Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Země čaje

+19
Kenji Uesugi
Keigo Nakagami
Hirin
Akasuna no Ruki
Takeshi Kenpachi
Takeru
Sajin Yatoshi
Natao Hyuurai
Yomi Hikikomori
Akasuna no Sasori
Niboru no Kentaro
Faito Dansaku
Gats Terumi
Kataro Terumi
Kashike
Shinobi
Sora no Sen
Akira Hitsumi
Crystal Takaishi
23 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Země čaje Empty Země čaje

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Aug 30, 2013 3:10 pm

je nejmenší ze všech zemí, ovšem je tu velice vhodná atmosféra pro vášnivé bylinkáře, mediky nebo senzibili k tréninku. Lidé jsou tu velice milí a ochotní

Země čaje Images?q=tbn:ANd9GcTnZ6kEmO8fSRQi83rpQQwQuGpLpVv5z_6GFFt663tE7-aLQh4OZemě čaje FYArrivalCourtyard_Dusk_hpZemě čaje Longjing_tea_village_tea_plantation
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Crystal Takaishi Fri Aug 30, 2013 3:27 pm

Dorazila jsem do země čaje od Kiri nebyla tak daleko ale já byla naprosto zničená celým srazem a hlavně tím co bylo po něm. Rozhovor s Assasinem se mi vrýval do srdce a hodně bolel. Mám ho ráda, ale takové chování jsem sama věděla, bylo nepřípustné. Dorazila jsem později do vesnice kde mě ubytovali  tam kde byli mí lidé. S nikým jsem nepromluvila ještě hodně dlouho, ani chuť lahodného čaje paní Jing mi neudělal radost. Ale musím se vzchopit. Musím být profesionál. City jdou holt stranou...
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Akira Hitsumi Thu Oct 17, 2013 9:00 pm

... Nyní jsem byl připraven skončit to co záhadný shinobi začal, ale začnu odpočátku a vysvětlím Vám co se právě stalo. Když jsem posedával na jedné z větví stromů, zacítil jsem něco neobvyklého. Díky mým senzibilským schopnostem jsem byl schopen rozpoznat, že se jedná o shinobiho, a však neobyčejného právě naopak něco na jeho chakře bylo zvláštní, a to byla právě ta věc, která mě přinutila se za shinobim třeba už jen ze zvědavosti vydat. Jak silný shinobi se právě blížil a co měl za lubem jsem však úplně schopen zjistit z mých senzibilských schopností nebyl. Okamžitě mě napadlo, že se jedná o nějakou vzácnou návštěvu nějakého hrdiny, který se nyní rozhodl vydat na cestu okolo světa, a jedna z jeho zastávek byla právě země čaje. Po chvíli jsem se však přesvědčil o opaku. Když jsem dorazil na místo, kde jsem před chvíli určil shinobiho polohu. Na místě se nacházeli dvě lidské hlavy bez zbylých části těla. Podle krve, která byla ještě nesražená a nevskákla, jsem usoudil, že tito lidé museli být naživu alespon do chvíle, kdy se zde střetli s záhadným shinobim. Proč pak jsem nebyl schopen zacítit chakru i těchto lidí, když byli ještě na živu? Byli to snad neshinobi, obyčejní prostí lidé? Žádne jiné logické vysvětlení zde nebylo, ale proč pak je tedy záhadný shinobi zabil? Jak se zdálo nejspíš se nejednalo o nějakého kladného válečného hrdinu, který se dal na cestování světem, jak jsem před chvílí doufal. Najednou jsem pomocí mých senzibilských schopností zacítil, že se shinobi vydal mým směrem. Všiml si mě? Co pak asi mám dělat? V mžiku oka jsem vyskočil na nejvyšší vrcholek stromů poblíž a čekal. Jakmile záhadný shinobi dorazil k místě kde jsem před chvíli stál, zastavil se a jen tak tam čekal. Zmocnil se mě strach, i když jsem byl Anbu... nevěděl jsem proč ale. na takovézo situace jsem byl zvyklý denně. Pak tedy proč jsem se bál? Tuhle odpověd možná už ani nezjistím... Jako správný Anbu své vesnice jsem se rozhodl konat správné skutky, což znamená v tomto případě objasnit záhadu s tímto shinobim a zajistit na tomto světě spravedlnost. nic víc mi taky již jen nezbývalo. Nemohl jsem totiž jen tak odkráčet a dělat jako, že se nic nestalo. Tohle bylo nepřípustné... takto by se zachoval pouze zbabělec, a tím sem já nebyl.
Země čaje Tumblr_msgjj3HOgO1qkbo29o1_500
Zhluboka jsem se nadechl, a pak jsem se rozhodl spadnout volným pádem dolů přitahován gravitační silou. Jakož to Anbu si nemůžu dovolit neuspět, at už plním misi nebo jsem v parku a relaxuji!!! Dopad na zem nebyl nic hrozného při správném využití chakry, a tak jsem dopadl bez škrábance, což by nejspíš neshinobi nebyl schopen z takovéto výšky. jak se zdálo měl jsem štěstí dopadl jsem pouze pár kroků ok záhadného shinobi. Když jsem dopadl, ohlédl jsem se se slovy: "Kdo jsi? A proč si to udělal?" Byly to běžně kladené otázky v takových to případech. Když jsem spatřil svého nepřítele byl zahalen černým pláštěm a kápi, která mu dokonale zakrývala celý obličej... Já jsem se však už nezalekl. Byl jsem připraven čelit svému soupeři jakož to Anbu Sora no Kuni!!! byl jsem připraven skončit to co záhadný shinobi začal, a to tento neoprávněný masakr!!!
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Sora no Sen Thu Oct 17, 2013 9:36 pm

Jakmile se Yoshimii zeptal na dvě otázky vůči záhadné postavě, mohl zaslechnout mirný smích. Co zde bylo k smíchu? Že by Yoshimiiho otázky? "Naivní Yoshimii. Copak si myslíš, že si schopen mi čelit sám?" Otázala se chladným tonem záhadná postava. Neměla náhodou nejspíš přílíš vysoké ego, když si myslela, že je silnější než elitní jednotka Anbu? Tohle však není příliš důležité. Aktuální problém pro Yoshimiiho bylo nyní to-> Zkud shinobi znal jeho jméno? Potkal se snad s nim již někdy v minulosti? Nebo za celou touhle událostí bylo něco víc? Něco tu smrdělo a ty dvě useknuté hlavy to nebyly."Mé jméno je Sora no Sen a byl mi pověřen úkol spasit tento svět." Promluvil záhadný shinobi, sundávajíc si kápi z hlavy. na tváři měl plno jizev a popálenin... co se mu mohlo v minulosti stát? A hlavně kdo to byl, když si myslel, že dokáže spasit tento svět? Myslel to doopravdy? "Když zabiju všechny nadřazené těchto času, pak již nikdo nebude moct dávat pokyny ostatním, takže nebude již docházet k takovýmto válkám a později, když se můj plán bude blížit ke konci... budu schopen nastolit mír a to skrze rovnost!!!" Proč to Sora no Sen Yoshimiimu říkal? Měl s nim nějaké plány? Nebo spadal do dlouhého seznamu obětí, které bylo nutno zabít? "Pochop to Yoshimii... tento svět míří do záhuby. Takže bud si se mnou nebo si proti mě a dopadneš jako tito dva." Co to byl za způsob? Chystat se nastolit mír přes ještě více zabíjení? Je tohle ta správná cesta? My lidé se nedokážeme jinak domluvit? Přesně tak... nedokážeme, a proto musí být tomuto nekonečnému koloběhu válek KONEC, a to jakýmkoli způsobem. Sora no Sen si vybral tento a kdo s nim nebude souhlasit bude odstraněn!!!
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Akira Hitsumi Wed Oct 30, 2013 4:29 pm

Jeho slovům se nedalo věřit. Mluvil tak prolhaně. na první dojem šlo poznat, že se jedná o člověka, kterému se nedá věřit. Nejhorší však na tom bylo to, že Sora no Sen měl v mnoha věcech pravdu. Žel tento svět míří do záhuby, a pokud s tímto okamžitě něco neuděláme budeme mít obrovský problém. Je však Senova cesta ta správná? Lze dosáhnout míru přes ještě větší utrpení než bylo doposud? Tahle jeho nebezpečná ideologie ohrozovala Nás všechny.
Země čaje Tumblr_mkkzshVx6i1s2jtiho1_500
Jako Anbu jsem si vážnosti jeho slov byl vědom, a to byl možná právě ten důvod proč mi okamžitě jakmile domluvil, ukápla z levého oka slza. Sla smutku, která si byla vědoma nastále situace ve světě. Zničena Sora no Kuni, válka s Iwagakure no Sato, příměři na vlásku s Otogakure a Amegakure no Sato. Copak se svět ještě nepoučil ze svých chyb? Copak bude muset znova padnout na kolena vyčerpáním, aby mu došlo, že tohle nemá smysl? "Je mi líto, že to tak je, ale nemůžu Tě nechat jen tak kráčet po tomto světě a zabíjet shinobi. Toho si bud vědom." Promluvil jsem, a pak dal pravou nohu dopředu. Následně se celý stočil mírně v bok (má pravá strana), čím jsem zaujal bojový styl typický pro mne.
"Svět se je schopen znova poučit ze svých chyb. Pokud padnu na kolena znova se postavím. Když někdo sejde z té spávné cesty, znova se vrátí zpět. Je jedno zda-li to je Tsuchikage nebo někdo jiný. Každý jednou příjde na to, co je tou správnou cestou! Každý se na ní bude chtít, alespon jednou vrátit! To ti zaručuji. Je jen naše volba zda-li tento krok podnikneme včas, nebo počkáme až úplně sejdeme do temnoty s nadějí, že děláme správnou věc, a že po smrti Nám bude dopřáno zaslouženého pokoje. Takoví lidé jsou však na omylu! Můžeš sejít z Té správné cesty jak daleko se Ti zachce... bud si však vědom toho, že pokud nepodnikneš cosi co by tě mohlo alespon trocha vrátit zpět, zemřeš a nedojdeš věčného pokoje. Takže Tě nyní vyzývám k tomu abys zahodil svou cestu temnoty a navrátil se zpět. Tvá cesta není správná nebot Tvé úmysly, které k ní vedly, byly hodně ovlivněny nenávistí a hněvem." Dle mého názoru jsem použil ve svých větách nejadekvátnější slova pro nastálou situaci. Na shinobim šlo poznat, že je v jeho životě něco, co ho hodně ovlivnilo, a proto vybral tuto cestu. Snažil jsem se mu však domluvit, a když mou nabídku hodit za hlavu minulost a stát se novým shinobim odmítne, byl jsem připraven i zemřít pro udržení pořádku ve světě. Pro toto jsem byl cvičen. To byl a je můj úkol v roli Anbu. Nezávisle na tom co mi odpoví jsem poskládal pár pečetí, a však nic se nedělo. Alespon nic viditelného...
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Shinobi Tue Mar 11, 2014 6:33 pm

Po pár minutách zde již nikdo nebyl, a však zdevastovaná krajina zvěstovala nedobrou zvěst. Zvěst o tom, že tak též jak kdysi za času pradávných, kdy žil jistý shinobi o jménu Naruto, kdy svět mířil ke propasti a bylo jen na něm zda-li do té propasti spadne a zanikne v její nekončící se hlubině, nebo se rozhodne jednat... Tenkrát se Narutovi podařilo svět zachránit a zachovat tak jak ho známe do dnes, a však nyní... Shinobi jsou vskutku originálními nástroji, a tak druhý shinobi jako Naruto, již nebude, takže se lidstvo nemůže spoléhat na druhého hrdinu v zářivé zbroji na bílém koni. Nebo snad ano? Pokud ano... pak kdo ním bude?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Kashike Thu Jun 12, 2014 12:54 pm

Dovedu svou malou skupinku budoucích hrdinů do země čaje. Z této země vyjíždí jedna karavana za druhou, protože obchod je hnací motor zdejší ekonomiky. Bylo jen třeba najít tu správnou, která má v plánu cestu až do Iwagakure. Pak už jen stačilo nabídnout se vůdci za nižší cenu než většina ostatních. Možnosti ušetřit za ochranu pár mincí neodolá žádný obchodník...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jun 12, 2014 1:14 pm

Země čaje nebylo špatné místo. Jen tu bylo potřeba najít určitou karavanu, které bychom nabídli své služby. " Měli bychom se ohlédnout po jejich zboží, tak můžeme určit do jaké vesnice mají namířeno. Jen si musíme dát pozor abychom se neprozradili. " Vyhlížel jsem karavanu, která by mohla mířit do Iwagakure. Měli bychom ji najít co nejdřív ať už to máme za sebou.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Gats Terumi Thu Jun 12, 2014 1:37 pm

Ako posledný som dobehol na miesto a rozhliadal sa. Čajová zem bola strediskom obchodu a s týmto plánom som zatiaľ plne súhlasil. Ale niečo mi tu nesedelo. Mali sme sa nechať najať karavane a dôjsť tak do Iwagakure ako žoldáci. Ten plán bol skvelý, až na to že ja som nemal žiadny prevlek...Brnenie ktoré mal môj brat na mne chýbalo. "Hmm, Kashike-senpai. Nechcem zpochybňovať váš plán, ale nemali sme byť všetci prezlečený za žoldákov? Alebo mám zahrať genina na misii?? i Keď si myslím že Iwa teraz nebude vpúšťať dnu ani deti z akadémie."
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Kashike Thu Jun 12, 2014 1:50 pm

Když se Gats připomene, uvědomím si že jsem zapomněl na ten druhý krunýř, co mám pořád v pytli s výzbrojí. Mimo dohled lidí vybalím bágl ve kterém je nárameník, prsní krunýř a 3 obyčejné katany. Krunýř podám Gatsovi a nárameník si připnu. Pak ukážu na zbraně. Račte si vybrat pánové... 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jun 12, 2014 1:54 pm

" Sice už mám jednu okolo pasu, ale čím víc vyzbrojený tím důvěryhodněji budu vypadat jako žoldák " Usmál jsme se a vzal si od Kashikeho jednu katanu, kterou jsem si založil okolo pasu a tak jsem měl už dvě katany u sebe. " Teď jsme tedy vyzbrojeni a připraveni. Můžeme jít na to " dodal jsem a čekal kdo udělá první krok.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Gats Terumi Thu Jun 12, 2014 3:10 pm

Zobral som si hrudný plát, nasadil si ho a trochu si ho poupravil tak, aby mi čo najlepšie sedel. Bol som v podstate ešte dieťa takže bol na mňa veľký, snáď to nebude vyzerať podozrivo. Nebol som zvyknutý bojovať s mečom, takže som si ho len zastrčil za opasok a ďalej som ho používať neplánoval. Prvý krok som nechal na nášho "veliteľa".
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jun 13, 2014 2:46 pm

Karavan zde byla opravdu spousta, opravdu si stačilo jen vybrat. Po chvíli byla vaše skupinka odkázána do mís, kde se připravovala jedna velká karavana do Iwagaure. Přeci jen teď, když je svět opět ve válce, je lepší mít velkou karavanu a ušetřit za několik vojáků na ochranu, než jezdit osamoceně a riskovat, že člověk přijde o veškeré zboží.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Kashike Thu Jun 19, 2014 5:18 pm

Dojdu k vůdci karavany a přátelsky mu zaťukám na rameno. Zdravíčko pane, koukám že vaše vozy přetékají zbožím. S takovou by asi bylo moudré si sehnat někoho na ochranu... nadhodím a čekám jestli se chytne.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jun 19, 2014 7:27 pm

Šel jsem hned za Kashikem, který šel za vedoucím karavany. " Za nějakou pěknou odměnu vás klidně doprovodíme zdali máte zájem " Dodal jsem po Kashikem. Teď už jsem jen čekal zdali naši nabídku přijme nebo ne. Celkem by se nám to i hodilo, jinak bychom museli přejít na plán B. Věřil jsem však, že si nás najmou.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Gats Terumi Thu Jun 19, 2014 7:30 pm

Pomaly som sa postavil za obidvoch jouninov a vyzeral tak ako nejaký podriadený, čo som v podstate aj bol. Nehovoril som nič, nijako som sa netváril. Nechcel som nám túto príležitosť pokaziť, tak som sa len nečinne pozeral.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Jun 19, 2014 7:48 pm

"A přijde ještě sedm trpaslíků nebo už jste všichni?" Zeptal se kupec netrpělivě. Přeměřil si vás pohledem a kysele se zatvářil. "Ještě radši seženu někoho, nevypadáte jako někdo, kdo dostává dost zaplaceno. Proč asi..."
Kupec vám naznačil, že máte naházet věci na vůz a odešel. Po chvíli se k vám přidali ještě další tři a jelo se.
"Musíme vyrazit rychle, Ni-san má kvalitní materiál a já nechci, aby mi přebral zákazníky." řekl kupec.

//přesun karavana do Iwagakure
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Kashike Thu Jun 19, 2014 8:14 pm

Nahodím si bagáž do jednoho z vozů a přeměřím si ostatní pohledem. Ani na chlup se nelišíme což mě těší. Rozestavím oba své chlapy kolem vozu a vyrazíme.

(přesun Iwa)
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jun 19, 2014 11:17 pm

Postaral jsem se o své věci a přesunul jsem se na svou pozici  v karavaně. Konečně jsme mířili do Iwy. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Gats Terumi Fri Jun 20, 2014 5:39 pm

Naložil som na voz zostatok vecí a nervózne si naňho vysadol tiež. Z očí ostatných by som mohol vyzerať ako veľmi zvláštny a nebezpečný človek, ale opak bol skutočnou pravdou. Nad touto úvahou som sa v duchu zamyslel a mierne sa pousmial. Cesta do Iwy bude pomerne dlhá...
//presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Jul 03, 2014 4:01 pm

Do země čaje dorazila sebranka čtyř mužů s hodností chunin. Konohagakure no sato na tom byla v poslední době vážně bídně s přítomnými ve vesnici jouníny, a tak na důležitější mise, nebo na mise, kde bylo potřeba formálně vyšší hodnosti, byla nucena posílat geníny a chuníny. Konohagakure no chuníni byli ale uvědomění důkladně o své roli zde v Zemi čaje. Jejich mise nebyla nijak těžká, měli pouze kontaktovat jistou osobu, na kterou nemuseli ani přímo narazit. Daná osoba totiž svými senzibilskými schopnostmi předčila mnohé. Někde zde v okolí by se měl nacházet tábor přeživších shinobi ze Sora no Kuni. Bylo známo, že se chtějí opět mobilizovat. Nebylo zde potřeba jounina z důvodu obtížnosti mise, ale kvůli té formální části. Přece jen se za vedoucím jiné frakce posílá ze zásady zkušené shinobi, kteří jsou schopni reprezentovat svou vesnici. Chunini toho příliš schopni nebyli. Možná pouze ze stránky toho jak se mají chovat.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Jul 03, 2014 9:53 pm

Jednotky, které byli na hlídce opodál se věnovali pozorování okolí. Spozorovali chunniny okamžitě. S praktickou otázkou co tu pohledávají zkoumali zda.li jsou nebezpeční nebo ne
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Jul 03, 2014 10:03 pm

Chunínové předložili potřebnou propustku se znakem Konohagakure no sato, podepsanou Kentarem. Ještě nebylo veřejně známo nic o Assainově zmizení, ale Kentaro byl znám po celém světě jako člen rady Konohagakure no sato, takže jeho podpis na něco takového postačil. Chunínové se domáhali osobní audience u samotné velké Crystal Takaishi. Očividně ji měli co říct. Kentaro na nich spoléhal a byl znám tím, že ten kdo ho zklame, to má na dlouhou dobu spočítané. Nyní chunínům nezbývalo nic jiného než čekat. Přijde Sora no Kuni Daimyo samotná, nebo zde jejich cesta ještě nekončí a budou muset pokračovat dál do jejího stanu? To se co nevidět uvidí...
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Crystal Takaishi Thu Jul 03, 2014 10:35 pm

Muži na hlídce si je dokonale prohlédli. Prošatili je, a pak teprve uznali že je možné vzít je do stanového města. Všude byla klidná nálada. Dovnitř do stanu se však mohl dostat jen jeden chunnin, proto záleželo na jejich domluvě. Všichni se zastavili před velkým bílým stane s červeným křížem na střeše. Vycházeli z něho a vcházeli do něj různí shinobi s bílými kombinézy a různými znaky vesnic.
"Může jít dovnitř jen jeden." pokynul strážný směrem k chunninům.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Fri Jul 04, 2014 7:12 am

"Takže jsme na místě." Promluvil jeden k ostatním a po tváři mu stekla kapička potu., jakmile došli s doprovodem ke stanu. Dovnitř směl pouze jeden, což situaci komplikovalo, tím že se chuníni neuměli rozhodnout, který pak by to měl být. Mlčky zírali jeden na druhého s očekáváním, že ten právě vejde dovnitř. Pravděpodobně se nikomu z nich dovnitř nechtělo. V poslední době se o Crystal říkalo různé nepěkné věci, a tak ani jeden z nich nesebral tolik odvahy, aby dovnitř vešel sám. Nedocházelo jim ani, že slušností je alespoň dát vědět, že se tam nechystají vejít, a proto bez známek života, postávali před stanem, očekávajíc od jednoho ze svých kolegů, že vejde dovnitř.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Země čaje Empty Re: Země čaje

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru