Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasedací místnost rady Ohně

+9
Hyūga Fū
Raiki Senju
Shiranui Heiwa
Inuzuka Shisen
Moru
Hikaru Hyuuga
Shinobi
Tor Vizsla
Assasin Senju
13 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:19 pm

First topic message reminder :

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Titulni
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 13, 2013 11:05 pm

"Neni to vase chyba, vzdy se najde nekdo dalsi kdo bude touzit po moci. Nikdy zdrejmne nenastane uplny mir. Vzdy se najde nekdo kdo bude touzit po moci. Ale Kagove jsou ti co tento mir musi udrzovat." Byl to muj nazor ale nevedel jsem jak to prijme.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 13, 2013 11:07 pm

"Ano, v plnění tohoto úkolu jsme selhali." přikývl jsem. "Teď už se vrátíme do vesnice,chytni se mě za předloktí.." poskládal jsem ruční pečeť a soustředil čakru. "Přeneseme se,"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 13, 2013 11:08 pm

"Hai" Chytl jsem jej za predlokti a cekal co se stane. No spise jsem slysel ze nekomu to nedela dvakrat nejlepe.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 13, 2013 11:11 pm

Soustředil jsem čakru a v mysli našel bod, ke kterému se přesuneme. "Hiraishin no jutsu!" dřív než jsem to dořekl, už jsme byli pryč.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Sun Sep 14, 2014 4:58 pm

Od doby, co jsme se zde měli setkat, již uběhl nějaký ten pátek. Měl jsem zpoždění, ale i navzdory tomu se mi podařilo se Zetsuem spojit. Před několika týdny jsme uzavřeli dohodu, a nyní nastal okamžik ji splnit, jak z mé, tak i se Zetsuové strany. Kentaro-san kdysi najal Shuuketsu na špinavou prácičku ohledně eliminaci patnácti vysoce postavených lidí v Konohagakuer no sato a v Hi no Kuni. Dlouho se již nic nedělo, a proto nastal čas to změnit. Utrpení, bolest a smrt znovu projde ulicemi této země. Celou dobu se nic nedělo. Večer na první pohled jako každý jiný, tu však nastalo něco neočekávaného.
Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Tumblr_m85emmgHnQ1qebzbyo1_500
Budova rady v mžiku oka byla smetena a jediné, co bylo možné zahlédnout na jejím místě, kde se nacházela, v celku, byla postava. Zahalená v rudém plášti s obláčky postávala v kouři a čekala. Bylo to náhlá spoušť a zcela jistě si ji někdo všiml. Tohoto člověka postava nechala na pokoji. Jen ať přijde pro posily. Na tohle postava celou dobu čekala. Tu se najednou pohnula ruka z trosek budovy. Někdo přežil. Mírně natočená hlava a rychlý hod kunaiem v podání této postavy vypadaly dosti strašidelně. Šlo poznat, že jednal bez menšího zaváhání. Konec konců byla stvořena k zabíjení a šíření utrpení.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Mon Sep 15, 2014 7:57 pm

Dorazili jsme na místo, kde kdysi stávala zasedací místnost rady Ohnivé země. "Omlouvám se. Já nezdvořilá. Teď mi vlastně došlo, že jsem se zapomněla představit. Není to zrovna za adekvátních podmínek, ale lepší se možná už nenaskytnou. Inuzuka Shisen a tohle je Murasaki." Promluvila jsem k Raikimu opět s úsměvem na tváři. Nerada bych, aby mě viděl pořád jen takovou vážnou, a proto, i když mi nebylo k smíchu a podobně, jsem se usmála. "Plán je následující. Musíme prvně zjistit s čím to vlastně a nebo s kým máme do činění. Buď ve střehu." Nepřítele, kvůli kterému jsme tady, bylo možné spatřit stojícího na troskách budovy. Nehodlala jsem zbrkle útočit, a tak, pokud nám dá nepřítel trochu času, budu se snažit dohodnout s Raikim na nějakém konkrétnějším plánu a postupu. Cestou jsme to řešit nemohli, protože jsme nic nevěděli o okolí, které se vždy v každém plánu využije. To se však nyní změnilo.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Sep 15, 2014 10:09 pm

Konečně jsem dorazila na místo určení, které mi bylo sděleno poslem. Avšak byl tu jeden zádrhel, ta budova tu již nebyla. Zbyly tu jen trosky, nebyl snad ani čas dívat se po přeživších, a proto jsem se v tom bordelu snažila najít osobu za tohle odpovědnou. Samozřejmě jsem ji i našla a vůbec se mi tahle situace nelíbila. Nevěděli jsme o nepříteli nic, ale to on také ne. Pozorovala jsem ho pozorně aby mi náhodou nic neuniklo. Čekala jsem na zbytek týmu, ale jestli brzy nepřijdou tak si ho budu nucena podat sama.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Sep 16, 2014 2:01 pm

Byla to skoro náhoda, že se mi Shisen představila chvilku poté, co jsem nad tím přemýšlel. Alespoň už vím, jak na ní volat.  
Takže Inuzuka...
Něco mi to jméno říkalo, ale nemohl jsem si vzpomenout, co. Nejspíš to má něco společného právě se zvířaty. Škoda, že jsem dřív na akademii nedával větší pozor.
"Těší mě. Já jsem Raiki Senju, ale to už nejspíš víte." představil jsem se též trochu tišším hlasem, aby mne nepřítel nezaslechl. Podíval jsem se Murasakiho a natáhl k němu ruku, abych ho pohladil.
Sledoval jsem pozorně nepřítele a sledoval každý jeho pohyb, ať už bez ruky nebo s ní. Všiml jsem si, jak někdo přiběhl nedaleko od nás. Že by posila? Ale pro koho. Nerozpoznal jsem, kdo to je, jelikož byl moc daleko a tak jsem jenom sykl na Shisen a pokynul hlavou směrem k neznámému shinobi.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Tue Sep 16, 2014 3:32 pm

Přítomnost tak dlouho očekávané posily mi neunikla. Nebyl jsem senzibil, ale tato posila se ani neobtěžovala jaksi potají zasáhnout. Tedy by možná měli výhodu. Pravděpodobně tak jednali z důvodu, protože jsem byl sám. Nehýbal jsem se a ani nic nemluvil. Neměl jsem to ve zvyku. Slova jsou zbytečná v průběhu války, a to hlavně když stojíte sám proti třem shinobim. Chvíli poté, co dorazila Shiranui a Raiki si ji všiml, jsem udělal pár kroků dopředu, abych byl lépe vidět, ale zároveň, abych i já lépe viděl. Žádné další pohyby. Zahalen červeným pláštěm Shuuketsu jsem vyčkával. Tohle možná právě byla šance, kdy Konohagakuer no shinobi mohli zasáhnout první a získat tak výhodu. Mou tvář mi kryla má tradiční plynová maska. Určitě vzbuzovala ve zde přítomných shinobi řadu otázek. Kvůli mé nemluvnosti si je budou ale muset zodpovědět sami. Se mne jim nevypadne důvod mé návštěvy a ani nic dalšího.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Sep 16, 2014 5:31 pm

Dorazila som, zjavne ako posledná. S rýchlosťou som na to nebola vôbec zle, skôr tu šlo o to, že som sem vyrazila najneskôr. Zadýchaná som sa objavila vedľa Shiranui, v kimone, v ktorom ma videla i predtým.
Vlasy som už ale mala zopnuté do jednoduchého zapleteného vrkoča, aby mi tak vlasy zbytočne nezavadzali. Odhrnula som si pramienok neposlušných vlasov za ucho a s otázkou v očiach som sa pozrela na Shiranui. A toto má byť akože kto? Nadvihla som udivene obočie. Obyvateľ Černobylu? Preniesla som ironicky, hneď na to som si všimla, že tu je i Raiki, na ktorého som sa zaškerila, dlho som svojho tímového partnera nevidela, a dokonca tu bola i nejaká ružovláska, nepoznala som ju, ale zdá sa mi, že som ju už niekoľko krát videla v Konohe. Zdravím! Pozdravila som sa slušne a opäť uprela pohľad na čudáka, ktorý len ticho postával neďaleko.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Tue Sep 16, 2014 6:13 pm

Přibyli tu další. Naneštěstí byli od Nás dále, a tak jsme je nemohli řádně identifikovat. Pouze jsem hádala, že se jedná o spojence. Neúplně hádala, jelikož jsem cítila pachy, které jsem cítila někdy i v Konoze. Konohu však navštěvují stovky lidí, a proto si ani tímto být jisti nemůžeme. Jedinou možností bylo se pokusit s nimi spojit. "Raiki-kun pokusíš se spojit s právě přibilými jednotkami. Měj na paměti, že se může jednat i o nepřátelé, ale neměli jsme tady být sami, a tak se nejspíš jedná o naše posily. Budu tě krýt." Řekla jsem k Raikimu, prohlížejíc si pozorně našeho nepřítele. Vypadal děsivě. Neměla jsem masky, hlavně ty plynové, v lásce. Když jsem si tak našeho nepřítele prohlížela, postupně mi docházelo, že ta plynová maska nebude jen na okrasu. Věděla jsem o celkem nedávném incidentu v Kisagari no sato. Jednalo se tedy o bio-terorismus. Jen doufám, že tenhle chlápek s tím nemá nic společného. Proti bio-terorismu jsem nikdy nestála. Mohl ji však využívat k mnoha dalším účelům. Každou mou domněnku jsem si musela nějak potvrdit a nedělat před časné závěry. (navrhuji pořadí Já-Shiranui-Raiki-Moru-Fu Smile )
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Sep 16, 2014 6:42 pm

Vážne mi poriadne utiekli a chvíľku trvalo, než som sa na scéne konečne objavil aj ja! Pribehol som k Fu a Shiraniu, lebo tie dve som vlastne nasledoval. Možno bola trocha hanba, že som bol pomalší, ako oni dve, skôr to bolo ale v tom, že som sa spamätal neskôr a vyrazil som z dediny, ako posledný. Mal som šťastie, že som vôbec stíhal zachytiť ich postavy, aby som vlastne vedel, kam presne ísť. Situácia asi nebola príliš dobrá, lebo budova, ktorá tu mala byť už bola dole. Hmm... teraz kto presne, že je nepriateľ? Typoval som to tak, že najďalej od nás v tom plášti a maske bude nepriateľ ale nebol som si istý, či to neďaleko neho boli spojenci alebo nie. Pre istotu som zapol sharingan už teraz, aby som mal lepší prehľad o situácii a mohol čeliť akémukoľvek prekvapeniu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Sep 16, 2014 7:31 pm

Nakonec mě ti dva dohnali, byla jsem ráda, že je nás tady nakonec víc, protože jsem nevěděla kdo je naším nepřítel. Nebyli jsme však od něj natolik vzdálení abych neviděla na jeho tvář, přes kterou měl plynovou masku. Už podle toho jsem mohla usoudit s čím jsme se tu mohli setkat. Cokoliv společného s kouřem bude naším nepřítelem a nebo prostě jen nemůže normálně dýchat vzduch. Brala jsem však to první a raději někoho takového nepodceňovat. Škoda, že neovládám fuuton, ale nehodlala jsem čekat, až udělá jako první krok. Složila jsem několik pečetí, čímž jsem použila takovou techniku, která ho udrží na jednom místě, pokud ovšem nechce ihned umřít. " Raiton: Juurokuchu shibari " V celkem velké rozloze se ze země vynořila obrovská modrá klec se zaplněnými zdmi. Reagovalo to na pohyb, cokoliv se pohne v tomto prostoru bude zasaženo blesky ze všech stran. Byla to ultimátní technika raitonu vyhovující na zadržení obrovských summonů. Někdo jeho velikosti byl v tomhle ve značné nevýhodě. Reagovalo to na jakýkoli pohyb, nemusel mít ani hmotnou formu. Byla to kompletně izolovaná oblast ve které se nacházel jen on. Stálo mě to celkem dost chakry, ale měla jsem ji ještě dost. Když mi dojde chakra tak si obstarám tu přírodní.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Sep 16, 2014 7:58 pm

Když mi Shisen dala pokyn, přemýšlel jsem, jak to udělat tak, abych neriskoval to, že jsou to nepřátelé a zároveň se k nim dostal trochu blíže, aniž by si mě všimli jak oni, tak ten týpek s maskou, což je náš nepřítel č.1. Asi jsem se zbláznil, nebo mi skutečně připadalo, že na mě jeden z nich promluvil. Nerozuměl jsem mu, neboť byl moc daleko a já na ně ani pořádně neviděl. Nějak se tam tedy namnožili. Jeden z nich mi ulehčil to váhání, jestli jsou s námi nebo ne. Ať už je to jakkoli, oba jsme proti chlápkovi s maskou. Rozhodl jsem se to risknout a přesunout se k nim pomocí Shunshinu. Když už to nově umím, proč to nevyužít?
Pomocí Shunshinu jsem se přesunul asi dva-tři metry za ty dva Shinobi. Nepřítel byl uvězněn, takže jsem měl dobrou příležitost. Navíc, protivník si radši bude všímat té klece, než mě. Snad.
Objevil jsem se v jakémsi křoví a vzápětí jsem oba ihned poznal. Fuu, která se nedá nepoznat a pak ten Uchiha, se kterým jsem jednou bojoval, ale bohužel jsem zapomněl jeho jméno.
Při pohledu na Fuu mi bylo trochu trapně. Tak dlouho jsem se neukázal. Co asi beze mě dělali? Tím jsem se ale nyní nesměl zabývat. Připlížil jsem se nenápadně k nim.
"Čaues vy dva. Na vykecávání teď není čas. Jak mi již řekla Shisen, prvně bychom měli na nepříteli něco vypozorovat, co je zač, nalézt jeho slabiny a tak podobně. Pokynů je prozatím málo, ale přeci jen jsme v přesile, takže bychom to měli dát. A hlavně se mějte na pozoru." špitl jsem nějaké rozkazy a na oba dva mrkl. Pohlédl jsem na Shisen, jestli nás následuje, nebo bude útočit odtamtud. Nejsem vůdce této mise, takže nechci dělat nic bez jejího pokynu. Pokud to ovšem nebude nutné. Teď mi stejně nepřipadá nic vhodné. Dokud nepřítel nezačne útočit...
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Tue Sep 16, 2014 9:03 pm

Bitvy nevyhrávají techniky, nýbrž rozsudek a moudrost. To si Shiranui měla uvědomit ještě před tím, než začala útočit. Bloky železa utvořené kolem mne se postupně jeden po druhé rozpadli, a při tom bylo patrné, že jsem neudělal sebemenší pohyb. Takhle to alespoň vypadalo pro Ty, kteří neměli potřebnou výsadu nahlédnout do vnitřka pece. Jediným kdo toho zde schopen byl, byla nenápadná Fu. Pomocí jejího byakuganu bylo jasně viditelné, že v okamžiku, kdy mě obklopili bloky, z mého rukávu na zem spadla plechová nádoba, která poté explodovala. Nedoprovázel ji však nějaký výbuch. Jakoby se nic nedělo. Tu najednou nejen Fu díky svému byakuganu, ale také Ken pomocí sharinganu mohli spatřit, že jsem obklopen jakýmsi okem neviditelným plynem. Byla vskutku škoda, že taková Shiranuinina snaha přišla vniveč. Tolik se snažila, a však zapomněla na to nejdůležitější, čím je daný plán si do předu promyslet. Pořád jsem setrvával ve stejné poloze. Pouze co okamžik se mi mírně pootočila hlava. Raiki si možná myslel, že mým očím utekl, ale do doby, kdy nezačne používat nějaké krytí, bude mi pořád na očích. Jest-li jsem se na něco připravoval, to byla záhada. Možná jsem na něco čekal. Pravděpodobně jsem pozoroval nepřítelovy techniky a další věci s nim spojené. Kdo ví? Tím jak jsem snadno prorazil Shiranuininu techniku jsem určitě v ostatních vyvolal určité obavy.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Sep 17, 2014 8:02 pm

Okamžite som s pomocou jednej jedinej jednoduchej pečate aktivovala svoju vrodenú schopnosť, Byakugan, s ktorým som získala veľké množstvo výhod. A zrejme ako jediná tu som mohla sledovať, čo sa vo vnútri Shiranuiinej techniky deje.
Nemyslela som si, že ho to chytí, určite to bol mocný shinobi (radioaktívny obyvateľ Černobylu), ale niečo takéto som nečakala. Obklopil ho nejaký zvláštny dym, voľným okom bez očného Kekkei Genkai podobnému Byakuganu, neviditeľný. Čo to malo sakra znamenať? Čo bol zač ten dym? Je to zvláštne. Zamrmlala som. Tá tvoja technika sa ho ani nedotkla. Dodala som. Nechcela som zatiaľ útočiť, kým aspoň Shiranui tú techniku nezruší. Kto vie, čo presne sa tam udialo. Ten dym mal určite nejaké špeciálne schopnosti, trochu ale bude trvať, než si to všetko dám dohromady. Rozhodne toho musím vidieť viac.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Sep 18, 2014 10:02 pm

Je pravdou, že som si zo začiatku nemohol všimnúť, čo sa deje vo vnútri. No po tom, čo urobil som si mohol všimnúť, že je okolo neho niečo zvláštne a to mi vŕtalo hlavou. "Bude lepšie, ak sa k nemu približovať nebudeme. Okolo neho je akýsi zvláštny dym." Oboznámil som ostatným. Zdalo sa mi, že si to všimnúť oni nemôžu, keďže doujutsu nemali. Maximálne to videla asi len Fu. Čo ak je horľavý ten dym? Možno to bola hlúposť ale za skúšku to stálo. "Katon: Goukakyuu!" Ak by aj nebol horľavý aspoň takto všetci mohli vidieť, ako si poradí s touto technikou. Bola mierená tak, aby šla priamo naňho aj keď presvišťala okolo ostatných no v takej vzdialenosti, aby ostatným nemohla ublížiť, predsa len od toho som mal sharingan, aby som takto manévrovať s touto technikou mohol. Aj keď je pravdou, že letela len rovno, proste išla tou pre nás "najbezpečnejšou"  trasou proti nášmu nepriateľovi.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Sun Sep 21, 2014 6:03 pm

Pořád jsem se ani nehýbal a čekal. Vskutku to bylo netypické chování. Hlavně během boje. Pokud si Ken myslel, že uspěje byl stejně naivní jako samotná Shiranui. V případě, že se však snažil zjistit sebemenší drobnost o mých slabinách, jeho útok bylo možno chápat. Pravděpodobně se domníval, že když použije katon, plyn okolo mne se vznítí. Skutečnost však byla děsivější. Tentokrát nebyl ani jeden pohyb rukou, nohou, ba dokonce čímkoli, na rozdíl od předešlé obrany. Kdyby Konohagakure no shinobi viděli skrze masku mé oči, zjistili by, že jsem ani nemrkl. Toto vše vypadalo vskutku podivně. Jak pak se musíte cítit, když bojujete proti někomu, kdo stojí na místě jako socha a Vaše veškeré útoky na něj jednoduše nepůsobí? Rozhodně ne ne příjemně. Tento útok však po jisté stránce marný nebyl. Ken zas tak úplně ne, ale Fu pomocí svého byakuganu si důkladně všimla, že jakmile Kenova technika měla přijít do styku s plynem, jakoby se postupně sama deaktivovala. Co se týče blíže mého chování. Zas tak nečinný jsem nebyl. Nebylo to sice možné nějak výrazně postřehnout, ale analyzoval jsem nepřítelovy schopnosti. Již brzy budu připraven zaútočit.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Inuzuka Shisen Sun Sep 21, 2014 6:33 pm

Událo se toho hodně. Čím déle jsem nepřítele pozorovala, tím více jsem se ho začínala obávat. Bylo hrůzostrašné, že nic neděláním se všem technikám mě neznámým způsobem ubránil. Můj selský rozum mi radil zaútočit přímo. Nebyla jsem od přírody nějak vysoce inteligentní, ale dotáhla jsem to až na jounina, takže zase tak blbá jsem nebyla. Ubránil se všem ninjutsu, tak tedy zkusme taijutsu! "Murasaki jdeme na věc! My už zjistíme, jak toho chlápka sundat."
Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Tumblr_m5oplv0ZwG1rx3sgeo1_500
Murasaki použil juujin bunshin. Nebylo to nic extra, ale byla to nejlepší volba zjistit, jak je na tom s taijutsu. Počítala jsem s tím, že zle. Neexistuje naprosto dokonalý člověk po všech stránkách. Soudila jsem tak, protože jsem do teď na nikoho takového nenarazila. Po světě  pobíhá plno udivujících věcí, ale nikdo z nich zcela určitě není nepřemožitelný. To s jistotou můžu říci. Neváhali jsme a namířili si to proti nepříteli s cílem uspět. Když už ne po stránce vyřazení nepřítele, tak alespoň zjistíme jeho slabinu.
Inuzuka Shisen
Inuzuka Shisen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 47
Registrován : 01. 05. 14
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Sep 21, 2014 8:20 pm

Věci začínaly nabírat zajímavé obrátky. K horšímu pro nás. Shiranui i Ken selhali, což jsem nečekal a ještě horší na tom bylo, že nepřítel se skoro vůbec nenadřel. Tedy alespoň na to vypadal. Snažil jsem se přemýšlet, což už bylo dost těžké, ale hlavně zjistit nějakou jeho slabinu. Nejspíš budu muset dělat to samé, jako Shisen a ostatní- Zkoušet, zkoušet a zkoušet.
Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 2202428_o
Vytvořil jsem čtyři stínové klony. "Dávejte bacha." sykl jsem na ně a hlavou pokynul, kam má každý z nich běžet. Jeden se rozeběhl jistit Shisen, druhý běžel někam pryč a ostatní dva se drželi v blízkosti nás ostatních. Každý měl v ruce jeden kunai. Já sám si připravil Hiraishin Shuriken od strejdy a vyčkával na vhodnou příležitost, která se bohužel zatím nenaskytovala.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Sep 23, 2014 6:59 am

Vskutku podivné jak tento týpek si vyrušil všechny techniky bez mrknutí oka, nejspíš se nám zde narodil další Chuck Norris verze 2.0. Nejspíš se nechal někde na zakázku upravit, čímž dostal nějaké ty hračky, se kterými se přišel pochlubit někomu jinýmu. Jenže nikomu se ty jeho modifikace nelíbili, takže byla jeho snaha marná. Každopádně zrušil mou techniku, takže aspoň jsem zjistila, že prozatím ninjutsu neplatí. Moc se mi nechtělo bojovat na blízko, to jsem chtěla radši přenechat schopnějším jako byla tady slečna Inuzuka. Já jsem se zatím soustředila na jinou věc a začala jsem tvořit pečetě, ale tak aby je zase ten týpek neviděl i když budou na něj všichni útočit.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Sep 23, 2014 6:20 pm

Len čo Ken vyslal svoju ohnivú techniku, všimla som si niečo neobvyklé. Boli tu len dve možnosti, ako si to vysvetliť. Buď sa ten dym zrušil pri obrane pred tým, aby sa ten oheň dostal k tomu čudákovi, alebo ju deaktivoval sám, o čom som vážne pochybovala. Na čo by to robil?
Znamenalo to snáď, že to, čo najprv vyzeralo ako neefektívny útok, je jeho slabina? Otázkou tiež bolo, ako rýchlo bude dotyčný môcť dym obnoviť, ak ho teda nezrušil zámerne. Zjavne bolo potrebné vhodne skombinovať útoky, aby sme sa k nemu mohli priblížiť a poraziť ho, zatiaľ som si ale musela v hlave zhromaždiť všetky možné údaje a vyvodiť z toho závery. Uvidíme, ako to teda bude s Taijutsu, keď sa tá Inuzuka i so svojim psom rozhodla zaútočiť. Všimla som si jednu neobvyklú vec. Prehovorila som k ostatným. Keď sa Kenova technika "dotkla" toho dymu, začal sa pomaly deaktivovať. Ako keby pri strete s ním jednoducho zmizol, ale zabránil mu ísť ďalej. Pokiaľ mi dáte trochu času a budete tak povediac s ním experimentovať a skúšať ho, mohla by som prísť na to, ako proti nemu bojovať. Stále ale nevieme, či neovláda i niečo iné než ten dym. A či náhodou neskrýva v rukáve eso, ktoré by mohlo tento boj poriadne skomplikovať. Myslím ale, že prípravu na techniku vysokého ranku by som si mohla všimnúť. Hromadenie veľkého množstva chakry vždy jasne dokazovala, že nepriateľ asi nejde použiť techniku ranku D.
Nechcela som zatiaľ k nemu približovať. Bolo to príliš veľké riziko. Preto som len stála a pozorne dotyčného pozorovala. Musí existovať niečo, čím sa dá poraziť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Sep 24, 2014 8:02 am

Ja som tušil, že mu tá technika nič neurobí, predsa len som to robil pre to, aby sme o ňom dokázali niečo zistiť. Lenže sa rozplynula a mohol som si oči vyočiť ale akosi som nevedel presne identifikovať, čo sa stalo. V tom podala správu Fu, tak som si ju vypočul a očkom pozrel k nej. Tak, žeby to rušilo techniky? Len ako často sa to asi obnovuje? Pomyslel som si pre seba a všimol som si, ako tá Inuzuka šla zaútočiť priamo, preto som po nepriateľovi hodil 3 kunaie no na jednom bol výbušný lístok. Nebola to teraz žiadna technika len zbrane aj toto by bolo dobré otestovať, ako na to zareaguje. Viac som už ale nerobil ja sám som sa k nemu teraz približovať nechcel ale ak to bude nutné učiním tak, predsa len som bol hrdý Uchiha s obrovským sebavedomí, tak sa nenechám zahanbiť nejakým maskovaným chlapíkom.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Zetsu Wed Sep 24, 2014 12:39 pm

V zápalu boje si možná ani nikdo nevšiml toho, že se země mírně zachvěla. Nedělo se však nic víc. Na pohled nejspíš jakýsi mirný otřes způsobený některou z technik. No pravda byla přeci jen trochu jiná. Fuu byla příliš zaměstnána Moruem a okolím... no nejspíš ji nenapadlo se byakuganem podívat pod zem. Přeci jen se nejedná o běžnou rutinu. S Moruem jsme byli dohodnuti na místě setkání zde, kde jsem měl od něj získat za malou službičku informace, které mi a Reině v Otogakure no sato slíbil. Nezasahoval jsem prozatím nijak víc do dění. Setrvával jsem několik metrů pod zemí a připravoval se. Chtěl jsem přijít v ten pravý čas... takový ten epický nástup. Takhle jsem si to vždy představoval. Pro Kena žel viditelný, ani kdyby preventivně kontroloval sharinganem zemi nejsem... přeci jen jsem znám tím, jak bravůrně potlačuji chakru. Před byakuganem však vše skrýt nelze. Jak jsem ale zmínil. Fuu byla zaměstnána bojem na pevnině. Zda-li by našla čas se ohlížet několik metrů pod zem byakuganem a hledat žížaly, to brzy uvidíme.
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Moru Wed Sep 24, 2014 6:58 pm

(Omlouvám se, asi jsme se špatně pochopili... v mém předešlém postu není napsáno, že plyn zmizel, nýbrž pouze technika byla rozložena)
Konožané zvolili boj z blízka. K ověření něčích slabin to byl základní postup. Z pravidla shinobi volí jako první ninjutsu. Nejspíš protože v něm bývají často zběhlejší než v jiných zaměřeních. Pak přichází na řadu taijutsu, a až na konec genjutsu. V tomto totiž příliš shinobi nevyniká. Jako by se najednou zpomalil čas. Já jsem se pořád nehýbal a jen čekal. Shisem se s Raikim blížili, což určitě nebylo dobré. Na mém místě by jste možná jednali. Opačně by jste jednali pouze, kdyby jste neměli jak jednat. Já však měl. Nebylo to ale potřeba. Všiml jsem si otřesu země a automaticky si domyslel, kdo se v blízké době ukáže. Přeci jen plyn T-4 rozkládá chakru tak, aby nijak nereagovala, takže nemohla vytvořit jakousi explozi nebo podzemní vibrace. Jelikož T-4 je můj výtvor, tohle ostatní tušit nemohli. Shiranui stála dále. Snažila se nejspíš překvapit nějakými pečeti. To jsem nevěděl. Neměl jsem nějaké doujutsu jako Fu a Ken, abych to tak lehce zjistil. Věděl jsem ale jediné, že Zetsua není nikdy dobré podceňovat a soudě podle otřesů, se chystá na něco velkého. Nechme se překvapit. Možná mi poskytne výbornou příležitost podniknout drtící protiútok. Pokud by se tak stalo, vyřadíme prvního shinobi z této bitvy. Plyn pořád setrvával okolo mě, ale nijak se v prostoru neměnil. Pořád zaujímal cca plochu 5 m do všech stran.
Moru
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost rady Ohně - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnost rady Ohně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru