Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 4 z 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 4 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Sep 29, 2013 12:31 pm

Bože, si taký surový. Na malé mača používať Kanashibari, sa nehambíš? Spražila som ho karhavým pohladom, samozrejme že som to videla! Mača by len tak z ničoho nič nestuhlo, že? Vzala som si od neho nežne do pravej ruky to mača a začala ho škriabkať za uškami, na čo začalo priasť. Sadla som si na zem, obe mačiatka položila na zem. Neutiekli, ale znova sa o mňa začali obtierať, aké len boli roztomilé! Dobre, ale buď trochu jemnejší prosím, tie mačiatka budú mať z teba traumu. Na chvílku som sa ešte postavila a priložila svoje ruky obalené vrstvou zelenej chakry na tie jeho, ktoré mal doškriabané. Keď som si už bola istá, že ich má v poriadku,začala som sa znova venovať tým dvom malým chlpatým klbkam. Jedno mača je na strome. Kývla som hlavou smerom k jednému stromu, pričom som škrabkala na bruchu jedno z mačiatok.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Sep 29, 2013 12:54 pm

Chiyo si jen odfrkla. Tak podřadní tvorové si nezaslouží jemnost. Řekla se znechucením v hlase. Já se poškrábal na hlavě a pokrčil rameny. Já a kočky spolu moc nevycházíme. Zato ony s tebou zjevně ano. Pousmál jsem se a podíval se na strom. Rukou jsem pokynul Chiyo a ta s lehce pomstychtivým pohledem vzlétla ke stromu. Ozvalo se ostré kráknutí a z větví spadlo kotě... přímo mně do náruče. Zkusil jsem ho pohladit, co na tom je, ale drahé kotě se mi odvděčilo zakousnutím do prstu. Hekl jsem bolestí, chytl ho za zátylek a syčící ho odnesl Fuu. Jop, nemají mě rády.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Sep 29, 2013 5:14 pm

Chiyo som ignorovala. Si im nesypatický... Uškrnula som sa, pričom som jedno mača poškrabkala po hlave a o ono spokojne zapriadlo. A takýmto spôsobom chytania ich si ich určite nezískaš. Myslela som tým to zhodenie pomocou jeho vrany z konára, na ktorom kučalo. Ani sa nečudujem, že ťa uhryzlo, keď je tak kvôli tebe podráždené! Vzala som si od neho ďalšie mača, stačilo ho poškriabkať za uškami a už bolo pokojné ako baránok. A to posledné je... Porozhliadla som sa okolo a pohľadom zavadila o noru, do ktorej sa to mača práve snažilo vopchať. Zrejme si tam našlo nejakého potkana. Tam... Ukázala som tým smerom, odkiaľ sa odrazu začalo ozývať syčanie, zlostné mňaukanie a piskot.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Sep 29, 2013 5:23 pm

Ani si je nechci získat. Zabručel jsem a s povzdychem se vydal k noře. Dal jsem Chiyo rukou pokyn, ta do nory vlétla a brzy odtamtud vylétlo s řevem kotě, Chiyo a potkan. Instinktivně jsem skočil po kotěti a jemně ho přimáčkl k zemi. Touchdown! Křikl jsem a vzal ho za zátylek. Donesl jsem ho Fuu a s povzdychem pozoroval honičku Chiyo a potkana. Chiyo~, nechci nic říkat, ale máš křídla, že? Hodila po mně vražedný pohled a vzlétla. Potkan na ni párkrát štěknul a vrátil se do nory. Chiyo mi přistála na hlavě a vytrhla mi pár vlasů. A dříve jsi mi to připomenout nemohl? Sykl jsem bolestí a ohnal se proti ní rukou. To Chiyo dostalo z mé hlavy a se zlostným zakrákáním zmizela v obláčku dýmu. Někdy...někdy mám pocit, že bych chtěl raději něco jiného než vrány. Povzdechl jsem si a otočil se k Fuu.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Sep 29, 2013 5:30 pm

Mačiatka až vyskočili do vzduchu, keď sa celým cvičiskom ozval výkrik. Rýchlo sa za mňa skryli a vykukovali spoza mňa, vražedným pohľadom si premeriavajúc Katashiho, ktorý tak škaredo s ich súrodencom zaobchádzal. Ako by naňho každú chvíľu chceli skočiť a vyškriabať mu oči.
Jemne som si k sebe mača privinula, čím som mu naznačila, že je všetko v poriadku a že sa už nemusí báť. Upokojilo sa, prestalo prskať a hádzať sa na všetky strany. Zdvihla som pohľad ku Katashimu. Tak teda ich máme všetky. Počkáme na Raikiho? Páč ich všetky štyri naraz nemôžem vziať a teba príliš v láske nemajú.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Sep 29, 2013 5:35 pm

Podíval jsem se na Fuu a pokrčil rameny. Asi to je nejlepší nápad. Sedl jsem si do bezpečné vzdálenosti od ní a od koťat a opětoval jsem jejich vražené pohledy. Já za to nemůžu. Prostě je nemám rád. Přeměřil jsem si je pohledem. Moje zvířata jsou vrány, ne kočky. Dodal jsem další argument a opřel hlavu o strom. Jen jsem se tak díval na oblohu a přemýšlel.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Sep 29, 2013 6:03 pm

Nom, je pravda, že nie každý má mačky rád. O mne sa to nedalo povedať, ja som mačky milovala a spolu s nimi aj psov. No proste to sú tie najroztomilejšie tvory na svete! Vrany...Hm... Usmiala som sa. Môžeš byť rád, ja asi žiadne Kuchyiose nikdy mať nebudem. Nepočula som ešte o Hyuugovi, ktorý by nejaké zviera privolával. Pokrčila som ramenami. Tie mačatá si z môjho trička urobili horolezeckú stenu a snažili sa vyškriabať na moje ramená.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Sep 29, 2013 6:09 pm

S letmým úsměvem jsem pozoroval ji i koťata. V tom případě by jsi mohla být první ne? Pomalu, kousek po kousku jsem se k ní i koťatům přibližoval a pozoroval jejich reakci.
Ačkoli...silná už jsi dost. S kuchiyose...fuuu, nechtěl bych tě naštvat. Usmál jsem se.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Sep 29, 2013 6:16 pm

Neviem, či by to šlo. Určite to, že žiadny Hyuuga nemá kuchyiose, má svoj dôvod. Stiahla som zo svojho ramena mača, ktoré sa naň vyškriabalo ako prvé a položila ho na zem vedľa mňa. Keď sa Katashi priblížil, síce naňho divne zazerali, ale inak nič zlé nerobili. Ale no ták, zas až tak silná nie som. Mám sa ešte čo učiť. Pousmiala som sa. Ale i tak díky. Ty tiež nie si slabý!
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Sep 29, 2013 6:24 pm

Přikývl jsem na díky. Ale spíše díky svým vránám. Bez nich by to nešlo. Myslel jsem to vážně. Bez vran jsem byl slabý jak student Akademie. Ale jsi silná. Pamatuješ na ten souboj proti těm třem geninům z Iwy? Bez tebe bychom byli v loji. Nechci si hrát na jasnovidce, ale určitě z tebe bude silný shinobi. Pousmál jsem se a opatrně se o další kus přiblížil. Teď jsem byl od nich tak dva metry.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Sep 29, 2013 6:37 pm

Kestai
Celou dobu jsem ty dvě hrdličky pozoroval. Nechtělo se mi chytat ty kočky, neměl jsem náladu, tak jsem tam jenom tak seděl a pokukoval kolem. Přece si kvůli těm malým otravům nezašpiním svůj krásný kožíšek. Pousmál jsem se pod chlupy. Najednou jsem ucítil pach posledních tří koťat. Chvíli jsem čmuchal, abych získal bližší informace a pak ohlásil: "Poslední 3 koťata jsou každé na jiným místě. Jedno je na hradě Kikyo, druhé je na monumentech a třetí je v nemocnici."
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Sep 29, 2013 6:39 pm

Ja som zase závislá na svojom Byakugane, keby sa stalo, že jednoducho svoje oči vyčerpám natoľko, že už ich nebudem môcť používať, som nahratá. V tom prípade by mi pomohla len transplantácia očí, čím by som pochopiteľne o Byakugan prišla a taktiež by som svoje techniky nemohla používať. Povzdychla som si, práve toho som sa bála. Že sa stane, že svoje oči doslova zničím. Uhm, no, skôr, než som im stihla rozbiť hubu, už uháňali preč. Zamračila som sa. No, chcela by som raz patriť k tým najlepším. Ale to mám pred sebou ešte veľa práce... Nadvihla som jedno obočie, keď sa k nám síce približoval, ale len veľmi pomaly. Sa tých mačiek bojíš, alebo čo? Uchechtla som sa. Prudko som sa otočila, keď sa za nami niečo ozvalo. Bol to jeden z tých psov. Tak ich môžeš ísť chytať, ja týchto prdov nemôžem opustiť. Zazubila som sa.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Sep 29, 2013 6:49 pm

Poslouchal jsem ji a chápavě přikývl. Během toho boje nám tvůj byakugan neuvěřitelně pomohl. Nebýt tebe, opravdu bychom to nezvládli. A kdyby jsi ho náhodou ztratila... Váhavě jsem jí položil ruku na rameno. Asi můžu mluvit i za Raikiho a senseie, že tě neopustíme. Pousmál jsem se a posadil se vedle ní. Opatrně jsem zkusil jedno kotě pohladit, ale byl jsem připravený ucuknout. Zaregistroval jsem psa. Ale já bych asi mohl. Pousmál jsem se.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Sep 29, 2013 7:08 pm

Ja by som to zase nezvládla sama. Sme jednoducho zohraný tím! Vyhlásila som a vyplazila jazyk. Keby som ho stratila, už by som sa nemohla nazývať Hyuugom. Bola by som úplne zbytočná... Povzdychla som si, tá predstava sa mi veľmi nepáčila, kto vie, či by som to vôbec psychicky zvládla. Určite by som sa zrútila. Keď sa pokúsil jedno mača pohladkať, prudko sebou trhlo, ale nechňaplo po ňom. Nechalo sa pohladkať, na čo spokojne zapriadlo. Uhm...Nechápem, prečo si ich nechytí sám! On pre tú pošahanú misiu šiel. Prižmúrila som oči.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Sep 29, 2013 7:08 pm

Kestai
Odfrknul jsem si. "Jestli víš, tak já nemám v popisu práce je chytat." řekl jsem a začal se drbat za ouškem. Ty lidi jsou tak tvrdohlavý. Pak na mě promluvil i ten kluk, tentokrát pozitivní odpovědí. Alespoň někdo je tu normální "Počkáme na to pitomý pako a pak se můžete rozdělit. Tady ta čarodějnice tu počká a pohlídá ty malý smrady. Pak se vystřídáte a někdo půjde pro to třetí. Souhlas?" navrhl jsem a nevyhnul jsem se úmyslných slov. Doufám že to pako příjde brzo.


Naposledy upravil Raiki Senju dne Sun Sep 29, 2013 7:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Sun Sep 29, 2013 7:12 pm

Pousmál jsem se na Fuu. Nebyla by jsi zbytečná. Jsi můj přítel, tedy aspoň doufám. A přátelé nejsou nikdy zbyteční. Pokračoval jsem v hlazení kotěte. Ono to je i docela roztomilé... Zamručel jsem a podíval se směr pes. Mno...to nezní jako špatný nápad. Ačkoli...koho myslíš tím slovem čarodějnice? Můj hlas dosáhl chladu a podíval jsem se na něj dost vražedným pohledem. aby zabil kobylku. Do očí jsem nahodil pohled, který jsem pochytil od vran. Takový ten. ňami, jídlo.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Sun Sep 29, 2013 8:08 pm

Ale mňa by taký život nebavil, proste... Sklopila som oči. Už by som to nebola ja. Povzdychla som si. Ale to sa nikdy nesmie stať, musím svoje oči šetriť. Ak nakoniec o ne nechcem prísť. Ale ďakujem, som rada, že mám takého úžasného kamaráta ako si ty. Usmiala som sa a bokom sa oňho oprela. Jop, konečne si si to všimol. Uškrnula som sa, pričom som škrabkala jedno čierne mača za uškami. Čarodejnica? Nadvihla som obočie a otočila sa na to psisko.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Raiki Senju Mon Sep 30, 2013 11:33 am

Kestai
Trochu vylekaně jsem se podíval na toho doposud normálního kluka. Přece nemůže být psojed. Ale normální už asi taky nebude. Otočil jsem se k těm dvou k zády. "Jo, vypadáš tak. Máš černé rozcuchané vlasy a děsivý pohled." vysvětlil jsem. A taky se tak chováš.

Raiki (is back)
Přiběhl jsem na cviciště s Pinchim v patách. Jedno kotě jsem měl v náručí a už naštěstí spalo. Pinchi měl druhé v tlamě. To jeho spokojeně předlo "Ohay..." nedořekl jsem protože mě Kestai praštil do kebule jeho mečíkem (naštěstí ho měl v pouzdře) a odtáhl mě dál. "Nesmíš ty dvě hrdličky rušit, chtěj být sami." vysvětlil mi Kestai znechuceně a já pochopil. Zadíval jsem se na ně a pak se pousmál. Já to věděl.
Já a Pinchi jsme přinesli dvě koťata se svým sourozencům. Vypadalo to, že oni už mají taky dosbíráno. Otočil jsem se na Kestaie. Ten mi vysvětlil kde se nachází ostatní koťata. Nebyli to nic moc místa, dokud nedořekl to poslední. "V nemocnici?! Tak to si zamlouvám já!" vykřikl jsem nadšeně a rozeběhl se tam. Ještě jsem na ty dva zakřičel: "Tak se zatím mějte. Chápu že chcete mít chvilku pro sebe, ale opovažte se mě nechat hledat samotnýho!" a zmizel jsem. Pinchi se vražedně díval na Katashiho. Malinko vycenil zuby a pak se uraženě otočil zády k nim. Kestai přišel k němu. "Myslím, že tady naše práce končí. Nevím jak ty, ale já už jdu. A kvůli tý ježibabě nebuď nafoukaný, vždyť má malý..." odmlčel se, protože mu došlo že ho může slyšet. "Ty-víš-co."  dodal a rychle se rozplynul. Pinchi tam ještě chvíli byl a nakonec se otočil na Katashiho. "Starej se o ní dobře, nebo ti dám přes zadek že jsi to tak jakživ neviděl." řekl výhrůžně a taky zmizel. Katashi a Fuu tam zůstali sami.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 4:46 pm

S povytaženým obočím jsem sledoval celou scénku s Raikim. Když odešel, jen jsem potřásl hlavou. On je takovej...hyperaktivní je to správný slovo. Pousmál jsem se a podrbal jedno kotě pod bradou, načež jsem se opřel o ruce a zaklonil hlavu, pozorujíc oblohu. Ale čarodějnice...zajímavý popis.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 5:12 pm

Vrhla som vražedný pohľad na to psisko jedno drzé. Rozstrapatené vlasy a...Desivý pohľad? Okamžite som sa otočila na Katashiho. Je to pravda?! Opýtala som sa ho, možno ten pes len zveličoval skutočnosť. Nechcela som si proste priznať, že tak ozaj vyzerám. Odrazu sa tu objavil Raiki, ktorý ako rýchlo prišiel, tak i odišiel. Ani som nič nestihla povedať.
Prižmúrila som oči na Kestaia, čo mám sakra dudy mordy malé? Zaškúlila som na svoje "melóny", plochá ako doska som našťastie nebola. Neveriaco som vyvalila oči na toho ero psa, čo tie jeho slová akože mali znamenať?! Počkať, počkať...Ty s tým psom súhlasíš? Bola som až červená od hnevu, že vraj čarodejnica. Pfff...
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 5:21 pm

Chvíli jsem se na ni díval. Mno...trochu jako čarodějnice vypadáš. Uznal jsem nakonec a zastrčil jí pramen vlasů za ucho. Ale kawai čarodějnice. Zazubil jsem se a rozcuchal jí vlasy. Poté jsem jí sjel očima na hrudník. A "ty-víš-co taky nemáš zrovna malý. Usmál jsem se. Takže v něčem souhlasím a v něčem ne.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 5:35 pm

Začervenala som sa a uškrnula sa. Tak tedáá...Môžem ísť strašiť deti na Helloween. Sklopila som pohľad a zahryzla som sa do pery, cítila som sa trošku nervózne. Okamžite som si založila ruky na hrudi, aby nič nevidel a prepichla ho pohľadom, ktorým som mu naznačovala, že má zakázané čučať na moje melóny. To môžem len ja!
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 5:42 pm

Pousmál jsem se a zvedl oči k jejímu obličeji. To nedělej. Jak znám tvou trpělivost, první drzé dítě by strávilo dva týdny v nemocnici. Pousmál jsem se, přestal se opírat o ruce a podrbal kotě, které se zatím vydávalo na dobrodružnou výpravu po její noze. Jsou docela odvážné, mršky.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 5:57 pm

Niéé, zas až taká surová nie som. Zachichotala som sa. Malé drzé decko by ma určite nenaštvalo, maximálne by som ho prepichla vražedne vražedným pohľadom (xD) a určite by skľudnilo hormón, prípadne by vzalo nohy na plecia a ušlo. Uhm, to sú... Natiahla som sa a ťukla ho prstom do nosa, na čo sa to mača po ňom labkou ohnalo a ja som sa musela zasmiať. Stratilo totiž rovnováhu a zošuchlo sa na zem.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 6:03 pm

S úsměvem jsem ji pozoroval a podrbal kotě spadlé na zem na bříšku. A o mně říkáš, že jsem na ně krutý, zatímco ty tu shazuješ nevinné kotě na zem. Zvedl jsem ho a posadil si ho na rameno. Tak chlapče, odtud budeš mít větší výhled než z ní. Zakřenil jsem se.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 4 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru