Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hirin domeček

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Wed Aug 28, 2013 8:48 am

First topic message reminder :

Dům je tak akorát aby v něm mohl žít člověk.Je tam i dokonce místnost pro hosty.U domu je zahrádka s malým jezírkem kde se dá relaxovat.
(obrázky...ehm...)
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Wed Sep 30, 2015 5:23 pm

Nenapadně jsem pozorovala, jak do do sebe laduje. Uvnitř mě to těšilo,že jí to chutná. Usmívala jsem se od ucha k uchu."Um" řekla jsem první. Dost mě to zaskočilo. Nevěděla jsem co jí na to říct. Musela jsem se zamyslet. Šlo to vidět i na mém výrazu tváři už jsem se tak moc neusmívala. Mezitím jsem v poklidu jedla své jídlo. Napadlo mě několik otázek. Proč si to myslíš? A jak by jsi to chtěla změnit? zeptala jsem se jí. Byla jsem zvědavá co mi řekne,ale na druhou stranu jsem předpovídala jsem nějaké její odpovědi.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Wed Sep 30, 2015 7:30 pm

"Nom.. ako to povedať." Znova som sa tak chabo pousmiala a najprv som si do úst dala ďalśie sústo, aby mi bolo o niečo horšie rozumieť. Stále to ale šlo.
"Celý čas som v dedine.." Zamrmlala som a vložila som si do úst ďalšie jedlo.
"Nemám žiadny tým, nemám v podstate senseia.. ehm ak nerátame Hineho ale heh.. už naozaj dlho som ho nevidela. Nemali by sa senseiovia starať o svojich študentov?" Zamrmlala som trocha roztŕpknuto.
"Keďže nemám senseia.. tak nemám ani misie.. ak aj áno, tak je to zväčša niečo, kde.. jednoducho .. meh.. vieš ako to myslím?" Sama som to nevedela poriadne popísať. Nie že by som nebola rada, že sa moc nevyskitujem v rizikových situáciach. Ale ako Shinobi ma to naozaj mrzelo. Ostatný sa tu oháňajú neviem čím, hrozí im kto vie čo na každom kroku a každej misie a mne tu hrozí maximálne tak zadusenie sa z jedla, ktoré pripravila Hirin. Bolo to smutné.. v podstate to dosť podkopávalo moju hrdosť.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Thu Oct 01, 2015 8:10 pm

Nechala jsem jí bez přerušení mluvit. Jedla jsem a přitom jsem jí pozorovala. Nebyla moc šťastná. Co říkala dávalo smysl. Když zmínila Hineho, překvapilo mě to. Co jsem o něm slyšel, že je zalezli ve své jeskyni a nedává o sobě znát, krom občasných výbuchu.
Mezitím co povídala já jsem měla už po jídle. Na své jídlo jsem si nemohla stěžovat. Uvařila jsem si dobrou večeři snad Kairi chutnalo stejně jako mne.
Když domluvila, postavila jsem a udělala pár kroku vedle ni. Stála jsem vedle ni a na její poslední otázku jsem přikývla. "Um..chápu" pověděla jsem. Otočila jsem se k ní a dřepla jsem si tak abych ji viděla do oči. "Co bys řekla,kdybych tě trénovala já?" zeptala jsem se. Ale byl v tom háček. Vůbec jsem netušila jak na to zareaguje Kakashi,jestli stejně jako u Toujiho a Kaori,tak to bude dost problematické. "Ale Kashike se to nesmí dozvědět" dodala jsem s úsměvném.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Oct 04, 2015 7:48 pm

Kto vie, čo mala za ľubom. Obozretne som si ju premeriavala, ako sa postavila vedľa mňa. Nebála som sa, nemala som prečo. Taktiež som jej verila, len som nevdela prečo to spravila? Možno že ma chcela utešiť meh, kto vie.. ale určite jej to šlo výborne. Na tvári sa mi objavil úsmev a ja som len prikývla.
"To by bolo fajn.. len, škoda že mi nemôžeš pomôcť s ľadom." Zazubila som sa.
"Poslednú dobu mám nejaký blok.. proste sa neviem nič nového naučiť z toho odvetia ah.. kto vie prečo hmm.." Začala som rozmýšľať nad niečím iným, než nad tými depresívnymi vecami, čo bolo fajn.
"Takže.. ako ti mám teraz hovoriť? Hirin-san? Sensei? Nee-san? Hmm?" Zazubila som sa v ďalśej otázke. Na jej poznámku som sa ale nechápavo zatvárila.
"Prečo nie?"
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Sun Oct 04, 2015 8:05 pm

"To je pravda,ale seženeme svitky a půjde to nějak samo." pověděla jsem nadšeně. Tvořit led jsem opravdu neuměla ani podstaty ne. Druhý element jsem měla Katon, ale ten jsem poslední dobu skoro vůbec nepoužívala.
Šlo vidět,že s otázkou jak mi má říkat, mě zaskočila. "Um" vypadlo ze mě jako první. Na chvilku jsem se odmlčela. Poškrabala jsem se na spánku. "Nee-san se mi libí nejvíc." Věnovala jsem jí milý úsměv a postavila jsem se na nohy. Vzala jsem svůj talíř a položila ho do dřezu. "Měla bych být se šermíři a asi by se mu nelíbilo,že tě chci trénovat atd. Ale kdo ví,jak by to snesl." Odpověděla jsem na její otázku,
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Oct 05, 2015 5:45 pm

Pomaličky som dojedla. Pravdepodoben ma úplne nepochopila. No mohla som si za to sama, nevedela som proste na rovinu povedať, že mi vadí aj to celkové zaobchádzanie.. ako keby som bola v rukavičkách, hej mala som šesť či sedem rokov a pravdepodobne by som nebola schopná splni´t plnohodnotnú shinobi misiu ale  cmon!!!
"Tak teda Nee-san, vždy som chcela ségru!" Zasmiala som sa nakoniec a následne som si podoprela rukou hlavu.
"Chmm šermiari šermiari.. celkom vám závidím.. ja som na to príliš malá hehe." Vyplazila som na Hirin jazyk. Predsa len to muselo byť cool, no nič pre mňa. Kvôli mojej fyzickej spôsobilosti som na to nemohla byť horším kandidátom.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Mon Oct 05, 2015 6:21 pm

Domyla jsem svůj talíř. Dojala mě s jakou radosti mě oslovuje. Já už sestru měla,takže jsem nemohla říct to same co Kaira. Ale bůh ví,kde je mé mladší sestřičce konec.
"Vidíš a teď jí máš" povím pobaveně a otočím se k ní přijdu ke stolu a vezmu její talíř. "Neeboj, vyrosteš" odvětím,když zminila, že je mála a přitom jí poplácala po hlavě. Vrátila jsem se zpět ke dřezu a začala mýt zbytek nádobí.
"Jak ti to chutnalo?" zeptala jsem se zvědavě. Kairi byla jedná z mala lidí pro které jsem někdy vařila.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Tue Oct 06, 2015 7:13 pm

"Nom.. kedy?" Povzdychla som si. Vedela som, že mám na to čas. Predsa len som bola naozaj mladá. Väčšina deciek v mojom veku ešte ani nechodí na akadémiu.. teda ako sa to vezme. Zoskočila som zo stoličky a len som sa na Hirin usmiala, keď sa ma spýtala ako mi to chutilo. Popravde som si už ani nepamätala, čo som vlastne jedla.
"Hai hai, bolo to vynikajúce Nee-san. No.. už asi pôjdem spať Hai? Som celkom.. no vieš, unavená.. meh dostala som na zadok." Posťažovala som sa. No možno to ani nebola hamba. Veď koľko mal ten týpek ? 20 ? bol rozhodne starý ! Na genina až moc.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Tue Oct 06, 2015 7:35 pm

"Až budeš starší" odvětila. Byla ještě mladá,ale za to byla moc roztomilá.
"To jsem ráda, že ti to chutnalo" pověděla jsem a usmála. "Dobře,dobře. Nic si z toho nedělej. Zlepšíš se a dáš mu příště na prdel. Dodala jsem. Ani jsem se nedivím, že byla unavená,přeci jen ještě nemá takovou výdrž. Ale to se jistě změní. Věřila jsem jí,že to zvládne a chtěla jsem jí v tom podpořit. Její odhodlaní musí být podporované,jinak to bude na nic. Pověděla jsem jí,kde je pokoj pro hosty.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Oct 10, 2015 7:40 am

Ráno bolo, zložité. Pravdepodobne som nevstala prvá no ešte dlhý čas som v posteli plánovala ležať. Predsa len.. ten včerajší.. no všetko! Bola som malý tvor, mala som len malú spotrebu energie no keď sa vypotrebovala, bola som lenivejšia než snorlax. A že tomu trvalo 14 rokov postaviť sa. Tak som si to len ležala s tvárou zaborenou do vankúśa, ktorý bol značne oslintaný a no.. bola som out, aj keď som už bola hore, stále som ale bola out.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Thu Oct 15, 2015 2:06 pm

Krasně jsem se vyspala a proto jsem se probudila s nadšením. Oblékla jsem si župan a šla zkontrolovat Kairi. Nakoukla jsem do jejího pokoje. Vypadalo to,že ještě spí. Nechtěla jsem jí prozatím budit,protože bude dneska dlouhý den.
Usmála jsem se a vydala jsem se do koupelny,kde jsem si vyčistila zuby a přemýšlela jsem co nám udělám na snídani. Už jsem měla jakou si představu. A proto po vyčištění zubu, jsem zašla do kuchyně udělat jídlo. Shromáždila jsem ingredience a pustila se do díla. Mezitím jsem nechala vařit vodu na čaj. Jídlo už jsem měla připravené a tak jsem ho dala na stůl. Za nedlouho se dovařila voda a zalila jsem čaj. Koukla jsem na hodiny. Už by na čas vzbudit Kairu.
Zašla jsem do jejího pokoje a přišla k posteli. "Vstavej" pověděla jsem a doufala,že se vzbudí. Neuměla jsem budit děti a nechtěla jsem ať se budu s nechuti nebo tak nějak.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Oct 16, 2015 7:46 pm

Hirin mala pomerne veľmi veľké šťastie. Dneska som nemala moc vzdorovitú náladu. No moja mamka by jej vedela rozprávať o tom, aké ťažké bolo niekedy zobudiť ma. Tento krát to ale išlo celkom rýchlo, kto vie prečo? Po prvom "vstávaj" som otvorila oči a na dlhú dobu som sa zapozerala na Hirin,  ktorá sa na mňa pozerala spoza postele, teda stála pred ňou.. len tak, s jedným slovom, normaĺne by sa jej jeden začal báť.
"Uhm.. hai, bré ránko!" Usmiala som sa, na čo som sa postavila a prešla som popri nej do kúpelky, ranná hygiena a tak.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Hirin Fri Oct 16, 2015 8:03 pm

"Nekoukej na mě, šup vstávat" pověděla jsem,když se na mě dívala. Naštěstí neodmlouvala a hned vstala z postele. "Dobré ráno" pověděla jsem veselé a rozcuchala jsem jí vlasy. "Pak si přijď pro snídani " dodala jsem těsné předtím než zmizla z pokoje. Zašla jsem do jídelny,kde jsem si sedla a čekala na ní až přijde. Měla jsem v plánu s ní dneska trénovat.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Oct 16, 2015 8:56 pm

"Haaai!" Zamrmlala som z kúpeľne počas toho, ako som si čistila zuby. Snažila som sa vlasy nejak uparviť, predsa len mi ich rozcuchala. To čo sa dialo ďalej sa dialo naozaj rýchlo. Bola som plná energie ako každé iné dieťa a o ránu to bol takmer extrém. Len tak som sa mihala po dome, k raňajkám, pitiu, znovak úpelni, izbe.. zrazu som stála prichystaná pri dverách a pripravená s úškrnom na tvári na odchod.
"Yosh yosh! Dnes pôjdeme na dobrodružstvo!" Potešila som sa, aj keď som to pravdepodobne tak úplne netrafila. No čo, pre mňa bol aj tréning dobrodružstvo!
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon May 02, 2016 7:43 am

Netrvalo dlho, kým som sa sama nedotrepala až k domu. Tu ma však našťastie čakala úplne žiadna práca. Záhrada bola pekne usporiadaná, vysekaná a kto vie čo všetko. Že by záhradník? Kto vie koľko za neho Hirin dala. To zas budú peniaze.. Podišla som k dverám a len som čakala, kedy mi odomkne. Síce by som vedela klúćik vytvoriť z ľadu sama, naaah... Nestálo to za to. Radšej si na ňu počkám. Ak sa teda nerozhodla ísť po ceste niekam úplne inam.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hirin domeček - Stránka 2 Empty Re: Hirin domeček

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru