Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlehlé pláně

+14
Akemi Kagayaki
Rino Hatake
Hideo Hatake
Sasuke Tobirama
Kaya
Maya Kurimuzon
Tsuki no Sen
Hakuei
Takao Hanare
Hokori Mai
Shinji
Airis Tooya
Seina
Seiji
18 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 04, 2013 6:40 pm

First topic message reminder :

Odlehlé pláně - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcQ5UjebImvvi0Hh40j5HkrV-VAC6B_mPSbsql82gCloftlgcgN7qw
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 11:10 pm

"Tak stále nemáš cez päťdesiat rokov nie ?" Toto naozaj rečnícka otázka bola. Na jej ďalšie slová som sa len pousmiala.
"To nezistím, kým to neskúsim, a skúsiť to rozhodne chcem." 
Malú chvíľku sme pokračovali ďalej v podstate bez slova, kým znova neprehovorila. Možno som ju s tým otravovala, no vyzeralo to tak, ako keby som mala na každú jej otázku odpoveď. Ja som za to nemohla, to všetko pandy a to ich učenie.. bola som ním úplne ovplivnená. Možno jeden z dôvodov, prečo ma samotný kuchiyosen tohto druhu nazýval jeho pustovníkom.
Jej prvú vetu som sa snažila pochopiť, určite som vedela čo tým myslela, len som mala rozdielny názor. Každopádne s tou druhou som už mienila aj niečo robiť.
"Keď si to takto povieš, tak máš pravdu.. nebudeš nič viac než nepotrebný a nahraditeľný odpad." Krutá.. ale pravda, aspoň sa mohla presvedčiť o tom, že som úprimná.
"No zatiaľ ním nie si, možno si od neho nemala ďaleko.. aaale !" Rozhodila som jednou rukou do vzduchu.
"Si v prítomnosti mocného a múdreho pandieho pustovníka, ktorý ťa prišiel zachrániť z tvojej pohoršujúcej situácie ako blesk z jasného a čistého neba!" Znelo to, ako keby som ohlasovala nejaký akt v nejakej divadelnej hre. Nech už bola akákoľvek zlá, momentálne pôsobila hrozne roztomilo. Začala som tiež rozmýšľať nad tým, či to brnenie nenosieva neustále aj kvôli jej povahe, ako keby sa už pomyselne medzi sebou a ostatnými snažila vytvoriť nejakú stenu či tak.
"Možno sa ti to nebude páčiť a budeš to odmietať.. no mohla by si aspoň na chvíľku skúsiť, trebárs aj predstierať... ehm kto vie možno to časom bude fajn vieš.." Na chvíľku som sa odmlčala.
"..nazývať priateľom mňa "
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 11:25 pm

Jej reakcie som už vidieť takmer ani nemohla, lebo som mala zatvorené oči. Aj keď povedala, že je to tým, že si to sama poviem ale keď sa nad tým zamyslí mala som pravdu ja. Kto normálny by chcel tráviť čas s niekým, kto sa ho môže pokúsiť zabiť bez výčitiek svedomia? Možno som nejaké výčitky mala ale tie vždy časom zmizli. "Som zvedavá ... " Povedala som potichu, ako keby som zaspávala ale pri tom ju stále počúvala. Na tú jej poslednú vetu som jej ale neodpovedala, vydala som len zo seba zvuk, aby vedela, že som ju počula. "Chmmm..." Aj keď by to nebola najhoršia predstava mať nejakého priateľa, vážne som to odmietala, predsa len nedokážem zmeniť svoje myslenie v sekunde a ani som to akosi ale v pláne nemala. Nestihla som si to ale ani sama uvedomiť ale vďaka tomu, že mi tu bolo teplo a ležala som v tejto pozícii, tak som aj takto zaspala. Možno to odo mňa bolo riskantné si takto zaspať ale tá veta, ktorú som jej predtým povedala musela hovoriť za všetko. K tomu tu teraz bola táto nová dievčina, ktorá mala zvláštne názory a nedalo sa jej zbaviť, takže som to riskla a nechala som to teraz na ňu.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Oct 03, 2014 10:07 am

Ďalej som už nič nekomentovala, nechala som ju zaspať a sama som bola v stave, ktorý by sa dal nazvať mikrospánkom. Bol to ten druh, kedy vnímate svoje okolie, no pri tom nechávate oddychovať ako svoje telo, tak aj myseľ. V podstate to bola povinnosť, naučiť sa takto cestovať na Onmim. Mal omnoho väčšiu výdrž než ktokoľvek iný, a tak som vďaka nemu mohla prejsť dlhú vzdialenosť a sama pri tom ostať čerstvá.

Každopádne noc prešla, a ak prešla bez incidentov, zobudila som sa opretá o Onmiho, ktorý sa utáboril na okraji jedného z lesov. Ja som nikdy moc nespala, vlastne som vždy boal viac menej v polospánku a práve preto som pri cestách mohla pôsobiť tak unavene, preto som sa aj pravdepodobne zobudila skôr, než Kaya. Ktorá ležala opretá o Onmiho vedľa mňa.. ak sa teda v noci nič nestalo.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Fri Oct 03, 2014 10:16 am

Aj keď to vyzeralo, že som celú dobu spala pár krát som sa zobudila, lebo som mala slabé spanie ale vždy som zaspala. Dalo by sa povedať, že som bola "najnevinnejšia" keď som spala, lebo som v tedy nemohla nič zlé nikomu urobiť. Preto som cez noc nič nevyviedla ale mala som len pomerne zvláštne sny s nádychom nočnej mory ale na niečo také som bola zvykuntá, len som sa určite počas spánku pár krát mykla, či to rukou alebo celým telom.

Už bol deň a vyzeralo to tak, že Lili už bola hore. Ja som otvorila oči a pomaly sa posadila. Rozhliadala som sa okolo seba, aby som mohla identifikovať, kde sa nachádzam. Pozrela som smerom k nej a popriala jej dobré ráno, no spomenula som si na včerajšok a radšej som pozrela na sranu preč od nej. Bože....Vstala som a zobrala som si svoje katany, ktoré som si upevnila späť na brnenie. Cítila som sa lepšie, keď som ich mala u seba. Toto boli moje pravé priateľk po celú dobu môjho žitia mimo zem železa a nikdy ma ešte nesklamali.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Oct 03, 2014 10:24 am

"Bré ránko.." Narozdiel od včerajška, už na prvý pohľad bolo vidieť zmenu mojej nálady. Dokonca aj môj hlas znel, ako keby som mala každú chvíľu ísť na popravu. Popravde ? Neznášala som rána. Poriadne som si zívla a znova som si prezrela moju, nebola som si istá či až tak dobrovoľnú, spoločníčku.
"Chytaj.." Pousmiala som sa a hodila som k nej bochník chleba. Popravde som ich mala veľa, naozaj.. aj keď asi chutili trocha divne. Rovnako aj divne vyzerali, neboli však zlé. Sama som sa do jedného pustila a Onmiho som zatiaľ ešte nechala spať.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Fri Oct 03, 2014 12:58 pm

Tej jej nálady som si všimla ale neriešila som to, predsa len nemohla mať aj ona stále dobrú náladu a hlave ešte ak tu mala mňa. Keď povedala, aby som chytala otočila som sa jej smerom a chytila som ten chlieb, čo mi poslala.

Chcela by som povedať, že nemám príliš hlad ale nechala som to tak, lebo by už bolo neslušné jej to vrátiť. "Ďakujem." Poďakovala som jej za to a pustila som sa doňho. Bol to pomerne zvláštny chlieb, bol iný, na aký som bola zvyknutá ale zlý nebol."Aj dnes ma budeš následovať??" Opýtala som sa jej a dúfala som, že si to rozmyslela.Ak nie aj tak som nemohla dlho vyčkávať a musela by som ísť po nejakú tú robotu. Aj keď som to mohla teraz brať tak, že aspoň na mňa dá pozor, aby som nič nevyviedla. Popravde som nerada chodila do dedín, lebo by som sa tam nemusela udržať.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Oct 03, 2014 3:09 pm

"Za málo." Sama som sa pomaly postavila na nohy a následne som sa začala prechádzať okolo Onmiho. Keď som dojedla, stále som jej nijak neodpovedala a len som čakala, kým mi aspoň trocha vytrávi. Predsa len som zjedla .. dosť veľký kus chleba za dosť malú chvíľu.
"Prečo nie." vyplazila som na ňu jazyk a trocha som sa pousmiala.  Následne som však poukázala na jej katanu a sama som vytiahla skôr "šabľu", spoza Onmiho opaska.
"Tak poď.. chcem vidieť čo v tebe je." Ustúpila som od pandy. 
"Budem využívať iba šerm, máš moje slovo." Žmurkla som na ňu a provokačným spôsobom som na ňu namierila šabľou. Druhou rukou som si trocha stiahla slamák dotváre.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Fri Oct 03, 2014 4:47 pm

Netrvalo dlho a aj ja som dojedla. Bolo to trocha suché ale s tým som už nemal čo urobiť. Zasa na mňa vyplazila jazyk a ja som len zakrútila hlavou. Všimla som si toho, že vytiahla šabľu, takže som tak trocha predpokladala, čo bude chcieť robiť. Preto som len priložila ruku k rukoväti katany. "Okey, tak začni." Povedala som a  zhlboka som sa nadýchla.

Zaujala som bojový postoj, trochu som sa rozkročila ale katanu som stále nechala tak, ako bola a nevyťahovala som ju. Predsa len u samurajov bolo umenie pri ktorom sa katanou dalo seknúť najvyššou rýchlosťou a silou práve pri vyberaní z puzdra ale to ona vedieť určite nemohla. Ja som nevedela bojovať nijak inak, len za pomoci týchto zbraní a svojho tela, takže som bola zvedavá, ako na tom je ona. Niekedy som ale snila o tom, žeby som sa naučila využívať aj ilúzie ale niečo také som nevedela, lebo som nebola shinobi, takže som sa to sama ani nemala, ako naučiť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Fri Oct 03, 2014 5:11 pm

"Hehe.. to rada počujem." Pohodila som si šabľu v ruke, na čo som zo seba strhla slamák a hodila som ho jej smerom. Sama som sa rozbehla priamo za ním a moja rýchlosť no.. bola impozantná. Ak by však slamák ignorovala, pravdepodobn by ju to nestálo zlomeniny len vďaka jej brneniu. Nech už vyzeral akokoľvek, mohla zistiť z rýchlosti ktorou letel, že bude pravdpeodobne veľmi tvrdý, možno z kovu. No z kovu naozaj bol. Pôsobil aj ako štít, disk.. mojej fantázie sa predsa len medze nekladly. Každopádne hneď po odrazení slamáku, či jeho zacyhtení, uskočení alebo podobne, som zaútočila ja. Boli to len zlomky sekundy, vôbec som nezačínala zľahka. Proste som do týchto útokov dala všetko. Začala som jedným mohutným sekom zhora dole. Bol to vlastne celkom taktický sek, aj keby ho niekto vykril, pravdepodobne by mu to z ruky zbraň vyrazilo. Ona však bola samurai, očakávala som od nej, že bude v podobnom boji schopnejšia než ja.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 05, 2014 5:39 pm


Bola som pripravená na jej útok. Najprv na mňa hodila svoj klobúk. Už keď som videla, ako ho ide hádzať pripravovala som sa na svoj ladný úhybný manéver. Tento pohyb vyzeral, ako pri nejakom tanečnom čísle, lebo to okolo mňa preletelo tak v centimetrovej vzdialenosti. Až v tedy som si mohla všimnúť jej útok a musela som uznať bola rýchlo, podobne, ako ja. Jej druhý útok mieril z hora. Ja som telom trošičku cúvla dozadu a pri tom pohybe som katanu vystrelila oproti jej(rukou). Nešla som plnou rýchlosťou ani silou aj keď tesne predtým, než sa naše zbrane stretli asi tak som trhla zbraňou vpred, čo jej dodalo čo najvyššiu silu a rýchlosť. Bol to veľmi náročný ťah, preto som sa musela plne sústrediť, aby som neurobila nejakú chybu. Toto malo spôsobiť to, že nie mne ale jej by mala zbraň odletieť. K tomu ak by chcela odletieť jednou svojou technikou by som tú katanu prinútila sa ani nepohnúť a tým by ostala v mojej ruke. Keď k tomu pridám silu svojho stisku mala by tam tá katana ostať.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Oct 05, 2014 5:48 pm

Jej bojový štýl s katanou bol precízny a jej kroky premyslené. Keby že nevyužívam pri šerme celé svoje telo, pravdepodobne by mi meč z ruky vyletel. Popravde mojou katanou trhlo a keby že nenechám odstredivou silou mojej katany, pootočiť moje telo o 180 stupňov, tak by som ju proste v rukách nemala. Mohla zaregistrovať práve môj upravený klobúk, ktorý momentálne pôsobil ako bumerang a vracal sa na ňu z pravej strany, zatiaľ čo ja som bola naklonená na jej ľavú. Keby že sa uhne, mal by ma trafiť, v tom prípade by som ho ale zachytila rukou a posnažila sa ju s ním tresknúť. Každopádne som pri tomto výpade odkryla bok, čo mohla byť z mojej strany chyba.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 05, 2014 6:06 pm

Naozaj precízne udržala svoju zbraň v rukách vďaka presunutia sily môjho úderu potočením svojho tela. Jej zbraň sa rútila späť a vyzeralo to tak, že ak sa nepohnem tak mi prejde po chrbte, ako parný válec. Preto som druhou rukou vyťahovala katanu pri čom som druhou rukou, v ktorej som už katanu držala zaútočila na jej bok. Druhá katana, ktorú som vytiahla bola po celej svojej dĺžke vystavená ťažkému bumerangu, ktorý by ma mal potlačiť smerom proti nej, takže som vlastne chcela využiť jeho silu vo svoj prospech aj keď som vedela, že ma to asi zraní. Veľmi dobre som dokázala menévrovať a narábať zo svojimi katanami aj keby som ich mala využívať obe naraz. K tomu môj intelekt mi dovoľoval rýchlo konať aj keď teraz som konala pomerne rizikovo. Pokiaľ som bola pri čistej mysli bola som naozaj silný protivník, ak sa do toho ale začne pliesť nezvaný hosť budem doslova útočiť, ako kamikaze, čo je pre mňa omnoho nebezpečnejšie ale pre ňu by to bolo snáď ešte viac.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Oct 05, 2014 6:13 pm

Všetko ubehlo vo veľmi rýchlom slede. Jej obrana, rovnako ako aj protiútok a zároveň vyblokovanie môjho "klobúka", ktorý bol odklonení ku mne. Ja som však presne vedela ako ho chytať, bola to predsa len moja zbraň. Pôvobne fungoval ako štít, takže som ho nemusela držať za okraj, stačilo za dané remene. V momente som uskočila a po tom, ak osom dopadla na zem, Kaya mohla zaznamenať pramienok krvi na jej katane, ktorou útočila na môj bok. Odstúpila som ešte o pár krokov a pozrela som sa na ľahké rezné poranenie, ktoré mi katanou vytvorila.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 05, 2014 6:30 pm

Nečakal som, že ho dokáže takto chytiť, takže týmto ma pomerne prekvapila aj keď mi tým nemohla ublížiť, proste som sa prepočítala. Našťastie aspoň môj útok s časti vyšiel, lenže som ju porezala červenou katanov a vyblokovala som útok tou druhou, čo bola trocha chyba ale nechcela som jej vyrobiť veľké zranenia, takže to bolo v poriadku. Ona uskočila preč, lenže ja som ju nenechala na pokoji a pomerne rýchlo som zaútočila. Pri tom rýchlom presune som jednu katanu ukryla späť do pochvy a tou červenou som zaútočila. Švihla som zo svojej pravej strany na jej ľavý bok. Popravde som musela uznať, že sa mi lepšie útočí, až pri obrane než takto ale na tom nezáležalo.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Oct 05, 2014 6:37 pm

Štít a zakrivená šabľa. Na prvý pohľad naozaj neobvyklé zbrane pre shinobiho. Skôr som pripomínala nejakého mnícha z nejakého chrámu ktorý sa učili bojovať práve s týmito zbraňami. Nechcela mi nechať čas na oddych či skonštatovanie môjho zranenia. V momente po mne vyrazila znova. To, že schovala druhú katanu som však považovala za chybný krok, ktorý proti mne mohla spraviť. Štít som nastavila pred seba, no nezablokovala som s ním jej katanu. Vyblokovala som ju práve mojou šabľou spôsobom, ktorý ju len odklonil po mojom ľavom boku. Medzi nami bol štít a tak by jej nemalo hroziť žiadne rezné poranenie no, v tom som do nej práve tým štítom udrela. Snažila som sa ju tým od seba odsunúť a zároveň jej spôsobiť nejaké tupé poranenia. Ešte keď pravdepodobne po údere aspoň ustúpila, som švihla šabľou do oblasti jej hrudného brnenia. Predsa len som ju nechcela zraniť či zabiť. Aj keď s takýmito zbraňami to išlo veľmi ľahko.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 05, 2014 6:49 pm


Ak zaútočí tým štítom budem nútená použiť brnenie... Napadlo ma, že ak by ním zaútočila rukou by som ho možno vyblokovať mohla, teda len ak by narazila na plát kovu, ktorý som na nej mala. Môj útok katanov vyblokovala šabľou, ktorý ma trocha vychýlil na jej ľavý bok. Keď sa ma s ním snažila odtlačiť a zraniť použila som svoju ruku, ako "štít" a naschváľ som vyrazila proti jej štítu, aby nemohla zaútočiť plnou silou, lebo som jej znemožnila nabrať tú potrebnú "rýchlosť" a silu aj keď som bola pomerne blízko. Neustúpila som ani o krok do zadu, počítala som s tým, že musí byť ťažký a bude vďaka tomu spomalená. Jej útok mieril do brnenia, čo som využila a nechala ju tam zaútočiť. Ja som zasa zaútočila katanov po jej ruke tak, aby pustila svoju zbraň z ruky, ak by to ale neurobila nesekla by som jej po nej, predsa len zatiaľ som ju bohužiaľ  ani ja nechcela pripraviť o život.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Oct 05, 2014 7:08 pm

Šabľu som z ruky naozaj nepúšťala a znova som len ustúpila o krok dozadu, čím mi vlastne vďaka zapreniu sa o môj štít celkom pomohla. Jej čepeľ mohla prejsť po záštite mojej šable, ktorá tu bola presne pre takéto prípady. Ďalej som však bojovať.. nechcela. Nechcela som odhaliť ďalšie slabiny a ani sa viac zraniť. V šerme bola silnejšia. Aj keď som zatiaľ nevytasila moju divokú kartu, čo bol vlastne opilí rváč, nemienila som t ourobiť. Po tom som totiž nebola príliš v stave, kedy by som dokázala zvládnuť napríklad tie jej psychické stavy. Len som zložila šabľu k zemi a usmiala som sa.
"Vyhrala si.." Povedala som, po čom som čakala, ako to zoberie.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 05, 2014 7:15 pm


Nakoniec sa mi nepodarilo urobiť presne to, čo som chcela. Vyzeralo to ale tak, že už sa bojovať nebude ale nevadilo mi to nepotrebovala som s ňou bojovať viac. Nepoužila som vlastne okrem boja s blízka žiadnu schopnosť, čo som bola rada. Aj tak chcela bojovať len pomocou zbraní. "Hmmm ... " Ľadovým pohľadom som si ju prezrela. "Vďaka." Prehovorila som napokon, predsa len som to mohla brať, ako tréning, čo sa vždy hodí. "Máš zvláštny štýl boja."
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Oct 05, 2014 7:23 pm

No.. bola milá a veselá ako vždy. 
"Nemáš zač.. to ja by som ti mala poďakovať." Skonštatovala som trocha sarkasticky a "slamák" som si znova dala na hlavu. Naozaj nevyzeral ťažko, musel byť z nejakého podivného materiálu. Rukou som si pridržala krvácajúcu ranu na boku a podišla som k Onmimu, ktorý sa už medzi tým stihol zobudil. Dala som si dole vestu, aby som si ju nezašpinila od krvi.. alebo skôr aby som si ranu nezašpinila od nej a následne som vytiahla čutoru s vodou. Vyćistila som si ju a obviazala som ju na prvý pohľad zeleným obväzom.. mohlo to byť divné no očividne som vedela, čo robím.
"Kam si vlastne plánovala ísť? Teda do dediny no.. ale do akej? Či existuje len jedna?" Znova nastalo kolo otázok.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 05, 2014 7:32 pm


Na ten jej sarkazmus som nereagovala, predsa len ona chcela bojovať a ja som jej to splnila. To, že som ju zranila bolo už len, ako niečo, čo sa pri bojoch stáva. Pozerala som sa pri tom ale celú dobu, čo robí a ako to robí. Popravde som sa chcela opýtať, že čo to presne má za zelený obväz a tak ale moja hrdosť mi v tom akosi zabránila a nechala som to tak, predsa len som nechcela byť otravná. "Popravde chcela som ísť najprv do nejakej nukeninskej hospody, lebo tam, ak by som vybuchla nič by sa nestalo." Spustila som ale mala som na pláne ešte pokračovať. "V žiadej z dedín som kvôli svojej povahe nebola, ak by som tam niečo urobila dostala by som sa na zoznam zločincov a nemohla by som pokračovať v tom, čo robím." Bola to jedna z vecí s ktorými som sa jej zdôveriť mohla, lebo ma prinútila jej ukázať svoju stránku, kvôli jej otravnosti. "Nezisťoval som presne koľko ich je ale chcela som ísť do dvoch z nich a to do Otogakure alebo Kirigakure, tam by mi mohli dať nejakú dobre platenú prácu." Aj keď som sa rozhovorila stále som mala ten svoj príjemný ľadový tón, ktorým som ju tu "láskyplne" zahŕňala. Určite to ale muselo byť zvláštne, že som teraz tak spustila.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Oct 05, 2014 7:42 pm

Ona sa rozhovorila. Aj keď stále mala rovnaký a ľadový tón, cítila som sa ako na vianoce ! Šibla som k nej pohľadom v ktorých bolo plno očakávania, hviezdičiek a až nadšenia. Prinútila som ju vôbec pred tým povedať tak veľa slov naraz? Takmer som k nej teraz pritancovala od radosti. Bolo toľko vecí, čo som sa jej chcela spýtať, toľko vecí ktoré som chcela vedieť no po jej prehovore som zostala úplne namäkko. Zavesila som sa okolo jej ramena v celkom rýchlom slede, takže by som sa ani nedivila, keby že s tým nestihne nič spraviť, na čo som pootvorila ústa a spustila som.
"No vieš, možno by sa ti viac oplatilo sa k nejakej dedine pridať nie ? Teraz keď máš po boku mňa, tak sa nemusíš báť, že by sa ti niečo stalo." Zazubila som sa s radosťou.
"Tá hospoda znie ako hrozný nápad.. musí ich tam byť hrozne veľa.. a ak by tam bolo viacero na tvojej úrovni, mala by si problém." Povzdychla som nakoniec a zapozerala som sa na ňu znova tým typom pohľadu, ako keby som sa kukala na nejaké božie stvorenie.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 05, 2014 7:57 pm


Asi som si neuvedomila, čo som tým urobila, lebo keď som videla tú jej reakciu a to, čo spravila tak som sa trochu preklínala, lebo som to robiť nemala. Nechala som ju, nech sa o mňa zavesí ale nič som nerobila len som pozrela iným smerom. "Ale tam by sa stalo niečo im, než mne." Dobre musela vedieť, o čom som rozprávala. "A niečo také sa nestalo len raz, žeby ich tam bolo viac proti mne." Lenže som ovládala niečo, čo ona nevedela. Akosi som sa divila, že som teraz s ňou takto rozprávala ale zas do kedy.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Oct 05, 2014 8:07 pm

Skúsla som si spodnú peru nad tým, ako som úporne začala rozmýšľať nad všelijakými výhovorkami, ktorými by som jej nápad napadnúť celú hospodu plnú nunkeninov vyvrátila.
"Nie že by si bola neporaziteľná.." Podotkla som nakoniec no nemyslela som to zle, čo značil úsmev, ktorý mi vyhrával na tvári.
"Dáme sa ďalej na cestu ? Alebo sa chceš ísť niekde opláchnuť ? V blízkosti by mala byť rieka." Navrhla som jej náš ďalší postup.. ó áno náš, ako dobre to v mojich ušiach znelo.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 05, 2014 8:17 pm


"Myslíš, že keď som takto prežila doteraz neprežila by som to teraz?" Opýtal som sa jej aj keď toto bola vážne, len rečnícka otázka. Keď sa ma opýtala na tú otázku tak som sa zamyslela. Menšie opláchnutie by sa hodilo, lenže už nebolo také teplo, aby som sa do takej vody hodila, takže som prehovorila radšej takto. "Vydáme sa nacestu." Viac som ale už neprehovorila a čakal som, kým bude pripravená vyraziť. Keď som si uvedomila, žeby som mala mokré svoje vlasy, ktoré mám naozaj poriadne dlhé, tak ma to hneď prešlo ešte by som prechladla. Naozaj som mala radšej teplučkú vodu. Ku ktorej sa ale dostať ľahko nedalo, to by sme museli zavítať do nejakej dediny.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Oct 05, 2014 8:24 pm

"Chmm hai hai, ako myslíš." Povzdychla som si. Nevedela som prečo sa nechce hodiť do tej úžasne ľadovej vody. Ja konkrétne som nemala problém zo studenou vodou ani v naprostej zime, bola som na to zvyknutá. No očividne taký nebol každý a tak som len znova nahodila úsmev, po čom som ju pustila, nahodila som na seba znova tú vestu a stiahla som klobúk hlbšie do tváre. Vysadla som na Onmiho, po čom som sa pozrela na Kayu.
"Môžeš si pokojne sadnúť tiež." vyzvala som ju s úsmevom na tvári. Raz už povedala, že si na neho nesadne.. potom však na ňom sedela už z donútenia a nech už sa jej hlavou nieslo hocičo.. Onmi bol príliš veľký dobrák na to, aby mu to vadilo.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 6 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru