Skrýš Shuuketsu

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi za Mon Aug 26, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :Skrýš Shuuketsu - ohromný a komplex jeskyní v horách, které lemují samotnou Iwagakure!
V jednotlivých částech jsou tréninkové prostory, knihovny, dokonce i restaurace. Je zde také hlavní místnost, ve které se nachází socha Gedou a přesunuta květina Zetsu.


_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi za Thu Jul 10, 2014 11:52 pm

Seiji nevypadal nejlépe, ale to mě ujistilo v tom, že jsme ho právem přibrali do Shuuketsu. Nevzdal se bez boje a uspěl. Nebylo důležité, zda-li přinesl originál nebo kopií. Zmínění hadi byli mí, takže Já jsem oplýval dostatečným počtem zásobních. "Hlavně je, že si si to užil." Seiji vypadal vážně úžasně. Líbilo se mi to, i když jsem pociťoval, že co nevidět může zaútočit i na mě. Já se byl ale schopen ubránit. Seiji netušil nic o mé síle, o skutečné síle Hebi sennina! Prohlédl jsem si tělo jinchuurikiho, a pak se na chvíli zamyslel. "Nevadí... můžeme toho využít. Zapečetit ho nemůžeme, protože by jsme narušili poměr chaker, které jsou pohlcovány do Gedo Mazo." Bylo mnoho způsobů, jak využít skutečné jinchuurikiho tělo. Teď jen vybrat jeden. Ať už se rozhodnu jakkoli, pečetění pseudo jinchuurikiho to nijak nezmění, a tak jsem s tím okamžitě začal. Natáhl jsem ke jinchuurikimu ruku a z ní se do jeho těla zakouslo pár hadů. Zapečetit originál jsme nemohli, protože i předchozí jinchuuriki, které jsme zapečetili nebyli skuteční. Nevěděl jsem, co přesně tohle může udělat, ale nechtěl jsem to nechat náhodě.
Po chvíli se z hadů vytvořila přesná kopie jinchuurikiho, ale v jeho plné síle, nikoli dobita a bez žádných sil. "Měl by mít pečeť, díky které by ho měla Kumogakure no sato najít." Tohle Kumožanům zaručovalo to, že ho jednou vypátrají. Někoho by to znervoznilo, ale se mnou to ani nepohnulo. Pouze přinutilo se mírně pousmát. Dostal jsem nápad, jak toho můžeme využít. "Říká se, že aliance plánuje něco velkého. Nebylo by od věci Kumogakure nějak zaměstnat." Tímto jsem řekl vše potřebné. Ubíjelo mě tady tak Seijiho vidět bez využití Té jeho energie a dobré nálady. "Vezmi ho někam, kde počkáš na pátrací tým Kumogakure no sato. Pak se smíš pobavit." Tímto jsem Seijimu trochu ulevil z toho jeho pocitu neukojitelné krvelačnosti. Věděl, že se mu potěšení již brzy dostane, a tak si to chování mohl nechat na jindy a lépe se tady soustředit. "Vyrazíš okamžitě." Alespoň zaměstnáme Kumogakure no sato. Ať už aliance plánuje cokoli, Kumogakure no sato ji takhle nebude schopna plně podporovat. Pak neberouc ohled na to, zda-li tu ještě Seiji je a nebo není, jsem přišel s pseudo jinchuurikim blíže ke Gedo Mazo a složil jednoduchou pečeť.
Za mnou se objevilo šest postav, kterým oči zářily fialově. Byla to obávaná Nagatova šestka. Pečetění započalo. Byl jsem si vědom toho, že to bude trvat kratší dobu, když Nás je tady pouze pár, ale čekání mi nedělalo nikdy problém. Pak když jsem vždy v minulosti po dlouhém čekání dosáhl svého, byl to lepší pocit než normálně z vítězství a podobně.

_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Seiji za Fri Jul 11, 2014 3:41 pm


Pozorne som sa započúval do Hebiho rozsiahleho monológu.
Jeho slová ma nepochybne potešili. Nielenže som sa napokon nedočkal žiadnej negatívnej reakcie, ešte som hneď dostal príležitosť ukojiť svoje nepotlačiteľné zvieracie pudy.
"To je dobrý plán. Z informácií, ku ktorým som sa behom svojej misie dostal, mi vyplynulo, že Kumogakure má isté problémy vo vedení. Teraz, keď navyše stratili svoju najmocnejšiu zbraň, zaručene vyšlú najlepších shinobi, aby ju urýchlene získali späť. To však znamená...," aj s mojimi inštinktami a schopnosťami bolo záhadou, ako obstojím proti presile. Na tom ale Hebimu zjavne nezáležalo. Šlo mu len o to, aby som získal čas.

Ja som ale dobrovoľne umrieť nechcel. Nedávno sa mi navyše zlomila katana, čo ma v istom zmysle oslabí ešte viac. Bolo nevyhnutné získať niečo, čím by sa naše strany aspoň trochu vyrovnali. Pri tejto príležitosti mi na um prišla osoba, ktorá ma vychovávala. Žena, ktorej sila vzbudzovala rešpekt nie iba u ľudí, ale aj u tej najstrašnejšej svorky vlkov, vďaka čomu si vyslúžila prezývku Krvavý Tesák. Moje srdce nebolo ani po tom všetkom zahojené. Predtým, než sa teda vydám napospas shinobi z Kumogakure, som sa rozhodol, že po rokoch konečne navštívim miesto, kde som sa s ňou videl naposledy. Zdvorilo som sa pozdravil, vzal hachibiho a pomalými krokmi opúšťal skrýšu. Bolo jasné, kam mám namierené - vydal som sa "domov".

=) PRESUN  (=

_________________

avatar
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu Aug 07, 2014 2:35 pm

Od první části mé fingované smrti uběhlo již několik dní, takže přišla řada na další její část. Na téhle části jsem si dal obzvlášť záležet. Pokud jsem si přál být opravdu skryty před svými nepřáteli, musel jsem se skrýt i před mými "přáteli". Je to na pohled jednoduché. Vzít nějakou nenápadnou schránku, a bude hotovo. Jenže... s touhle možností určitě nejeden počítal. Nanadaime Hokage věděl o mém bunretsu, taktéž i o Fushi Tensei. Byl až nebezpečně o mých schopnostech informován. Jenže Já dalšími schránkami zvětšoval svou sílu a Assasinovy vědomosti o mé osobě zmenšoval. Věděl, že když ovládám Fushi Tensei... bude muset počítat s čímkoli, a však netušil s čím konkrétně, a to byla má výhoda. Dalším problémem byl obávaný Tsuki no Sen. Informací, které se o něm podařilo zjistit nebylo mnoho, ale pohyboval se tak jako by o všem věděl... téměř o všem. Dále vniklo již pár hypotéz o tom, že disponuje něčím. čím je schopný vnímat věci i na obrovskou vzdálenost. Toto vše však byly nejisté hypotézy, které vznikly na základě činnosti Hakuei a podobně. No a nakonec pokud jsem si přál být vskutku před ostatními skryt, musím se i zbavit nějak mých osobních anbu, kteří mi asistovali při každém procesu Fushi Tensei. Nejednalo se o něco, co bych byl schopen provézt sám. Kdybych měl více volného času, nepochybně, ale, když jsem měl na starosti vedení války etc., na věci jako odchyt schránky nebyl čas, proto jsem vždy někoho potřeboval. To se ale brzy změní.

Hebimu jsem taktéž nic neřekl. Bylo to nutné, bych vážně by v utajení. Před svým skonem jsem však zanechal Hebimu vzkaz, že jsem stihl najít náhradu, která mě v mé nepřítomnosti bude zastupovat. Ano... může se to zdát až příliš nápadné s mým skonem, ale tak jak nejistá byla má smrt rukami Kirigakure no shinobi, nejistá byla i tato záležitost. Tato nejistota mé plány činila geniálními. Nikdo nemohl s jistotou nic říct, a pokud si na svou identitu dám pozor, zůstanu utajen před všemi, jak si představuji. Hebi určitě bude mít nějaké podezření, a však když mu nedám důvod mě dál podezírat... upustí z nich. Jeden z důvodů, aby mě Hebi nepodezíral byla právě má schránka, konkrétně její pohlaví. Každým mým přenosem jsem dával přednost mužům, alespoň to tak mohlo vypadat, ve skutečnosti jsem před tím hledal vždy tu nejsilnější schránku. Nyní jsem si dal ale záležet i na pohlaví. V ženské schránce jsem dle mých zkušeností mohl zůstat utajen déle, a pokud by to vyšlo i na pořád.

Schránku jsem měl lapenou již dříve skrze mou osobní anbu jednotku, ale musel jsem počkat na můj skon. Ano... vše bylo naplánováno. To jak se aliance dověděla o mém pobytu na louce. Vše bylo perfektně naplánováno. To však ale dalo vzniknout dalším pochybnostem ohledně mé smrti na Té záporné straně. Pokud vše ale půjde podle mých plánu, tyto pochybnosti odstraním.

U Tsuki no Sena se ale zjistilo, že jeho pozorování na dálku není pasivní schopností, a vším tím chaosem ohledně mé smrti jsem ho mohl dobře zmást, protože jsem se stihl rozdělit na dvě části již zde v sídle, a jednu poslat na bojiště. Tsuki no Sen o sídle nevěděl, a tak jej nemohl přesněji lokalizovat. Tímto jsem se už proti němu dost zabezpečil, ale bylo potřeba i to divadélko s Kirigakure no shinobi. I když fakt, že jsem tam byl téměř sám, byl podezřelý, ale byl jsem znám tím, že jsem tvrdohlavý starý mezek... a hlavně tím, že jsem nepředvídatelný. Mé chování nebylo možné předpovídat. Jak jsem již dříve napsal, tyto mé plány byly po všech stránkách velmi chaotické, nejisté, a tím pádem nepředvídatelné, a to vše je činilo geniálními. Pravděpodobně proto jsem tak nebezpečný. Ne kvůli mé síle, ale nepředvídatelnosti. Kdo by například řekl, že by má další schránka byla žena?

Proces jsem zahájil, a vše šlo podle plánu. Byl to už třetí přenos skrze Fushi Tensei. Pomalu jsem v této technice získával praxi a mé další přenosy již nenesli v jejich průbězích ty negativa, které jsem pociťoval na začátcích Tělo hostitele ale kladlo odpor vždy. Neuběhla chvíle, kdy bych nepřemýšlel nad tím, jak bych tento problém odstranil. Vědomí schránky úplně potlačil. Zdálo se však, že na toto není "léku". Jakmile byl proces u konce, následovalo to, co obvykle... postavení se na vlastní a snaha o nabytí alespoň částečného vědomí. Když jsem již toho všeho dosáhl, přišla řada na mou osobní anbu jednotku. Bylo potřeba se ji zbavit. Vyžádal jsem si jejich přítomnost jako u každého přenosu. Byli až příliš informovaná o mých plánech, což mě činilo zranitelným. Ještě před jejich odstraněním jsem si nechal do hlavy umístit pár bariér pro případ ohrožení. Chtěl jsem se pojistit po každé schránce. Pak jsem si rukou potřásl každým z nich, což jsem obvykle nedělal, a tak jim to přišlo podezřelé. Z mé strany nečekali žádný podfuk, jelikož pod mým vedením sloužili příliš dlouho, a byli si vědomi toho, že jejich služby mě jim taktéž odplácím. Nedovolil bych aby se jim něco stalo. Po téhle stránce jsem byl férový člověk, a však čas Nás všechny mění, a to nepravidelně k horšímu nebo lepšímu. Záleží pouze na okolnostech, které to vše doprovázejí. Tím že jsem si s nimi potřásl rukou, jsem umožnil aktivovat i Kekei Genkai této schránky. Vytáhl jsem svitek a přivolal množství kunaiů, které se do nich rozletěly. Jednalo se přeci jen o mou osobní ochranku, takže byly schopny se vyhnout... ne však úplně. Kunaie jakoby samy věděly kam uskočí, a tak uhýbali s nimi. Jako by se s nimi z dálky manipulovalo. V tomto jsem uspěl hlavně kvůli momentu překvapení. Anbu s tímto vážně nepočítali. Byli učeni ve všem věřit a poslouchat svého Kage. Tak tedy by se možná zabili i sami od sebe, kdybych jim to dal příkazem.

V mé nové schránce jsem se odebral pryč. Mé předešlé tělo spálil na prach nejbližší pochodní, taktéž těla anbu a pochoval hluboko pod zemí, aby zde v skrýši nebyly žádné stopy. Proces byl prováděn v naprosté tajnosti. Ujistil jsem se, že zde není nikdo, kdo by něco zjistil... lepší schránku jsem si nemohl přát, protože disponovala i snezibilksými schopnostmi. Když člověk pomyslí, že anbu dostali za úkol přivést pouze ženu... byl jsem nadmíru spokojen. Škoda jen, že se mnou anbu nemohli dál pokračovat  v psaní mého příběhu. Tím že má aktuální schránka je žena jsem se netrápil, určitě to není napořád. Jaké jsou mé další úmysly? To jako obvykle nikdo nemůže určit, a očekávat u mě něco je velmi nebezpečné, takže se nechte překvapit.


PŘESUN

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi za Fri Aug 08, 2014 9:16 am

Fuuin jutsu proběhlo bez problémů.
Na soše gedou se otevřelo další oko a zmizela. Byla chráněna pečetí, bránila Madarovi přivolat sochu k sobě. Pokud byl Madara naživu, byla to pro nás komplikace. Mohli bychom se ho zbavit...Teď když je válka pryč...
Pohlédl jsem na strop jeskyně. V rukou jsem svíral Tsuchikageho vzkaz. Takže někoho našel jako náhradu. Je čas ukázat pravou tvář a spustit vlastni plán? Celou dobu jsem si dával záležet nad tím, aby nikdo nezjistil můj skutečný plán. Mé skutečné cíle. Čas spustit plán B...musím najít někoho oddaného, konu mohu věřit. Někdo, kdo mi dluží. Někdo, kdo touží po moci. Po velké moci. Skoro všichni členové Shuuketsu. Hm, nedávno se k nám připojil někdo ze stejné organizace...

Tak tedy...můžu vyvolat Juubiho a stát se jinchuurikim, ale chybí mu čakra ze šestky a sedmičkY, juubi by nebyl kompletní. Musel jsem se postarat o jejich chycení. Kakashi se dostal blíž ke mě a vypustil Itamu, který se zotavoval ze svých zranění, ze své dimenze.
"Itamo, vítej zpět." Pohlédl jsem mu do očí a čekal na jeho reakci.

_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Itama Senju za Sun Aug 10, 2014 9:08 am

Objevil jsem se před Hebim a mé rány už byly zacelené. Vděčil jsem za to Hebimu, že mi dal okamžitou lékařskou pomoc a tím mě vlastně zachránil. I tak jsem ale stále nemohl uvěřit tomu, že mě porazil. Měl jsem až neuvěřitelný vztek. ,,Hebi... Jak dlouho jsem byl mimo dění?"

_________________
Techniky
Spoiler:
Suiton: Suijinheki
Suiton: Suishouhaa
Hiraishin no jutsu
Hiraishingiri
Suiton: Suiryuudan no jutsu
Sensor
Kokuangyo no Jutsu
Kuchioyse no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuugyaku
Fuuton: Shinkuu renpa
Fūton: Shinkū Taigyoku
Keiyaku Fūin
Kaija Hōin
Fūja Hōin
Shikoku Fūin
Fūka Hōin
Gogyō Fūin
Gogyō Kaiin
Sharingan 3(v pravém oku)
Genjutsu Sharingan
Kamui
základní techniky

Body
Spoiler:
N-5, G-4, T-3, Int.-3, RP-5, Ch-4, R-5, S-3
avatar
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi za Sun Aug 10, 2014 9:15 am

Neubránil jsem se úšklebku.
"Pá týdnů...Válku jsme prohráli a Tsuchikage zmizel. Jsi ultimátní shinobi..Senju a ve tvém oku bdí Mangekyou sharingan...Mám pro tebe nabídku. Co takhle kdyby tvé oko dostalo menší ubgrade a měl rinnegan? Za to chci, abys mi přinesl s Kakashim Rokubiho a Nanabiho z Kirigakure. Nanabi byl v mizukage, ale ta je mrtvá. Takže jej musela předat dál..."
Dokončil jsem svůj monolog a udělal jsem si z dotonu křeslo, na které jsem si sedl.

_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Itama Senju za Sun Aug 10, 2014 9:27 am

Válka je tedy prohraná... Bylo mi to celkem jedno, protože já měl svoje cíle a ty zatím prohrané nebyly. ,,Mít rinnegan?" Byla to krásná představa a nemusel jsem nad odpovědí ani dlouho přemýšlet. ,,To beru. Přinesu ti ty dva a pak si udělám menší výlet, pokud nebudeš mít nic proti." Spolupráce s Hebim se mi začala celkem líbit.

_________________
Techniky
Spoiler:
Suiton: Suijinheki
Suiton: Suishouhaa
Hiraishin no jutsu
Hiraishingiri
Suiton: Suiryuudan no jutsu
Sensor
Kokuangyo no Jutsu
Kuchioyse no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuugyaku
Fuuton: Shinkuu renpa
Fūton: Shinkū Taigyoku
Keiyaku Fūin
Kaija Hōin
Fūja Hōin
Shikoku Fūin
Fūka Hōin
Gogyō Fūin
Gogyō Kaiin
Sharingan 3(v pravém oku)
Genjutsu Sharingan
Kamui
základní techniky

Body
Spoiler:
N-5, G-4, T-3, Int.-3, RP-5, Ch-4, R-5, S-3
avatar
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi za Sun Aug 10, 2014 9:38 am

"Není to ale jen tak. Chvíli to potrvá, navíc musím namíchat ten správný roztok z buněk Uchihy Madary a Senju Hashirami a musím zjistit, jestli bude kompatibilní s tvou DNA. Tato násilná metoda probuzení rinneganu jde jen u Senju nebo Uchiha, zároveň však musí mít buňky toho druhého. Tak jako on, Yoshiro Uchiha, který probudil tuto sílu, aby zabil pět kage na srazu, nepodařilo se mu to. Jenže, ty budeš mít jen jeden rinnegan. Máš přece svou vlastní sílu." přešel jsem k němu s připravenou injekční stříkačkou a s ampulkou. Odebral jsem mu krev a uschoval ji.
"Tak jdi, nejdříve jinchuuriki, potom rinnegan...S Kakashim to zvládnete jedna dva..Nezapomeň..chci jen jejich hadí klony, způsobilo by to značnou nestabilitu.." hodil jsem mu černý svitek s hadím znamením.

_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Itama Senju za Sun Aug 10, 2014 9:43 am

,,Udělej, co je k probuzení potřeba. Já jsem trpělivý člověk." Pod maskou jsem se pousmál a přikývl hlavou. Chytl jsem černý svitek a pečlivě ho uschoval. ,,Takže směr Kirigakure." Podíval jsem se na Kakashiho a věděl, že mě bude následovat. Použil jsem Kamui a zmizel.
/přesun

_________________
Techniky
Spoiler:
Suiton: Suijinheki
Suiton: Suishouhaa
Hiraishin no jutsu
Hiraishingiri
Suiton: Suiryuudan no jutsu
Sensor
Kokuangyo no Jutsu
Kuchioyse no jutsu
Fuuton: Shinkuuha
Fuuton: Shinkuugyaku
Fuuton: Shinkuu renpa
Fūton: Shinkū Taigyoku
Keiyaku Fūin
Kaija Hōin
Fūja Hōin
Shikoku Fūin
Fūka Hōin
Gogyō Fūin
Gogyō Kaiin
Sharingan 3(v pravém oku)
Genjutsu Sharingan
Kamui
základní techniky

Body
Spoiler:
N-5, G-4, T-3, Int.-3, RP-5, Ch-4, R-5, S-3
avatar
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Hebi za Sun Aug 10, 2014 9:53 am

"Výborně! Tak hodně štěstí," ďábelsky jsem se usmál a čekal, až jej bude Kakashi následovat. Poté jsem se sám vydal pryč, do své skryté horské laboratoře. Tam teď budu trávit většinu času, musím se na náročný proces, bude vyžadovat veškerou mou lékařskou sílu. Jak tedy probudit rinnegan u někoho, kdo nemá ty správné charakteristiky.
Výzkumem a hypotézou jsem na to přišel. Ach, lituji ty ztracenné testovací subjekty. Když si vzpomenu, jak ošklivě reagovali! Ty znetvořené obličeje a těla..
Míjel jsem kaluž, jsme přece ve vlhké jeskyni. Prohlédl jsem si svůj obličej.
"Watashi wa Kabuto...Iie, Watashi wa Hebi!" konečně jsem uznal svou existenci. Dostal jsem se dál než Kabuto-sensei a mnohem dál než Orochimaru.
"Mám přece jiné způsoby."

_________________
Body:

Body:  
Nin – 5
Tai – 3
Gen – 4
Inteligence – 4
Síla – 3
Rychlost – 5
Čakra – 5
Ruční pečetě -4
CELKEM: 33

Techniky:

Ovládání země pomocí vůle
Ovládání vody pomocí vůle
Sennin mód
Senpou: Muki tensei
Senpou: Hakugeki no jutsu
Inyu Shometsu
Shosen jutsu
Chakura no mesu
Shikon no jutsu
Senei jashu
seneiTajashu
Kuchiyose no jutsu
Nehan Shouja no jutsu
Kuchiyose: Edo tensei
Body Flame Technique
Orochimaru-Ryū no Kawarimi no Jutsu
Kage bunshin no jutsu
Mesaigakure no jutsu
Shishou fuuin
Tailed beast extraction technique
Body Fluid Shedding Technique
Yamata no jutsu
Chakura Kusari
Jikan no fuuin
Kuron Hebi
Tai sozousai no jutsu

Six path of Nagato/Hebi:

Theme song:
avatar
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise za Sun Oct 26, 2014 10:09 pm

Trvalo to snad věčnost. V utajení bedlivě sledovat každičký krok, který podniklo Shuuketsu. Je to už nejspíš třetí měsíc, co jsem mimo Konohu a hledám skrýš Shuuketsu. Jak ale je zaslíbeno, kdo hledá, ten najde. Celé to začalo, když jsem v nedávné době narazil na zajímavou osobu v hostinci Zlaté oko. Na pohled taková temná, strašidelná... okamžitě jsem poznal, že se jedná o mého člověka. Možná, že to ještě nevíte, ale všude mezi lidmi v každé vesnici, frakci a nebo to nazvěte, jak sami chcete, se potulují informátoři Shuuketsu. Donedávna se aktivně slyšelo pouze o výsledcích bojů organizace zvané Shuuketsu. Nikdo nevěděl po čem jde až do včerejška. Jejím cílem je eliminace osob, jestli to je na zakázku, nikdo neví, dále rozvíjejí podnik ve vaření, a to si srandu nedělám, no a v neposlední řadě tady je už možná zapomenut odchyt falešných klonů jinchuuriki.

Pomocí mých metod jsem zjistil od člověka z hostince Zlaté oko docela velmi zajímavou informaci. Doslech jsem se o tunelu vedoucí přímo do centra toho všeho. Vypadalo to vše růžově až na to, že tento člověk netušil, kde jej lze nalézt. Kvůli tomuto jsem byl nucen svou misi opět protáhnout, ale to vše se vyplatilo. V konečné fázi jsem se dostal zde, a to obcházejíc zdaleka nepříjemnou situaci u brány! Tento úkryt je před Iwou dokonalé skryt, takže pochybuji o tom, že jakýkoli konflikt mi nějak překazí plány. Abych popis své cesty do tohoto úkrytu úplně neodbyl zmíním, že chodba, o které mi řekl ten chlápek z hostince, byla skutečná, a že můj další zdroj se o jeho poloze nemýlil. Jediným problémem byly pasti. Těmi jsem ale opovrhoval.

Jakmile jsem byl vevnitř, krásně jsem si to prohlížel. Byla tu tma, ale po stěnách byly rozmístěny pochodně, takže po jejich zapálení se mi úchvatně zlepšila viditelnost. Měl jsem jasný cíl, kterého tu chci dosáhnout, takže jsem se neohlížel po různých zbytečnostech, ale hledal velkou přerostlou sochu. Tu jsem našel ve velkém přerostlém sálu. Co jiného bych taky měl čekat? Udivovalo mě, že jsem doposud nenarazil na žádnou zrádnou past, ale toto nasvědčovalo tomu, že se v úseku, kde jsem se pohyboval, činili jinak, než jsem očekával. Soudě podle toho už určitě o mé přítomnosti vědí, takže mi nezbývá nic jiného než si dát na čas. Poskládal jsem sérii pečetí a přiložil je společně se svým přívěškem na sochu Gedo Mazo. Po vyslovení nějakého podivného říkadla následovalo puf a socha zmizela. Já jsem tu ale zůstal. Dokázal jsem přemístit objekty velké tak jako tato socha, umístěním pečetě a přemístěním ke pečetí jiné, ale sám jsem se takto teleportovat nedokázal. Uvědomoval jsem si, že míru nepřítelova zabezpečení bych také podceňovat neměl, a tak jsem už počítal s přítomnosti kteréhokoli člena Shuuketsu.
avatar
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi za Sat Nov 01, 2014 3:31 pm

Cesta byla dlouhá, temná a docela strašidelná a dlouho trvala než jsem došel do Skrýše Shuuketsu abych eliminoval nezvaného hosta který podle šéfu tu měl být. Můj předpoklad je že když byl zjištěn tak rychle tak to nebude někdo jako Madara a nebude nějaká velká hrozba. Možná vesničan, možná ninja který našel náhodou cestu a byl zvědav kam vede. Tohle ale není duležité a jsem tu jenom proto abych ho eliminoval. Odměna za hlavu je lákavá a holdám uspět a být rychle znova ve vesnici a podat zprávu o uspěchu. Čím dřív to tady vyřeším tím dřív budu zpět, budu moc podat zprávu a získat techniky které mi byly slibené za uspěšnou misi a eliminaci. Celou dobu tlumím chakru i když v tom nejsem žadný profík ale mohlo by to znemožnit mého předčásného odhalení. Putuju podzemí pomocí techniky Hiru Banshou: Bouka no Jutsu co znemožnuje mé zahlednutí okem.

Putuju podzemí a hledám dotičnou osobu kterou hledám. Skrýš není zrovna mála a chvilku bude trvat než jí celou prohlédnu. Trvá to takřka pár minut kdy zahlédnu svůj cíl který hledám. Normalně moc nepospíchám a nerad pospíchám ale dneska poruším své zásady a udělám to nejrychleji co to dokáži. Sleduju pečlivě osobu nějakou chvilku a využiju chvilky kde mužu bez toho aby mě záhledl vylézt na povrch země. Začnu se kousek (metr a půl) vynořovat ze země. Díky tlumené chakře a mím špionažním schopnostem na velmi vysoké urovni by dotičná osoba neměla o mé přitomnosti vůbec vědět. Vynořím se do pulky těla a v ruce mám připravené senbony které hodím. Senbony jsou předem namočené v jedu. Každá senbona (jsou dvě) jsou namočené v jiném roztoku. Jedná má na sobě parylyzující jed a druhá smrtelný (podrobnosti jedu dole ve spoileru). Natáhnu ruku a prudce vyhodím senbony směrem na nepřítele. Hodím je tak abych nezpusobil nějaké těžké zranění ale jde spíš o takový ''pozdrav'' ve skrýši Shuuketsu. Jedna Senbona míři na levou čast krku aby jenom škrábla a druhá senbona míří přesně na záda.


Jedy:


Používám 2 jedy
Paralyzující jed: Paralyuzuje do 5 postu na 2 posty (rychlý učinek ale dlouho paralyzace nevydrží)
Smrtelný jed: Smrt nastáva do 15 postu

_________________
Zrovna pro ty, co žijou s někým v lásce,
mír bejvá většinou předehra k válce.Postava I Techniky I Body I Music
avatar
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise za Sat Nov 01, 2014 8:23 pm

Netrvalo dlouho a už se tu objevil první hnidopich Shuuketsu. Osobně proti jejich organizaci nic nemám. Dalo by se dokonce říct, že k nim vzhlížím. Neberte to ale doslova. Nejsem v tom stádiu, kdy bych si vylepoval po pokoji jejich plakáty a nosil všude vytetovaný nápis Shuuketsu. Teď ale proti sobě stojíme, jelikož se naše zájmy zkřížily. Misha Haybushi mě překvapil, i když jsem ho čekal. Nebyl jsem senzibil a ačkoli jsem čekal, že tu nepřítel přiletí stylově vzduchem a nebo přijde tím cool postojem pěšky, nevzal jsem v úvahu možnost, že by kterýkoli člen Shuuketsu nabyl vědomí, že je krtek, takže by se hrabal podzemí. Musela to být docela špinavá práce. Pak když vylezl, co všechno na sobě musel mít?

Jeden senbon mě tedy škrábl a druhý se mi zapích do zad. V tento okamžik jsem sykl a okamžitě se ohlédl po útočníkovi. Jednal jsem v rozporu s bolestí, kterou jsem musel pociťovat, což Haybushimu muselo přijít podivné. "Rád bych to s tebou vyřídil jako chlap s chlapem, takže se vyhrabej celej na povrch a hned se ti budu věnovat." Haybushi čekal, že se nebude jednat o silného protivníka... tak schválně. Misha mi ale asi příliš pozornosti nevěnoval, když se jeho jed už musel dostat do mého krevního oběhu, a tak bych logicky měl skapat do několika minut, že já měl ale tolik tajemství... něčím nepochybně dneska ještě Haybushiho překvapím.
avatar
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi za Sat Nov 01, 2014 9:20 pm

Chlap s chlapem? si děláš srandu. Jen tak si tu příjdeš a chceš si povídat. Tuhle reakci jsem teda nečekal ale pokud si chceš popovídat tak mužeme takhle zabít nějakí ten čas.Začnu pomalu vstoupat plně na povrch. Neměl jsem v plánu to nějak zdržovat ale pokud o to žáda tak mu vyhovím. Cestou při vstoupaní na zem si orohlídnu co má Makiro na sobě a záhlednu Jashinův symbol a to dokonce několikrát. Začínám mít blbý pocit když záhlednu symbol Jashina. Možná jsem tohodle chlápka trošku podcenil. O co tomu chlápkovi jde?, Kdo to sakra je? Co tu ten chlap chce? a dalších desítky otázek si pokládám a budu se snažit získat informace na které se sám sebe ptám. Aspon zabiju čas kecaním místo toho abych bojoval. Stejnak za pár minut začne paralyzace působit a zabiju ho dřív než bude muset tuto práci dokonat druhý jed. V tuto chvilku stojím pevně nohama na zemi.

Omlouvám se za svojí nezdvořilost a divný příchod ale cestovaní podzemí je rychlé a nenapádné. Dostanete se kamkoliv a nic vám nedokáže zabranit cestu. Krom barier *dodám*. Nechci to zdržovat tak pojdme spolu do nějaké baru dáme si spolu saké, pujdeme za holkama a budeme přátele jako chlap s chlapem *toto mělo vyznít velmi ironicky a sarkasticky* Konec mé srandy a už mi mužeš povědět co máš na svém srdci.

_________________
Zrovna pro ty, co žijou s někým v lásce,
mír bejvá většinou předehra k válce.Postava I Techniky I Body I Music
avatar
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise za Sun Nov 02, 2014 3:56 pm

"Asi jsme se nepochopili." Promluvil jsem ke Mishovi, když se vynořoval celý na povrch. Znělo to tak, že nehodlám ztrácet čas a na místě ho zabít, ale ještě jsem nic nedělal. Počkal jsem až řekne něco tím svým nepříliš vtipným humorem, a teprve pak jsem začal jednat. "Víš... Já říkal jen, že máš vylézt... o kecání nebyla ani zmínka. Pouze o tom, že se ti hned začnu věnovat, a tak to už nedokládejme." Po těchto slovech jsem se rozběhl směrem na Mishu s jasným cílem, zabít jej. No neběžel jsem přímou čarou, ale taky jsem tady neskákal z jedné strany na druhou jako nějaký deb*l... bylo to v rámci mezí normálnosti.

Chtěl jsem aby Misha vylezl celý na povrch, protože jsem ho nechtěl zahanbit tím, že ho zabiji zatímco bude trčet polovinou těla v zemi. Mě by to reputaci nezkazilo, ale co pak by si ostatní pomysleli o Shuuketsu? Že se jedná o nepropracovanou, nedisciplinovanou hromadu t*pců, kteří se tak snadno sami vystaví nebezpečí? Musel přeci počítat s tím, že mě dva senbony hned nezabijí... pak si myslel, že se bude dít co? Má k čertu štěstí, že jsem pro dnešek tak tolerantní k nepřátelům.

Misha správně poznal pánův znak na mém plášti a řetízku. Ve spojitosti s tím mohl mít podivnou předtuchu, že jeho jed nebude účinkovat tak, jak očekává. No nechme se překvapit.
avatar
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi za Sun Nov 02, 2014 8:06 pm

Škoda já si myslel že si pokecáme ale jak koukám tak asi ne. Nevadí aspoň to budeme mít oba rychleji zasebou. Pokud má schopnost nesmrtelnosti tak ho můj který jsem měl na jedné ze dvoůch jehel nezabije. Ale druhý jed který paralyzuje osobu by ho paralyzovat logicky měl. Ať si je nesmrtelní jak ale pokud má krev tak zachvilku padne k zemi sice paralyzován pouze ale hned mu odělím hlavu od těla. Potom uvídím jesli má myšlenka je správna ale těd musím vydržet ještě pár minut. Nejsem expert na boj z blízka ale mám napad jak se pobavit bojem, být celkem v bezpečné vzdálenosti ale přesto pár metru od nepřítele. Chci vidět jak se bude tvářit šef až mu přinesu mluvící hlavu která bude křičet na celou vesnici. Už vídím že strážci budou mít kecy že ruší klid ale aspoň bude ve vesnici zábavy dost.

Potichu se zasměju protože si představím situaci až to uvídí šéf. Mám smysl pro hůmor i v takové situaci jako je tahhle. Jsem asi trochu mágor a psychopat ale co nadělám. Sleduju skákajícího Marise který se blíží


Dám ruce k sobě a začnu skládat pečetě Hele chlape doufám že nejsi Jashinista který má schopnost nesmrtelnosti protože pokud jo tak tvojí hlavu dám malým dětem ve vesnici aby si zakopali a zahráli pár her. Docela hnusné mučení Jashinistu které jsem vymyslel a určitě časem vymyslím další pokud si šéf nebude chtít zakopat také. Přestanu se smát a sleduju Marise jak je každou sekundou blíž a blíž. Doskládam skoro poslední pečet

_________________
Zrovna pro ty, co žijou s někým v lásce,
mír bejvá většinou předehra k válce.Postava I Techniky I Body I Music
avatar
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise za Mon Nov 03, 2014 4:42 pm

Pokud měl Misha představu, že si budeme povídat, musím jej zklamat... nejsem nějaká ukecaná babizna, co musí sdělit a rozebrat s druhými vše, co slyšela za rohem. Možná čekal, že mu prozradím něco o svých schopnostech. Žel pro něj, jej raději nechám si je vyzkoušet na vlastní kůži. Jeho humoru jsem se opět nesmál. Popravdě, čím déle to tu trvalo, tak mi jeho humor přišel pořád méně a méně vtipnější. Rozptýlit jsem se ale nenechal, pořád jsem pokračoval v běhu k němu, a jelikož jsem se předtím nenacházel příliš od něj daleko, už jsem byl již téměř u něj.

Teď už jen zbývala otázka- jak zaútočím? Misha skládal nějaké ty pečetě, takže se pravděpodobně připravoval na nějaké to ninjutsu, ale já jsem pořád běžel nepravidelnou čarou, takže takovou křivkou do různých stran, ke Mishovi. Již chybělo pouze pár kroků, a měl jsem ho na dosah ruky!
avatar
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi za Mon Nov 03, 2014 6:02 pm

Doskládám poslední pečet ale jméno techniky nevyslovuju. Změním postoj a vypadá to že mám ochotu bojovat pěkně tělo na tělo i když zrovna v tomhle stylu boje nejsem nejlepší. Využiju své inteligence (5) a rychlosti (4) a snažím se odhadnout kam Maris zautočí a jakou trajektorii útok poletí. Vezmu všechny možnosti které se mužou stát, když vezmu že je to pravděpodobně S rank tak to nebude idi*t a to vysvětluje to skákaní ze strany na stranu když se blíží. Získám tím tak nejpravděpodobnější trajektori útoku. Tohle vše vymyslím v pouhé jediné sekundě. Neměl jsem už moc času abych trávil delší dobu nad přemýšlením. Prudce vystartuju proti Marisovi a snažím se mu chytnout přímo zapěstí ruky.

_________________
Zrovna pro ty, co žijou s někým v lásce,
mír bejvá většinou předehra k válce.Postava I Techniky I Body I Music
avatar
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise za Tue Nov 04, 2014 3:55 pm

Byl jsem už přímo u něj. Postřehnul jsem Mishův snaživý pokus o lapení mé ruky, jelikož si svůj útok nijak nekryl. Něco takového by zvládl i duševně zaostalý jedinec, vnímat jednu věc, v mém případě útok. Já však se nesoustředil pouze na tento Mishův útok, ale na jakýkoli možný útok z jeho strany, a zároveň zvažoval možnost, jak bych měl já zaútočit. Jednalo se celkem o dost věcí, ale i když jsem nebyl nějaký Einstein nedělalo mi to problém. Jakožto shinobi vyšší úrovně jsem musel zvládat i mnohem náročnější na přemýšlení a jednání situace.

Naznačil jsem, že se chystám útočit směrem na Mishovu ruku, kterou se mě snažil chytnout, ale skutečný útok mířil o pár vteřin později mou druhou rukou, levou, na Mishovo líce. Náš souboj prozatím nevypadal prozatím nebezpečně, jelikož ačkoli Misha poskládal již pár krát pečetě, nic se nedělo, a na zbraně ještě nedošlo. No to vše se však může změnit, čehož jsem si byl vědom, a tak jsem svého protivníka ani na sekundu nepodcenil, a i když jeho kroky se zdály nesmyslné a bez účelové, nepolevoval jsem v ostražitosti, ale nebyl jsem nějaká barbína, která by si bála zlomit nehet.
avatar
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi za Tue Nov 04, 2014 5:39 pm

Okamžitě jak záhlednu záhledl že Marisovo útok pujde z druhé ruky jsem  věděl že ho plně nevyblokuju ale přesto se aspoň pokusím. Druhou rukou jsem se snažil částečně vyblokovat útok tím že jsem ruku dal kousek před hlavu. Na ruce se aktivovala technika Chakra no Mesu aby to způsobilo požkození i Marisovi pokud zásahne. Rukou kterou jsem měl původně chytnou Marisovi útok změním směr a chci Marise chytnout pevně pod krkem. Víc se zaměřuju na uchyt než na obranu před blížícím se útokem. Možná se mé činy zdají být zbytečné ale pokud se mi povede Marise chytnou pod krkem tak jsem výhrál. Pokud Marise chytnu pod krkem okamžitě aktivuji techniku Doton. Kajugan no jutsu. Kdyby nevišel ani jeden útok tak by měl už stějně  paralyzační jed začít působit maximalně do pul minuty (4 post od aplikace jedu)

_________________
Zrovna pro ty, co žijou s někým v lásce,
mír bejvá většinou předehra k válce.Postava I Techniky I Body I Music
avatar
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise za Wed Nov 05, 2014 6:50 pm

Jakmile jsem spatřil, že Misha změnil směr svého útoku, aby mě chytil pod krkem, využil jsem toho, že se příliš nezaměřuje na nohy a kopl jej do břicha. Účinky technik, na které předtím pořád skládal pečetě, se ještě neprojevovaly. Možná že je slovo pořád až přehnané, ale co si pamatuji, vždy když jsem se na něj pořádně zaměřil, skládal pečetě. Je taky možné, že se u hýbat s prsty a napodobovat skládání pečetí pouze líbí, a proto to opakuje... lidé už jsou různí.

Misha čekal, že jeho jed se nyní projeví, ale jediné, co mohl postřehnout byla změna barvy mé kůže, která postupně šedivěla. Mé oči a vlasy ale zůstávaly pořád stejné. Začínal jsem vypadat tak trochu jako zombie... asi se jedná o mé malinkaté tajemství, kvůli kterému jsem na tuto misi byl vybrán zrovna já. Žel pro Mishu, nemám jen jediné tajemství. Nejde popřít to, že by měl jed okamžitě začít působit... možná že se jen později projeví, ale co ta změna barvy? Neporazitelný být nemůžu, nejsem Chuck, ale slabý taky nejsem. Mishovi bych dal přátelskou radu... vytáhnout si zápisník a zapisovat si vše, co bude mít příležitost zjistit, jelikož pravděpodobně u nefunkčnosti tohoto jedu jsme neskončili.
avatar
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi za Wed Nov 05, 2014 7:38 pm

Chytnu kopačku od Marise a rychle odskočím dál od něj. V puse se mi spustí trochu krev kterou polknu aby Maris neměl možnost jí použít na ritual který by určitě rád udělal.Nemužu bojovat jen tak tělo na tělo. Nejsem dobrý v Taijutsu a pokud je to nějakej ''lepší druh Jashinisty'' tak právě boj na tělo je pro něho jako stvořen. Chlape co jsi?. Už vím že jsi jashinista a že pravděpodobně máš schopnosti jashinisty a nesmrtelnost ale to že paralyzační jed který zastavuje pohyblivost svalu také nepusobí je docela zajímavé.Začnu rychle skládat pečetě Potřebuju se držet od Marise dál pokud domněnka že mu stačí trochu krve k mé smrti je pravdivá. Mám nápad jak nejenom zistit jesli schopnost nesmrtelnosti vlastní ale po zásahu by se měli částy těla od sebe rozdělit. Přesto vše přemýšlím o slabinách tohodle chlapa a jedna mě napadla. Nejsem si jist jesli se mi povede technika kterou potřebuju. Pokud se mi povede ale tomuhle chlápkovi se nic nestane aspoň získam další duležité informace které budou véct k mé výhře. Doskládám pečetě a jdou slyšet malinké výbuchy které následuje kouř který znemožní Marisovi vidět na mojí osobu

(myslím že jsou 2 pečetě! a skladaní pečetí mám na 3 proto si myslím že to mužu napsat v 1 postu)

_________________
Zrovna pro ty, co žijou s někým v lásce,
mír bejvá většinou předehra k válce.Postava I Techniky I Body I Music
avatar
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise za Mon Nov 10, 2014 7:39 pm

Misha se před mým zrakem skryl, a však mu nedocházelo jedno, a to to, že tímto jsem se před ním skryl i já. Nemá senzibilské schopnosti, takže mě zaměřit nedokáže. V případě ale, že se chystá použit jakousi plošnou techniku, mě zasáhnout může. Nechme se překvapit.

Mishovi správně došlo, že nejsem ten typický druh Jashinisty, což usoudil podle neefektivitě paralyzačního jedu. Jenže jeho důsledky se projevily, no ne tak, jak si představoval, což netuším, zda si toho vědom byl. Pokud ne... jeho smůla. Jakmile nás pohltil kouř, barva na mé kůži se vrátila opět do původní. Už jsem nevypadal jako ten bledý zombík. V kouři jsem nepanikařil, ale pouze se řídil tím, že jsem před ním také skryt, i když jsem nemohl tušit, že nedisponuje senzibilskými schopnostmi. Tímto jsem asi nepřítele podcenil. Ne tak ale úplně, jelikož jsem si byl vědom toho, že když si zapamatuje mou polohu ještě před tím, než mě pohltil kouř, může na slepo zaútočit na totéž místo, a to by se do mě trefil, takže já jsem odskočil pár metrů dozadu a doprava, abych změnil svou polohu, a vyčkával...
avatar
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Misha Haybushi za Mon Nov 10, 2014 9:20 pm

Jsem si všeho vědom a připravuju útok kterým se pokusím vyhrát nad Marisem. Není to útok kterým bych ho chtěl pouze malinko zranit ale má to tak vypadat. Vím že na Jashinistu nepomuže useknout hlava natož mu způsobit malinké zranění na ruce. Techniku kterou jsem složil je jednoduchá a prostá ale přesto by měla stačit na oklamání nepřítele. Technika kterou jsem vytvořit je Bunshin no jutsu (E). Pouhá iluze klonu která by měla oblbnout nepřítele a dostat mě do výhody kde soupeře uzemnit. Ihned co schovám podzem pomocí Hiru Bansho, Boka no Jutsu. Těsně než plně zalezu zakříčím Pojd bojovat tělo na tělo Co to dořeknu zalezu podzem. Bunshiny se rozeběhnout přímo proti Marisovi. Můj cíl je aby Maris sledoval běžící iluze a měl za to že jsem mezi nima. Také to mohlo Marisovi příjít směšné a tak oslabit svojí opatrnost. Zatím original nasleduje bunshiny podzemí a jsem připraven zautočit přímím nečekaním útokem zespoda země.

(Ten kouř není velký je to kouř jako při Kage bunshin.)

_________________
Zrovna pro ty, co žijou s někým v lásce,
mír bejvá většinou předehra k válce.Postava I Techniky I Body I Music
avatar
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Marise za Tue Nov 11, 2014 7:29 pm

Mishu napadlo, že by toho kouře mohl využít ke ukrytí a nahrazení sebe sama klonem... jednalo se o vhodný postup při tom, když bojujete s genínem. Nyní stál Misha proti sobě rovnému, ba dokonce ještě silnějšímu nepříteli. Právoplatným klonem se vím všudy, což znamená i s hmotností, by ošálit schopen někoho byl, ale iluze má jinší tok chakry, a já i když nejsem senzibil, takový rozdíl u klonu poznám... obzvlášť když se jedná o E rankovou techniku. Dejme tomu ale, že jsem svého nepřítele vážně podcenil a tento detail mi unikl. Dokáže to Misha náležitě využít?

Ve chvíli, kdy mířila ta iluze proti mě, vydal jsem se proti ní... tentokrát jinak než minule, kdy jsem útočil nepravidelnou trajektorií. Zaútočil jsem přímou čárou. Jenže jsem celou dobu neběžel, jak Misha mohl čekat, ale jakmile jsme se dostali dostatečně blízko k sobě (tři až pět metrů)... skočil jsem proti němu. Nepředvídal jsem útok zdola... právě proto jsem zaútočil skokem. Takto jsem byl totiž odhodlán nepřítele okamžitě povalit... proto jsem skočil. Kdybych čekal útok zdola, zvolil bych jinou cestu, a to dle mého názoru pro Mishu dosti nepříjemnější.
avatar
Marise
Radní

Počet příspěvků : 21
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Skrýš Shuuketsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru