Asuka Kyoshi

Goto down

Asuka Kyoshi

Příspěvek pro Asuka za Mon Aug 26, 2013 5:18 pm

Jméno a Příjmení: Asuka Kyoshi

Pohlaví: žena

Hodnost: chunnin

Vesnice: Kirigakure

Věk: 21

Narození: 8. 4.

Klan: Kyoshi

Kekkei Genkai: Kirigan – Kirigan je velmi málo známé oční Kekkei Genkai patřící drobnému klanu v Kirigakure. Jedním z členů klanu (i když o tom nevěděl) byl i malý chlapec, který putoval se známým nukeninem Raigou, Ranmaru.
Kaštanově hnědé oči, které mají všichni členové klanu, se při používání schopností rozzáří temně rudou barvou. Uživatel Kiriganu je schopen, podobně jako Hyuuga, vidět (ba dokonce i slyšet) skrze předměty a do velkých vzdáleností. Zároveň je však Kirigan schopen oklamat ostatní doujutsu vytvořením velmi silných (prakticky neprolomitelných) genjutsu, která ani Byakugan neprohlédne. V neposlední řadě je uživatel Kiriganu schopen podobnému náhledu, jako uživatel Sharinganu. Dokáže bystře vnímat a analyzovat i nejdrobnější detaily. Tato schopnost může vyvolat dojem čtení myšlenek, avšak v základě se opírá o sledování toku chakry, díky kterémuž to je uživatel schopen dokonce i předvídat pohyby soupeře dříve, než je učiní. Závěrem je pak třeba zmínit schopnost pohledem rozlišit živého (byť předstírajícího smrt, třeba i pomocí medikamentů) člověka od mrtvoly a možnost přenesením určitého množství chakry přivést zpět k vědomí osoby v komatu.

Sensei: -

Charakter: Asuka je hodné a milé děvče, které se zdánlivě vůbec nehodí do současné doby. Je nekonfliktní a ráda se baví s lidmi, přičemž si bedlivě hlídá svou pověst a hrdost. Povětšinou kypí ochotou a rozlévá se kolem ní příjemná aura.

Životopis: Celý klan zachvátila euforie a radost. Další potomek spatřil světlo světa. Asuka, děvčátko z klanu Kyoshi, se vydrala na svět za typického křiku, který prozrazoval silné plíce a ještě silnější srdce.
Děvčátko rostlo jako z vody a dělalo svým rodičům radost. Asuka se projevovala jako velmi bystré a chytré děvče, když se předčasně postavila i naučila mluvit. Časem, když trošku povyrostla, užívala si nerušeně dětství. Pak jednoho krásného dne jí rodiče přivedli před budovu, která se měla stát její školou života – Shinobi Akademii v Kiri.
Studium na akademii byla zábava, kor pro tak talentované a chytré děvče jako byla Asuka. Tedy, až na bojové dovednosti. Zkoušky bojem Asuka skládala jen díky svým očím, bez kterých nedala doslova ani ránu. Zato však vynikala v manipulaci s chakrou a projevilo se u ní nadání na lékařské techniky. Její život se s akademií kompletně změnil, neboť přes den studovala a trénovala v areálu školy, večer pak v sídle klanu cvičila se svým otcem používání Kiriganu, klanového klenotu, a po večer zvídavě pročítala svitky o anatomii a léčení. V posledním ročníku si na otci vydupala zápis do kurzu pro mediky, který zdárně absolvovala, stejně jako závěrečné zkoušky akademie. Genin Asuka Kyoshi byla na světě.
Život genina nebyl až tak zábavný, jak ho Asuka čekala. Mise typu práce na poli nebo honění zatoulaných zvířat nenaplňovaly její představy o tom být ninjou. Sem tam nějaká ochrana karavany nebo diplomatická cesta, ale jinak nudná rutina. A právě při jedné z diplomatických misí se situace zvrhla.
Úkol byl snadný, zajistit obchodní styky s malým městečkem a náklonnost zdejšího místodržícího. Zezačátku vše běželo jako po drátkách, schůzka s místodržícím měla příznivý vývoj a tak dále. Pak výbuch rozrazil dveře a dovnitř vpadlo několik mužů. Pár hrdlořezů a dva A-rank nukeninové. Jounin, který Asuce velel se rozhodl ustoupit a celý tým se skokem skrz okno odebral pryč. Cíl mise se tedy rapidně změnil, z diplomatického jednání na záchranu rukojmích.
Tým si zřídil pozorovací stanoviště na dohled od radnice a Asuka prováděla intenzivní průzkum, zatímco ostatní shromažďovali informace a případnou pomoc. Nakonec se pro boj s únosci shromáždil oddíl městské stráže, o nichž Asučin velitel prohlásil že to je alespoň nějaký materiál, se kterým se dá pracovat. Plán byl celkem prostý, ovšem stál a padal na schopnostech Asuky zmást nepřítele pomocí svého KG. Na dané znamení položil jounin mlhu, která naplnila i interiér radnice, a vstoupil dovnitř s Asukou po boku. Ta ho neomylně vedla skrz budovu a sloužila jako oči celého týmu. Když se tým probil do zasedací síně, bylo třeba chytit rychle oba nukeniny do genjutsu, což byla opět práce pro Asuku. Asuka pro ně přehrála iluzi utnutých paží, díky čemuž se nedostali k zabití rukojmí a mohli být zajati.
O rok později seděla Asuka v lavici posluchárny, která byla plná mladých ninjů. Test, který před ní ležel, byl těžký i pro tak bystrou mysl jako měla ona. Jedině snad že by se uchýlila k opisování. Když aktivovala Kirigan, přejel jí úsměv po tváři. Viděla naráz celou paletu triků, jak každý její spolusedící opisoval. Chlapci z písečné, používajíce externí oči, nakukovali přes rameno dívce s Byakuganem, která hleděla skrz muže před sebou na jeho papír. Chunninská zkouška byla opravdu zábavná záležitost. Tedy až na vyřazovací souboje, kde Asuka vypadla hned v prvním kole.  Se slovy „tak snad příště“ poslali Asuku domů jako genina. O rok později se však ukázala znovu a tentokrát byla úspěšná. Stal se z ní chunnin, o kterém následně sám její velitel prohlásil, že lepšího ninju na podporu družstva by si nikdo nemohl přát.

Body:
Ninjutsu – 2
Taijutsu – 2
Genjutsu - 4
Inteligence – 4
Síla – 1
Rychlost – 2
Chakra – 3
Ruční pečetě – 3
Celkem: 21

Techniky:
E rank - Kawarimi no Juts
Kakuremino no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu

D rank - Kirigakure Jutsu

C rank - Suiton: Mizurappa

B rank - Suiton: Suijinheki

A rank - Suiton: Daibakufu no Jutsu
avatar
Asuka
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 126
Registrován : 18. 08. 13
Location : Kirigakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Asuka Kyoshi

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Aug 26, 2013 6:52 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru