Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlehlé pláně

+14
Akemi Kagayaki
Rino Hatake
Hideo Hatake
Sasuke Tobirama
Kaya
Maya Kurimuzon
Tsuki no Sen
Hakuei
Takao Hanare
Hokori Mai
Shinji
Airis Tooya
Seina
Seiji
18 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 04, 2013 6:40 pm

First topic message reminder :

Odlehlé pláně - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ5UjebImvvi0Hh40j5HkrV-VAC6B_mPSbsql82gCloftlgcgN7qw
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Airis Tooya Wed Sep 25, 2013 4:34 pm

Pohled mi padl na Seinu. Nováček nenováček, byla jsem si jistá že za nesplněný rozkaz to nebude mít jen tak. Plášť jsem si znovu zapla a otočila se čelem na Seijiho.
"Ve svitku jsou klonovací hadi. Posednou Jinchuurikiho a vytvoří v jeho těle z čakry bijuu klona v podobě vyloučeného slizu, ten potom musíme sebrat a donést Hebimu." Obeznámila jsem ho s plánem a na hlavu si dala kapuci. Hned po mém oznámení se zapojil i Shinji. On opravdu byl v Henge Hebiho? Netušila jsem co má v úmyslu, ale nijak jsem na to nereagovala, jen přivřela oči a potichu si povzdechla.
"Jen nás nikdo neobeznámil s tím, kdo by měl být Jinchuurikim, doufali jsme v to, že vy tu informaci máte." Pousmála jsem se pod kapucí. Toto byla atmosféra, jako by se měl někdo z nás za chvilku zavraždit.

Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Wed Sep 25, 2013 6:15 pm

Nezaujatě jsem sledovala Airis a když se ke mě šinula druhá osoba uniklo mi pohrdavé uchechtnutí. Musela bych být opravdu totální idiot abych mu uvěřila, že on je Hebi. Chyběla tu atmosféra, kterou okolo sebe Hebi trousil a hlavně by sem Hebi s ní nepřišel. "Tseh.." Než mohl zareagovat odstrčila jsem ho bez sebemenších potíží jednou rukou ode mě na stranu abych se mohla kouknout na Airis. Najednou jsem si musela zakrýt pusu rukou a tlumeně se smála. To je teda plán. A ještě k tomu neví kdo je Jinchuuriki. Byla to vážně jenom chvilka, pak mi do druhé ruky vklouzl svitek a zatočila jsme si s ním v ruce.  "Neříkej.." Sladce jsem se pousmála po tom co vysvětlila k čemu ten svitek je. Já i Seiji jsme měli stejný. "Vy to nevíte? Jaká škoda." Pokrčila jsem rameny a mlčela. Čekala jsem co k tomu řekne Seiji.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 25, 2013 7:14 pm

Zpoza Airis vystoupila zahalená osoba, všiml jsem si jí už předtím, zdálo se, že být stranou jí vyhovovalo. Moje tušení ale bylo pravděpodobně mylné - vzhledem k tomu, co se stalo potom. Přicupital před Seinu a po jakémsi představení ve formě zasyčení se začal hlasitě smát. No, všichni ostatní mlčeli... Když ho Seina s naprostým nezájmem jen odstrčila, objevil se mi mírný úšklebek na rtech.
"Geniální.." dodal jsem s patřičnou známkou ironie v hlase na Airisina slova a z pláště vytáhl totožný svitek, který nám Hebi se stejnými instrukcemi zanechal. Když z ní vypadlo, že vlastně ani neví, kdo je tím Jinchurikim, kterého hledáme, jejich tvrzení "přebíráme to tady" se stalo absurdním. "Jinchurikim je Tsukikage," promluvil jsem po krátké odmlce k Airis. Druhá osoba se tu totiž zatím projevila pouze nepovedeným divadýlkem. Svitek jsem opět zandal do pláště a přelétl pohledem k Seině a zase zpět. "Ayame Takahashi, nynější Tsukikage a náš cíl se nachází ve vesnici. Rád bych si vyslechl váš názor na provedení akce," už neutrálním tónem jsem nastínil situaci a dovolil jim tak se projevit.
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Airis Tooya Wed Sep 25, 2013 8:18 pm

Nadzvedla jsem obočí s pohled upřeným na Seinu. Směšná mi tato situace opravdu nepřišla, ale když už má někdo tik v obličeji a musí se stále culit, nikdo mu to už nevezme. Tato informace byla ale vedlejší, zjistit kdo je Jinchuuriki by nebylo až tak těžké, tedy snad.
Po Seijiho přímé odpovědi jsem se pousmála.
"A já už se bála že to bude nuda." Řekla jsem tišeji a pohled upřela na Shinjiho. To jeho henge by prokouknul snad každý, což mi připomělo...
"Do vesnice se dostat jen tak branou nemůžem, ostraha a dokonce i její šelmičky by henge no jutsu prokoukli. Chce to návnadu..." Pohledem jsem sklouzla po Shinjinovi s ďábelksým pohledem. To pako v ústraní by se mohlo konečně předvést. Bojovat v její vesnici bylo poměrně šílené, proto bylo potřebné jí někam vylákat...Zbývala otázka jak.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seina Wed Oct 02, 2013 8:27 pm

Mlčela jsem když jim to Seiji řekl a dál se pobaveně usmívala.
Tohle bude zajímavá podívaná.. Natočila jsem se znuděně od nich a chvíli sledovala v dálce stromy. Mojí pozornost na delší dobu upoutalo jen málo věcí nebo lidí, a oni k nim teda nepatřili. Mám hlad. Hladově jsem si olízla rty a čekala až si to tady ty tři vyřeší.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Shinji Mon Oct 07, 2013 9:03 am

"Návnada ani oběti zdaleka nestačí. Je to Kage, chrání vesnici. Bylo by od ní pošetilé kdyby nám vlezla do pasti jen tak. Vyleze jen když bude vesnice v nebezpečí.Takže vesnici budeme muset napadnout,.. zřejmě." začal jsem přemýšlet trochu nahlas. Ach jo, zase to má háček. Sledoval jsem zamyšleně lidi okolo mě, ale vůbec jsem neměl páru co umí. Používat neznámé figurky bude těžké. Zvlášť když má nepřítel výhodu domácího prostředí. Nechtěl jsem se už moc zdržovat a tak jsem se zeptal přímo.
"Vy?! Hodláte svoji misi dokončit, nebo tady chcete jen postávat?" můj hlas se změnil, snad byl vážnější než doposud. Kdybych chtěl, mohl jsem si rýpnout. Ale určitě poznali na co tím narážím. Pravda je, že se nám bude hodit každá pomocná ruka. Proč by na tuhle misi Hebi posílal tři lidi? Tři lidi, hmm,.. vlastně je nás pět. Ale podle toho jak se nám to vyvíjí, nebude lehké se s nimi domluvit.
Shinji
Shinji
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 38
Registrován : 26. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Airis Tooya Wed Oct 09, 2013 4:17 pm

Takže proniknout bezhlavě do vesnice...dokonalý nápad jak se nechat zabít. Povzdechla jsem si a podívala se na ruku, potom zase na Shinjiho. Jeho postoj se docela změnil, až na to, že to celé bylo nedomyšlené. Kdyby jsme zaútočili na vesnici, v prostředí které Kage vyhovuje, byli by jsme ve značné nevýhodě, byla potřeba jí někam odtáhnout, aniž bychom na sebe upoutali tolik pozornosti...problém byl ten, že mě se prostě nechtělo myslet.
"Vtrhnout bezhlavě do vesnice je sebevražda i když jsme shinobi S-ranku. Navrhuju se převléct do civilu a zajít si na jídlo, mám celkem hlad." Můj postoj se taky změnil, pořád vážná být nemusím ne? Ale toto jsem myslela vlastně vážně...měla jsem hlad. Jediné co zbývalo bylo si potlačit chakru, být normálně oblečení a normálně se chovat. Při tom všem by jsme mohli získávat nějaké informace, Tsukikage přeci musela mít alespoň chvilku pro sebe. JÁ FAKT CHTĚLA DANGO!!!
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Feb 20, 2014 5:06 pm

Když se skupina shinobi organizace Shuuketsu dala opět do pohybu, ani ne za chvíli se před nima objevila projekce nějakého shinobi oděného v šedém plášti s kápi na hlavě a maskou. "Nějak se na Vás nejde spolehnout..." Promluvila postava chladným monotnonním tonem, probodávajíc pohledem každého člena Shuuketsu...
Odlehlé pláně - Stránka 2 Pein-225676e40
Bez rozdílu každému členu postava věnovala vražedný pohled. Pohled však věnovaný Airis byl o něco jiný, a co pro Airis hůř... postava k Airis pohlédla jako poslední, a dál od ní neodtrhla svůj zrak. "Airis... mám pro Tebe práci..." Promluvila k ní. Airis nyní v myšlenkách museli kolovat všelijaké myšlenky, protože přece jen tohohle chlápka nikdy neviděla... nevypadal jako Hebi nebo jako nějaká sféra Edo Tensei Nagata, kteří jim před tím zadávali rozkazy... Kdyby však dala najevo jisté pochybnosti ohledně identity postavy, mohla by riskovat, že nedopadne nejlépe. Vedení Shuuketsu se svým členům nikdy plně neodhalilo, a co hůř... bylo o nich známo, že si s každým kdo neplnil rozkazy v minulosti dokázali poradit, takže nyní Airis se nacházela ve komplikované situaci, kde si ani nemohla dovolit z těchto důvodů odmlouvat, nebo dát najevo jisté pochybnosti ohledně toho, zda-li tato postava je členem vedení Shuuketsu... Takové pochybnosti však se nemohly vyskytovat pouze u Airis, ale i u ostatních členech Shuuketsu. "... byli jsme najati na vyřízení jisté záležitosti, která se odehrála v průběhu Sedmé Války Ninjů. Si najata, aby si ukázala jistému Uchihovi Kisukemu, kde je jeho místo. Zabil totiž jednoho shinnobi na kterým člověku, který si Nás najal, velmi záleželo." Momentálně zadání znělo velmi zajímavě. To co však by bezpochyby upoutalo každého pozornost, byla informace, že se mělo "vyřídit" Uchihu. Klan Uchiha byl znám svou silou, nejednou tomuto mocnému klanu kvůli jeho síly hrozilo vyhlazení, ale i přes to přetrval do dnešních dob. "Podle spolehlivých zdrojů jej najdeš v Otogakure no Sato, kde se vydal poté co v Konohagakure no Sato zabil Náš důvod této mise, a však ta je příliš obrněná, takže Tvé polapeni nebudeme riskovat... nyní se však vydáš směrem ke Otogakure no sato, poté Tě budu informovat o pohybu Uchihy..." Jak mohla být tato postava tak obeznámena s pohybem Uchihy? Zpochybnovat však její informace by bylo nebezpečné, a tak Airis nezbývalo nic jiného než se vydat bezhlavě směrem ke Otogakure no Sato... Důvod proč postava byla tak obeznámena s pohybem Uchihy byl jednoduchý-> Iwagakure no Himitsu... Jakmile postava domluvila s Airis, ohlédla se k dalším členům Shuuketsu. "Co se týče Vás... Vaše aktuální mise se končí, jejim neslněním. Rozejdete se do celého světa a budete mít za úkol zjistit zda-li zprávy o tom, že se Reina Kana vrátila do světa živých jsou pravdivé." Postava velmi dobře tušila, že nejspíš pravdivé jsou... protože hostinec u Skákavého poníka byl zničený Shotonovou technikou vyššího kalibru, kalibru jaký by nemohl ovládat začátečník v ovládání Shotonu. Plus ještě další zprávy... Postava však nechtěla dělat unáhlené rozhodnutí, a tak se rozhodla zjistit ještě nějaké podrobnější informace... Když tohle dořekla otočila se zpátky k Airis a vyčkávala na její reakci... 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Airis Tooya Fri Feb 21, 2014 11:35 pm

Když jsem se dívala na tu partu ulejváků, s povzdechem jsem prokoulila očima a snažila se nějak zabavit. Samozřejmě, že dřív, než jsem se stačila kousnout do prstu se přede mnou objevil hologram neznámého muže, kterého jsem zatím nikdy neviděla. Ale ví o naší misi, tak to asi bude někdo z nadřízených. Zaměřila jsem na něj svůj orlí pohled a pozorně ho poslouchala. Sice s nechutí jsem plnila rozkazy, ale většinou byly takové, že jsem si mohla pohrát. Tedy, až do doby, co zmínil jméno toho, kterého se mám zbavit.
"Uchiha...Kisuke?" Přivřela jsem oči a nasadila si kápi od pláště, otočila se na podpadku směrem k němu a pohled měla zabořený do země.
"To je sebevražda." Pohled jsem rázem přesunula na hologram a tvář jsem měla velmi vážnou. Mohl vidět, že jsem právě odporovala, něco takového, vzít. Tedy až do momentu, kdy jsem se začala opravdu smát, možná až trošku psycho.
"Výborně, s někým takovým jsem dlouho neměla tu čest...Jestli ho ale porazím, nechám si jeho oči...pro sebe." Naklonila jsem s psycho úsměvem hlavu na stranu a pak si jen povzdechla, upravila jsem si ofinu a kývla hlavou s úsměvem. Ochutnávka tak vzácné krve...hihihi, čím jsem si to jen zasloužila.
Rozkaz zněl ale jasně, zatím jsem měla jít jen do Otogakure a právě proto jsem se nijak neunáhlovala, času jsem měla dostatek.

Přesun


Naposledy upravil Airis Tooya dne Tue Feb 25, 2014 8:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Feb 24, 2014 8:26 pm

Jakmile Airis odpověděla, postava ještě jednou pohlédla na všechny vražedným pohledem se slovy: "Průzkumnou misi neberte ale lehko vážně... přece jen máte na svém kontě již jednu neslpněnou misi..." Když tohle postava domluvila, projekce zmizela... Před tím však než zmizela stihla říct nejspíš nejdůležitější větu, a to tu, že nyní si již zklamat vedení nemůžou dovolit. Jak Shinji, Airis, Seina, Seiji... ti všichni měli na svém kontě již jednu nesplněnou misi... předchozím členům nebyla tolerována ani jedna nesplněná mise, a však nyní vedení nejspíš udělalo vyjímku. Jasné bylo ale to, že se taková vyjímka nebude opakovat. Airis nyní zbývalo se rozloučit se ze svým týmem a vydat se do Otogakure no Sato, kde měla čekat na další rozkazy...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Wed Jun 04, 2014 3:31 pm

Trvalo to naozaj dlho kým sme sa konečne po naozaj dlhej dobe dostali až sem. Boli to presne dve týždne od momentu čo sme opustili dosť nechutný skrytý vchod pre pašerákov, a vydali sa tak na stopu podivínov v bielich plášťoch. Neudialo sa toho až tak veľa, nič čo by malo veľký spád na priebeh sveta alebo čo by upozornilo na náš príchod, teda nie vo svetovom meradle. Ale Hakuei, tí určite po chvíli zistili že sa niečo deje, keď sme konečne po dlhej dobe po cestách narazili na vidiek, kde sme automaticky podľa informácií dokázali nájsť toho správneho chlapíka. Ten nám ochotne vypovedal všetko, nevynechal takmer nič a po krátkom lámaní kostí v tele, ostalo jeho telo samotné vystavené ako varovanie pre skupinu ktorú sme hľadali. Bolo mi jasné že ich tak ľahko nenájdeme, pochopil som že si musia nájsť nás. A odkazom, skrvaveným, zničeným a mnou podpísaným, odkazom ktorý som im nechal uprostred námestia, ich človeka, som ich dosť jasne varoval o mojej prítomnosti.

Avšak, už to boli dve dni čo som cestoval sám, Sadao sa vydal inou cestou, a keby niečo vždy som mal jeho zrkadlo a stopovač ktorý by mu pomohol ma nájsť. Tušil som že niečo nájdem, a tak ma kroky zaviedli až sem, na odhalené pláne, na obrovské a široké otvorené priestranstvo, kde som na konci jednej z ciest zastavil a rozhliadol sa. Ostal stáť, ticho vo vetre sledujúc okolie. Neverim som že niečo tak rýchlo nájdem, ale tušil som že niečo tu bude. Nevedel som odkiaľ, niečo vo mne to hovorilo. Niečo tu bude. Presne ako povedal náš "odkaz pre Hakuei", toto sa malo stať osudovým miestom pre nich, prvý nátlak a prvý úder voči nim.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Wed Jun 04, 2014 4:02 pm


Takahana bol i napriek za normálnych okolností pokojnej atmosfére kvetmi posiatej lúky neistý. A mal na to aj dobrý dôvod. Oslňujúce slnečné lúče nijak nenapomáhali otepleniu chladného vetríka, ktorý zdanlivo neohrozenému mužovi šľahal do tváre. Mráz, ktorý mu však prebehol po chrbte, spôsobili jeho vynikajúce inštinkty. Než sa totiž stačil nazdať, už ho pražil smrtiaci pohľad neznámeho shinobiho v maske, odetého v dlhom, čierno-bielom plášti.

"Hladíš namosúreného hada bosou nohou," prehovorila neznáma osoba bez zbytočnej snahy o moment prekvapenia, okamžite si sundajúc masku na uvoľnenie nadbytočného napätia. Súper, proti ktorému Takahana stál, však narozdiel od tých predtým nebol vôbec obyčajný. I napriek tomu, že svoju kriminálnu minulosť už dávno zahodil, mohol v ňom spoznať bývalého vymáhača dlhov, ktorý sa nielen v podsvetí, ale aj shinobi svete ako takom preslávil pod prezývkou Kōton no Baki. Kto by bol povedal, že jedného dňa práve niekto ako on skončí v organizácii, akou bola Hakuei.
"Vzdaj sa a poď so mnou. Som presvedčený o tom, že sa u nás pre tak významného nukenina nájde miesto. Nadišiel čas, aby si pre svoju moc našiel lepšie využitie, než znepriateľovanie si celého sveta."
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Wed Jun 04, 2014 4:29 pm

Napriek tomu aký chlad som pocítil na chrbte, ostal som pevne a pokojne stáť bez jediného náznaku prekvapenia, v momente čo sa objavil ďalší herec na javisku. Ani brvou som nemihol, všetko čo som urobil bolo len krátke ukončenie zvedaváho pohľadu ktorým som nehal po okolí, než mi pohľad pristál práve na ňom. Napriek všetkým pocitom, som v ňom spoznal Bakiho, jedného z mála vymáhačov dlhov ktorý dokázali svoju prácu odviesť vynikajúco. Sám som sa na chvíľu zamyslel, prečo niekto ako on, koho práca vymáhača naozaj bavila skončil práve u týchto namachrovaných a doktorov kopírujúcich vandalov, nejavil som ani len malý záujem o jeho osobu. Chvíľku pretrvavájuce ticho som nakoniec prerušil práve ja.

"Som tým známy.." Bola jediná uštipačná poznámka ktorú som zo seba dostal, kým ma neumlčal svojým návrhom. Už Bakimu sa zdalo že nad tým naozaj premýšľam, mne však už v momente kedy som sa im vydal na stopu bolo všetko jasné. Totižto, možno sa to zdalo ako samochvála, a tá väčšinou končila naozaj zle, ja som si svoje limity a svoje schopnosti dostatočne uvedomoval, preto som si bol jasný že on sám sa na moje hranice dostať nemôže. Tvrdý výraz do ktorého šľahal studený vietor sa nechcel ani len pohnúť, kým sa moja hlava nepohla. Do súhlasného prikývnutia nad jeho návrhom.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Wed Jun 04, 2014 4:39 pm


Ani v mojich najfantastickejších snoch by ma nenapadlo, že sa Takahana tak jednoducho nechá naverbovať. Nebol som však hlúpy. Bolo mi jasné, že určite má nejaké vedľajšie úmysly, ale nedal som na sebe poznať ani len známku prekvapenia. Rozhodol som sa, že to skrátka nebudem riešiť a i naďalej budem postupovať tak, ako to mám vo zvyku. Prišiel som si vonkoncom len vykonať svoju povinnosť, na ostatnom mi v danej chvíli nezáležalo.

"V poriadku. Tak ma teda nasleduj," rozkázal som, ukázal mu chrbát a pomalými krokmi odchádzal z onoho miesta. Bol som takmer presvedčený o tom, že pôjde za mnou. Pevne som veril a dúfal, že nedôjde na zbytočné komplikácie, no v prípade, že by k niečomu došlo, neváhal som a bol ochotný riskovať svoj život pre získanie niekoho natoľko hodnotného. Ako každý správny shinobi som teda bol pripravený na najhoršie, nehovoriac o tom, že som nebol jediný...
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Wed Jun 04, 2014 5:00 pm

Šlo si na mne všimnúť že mi šlo o čosi viac ako len o jeho zmätenie. Bolo okamžite jasné, len čo sa otočil ku mne chrbtom že som svoje slová nemyslel až tak vážne. Jedno mu mohlo napovedať, a to že vďaka plášťu som mal už dávno aktivovanú na rukách techniku. Jedna však bola naďalej skrytá, zatiaľ čo pravá útočila na Bakiho. Zozadu, nepripraveného v úmysle mu pomocou spevnenej kože vďaka Dotonu preraziť hlavu. Nečakaný a rýchly útk do jeho slepého miesta, bolo mi však jasné že niečo také dokáže tento obávaný vymáhač, vyblokovať.

"To si si naozaj myslel, že niečo také príjmem? Pridať sa k vašej bande?" Schválne som zvýraznil slovo banda. Už z toho bolo jasné, že napriek mojej subjektivite, mi tento celý ich podivný "klan" liezol na nervy. A to bolo avšak zapríčinené z otravného hľadania aspoň náznaku po ich existencii. Nemal som však proti nim nič, už tak to mohol cítiť z hlasu. Necítil som nenávisť ani otvorené nepriateľstvo, boli môj kontrakt a ja som ich mienil dostať za vyslúženú cenu ktorú mi sľúbili. Potreboval som sa dostať hore a oni boli začiatok tejto cesty.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Wed Jun 04, 2014 5:15 pm


KOTON NO BAKI

Už od začiatku mi bolo jasné, že tu niečo nehraje. Nelámal som si s tým ale vôbec hlavu, práve naopak. S rukami vo vreckách som sa chystal pokračovať vo svojej ceste, nebyť toho, že ma Takahana "nečakane" napadol. Ako to už ale bolo naznačené predtým, nebol som tu sám, a teda ma predstava, že by sa niečo podobné mohlo stať, absolútne nedesila. Jediné, čoho sa z mojej strany dočkal, bolo hlboké povzdychnutie, pretože teraz bolo jasné, že sa do toho zapojí niekto, bez koho pomoci by som sa najradšej obišiel.

"Hana Ninpō, Hyakkoryōran" ozvalo sa ženským hlasom, keď vtom zrazu vybrané kvetiny vzplanuli a vytvorili ohnivú smršť, ktorá ma nielen že oddelila od Takahanu, ale ešte ho aj chytila v obrovskej explózii, ktorej sila bola nepopierateľná. Nebyť toho, že som o možnosti tomuto podobného zákroku vopred vedel, s najvyššou pravdepodobnosťou by to zasiahlo aj mňa.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Wed Jun 04, 2014 5:32 pm

TAKAHANA

Očakával som komplikácie. Nečakal som že by poslali proti mne len jedného z nich, keďže určite o mojich schopnostiach, teda aspoň tej časti ktorú som chcel aby vedeli, niečo už počuli. Takmer som až dúfal že sa tu objaví viac ľudí, pretože o to väčšia to bude predsa zábava a bojovať proti presile, to bolo niečo čo som nezažil už naozaj dávno. Výbuch ktorý ale prišiel z kvetín podo mnou, mi taktiež dostatočne poskytlo moment, pri ktorom sa niečo stratilo. V tento ale okamih, už väčšinu môjho tela pokrývala práve spomínaná technika Doton Domu, pomocou ktorej som dokázal vyblokovať väčšinu škôd ktoré napáchala. Nebol som tak pomalý, aby som si horiacich kvetín nevšimol už v momente kedy technika začala, stačil rýchly odraz od zeme do vzduchu kde už technika nemohla napáchať až tak silné poranenia, a následná obrana kože mi dovolila dostatočne pokryť ohnivý útok, ktorý mi spôsobil minimálne zranenia. Dopadol som na zem, odskakujúc dozadu a snažiac sa vyhnúť väčšine kvetín, som sa zastavil v polokombate, ukazujúc im moju pravú ruku skamenenú ako cesta na ktorej som práve stál.

"Cítim sa výnimočný, že ste proti mne dokázali poslať dokonca dvoch. Nie že by som proti vám niečo mal.."
Začal som rozprávať tichým hlasom po dopade. Naďalej som držal svoju tvár kamennú, aj keď útok ktorý práve predviedla neznáma ma dosť prekvapil. Tentoraz sa ale ukázala, dokonca odhalila aspoň časť svojich schopností čo mi dovolilo aspoň na teraz si vydýchnuť a dať tomu čas.
"Ale je na vás vypísaná dosť veľká odmena. Niekto vás chce mŕtvych.." Dokončil som, čím som dostatočne odhalil svoje plány. Nepociťoval som k nim nič, okrem možnosti ľahkého privyrobenia si. Tentoraz to ale bude o niečo ťažšie a nemienim urobiť hlúposť, aby som podcenil svojho súpera. Pohľad som stočil k miestu, odkiaľ sa ozval ženský krik. Podľa všetkého v boji na blízko bude ľahšie dostihnuteľná práve ona.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Wed Jun 04, 2014 5:53 pm


NEZNÁMA ŽENA

Vzhľadom na to, že som už Takahanovi odhalila svoju prítomnosť, nemalo viac zmysel naďalej sa schovávať. Na týchto odľahlých plániach by ma tak či tak našiel jednoducho aj sám, a tak mi už nič nebránilo v tom, odhaliť mu svoju tvár. Ešte predtým som sa však postarala o to, že obrovskú časť kvetinovej lúky obklopili okvetné lístky, vytvoriac tak špeciálnu bariéru pre prípad, že by sa Takahana pokúsil o útek. Očividne sme hrali na úplnú istotu.
"Zdá sa, že ti absolútne uniká princíp nášho fungovania. Možno práve preto nás nedokážeš vystopovať," ozvala som sa po chvíli k nemu s výrazne nadradeným tónom v hlase.
"Neprijímame rozkazy. Konáme z vlastnej vôle a pracujeme tak, ako sami uznáme za vhodné. Nikto nás po tebe neposlal, tvoju pozvánku sme prijali sami od seba. Patríš totiž k ľuďom, ktorých potrebujeme odstrániť."

KOTON NO BAKI

Fakt, že moja partnerka upútala Takahanovu pozornosť, som sa i napriek svojmu ležérnemu prístupu rozhodol využiť. Bol si až príliš istý svojou obranou, a tak som neváhal a v momente, ako zo mňa spustil oči, som nechal oceľou pokryť veľkú časť svojho tela a rýchlosťou ešte väčšou, než akou disponoval sám Takahana, zaútočil na jeho srdce. Navzdory tomu, že naše techniky boli zdanlivo rovnaké, kekkei genkai mala v porovnaní s jeho dotonom navrch a tak mi nerobilo problémy prebodnúť ho.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Jun 05, 2014 2:24 pm

Na javisku sa objavil nový člen ich podivnej skupiny, a čoraz menej ma prekvapovalo ich vystupovanie. Tým že ma prišli zabiť v takom peknom počte mi len znova zvýšilo ego, a možno práve preto som vôbec nedokázal zaregistrovať ako Baki vyrazil do svojho dosť podivného, dalo by sa povedať až naozaj riskantného útoku. Avšak, napriek tomu aké bolo vôbec len nebezpečné sa priblížiť k súperovi o ktorom viete naozaj málo, vydaril sa mu a jeho ruka prenikla cez moju hruď. Prekvapenie, to mi mohol zahliadnuť v očiach keď som sa po chvíli otočil k nemu. Patril som k naozaj rýchlym ľuďom, avšak tento útok mimo môjho zorného poľa som vôbec nemal ako vyblokovať. Aj keď sa dostával cez kožu ťažšie, ako bol doteraz zvyknutý, ruka prešla hruďou. A prerazila všetko čo jej stálo v ceste. Tento smrteľný útok, dopadol dobre.

"Tak potom nikomu nebudete chýbať.." Zdanlivo som bol mŕtvy, Baki než vôbec ale stihol nejako zareagovať, pohliadol znova do mojich očí ktoré som po jeho údere zavrel, tentoraz otvorených. Neprejavoval som ani najmenší náznak smrti, akoby mi ani neprebodol srdce napriek tomu že jeho rez bol čistý a perfektný. Istotne ho robil naozaj veľa krát, práve preto musel ostať prekvapený. Ale namiesto toho aby sa mohol vôbec pohnúť, pocítil že mu niečo drží ruku. Niečo.. mu držalo ruku v mojej hrudi a on ju nedokázal za žiadnych okolností vytiahnuť. Po chvíli ale mohol pochopiť, čo sa stalo a to v okamihu keď sa z môjho chrbta vydrala na povrch.. postava. Nedalo sa to nazvať postavou, bol to podivný čierny chumáč nejakých nití, ktorá mala na sebe masku, presnejšie tmavomodrú. Až teraz mohli pochopiť, informáciu ktorú získali. Nech ma vždy zasiahli smrteľne ako chceli, nikto ma ešte nezabil. Zistili moje tajné Kekei Genkai, to koľko krát ma musia zabiť a taktiež to, že maska ktorá práve otvorila ústa, vypálila priamo na svojho súpera techniku Rainton: Gian. Baki sa nemohol pohnúť, nemal ako, pretože nie len nite, ale aj moja pravá ruka držali jeho telo spútané, tak aby ostala ruka v mojej hrudi. Pretože len čo vytiahol ruku, zahliadol ako nite totálne obklopujú celú jeho ruku, držia ju a napriek jeho sile mali schopnosť ho udržať, podporované mojou rukou stále potiahnutou technikou dotonu. Raiton, patril k najprieraznejším technikám a táto stačila nato aby prešla jeho brnením a uškvarila ho zvonku. Udialo sa to tak rýchlo.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Thu Jun 05, 2014 8:09 pm


KOTON NO BAKI

Takahanova snaha o moje zabitie bola nepochybne odvážna. Na prvý pohľad by sa dokonca mohlo zdať, že aj veľmi múdra, ale očividne nepočítal s tým, že v danej chvíli fyzika hrala v môj prospech. Našťastie pre nás sme boli veľmi dobre informovaní o jeho schopnostiach, a preto ma absolútne neprekvapilo, že po priamom zásahu srdca ešte stále dýcha. To, o čo som sa vlastne skutočne snažil, bolo v prvom rade preniknúť do jeho vnútra.

"Saikō Zettai Bōgyo, Tōsanai Bōgu," zamrmlal som bez emócií plný názov mojej dokonalej obrany, ktorá spočívala v tom, že celú moju kožu nahradila nefalšovaná oceľ. Takahana si bol príliš istý tým, že sa Rainton Gian zachová ako bleskovým elementom posilnená zbraň, ale pravdou bolo, že to, čo na mňa poslal, a teda blesk vo svojej čírej podstate, bol len dlhý tok rýchlo prúdiacich elektrónov, ktoré v skratke hľadali čo najjednoduchšiu cestu z bodu A do bodu B. Je známe, že žiadny iný materiál neumožňuje jednoduchšiu cestu ako kov, a teda by sa mohlo zdať, že je voči raitonu oceľ slabá, ale práve vďaka tomu, aký geniálny vodič vlastne moje brnenie je, po nej elektróny skĺzli tak hladko, že sotva prenikli do jej povrchu. Moja vlastná koža sa tak stala dokonalou Faradayovou klietkou, takže všetky blesky viedli len okolo mňa, nie cezo mňa.

Nie je preto ani nutné dodať, že som bol absolútne nezranený, čo som využil na to, aby som Takahanovi uštedril ďalší prekvapivý zásah. Zatiaľ čo to moja partnerka celý ten čas z bezpečnej vzdialenosti sledovala, analyzovala situáciu a už si aj pripravovala ďalšiu techniku, ja som násilne zmenil tvar svojej ruky, ktorá sa tou dobou ešte stále nachádzala v ňom, na niekoľko prekvapivo dlhých osteňov, ktoré ho zvnútra celého poprepichovali. Bolo zjavné, že som to plánoval od začiatku. Jednalo sa o môj ultimátny plán na jeho rýchle porazenie.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Jun 09, 2014 12:51 pm

Zaplatil som za svoju aroganciu ako ešte nikdy v živote. Ešte nikdy sa nestalo že by mi dokázal vôbec niekto zničiť naraz 2 srdcia bez toho aby sám pocítil následky. Až teraz som pochopil ako som pocenil svojho súpera, na naozaj veľkú úroveň. Pretože Baki, napriek tomu koľko som toho o ňom vedel, skrýval veľa tajomstiev a jedno z najväčších bola jeho sila ktorú doteraz len málo krát ukázal a práve z toho dôvodu som o tom nemal žiadne informácie a nechal som sa tak ľahko prizabiť. Dve srdcia v krátkom intervale ma ale dostatočne nabudili nato, aby som dokázal v krátkosti zistiť v akej kaši som a ako sa z nej približne vyhrabať.

"To bolo dobré.." Prehovoril som, napriek tomu bolo ešte dve moje srdcia pevne skryté pod mojím zovňajškom, a nakoniec tretie ale už odlúčené od tela. Ešte stále som mal tri srdcia a on už bol vlastne v tomto momente porazený, pretože v okamžitom dôsledku aj on sám pocítil niečo podivné. Najprv ostrosť v nosných dutinách kam sa dostávala kyselina, a následne povzbudnená silou vetra zisťoval že aj keď sa ku mne priblížil v čom bol naozaj dobrý, možno tak aj urobil chybu. Jeho železo sa netopilo ale oslabovalo, korodovalo. Kyselina nemala práve najlepší účinok na jeho telo nehľadiac nato že bola samotne zosilnená vetrom a napokon, dýchacie otvori boli naďalej otvorené a kyselina ktorá doteraz bola tak tenká že ju nešlo ani vidieť, tentoraz prerástla až v celkovú hmlu ktorá nás oboch zahalila. Dokázal som použiť viac techník naraz, to bola moja hlavná sila o ktorej takmer nikto doteraz nevedel. Moje vylepšené KG mi dovoľovalo využívať v jednom tele viac techník. A tie práve Baki pociťoval. Takto zadarmo sa nenechám dostať!
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Mon Jun 09, 2014 1:12 pm


KOTON NO BAKI

Situácia, do ktorej som sa dostal, bola mizerná. Necítil som však žiadne výčitky. Ako správny člen Hakuei som bol schopný zájsť akokoľvek ďaleko. Zničenie dvoch srdcí pre mňa bola postačujúca odmena za všetko, čím som práve prechádzal. Tým však moja úloha nekončila. Nechcel som položiť život len tak.
"Ešte som s tebou neskončil," prehovoril som s pramienkom krvi, ktorý sa mi dral zo všetkých telesných otvorov, vrátane úst a nosových dierok. Namiesto toho, aby som akceptoval svoj osud, som povolil obranu v oblasti ramena a zo všetkých síl doň zaťal, odseknúc si tak ruku, ktorá teda zostala v Takahanovom tele. Následne som čo najvyššou rýchlosťou uskočil dozadu. Keby veľmi chcel, mohol by ma aj nasledovať, ale to sa do toho už zamiešala moja partnerka.

"Hana Ninpō, Hyakkasaihō," ozvalo sa z bezpečnej vzdialenosti, čo malo za následok, že všetky kvety, ktoré medzitým moja partnerka rozvírila do okolia, spočinuli na zaskočenom Takahanovi, ktorý sa dovtedy venoval mne. Ani prítomná kyselina nenapomohla tomu, aby ich všetky znieškodnila včas pred detonáciou, vďaka čomu sa Takahana bez srdca s dotonom tentokrát prakticky nemal ako ubrániť explóziám. Ja som medzitým pristál čo najďalej, pomocou svojej KG zastavil krvácanie a vykašľal čo najviac krvi. Bolo mi jasné, že nie som v stave na bojovanie a že ak sa s poškodenými orgánmi budem i naďalej premáhať, pravdepodobne to nevydržím až do konca, ale na tom nezáležalo. Bol som odhodlaný vziať Takahanovi čo najviac sŕdc.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Jun 09, 2014 2:10 pm

Nepochybne šlo vidieť, že ja sám som pochopil svoje chyby a jasne som si uvedomil ako ma moja arogancia takmer dostala do úzkych, a možno takmer prizabila. Vedel som plánovať dopredu, a možno to ma práve v tejto chvíli zachránilo od zdánivého konca. Už len Bakiho útok mohol byť pre mňa konečný, bol schopný zničiť mi všetky srdcia naraz ale našťastie sám urobil to čo som mal v pláne, donútil som ho vzdať sa svojho plánu nechať vo mne zabodnutú časť tela a odsekávajúc si ruku ustúpil. To mi pre túto chvíľu stačilo pretože v tom momente ako svoje telo odniesol čo najďalej, pocítil som príval novej čakry a aj keď kyselina nebola schopná zredukovať všetken výbuch, na niečo sa zmohla, preto nebol tak extrémny. Avšak, predsa len som nebol schopný sa ako brániť, moje doton srdce bolo zničené.

Miesto kde sa doteraz vznášala dosť hustá hmla nebezpečná pre väčšinu ľudí ktorý by v nej ostali pridlho, teraz nahradil hustý čierny dym ktorý zahalil celé okolie, v ktorom som sa nachádzal ja v dosť veľkom okruhu. Nehľadiac nato, techniku ktorá použila napriek redukcii bola naozaj deštruktívna a ak by ja sám som nezareagoval dostatočne rýchlo, umrel by som. Pretože len čo po chvíli dym ustál, mohli si všimnúť podivnú ľadovú stenu, ktorá obklopovala celé moje telo, ktoré ale nebolo cez hrubosť ľadu vidieť. Aj oni pocítili aká je zima, a ako sa napravujú diery ktoré stihli útočiaci vytvoriť. Technika Hyotonu, už druhé Kekei Genkai ktoré som dokázal použiť v tak krátkom intervale v obrovskej rýchlosti. Avšak všetka moja pozornosť sa teraz obrátila na ruku v mojom tele ktorú som mienil spoza obrovskej vrstvy ľadu odstrániť.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Hakuei Mon Jun 09, 2014 3:11 pm


NEZNÁMA ŽENA

Takahanov zákrok ma nijak zvlášť neprekvapoval. Pravdou však bolo, že to, čo som v porovnaní s ním, ale aj mojim partnerom, postrádala na sile, som si vynahrádzala inteligenciou a strategickým plánovaním. To, čo urobil, pre mňa vonkoncom bola tá najlepšia možnosť. Zima, ktorú totiž prostredníctvom svojho hyotonu vyvolal, nestačila na to, aby definitívne vyvraždila kvety, ktoré sa v tom čase nachádzali pod ním. Všetko šlo podľa plánu. Bola to moja vlastná, smrtonosná pasca.
Snáď si si nemyslel, že po tebe pošlem slabé bombičky. Tie slúžili len na odpútanie pozornosti, môj pravý zámer bol zaútočiť zdola. Nachádzame sa predsa na lúke posiatej kvetinami. Je jedno, koľko ľadu vytvoríš, celá táto oblasť je moja zbraň.

"Hana Ninpō, Kahei Sōshiki," zahájila som techniku kvetinového pohrebu. Zatiaľ čo ľadová stena ho chránila zvonku, Takahana si neuvedomil, že je odkrytý zdola. I napriek rýchlosti tvorenia jeho techník nebola šanca, aby stihol včas odvolať svoj hyoton a ešte uskočiť pred mojou smrtiacou dávkou jedovatých lupienkov. Ocitol sa v situácii, z ktorej nebolo jednoduché uniknúť. Tým to však nekončilo. Môj mozog ako obvykle zapracoval a dopredu som si pripravila všetky možnosti, ktoré má, zvážiac vopred protiútok na každú z nich. Bola som v tom fakt dobrá.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Mon Jun 09, 2014 4:51 pm

Už v okamihu ako sa mi niečo pohlo pod nohami, pochopil som že sa nachádzam naozaj v obrovskom probléme. Nečakal som že bude schopná tak efektívne prepracovať svoje postupy, a ešte dopredu niečo pripraviť. Nepatril som práve k najväčším géniusom tohto sveta ale vždy som si dokázal nechať niečo v rukáve čo ma vždy zachránilo, tak ako v tento moment kedy sa začali mi priamo pod nohami víriť kvety a začali mi oblizovať samotné nohy. Avšak ja som mal ešte jednu vec, a to ruku tajne ukrtú pod zemou, s ktorou som mal v pláne bojovať, avšak táto situácia si vyžiadala aby sa okamžite spojila s telom. Prerazila dierou a okamžite ma za plášť vytiahla z tejto kaše, tohto uzavretého pekla. Zachránila ma na poslednú chvíľu pretože ja samotný som už cítil ako sa lístky približujú k telu a začínajú ho paralyzovať.

"Kirigakure no jutsu.."
Ozvalo sa a hmla ktorá doteraz ozdobovala len maličké územie sa rozlíšila. Takmer okamžite ako som vyletel z kopule som vyskladal pečate a použil techniku skrytej mlžnej aby som sa zakryl a skryl svoju prítomnosť. Netušil som či sú senzibily, ale dosť som pochyboval že ma dokážu obaja vystopovať a hmla aspoň na chvíľku dokázala zakryť moju prítomnosť aj pred senzibilmi. Tentoraz som ale všetku pozornosť upriamil len na jednu osobu ktorá ma najviac ohrozovala. Pečate padli a na mieste kde som stál, sa zrazu objavili tri zdroje čakry.
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 2 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru