Airis Tooya

Goto down

Airis Tooya

Příspěvek pro Airis Tooya za Sat Aug 31, 2013 2:09 pm


„Zbabělci umírají často ještě před smrtí, hrdinové okusí smrt jen jednou.“


Jméno: Airis
Příjmení: Tooya
Pohlaví: Žena
Věk: 23 let
Hodnost: S-rank/Shuuketsu
Klan: Tooya
KG: Chiton (krev)
Výška: 167cm
Váha: 51kg
Krevní skupina: 0+
Elementy:
Suiton
DotonPovaha:
Airis je typ člověka co moc nemluví a spíš jen poslouchá...no poslouchá, trpí ty kecy kterýma je člověk obdaruje. Nemá žádné vychování, odejde klidně i během boje, jakoby se nic nestalo. Je dost tvrdohlavá a arogantní. Jenže nebyla vždy taková. Má i svou dobrou stránku, kterou ale nikomu neukazuje. Jen málo lidí jí v životě přirostlo k srdci a jednou z nich je i její malá dcerka, o které ale nikdo neví, taky že to je utajené. Airis také nemá oblíbenou a neoblíbenou věc. Dalo by se říct, že nemá ráda nic, až na sladké. Když jí dá někdo něco sladkého, dokáže být na pár minut i milá a naslouchavá. Rozhodně se nesere s lidma, takže když jí někdo naštve, skončí ve zdi nebo na pitevně. Airis taky nesnáší když jí někdo něco řekne aby udělala...takže rozkazy. S těmi má docela problém, ale když už, tak to prostě splní. Ona se nerada dohaduje nebo vybavuje, takže bez keců a s xichtama to udělá. Když už nějaká slova prohodí, většinou to bývají citáty, i když.,..to je jen podle její nálady. Úsměv na ní spatříte jen když bojuje, a to je spíš takové psycho...než sladký úsměv.

Vzhled:


Schopnosti:
Airis je typ co se nerozrušuje, takže vždy si zachovává chladnou hlavu. Je dost ohebná a hlavně má dobré intuice. Když s někým bojuje, tak čte jeho schopnosti, jako by měla Sharingan, i když ne tak účinně. Jednoduše...Když vidí nepřítele bojovat i kratší dobu, ví jak reagovat, má fotografickou paměť, takže je i chytrá. V boji si chystá také strategii, často si s nepřítelem hraje, jakoby to byla nějaká její kořist. Má problém, když má bojovat proti někomu kdo se zaměřuje s bojem ve vzduchu. Takže takový dávný Deidara by pro ní byl velmi silným soupeřem. Nesnáší blesky. I když žila v Kumogakure no Sato kde se stala shinobim, tak se jí nelíbí. Tak další dobrá schopnost je vaření. No ne fakt, u mí parádní palačinky, takže o sebe se postarat taky dokáže. I když nemá už energii, tak z posledních sil se snaží vyhrát, ať to stojí co chce. Její jediný problém je ten, že své pocity umí schovávat tak dobře, že se obává, že se jí tvoří dvojí osobnost.

Body:
Ninjutsu: 4,5
Taijutsu: 5
Genjutsu: 4
Inteligencia: 3
Sila: 4
Rýchlosť: 5
RP: 2
Chakra: 4

Techniky:
Klanu Ochita...sepíšu je.
Historie:
Airis neměla lehký život. Její dětství bylo jedním velkým fiaskem. Její rodiče byli nukenini, co zabili nespočet lidí. Jenže i přes to, že to vypadalo, že nemají nic, na čem by jim záleželo, zrodila se malá Airis. Dítě, které milovali oba dva, byl to jejich talismánek lásky a nechtěli aby dopadla jako oni. Jako zrůdy, co si neváží žádného života...až do teď. Její život pro ně byl hlavním a proto obětovali ten svůj. Žili v horách u Iwagakure no Sato, kam se jen málo shinobi dostalo a proto jí donesli do nejvzdálenější vesnice...Do Kumogakure no Sato. V henge no jutsu dali malou holčičku do opatrovnictví starého Raikageho. Jenže se při tom stalo něco, co nikdo nečekal. Henge no jutsu bylo prokouknuto a její rodiče na místě zabiti s tím, že svůj život vložili do Airis. Přáli si, aby měla hezký život...jenže to se mýlili. Raikage se Airis sice ujal, jenže jí nesnášel. Na to, že to byl moudrý muž, který chtěl pro lidi jen to nejlepší, tato dívka byla potomek lidí, co mu povraždili půlku rodiny, jak jí mohl milovat...jak jí mohl přivítat mezi ně. Nešlo to!
Právě proto Airis nedaroval ani kapičku lásky, vyrůstala s chůvou, která nevěděla ani kdo je, proto si jí hned zamilovala, ale šlo vidět, že Airis o ní nejeví ani nejmenší zájem. Po celý svůj dětský život se snažila, aby o ní "otec" projevil alespoň trošku zájem, aby se na ní alespoň usmál...neudělal to, nikdy. Věděl že tato dívka je prokletá a proto do ní v šesti letech zapečetil monstrum. Zapečetil do ní Hachibiho. Monstrum, kterému byla podobná ona. Věděl že její klan je silný a že to zvládne. Jenže...byl starý a dělal věci, kterému hodně lidí zakazovalo...Byl už arogantní. Airis nepoznala lásku. Díky tomu ho začala věkem nenávidět, stejně jako on jí. Navíc to co jí udělal...teď už i její chůva se k ní otáčela zády. Ze vzteku a zoufalství se projevila její chuť. Její chuť po krvi. Její oči ale nebyly rudé jak každého člena...byly zlaté, zářivé a zlaté. V den...zrovna v den, kdy starý Raikage umřel, začala běsnit. Zabila nespočet shinobi v Kumo a utekla...Bylo jí 10 let. V mladém věku se stala hledaným nukeninem, který v sobě držel poklad Kumo a to vše jen pro chyby jednoho dědka.
Uběhlo spoustu let. Airis dosáhla 15 let, za tu dobu vykradla několik Arichivu, aby se dozvěděla co nejvíc o svém klanu. Ukradla jejich techniky a neučila se svou žízeň ovládat. Těch několik let neochutila ani jedno běsnění. Nic, jakoby v ní Hachibi ani nebyl. Jenže Kumo se nedala jen tak odbýt a proto pátrání po celá ta léta bylo aktivní, takže Airis neměla ani chvilku volného času, jen utíkala a přežívala z krve ostatních lidí. Nemluvila, její pocity byly zatlačeny někam hluboko, neusmívala se, neplakala.
Naučila se několik nových technik, stala se už v tak mladém věku velmi nebezpečnou a to nemluvně o tom, kolik lidí mělo otisky jejich tesáků. Airis se stala nebezpečnou i sama pro sebe. Hachibi byl chytrý a věděl, kdy je správná příležitost pro to, aby jí využil. V jejich 18 letech se setkala s jednotkou shinobi z Kumo. Co jí přišli unést a vrátit tam, odkud utekla...říkali tomu domov. Ty kecy jí totálně srali. Hachibimu se její přístup líbil a tak jí v boji pomohl. Airis začala běsnit. Tak jako nikdy před tím, chakra se jí hromadila extrémně rychle, že během vteřiny zabila celou jednotku. To ale nevěděla, že nejsou sami. Několik lidí z Kumo po tu dobu chystalo pečetě a uvěznilo jí v bariéře. Před ní se objevila nová Raikage, žena, kterou nesnáší. Hachibi z ní byl odebrán a její srdce přestalo bít...Teda, oni si to alespoň mysleli. Po několika hodinách, kdy jí byl Hachibi odebrán uviděla kolem sebe mrtvá těla plná krve. Normální člověk by něco takového nepřežil. Ona se ale zapradala bohovy smrti. Napila se krve a to jí umožnilo zůstat naživu. Sice byla vyčerpaná, ale žila. Právě v ten den se objevil muž. Měl plášť co něco naznačoval a vzal jí pod svá křídla. Po několika dnech se probudila a zjistila, že se stala členkou organizace Shuuketsu. Zalíbilo se jí to a proto se s ní hned ztotožnila. Teď už měla to co chce, povolení k zabíjení a při tom ochranu.


Jenže ty léta tam, si taky vybraly svou daň. Airis, ta která nikdy nikoho nemilovala, okusila něco, co jí bylo tak dlouho odepřeno. V oragnizaci byl jeden muž, který po ní stále pokukoval, začali se víc bavit a byly spolu v týmu. Ten muž se jmenoval Taoki. Právě tento muž, jí dovolil něco, co jí bylo zakázáno. Airis pocítila teplo uvnitř sebe a zamilovala se do něj. Taoki byl laskavý, milý a na ní tak moc hodný...vůbec nebyli stejní a při tom si byli tak moc podobní. Airis to nepochopila, ale rozhodla se mu naslouchat a nechat ho, aby si s ní dělal cokoliv se mu zlíbí. Právě toto se ale nelíbilo jejich...vůdci. Jejich láska byla tak pevná, že z ní vzešlo mnohem víc. Malá holčička...Byl to symbolem jejich lásky? Ano, to byl, ale taky symbolem jejich zkázy. Nikdo se to nesměl dozvědět. Airis byla v koncích. Neměla ponětí co má dělat. Má si jí nechat? Taoki...po nějakém čase kdy byli spolu se stalo něco co jí změnilo navždy. Taokiho zabila elita shinobi, když se snažil jejich maličkou ochránit. Airis to zlomilo, dokonale jí to odzbrojilo a věděla že takto to nepůjde. Aby zachránila život bytosti, která jí zbyla. Aby ochránila to jediné dobro co za svůj život udělala, jí předala rodině v jedné z vesnic. Věděla, že jedině takto bude malinká v bezpečí. Ale jak bylo řečeno...změnilo jí to život. Od té doby neexistoval nikdo...koho by milovala. Stala se loutkou ve válkách, stala se z ní zrůda, možná i větší, než když byla Jinchuuriki.


Naposledy upravil Airis Tooya dne Tue Sep 24, 2013 6:39 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Tooya

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Aug 31, 2013 11:54 pm

Jelikož tu nebudu, takže POVOLENO po povolení technik, můžeš hrát ^^

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru