Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrýš Shuuketsu

+11
Marise
Seiji
Itama Senju
Assasin Senju
Hokori Mai
Airis Tooya
Seina
Sadao
Takao Hanare
Shinji
Hebi
15 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 6:28 pm

Skrýš Shuuketsu Iwagakure

Skrýš Shuuketsu - ohromný a komplex jeskyní v horách, které lemují samotnou Iwagakure!
V jednotlivých částech jsou tréninkové prostory, knihovny, dokonce i restaurace. Je zde také hlavní místnost, ve které se nachází socha Gedou a přesunuta květina Zetsu.

Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Shinji Mon Aug 26, 2013 6:45 pm

Chmm,.. zase tady. Procházím tmavou jeskyní a přemýšlím nad tím proč vlastně. Hebi si mě povolal. Třeba se konečně něco bude dít,.. Šel jsem dolů po schodech a každý krok měl dvojtou ozvěnu. Sešel jsem až do nejnižší části toho kameného bludiště a sedl jsem si na kámen uprostřed místnosti, kde vysvítali pramínky světla. Šlo slyšet jak ze stropu dopadají kapky na zem. "Ukaž se!" sykl jsem potichu, ale přesto se můj hlas rozezněl hodně hlasitě.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 6:49 pm

Z hlavy sochy Gedou seskočila postava v plášti. Nebyl to nikdo jiný než Tendou Kakashi Hatake. Promluvil mrtvolně chladným hlasem.
"Je načase chytit Ichibiho, až dorazí tvůj parťák dám vám pokyny," pohlédl na něj svými nebezpečnýma očima, ze kterých šel strach.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Aug 26, 2013 7:30 pm

Na miesto, kde sa nachádzala skrýš v súčasnosti ešte prakticky neznámej organizácie, ktorej meno nerozosievalo v srdciach ostatných nič viac než len tajomno, sa blížila istá neznáma osoba. I napriek tomu, že v nikom vzhľadom nezanechávala žiadne dojmy, všade, kam sa len pohla, sa za ňou niesla akási veľmi zvláštna aura, ktorá ju sprevádzala až do samotnej budovy, kde na ňu už zjavne čakalo. Čím viac sa blížila k hlavnej miestnosti, tým mocnejšie a mocnejšie sa ozývali jej ťažké kroky, z čoho jasne vyplývalo, že sa ani len pri najmenšom nesnažila maskovať svoju prítomnosť. Na to totiž vonkoncom pre okolnosti nebol absolútne žiadny dôvod.

Po vstupe do miestnosti som ihneď zaujal svoju pozíciu a porozhliadol sa navôkol, na všetky pohľady, ktoré na mne pre moje meškanie istotne spočinuli. Veru, tou osobou, na ktorú sa čakalo, nebol nikto iný než práve ja. Nepotreboval som sa ani len predstavovať. I napriek tomu, že som totiž na sebe mal dlhý plášť i s kapucňou na hlave a maskou, ma prezrádzali moje pre užívateľa jiongu typické oči. Tendou Kakashi sa teda žiadnych slov a či nebodaj vysvetlenia z mojej strany nedočkal, akurát som kývol hlavou na znamenie pozdravu a v tichosti čakal na to, kým mi niekto z nich objasní, v čom presne bude spočívať moja úloha, aby som ju mohol čo najrýchlejšie vykonať, vziať si svoju odmenu a zasa odísť.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 7:35 pm

"Konečně," promluvil a vytáhl dva černé svitky se symbolem hada, podal jim ho.
"V tom svitku jsou zapečetěni Kuron Hebi. Jsou to klonovací hadi. Zaútočíte na Ichibi no jinchuuriki a necháte ji vyčerpanou posednout hady, během chvilky by z ní měl vylést její klon posednutý nenávistí a plný Ichibiho čakry. Přivedete klona do 48 hodin, jinak zmizí."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Aug 26, 2013 7:55 pm

Dobre som si vypočul znenie úlohy a vzal si od Hebiho zvitok. Takže útok na ichibiho jinchuurikiho. Bolo mi jasné, že to nebude vôbec jednoduché, ale v porovnaní s mojimi predchádzajúcimi misiami je táto ešte stále jedna z tých zvládnuteľnejších. Najväčším problémom budú nepochybne okolití shinobi, ale na to som mal celkom obstojné riešenie. Neostávalo mi teda nič než len dúfať, že môj partner na tejto misii bude aspoň trochu k úžitku. Ak bude zavadziať, nebudem mať inú možnosť ako ho zabiť.

Nikdy som nebol práve tímovým hráčom. Už veľakrát sa mi stalo, že sa mi ľudia, ktorí mi mali pomáhať, dostali do rany jednej z mojich smrteľných techník a domov sa už po svojich nevrátili. V tomto prípade mi však bolo jasné, že človek, ktorý ma zamestnáva, nie je práve typ, ktorý by sa staral o poddaných. Kým si budem svoje úlohy náležito plniť, nebude mať dôvod na to, aby ma prestal platiť, bez ohľadu na to, koľkí moji partneri a partnerky pri tom prídu o život. I preto som si ho vybral.

=) PRESUN (=
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Shinji Mon Aug 26, 2013 7:59 pm

Ticho se v té obrovské místnosti dalo i krájet. Už z dálky jsem slyšel tiché kroky a cítil jsem jak se blíží. Kdo to asi bude? přemýšlel jsem o tom koho mi Hebi přidělí na vykonání tohohle úkolu. Když sešel poslední schod, pootočil jsem hlavou a sledoval jsem napjatě kdo to je. Ve stínu jsem si všiml zahaleného muže, pozorně jsem si ho prohlédl a můj zrak utkvěl na jeho očích. Jiong? takže tohle je Takahana,...
Hebi nám předal instrukce a já k tomu neměl žádné otázky. Vstal jsem z kamene a vzal jsem si ten svitek. Hmmm, Ichibiho Jinchuuriky. To nebude problém,.. Bezeslov jsem následoval Takahanu.

/přesun
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Aug 26, 2013 8:04 pm

I pro tebe mám milý Kakashi úkol. Rozezněl se hlas v Kakashiho hlavě. Na malý okamžik se mohlo zdát, že se Kakashi vzpouzí ovládání Edo tensei i rinneganu. Kakashi byl fakt třída. Nedaleko ohnivého chrámu podle všech zvědů čeká jeden přítel. Senju Itama, poznáš ho podle čakry.
Byl to naprostý nesmysl mluvit sám se sebou, ale byl to Hebi. Co říct.
Kakashi se otočil a odešel.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 28, 2013 12:44 pm

Kakashi Tendou dorazil na místo i s očekávaným balíčkem.
Položil ho do jeho pokoje, host měl připravené jídlo a nové oblečení. Typický plášť pro členy Shuuketsu.
Pak zmizel.
"Tak teď já," vystoupil jsem ze stínu. Nagato seděl obklopen různými tajemnými znaky, aby mohl dále řídit všechny sféry.
Přešel jsem k východu a odešel.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Sat Aug 31, 2013 11:37 am

Kráčal som skrýšou pomaly do istej hlavnej miestnosti. Pri pravej ruke som mal pripútaní svoju zbraň povrazom o ruku, takže som ju v podstate zatiaľ ani nemusel držať, len som sa musel uisťovať o tom, že sa to neuvoľňuje. Hold, nemal som pre to žiadny zvitok ani nič podobné. Každý krok tu znie ako pár ďalších. V mysli som si poznamenal pri chôdzi až som nakoniec ostal stáť uprostred miestnosti, do ktorej som pôvodne mieril. Ostal som stáť a zrakom blúdiť po niečom či niekom...
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 11:50 am

Vykračovala jsem si chodbou k hlavní místnosti jako královna a pískala si svou oblíbenou melodii. Vzhledem k tichu, které tu panovalo se pískot krásně rozléhal stejně jako moje kroky.
Delší černé tričko, tmavě červené leginy a černé návleky na rukou...to bylo moje oblečení pro dnešní den.
Ňah..jakou další vesnici poctím svou návštěvou? Zamyšleně jsem se zastavila u vchodu do místnosti a přestala si pískat. Někdo tam stál, sjela jsem ho pohledem a protočila očima.
Kohopak to tu máme? Hebi to není..jaká škoda. Zívla jsem a šla dál do místnosti.
"Nazdar.." Zamumlala jsem směrem k němu aby se neřeklo, že nemám vychování a zívla jsem znova.

Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Sat Aug 31, 2013 11:57 am

Začul som nejaké pískanie, ale nie priamo v tejto miestnosti. Usúdil som, že to bude teda niekto iný, Hebi by si navyše nepískal. Teda, aspoň podľa mňa nie. Mierne som prižmúril oči a strelil som pohľad na osobu, ktorá sa objavila. Tá najprv zívla, potom sa pozdravila a zas zívla. Počkal som si teda aspoň nato, kým prestane zívať.
"Hoy." Zašomral som a kratší moment som ju ešte pozoroval, nakoniec som otočil hlavu a pozeral som sa ďalej tým smerom, akým aj prv.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 1:26 pm

Pokračovala jsem ke stěně místnosti a cestou si odepnula od pásku svitek. Než jsem došla ke stěně držela jsem v ruce svou milovanou kosu, která měla tři ostří.
No vítej krásko.
Cukl mi koutek nahoru a opřela jsem se o stěnu. Začala jsem se věnovat prohlídce své kosy. Přejela jsem palcem po ostří a pak sledovala jak se dostává na povrch první krev.
Ostrá byla dost, olízla jsem svou krev a ranka už tam nebyla. Takhle jsem to udělala u dalších dvou ostří a zkoumala, jestli je všude krásně čistá.
Sem tam jsem se koukla na tu osobu uprostřed místnosti a vyhlížela Hebiho. Dávala jsem mu tak dvě hodiny, jestli nepřijde budu ve své cestě do všech vesnic.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Sat Aug 31, 2013 4:30 pm

Skrýš Shuuketsu 150px-TobiGentoshin
Hebi přišel, ano, ale jen jeho astrální projekce. Promluvil hlasem, který díky projekci působil velmi zvláštně.
"Seino, Hostinec zlaté oko, doraž tam, čeká tě úkol společně se dvěma dalšími," stín tvořený Gentoshin no jutsu zmizel.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 4:35 pm

Akorát jsem se kochala tím jak je opravdu čistá a dokonalá když se objevila projekce Hebiho. Koukla jsme se na něj jen letmo a během jeho rozkazování vrátila kosu do svitku, který jsem si připnula k pasu k ostatním.
"Tseh.."
Povzdechla jsem si když zmizel a vydala se pomalým, neochotným a otráveným krokem pryč. Úkol na který musíme být tři bude buď pěkně otravný, těžký a nebo si ze mě dělá prd*el.
Loudala jsem se chodbou jak na porážku a zamířila si ještě pár věci vzít.

~přesun~
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Sat Aug 31, 2013 4:50 pm

Hebi, alebo aspoň jeho tieňová projekcia sa čoskoro zjavila a upútala na seba môj pohľad. Neznateľne som privrel oči a vypočul som si slová, hoc tie boli mierené len na tú babu, o ktorej som aspoň zistil to, ako sa volá. Seina, hm? Zopakoval som si v mysli to meno a vrátil som sa v mysli trošku dozadu, keď si tu tak obzerala tú kosu a ešte po nej aj nechávala krv, ktorú pravda potom zrejme zlízla, ak som dobre videl. Napadol mi len jeden typ ľudí, čo by niečo také robil. Ale nechával som to zatiaľ bez väčšieho riešenia. Prešiel som k jednému kusu kameňa, ktorý sa v tejto hale nachádzal, a nebol tu ani jediný. Posadil som sa naň, do zeme som zapichol svoju zbraň a odmotal som si ju od ruky. Následne som len vydýchol a v tichosti som zavrel oči, čakajúc na ďalší objav, či už Hebiho alebo niekoho iného.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Shinji Sun Sep 01, 2013 7:54 pm

Po útěku ze Suny jsem se vydal cestou přímo do Tsuchi no Kuni, zpět do skrytého sídla Shuuketsu v Iwagakure no Sato. Sice jsem nešel se svým parťákem, ale s klonem Ichibiho jinchuuriki. Naneštěstí ani s ten klon nebyl zrovna výřečný, takže si povídala zase jen moje maličkost. Když jsme dorazili do blízkosti Iwy, bylo poznat že je zvýšená ostraha. Válka, pche,... 
Zanedlouho jsme došli k vchodu do skrýše, na to že je to skrýš tak vchod není těžké přehlédnout, stačí vědět kde hledat. Povědomé potemnělé chody plné ticha naplňovali tajemnou atmosféru celé jeskyně. Až když jsme došli k schodů, které vedou dolů do hlavního sálu. Naše kroky se rozeznívali po celé hale a na kameni uprostřed seděl nějáký chlap na jehož záda dopadal malý pramínek světla. Ale podle pláště jsem poznal že bojuje za naší věc, tak jsem na oko zmírnil na ostražitosti a prošel kolem něj přímo k soše Gedou. "Tady je Ichibiho klon" postrčil jsem ho před sebe a ze stínů se vynořila nějáká postava s mrtvým výrazem nebylo jí moc vidět do obličeje. Vzala si ho sebou s tím že se o to už postará. Hádám že to byl nějáký Hebiho poskok, přece jen se ten had nerad ukazuje.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Mon Sep 02, 2013 7:17 pm

Trvalo to pomerne dlhú chvíľu, než sa znovu niekto ukázal. Nebol to Hebi, s najväčšom pravdepodobnosťou ďalší člen. Ten ale teraz nekráčal sám, viedol so sebou ešte niekoho, kto už členom zjavne nebol. Preto som aj otvoril oči a nezatvoril som ich, ako by som to asi spravil za obyčajných okolností. Takto som Shinjiho sledoval, až kým sa neozval o tom, koho to vôbec dovliekol so sebou. Mne len jemne pokleslo jedno obočie. Ichibiho klon? Opäť som sa ozval len v mysli a pozoroval som, ako sa tu objavil ešte niekto a toho údajného klona si vzal niekde so sebou. Bez slova som po tomto dianí nakoniec ešte chvíľu pozoroval Shinjiho, až som zas zavrel oči a vnímal som už len sluchom...
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Tue Sep 03, 2013 5:02 pm

Vylezl jsem ze stínu sochy Gedou.
"Výborně!" ďábelsky jsem se pousmál.
Skrýš Shuuketsu Tumblr_m891wnOKOf1robctgo1_r1_500
"Začneme," poskládal jsem pečetě a skočil jsem na prst sochy Gedou. Měl jsem pořád složenou pečeť "Přivolání!" teď by sem měli objevit astrální projekce členů Shuuketsu, kteří momentálně nebojují nebo nejsou přítomni.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao Tue Sep 10, 2013 5:08 pm

Už ani neviem, čo som tu furt robil. Videl som to tu na stratu času. Dvihol som sa a znudene som sa pozrel smerom na sochu, načo som sa len otočil a bez slova som vykročil z veľkej haly von. Nanovo som si pripútal svoju zbraň o ruku a bez niečoho iného som sa vyparil preč, niekde sa zabaviť. Z tej nudy na mňa šla negatívna nálada.
~Presun~
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Thu Sep 19, 2013 11:23 pm

Ichibi byl už dávno zapečetěný v Gedo mazo, která dostala, co chtěla. Měla v sobě první kus čakry, která ji patří. Ještě další části. Brzy získáme všech devět. Nyní však..Zahájíme útok. Seskočil jsem z prstu sochy a vydal se pryč.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Airis Tooya Mon Sep 23, 2013 8:57 pm

V plášti Shuuketsu a s neutrálním výrazem v obličeji jsem se dostavila do naší skrýše. Nebyla jsem nijak znuděná, momentálně jsem dojedla balíček gumídky a poslední zbytky jsem ještě přežvykovala.
"Bravo...jsem tu jako první?" Porozhlédla jsem se kolem a doufala že ano. No já moc lidi nevnímala, jen když jsem něco potřebovala. Sedla jsem si na jeden z těch tvrdých šutrů, kterých tu bylo nespočet, dala nohu přes nohu a začala pozorovat díru ve zdi, ani nevím proč...bola moc taká...jak se říká...mimo.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi Mon Sep 23, 2013 9:14 pm

Skrýš Shuuketsu 111
Členové Shuuketsu..
Ozval se můj hlas a objevila se před zevlujícími členy má postava.
"Shinji, Airis, půjdete do Tsukigakure pro Nibi, poslal jsem tam tři členy a nějak jim to trvá, nemůžeme otálet!" hodil jsem dva svitky Shinji a Airis s hadím ornamentem.
"Vy ostatní, buďte připraveni." a zmizel.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Shinji Mon Sep 23, 2013 9:28 pm

Ze stínu se vynořila postava, jež sledovala vše chladným pohledem. Ze začátku byl vidět jen stín a po chvíli se začali zjevovat jasné barvy pláště Shuuketsu. Jeho chůze byla pomalá a kroky se rozeznívali přes celou kamennou jeskyni. Po chvíli se ze stínu vynořil celý. Bílé vlasy s modrým přelivem a chladný pohled.
*Zííív* líně jsem vylezl ze stínu, kde jsem už nějákou dobu seděl a dával si menšího šlofíčka. Prohrábl jsem si vlasy a otřel si oči. Na kameni seděla nějáká dívka a ten slizký had mě zase piskoval. Nejdřív Ichibi a pak Nibi, hmm. Rozhlédl jsem se ale nikde jsem neviděl maskovaného muže s zeleno červenýma očima a kameným výrazem plným opovržení. Seděla tam jen ta slečna. Přešel jsem k ní a nesledoval co se děje když mi najednou na hlavu letěl svitek. Reflexy jsem neměl špatné a taky jsem ho chytil. Nevraživým pohledem jsem kouknul na to co nám dávalo úkol.
"Heleee, kde je můj parťák? Už jsem si na něj začal zvykat." hlasitě jsem ho začal obviňovat. Sice s Takahanou nebyla moc řeč, ale opravdu jsem si na jeho mlčení začal zvykat. Potěšilo by mě si s ním zase pokecat. Ale nečekal jsem odpověď,...
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Airis Tooya Mon Sep 23, 2013 9:36 pm

Podívala jsem se směrem k tomu muži co nám hodil svitky. Chytla jsem ho do pravé ruky a dala do pláště, koukajíc se na toho muže co nosil ten samý plášť. Nijak jsem se u neprojevovala, jen jsem kývla bez problému hlavou. Myslela jsme si že bude možnost si zatím nějak odpočinout, nebo tak, jenže po slovách Shinjina mi tiklo oko vstala jsem a neutrálně....až trošku strašdelně jsem k němu zvedla pohled.
"Máš nějaké námitky mít za parťáka ženu? Jestli jo, ráda to s tebou prokonzultuji v soukromí." Zamračila jsem se na něj.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Skrýš Shuuketsu Empty Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru