Shinji

Goto down

Shinji

Příspěvek pro Shinji za Mon Aug 26, 2013 5:44 pm

Jméno: Shinji
Vek: 21
Podstata: Suiton, Doton
Pohlaví: Muž
Sensei: Raikou


Charakter
Shinji je klidný člověk, když může radši řeší problémy slovy než bojem. Rád se seznámí se svými protivníky a používá jejich slova proti nim. Váží si lidského života, ale většinu svých rozhodnutí ospravedlňuje vyšším dobrem. V boji je velice chladný.

Příběh
Jeho příběh začíná v jednom malém domku na kraji Kirigakure no Sato. Narodil se zde obyčejným lidem, matka prodávala ve vesnici dango, otec byl rolník. Žil docela šťastným životem a už jako malý chtěl být velký shinobi, chtěl se stát legendárním šermířem Kirigakure. Často si hrával s přáteli na rytíře a vždycky vyhrával, o pár let později se mu podařilo přemluvit rodiče ke studiu na Akademii. Ve svém studiu opravdu vynikal a našel si i hodně přátel a dokonce zaujal pozornost Mizukage. Byl vždycky nejlepší v kenjutsu a každé jutsu se naučil.
V deseti letech se stal geninem a dostal se do týmu s Ryo Houzukim a Keitaro Ringem. Jejich sensei byl Raikou. Byl to tým zaměřený na kenjutsu, zároveň všichni v něm byli považováni za další generaci, která zdědí ony legendární meče. Shinji byl v téhle době šťastný, začal ovládat nejen meč ale i skvěle zvládal svoje suitonové techniky a byl nejsilnější z týmu. Byli perfektní tým a zároveň nejlepší přátelé, úspěšně se jim podařilo složit chunninské zkoušky ve třinácti letech a jako tým dostávali mise nad jejich úroveň a o dva roky později se úspěšně stali Jouniny. Tým byl rozpuštěn a všichni šli jinam,..  
Shinji se přidal k temné straně Kirigakure no Sato a začal plnit rozkazy vesnice jako člen ANBU. Většinou plnil špinavou práci, ale stále byl mladý a emociálně stále ještě nevyzrálý. Začal pochybovat o způsobech vesnice, nicméně respektoval vyšší příkazy. Do té doby kdy dostal přímý rozkaz zabít vlastního mistra, prý byl podezřelý z kolaborace a tak musel být odstraněn. Shinji misi splnil a poté co se stal kapitánem ANBU plnil podobné mise často. Emoce odhodil a věřil ve vesnici, ale v jeho srdci měl stále pochybnosti. Stále měl rodiče a přátele a svůj sen, i přesto že všechno viděl víc rudě.
Když měl osmnácté narozeniny, byli jeho rodiče zavražděni po útoku nějakých shinobi z Suny. Jeho nenávist vzrůstala, a tak se svým oddílem napadl Sunu i přes zákaz vesnice. Většina jeho lidí ho neuposlechla a tak všechny utopil a zaútočil sám. K jeho uspokojení zabil hodně nepřátelských shinobi a s pocitem zadostiúčinění se vrátil do vesnice. Ale jak tomu bývá, vesnice ho začala považovat za nepřítele a neměla pochopení pro jeho pomstu a pociti. Jeho dva nejlepší přátelé se ho snažili zastavit a Shinji jednoho z nich nechtěně zabil – Ryo Hozukiho.  Začal nenávidět sám sebe a svět kolem sebe, zabil svého přítele, svého bratra.  Ve vesnici zbyl Keitaro a ten ho chtěl zabít také, co mu zbylo. Už byl jen nukeninem Kirigakure a věděl, že sám nemá velkou šanci se před Oininy skrýt.
Dokázal se před oininy schovávat skoro rok a když to vypadalo že zemře, zachránil ho samotný Hebi. Dostal od něj nabídku a také mu dal nějaký smysl života. Pomohl mu zesílit pomocí dokončeného experimentu Kaimy. A také mu dal možnost vysávat chakru dotykem. Výměnou za to že bude bojovat za jeho věc pod organizací zvanou Shuuketsu. Shinji neměl co ztratit a tak jeho nabídku přijal. I tak se životem plíží jako duch.
 
Techniky
Mizu Bunshin no Jutsu
Suirō Sameodori no Jutsu
Suirō no Jutsu
Suiton: Senshokukō
Suiton: Bakusui Shōha
Suiton: Dai Bakusui Shōha
Suiton: Goshokuzame
Suiton: Daikōdan no Jutsu
Suiton: Amesuikōha
Suiton: Suikōdan no Jutsu
 
Schopnost vysávat chakru dotykem
KAIMA FORM

Body
Ninjutsu - 5
Taijutsu – 4.5
Genjutsu – 2
Inteligence - 2
Síla - 4
Rychlost – 5
Chakra – 5
Ruční pečetě – 4,5

Celkem – 32
avatar
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Shinji

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Aug 26, 2013 6:03 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru