Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katarův dům

4 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 12:59 pm

First topic message reminder :

Katarův dům - Stránka 2 Kerala-model-house

Katarův dům


Je to dům se vším co kdo k životu potřebuje. Dostatečně velká kuchyně aby se tam mohlo najíst více lidí a při vstávání se nemusel o sebe přizabít. Obývák i ostatní místnosti jsou vybavené dřevěným nábytkem. Dům má dvě patra pro případ kdyby se naskytla šance buď přespání vícero lidí a nebo pro pořádnou párty. Jinak je to klasický dům jak každý zná. Má dokonce i tajně zakrytej vstup do sklepa kde má Kataro pár místností s vybavením. Je v něm daný rušič, který zajišťuje aby osoby skryté ve sklepě nemohli být vystopováni senzibili. Stěny z venku sklepa jsou pokryté zrcadly aby mohli například zmást byakugan. Jinak stěny jsou místností pod domem jsou z oceli.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down


Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 13, 2014 10:08 pm

"To chce aby sis myslel, ale ve skutečnosti je všude kolem nás." Přiznávám, teď to už trochu divné bylo. No možná trochu víc. "Tak jo, přestaňme s touto šaškárnou." Řekla jsem jasně, rozhodně a nebojácně. Že bych se Katarovi rozhodla říct pravdu o tom, co tady pohledávám? "Pravda je taková, že Ti tady loupíme." No do podkroví se dávají často velmi zajímavé předměty, takže by to logické bylo. Jenomže, že bych byla zlodějka? Lhářka možná, ale zlodějka? "Neříkej to, ale prosím nikomu." Nyní jsem zněla úplně přesvědčivě. Tomu napomáhal i fakt, že jakmile jsem to dořekla, začala jsem se červenat. Hanbila jsem se. Pokud se to někdo jiný dozví, těžce to ublíží společensky mé osobě. Kataro ale nebyl někdo, kdo by donášel na spoluobčany Kirigakure no sato. V to jsem alespoň doufala, byla to má jediní naděj. 
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 13, 2014 10:24 pm

" Tak vy tu jen loupíte, tak to je v poho " Působil jsem příjemným dojmem jako bys se nic nestalo. Ale abych pravdu řekl bylo to právě naopak. Byl jsem sice milý k dívkám, ale i svatý by nad tím nezavřel oči. Dupnul jsem do podlahy, přičemž se rozjel mechanismus, který zapečetil tuto místnost. Nedalo se odtud utéct i když světlo jsem tu stále měl abych na ně viděl. " To sis myslela že řeknu že? " Byl sem trochu hlasitější, ale nechtěl jsem ji nijak ublížit, jen trochu zdůraznit. " Proč zrovna já? Proč děláš něco takového? Když jsem tě prvně uviděl myslel jsem si, že taková nejsi "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Sun Jul 13, 2014 10:39 pm

"Já taková vážně nejsem…" Marně bych mu vysvětlovala důvody mé neohlášené návštěvy. Ono takové ale špatné vloupání nebylo. Jednou jsem slyšela, že se soudil jeden shinobi. Tedy se ho Mizukage zeptal, co provedl. Samozřéjmě že to věděl, ale chtěl zjisti, zda-li shinobi cítí vinu. Shinobi na to, že nakupoval v obchodě. Mizukage se tedy zeptal, co tedy vážnějšího provedl? Ten že nakupoval dvě hodiny před otvírací dobou. No ale nakupoval, nekradl, a něco podobného jsem dělala já. Nekradla jsem, ale loupila. Tam byl zásadní rozdíl v provedení. "Nejsem zlodějka." Zbylo mi jediné, a to popřít Katarův úsudek. "Loupení je zákonné, krádež je proti zákonná." Kdyby si to Kataro blíže ověřil, kdo ví? Možná by zjistil, že mám pravdu.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jul 13, 2014 10:51 pm

" Pro vás možná, pro mě ne. Tohle je můj dům, moje pravidla. Loupení je zde přísně trestáno. Pokud si něco vzala tak to vrať. " Byl jsem nahněvaný když řekla tu otřesnou výmluvu za kterou by si zasloužila i pořádnou facku. Tak daleko jsem však zajít nechtěl a chtěl to vyřešit tady. " Dám vám navybranou. Buď se omluvíte a odejtete nebo se neomluvíte a budete potrestány. " Zdůraznil jsem pak ještě jednu věc. "OBĚ! " Zněl jsem celkem přísně, ale musí se naučit jít po správné cestě. " Nenuť mě přistoupit k té druhé nabídce. Nerad bych vám dával nějaký trest, takto se nechci chovat už k obyvateli vesnice tak k dívce. " Zdůraznil jsem ještě jednou a čekal na jejich odpověď. Neudělal jsem moc dobrý dojem, ale oni udělali ještě horší. Takto by se zachoval každý.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 12:15 pm

"Tak tedy omlouváme se, nashledanou už nás tady neuvidíš." Promluvili jsme společně. Okamžitě když jsme tohle řekli, odebrali jsme se k odchodu. Zastavili nás ale dveře od podkroví, které byly zapečetěny. "Mimochodem používáš voňavý šampon. Jaká to je značka? Voní krásně po růžích." Teprve teď jsem si všimla, že Kataro je tady pouze obalen ručníkem. No nejspíš jsme přišli v nevhod. Jeho šampon nyní však šlo až příliš dobře cítit. Že by to bylo tím, že se před chvíli nacházel tak blízko u mě, a ke mně ta vůně dorazila teprve nyní? "A vážně to bylo velice upřímná omluva, omlouvám se, že jsem vyrušovala." No tak problém se omluvit mi nedělal. Čeho si však Kataro mohl všimnout bylo to, že jsem ještě nic nevrátila, pokud jsem tedy něco ukradla.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 12:38 pm

" Dobře, omluva přijata. Pokud chcete odejít můžete tedy. " Odpečetil jsem dveře aby mohli projít a samozřejmě mi neuniklo, že nic nevrátila. Nevěděl jsem zdali něco vzala nebo ne. " Kaori, pokud chceš můžeš tu zůstat. Tvá sestra také. Často tu návštěvy nemám a rovnou si můžeme víc promluvit o tom co se tu právě událo " Získal jsem tím zároveň čas. Trochu jsem se ale začervenal kvůli poznámce o šampónu. Měl jsem svůj vlastní z dovozu, který se zatím moc neprodává. Šel jsem po schodech dolů a doufal jsem, že mě budou následovat. Byl jsem však rád, že nenašli můj sklep. Nejspíš by je vyděsily zbraně jetě z dob když jsem byl v ANBU a další vybavení co tam mám. " Díky " odpověděl jsem.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 12:52 pm

"On děkuje?" Nechápala jsem za co děkoval. Vždyť my jsme mu tady přišli loupit, a on nám za to ještě poděkuje? A já si myslela, že by Kataro nakonec do toho psychologa nemusel jít. Po chvíli jsem ale pochopila, proč to řekl. Pokud to tak nemyslel, alespoň jsem mu po částech začala vracet veškeré jeho věci. Začalo to jedním hřebíkem, který jsem vytáhla z kapsy. Ptáte se, co dělal na půdě pohozený hřebík jen tak? No ono nebyl jen tak pohozený. Co více Katara muselo děsit bylo to, že jsem u jednoho hřebíku nezůstala. Vytáhla jsem další, tentokrát ale při nejmenším tři krát větší než ten předtím. Takové hřebíky se vám doma jen tak nepovalují. Tak tedy že by se z loupení stal vandalismus? Bylo to ještě více komplikované, než se zdálo. "Bude to nejspíš na delší dobu, tak se mnou měj strpení. Doufám, že to aspoň trochu odčiní to, co jsme provedli." Tak a nyní nejspíš začalo fungovat mé svědomí. Vše, co jsem nyní říkala, jsem myslela od srdíčka. Jakmile jsem to řekla, z kapsy jsem vytáhla další věci jako např. ručník (ne ten Katarův, který měl na sobě), metr, přesýpací hodiny a další…
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 1:04 pm

//WTF? Odkud to taháš? GTA logic Very Happy

Kulil jsem oči jak to vše vytahovalo. Netušil jsem jak se to k ní všechno vešlo. Myslel jsem, že mě odvezou. Byl jsem rád za její upřímnost, ale to co opravdu následovalo mě překvapilo. Počkal jsem nyní až vytáhne všechno. Když pokládala ty věci, některé i trochu těžší tak podkroví bylo trochu nestabilní. Začalo to tu chátrat a já spozoroval vázu na poličce  jak padá. Přenesl jsem se ke Kaori abych ji ochránil před vázou. Poté co jsem ji chytil a přenesl do bezpečí váza se rozbila o zem. " Uff, to bylo o fous. Není ti nic? " Otočil jsem hlavu na ni. Nevěděl jsem však její reakci.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 1:14 pm

Ono bylo jednoduché vysvětlení na to, proč se mi do kapes toho vešlo tolik, ale spíše bych ráda vysvětlila, proč toho Katarovi ještě hodně předložím. Byla jsem ohromena tím, jak se o mě bál, ale už jednou jsem mu řekla, že se o sebe dokážu postarat sama. Tentokrát ale nedostal nohou někde, kde by to rozhodně nechtěl. Omlouvala jsem se mu za ty všechny špatnosti, které jsem napáchala, tohle by na mě opět vrhlo to špatné světlo, ve kterým jsem nerada byla. "Díky." Když jsem mu nemohla nic udělat, musela jsem zdvořile poděkovat, co však ve mně mělo neočekávaný následek. Celá jsem se zčervenala. "Myslím, že bych měla pokračovat." Ano, ještě nebyl konce. Tímto jsem se snažila dostat z toho špatného momentu, kdy jsem celá červená, ale i dokončit to, co jsem začala. Vytáhla jsem svitky, roztáhla je před Katarem, a pak složila jednoduchou pečeť, tu se před ním objevily kousky betonu, železa, a dokonce i jeho střechy samotné. Bála jsem se jeho reakce, a tak jsem se začala dívat dolů na zem, abych tomu nebylo vystavena do takové míry. 
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 1:23 pm

" Uhm, dobře " řekl jsem trochu tišším hlasem a sedl si na podlahu abych se cítil pohodlněji. Avšak do doby než rozvinula svitky a z nich vylezlo tolik harampádí a dokonce kusy mé cesty u baráku až po mou střechu. Divné, že jsem si toho nevšim. Překvapením jsem zděšeně spadl ještě víc dozadu. Nevěděl jsem nic říct. Na tohle nebylo slov. Tohle není normální holka. Nastalo trapné ticho, jelikož ona se za to styděla a já byl tolik šokovanej, že jsem přišel o řeč.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 1:32 pm

No ačkoli toho bylo tolik, pořád nebyl konec. Jak už mnohým došlo, neloupili jsme pouze v podkroví. "Tyto dva jsou poslední." Promluvila jsem stydlivě. Nebylo se čím chlubit. Tušila jsem, že když to Kataro všechno uvidí, nejspíš mě bude chtít zabít. Toho jsem se taky bála. Byla jsem příliš mladá a krásná na to, abych umřela. Schválně… jak by reagoval, kdyby tady místo mě byl někdo o hodně šerednější. Rozvinula jsem další svitek, a postup jsem opakovala. Tentokrát se před Katarem objevila hromada trubek. Trubek, o kterých ani nevěděl, že se nachází někde v blízkosti jeho domova, ale předpokládal, že jsou jeho, jelikož jsem mu tady nic jiného neukazovala. Kdybych tak udělala, bylo by to na delší dobu, a toho harampádí by tady bylo o dost víc. Jak pak jsem se k trubkám dostala? Tohle zodpovídalo to, že společně s trubkami jsem přivolala lopatu a krumpáč. Byla jsem nepředvídatelná kunoichi v tomto ohledu. Najednou se Katarův dům, začal pomalu hroutit. Že by za to mohl obsah druhého svitku. "Omlouvám se, je mi to tak strašně líto." Nyní jsem začala i plakat. Bylo mi to doopravdy líto. "Nevěděla jsem, že to bude mít takové následky."
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 1:43 pm

Na chvíli jsem omdlel z toho všeho. Podlaha se začala hroutit až se nakonec pod tím velkým náporem propadla. Tohle neměla šanci udržet ani taková konstrukce. Můj dům byl zničený, moje věci byly zničené. Jediné co bylo nedotčené je můj dům. Vypadalo to, že budu muset dům zbourat celý a vystavět ho celý od základů znovu. My sme naštěstí byli na místě, které se nepropadlo, ale celý dům se začal hroutit. Chytil jsem se za hlavu. Chtěl jsem ji něco říct, ale stále jsem nebyl schopen řeči. Dal jsem si nohy k sobě a chytil je oběma rukama, přičemž jsem mezi ně dal hlavu. Trochu depresivní atmosféra kolem mě.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 1:50 pm

"Ono to nebude zase tak hrozné. Do doby, kdy si to tady neopravíš můžeš bydlet u mě." Mé svědomí se ve mně značně pohnulo. Cítila jsem se vinná za to, že se stane z Katara teoreticky bezdomovec. Tohle jsem mu nepřála. "Měli by jsme vypadnout, než se to tady zhroutí celé." Kataro si možná myslel, že to dům nějak ustojí, ale kdyby viděl obsah posledního svitku, velmi rychle by změnil názor. Byl zázrak, že tento dům stal ještě nyní. "Nenechám Tě tady zemřít Kataro." Teď jsem se pro změnu začala starat o Katarovo dobro já. Byl v nějakém transu, který rozhodně nebudil dobrý dojem. V zájmu Katara i sebe by jsme měli co nejrychleji odtud vypadnout. Ovšem pokud by se Kataro rozhodl jít ke dnu se svou lodí, chápala bych to, ale bylo by škoda takového shinobi.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 2:01 pm

Probral jsem se právě ve chvíli kdy na nás padalastřecha. Nebylo úniku jinudy než zavřeným oknem. Musel jsem se opět chopit své role i když vím, že by si poradila. Opět jsem ji uchytil a vyskočil oknem, které jsem rozbil zádama. Bolelo to,ale co sedalo dělat. Byl tu však jiný problém. Držel jsem ji jen jednou rukou, protože kvůli zlamaným kostem a dlahy jsem s drouhou rukou nemohl nic dělat. Když jsme přistáli na zahradě pověděl jsem " Ach jo, moje věci. Dokonce i moje oblečení. Nemám co na sebe " Zdůraznil jsem podstatný fakt.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 2:09 pm

Kataro nyní prožíval obrovskou depresi. Celý jeho život se na pár dalších dní obrátí vzhůru nohama. "Neboj… vyplakej se mi na ramínko. Všechno bude v pořádku." Objala jsem Katara, abych ho trochu utěšila. "Já Ti oblečení půjčím." Byla jsem vstřícná, že až to bolelo. Kataro ale neměl příliš na vybranou. Já se mu vážně snažila pouze pomoct, ne ho dostat tam, kam ho nedostaly ani Ty léta strávené za oinina a jounina. Nepochybně bych něco takového dokázala. Jenomže já si nemusela nic dokazovat. Věděla jsem, kde jsou mé meze. "Nebo půjdeme nakoupit. Já se v tom vyznám." Nakupování byla parketa určitě každé dívky, takže by se na mě kataro mohl klidně spolehnout. Pak jsem si něčeho všimla. Nevzali jsme sebou mou sestru. "Ne!!!" Dnešek byl vážně špatným jak pro Katara, tak i pro mě.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 2:15 pm

" Díky, aspoň nemusím spát u jezera " oddychnul jsem si, že ze mě nebude úplnej bezdomovec. Začalo se tady objevovat  celkem dost lidí i shinobi, kteří přišli uklidit ten nepořádek. Později se musím domluvit se stavební firmou na vystavení nového domu. Všiml jsem si jejího křiku a na ten jsem taktéž odpověděl. " Jestli křičíš kvůli své sestře tak ta vzala roha ještě než si začala ty věci vracet "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 2:23 pm

"Že by mi tohle udělala? Ne… taková ona není." Vždy jsme si s ní rozuměli. Nikdy jsme si něco takového nedělali, tak proč tedy teď tak náhle? Ledaže… "Ty lžeš!!!" Byla jsem rozhodně více podezíravá než Kataro, který s námi měl trpělivost u něj doma. "Krůto… krocane…" Najednou jsem si nemohla vzpomenout, jak se přesně jmenovala. Byla jsem strachy bez sebe. "Musím ji najít." Promluvila jsem ke Katarovi obávaně. Bála jsem se o ní… o bratra jsem přišla, když ho proměnil Madara v krůtu. Nehodlala jsem opět přijít o sestru, když se mi podařilo zlomit zakletí, které ji drželo v podobě krocana. Vysvětlím v dalších postech xD
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 2:28 pm

" Jak myslíš " řekl jsem Kaori nato, že mě nazvala lhářem. Zrovna mě. Proto jsem se vybral k sutinám a začal je prohledávat. " Pochybuju, že tu ještě bude " Hledal jsem dál i když marně.Věděl jsem moc dobře, že se zachránila před tím zřícením, ale Kaori to odmítala přijmout. Nevěděl jsem co dál říct abych to nezhoršil, ale lidi se začínali přibližovat.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 5:41 pm

Po chvíli hledání jsem došla k závěru, že Kataro má nejspíš pravdu. Nechtělo se mi to takto veřejně před všemi těmi lidmi, kteří se tady stihli seběhnout, přiznat, ale, kdybych tak neučinila, hledali by jsme ji tak minimálně do pozítří, kdy bych už dospěla k závěru, že tady vážně není. "Dobrá. Uznávám, není tady, ale to ještě neznamená, že jsi nelhal. Mohla se vyhrabat z pod sutin, raněná a nyní je někde dál a hledá pomoc." Nebyla jsem hysterická, ale pouze jsem projevovala obavy o svou rodinu. Kdo by snad ne? V dnešní době byla rodina to, o co es v případě nouze vždy můžete opřít. Pak byla vesnice, ale jít za jedno s vesnicí je dost obtížné. "Prohledám tedy okolí. Ty tady zůstaň a zachraň všechny své věci, které zachránit ještě jdou." Kataro se určitě se svými všemi věci loučil těžce, a proto jsem mu nechtěla bránit v tom, že by tyto sutiny dál prohledával a vybíral věci, které jsou ještě použitelné. 
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 6:36 pm

" Dík " Poděkoval jsem ji aspoň za to, že mi dá čas najít mé věci, které jsem začal vyhrabávat. Vyhrabal jsem celkem dost věcí, ale víc jak 3/4 nábytku bylo kaput. Byla to velká škoda a ani nevím zda si budu moct vše dovolit znovu. Musím se pak podívat na svůj účet kolik tam mám vlastně peněz. Když jsem složil na jednu hromadu vše co se dalo ještě zachránit odehnal jsem ty zvědavce a ANBU, kteří tu byli pro případ nouze jsem vyřídil aby to tu pak zbourali kromě sklepního zařízení. Tam jsem také začal přesouvat své věci, ještě že tam bylo víc místa. Ono se to zdálo jako sklep, jenže já jsem z toho spíš udělal komplex kdybych náhodou měl nějakou krizi a tak jsem měl pro své věci místečko. Byl jsem stále ještě nahý tak jsem si vzal své náhradní věci, jelikož moje věci byli sice v celku, ale momentálně bych je na sebe nedal, takže jsem si vzal svoje oblečení a oblékl se. (viz. avatar). Jakmile jsem měl i svou výbavu a všechno tak jsem zapečetil svůj sklep aby se do něj nikdo nedostal a vyšel na povrch. Byl jsem na viditelném místě když jsem si vzpoměl, že vlastně teď budu bydlet na čas u ní tak jsem se znovu vrátil a nabalil si dva kufry s oblečením a dalšími potřebami. Pak jsem znovu zapečetil sklep, dal si meč na záda a šel na to místo.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 9:46 pm

Nikde v okolí jsem svoji sestru nenašla. Z toho jsem nabyla dojmu, že se vrátila domů. V tom případě tam ale logicky nemohu Katara přivést.
"Omlouvám se, ale k nám domů nemůžeš," nasadila jsem na chvíli pohřební tón. "Ale mám jiný nápad, koupíme stan a zůstaneme tam, dokud ti neopraví dům!"
Samozřejmě jsem neměla v plánu kupovat stan. Měla jsem v plánu jít nakoupit, ale neplatit. Jak už jsem Katara poučila, loupení stejně není nezákonné. Jako největší hrdina své doby jsem přece měla právo vzít si cokoli! Je to jen malá daň za to, že jsem zachránila svět.


Naposledy upravil Kaori Kasumi dne Mon Jul 14, 2014 10:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 9:54 pm

Zničehonic změnila názor na společné bydlení a já tu s kuframa v rukou. Nevěděl jsem si už co si mám myslet. Ale na jejich slovech něco bylo, začervenal jsem se když mi došlo, že ona v tom stanu bude spát se mnou. Takovou ženu jsem ještě nepotkal, nevyspitatelná, nedokázal jsem říct co si myslí. Vskutku zajímavé. Otočil jsem se na opačnou stranu kvůli tváři a pustil kufry. " Uhm, tak dobrá. Jdeme vybrat tedy ten stan. Platím já. " Pak jsem se s úsměvem otočil a šel k ní blíže.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kaori Mon Jul 14, 2014 10:09 pm

Nechápala jsem, proč by chtěl platit, když má sebou osobu, jakou jsem já, ale neměla jsem to srdce ničit jeho morální zásady.
"Budu si ten stan potom smět nechat?" zeptala jsem se zvědavě.
Prakticky jsem s tím počítala. Byl to můj nápad. Pak se ke mě přiblížil.
"Osobní prostor je důležitý!" vykřikla jsem a uskočila.
Hleděla jsem na něj podezíravě. Pořád tu byla i možnost, že mi lže a sestru třeba zamkl se svými věcmi ve sklepě. Rozhodla jsem se, že se tam později zajdu podívat. Pro jistotu.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jul 14, 2014 10:17 pm

" Jo můžeš si ho pak nechat " pootočil jsem hlavou mile a pak se vzdálil. " Jasné chápu, promiň " Chápal jsem její osobní prostor. Přeci jen dívky si na tom dost stavěly, jenže teď mi došlo že si udržuje odstup a přitom budeme spát ve stanu. Snad mě nenechá spát venku zatímco ona bude uvnitř. " Tak tedy pojďme " Vydal jsem se do ulic najít obchod se stany a stanovacími potřebami. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Jul 15, 2014 11:39 am

Nakonec jsem se vrátil celkem rychle i se stanem a podíval se na Kaori. " Tak všechno zařízeno a můžeme začít " Vyložil jsem všechno na zem tak abychom se v tom vyznali a já začal rozbalovat nový stan. Podíval jsem se do návodu kam co patří abych to postavil vůbec správně. Moc jsem nestanoval, jelikož jsme stany nepotřebovali. Přeci jen jsme shinobi a spíme radši normálně pod širým nebem. Ale s dívkou to je něco jiného. Dal jsem se tedy do stavěný stanu a dal jsem si na tom celkem dost záležet, abych neudělal nějakou chybu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Katarův dům - Stránka 2 Empty Re: Katarův dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru