Seiji

Goto down

Seiji

Příspěvek pro Seiji za Sat Aug 31, 2013 1:15 pm


Jméno: Seiji
Známý jako
„Chimamire no Kiba“ Krvavý Tesák
Hodnost: S-rank
Původ: Neznámé
-> Organizace: Shuuketsu

Věk: 20
Narození: 13.12.
Pohlaví: Muž
Elementy: Raiton, Doton
Klan: ---
Kekkei genkai: Senninka Mutagen
Sensei: ???Charakter:
Tento mladík má na první pohled ničím zvláštní povahu. Na široké okolí totiž působí jako obyčejný kluk. Je sám sebou, na nic si nehraje a je zdravě sebevědomý. Nicméně nepatří mezi ty, které by si každý zprvu oblíbil. Jako největší „slabina“ může být uvedena jeho náladovost. Nálada se mu mění prakticky náhodně– po ránu, po nepříjemné události, anebo třeba z ničeho nic. Někdy je plný energie a milý, jindy zase mrzutý a chladný.  Někdy uzavřený ve svém světě, jindy společenský. Užívá si svého vlastního klidu a rád si sem tam do někoho rýpne. Nemá zrovna v lásce lidi, kteří jsou až příliš hlasití, když to není potřeba. Takové ty ukřičené typy, kteří nejsou schopni ubrat na tišší příjemnější tón. Spoustu jeho myšlenek si nechává pro sebe a často je těžké analyzovat, co se mu vlastně honí hlavou.
Na otázku, jestli je zlý či hodný si musí každý odpovědět sám.


Vada:
Trpí duševním onemocněním – rozdvojenou osobností. Jeho druhé já, které je většině skryté. Démon, který se dostane napovrch jen výjimečně a je silou vůle potlačován.  Od malička trpěl záchvaty agrese a zuřivosti. Od malička, ale ne od narození. Až postupem času jeho zážitky a psychický tlak vybudovaly to, co je v něm teď. Mluvíme o stavu, do kterého se může nechtěně dostat, pokud se ocitne ve stresové situaci nebo při nejistých emocích. Pak už to není on, ale monstrum v něm, které touží po odplatě, utrpení a obětech. Stane se z něj zvíře. Není k zastavení, dokud sám nevychladne. Dosud se nenašel nikdo, kdo by byl schopný jeho běsnění utišit. Ti, kteří to zkusili násilím už nejsou mezi námi. Ti, kteří to zkusili diplomaticky už nejsou mezi námi.
Osud ho vyslal na cestu samotáře. Nechtěného psa, který brouzdá světem. Až jednou někoho potkal a vše se změnilo.

Boj:
Preferuje boj na blízko, ovláda perfektně ninjutsu a taijutsu/kenjutsu. Jeho slabinou je genjutsu - proti zkušenějším soupeřům musí spoléhat na pomoc 'zvenku'. Díky tvrdému tréninku, který podstoupil si vypiloval sílu i rychlost na vysokou úroveň. Je schopný myslet rozvážně a takticky, nicméně jen sám nebo v malé skupince. Pečetě skládá chvalitebnou rychlostí a s chakrou si vystačí na dlouhé těžké boje.
Minulost:
Narodil se na pátek 13. v prosinci v malé osadě kdesi vysoko v horách lidu, který z nového přírůstku nebyl nijak nadšený. Matka zemřela při porodu. Nechali ho vyrůstat bez péče, musel se starat sám o sebe a jediný kontakt, který s otcem míval, byly bolestivé rány a tresty za věci, které neměl vůbec na svědomí. Ostatní děti v jeho věku se k němu chovaly jako k odpadu. Všechna vina z průšvihů padala na něj a on byl vždycky ten, který dostal patřičně napráskáno. Nenáviděla ho celá vesnička, i když k tomu vlastně neměl nikdo pádný doložený důvod. Bylo to kvůli pomluvám, které kolovaly – říkalo se, že se jeho matka spustila s někým mimo osadu, porodila dítě a byla za to potrestána. Jiné říkaly, že ten kluk byl démon, který pohltil matčinu duši. A byly další a další. Nebylo jasné, jestli nějaké z tvrzení bylo pravdivé, ale rozhodně nebylo doložené. On to slýchaval ze všech stran, šuškaly si to nejen dospělí, ale i jejich děti, se kterými se často setkával. Šikana pokračovala a on byl na úplném dně. Jednoho dne tyto zvěsti nezvládl překousnout jeho otec a začal brát svého syna jako chodící ostudu, s kterou musí jednou pro vždy zkoncovat. Rozhodl se ho zabít. Kluk se ale nenechal, taky už všeho měl dost… rozzuřeně se proti otci rozběhl a s trochou štěstí se mu podařilo většího soupeře srazit na zem. Katana zazvonila o stěnu krbu a kluk se k ní hbitě dostal. Pevně ji uchopil a začal sekat. Starší muž nejdřív hlasitě naříkal a křičel o pomoc, avšak ne nadlouho. Jeho tělo bylo znetvořeno k nepoznání, už byl mrtvý, ale kluk stále mával ostřím. Udýchaně se zastavil a ohlédl. Na dveře někdo bušil a zpoza dřeva se  ozvalo několik pobouřených hlasů. Kluk proskočil oknem ven z chatrče. Ozvalo se několik výkřiků a svištivých tahů. Dal se na útěk…


~~~


Probudil se v příjemném teple za zvuku praskajícího dřeva v krbu. Opatrně rozlepil oči a rozhlédl se po místnosti, ve které se nacházel. Byla to srubová chata podobná té, ve které se narodil. Nejdřív se lekl a prudce vstal z lůžka. Nevěděl, co si má myslet. Jeho pohyby ale zastavila starší žena a s uklidňujícími slovy ho nechala opět se položit na polštář. Nevěřícně hleděl na její obličej, neznal ji, dnes to bylo poprvé, co spatřil tuto tvář. Přiložila mu bylinkový obklad na rameno. Pocítil jemné pálení, tak se prohlédl. Uviděl stopy po tesácích. Žena mu vysvětlila, že ho našla napůl zasypeného do sněhu a právě včas zastavila tlupu vlků, kteří ho chtěli ukořistit pro sebe jako večeři. Potom povídala dál a dál, až chlapec nakonec usnul.
Tímto začla další etapa jeho života. Žil s touto ženou, která ho začala trénovat a učit novým věcem. Nejdřív to byl boj se zbraněmi, výdrž, ale třeba i taktizování a schopnosti přežít v divočině. Později, když se ukázal jeho potenciál, zasvětila ho do síly ninjů. Také mu ukázala vlčí smečku, se kterou už se jednou v životě setkal. Ukázalo se, že tyto šelmy sídlily zde – hluboko v horách - odjakživa a za ta léta stvrdili kontrakt s jedinou ženou, kterou přezdívali Krvavý Tesák. Přijali ho za svého. Tak se tento chlapec dostal ke svému Kuchiyose. Brala ho jako syna a on ji jako ztracenou matku. Strávili tak mnoho let, nerušeni okolním světem v naprosté harmonii. Nic jim nescházelo. Jednoho dne už matka začala ztrácet síly, dostihla ji vyčerpávající nemoc, která ji upoutala na lůžko. Od té doby už odrostlý mládenec zůstal ne všechno sám, bylo mu osmnáct a co se naučil, dokázat plně zužitkovat. O matku se staral, jak jen to šlo a byl vděčný za každý okamžik s ní.  V devatenácti letech se vydal na lov do lesa. Byl úspěšný a domů se vracel s pěknou kořistí. Čím víc se blížil zpět k domu, dostávalo se mu zvláštního tušení. Něco nebylo v pořádku, přidal do kroku a zatím nad tím zavrtěl hlavou… Dveře byly vyražené, matka ležela s hromadou bodných ran v kaluži krvi uprostřed místnosti. Odhodil úlovek na zem a schoulil se k ní se slzami v očích. Naříkal a litoval toho, že tu nedokázal být o okamžik dřív. Pak náhle přestal, chtěl se pomstít a věděl komu. Vražednou zbraň poznával, znal i její původ – jeho rodná vesnice. Věděl ale, že ještě není čas, prozatím…
Vydal se na cestu a dva roky se toulal, sílil a poznával nové. Naučil se věcem, které mu byly doposud skryty, mnohé zažil a zjistil, jaký vlastně okolní svět je...


~~~


Nadešel čas pomsty, po které tak dlouho prahnul. Jistý svými schopnostmi. Selhání pro něj nebylo možné. Zahalený v kápi se procházel vesnicí, kterou si ze vzpomínek pamatoval jen matně. V jejím středu se zastavil. Doposud tu procházel jako stín, ale jakmile odhalil svou tvář, lidé okolo něj začali panikařit, jiní zalarmovali celou vesnici, až tu opravdu byli všichni. Křičeli a nadávali, pro něj byli pouze jako ozvěna v dáli, které nevěnoval pozornost. Mlčel a hleděl do sněhu pod sebou, kdo ví, co se mu honilo hlavou. Náhle byl zasažen šípem zezadu do jeho levé ruky. Bylo to kvůli tomu, že byl nepozorný, nebo byl neschopný takový útok vycítit, anebo to plánoval? Usmál se a zvedl pohled na ty okolo.
V tu chvíli se  u něj projevila síla, kterou dosud nepocítil. Síla, která ho pohltila stejně jako jeho druhá osobnost. Byla to krev jeho pravého otce, která v něm kolovala. Prokletí, které čekalo na správnou chvíli, aby se mohlo ukázat v plné síle smíšené s chtíčem po spravedlnosti. Jeho tělo se měnilo a stejně tak i některé vlastnosti. Byl rychlejší, sijnější, zbystřené smysly a jeho rána se zhojila neuvěřitelnou rychlostí. Začal zuřit a katanou trhat trupy nepřátel okolo. Sníh kolem se rázem zbarvil do rudého závoje… Bylo po všem. Naživu tu nezbyl nikdo kromě něho. Opřený o skálu bušil do kamene a vybíjel poslední střípky zlosti, už byl skoro zpátky. Zavrtěl hlavou a prohlédl si ruce. Byly zmáčené v krvi lidí, které tu teď chladnokrevně zabil. Nejistý z toho, co udělal, z nově získané schopnosti, se s leknutím hbitě otočil za sebe. Stál tam muž s dlouhým jazykem. Slizce si olízl rty a temně se usmál…Výbava - Supervibrato Lightning Release Sword, ZVN
Techniky:
Raiton: Sandāboruto
Raijū Hashiri no Jutsu
Raiton: Shichū Shibari
Raiton Kage Bunshin

Doton: Doryūheki
Doton: Moguragakure no Jutsu

Kuchiyose no Jutsu (vlci)
Doton: Ganban Kyū
Shunshin no Jutsu
Sōshuriken no Jutsu

" Senninka "


Naposledy upravil Seiji dne Sat Aug 31, 2013 3:02 pm, celkově upraveno 4 krát
avatar
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Seiji

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Aug 31, 2013 1:36 pm

Chybí techniky

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Seiji

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Aug 31, 2013 3:02 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Seiji

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» Seiji

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru