Skrýš Shuuketsu

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi za Mon Aug 26, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :Skrýš Shuuketsu - ohromný a komplex jeskyní v horách, které lemují samotnou Iwagakure!
V jednotlivých částech jsou tréninkové prostory, knihovny, dokonce i restaurace. Je zde také hlavní místnost, ve které se nachází socha Gedou a přesunuta květina Zetsu.


_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu Oct 08, 2015 5:07 pm

Ruka jej pořád držela, takže Sadao měl dost času na to, aby provedl svůj tah, který se mu i povedl. Usekl jí. Ta se rozpadla na hlínu. Co to znamená? Sám Sadao počítal s tím, že se může jednat o klona. Nemýlil se. Nicméně, kdy jsem jej vytvořil? Hned na začátku. Vytvořil jsem dva klony. Jednoho Sadao zničil, zatímco já s tím druhým klonem byl pod zemí. Vynořil jsem se a použil jinton, kterému se Sadao vyhnul. Souboj pak pokračoval do teď. Druhý klon byl pořád pod zemí, kde čekal na svou příležitost. Všechno si můžete najít o pár postu dříve.
Mělo se jednat ale pouze o nějaký chabý pokus stažení Sadaa do hlíny? Mělo by být snad každému jasné, že to by na někoho jeho kalibru nestačilo. Co jsem měl tedy v plánu? Nic složitého. Chvíli, ba dokonce hned poté, co Sadao usekl ruku, pocítil, že je najednou 1000 krát těžší než normálně. Pochopitelně pak nebyl chopen pohybu. Možná by unesl dvakrát, ba třikrát svou váhu, ale co tisícinásobek své váhy? To člověka uzemní, ať už je shinobi a nebo není.
Nejsem specialista na taijutsu, ale boj na blízko, pokud nejste skutečně expert na taijutsu, kterého se nelze dotknout, proti mě není zrovna jednoduchý. Klonovi stačila ta krátká chvíle, kdy Sadaa chytl za nohu, k aktivaci Doton: Chōkajūgan no Jutsu. Nevím, o co se pak Sadao chtěl pokusit, ale nemohl se hnout z místa, i kdyby se dokázal sám rozpadnout na sklo... to sklo by bylo pořád tisíckrát těžší než jeho hmotnost.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao za Mon Oct 12, 2015 11:38 am

Tak sa zdalo, že maličkosť teraz rozhodovala o veľa veciach. Síce som správne odhadol to, že sa podo mnou vynoril klon, no nerátal som s technikou, akú na mňa použil. Opäť ma z tejto kaše mohlo dostať len šťastie, že by vyšla moja posledná "obrana". Útoky na telo, Taijutsu či podobné.. toho veľa v tomto boji skutočne nebolo. Napriek tomu som však bol istou formou poistený, aj keď nie v plnej forme. Možno taká možnosť by ma zachránila na istotu, no teraz to bolo i tak otázne. Hokoriho klon ma chytil a váhu mi 1000x znásobil. Nič moc situácia pre mňa, ale stále tu bolo východisko. Po aktivovaní jeho techniky som okamžite pocítil ťarchu, ktorá ma donútila sa až skrčiť k zemi pod váhou, akú som cítil. Myseľ som ochromenú nemal, dokázal som aspoň ešte snáď preventívne trochu rozšíriť stenu pred sebou viac do strán, aby sa ku mne Hokori nedostával tak ľahko, no práve to som očakával. Aby sa konečne ukázal pravý Hokori a prišiel ku mne, aspoň na miernu vzdialenosť. Mohol si myslieť, že ma dostal, možno to tak skutočne i bolo, no môj nový plán sa mal celkom naisto začať tým, že zo mňa odrazu iba opadla akási sklenená vrstva, z celého tela a to aj vrátane nohy, za ktorú ma chytil. Onen kus skla na tejto časti bol rozhodujúci. Dymová bomba mi z predošlého snaženia iba voľne padla z ruky a len mierne ma zahalila, ale to už rolu nehralo. Rolu hralo iba to, ako Hokoriho technika zareaguje na moju skrytú ochranu. Samozrejme, ak by mi to vyšlo, rátal som znova s nejakým rýchlym krokom, kým som takto pri zemi, takže som bol pripravený pri prvom náznaku možnosti pohybu hneď z tohto miesta odskočiť. Záležalo to už iba na jednom..

_________________
:..:
avatar
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Oct 12, 2015 12:35 pm

Fantastico! Zatím tento souboj je bída. Pár silných technik tu sice bylo, ale chybělo tu to vzrušení, to napětí. Nyní, po tomto Sadaově pokusu se ubránit své nadváze, cítím změnu! Vidím, konečně si vzpomínám na ten důvod, proč jsem Sadaa do Shuuketsu pozval. Chci vidět téhož Sadaa, co kdysi! V Tsuki se zahanbil. Jeho útok přežila Pilikka i Hideo. Teď to vše může napravit. Ať bojuje, jak nejlépe dovede, a ať přežije ten, kdo si to skutečně zaslouží!
"Bravo. Už jsem se bál, že skončíme tak brzo." Ozval se Sadaovi povědomý hlas. Jistěže ten můj. Nic neviděl, protože šel slyšet za tím kouřem, na jehož kraji Sadao stál. Klon? Nebo že by se konečně originál ukázal na veřejnosti? Přestal se schovávat jak krysa a čelil přímo nepříteli? Pokud ano, snad vím, co dělám. "Myslím, že ti na začátek dlužím vysvětlení." Kouřová clona mizela, a Sadao mohl pomalu vidět můj obraz. Nacházel jsem se od něj tak patnáct až dvacet metrů dál. "Nejsem Tsukimaru, současný Tsukikage, ale poslední Tsuchikage a velitel Shuuketsu, Hokori." Po těchto slovech jsem si přiložil ruku na obličej a strhl si jej. Ano, doslova strhl.
"Přežívám tím, že lidem kradu jejich vrozené schopnosti. Přivlastňuji si jejich identity. Žiji věčně." Pod mou první tváři se kryla druhá, kupodivu ženská. Vypadala tak na osmnáct. "A ty, milý Sadao-kun, můžeš být vděčný. O tvé kekai tota jsem zájem neměl, a to byla chyba. Teď už to vím." Dokonce se i můj hlas změnil. Zněl... žensky. "Pro tvé schopnosti budu mít lepší využití." Po těchto slovech jsem udeřil rukou do země, a celá skrýš se začala třást. Že bych to tu chtěl celé zbořit? Ne, riskoval bych tím, že Sadaa zabiji a taky Lizzy. Toho by byla škoda. Co se to tedy děje? Pokročili jsme. Už nejsme na začátku souboje, takže se tak náleží i chovat.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sadao za Tue Oct 20, 2015 7:58 pm

Môj trik vyšiel, čím som si bez pochýb zachránil život. Len či na dlhý čas alebo iba do ďalšieho momentu.. Začínal som však chápať, akým spôsobom som zjavne musel proti nemu pristupovať. Doteraz bol boj veľmi jednotvárny, nudný.. keby mám byť divák, určite by som sa dvihol a odišiel. Až do posledného kúsku, ktorý náš boj na chvíľu prerušil práve v momente, keď sa Hokori rozhodol odhaliť sa. Alebo.. rozhodla?
Dym sa po mojom boku rozplynul, zasiahnuté sklo jeho technikou zo mňa opadlo, ale okamžite sa obnovilo, čo mohol i nemusel zaznamenať. Ostal som v pohotovom postoji, pričom som sa ostal dívať na Tsukimara. Ten preniesol pár slov, po ktorých si tvár doslova strhol a odhalil novú tvár pod ňou. Mal som chvíľu pocit, že tu je predo mnou nový Orochimaru, ale to by som mu zatiaľ až príliš lichotil. Predo mnou odrazu stála baba, mohla mať tak 18 rokov a patril k tomu i hlas, ktorý sa tiež zmenil. Bez prejavu nejakej reakcie som ju iba sledoval a počúval, až kým znova nespravila vlastný krok.
"Zdá sa, že sa neskrývaš iba v boji," sucho som poznamenal. Tá taktika bola otravná, ale zároveň veľmi účinná. Bohužiaľ. Musel som si na to dávať väčší pozor, obzvlášť pri ňom. Keď sa skrýš začala celá natriasať, skutočne som mal pocit, že to tu hodlá celé zničiť, padnúť a pochovať nás v stenách skrýše. Ale na druhú stranu, mal tu tú spoločníčku. A tak isto by to mohol byť dosť slabý pokus, ak už sme mali byť teda na novom leveli. Ostávalo mi iba hádať, čo asi chystá. Ale tak isto som musel sám vytvoriť vlastné poistenie v tomto boji. Podvihol som prudko ruku a zároveň som sa trochu prikrčil, aby som mal druhú ruku bližšie k zemi. Po prudkom vystretí prvej ruky sa len voľne dvihlo novovytvorené veľké množstvo črepov, ktoré prudko vyleteli na Hokori/ho. Že by som zase znižoval úroveň boja? Hm.. ktovie.. mal som nový plán a bol som iba zvedavý, ako sa mi ho podarí previesť!

_________________
:..:
avatar
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru