Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vodstvo za Kirigakure

+7
Ayame Takahashi
Akasuna no Sasori
Crystal Takaishi
Arata Hiashi
Shinobi
Assasin Senju
Hitomi Yamada
11 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Aug 30, 2013 7:39 am

First topic message reminder :

Na opačné straně Kirigakure, za lesy a bažinami se odkrývá pohled na oceán, který Kirigakure z této strany obklopuje. Ještě zde není přístav, ale uvažuje se nad tím, že se vybuduje. Prozatím se toto místo používá jen zřídka kdy, po většinou pro rychlejší a osobní přesuny někam.
Jelikož je to stále u Kirigakure a je zde hodně vody a voda se vpařuje, stále je to tu obklopené mlhou. Samozřejmě ne celý oceán, ale ty dva kilometry od pevniny jsou zahalené mlhou. Díky tomu je i z této strany poměrně těžké najít pevninu Kirigakre, a ten, kdo to místo nezná, Kiri jen tak nenajde.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 30, 2013 7:43 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 30, 2013 2:54 pm

"Možná se chovám, jako rozmazlené naduté děcko, ale.." zavřel jsem oči, zhluboka jsem vydechl a nadechl.
"Ale nic..jestli něco budeš potřebovat, víš, kde mě najdeš.."
Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Tumblr_static_mintao_gif
Zmizel jsem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Aug 30, 2013 2:57 pm

"Teď jsem tě potřebovala." promluvila jsem do ticha, do prázdného domku. Kdyby mě takhle viděla Nefrit jistě by řekla, ať ho nechám na pokoji a nezajímám se o něj, s jeho chování je to zbytečné. Pomalu jsem vyrazila směrem do země čaje a dala echo přes nekomatu klukům, ať taky vyrazí.
(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri Aug 30, 2013 6:52 pm

Když se to tu začalo rozpouštět, také jsem vyrazila.
(přesun xD)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Shizuka Yoru Wed Dec 10, 2014 8:46 pm

Těch pár stromů, které stály opodál vodního toku, bylo pokryto námrazou. Vysoko u spádu vodopádu nastal boj. Všichni do něj šli naplno nevyjímaje i mě s otcem…

Byli jsme na pokraji svých sil. Čakry nám moc nezbývalo a pronásledovatelé byli stále v plné zbroji. Nebralo to konce. Začínala jsem panikařit. S takovou to nevypadalo pro nás moc dobře. Ani jsem nevěděla, proč se tohle všechno děje.
Při dalším útoku byl otec zraněn, neudržel se na kluzkém kameni a začal padat do chladné vody. Vykřikla jsem a natáhla po něm ruku. Žel bohu jsem stála na tomtéž kameni pokrytém vodou a zřítila jsem se za svým otcem. Ruce jsem přitiskla více k tělu a nohy natáhla, abych padala rychleji. Otec byl v bezvědomí a s takovou by pád z této výšky nepřežil. Použila jsem svoji poslední čakru, abychom se nerozplácli na hladině vody.
Voda kolem nás se zpěnila naším nárazem. I přes čakru jsem cítila ledový dotek vody. Konečně jsme přestali padat hlouběji do ledové náruče paní Vody a stoupali jsme k hladině. Došla mi poslední čakra a technika skončila. Na těle jsem pocítila mnohem větší chlad, jenž mě uvěznil ve svém sevření. Ztratila jsem vědomí dřív, než jsme vyplavali nad hladinu.

Břeh řeky byl pokrytý prvními pokusy o sníh. Nebylo ho mnoho, ale na pěkného malého sněhuláka to stačilo. Voda v řece nebyla zamrzlá a ledová voda – ledovější než předtím – líně plynula svým korytem. Mé bezvládné tělo plulo na hladině neznámo kam. Šaty byly roztrhané, od krve, promáčené a částečně zmrzlé. Naneštěstí jsem plula obličejem vzhůru, tudíž jsem nemohla utonout, když jsem byla stále v bezvědomí.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Dec 10, 2014 9:10 pm

Nevedel som ani prečo sa vlastne túlam po takomto mieste. Vedel som len, že som nemal čo robiť a tentoraz sa mi po naozaj dlhej dobe nechcelo trénovať. Potreboval som relax a chcel som svoj čas využiť nejak inak, než spaním, ktoré bolo podľa mňa len strata času. Myslel som na to, aké by to bolo, keby som divadelníkom a hral pre ostatných ľudí. Bolo to kvôli tomu, že som začal čítať knihy a pomerne ma zaujali. Boli to vlastne divadelné diela, ktoré boli spracované v knihách. Bolo to trocha od veci len tak si o tom premýšľať a snívať si o tom, aké to je ale to som bol proste ja. Šiel som okolo koryta rieky, ktorá niekde tu vylievala ďalej do oceánu. Nebolo to až tak blízko, ako som si myslel, lebo by som musel ísť ešte pekne dlho, aby som na tento koniec narazil a tak ma vlastne aj napadlo, že sa naň pôjdem pozrieť, predsa len vidieť oceán je pomerne krásny pohľad pri ktorom môžete cítiť doslova voľnosť. Aspoň ja som si tak predstavoval, žeby to tak mohlo vyzerať a že to by som mohol cítiť, keďže predtým som tam ešte nikdy nebol.

Na chvíľu som sa vytrhol zo svojho zamyslenia a pozrel som sa smerom do rieky v ktorej som mohol vidieť niečo zvláštne. V nej sa kúpalo čosi, čo sa podobalo na dievča, keďže ju prezradili jej vlasy. Nechápal som, prečo sa hodila do vody v takomto počasí a ešte si len tak stratí vedomie a pláve si dolu bruchom. Našťastie pre ňu som sa dlho nerozhodoval a skočil som priamo do rikey, kde som sa pomocou chakry udržal na hladine a ju som rýchlo zobral a vyskočil s ňou späť na breh. Tam som ju položil na jemne zasneženú trávu a skontroloval či je vôbec na žive. Zistil som, že nažive je, lebo som počul, ako jej potichu ale pomerne jemne bije srdce. Zlé na tom bolo, že nedýchala, takže mi neostalo nič iné, než zahájiť resuscitáciu, čo som aj urobil.  2:30 to bolo to, čo som musel spraviť. Dva vdychy a pumpovanie. Je pravda, že pri tom, čo som to robil som neprejavoval príliš emócií ale zachrániť som ju chcel. S ľuďmi som príliš nevychádzal a bol som samotár ale nebol som sviniar, preto som nechcel vidieť, že vydýchne naposledy práve tu, aj keď vlastne už nedýchala. Pri tom, ako som pokračoval v oživovaní som ucítil, ako sebou pohla a hneď na to  vykašľávanie vody po ktorom nasledovalo....
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Shizuka Yoru Thu Dec 11, 2014 3:30 pm

Zachránce neváhal ani na vteřinu a s velkou radostí se mi vrhl na pomoc. Vytáhl mě z té ledové vody a položil na lehce zasněžený břeh. Aspoň že už jsem nebyla ve vodě, která vtékala do oceánu, to by mi už nebylo pomoci. Určitě bych se nikdy nikde neobjevila. Zachránce začal s resuscitací.

Chtěla jsem se nadechnout, ale plíce jsem měla zaplněné vodou. Začala jsem se dusit, otočila se na bok a vodu z plic vykašlala. Útroby mě nehorázně pálily mrazem. Najednou jsem si uvědomila, že se celá třesu zimou. Zuby mi samovolně jektaly. Zůstala jsem schoulená na boku v klubíčku a třásla jsem se. Přála jsem si jít do tepla, dát si něco teplého na zahřátí. S takovou jenom nastydnu a to potom nebude hezký pohled na červený tekoucí nos.
Uvědomovala jsem si, že nevím, kde jsem, co tam dělám a jak jsem se tam dostala. Nemluvně o tom, že jsem vážně netušila, kdo jsem.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Dec 11, 2014 3:45 pm

Otočila sa na bok a vykašľala vodu, ktorú v sebe mala. Netrvalo ani dlho a doslova som mohol počuť, ako drkoce zubami ale nevydala inak zo seba ani hlásku, čo nebolo príliš dobré. Hmm? Ako to urobiť, aby som nedostal po hube? Pomyslel som si ale nemohol som dlho rozmýšľať, preto som zo seba dal dole svoju hrubú mikinu a položil ju vedľa seba tak, aby sa do vnútra nej nedostal žiaden sneh a ostala vyhriata odo mňa.
"Prepáč ale je to pre tvoje dobro."   Povedal som a otočil som ju k sebe a posadil. Musela byť celá stuhnutá a preto som sa neobával až tak, žeby mi teraz niečo urobila, kto vie, či ešte nebola aj zranená ale podľa toho, čo som zistil, tak asi nie. Keď už sedela rýchlo som jej dal dole mokrý vrh jej oblečenia a v sekunde na to cez ňu prehodil svoju bundu, aby nefrflala, že ju tu chcem nebodaj znásilniť. Dokonca som bol taký hodný a zapol som jej na tej mikine aj zips. Vstal som a skrčil sa k nej a hneď na to ju zobral na ruky a pri tom som si kráčal preč. Na pomery shinobiho som nemal veľa síl ale odniesť ľahké ľadové dievča som ešte zvládal. "Hmm, takže do nemocnice alebo ku mne?" Pre mňa by bolo asi najlepšie, aby som ju odniesol do nemocnice, aby som nemal žiadne starosti ale možno ona ich nemala rada, preto som si to takto povedal nahlas, možno na to niečo povie. Spomenul som si pri kráčaní, že cestou tam je most cez ktorý musíme prejsť. V tom som sa zamyslel a predstavil si, čo by urobila, ak by som ju náhodou s toho mosta pustil do vody. Rýchlo som tu myšlienku ale striasol z hlavy, lebo sa mi nepáčila. Naozaj som niekedy nechápal, ako ma môžu niektoré veci vôbec napadnúť.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Shizuka Yoru Thu Dec 11, 2014 4:20 pm

Ležela jsem na boku a třásla jsem se zimou. Kůži jsem měla zarudlou. Prsty na rukách mi začaly dokonce modrat. Neměla jsem sílu na to zjišťovat, co můj zachránce dělá. Možná odešel, možná tam sedí a čeká, co budu dělat. Kdo ví?
Slyšela jsem nějaký hlas, zněl mužsky. Než jsem mu mohla odpovědět, ne že bych to v tomto stavu zvládla, chytil mě a posadil. Od úst mi stoupal obláček páry. Rychle mi svlíkl vrchní část oblečení a oblékl mi teplou mikinu. Trošku mě to zahřálo, i když jsem chtěla nejspíš tunu teplých přikrývek. Kdo by taky chtěl sedět doma s červeným tekoucím nosem? Bohužel, teplý pokoj s horkým nápojem byl v nedohlednu. Zapnul zip.
Poté mě vzal do náruče a kráčel si to někam do neznáma. Slyšela jsem jeho otázku, ale místo toho jsem zvedla ruky a obličej si zabořila do měkkých rukávů. Chtěla jsem teplo a mikina mi ho trošku poskytla. Zavřela jsem oči. Teplo…
Momentálně mi bylo jedno, kam mě odnese. Hlavní pro mě bylo, že už neležím v té ledové vodě. Marně jsem se snažila vzpomenout, proč jsem tam vlastně skončila. S jistotou jsem ale věděla, že to nebylo jen tak ze srandy.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Dec 11, 2014 4:33 pm

Odpovedi som sa nedočkal skôr som si mohol všimnúť maximálne toho, že sa rozplývala s tým malom tepla, ktoré poskytovala moja mikina. S toho jej správania som usúdil, že je asi dezorientovaná a ešte poriadne ani nevie, čo sa deje. Preto som jej zatiaľ nepokladal žiadne otázky typu: Prečo tam skočila, ako sa tam vôbec dostala, odkiaľ je a podobne. Šiel som pomerne rýchlo, aby som ju nevystavoval tejto zime zbytočne dlhšie. Mieril som ... ani som ešte nevedel kam presne mierim ale určite si to po ceste rozmyslím.
(presun obaja)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Feb 19, 2015 10:32 pm

V našom profizórnom extra-profi člne sme sa spolu s Nessaiom plavili smer Kirigakure no sato. Alebo sme si to aspoň mysleli. Teda minimálne si to myslel on.
"SK*VENÁ V*****Á HMLA!" Stratila som nervy jedného krásneho rána, až som v rukách urvala kormidlo a doslova rozd*bala všetky páčky, ktoré fungovali na kontrolu výkonu lode. Pod ďalšou ranou sa v stene z dreva vytvorila diera, cez ktorú bolo vidieť von.  Následovalo vykopnutie dverí a nervózne chodenie po celej palube. 
"Nas*ať na celú po*ebanú mlžnú p*ču! Jak sa tam máme k*va dostať? To j*be celé toto poj*bané počasie ! Ma p*ser k*rva drát!" Čím ďalej, tým viac moje vety prestávali dávať zmysel a začali sa skôr podobať na nesúvislé využívanie jednej nadávky za druhou. Odtrhnuté kormidlo som prehodila zvonku predným sklon kabínky pre kormidelníka a začala som dupať do podlahy ako zmysluzbavená. Blúdili sme už dosť dlho. Začalo nám dochádzať jedlo.. no koho štve jedlo ? Čo ten chlast ? Navyše tu bola hrozná nuda. 
"Celá Reina môže ísť aj DO P**E so SK******M K*****M čo v tej Kiri v******a mieste k***y!"
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Nessai Thu Feb 19, 2015 10:45 pm

Z celej tejto výpravy som mal dobrý pocit. Čo dobrý.. výborný! Teda, aspoň do momentu, čo sa mala začať, heh. Čo sa týka plavenia.. nebol som zrovna nadšenec chvíľ, kedy človek môže len sedieť na riti a sledovať nudné more. Aby toho ešte nebolo málo, hmla vzala ešte aj túto možnosť, takže človek už skutočne mohol iba len sedieť a čumieť pred seba, nádejne čakajúc, že by sme i mohli naraziť na breh. Či to však už mal byť ten, kam sme skutočne mierili alebo nejaký iný.. to mi už bolo fuk. Ale na lodi ma to skutočne nebavilo a už vôbec nie, keď cieľ sme možno už i dávno minuli. Snáď jediným oživením celej cesty bolo to, keď už to Nefrit prestalo baviť a praskli jej nervy. Musím sa priznať, že som len sedel na mieste, otáčal hlavu za ňou a iba ju sledoval, po celý ten čas, čo tu z lode pomaly tvorila už iba vrak. Nehovoriac o jej slovníku, na tom som sa dokonca i zabával, avšak iba v duchu. Bola schopná teraz hádam aj skočiť po mne. Ehm, zase, podotýkam.. Len som si teda prekrížil ruky na hrudi, oprel sa a v pohodlí ju ďalej sledoval. Popravde.. pripadalo mi to tak, že už len stojíme na mieste a že sa vôbec ani nehýbeme. Hmla sa síce nachádzala "iba" 2 kilometre od pobrežia, ale my akoby sme celé to pobrežie chceli obkrúžiť, pretože sme sa v hmle trepali už nejaký ten čas. Dlhý.. čas.. potom, že to tak aj teraz vyzeralo na tej lodi! Ja som sa však snažil zostávať pokojný. Nešlo to tak ľahko, ako sa možno zdalo, ale určite mi to šlo oveľa lepšie ako Nefrit. K tej som radšej ani nemal pripomienky, bola už dosť vytočená a mal som talent na provokovanie ľudí, takže som ho nechcel nijak aktivovať. A s nikým iným sa tu ani do reči dať nedalo, čiže tu celé to divadlo zostávalo len na Nefrit.. a mno.. darilo sa jej to celkom pekne, ehm.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Feb 19, 2015 10:54 pm

Ďalšia fáza spočívala v plieskaní bićom po všetkom, čo mi priślo do cesty. Muselo sa to ozývať pomaly až do Kiri. 
Jedna z posledných fáz, mohla pripomínať upokojenie. Zdeptane som ležala na palube s ubaleným nezapáleným blantom v hube.
"A prečo nie je zapálený ? Lebo je tu k***a všade tá v******á hmla a ja to nemám zapáliť čím tralala.." Taktiež tomu moja sestra hovorila fáza dezorientácie a demencie. Po tejto fáze znova nastala tá, ktorú považovali za moju špecialitu. Hlavu som otočila na stranu a pohľad som uprela na Nessaia.
"Wanna fuck?" Blant mi vypadol z úst na mokrú palubu aj a som sa takmer rozplakala od zlosti.
"J**áááť ! Ja už tam ch...." Pred tým, než som stihla dopovedať jednu z viet od úplného Hipokratesa, sme predsa len do niečoho narazili. Bol to brech? Či ďalší nešťastníci ako sme boli mi? Ani som už nevládala vstať.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Nessai Thu Feb 19, 2015 11:03 pm

Začínal som mať pocit, že tá hmla prenášala nejaké látky, vďaka ktorým.. sa tak nejak Nefrit pomiatla. Poznal som ju len krátko, takže som pochopiteľne netušil, či sú tieto jej fázy normálne alebo nie, no aspoň som sa s nimi zoznámil. Pri jej plieskaní bičom som iba tak sedel, občas ma jej bič dokonca i skoro trafil, ale stále som na to ani len nereagoval, len som čakal, kedy a na čom si vybije zlosť väčšou silou. Namiesto toho však prišlo to jej ležanie s blantom v ústach, niežeby horel, ale za to mohla vlhkosť z tohto miesta. Čo sa týka jej fázy, kedy sa pozrela na mňa a hodila mi tú otázku, fakt ma rozosmiala. Z toho neutrálneho výrazu som prešiel do smiechu. Nie dlhého, aby ju to neprovokovalo, ale ešte hodnú chvíľu som sa na tom tichšie smial. Než by som však stihol odpovedať "sure", vyrušil ma náraz tejto tzv. lode. Pozrel som znova na ňu, či to ide skontrolovať, ale zjavne sa jej ani nechcelo už vstať. Tak som tak spravil ja, prešiel na druhú stranu lode a vyklonil sa, aby som sa mohol pozrieť, čo je pred nami.
"Hm.. môžeš sa upokojiť, našli sme breh. Konečne.." Oznámil som jej akoby nič, pričom som bez čakania hneď vyskočil z lode a dopadol na breh, kde som sa vystrel a obzrel sa za ňou. Zaujímalo ma, či sa upokojí alebo jej nejak bude tá divná nálada pretrvávať. No.. nechal som sa prekvapiť, čo iné som napokon mohol robiť..
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Feb 19, 2015 11:12 pm

"Hej?" Podvihla som jedno z obočí a podivne som sa na Nessaia zapozerala.
"Ak si zo mňa robíš prdel.. vytriem s tebou podlahu." Zavrčala som no následne som to nechala tak. Len som prešla do sedu a rozhliadla sa po okolí. 
Nenarazili sme do brehu, no do jednej zo skál, ktoré pri brehu boli. Museli sme naozaj vybočiť z "trasy", predsa len podobné veci boli nebezpečné. Loď sa pomaly začala potápať a tak som s povzdychom skočila na vodu.
"Pôjdeme po vlastných no.. asi to už naozaj bude len chvíľka." Poupravila som si čiapku a pohľadom som strelila znova po mojom spoločníkovi.
"Čo keby sme sa len niekde ožrali, a Reine povedali že sme nikoho takého nenašli?" Spýtala som sa ho. 
"Pokojne môžme povedať že zomrel... ak by sa objavil v Oto, tak by sme ho zabili.. čo ty na to ?" Tento krát sa mi na tvári objavoval zákerný úsmev.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Nessai Thu Feb 19, 2015 11:20 pm

Strčil som si ruky do vreciek a chvíľkovo sa na ňu zadíval. Kráčanie k brehu, ktorý bol už teda poblíž, bolo veru fakt lepšie než sedenie a nič nerobenie. Tak som len sám pre seba pokrčil ramenami a pomaly vykročil po jej boku dopredu. Keď sa so mnou podelila o svoj návrh, musel som sa uškrnúť. Niežeby mi tieto myšlienky nebehali celou cestou sem.
"Som totál za." Oznámil som celkom jasne a stručne. Akoby nestačila táto trápna cesta sem, ešte aby sme ho hľadali v Kiri. Ak tam vôbec bol. A musím byť úprimný, mňa to fakt netrápilo, či tam bol či ne.
"A podľa mňa sa ani neobjaví. Ak nie je schopný vypadnúť z Kiri sám, tak.." Len som znova pokrčil ramenami. Síce som ani nevedel, po koho to ideme, ale znova, mal som to v paži. Vlastne som tu ani nemusel byť. To hold len Nefrit mala skvelé presviedčacie spôsoby, inak by som si ďalej kráčal svojou cestou v Oto.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Nefrit Thu Feb 19, 2015 11:54 pm

Nejaký zázrakom môj kompas v hlave začal fungovať a mi sne sa nestrácali. V hmle bolo vidieť pár svetiel, očividne prístav. Alebo sme zomreli a ideme do pekla.
"Dohodnuté. Pozývaš ma." Podpichla som ho s úškrnom a len som musela na jeho slová prikývnuť.
"Je mi ukradnutý.. v podsate je to ako hľadať ihlu v kope sena.. ale fakt ma táto misia s*re... Prídem do dediny po dlhom čase a hneď odtiaľ kvôli nejakému lúzrovy musím odísť.. Navyše mi Reina ani nedala popis.. tsch.. ani meno, nič!" Začala som sa sťažovať popri tom, ako sme pomaly ale isto kráčali do prístavu.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Nessai Fri Feb 20, 2015 12:03 am

Len som ľahostajne prikývol, keď som sa dozvedel, že ju práve pozývam. Nejak mi to nevadilo. Teda, zatiaľ, netušil som, koľko toho je schopná vypiť, že jo. Keď som sa dozvedel i to, že nedostala ani len popis či meno, musel som sa na ňu nechápavo pozrieť.
"Si robíš pr*el zo mňa, ne? Keby mám dostať takéto zadanie misie, zvysoka by som sa na to akurát tak vys*al a nie sa sem ešte vôbec plavil. Ts.. to sme mohli rovno zostať pri tej riečke.. keby som ja vedel.." Pokrútil som nad tým hlavou a radšej to nechal tak. Keby má aspoň opis a meno, fajn.. ale bez toho ísť niekoho hľadať? Čo sme my supermani? Pf. Nad touto misiou by som ešte vedel krútiť hlavou veľmi dlho, takže som to radšej vypustil z hlavy úplne.
"Dúfam, že aspoň ten chľast tu bude dobrý."
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Vodstvo za Kirigakure - Stránka 4 Empty Re: Vodstvo za Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru