Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 19 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Aug 29, 2015 9:30 pm

Aby jsem se přiznala, tak jsem opravdu nevěděla co dělat. S někým takovým jsem se ještě nesetkala, obzvlášť ne v shinobi světě. Bylo to trochu zvláštní, že se někdo takový stal shinobim a nervově se hroutí před ostatníma. Naštěstí jsme tu byli jen my dva a tak jsem se ho rozhodla obejmout a utěšit. " Nezáleží jestli jsi dobrý nebo špatný. Buď sám sebou a ostatní tě přijmou takového jaký opravdu jsi. " Nevím zda to pomohlo, ale snažila jsem se. Nebyla jsem zrovna moc na utěšování. V podstatě jsem opakovala matčina slova, když jsem byla ještě malá kunoichi.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Sat Aug 29, 2015 9:45 pm

Její objetí mi docela pomohlo.Uklidnil jsem se.Své objetí jsem pustil a seděl jsem vedle Shiranui a naše těla byla přímo vedle sebe.Moje povaha byla zvláštní, ještě jsem se hledal.Svým způsobem jsem byl sobecký a od těch se čeká odměřenost, jenže jsem ještě nenalezl svojí spokojenost, ještě jsem nebyl schopný si svůj život zařídit tak, abych mohl být v klidu a vše pouštět nepovšimnuté.Byl jsem sice shinobi, ale mimo boj jsem zatím byl strašný melancholik.Po chvilce jsem se úplně uklidnil a řeknu směrem před sebe i když Shiranui seděla vedle mě:,,Nepůjdeme už domů?A co dál vlastně, potkáme se ještě někdy, rád bych tě poznal ve tvojí silnější stránce, řeknu trochu zlověstně.Pak přemýšlím o tom, jaké by mohli být její bojové schopnosti.Bylo mi jasné, že je silnější než já, ale chtěl jsem vědět do jaké míry.Chtěl jsem si vyzkoušet novou techniku a třeba najít učitele a někoho s kým budu moct trávit svůj čas a nakonec hodit starosti za hlavu.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Aug 29, 2015 10:06 pm

" Ty už chceš jít domů? " Sice to řekl, ale i tak jsem se zeptala. Spíš taková řečnická otázka. Možná už fakt bylo docela pozdě, což mě moc ještě nepřipadalo, noc je ještě mladá. " Mou silnější stránku? Jen abys toho pak nelitoval. Můžeme se tu zas někdy sejít. Pokud nedostanu misi tak budu určitě tady " Usmála jsem se a dala mu odpověď, kterou chtěl. Dlouho jsem však nebyla doma, chtělo by to tam taky trochu uklidit.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Sun Aug 30, 2015 8:45 am

,,No já.'' chvíli se odmlčím ,,Už je docela pozdě, ale klidně tu zůstanu.'' řeknu a usměji se.A tak se během poloviny oblékání zastavím a vrátím se zpět do vody.,,Co máš vlastně za hodnost?'' zeptám se uctivě a vyslechnu si její odpověd s nadšením.Užívám si krásné noci, ve které jsem byl víc doma než v den.Sice jsem nebyl emocionálně silný, ale rozhodl jsem se, že to změním.Musím se stát silným, jsem přece shinobi.Vše toto mi v hlavě projede během pár sekund a já se usměji pravou radostí a jsem přepraven zde strávit celou noc děláním blbostí.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Aug 30, 2015 9:03 am

" Jounin " řekla jsem udiveně, jelikož jsem to už dávno řekla, když chtěl slyšet něco o mě. Nejspíš ho to nudilo a tak druhou polovinu neposlouchal. Alesoň o něm vím něco dalšího a vím co od něj mám očekávat v budoucnu. " Říkala jsem to přece předtím, pamatuješ? " Radši jsem mu to připoměla a zároveň na to upozornila. Třeba se z toho poučí kdo ví. Zatím jsem doplavala ke břehu a opřela se. Chvíli se nepohybovat a jen relaxovat občas neuškodí. Sice takové místo je v pramenech, ale voda s normální teplotou je lepší.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Sun Aug 30, 2015 9:14 am

,,No, víš, já často zapomínám.Jsem na todle děsný.''řeknu jí se smíchem a také se opřu o kraj rybníčku.Na rukou a nohou se mi už dělají takzvané varhánky, ale to mi bylo jedno.Potřeboval jsem hlavně odpočinek po mém tréninku a ten zde byl dokonalý.Zavřel jsem oči a přemýšlel jsem.Přemýšlel jsem o budoucnosti.O mojí budoucnosti.Co bych mohl být a co bych chtěl být.Chvíly jsem nad tím přemýšlel a v hlavě si to srovnával.Chtěl jsem se stát vždy nejlepším, ať už na farmě nebo ve všelijakých soutěžích, tak proč ne v shinobi světě.Chci se stát Hokagem, tím nejsilnějším a nejmoudřejším z nich.To je sen hodný mě, člověka, který o vše přišel.Všechnu lásku a respekt získám zpět a stanu se tím, který svou vesnici miluje ze všech nejvíce a kterého svá vesnice respektuje ze všech nejvíce.To je můj cíl.To je můj sen.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Aug 30, 2015 9:44 am

Popravdě jsem teď nevěděla co dělat dál. Kdyby tu bylo víc lidí, určitě by se něco vymyslet dalo, ale takhle to bylo dost obtížné. Možná, že jsem ho měla nechat jít domů a jít také k sobě domů. Možná bych se pak alespoň mohla vyspat ve své pohodlné posteli a ne pořád jen na cestách nebo v jeskyních. Každopádně jsme bylii zde a relaxovali ve vodě. Nebylo nic k dělání.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Haki Sun Aug 30, 2015 3:49 pm

Už bylo pozdě, noc se krátila a já se ještě plánoval vyspat.
,,Děkuji za dnešek, bylo to super seznámení.'' řeknu a vylezu z vody.Obléknu se a před odchodem Shiranui zamávám a vydávám se ulicemi domů.Cesta nebyla zrovna krátká.Probíhal jsem skrze různé části měst, která měla různé pověsti.Během cesty jsem potrefil na jednu sámošku, kde jsem si koupil nějaký levný instantní rámen a doběhl domů.Tam jsem se svlékl a oblečení kopl do rohu.Dám vařit vodu na rámen a mezitím se jdu opláchnout do sprchy.Voda je již nachystaná a já zaliji rámen a musím čekat 3 minuty.Toto čekání si většinou zpříjemním koukáním na televizi nebo něčím takovým, ale dneska jsem si musel trochu poklidit.Udělal jsem bleskový úklid a během tří minut přesně jsem byl hotov a nahý jsem se dal do svého rámenu, kdyby někdo šel okolo, tak si určitě říká, jaký jsem úchyl.Nicméně, dojedl jsem a vše po sobě zase uklidil.Pak jsem únavou upadl do postele a okamžitě na místě usnul.
/Přesun
Edit1
Doběhnu na cvičiště a rád jí zde vidím.Není ovšem čas na otálení, tak hned spustím.,,Honem za mnou, musíš nám pomoct, po cestě ti to vysvětlím.''Otočil jsem se a opět jsem vyběhl.Skoro hned se za mnou vydala i Shiranui a po cestě jsem jí vysvětlil, že nějaký Uchiha útočí na jednu  vysoko postavenou stařenku a už se to toho zapojil další, a že tam bude určitě potřeba další člověk.Doběhneme na střechu nad ně a tam opět zapálím své kunaie a řeknu.,,Jsme tu.'' a čekám na střeše.
/přesun

Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Thu Oct 15, 2015 5:54 pm

Pomalu ale jistě se dostávám na místo které jsem znal už velmi dobře. Trénuji tu poměrně často a je to moje nejoblíbenější místo pro tréning. Miluji vůni přírody a poslouchání všelijakých zvířat když medituji a koncentruji se, a právě proto jsem si i pro dnešní den vybral právě toto místo. Jako obvykle jsem prvně spatřil tři větší dřevěné kůly trčící ze země. Po nějaké chvíli jsem se zastavil a nachystal si své vybavení (Kunaie, shurikeny a výbušné lístky).
Poté co bylo vše připraveno tak jak má jsem si sedl na zem a začal se velice soustředit.
Po asi deseti minutách plného soustředění jsem dal ruce k sobě do stavu pečeti a zvolal jsem. Byakugan !.. Poté jsem otevřel oči a všude pod očima mi vyskočily žilky. Nevypadalo to nic moc ovšem pohled očima byl k nezaplacení. Vyděl jsem naprosto všechno, například laň která ladně utíkala mezi stromy směrem k jezeru které bylo kousek ode mne. Chvíli jsem koukal kolem sebe zda je vše v pořádku a když bylo můj Byakugan mi opět zmizel z očí. Za chvíli jsem vstal a začal jsem bouchat do dřevěného kůlu a cvičil Jüken
.
Ještě chvíli jsem takto trénoval ovšem poté jsem zasadil obrovskou ránu kterou jsem kůl přerazil. Měl jsem dost a proto jsem si svlékl triko a šel se proběhnout na vodu, jezero bylo klidné protože ani trochu nefoukalo. Začal jsem bojovat proti obyčejnému vzduchu a proto to proto abych koncentroval postoj svého těla. Po tréningu jsem byl dost zpocený a unavený a proto jsem přestal kontrolovat svojí chakru a já spadl do jezera. Zaplaval jsem si až k břehu kde jsem se znova oblékl a dal si svůj oblíbený čaj který jsem nesl v košíku cestou sem.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Fri Oct 16, 2015 11:07 am

//Přesun !
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Ryuuk Fri Oct 16, 2015 6:19 pm

Po dlouhé době jsem zašel na cvičiště. Chtěl jsem trochu procvičit svoje kosti a svaly. Byly trochu zanedbávané poslední dobu. Poslední dny jsem pomalu nevyšel z nemocnice. Bylo toho na mě trošku záběr,ale díky bohu jsem to zvládl.
Přišel jsem k jednomu stromu a tam si položil své věci. Pomálu jsem z klusu přešel na běh. Když jsem se potřebně proběhl, začal jsem se rozcvičovat. Začal jsem od hlavy,horní končetiny,trup a potom dolní končetiny. Rozcvičku jsem měl za sebou. Vzal jsem si svoje věci a přesunul jsem se ke cvičném panákovy.
Pohodil jsem je poblíž panáka a začal s údery a kopy. Šlo mi to celkem dobře, tedy jsem si to myslel. Nebyl jsem zrovna nejlepší na taijutsu,ale musel jsem nějak bránit. Jsem sice zdravotnický ninja,ale může přijít situace,kdy se budu muset bránit. Moc technik k bojí jsem neuměl,vlastně byly jenom dvě. Ale když se je naučím dobře používat, bude to stačit.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 19 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru