Seina

Goto down

Seina

Příspěvek pro Seina za Fri Aug 30, 2013 7:57 pm

Jméno: Seina
Věk: 19 let
Pohlaví: ženské
Váha: 54 kg
Výška: 167 cm
Hodnost: Srank / členka organizace Shuuketsu.
Krevní skupina: B
Charakter: Seina je složitá osobnost, která reaguje vždy jinak a své chování dokáže měnit lusknutím prstu. Díky tomu je také skvělá herečka a nachytala už mnoho lidí. Většinou se prezentuje jako agresivní, sprostá holka se kterou si není radno zahrávat. Nebere ohledy na nikoho a jde jí víceméně jen o sebe. I když to tak nevypadá, Seina o věcech často hodně přemýšlí a vše jí zajímá. Ačkoliv nejeví nějaký extra zájem její pozornost upoutá snad každý, protože každý stojí za to aby ho později zkoumala a zkoušela jeho reakce na různé situace. Je jí jedno jestli je okolo ní hodně lidí nebo nikdo, většinou se přizpůsobí a věnuje se svým zájmům.
Vzhled: Seina je poměrně malá dívka s bledou kůží a výraznýma, stříbrnýma očima. Má dlouhé, černé vlasy, které nosí většinou rozpuštěné. Kdo jí chvíli sleduje může v černých vlasech zahlédnout dva červené pruhy. Co u ní není možné přehlédnout, jsou její piercingy. Jeden má v jazyku, dále má Medusu (uprostřed nad horním rtem), Labret (uprostřed pod spodním rtem), dále má Snake bites a piercing v levém obočí. Tím u Seiny piercingy nekončí, další má v uších. Další věcí, které si každé všimne je tetování. Seina má tetování okolo krku, přes pravé rameno až k zápěstí, přes pravý bok a nakonec má jedno u levého zápěstí. Nosí oblečení převážně tmavé barvy, sem tam na sebe hodí něco bílého nebo červeného.
Jakožto Jashinistka mění během rituálu svůj vzhled, její tetování zbělají a stejně tak její vlasy. Další věcí, která se změní jsou oči které z stříbrné přejdou na červenou.

Příběh:
Seina se narodila v Amegakure, jen pár hodin po jejím narození už byla opuštěná. Její matka zřejmě byla příliš mladá a nemohla by se o ní postarat. Seina proto nikdy nepoznala rodinu a ani mateřskou lásku. Nijak extra jí to ale nevadilo, možná, že kdyby měla rodinu dopadlo by to jinak a nebo možná ne. Už jako malá byla hodně temperamentní a chvíli neposeděla. Ráda se pouštěla do konfliktů s vrstevníky i pěstouny.
Když nastoupila na akademii strašně ráda po ostatních házela kuličky z papíru. K pěstounům žádné city nechovala. Často si chodila hrát za brány Amegakure a tam právě poprvé potkala zvláštního muže, který na něco nadával.
Seině tento muž přišel neobvykle zajímavý a přišla k němu. Muž přestal nadávat a začal jí odhánět pryč...jenže to Seinu neznal. Když jí někdo zaujal nehodlala nikam chodit. Nakonec to vzdal a Seina si s ním začala povídat. Postěžovala si na pěstouny a nudu ve vesnici. Chlapíka, který se později představil jako Tenshi očividně zaujala informace, že je bez rodičů a nikdo by jí tedy nehledal. A tak nabídl maličké Seině život plný dobrodružství a Seina neváhala ani minutku.

Genin se ztratil, pátralo se po ní první týden a potom všichni usoudili, že je nulová šance jejího přežití. Seina cestovala s Tenshim a vše bylo v pořádku a skvělé! Než dorazili do opuštěného domu kde jí začal nutit aby trénovala. Seina nechtěla! chtěla dobrodružství a tohle vypadalo jako pěkná dřina. Tenshi jí ale slíbil, že pokud bude trénovat a plnit jeho očekávání dostane dar, který jí bude každý závidět.

Seina pár let trénovala a dělala rituály jako on. Přišlo jí to celé na palici ale hodně od něj pochytila. Například jeho slovník, který zrovna vhodný pro dítě nebyl. Postupně přicházela puberta a Seina jeho slovník převzala úplně. Jediným bohem pro ní byl Jashin a na svůj "nízký věk" (tedy 15 let) měla neuvěřitelnou sílu a výdrž.
Tenshi jí učil jak snášet bolest, protože bolest pro ní bude později prý slastí. Moc mu nevěřila ale dělala co chtěl.

Když byla podle něho připravená přišel na řadu experiment s tajnou technikou. Díky tomu získala nesmrtelnost, její život se změnil. Bolest pro ní opravdu byla spíše slast a zdokonalovala se v boji na blízko. Nic extra zajímavého se nedělo. Později Tenshiho opustila, ani k němu necítila nějaká závazek nebo cit a proto jí to nedělalo problém. Když už jí nemohl víc dát odešla. Bavila se chytáním nukeninů a naháněním hrůzy náhodným lidem, které potkávala. Později potkala Hebiho, který o její schopnost projevil zájem. Nemohla nic ztratit a jediné co chtěla od  něho bylo to aby jí slíbil zábavu a dobrodružství jako kdysi Tenshi.

Body a techniky
Ninjutsu: 5
Taijutsu: 5
Genjutsu: 3,5
Inteligencia: 2
Sila: 5
Rýchlosť: 5
RP: 2
Chakra: 4
-- 31,5 spolu --

Rychlá regenerace.
Základní E
Jujutsu: Shiji Hyōketsu - S


Výbava: Skládací kopí, Velká sekera a Sanjin ne Ōgama.
avatar
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Seina

Příspěvek pro Assasin Senju za Fri Aug 30, 2013 8:46 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru