Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlehlé pláně

+14
Akemi Kagayaki
Rino Hatake
Hideo Hatake
Sasuke Tobirama
Kaya
Maya Kurimuzon
Tsuki no Sen
Hakuei
Takao Hanare
Hokori Mai
Shinji
Airis Tooya
Seina
Seiji
18 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Odlehlé pláně Empty Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 04, 2013 6:40 pm

Odlehlé pláně Images?q=tbn:ANd9GcQ5UjebImvvi0Hh40j5HkrV-VAC6B_mPSbsql82gCloftlgcgN7qw
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Thu Sep 05, 2013 7:28 pm

Tyto pláně se nacházely poblíž Tsukigakure. Bylo tu pusto, ani živáčka. Vítr vál silně a pohrával si se zeleným kobercem a keříky v okolí. Kromě monotónního šumění bylo ticho. Do údolí se blížily dvě postavy cestou z přilehlého kopce, díky kterým se zdejší klidná atmosféra měla brzy vypařit.

Sundal jsem si kapuci, už mi vadilo, jak jsem si ji musel stále upravovat. To bylo poprvé, co Seina mohla spatřit můj obličej. Promnul jsem si oči a lehce zívl. Pak jsem se otočil za sebe, abych se ujistil, že má kolegyně má namířeno stejným směrem. Také teprve teď jsem si ji za celou tu dobu pořádně prohlédl. Delší chvíli jsem na ni čučel a pak pohledem přejel zpět před sebe na cestu. Na tváři se mi objevil mírný úsměv.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Thu Sep 05, 2013 7:34 pm

Docourala jsem se na místo kam měl ten nováček donést rukojmí a cestou si svitek se kterým jsem si hrála schovala. Stoprocentně ho chytí.. Škodolibě jsem se zakřenila a protáhla se. Popravdě jsem mu moc nevěřila, to už  jsem víc věřila tomu chlápkovi ve skrýši, kterého jsem viděla jen jednou. Když si Seiji sundal kapuci na chvíli jsem zpozorněla a čekala až se otočí, nebo až ho dojdu. Nakonec se přece jenom otočil, přejela jsem ho pohledem a přimhouřila oči když na mě delší dobu čučel. Hmpf.. Šla jsem dál a když jsem si vybrala krásné místečko sedla jsem si spokojeně na zem. "Zvládne to nebo ne?"
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Thu Sep 05, 2013 7:47 pm

Chtěl jsem pokračovat ještě kousek dál, ale nakonec se za mnou ozvalo odmítavé žuchnutí na zem. Ohlédl jsem se a po pár vteřinách usoudil, že Seina už bez dalších dohadů určila místo, kde počkáme na našeho nováčka. Zastavil jsem se tedy a při jejím dotazu pohlédl směrem, kde se nacházela Tsukigakure. "Bude muset.." Záložní plán jsme sice měli, ale tohle by nám dost zjednodušilo práci a jemu zachránilo život... Zakroutil jsem hlavou a mrkl zpět na Seinu. "Jak dlouho už tohle děláš?" optal jsem se s možná i nečekaným zájmem.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Thu Sep 05, 2013 7:59 pm

Když se seděla tvářila jsem se vážně spokojeně..možná až moc. Když pak položil svou otázku na okamžik jsem nadzvedla překvapeně obočí a pak se jen s lehkou škodolibostí usmála. "Dlouho." Odpověděla jsem neurčitě a pokrčila rameny. Chvíli jsem mlčela a nakonec se rozhodla, že něco málo říct můžu. "Z vesnice jsem už od genina, u Shuuketsu jsem už nějakou tu dobu." Zase jsem chvíli mlčela a pak se zakřenila. "Všiml jsi si? Seina, Seiji, Shuuketsu."
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Thu Sep 05, 2013 8:09 pm

Netrpělivě jsem čekal, co z ní vypadne. S přimhouřenýma očima si ji prohlížel a když se mi dostalo odpovědi, musel jsem se pořádně zasmát. Došlo totiž k menšímu nedorozumění. "Ehm.. já měl na mysli ty piercingy, ale jsem rád, že ses svěřila i s něčím tak důvěrným," řekl jsem ještě pobaveně. "Všiml.." dokonce mi po cestě chvíli vrtalo hlavou, jestli je to opravdu pouze náhoda. Najednou se mi zase na tváři zase objevil úšklebek. Pořád se mi vybavovala ta její reakce.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Thu Sep 05, 2013 8:15 pm

"He? Tak se zeptám pořádně ne?" Nasupeně jsem ho probodla očima a založila si ruce na prsou. V duchu jsem si mrmlala pár nehezkých věcí, neměla jsem ráda když se mi někdo smál nebo když jsem se spletla. "Nevím kdy jsem s piercingy začala." Zalhala jsem a dál ho probodávala pohledem. Dávala jsem to samozřejmě za vinu jemu. Mlčky jsem ho sledovala a když se mu objevil na tvář úšklebek začala jsem si hrát s jedním piercingem ve rtu. "Co se tak tváříš?"
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Thu Sep 05, 2013 8:25 pm

"Omlouvám se, slečno," na znamení toho, že už svého přiblblého šklebení zanechávám jsem rezignovaně pozvedl ruce vedle hlavy. No potom jsem se konečně rozhodl, že se teda taky posadím, protože Ryuuovi to nějakou chvíli potrvá. Co posadím... položil jsem se do trávy a hleděl na nebe. "Od genina, hm? Co se stalo, že jsi tak brzo opustila vesnici?" zeptal jsem se klidným a uvolněným hlasem. Všechny starosti se mi najednou jakoby vypudily z hlavy a já si jen užíval tohoto uklidňujícího momentu.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Thu Sep 05, 2013 8:28 pm

"Tss.." uniklo mi z úst a naoko uraženě jsem pohodila vlasy.
Když si lehl sledovala jsem ho a pak se stejně jako on koukla na nebe. "Potkala jsem někoho kdo mi slíbil dobrodružství. A jelikož mě ve vesnici nedrželo nic šla jsem." Odpověděla jsem mu a pak se zamračila, hned jak jsem mu to řekla jsem to chtěla vzít zpátky. Nerada jsem o sobě mluvila, přišla jsem si pak v ohrožení i když se jednalo o takovou víceméně nedůležitou informaci.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Thu Sep 05, 2013 8:37 pm

Přivřel jsem oči a znovu dlouze zívl, nedělalo by mi vůbec problém na místě zalomit. Když zasyčela, uhnul jsem pohledem na ni a nad jejím gestem se pousmál. Potom mi odpověděla a já jen kývl. Na jednu stranu to znělo zvláštně, nechat se odvést člověkem, kterého vlastně ani neznáš a opustit vesnici. Možná bych se nad tím pozastavil, kdybych neměl ještě zvláštnější minulost a vlastně neskončil stejně jako ona, pod dohledem ženy, která mi zprvu byla cizí. Líně jsem se protáhl a spokojeně zamrmlal.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Fri Sep 06, 2013 9:12 pm

Vzala jsem si do ruky kamínek a začala si s ním hrát. Když už jsem si nehrála se svitkem tak aspoň s kamínkem. Jakmile zívl hodila jsem ho na něj, k jeho štěstí jsem se netrefila a tak se mu odrazil jen od tváře a neskončil v jeho puse.
"Gezz..." Zamrmlala jsem když můj pokus selhal a vzala si další kamínek. "Kolik ti vůbec je?" Promluvila jsem po chvíli a pohazovala si s kamínkem.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Fri Sep 06, 2013 11:47 pm

Moji relaxační chvilku přerušil ten zákeřný útok. "Hmph.." Ohnal jsem se na ni dravým pohledem, ale hned na to se ušklíbl. Posadil jsem se zpět do tureckého sedu a zaměřil se na další kamínek, s kterým si už nebezpečně pohrávala. Nad tou otázkou jsem se musel na chvilku pozastavit, svůj věk jsem vlastně nikdy nepočítal, narozeniny nikdy neslavil. "Je mi dvacet," kývl jsem sám pro sebe souhlasně. Pak jsem si ji začal prohlížet zkoumavým pohledem a v duchu hádal její věk. Tipoval jsem, že od věkový rozdíl mezi námi nebude velký.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Sat Sep 07, 2013 1:45 pm

Chtěla jsem po něm hodit další kamínek ale posadil se, takže jsi si s ním dál jen tak pohazovala a dělala, že nic.
"Čhe.." Zareagovala jsem na jeho věk a ten kamínek po něm nakonec znova hodila.
Zatím to vypadalo, že každý koho potkám je starší i když on byl starší jen o jeden rok. Vzala jsem si další kamínek a začala si s ním znova pohazovat v jedné ruce.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Sun Sep 08, 2013 2:33 pm

Ještě jsem prováděl menší strečink po mém krátkém šlofíku. Opět na mě hodila kamínek, tentokrát jsem ho chytil a s nadzvednutým obočím na ni obrátil pohled. Najednou se mi zdálo, že na kopci, ze kterého jsme přišli se objevila silueta podobná Ryuuovi. Zaklepal jsem hlavou a chystal se po něm hodit ten kámen, ale najednou zmizel. Snad jsem musel blouznit... "Začínám mít neblahý tušení, že tam nakonec budu muset jít já," kámen, co mi ještě zůstal v ruce jsem odhodil před Seinu.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Sun Sep 08, 2013 4:51 pm

"No jo.."
Protáhla jsem se a lehla si na záda, měl štěstí, že tam posílal teď sebe. Já bych tam nešla ani náhodou, taková podřadná práce jako chytání genina nebo někoho takového nebyla pro mě.
"Náš nováček je asi pěkně na prd. Chvástá se jak král světa a pak nic."
Zavrčela jsem trošku opovržlivě a když ke mě hodil ten kamínek hodila jsem po něm ten co jsem měla ještě v ruce a zavřela oči abych mohla v klidu odpočívat.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Sat Sep 21, 2013 5:12 pm

"Tak jo, čas zřejmě vypršel..." pronesl jsem trochu zklamaně s pohledem vrženým na nebe. Čekali jsme, čekali... Seina po mně stihla hodit dalších víc jak tucet kamenů a to v přepočtu na čas byla dlouhá doba... Ještě chvíli jsem tam postával, jako bych nad něčím hluboce přemýšlel. Vítr jemně pofukoval, nad námi sem tam přeletěl dravý pták hledající kořist. Ukázalo se, že tu lítali dva, jakoby soutěžili o to, kdo se dokáže prosadit. Pak najednou jeden z nich, ten větší zaútočil na druhého, který se v důsledku toho pustil šikmo přímo k zemi bez známky odporu. Zatřepal jsem hlavou a podíval se zpět nahoru. Jediné, co jsem mohl vidět, bylo modré nebe s bílými obláčky do různých tvarů. Ani známka po tvorovi, kterého jsem před chvílí pozoroval. Byla to má představivost? Nakonec jsem sklopil hlavu a natáhl kapuci až mi zakrývala půlku obličeje. Seina podle všeho víru v našeho nováčka neměla už od začátku, takže ji možná nepřekvapuje tak jako mě, že musíme přejít na plán B. Pohlédl jsem na ni a čekal na cokoliv, co měla na srdci.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Tue Sep 24, 2013 4:54 pm

Hlasitě jsem si povzdechla a dala si kupicu, kterou jsem si opět stáhla do obličeje. "Trouba...nechápu proč mu vůbec Hebi dovolil se k nám přidat." Utrousila jsem a zvedla se. Nedokáže splnit ani tak primitivní úkol jako unést genina. A teď to padlo na nás. Dvakrát nadšená jsem z toho nebyla, byla to podřadná práce, která se k nám nehodila ale což. Aspoň budu mít jistou jednu oběť. Na tváři se mi objevil lehce psychopatický úsměv. Náš nováček to měl spočítané. Jashine dohlídni na něj ať se mu nestane nic do té doby než se mi dostane do rukou.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Tue Sep 24, 2013 5:19 pm

"Zřejmě se i Hebi dokáže zmýlit..." odvětil jsem s úšklebkem. Nezbývalo nám nic jiného, než se o to postarat společně se Seinou. Opravdu mě zajímalo, jestli Ryuua ještě vůbec někdy spatřím, ale něco mi říkalo, že dříve nebo později se objeví. Nevěřil jsem, že by selhal naposledy... Prohlédl jsem si Seinin výraz a našeho nováčka předem politoval. Vypadalo to, že kdyby se sám neukázal, ona by si pro něj došla. Byl jsem připravený vyrazit.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Airis Tooya Tue Sep 24, 2013 6:23 pm

Nějaká ta chvilka zabrala, než jsem konečně ucítila v okolí krev a chakru, stejně jako pláště poletující ve větru našich společníků. Nějak jsem se nezajímala momentálně o Shinjiho, protože mi ukradl pití...jak se jen mohl opovážit! No, raději jsem to neřešila a pokračovala v chůzi k Seině a Seijimu.
Sundala jsem si kapuci a založila si ruku v bok, čekajíc na toho opožděnce za mnou.
"Hebi je očividně nespokojený s čekáním na Nibiho, proto misi přenechal nám..." Ani jsem nepozdravila, neměla jsem to v povaze, jen jsem jim oznámila toto a podívala se na ně pořádně. Nevypadalo, že by bojovali.
"Ale 4 Shuuketsu proti Nibimu taky není k zahození hm?" Mile jsem se ušklíbla a pak si jen povzdechla. O tom kdo by měl být Nibiho Jinchuurikim se zatím nešpekulovalo, i když jsme to tak nějak tušila.

Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Tue Sep 24, 2013 6:35 pm

"Překvapivě.." Poznamenala jsem, už jsem se těšila až se to Hebi dozví. Všemocný a převeliký Hebi se zmýlil. Potichu jsem se zachichotala a vyšla směrem k vesnici.
Jenže objevila se tam nějaká dívka. "Hm??" Otočila jsem se na ní s kapucí stáhnutou do obličeje. "Hebi si za to může sám, vybral nám k tomu člena, který očividně není schopný splnit primitivní úkol." Pořád jsem byla částečně otočená na ní a částečně otočená k cestě, která vedla do vesnice. Čtyři na jednoho.. Trochu jsem se ušklíbla. No aspoň si budu moct najít toho nováčka hned a Nibiho nechám na nich.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Tue Sep 24, 2013 7:04 pm

Na tváři jsem měl pobavený výraz už jen při pohledu na Seinu. Už nějakou dobu mi vrtalo hlavou, jestli ta její zlá povaha není ve skutečnosti jen tvrdá skořápka a uvnitř se neskrývá něco citlivého. Tuto možnost jsem ale postupem času stráveným s ní začal vylučovat a přikláněl jsem se spíš k tomu, že uvnitř je nakonec je ještě cosi víc prohnilého.
Cizí chakra... Už jen její první projev mě rozhodil. "Přenechal?" otočil jsem se na ni pomalu s tónem, který nevěštil nic dobrého. Bylo jen pár věcí, které mi vyloženě vadily. Ona byla na dobré cestě stát se jednou z nich. Tou další bylo, když mě někdo příliš podceňoval...
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Airis Tooya Tue Sep 24, 2013 7:15 pm

Pohled mi sklouzl na Seinu, která se ozvala jako první.
"Měli jste to udělat především vy dva." Přivřela jsem s pohrdáním oči. Byla jsem dnes asi dost protivná a možná i krapátko arogantní. Další člen naší "skupinky" se ozval. Jeho výraz nevypadal zrovna nejpěkněji, ale já se mu ani nedivila, být na jejich místě, zuřila bych.
"Slyšel jsi...mise je teď v našich rukou." Chytla jsem zip pláště, který jsem odkryla a ukázala jim letmo svitek v něm. Ať už chtěl nebo nechtěl...promeškal svou šanci, jenže jsem si byla jistá tím, že na boj s Nibim je stále v dobré kondici.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Tue Sep 24, 2013 7:24 pm

Odhalila jsem posměšně zoubky a natočila se už uplně k ní. "Bojovat s Nibim to možná ano, on jako nováček dostal primitivní úkol aby se předvedla jeho oddanost. Kdo mohl čekat, že se Hebi spletl a poslal s námi amatéra." Naklonila jsem trochu hlavu na stranu a pořád se posměšně usmívala. "Tak do toho, aspoň po dlouhé době uvidím nějaké divadlo." Pobídla jsem jí a olízla si rty. "Pozor ať ti ta mise zase z těch tvých rukou nevypadne." Dodala jsem, kapuci jsem měla stále do obličeje, takže byl vidět jen můj podivný úsměv.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Tue Sep 24, 2013 7:30 pm

Zprvu jsem chtěl projevit nesouhlas pro tuto chvíli nepřijatelným způsobem a to jsem si také naštěstí rychle uvědomil. I při takových mých psychických pochodech ve mně díky bohu zůstávala alespoň špetka rozumu. Začínám si na ni zvykat. Problesklo mi hlavou, když jsem poslouchal hovořící Seinu. "Jak je libo.. Také jsem si jistý, že přicházíte s plánem, takže poslouchám," pousmál jsem se a můj výraz znenadání vypadal o mnoho příjemněji a klidněji. Svitek jsem ignoroval. V našem kruhu stejně cokoliv psaného nemělo žádnou váhu. Založil jsem si ruce na prsou a zadíval se té nové do očí. Kapuci jsem si měl nandanou, ale odhalil jsem celý obličej.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Shinji Tue Sep 24, 2013 8:29 pm

Stál jsem ve stínu Airis a pozoroval celou situaci docela s nadhledem. Na hlavě jsem měl kapuci tak aby mi do obličeje vůbec nebylo vidět a ani se nezdálo že by mi někdo věnoval pozornost. Byli před námi dva lidé. Dlouhovlasý muž a mladá potetovaná žena, která od pohledu budila nedůvěru. Podle plášťú šlo poznat že se jedná o naše lidi. Znovu jsem pohledem přeměřil tu potetovanou ženskou a možná mi trochu připomínala mojí tyranku. Všiml jsem si že se snaží hledat chybi v člověku, kterému nesahá ani po kolena. Mojí tvář ozdobil provokativní úškleb. Pod pláštěm jsem složil pečeť a můj úsměv se začal rošiřovat a nad očima se mi začala objevovat fialová barva. Ale kostým jsem změnit nemohl a tak něják jsem nevěděl co je pod pláštěm. Hebi no Henge!
Pomalým krokem jsem přistoupil před Airis se sklopenou hlavou. Moje společnice si mohla všimnout že moje postava dostala hrb navíc, ale ostatní mě neznali. Přišel jsem k potetované ženě a zvednul jsem hlavu a vypláznul na ní jazyk. Mohla vidět Hebiho obličej v celé kráse.
Odlehlé pláně Images?q=tbn:ANd9GcTwiKYdiXLGlKmUsZ6kOy2LV4DpOLolgyeHB4vmSCmyBIgBe92k
Pssschh!!" Sykl jsem na ní a začal jsem se chlámat. Nečekal jsem že se lekne, nebo něco podobné. Přece jen všichni byli vrazi z vlastní vůle a asi neměli moc zdraví smysl pro humor a k tomu v téhle chvíli panovala při nejmenším velmi chladná atmosféra. Byla to jedna z mála věcí co mě od většiny členů Shuuketsu odlišovala.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru