Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubytovna

4 posters

Goto down

Ubytovna Empty Ubytovna

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 7:36 pm

Ubytovna 4ddc28abcde6302af48791fbffd23264-d65h9hr

Ubytovna pro Shinobi, bydlí zde spousta sirotků, rodin, které slouží Konoze a spousta dospělých ninjů.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sat Jun 21, 2014 8:34 am

Hokage mi nařídil, abych se prospal a byl odpočatý. Ale proč? Byl jsem Shukakuv jinchuuriki, nikdo me nezradil, ta obrana byla skutečně mocná. Prohlížel jsem si své ruce a ležel na posteli. Nemohl jsem ani usnout, Shukaku pořád vyhrožoval. Bylo zde velké riziko. Byl jsem unavenější a labilnější než dříve. Mouchy začaly bzučet u okna, máchl jsem rukou a nohou písek je nemilosrdně obalil a zabil. Při tom, se mi podařilo rozbít okno. Sakra..Sajine, uklidni se prosím. Dotkl jsem se přívěsku, který jsem dostal od feudálního pána. Mého pána a přítele. Zatracený Shukaku, kez bych se nedostl do tohoto stavu, ale teď není cesty zpět. Čekal jsem na Hokageho, který se neukázal. Zaneprázdnění Kagové neplnějící své sliby. Jsou všude. Zavřel jsem oči a ležel v temnotě.
Byl jsem tokubetsu jounin, elita mezi bodyguardy. Nedokázal jsem ochránit feudálního pána ani kazekageho..chtěl jsem přetvořit svět, pravou demokracii a svobodu. Tento politický systém plodí nenávist. Teď sám jde v temnotě. Tvrdě jsem dřel jako nikdo v Suně, pořád jsem se snažil získat sílu. Byl jsem slaboch i když patřím k rodu Kazekage. Objevil jsem jiton a věnoval se Sakinu. Zajistil jsem vesnici bohatství. Trénoval jsem víc a víc, postupně jsem se však stal elitou. Géniem tvrdé práce. Teď jsem měl skončit jako Shukakův otrok? Otevřel jsem oči. "Nedovolím ti to,"řekl jsem do ticha. Tohle byl ukrutný boj se sebou samým. Hodlal jsem jej vyhrát. Musel jsem něco dělat. Potřebuji být pořád na misi nebo být aktivní. Čekal jsem tedy v temnotě sám.
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Sat Jun 21, 2014 10:24 pm

Po dlouhém dni jsem se probudil ve své posteli, a po dlouhé době jsem znovu dostal chuť na krev. Vytáhl sem pytlík krve a žíznivě sem ho vysál. Byl to krásný pocit, znovu ucítit ten báječný pach krve. Šel sem si vyčistit zuby, a umýt pusu který byla celá zaprasenou krví. Koukl sem se do zrcadla, hlasitě se usmál, a uvědomil si že už jsem skoro dospělý. Čas tak letí. Šel sem se kouknout z okna, a vidím jak vychází slunce. Vyšel sem z domu. (přesun)
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Sat Jun 21, 2014 11:16 pm

Rychle sem vyšel po schodech ubytovny, otevřel sem svůj byt a rychle zalezl.. Naštvaně sem se koukl do zrcadla, a udeřil sem do něj. Zalezl sem do kouta, a tiše sem si říkal "Proč zrovna já, proč já!!! Proč se tak lidé ke mne chovají ! Proč sem jen zabíjel nevinné lidi." Vstal sem z koutu, zalezl jsem do své postele a už sem se nikdy nechtěl probudit.
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sun Jun 22, 2014 12:02 am

Ležel jsem a čekal a čekal. Uslyšel jsem hluk a okamžitě zbystřel. Tady jsem žádný hluk nikdy ani nezažil. Otevřel jsem okno a skočil do okna naproti, kde se hluk ozýval. "Někteří chtějí taky spát.."
Byla to samozřejmě hloupost, ani jsem spát nemohl, nebo by mě Shukaku posedl.
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Sun Jun 22, 2014 12:10 am

Někdo mě vyrušil, když sem ležel ve své posteli. Nekoukal sem se na něj, ale zřejmě byl z ubytovny. Řekl jsem mu "Promiň že jsem tě zřejmě probudil, měl jsem divný den... Jak se jmenuješ ?" Nevím proč ale bál sem se mu kouknout do očí, stále sem se koukal do země..
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sun Jun 22, 2014 12:25 am

Ehm. Prohlédl jsem si ho od hlavy k patě. Vypadal divně. "Hmm, nic se neděje." Zamumlal jsem. Hned se zeptat jak se jmenuji? Shinobi z Konohy jsou občas divní. Pomyslel jsem si. "Sajin Yatoshi.." Odpověděl jsem, "a ty?" Zeptal jsem se ze zdvořilosti.
Dal jsem si ruku za hlavu. "Vypadá to, že jsme sousedé."
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Sun Jun 22, 2014 12:30 am

Přišlo mi to divné, že se zrovna mě někdo ptá na jméno. "Hiroyuki Tooya, vypadá to tak..(pousmál sem se)" Pohlédl sem mu do očí, a přišel mi povědomí. Vstal sem z postele, a zeptal sem se ho. "Ty nejsi z Konohy že ?" Odkud vlastně si ?
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sun Jun 22, 2014 12:37 am

A bylo to tady, zeptal se,,odkud jsem. "Teď jsem z Konohy, ale jinak jsem ze Suny. Vlastně jsem z Konohy i Suny.." Pokrčil jsem rameny. "Tak jo Sousede, uvidíme se jindy." Odskočil jsem z parapetu do svého okna a vrátil se do postele. Měl jsem práci..čekat na Hokageho..
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Sun Jun 22, 2014 12:42 am

Když mi říkal odkud je, připadal mi nervózní.. Něco se asi stalo, a já nevím co.."Jojo, dobrou noc" Přemýšlel sem, proč byl nervózní.. No nevím, snad to brzy zjistím. Musím se uložit do postele.. Jsem velice unaven, umyl sem si tváře a uklidi roztříštěné sklo všude po koupelně, a šel sem si lehnout..
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Sajin Yatoshi Sun Jun 22, 2014 10:13 am

Kéž bych mohl spát tak, jak jsem říkal tomu chlapci. Pozoroval jsem hvězdy z mé ložnice a po svítání jsem se rozhodl, že se přestanu utápět v temnotě a samotě. Shukaku toho vždy využil, byl čas jednat. Šel jsem se osprchovat a po ranní hygieně i posnídal. Heh. Už je to dlouho, co jsem zažil klidné ráno..Válka však zuřila dál a dál a já chtěl být užitečný. Možná by mě Hokage na nějakou misi poslal..po snídani jsem odešel a zamknul. Přesun
Sajin Yatoshi
Sajin Yatoshi
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Sun Jun 22, 2014 11:20 am

Probudil sem se poměrně vyspatý, i když se mi znovu zdáli špatné sny.. Nemůžu na to přestat myslet, nevím co mám dělat. Šel jsem se umýt, vyčistit zuby a šel se kouknout z okna, jak krásně svítí sluníčko.. A vidím jak ten Sujin, nebo Sahjin... Ne vlastně Sajin odchází z ubytovny a šel směrem k Hokageho kanceláři.. Napadlo mě ho sledovat, ale vykašlal sem se na to, nejsem malé dítě.. Šel sem se nasnídat, uklidil sem svůj byt a sedl sem si na gauč a koukal na televizi.. Dostal sem chuť na nějaké dobrodružství, na nějaký boj... Nebo trénink, napadlo mě jít za Hokagem, ale byl sem moc líný (xD) Šel sem do kuchyně, udělal sem si čaj, sedl sem si na gauč a koukal poklidně televizi, a pak mě napadlo že bych mohl navštívit Hokageho, jestli jsou dostupné nějaké mise. Odešel sem a zamknul za sebou. /přesun/
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya Tue Jun 24, 2014 12:07 am

Po dlouhé době jsem se vrátil domů, ihned jsem se převlékl, dal sem si pytlík krve a šel sem si lehnout do postele.. Přemýšlel sem, nad tím nukeninem.. Přísahal jsem, že se jednou pomstím.. Najdu si ho, a chladnokrevně ho zabiju.. Za to, co provedl... Přestal sem přemýšlet protože i to, bylo na mě moc náročné (xD), zavřel jsem oči a usnul..

Ubytovna Naruto_sleeping
Hiroyuki Tooya
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 24
Location : Litvinov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Haki Fri Jul 17, 2015 4:36 pm

Začalo svítat a skrze žaluzie mi svítilo přímo do obličeje a to také zapříčinilo mé brzké vstávání, teda aspoň na mé poměry, obvyklé vstávám později.Oblékl jsem se a najedl se jako to dělám každé ráno.Chvíli jsem uvažoval co bych asi tak dnes dělal, po čase jsem si řekl, že nic nového vymýšlet nemá cenu a budu trénovat, jako každý den ráno, a tak jsem se vydal na cestu. /přesun Cvičiště2
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Haki Sat Jul 18, 2015 9:13 pm

Po náročném dni plném tréninku jsem se vrátil domů, teda jestli se tomu dá říkat domov, ale tak co.Darovanému koni na zuby nehleď, přece jen tu žiji zadarmo jako sirotek, tak bych mohl být vděčný aspoň za to.Nějak mi nešel otevřít zámek, což mě v první chvíli opravdu znepokojilo.Chvíli s dveřmi lomcuji, ale stále nic.Už se pomalu chystám ty dveře vyrazit, kouknu se dolů a já klíč držím opačně.V tu chvíli jsem zrudnul studem a rychle jsem se kouknul okolo, jestli mě náhodou někdo neviděl, naštěstí nikdo, teda aspoň mi to tak přišlo.,,Neměl bys být tak roztržitý, sakra.'' řekl jsem si v duchu.Vešel jsem dovnitř, kde byl stále stejný bordel, jako celou dobu, kde tu bydlím, možná až na první týden, než jsem ten bordel stačil udělat.Chjo povzdechl jsem si a došel jsem k posteli, na kterou jsem si sednul a chvíli přemýšlel.Je tu strašná nuda, žádná mise ani akce, nemám ani žádné kamarády, achjoo.říkal jsem si depresivně v hlavě.Pak když jsem se zvednul jsem došel ke skřínce s jídlem a vytáhl jsem si z ní instatní nudle a ty jsem si udělal k jídlu, žádný zázrak to sice nebyl, ale najedl jsem se.Po jídle jsem si šel lehnout jako vždy.Rána mě stále bolela, ale já se snažil bolest ignorovat, ostatně jako vždy, nikdy jsem nebyl ten typ, co by chodil do nemocnice, u nás ve vesnici jsme vlastně ani žádnou neměli.Takto proudili myšlenky v mé hlavě asi tak dvacet minut než jsem usnul a spal.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru