Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hirin domeček

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hirin domeček Empty Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 28, 2013 8:48 am

Dům je tak akorát aby v něm mohl žít člověk.Je tam i dokonce místnost pro hosty.U domu je zahrádka s malým jezírkem kde se dá relaxovat.
(obrázky...ehm...)
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 28, 2013 9:20 am

Přišla jsem před dům a hledala klíče nikdy je totiž nemám u sebe protože se bojím že je někde ztratím po chvilce hledaní sem je našla.Při hledaní mě nejvíc štvali ptáci co cvrlikali,kdyby neměla kocovinu tak si to ráda poslechnu.Vešla jsem do domu,vyzula si boty.Hned u dveří jsem si sundala ze zad obě své katany.Šla jsem do kuchyně kde jsem si uvařila kafe,které jsem pak zalila a počkala až nebude tak horké.Šla jsem do koupelny kde jsem se osprchovala,vzala jsem si čisté oblečení a šla zpátky do kuchyně kde jsem si vypila kafe.Pak jsem si vzpomněla na ten dnešní sraz "Doufám že tam moc nebudou křičet."Povzdechla jsem si a šla jsem pryč,sebou jsem si vzala obě katany.A šla jsem tam kam mě nohy vedli doufala jsem že mě vedou do budovy mizukage.

//Přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Thu Aug 29, 2013 5:53 am

Po poradě jsem sem došla domu.Šla jsem do rovnou do postele a usnula jsem se.Probudila jsem,slunce už vyšlo a já se rozhodla že půjdu zase pryč.

//Přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Tue Sep 17, 2013 5:06 pm

Přišla jsem domu,už jsem nebyla tak s klamaná.Sundala jsem si ze sebe věci,osprchovala sem se počkala jsem až mi uschnou vlasy mezitím jsem si přečetla noviny a najedla jsem se.Oblékla jsem se do civilních věcí a jediné co jsem si vzala bylo kunai,čelenku kterou jsem si schovala do kapsy a několik ryo.Zamkla jsem dům a odešla pryč.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Sun Sep 22, 2013 4:52 pm

Konečně jsme dorazili ke mě domu.Cestou jsme par krát jsme zabloudili k sousedním baráčku a jednou z hodili popelnice.No spíše já jsem je z hodila. Když jsme se dostala ke dveřím začala jsem po sobě sahat a hledala klíče ,ty jsem pak se snažila vsunout do klíčové díry ale při mé opilosti a k tomu že byla tma,jsme se strefila až na 8 pokus když už si člověk myslí ,že má vyhráno nad dveřmi zjistí  ,že místo toho abych odemkla tak se snažím zamknout.Po chvílí úsilí je konečně odemknu.Otevřu pomalu dveře a otočím se ,opřu se o rám dveří a založím si ruce na prsa.
"Promin té za tu navigovaní ... arigato Faito-sama" pousmála jsem se,na to že jsem opila mi mluvení šlo až moc dobře,čekala jsem co se bude dít
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Sep 22, 2013 6:52 pm

Faito

Pousmál jsem se, ale nechal jsem ji dělat všechny věci samotnou. Nehodlal jsem jí odmykat. Když jsme přišli k ní a ona mi poděkovala, neříkal jsem nic, posadil ji na postel, sundal boty a přikryl ji. Nakonec jsem se ale ještě mezi dveřmi otočil a na tváři se mi objevil zajímavý úsměv.
"Byl to krásný večer, Hirin..."
Neděkoval jsem, jen jsem si ji ještě jednou prohlédl a pak jsem zmizel. Přemýšlel jsem, co to bylo za hřejivý pocit. Už dlouho jsem nic takového necítil, naposledy, když jsem mluvil se slečnou Mikomi ve vězení. Cítil jsem se jako člověk...

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Mon Sep 23, 2013 6:32 pm

Když mě faito přikrýval připomnělo mi to mé dětské léta.Když byl na odchodu ihned jsem usnula.Po dlouhém a krasném spánku jsem se probudila do kruté reality kde mě čekal trest za včerejší píti v baru v podobě kocoviny.Vstala jsem z postele a šla do koupelny podívat se do zrcadla jak vypadám.Když jsem se uviděla málem jsem dostala infarkt.Šla jsem se umýt.Hned mi bylo trošku líp když jsem si dala teplou sprchu.Oblékla jsem si služební věci.Šla jsem se najíst a napít.Vzala jsem si boty a odešla,předtím jsem si vzala katany a zamkla dům aby mi ho nikdo nevykradl,

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Fri Oct 25, 2013 3:58 pm

Došla jsem ke svému domečku a vytáhla jsem klíč z pod rohožky abych si odemknu-la. Musela jsem vymyslet nový ukrýt aby se mi někdo jen tak nedostal domů. Vytáhla jsem svitek kapsy a položila jsem ho na stůl k ostatním svitkům, kde jsem měla už pár rozpracovaných a rozečtených. Šla jsem do své ložnice kde jsem se převlekla a pak jsem si sedla do kuchyně. Tam jsem si uvařila čaj , musela jsem počkat než trochu vychladne a proto jsem se dala do přemyšleni o to kam bych měla dát klíč. Mnoho mě to zrovna nenapadlo, čaj mezitím vychladl a já ho vypila. Byla jsem už na odchodu ale předtím jsem si ustřihla delší kousek papírku, který jsem přivřela několik centimetru na nad zem a pak jsem zamkla a klíč dala pod květináč. Taky jsem si sebou vzala své meče a přes sebe jsem přehodila plašt.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 8:16 pm

Dorazila jsem ke dveřím a začala hledat klíč od domu. Skoro vůbec jsem ho nenosila u sebe. Měla jsem ho někde ukryty, jenom ho najít. Což nebyl zas tak velký problém. Šahla jsem pod rohožku před dveřmi a odemkla jsem si. Konečné doma. Katany jsem si odložila na stojan a šla jsem se osprchovat. Po sprše jsem si šla lehnout do své měkoučké postýlky. Ach, to byla slast. Svou matraci bych neměnila. Usnula jsem,ihned. Ráno jsem se probudila do krásného dne. Slunce svítilo a ptáčci si cvrlikali ¨Protáhla jsem se, udělala jsem si něco k snídani a vyrazila ven.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 03, 2015 9:26 pm

Když jsem držela Kairi za ruku, připadala jsem si jako mamka. Byl to příjemný pocit. Dovedla jsem jí sem, ke svému domečku. "Tada! Tak tady bydlím nic velkého tak akorat." pověděla jsem a koukla na ní.
Došla jsem ke dveřím a odemkla. Sundala jsem si boty a zbroj hned u vchodu. "Buď tu jako doma " pověděla jsem "Jinak mě omluv za ten bordel,jak si nestíhám " dodala jsem
Vydala jsem se do kuchyně a mavla na Kairi ať jde za mnou. Došla jsem do kuchyně a rozhlédla jsem se
"Na co máš chuť?" zeptala jsem se zvědavě a koukla na Kairi.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Aug 03, 2015 9:44 pm

Cesta bola tichá z .. jej strany, to ja som furt mlela a mlela. Dozvedela sa vlastne dosť veľa informácií, ak počúvala. Napríklad o tom že je moje najobľúbenejšie zvieratko líška, obľúbená farba biela, že mi prídu poniektoré spôsoby obliekania shinobi hrozne vtipné a že som si pred dvoma rokmi na záhrade v sídle klanu zlomila palen na nohe. Také klasické táraniny..  Sklapla som až keď sme došli k jej domu. Nebol to žiadny úžas. Bola som zvyknutá na omnoho väčšie priestory, no práve preto mal domček také svoje kúzlo.
Vstúpila som dovnútra a rýchlo som sa vyzula. Nemala som však žiadne brnenie, len mikinu, ktorú som si rozopla a dala na vešiak. V podstate som sa tam teraz nachádzala v takom klasickom domácom oblečení, tričku, nohaviciach a to bolo tak všetko. 
"Hee.. bordel? To je vtipné.. ja doma bordel nemám." Nie že by som bola čistotná, len som ho nemala ako a s kým spraviť.. a kedy. Vôbec som domov nechodievala.
Docupkala som až k nej do kuchyne a taktiež som sa rozhliadla.
"A čo máš?" Kukla som sa na ňu zvedavo. nechcela vedieť na čo mám chuť.. naozaj nie, rozhodne mi to nechcela dať. Ja a sladké, to je ako dráždiť hada bosou nohou.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 04, 2015 8:47 am

Povzdychla jsem si,když jsem slyšela, že má větší pořádek než já. Moná by mě mohla naučit,jak udržet pořádek. ne že bych byla nějaký velký bordelař,ale ono se to všechno snad nedalo ani stihnout.
Když se mě zeptala, zarazila jsem se. "No..ehm..To je dobrá otázka" pověděla jsem a do široká se usmála. Poškrabala jsem na hlavě a špičkou tloukla o zem. Vypadal jsem do zamyšleně, opak byl ale pravdou.
"Budeme to muset zjistit" řekla jsem a koukla na ní. Byla to jediná rozumná věc,co mě mohla napadnout. Vydala jsem se k ledničce a koukla do ní. Povzdychla jsem si, byla skoro prázdna. "Tu je to bídný." Koukla jsem ještě jednou a vytáhla jsem vajíčka a mléko,které jsem potom položila si kuchyňskou linku. "Když budeme mít štěstí a najdeme mouku. Tak si uděláme lívance. " koukla jsem na ní a čekala její reakci. Snad bude souhlasit jinak bude asi omeleta.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Aug 04, 2015 3:12 pm

Uškrnula som sa. že by sme obe nakoniec ostali o hlade? To by toto pozvanie na jedlo teda dopadlo. Keď  nej vypadlo, že to budeme musieť zistiť, trocha nechápavo som na ňu vyvalila oči.
"J..Ja? Ty si ma pozvala pche.. ani neviem kde máš ladničku." Posťažovala som sa, aj keď ona bola tá, ktorá nakoniec k chladničke prišla.
"Ah tak tu.." Poškrabala som sa na hlave. Tak to mi moc nevyšlo.. uliať sa z toho. No nebolo ani moc šťastie že to tam je biedne. Keď navrhla lievance, trocha kyslo som sa zatvárila.
"Nemáš tam radšej nejaké mäso?" Nie že by som sladké nemala rada.. no nechcela som, aby sa opakovalo to čo na slávnostiach.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 05, 2015 7:19 pm

"Pomáhat straší tě doma neučili " odvětila jsem na její stěžovaní."Ledničku snad poznáš,ne?" dodal jsem a ušklíbla jsem se.
Její reakce nebyla moc šťastná. Popravdě jsem si myslela, že bude štěstím bez sebe a ne tohle. Koukla jsem na ní takovým utrápeným výrazem,ale byl takový aby poctila pocit viny
"No, jako nějaké by se našlo...ale bude se muset nejdřív rozmrazit,což bude trvat" řekla jsem jí. A zamyslela jsem se, co budeme dělat na ten oběd,protože jsem vůbec nevěděla.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Aug 06, 2015 7:03 am

Uškrnula som sa. "Vždy sa postačilo pekne uculiť.." Priznala som sa v podstate k tomu, že som doma naozaj moc vecí robiť nemusela. Pozrela sa na mňa utrápeným pohľadom, na čo ja na ňu takým nevinným typu.. čo som spravila? ja nič..
Ani nevedela, aké mala šťastie, že som jej naznačovala ani nie tak moju nechuť k sladkému, ako skôr niečo na štýl toho, že sladké jednoducho nemôžem. To by tu ešte len bol bordel..
"Ah..aha.. hmm." Poškrabala som sa vo vlasoch a následne som len pokývla ramenom.
"Ty si tu tá dospelá Hirin.. ja neviem variť." Zazubila som sa. Bola to pomerne pravda. Keby že sa stratím niekde v lese, žila by som na bobulkách a podobne.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Sun Aug 09, 2015 7:40 pm

"hm hm" pomyslela jsem si,když se přiznala k tomu,že nic nedělala. "Slyšela jsi o tom, že život je změna a změna je život?" zeptala jsem se s ďábelským výrazem ve tváři. Tímhle jsem chtěla naznačit, že se její život změní a bude muset trošku více zamakat jak na tréninku tak i doma.
"No podívejme se, mám doma malého Einsteina" pověděla jsem ironicky a zamyslela jsem se. Vymyslela jsem doslova geniální plán. Stačilo jen pár věci sehnat a mohl se uskutečnit něco, co Kairi nikdy nezažila. Aspoň jsem si to myslela.
"Kairi, běž na cvičiště číslo 3, ukážu ti jak se vaří po "ninjovský." Ještě musím vzít pár věci a něco sehnat a sejdeme se tam a na nic se neptej"pověděla, rozhodně jsem nečekala žádný odpor,protože bude jinak bez jídla, tedy bez jídla, které udělám já.
Jak jsem domluvila. Začala jsem hledat ingredience,které jsem potřebovala. Bohužel jsem nenašla to,co jsem hledala. Povzdychla jsem si, musela jsem vydat na tržiště a nakoupit a to co nejrychleji.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Aug 09, 2015 8:05 pm

"Nie.. popravde nie." Kývla som hlavou na nesúhlas a úprimne som ani netušila, ako to myslela. Život bol stále život, stále rovnaký. Nejakú zmenu som poslednú dobu začala považovať skôr za ilúziu a hlaven sa jej báť. Predsa len sa mi život raz zmenil, o 180 stupňov .. a nie práve k lepšiemu. Taktiež som netušila čo myslí tým Einsteinom. Možno to bol nejaký skvelý a chytrý shinobi!
"Uhm dobre.. cvičisko? chceš cvičiť?" Nie že by mi to vadilo. Rada by som si zatrénovala s niekým iným, než sama zo sebou. Následne som vyrazila v podstate spolu s ňou, len sme sa potom rozdelili.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Sat Sep 19, 2015 3:03 pm

Usmála jsem se na ní. Když mě chytla za ruku, naskočila mi husí kůže. Její ruka byla studená,ale to se dalo čekat od uživatele Hyotonu. Ale za chvilku jsem si zvykla na její studenou ruku.
"Mmno,dobrá otázka" pověděla jsem a zazubla jsem se na ní. Poškrabala jsem na hlavě a vydala jsem sem se ke mně domu.
Ze začátku cesty jsem přemýšlela, co budeme dělat doma. Kairi si mohla všimnout že mám zamýšlený pohled. "Mno, tak určitě si dame jídlo,potom bychom se na něco koukli,připadaně si něco zahrajeme, a potom půjdeme hajat " spustila jsem z ničeho nic. Navrhla jsem jí můj plán na zbytek dne,ovšem ještě tu je možnost si povídat. Konverzaci bych neodmítla aspoň bych poznala Kairi a ona zas mě.
Byla jsem celkem zvědavá,co mi na to řekne. Vnitru jsem doufala, že nevymyslí něco co mě psychicky a fyzický nezrujnuje. Byla přeci jen dítě a ty mají hodně energie. I když po tom bojí by mohla mít té energie méně.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Sep 21, 2015 6:25 pm

"Jedlo? Znova?" Uškrnula som sa. Predsa len som ešte stále bola pomerne najedená. Aj keď je pravda že som spotrebovala pomerne dosť chakry, chakra = energia a tá sa dostáva z jedla. Možno by som predsa len niečo skúsla, no skôr nejakú malú vec pri filme alebo tak.
"Aaa čo by si si chcela pozrieť Hirin-san? Ja sama nemám moc obľúbený film." Predsa len ako shinobi nemám ani moc času sa na filmy pozerať. No bola som zvedavá čo by sa u nej doma mohlo nachádzať.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Mon Sep 21, 2015 8:11 pm

"No jasně. Musíš doplnit energii,kterou ji spotřebovala a u filmu si odpočineš. Prostě a jednoduše nejlepší věc po tréninku" odvětila jsem na její poznámku, že bude mít opět jídlo. Celou dobu jsem se usmívala.
"Umm..to já fakt nevím" pověděla jsem skleslé. Vůbec jsem to neměla promyšlené. Čekala jsem, že mi trošku pomůže. Povzdychla jsem si. "Něco budeme muset vymyslet." Poškrabala jsem se na hlavě. Konečně jsme došli ke mně domu. Z kapsy jsem vytáhla jsem klíče a odemkla jsem. Přestala jsem držet její ruku. U dveří jsem si sundala samehadu. "Běž do koupelny a umyj si ruce,klidně se můžeš osprchovat, jestli chceš. Já něco udělám k jídlu " oznámila jsem hned u dveří. Předtím než jsem se vydala do kuchyně vysvětlila jsem jí,kde je koupelna.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Sep 25, 2015 7:49 pm

"Chmm no ok, ty si staršia. nechám si poradiť." Zamrmlala som a následne som sa na chvíľku zamyslela. Naozaj som chcela pozerať televízor? Poslednú dobu som sa stále len flákala.. chcelo by to ísť na nejaké dobrodružstvo!! alebo.. niečo.
"Okej, potom ma niečo napadlo, tak si ma vypočuješ hai?" Zazubila som sa, po ćom som trielila do danej kúpelne. Tie domy boli na jedno kopito fakt. Úplne bolo cítiť kde sa tá sprcha nachádza. naozaj som si ju chcela dať. Presda len som sa pomerne dosť spotila, aj keď to kvôli tomu chladu nebolo vidieť. No.. mohlo ma to len osviežiť! Teda osviežiť v mojom podaní. Sama som milovala hlavne teplú a až horúcu vodu. Bolo to kvôli .. no kto vie kvôli čomu, taká kontra. Už teraz som začala myslieť na to, čo asi Hirin pripraví na jedlo.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Sat Sep 26, 2015 5:14 pm

Dobře,dobře,ale teď upaluj do koupelny" pověděla jsem nadšeným tonem. Byla jsem zvědava, co mi řekne. Nadšeně jsem šla do kuchyně. Kaira mi dokázala udělat náramnou radost. Nejspíš to bylo tím, že byla ještě dítě.
Zašla jsem si do kuchyně a umyla jsem si ruce. Musela jsem se zamyslet co jí udělam na večeři. Vůbec jsem netušila co má rada a co ne. Nakonec jsem se rozhodla, že jí udělám volí oko. Oblékla jsem si zástěru, kterou jsem vždy použila při vaření. Vytáhla jsem si pánvičku a položila jí na sporák. Z ledničky jsem vytáhla vajíčka,salam a sýr. Na rozehřátou pánvičku jsem první položila salám. Vajíčko jsem rozkřápla a bílek a žloutek vytekl na pánvičku. A nechala jsem to mezitím smažit. Mezitím jsem vzala chleba a ukrala dva krajíce. Potom jsem dala sýr na volí oko a počkala až to bude hotovo. Chytla jsem pánvičku a volí oko jsem "přenesla " na talíř,který jsem položila na stůl a ktomu přiložila příbor a krajíc chleba. Když jsem si dělala pro sebe večeři, přemýšlela jsem,kdy Kairi skončí a přijde dolu.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Sep 30, 2015 2:33 pm

Trvalo to len chvíľu, kým som vyšla zo sprchy. Teda chvíľu v ako ktorom poradí. Hlavou mi prebehlo pomerne veľké množstvo vecí a nápadov, čo nasledujúce dni robiť. Celkom ma mrzelo, že terajší Mizukage nerieši moc misie na štýl, že si shinobi ako takých predvoláva.. vlastne som ani nevedela ako sa to robí. Nemala som žiadneho kapitána týmu, možno aj pre to som  zatiaľ na príliš veľa misiách nebola. Vlastne mimo dediny takmer vôbec.
Hirin si mohla všimnúť zamysleného výrazu na mojej tvári. Bola som zababušená v uteráku, teda minimálne dvoch. Keďže som z kuchyni stále počula zvuky prípravy večere tak som si to tam aj zamierila.
"Hmm.. Hirin-san?" Broukla som do vzduchu a sama som sa oprela o rám dverí, zatiaľ čo som len sledovala ako si robí jesť.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Wed Sep 30, 2015 3:50 pm

Byla jsem zaneprázdněná vařením své večeře, že jsem neslyšela jak Kairi sešla dolu. Ani bych sem si jí nevšimla,kdyby na sebe neupozornila sama. Otočila jsem se k ní a usmála jsem se. Byla zabalená v ručnicích a vypadal zamyšleně. "Sedej a jez" pověděla jsem jí a ukázala na místo,kde již byla nachystaná večeře pro ní. Za chvilku jsem si k ní přisedla se svou večeři. "Dobrou chuť" popřala jsem jí a pustila jsem se do jídla. Po dvou soustech jsem si vzpomněla, že mi chtěla něco říct. Spolkla jsem jídlo co jsem měl v puse,abych nemluvila plnou pusou. Nechtěla jsi mi něco povědět?" zeptala jsem se zvědavě.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Sep 30, 2015 4:19 pm

Sadla som si na zadok tam, kam mi poukázala a už len zo slušnosti som počkala, kým príde aj ona zo svojou porciou.
"Dobrú chuť!" Vyhlásila som s úsmevom po čom som sa pustila do .. no boli v tom vajíčka a ešte niećo.. zaujímavé. Začala som to do seba hádzať, aj keď to nebolo úplne najrýchlejšie, aby mi nezabehlo.
Až keď sa ma spýtala, či som jej nechcela niečo povedať, tak som sa zamyslela. Čo som vlastne chcela? Ah.. vlastne fakt.
Prehltla som a tento krát som sa v jedle začala tak trocha špárať.
"Uhm.. ja len že, mám pocit.. že ma ostatný neberú ako plnohodnotnú kunoichi..." zamrmlala som zo slabým úsmevom na perách. Bol trocha sklamaný. Predsa len ma to pomaly ale isto prestávalo baviť. Stále som tu tvrdla.. meh.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru