrtvola? Ano tohle bude můj případ. Rozrazil jsem skupinu lidí a tak nějak jsem spoléhal na to, že když si všimnou že jsem shinobi a nosím legendární zbraně, že si získám větší pozornost než nějaký obyčejný kluk na hranici dospělosti. No možná že jsem byl naivní, ale co mi momentálně zbývalo.
Když jsem se dostal skrz hlouček až k tělu, pořádně jsem si ho prohlédl a hledal jsem cokoliv, co je podezřelé kromě faktu, že má na krku zarudlé rány od škrcení a zlámané ruce.
"Můžete mi říct víc, doktore? Co myslíte že se tu stalo?" řekl jsem klidně, na rozdíl od davu, který spíš panikařil. Pohledem jsem zamířil k muži, jež vypadal jako,.. no řekl bych že je doktor, protože ví o čem mluví.
"Omlouvám se a nezdvořilost, jsem zde ve jménu vesnice a mám vyšetřit a zjistit kdo za tím stojí, Kenji Uesugi" pokračoval jsem po chvíli a pokusil jsem se být zdvořilý, ale nebyl jsem si jistý jestli je zrovna úsměv na místě.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Nov 19, 2014 8:36 pm

Yuki

"A mojí povinností zase nejni něchat si rozkazovat vod malý žáby!" křikl rybář a otočil se na ANBu.
"Poslyšte, strážníku, pro mě za mě si to tu třeba obraťte vzhůru nohama, ale pak tu malou káču zbavte frček, protože takový chování si nenechám líbit. Tohle pude vejš!"
Strážný si povzdychů, zamumlal něco o tom, že se rybář nemusí ničeho bát, a začal prohledávat sudy. Ani v jednom se nenašlo nic než ryby.

Kenji

"No, jestli to chcete přesně, tak tenhle rozhodně nebojoval..." řekl doktor. Takový mladík, ale očividně už viděl něco té krve.
"Podle dalších stop to byl útok jednoho člověka. Spousta lidí říká, že odsud byl slyšet smích, ale kdo ví..."

//Napiš, co konkrétně prohledáváš.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kenji Uesugi Thu Nov 20, 2014 11:49 pm

Trochu jsem se nahnul k mrtvole a mohlo to vypadat jako kdybych jí očichával. Snažil jsem se zkusit zachytit nějakou chakru, přece jen jestli mu někdo zlámal ruce, tak v tom musela být nějaká chakra. Nikdo nemá tak nelidskou sílu. Nebo snad má? Dál jsem zkoumal ruce, jak byly zlámané. Krk, čím byl asi uškrcený, co je na krku. Popřípadě krev. Nejsem nějaký Sherlock, ale potřeboval jsem vědět s čím se tady zhruba potýkám a hledal jsem nějakou stopu. Dále jsem se díval na oči a ústa. Přece jen z očí jsem mohl zjistit jestli byl překvapený, jestli to byla rychlá smrt. Cokoliv. A ústa,..no co když to byl tenhle kdo se tady smál. Bylo to nepravděpodobné, ale dneska člověk nikdy neví. Nakonec jsem si ho ještě zběžně prohlédl, co má na sobě a kdo asi je a co dělá.
"Hmm,..půl hodiny, stopa ještě nevychladla" řeknu spíš pro sebe a rozhlédnu se po okolí, odkud asi mohl vrah přijít, kudy utéct, nějaké podivnosti. Nemůžu tu ztrácet moc času
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 3 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru