Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlehlé pláně

+14
Akemi Kagayaki
Rino Hatake
Hideo Hatake
Sasuke Tobirama
Kaya
Maya Kurimuzon
Tsuki no Sen
Hakuei
Takao Hanare
Hokori Mai
Shinji
Airis Tooya
Seina
Seiji
18 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Odlehlé pláně

Příspěvek pro Seiji Wed Sep 04, 2013 6:40 pm

First topic message reminder :

Odlehlé pláně - Stránka 4 Images?q=tbn:ANd9GcQ5UjebImvvi0Hh40j5HkrV-VAC6B_mPSbsql82gCloftlgcgN7qw
Seiji
Seiji
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 08. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Takao Hanare Thu Jun 12, 2014 10:03 pm

Ešte raz som zahliadol maminu tvár, než sa rozplinula v hmle, rovnako ako ja a takmer všetky moje spomienky. Cítil som tmu, tak náhle a tek bolestivo, som pocítil akoby som strácal sám seba. Bolo to zvláštne, myslel som si že umieram, ale opak bol pravdou. Precitol som. Nadýchol som sa zhlboka, a teraz čierna clona, sa zmenila na hmlistý biely závoj cez ktorý, som konečne videl. Napriek tomu že som bol vlastne len spútaný a zlomený, upravený na ich vieru, cítil som sa spokojne ako ešte nikdy v živote. Naozaj mi dokázali dať čo ešte nikto na tomto svete. Bola naozaj pravda, to všetko čo mi hovorila žena, ktorá doteraz bola prilepená na mne? To sa skoro uvidí, jedno bolo jasné. Nechali mi povahu a tá patrila k naozaj arogantným, preto ani po precitnutí, a napriek pocitu že im veľa dlhujem a vlastne som plne v ich moci, som neprehovoril žiadneho slova na to čo mi povedal muž. Stál som s kamennou tvárou, sledoval jeho tvár ktorá mi doslova žiarila, než som sa konečne dokázal rozviazať z osídiel Kurumi a pomalým, podivne tackajúcim od vyčerpania, no dobre premysleným, krokom som sa dostal k dvom telám, patriacim bývalím členom Hakuei. Necítil som ľútosť, napriek tomu že som k nim odteraz patril, chytil som obe ich telá a pomaly sa začal presúvať bez slov preč. Avšak, v šepte sa ozvala veta. Napriek tomu sa v šume lístia, ktoré privial vietor, ozývalo len jedno.
"Volám sa.. Takao Hanare.."

~Presun~
Takao Hanare
Takao Hanare
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 98
Registrován : 21. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Tsuki no Sen Thu Jun 12, 2014 10:26 pm


Vzhľadom na to, že Takahana, ako ho poznalo Shuuketsu a ninja podsvetie, už viac neexistoval, bolo jasné, že sa s týmto zdanlivým koncom vydá za novým začiatkom. Ako náhle tak učinil, Kurumi bola nútená pustiť ho. Pre zmenu sa teda so zaslúženým úsmevom na tvári zavesila na mňa.
"Čo myslíš? Bude to s ním v poriadku?" ozvala sa jej zvedavosť.
"Nepochybujem o tom. Takahana bol tvrdým orieškom, ale očista sa ukázala byť prospešná. Sama vieš najlepšie, že neuznávam uniformitu. To je predsa dôvod, prečo robím všetko preto, aby si každý člen zachoval svoj jedinečný charakter. Každý z nás je iný. Nie sme žiadna organizácia, iba skupina ľudí, ktorí robia všetko pre dosiahnutie spoločného cieľa. Osoba, ktorú si práve videla, už viac nie je tým spútaným Takahanom. Je to Takao Hanare, muž, ktorý bude arogantne nasledovať svoje- nie, naše ambície za každú cenu. Ubezpečujem ťa, Kurumi-chan, že je jedným z nás," vysvetlil som jej svoje stanovisko a tiež sa uberal preč.

=) PRESUN (=
Tsuki no Sen
Tsuki no Sen
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 43
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Maya Kurimuzon Tue Jul 22, 2014 10:40 pm

Po delším cestování, jsem došla na tyto krásné pláně. Měla sem toho už ve vesnici dost. Podle všech sem buď blázen, nebo nesvéprávná osoba. Jako bych mohla za to že moje Sensei zemřela. Její blbá pečeť, mě držela při normálu, jako sem Já uvnitř. Na venek se sice chovám hloupě, ale určitě se musí najít někdo, kdo přijde na to kouzlo téhle šílenosti. Je to velmi antistresové. Nesnáším Konohu. Ale Oto začíná být podobná. Aspoň že se nikdo nedrží tý přblblý ohnivý vůle.
Tady je klid jak na hřbitově. Uchechtla sem se. Jo. Možná tam bych se měla nastěhovat abych měla klid. Začala sem pobýhat jam malé děcko a pak si lehla do trávy.
Maya Kurimuzon
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Wed Oct 01, 2014 4:41 pm

Už som bola na cestách naozaj dlhú dobu a nenarazila som na žiadneho nukenina z bingo knihy, čo bolo pomerne smutné. Predtým, než som sa dostala na tieto pláne prechádzala som lesom, kde som videla ďatla o ktorom som poznala prazvláštnu pesničku. Po ceste som si ju pre seba pospevovala tichším hlasom.  Za normálnych okolností, ak by v mojej prítomnosti niekto bol, tak by som si neodvážila spievať aj keď som hlas na to mala. No teraz tu nikto nebol, len ja a trávnaté pláne. Dávala som si vlastne duo s vetrom, ktorý spevádzal môj hlas a jemne mi pri tom hladil veci, ktoré som mala na sebe. Jemne som ho pri tom cítila aj na tvári skrz otvory na helme, cez ktorú som videla.
" Warusa bakari no uddopekka
Kyou mo ana ake
Moriboro darake
okotta uddo godo
Kuchibashi wo doku ni kaeta
Komatta uddopekka
Su ana ga doku ni
gohan mo doku ni
Tomodachi ni furereba shinubakari
Kanashinda uddopekka
Doku no namida ga kira kira hikaru"

Aj keď už žiadne slová neboli ja som si ju pohmkávala ešte hodnú chvíľu, lebo som už takto kráčala sama veľmi dlho a to sa už človek nudí a príde mu, že je akosi sám, takže som si musela spríjemniť chvíľku. Aj by som si rada spomenula, kde som ju vlastne začula. Na to asi neprídem... Každým mojím krokom bolo počuť jemný zvuk brnenia, ktoré som mala na sebe. Na hlave som taktiež mala, ako zvyčajne helmu z ktorej mi trčali pramene vlasov. Jemne som ich upravila rukou, čo nebolo nutné, lebo mi nezavadzali na priek tomu, že to tak asi vyzeralo. Nemám u seba už dostatok peňazí na to, aby som si tu mohla bezstarostne vykračovať. Ak neulovím nikoho budem nútená zájsť do najbližšej dediny, ktorá bude po blízku a tam si budem musieť niečo nájsť
Musela by som navštíviť hlavu dediny, ktorá by mi mohla alebo nemusela dať prácu. Chcel som niečo, za čo by som dostala dobre zaplatené. Rozmýšľala som aj o tom, žeby som zašla do "hospody" v ktorej sa zdžujú nukeninovia a nejakého by som si vyhliadla a sledovala ho, než by odtiaľ vyšiel, lebo na takom mieste som si ho nemohla dovoliť zabiť. Čo by si nemohla? Jeden rýchli a krásny rez cez krčnú tepnu. Krv všade naokolo, no nieje to krásna predstava?! "Gihi!" Vyprskla som zo seba zvláštnym smiechom, bol taký zvláštny, neznel vôbec rovnako, ako tón, ktorým som doteraz spievala. Teraz pobavená takmer vlastnou myšlienkou som kráčala ďalej cestou, ktorá stále nemala konca..
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 8:56 am

Keď som utekala pred obyčajnými ľuďmi s kradnutým Dangom v rukách, cítila som sa vlastne celkom uvoľnene. Ani som netušila, že som niečo ukradla. V Bambusovej dedine, kde som celý život žila.. niečo ako krádež neexistovalo. Proste sme si každý zobrali, čo sme potrebovali. Naozaj som teda nechápala ten dav ľudí, ktorý ma naháňal a kričal na mňa niečo v štýle zlodeej a chyťte ho !
Všetko však bolo také ľahké, snažili sa vôbec ? Boli hrozne pomalý a veľa z ních už pomaly odpadávalo od únavy. Ja som pri tom bežala naschval tak, aby som bola len teste pred nimi. S teatrálnym výrazom v tvári a dango guličkou v ústach som tento výjav sledovala.. s dosť veľkým pobavením. Možno sa chceli zahrať, mne to len vyhovovalo. Zastavila som sa preto na mieste a sledovala som, ako ma títo ľudkovia obklopili. Vlastne to bol ideálny čas na tréning, keď som si to tak zobrala. Technika ktorú som chcela využiť bola celkom jednoduchá a navyše ani nie smrteľná. No netušila som, či ich nezraní. Preto som to všetko plánovala previesť v.. no sebaobrane.
Dojedla som aj poslednú guličku danga a strčila som si špáradlo do púzdra na .. špáradlá.
Z davu vystúpil väčší muž a tváril sa pohoršene. Začal mi hovoriť o rôznych veciach, o tom ako som mohla niečo ukradnúť.. že to budem musieť odpracovať. Vôbec som mu nerozumela. Naozaj boli vśetci ľudia takto hrozne natvrdnutý ? Zodvihla som ruku a s prostredníkom som namierila práve na veľkého muža.
“Nezájem kretén.” Zamrmlala som naštvane a on sa pobúril. Znova nahodil slová typu … nechcem ti vraziť dievča ale bla bla bla..  Ruku som zložila na bok a v momente som stála pred mužom.. pravdepodobne to ani nezaregistroval a moja noha už podkopla jeho.. na čo spadol na zme ako vrece zemiakov.
“Hej hej.. je toto všetko ? To je tu každý taký slabý ?”
O niečo neskôr vystúpil ďalší.. ktorý vyzeral fakt nabúchane.. bol tak o polovicu väčší než ja, minimálne dva metre. Možno že to ustojí.. ak by to ustál, možno by všetci ľudia neboli až tak.. sprostý.
Každopádne to naozaj neustál, stačil jedne kopanec do rozkroku a týpek sa zviezol na zem rovnako, ako ten pred ním. To už sa však na mňa vyrútili aj ostatný… asi nemusím hovoriť ako to dopadlo.

Držala som jedného z týpkov v zveráku a prstom som mu ďobala do čela. 
“Pre-čo-si-ta-ký-sla-bý” Reptala som skôr pre seba .. s kopcom ľudí ktorý boli v rozličných štádiách bezvedomia a paniky v okolí. Ja som si ani neuvedomovala, že robím niečo zlé.. v bambusovom lese sme sa podobne hrali vždy.. aj keď tam to malo aspoň nejakú úroveň. Onmi (Panda) pri tom na to všetko pozeral z jednej uličky a povzbudivo na mňa vrčal. Bola to však zhoda okolností ? že som stála práve pred krčmou do ktorej mala namierené Kaya. Mohla to .. všetko vidieť, ak sa dobre pozerala. Pustila som muža k zemi a pohľadom som spočinula na nej. Žiarivo som sa pousmiala.
“Ó.. niekto kto vyzerá ako.. že by niečo mohol ustáť..” namierila som k nej zaťatú päsť a hlava mi klesla na pravú stranu. “Tiež si sa prišla pripojiť ? Týto tu sú už .. nejak vyžmýkaný..” Povzdychla som si. Predsa len mi mienka o ľuďoch zatiaľ stále len klesala a klesala.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 10:29 am

Cesta, ktorá zdá sa, že nemala konca nakoniec konca mala. Mala by som byť už blízko toho miesta, kam som mierila ale stalo sa niečo iné. Po ceste sa mi naskytol pohľad na divadielko, ktoré tu predvádzala akási necudná osoba, predsa len veľa oblečenia nemala. Idú po nej, bude hľadaná? Vytiahla som jednu knihu, ktorú som mala u seba. Chcela som si oliznúť prst ale akosi mi došlo, že sa to nedá tak som si v kľude listovala ale nenašla som ju tam, takže som stratila záujem tu ďalej ostávať. To nevie, ako sa má chovať? V prítomnosti týchto ľudí som už ukazovala len svoju chladnú stránku. "Mala by si si uvedomiť, že niečo také nemôžeš robiť. Je to neprípustné a takýmto štýlom sa dostaneš do tejto knihy. " Karhala som ju za jej správanie. Bola som pri nej a lepšie som si ju prezrela, nevedela som prečo ale mala som pocit, ako keby som nehovorila ani s človekom.

Pozrela som na jedného človeka, ktorý tu pri nej stál a vyzeral, že je ešte pri vedomí. "Koľko ponúknete, za jej chytenie?" Celú dobu môj hlas znel chladne a nezaujato. Vôbec ma tu tá situácia nezaujímala mala som svoje starosti ale ak by mi za ňu ponúkli peknú sumu zvážila by som tú hru na ktorú ma chcela nahovoriť. Zahrajeme sa s ňou? Prosím?! Tak krásne telo ... tá tvárička bez žiadnej jazvy. To treba napraviť! Prosím prosím prosím! zahrajme sa s ňou!! Pod maskou som sa šialene usmiala ale nikto si nemohol nič všimnúť. V hlave mi zaznela krásna myšlienka, ktorá možno ani nebola moja. Pod maskou som si prešla jazykom po perách a rukou som si zasa popravila vlasy, ktoré mi trčali z helmy. Nemalo to žiaden zmysel, lebo mi nezavadzali ale ja som sa s nimi pomerne rada hrala.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 10:44 am

"Heee...? " Otvorila som ústa a nechápavo som sa na ňu pozrela. Moja ruka klesla späť k telu a keby to šlo, asi by som okolo hlavy mala milión otáznikov.
"Vždy som chcela byť v nejakej knihe." Pousmiala som sa, no stále som netušila, o čom hovorí. S pohľadom plný  zvedavosti a otázok som sa pozrela na chlapíka, na ktorého prehovorila. Koľko ponúkne čoho ? guličiek Danga ?
"Hej ženská ! Ak chceš dango.. stačí si ho zobrať, je ho tam dosť pre nás obe." Uškrnula som sa, očividne som to myslela smrteľne vážne. Ako som vedela že je žena ? Predsa len maa na sebe brnenie a masku, ktorá jej trocha menila hlas... toď bola otázka.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 11:04 am

Pri prvom pohľade na ňu vyzerala, ako keby vyliezla z nejakej jaskyne podľa toho jej nechápavého výrazu. Neviem, čo je zač ale normálna nieje. To som ale nebola ani ja. "Ak by si bola v tejto knihe bolo by za tvoju smrť vypísaná odmena." Vysvetlila som chladným hlasom. Nemusela to byť priam smrť ale to ona zjavne nevedela. "Neviem odkiaľ si ale tu ti na dango asi každý kašle. Hovorila som o peniazoch." Nechápala som, prečo som jej to vlastne vysvetľovala. Nemalo to asi vôbec žiaden zmysel. Ten človek ani neodpovedal, takže som tu len strácala čas, takže som vykročila v pred ignorujúc jej prítomnosť. Našťastie som neznámemu hosťu odolala a nezaútočila som na ňu.

Možno aj to bol dôvod, prečo som chcela odísť. Nevedela som, ako dlho dokážem odolávať tomu hlasu, ktorý mi radil, čo by som mala a čo nie. Mala som vlastný rozum ale ten hlas bol neprirodzene silný a dokázal ma s ľahkosťou presvedčiť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 11:15 am

"Ah už to chápem, je to ako hra na schovku.. a ten kto vyhrá má nejakú odmenu!" Zasmiala som sa. Táto ženská mala úplne roztomilý hlas. Taký nádherne chladný, dokázalo som z neho vyčítať veľa..
"Pff.. a čo sú to peniaze?" Toto som povedala šeptom, naozaj len pre seba no stále ma hocikto mohol počuť. Začala som sa cítiť ako idiot a to sa mi pochopiteľne prestalo páčiť. 
"Máte naozaj pekný hlas slečna.." Sladko som sa pousmiala. To čo sa stalo následovne, bolo vo veľmi rýchlom slede. Vlastne bolo počuť len prapodivný zvuk a ja som behom sekundy stála naklonená pred dievčaťom, s jedným prstom na spodnej časti jej masky, ktorú som začala podvihovať.
".. rada by som videla, komu tento hlas patrí.." Popravde som si ani neuvedomovala, že robím niečo neslušné či tak..
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 11:20 am

Hovorila, že tomu chápe ale pri tom, tomu nechápala vôbec. Tejto nemá cenu niečo také vysvetľovať. Preto som jej po týchto myšlienkach na to nepovedala nič ale mierila som si po svojom. Nehodlala som jej odpovedať na nič, lebo som chcela ísť preč ale nepodarilo sa mi to.

Začula som niečo zvláštne. Keďže som ju nečakala reflexívne som jej schmatla ruku a jedným chmatom som ju stočila a držala v páke, ruku mala za chrbtom, ktorú som jej držala jednou rukou a druhú som mala okolo jej krku. Keď som si uvedomila, čo som spravila hneď som od nej odskočila. "Nepribližuj sa.... " Aj tentoraz znel môj hlas rovnako, ako doteraz no v hlave to bol už prosebný hlas. "Neviem odkiaľ si ale vráť sa odkiaľ si prišla, lebo tu neprežiješ." Prehovorila som na ňu a pri tom som ju pozorne sledovala svojimi očami. Ani na chvíľu som teraz z nej nespustila zrak.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 11:46 am

Spacifikovala ma zaujímavým spôsobom.. ó áno.. narazila som na niekoho, kto predsa len mohol moju mienku o ľuďoch trošku navýšiť. Zo spôsobu, ktorým mi znemožnila na krátky čas pohyb, som si moc hlavu nelámala, mala som svoje páky no nemienila som ich použiť.
Nakoniec ma však sama pustila a odskočila odo mňa. 
"Prečo?" Spýtala som sa podivným hlasom a poukázala som prstom na jej masku. Až teraz si mohla všimnúť, že sa po nej ťahala prasklina, aj keď maska sama o sebe stále držala. Ako som to ale spravila ? Iba dotykom ? Rozhodne som nebola obyčajný barbar z nejakej jaskyne. 
"Ani ja neviem odkiaľ si, a nehovorím aby si sa vrátila odkiaľ si prišla." Odpovedala som jej. Nech už mi povedala čokoľvek.. očividne som jej slová nebrala na príliš vysokú váhu. 
"Hmm.. som zvedavá.. zvedavá ako sa tváriš.. mala by som ti ju zničiť ? .." Malíček som si strčila do ucha a po chvíľke špárania ho odtiaľ aj vytiahla. 
"Ah.. nech už sa na to pozerám a typujem akokoľvek, mám ich väčšie.. vždy som si myslela, že sa ľudia navzájom takmer úplne podobajú." Tento krát som sa poškrabala na hlave a pohľad mi padol.. no kam inam.. "Povedz dievča.. nechceš sa so mnou na chvíľku zahrať ?" Kto vie.. ako som to myslela.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 12:51 pm

Bola som od nej ďalej a všimla som si tej praskliny takmer okamžite. Bola to moja obľúbená maska! Budem si ju musieť dať opraviť. Zvláštne to je určite, lebo je naozaj pevná a s toho najlepšieho kovu. "To je pravda..." Súhlasila som s ňou na tú jej prvú odpoveď aj keď nie príliš radostne, lebo teraz som sa nesprávala ja príliš správne, no stále to bolo hovorené rovnakým chladným hlasom. Vydýchla som sa a nadýchla. Nezvaný hosť v mojej hlave utíchol a ja som bola už na svojom mieste, ako som mala. Kto vie ale do kedy.

"Ničiť niečo, čo nieje tvoje by si nemala, jedine ak by si mi zabezpečila novú." Nemala som v pláne ju to nechať urobiť. Ak by to chcela urobiť bránila by som sa. Všimla som si toho jej prsta v uchu vážne nemala o etike snáď ani páru. "Každý človek je iný ale nemám záujem sa o niečom takom baviť." V tomto ohľade sa poriadne mýlila. Kvôli tomu, čo som mala na sebe to poriadne skresľovalo. Mala som ich zviazané a stiahnuté, k tomu na nich aj to brnenie ale vyvracať som jej to v pláne nemala, nie človeku, ako je ona.

"Nie, nemám záujem. Je to len strata času. Zdržuješ ma. Radšej by si mi mala dať pokoj." Prehovorila som rázne a snáď ešte chladnejším hlasom, ako doteraz. Snažila som sa ju ignorovať ale nepomohlo to, tak som dúfala, že stratí záujem o to so mnou rozprávať a ja by som sa mohla pobrať ďalej. Bolo naozaj zvláštne, že som sa s niekým rozprávala. Sama som vedela, čo som zač a vyhýbala som sa ľudom, čo na mne bolo aj poznať, lebo som bola nepriateľská. Normálne som ctila zásady slušného správania aj som to tak chcela ale okolnosti mi to nedovoľovali a musela som ísť proti tomu.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 1:03 pm

Za dlhú, veľmi dlhú chvíľu som sa zamyslela. Vlastne som ostala úplne potichu a s istým zamračeným a zvedavým pohľadom, som sa na osobu predo mnou pozerala. Vypočula som si všetky jej slová a nijak som jej neskákala do reči. Mala som naozaj nad čím rozmýšľať. Aj keď sa to nezdalo, bola som naozaj inteligentná, svojim spôsobom. Nakoniec som sa predsa len pohla.
"Ah ty si strašne spoločenská osoba vieš o tom?" Nafúkla som obe líca.. trocha som sa stále správala ako dieťa, aj keď som vzhľadom nemohla mať menej ako sedemnásť. Moje kroky viedli až k nej. Neboli nijakým spôsobom výhražné, rýchle či útočné. Proste som k nej kráčala, ako každý normálny človek. Po tom som k nej natiahla ruku. Nejednalo sa však o útočné gesto.
"Ako sa voláš ? Ja som Lily.. dcéra úžasnej a úchvatnej Raigiku no Raijin !" Predstavila som sa. ó no.. možno som nemala takto preháňať predsa len, mi bolo povedané že mám o svojej mame radšej pomlčať. Predsa len, práve moja mama.. istú dobu v Bingo knihe bola.. s nie príliš malou čiastkou za hlavu.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 1:11 pm

S tou jej vetou som mohla súhlasiť, hlavne ak bola ironická. Zdalo sa mi, ako keby sa správala, ako malá. Bola naozaj zvláštna, správala sa úplne inak, ako osoby, ktoré som za svoj život stretla, preto som ju nemohla identifikovať nijako inak, ako zvláštnu osobu. Nechápem...

Začala sa ku mne približovať ale mohla som vyčítať z jej pohybu, že to nebolo útočného zámeru, takže som ostala kľudne stáť. Natiahla ku mne ruku a predstavila sa mi. Zasa som si povzdychla a podala som jej ruku aj ja. "Kaya." Predstavila som sa aj ja zo slušnosti a ruku som potom stiahla späť k svojmu telu.

Počula si? Počula? Počula? Aké krásne ticho v mojej hlave vystriedalo hýrenie zvláštnych myšlienok. Telom som sa k nej pohla a vyzeralo to na malú sekundu, ako keby som na ňu chcela zaútočiť. No v tom som odstúpila "Pff ... " Priložila som si ruku na tvár, teda masku a začala som sa smiať. Tichý ale s časti trocha šialený smiech, ktorý sa stišoval a stišoval, až som sa nakoniec prestala smiať. Chvastala sa, že ich má väčšie, čo keby sme ich zmenšili? Menšia operácia ... zadarmo. Zúžili sa mi zreničky a môj pohľad zo zeme po tom smiechu sa presunul zasa na ňu. Ruku som mala priloženú u boku blízko svojej katany.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 1:16 pm

"Kaya ? " Zamihalo mi kútikom úst ale nie.. nebudem sa jej smiať.. radšej nie. Z jej reakcii som pochopila že je blázon, a páčilo sa mi to. Na jej pohyb som nijak nereagovala no pff som zaregistrovala viac než .. viac !
"Pff hej ? pff ? to by som mohla hovoriť ja. Však ani neviem ani ako vyzeráš hmm ? Šup šup ! dole s tou maskou." Kto vie, či to bol príkaz, alebo prosba.. Jednu ruku som si založila za bok a druhú som zatiaľ mala pozdĺž tela.
"Viem že je naša situácia prapodivne zábavná ale ten smiech neznel normálne." Podotkla som, stále s rovnakým úškrnom na tvári.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 1:29 pm

"Ááno?" Naklonila som hlavu jemne na pravú stranu a prezerala si ju. "Vieš, žeby si sa mala začať lepšie obliekať? Však ty ani oblečená nie si." Pod maskou som na ňu vycerila svoje zúbky.

Chcela, aby som dala dole svoju masku ale nemala som to prečo robiť. "Hé? A prečo by som to akože mala urobiť?" Môj tón tentoraz už chladný nebol, bol taký veselší, hravý. Moje nálady sa striedali pomerne rýchlo, čo si určite všimla. "Neznel?" Začudovala som sa a pri tom som hlavu rýchlo vystrela a pri tom som sa zahľadela smerom k jej hrudi. "Hmmm .... " Prstom som namierila k spoju, ktorý držal látku po hromade a v ten moment, keď som sa jej dotkla mojim prstom prešla chakra, ktorou som s ľahkosťou ten spoj roztrhla. "Mala by som ťa potrestať, za ten výsmech." Zmenšiť! Zmenšiť! Zmenšiť! Skandoval nezvaný hosť v mojej hlave.

Ruku som dala zasa vedľa seba a len som ju pozorovala. Na tvári som mala výraz, ako keby som sa ju práve chystala uloviť. Ja som bola lovec a ona moja korisť. Ja som predtým odísť chcela skôr, než som nad sebou stratila kontrolu a vedela som o sebe. Teraz už sa mi nechcelo, chcela som sa "hrať".
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 1:42 pm

"Heh lepšie ? to ty tiež.. aj keď skôr menej než lepšie." Zahundrala som si popod nos trocha nafučane no len som sa následne pousmiala.
"Nerobilo by mi problém, nemať na sebe oblečenie žiadne.. ale ževraj to vám ľuďom príde neprirodzené .. aspoň tak mi bolo povedané." Vysvetlila som jej hravým hlasom. Samozrejme som zaznamenala zmenu v tóne jej hlasov. Každopádne som to ale nemala k čomu prirovnať, keďže som s tým nemala skúsenosti. 
"Pretože ti za chvíľku bude tak či tak zavadzať." Pár krát som pokývala hlavou na vyjadrenie vlastného súhlasu. Na teraz som ju nechala, nech si robí čo chce predsa len.. takéto veci mi nevadili.  Musela som sa však pousmiať.
"Myslíš že to dokážeš dievča ?" Sprv to vyzeralo, ako keby som jej len fúkla do masky.. mohla však pocítiť chvenie, ktoré vytvárala práve maska a ktoré rozhodne nemohla vydržať. prasklina by sa mala začať prehlbovať, až by nakoniec celá maska praskla a rozsypala sa na malé kúsky.
"Môžeš začať.." Podvihla som hlavu a vyzývavo som sa uškrnula.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 2:05 pm

Moje oblečenie bolo pracovné ale nebola som v stave jej niečo také povedať. "Menej? To chceš chodiť nahá?" Zatvárila som sa na oko nechápavo. Nevedela som, prečo som robila tie grimasy, keď ich aj tak vidieť nemohla. Potom mi vlastne na tú moju otázku aj tak odpovedala.
"Neprirodzené." Pokývala som na súhlas hlavou. Vážne to tak bolo ale mne sa teraz nezdala normálna ona, vďaka tým jej názorom. Ja som nemala potrebu chodiť nahá.


Nevedela som, prečo by mi mala tá maska zavadzať. Nosila som ju pomerne dlho a bola som na ňu zvyknutá. Dala som si ju vyrobiť už dávno a preto pre mňa pomerne dosť znamenala a to aj keď som bola v tomto stave. "Určite." Usmiala som sa hravo. Cítila som, ako keby mi fúkal vietor do masky ale nebolo tomu tak, lebo to bolo neprirodzené a vietor by som cítila aj na svojom tele a to chvenie k tomu tiež nepatrilo. Bolo počuť, ako sa maska začala praskať až sa rozpadla a z nej som vykukla ja. Najprv sa rozleteli moje vlasy do strán a potom ladne padli smerom dolu. Moje oči ale teraz naozaj smutným výrazom klesli na zem k tým kúskom z masky. Kľakla som si k nim a dala som ich na kopu. "Moja maska ... " Šeptla som potichu smutným hlasom. Hľadela som na ňu, ako telo bez duše. Nebola to popravde až taká pohroma ale bola som teraz v inom duševnom rozpoložení. Zabi ju. Zabi... zabije...zabijem! Hlas v mojej hlave vykríkol a ja som v sekunde vyštartovala s toho čupenia smerom na nohy a v tom istom pohybe vyštartovala moja katana  z pochvy na ktorej som mala ruku. Ťah šiel smerom cez tvár Lili. Mala som na pláne ju rozseknúť na polovicu. Bol to naozaj veľmi rýchli a veľmi silný švih, ktorý tentoraz čakať nemohla, lebo som sa na to ani nechystala. Popravde ani ja sama som nevedela, že to urobím. Bola som pre samú seba nevyspytateľná.


Naposledy upravil Kaya dne Thu Oct 02, 2014 2:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 2:19 pm

Podvihla som obočie a s tajomným úsmevom som jej,.. neodpovedala, došla na to v podstate už sama. 
"Je to len maska.." Povzdychla som si.. ale čo som si namýšľala, kvôli takému dangu.. by som reagovala úplne rovnako.  Až teda na tú druhú časť. Išla na mňa.. pravdepodobne naplno, to sa muselo jej nechať. Pravdepodobne by hocikoho pomalšieho než ja preťala na polovicu. Každopádne to, že masku bude ešte potrebovať, som myslela vážne a tým že mi nabehla na nohy, mi vlastne len uľahčila prácu. Jej pohyb bol síce rýchly, ale predvídateľný. Moje zmysli však neboli obmedzené len na zrak a aj rýchly pohyb jej ruky, ktorou už začala vyťahovať katanu, ktorá sa na začiatku pohybu začala vychádzať z pochvy. 
Moja obrana bola vlastne jednoduchá. Pohla som sa oproti nej. Zatiaľ čo som jednou rukou chytila temeno jej helmy a zatlačila som ju pod seba, druhou som schmatla zápästie jej ruky, ktorou vyťahovala katanu a zatlačila som na ňu skôr než katanu stihla vytasiť z pochvy. Stále som ju však držala. Cítila som, že je fyzicky silnejšia.. no v polohe v ktorej mala ruku pri držaní katany, ma nemala ako pretlačiť. Alebo som si to aspoň myslela.
Moja obrana bola síce riskantná, no jej útok mi v tom dosť pomohol aj keď, nebyť mojej rýchlosti a zmyslov, nestála by som ju ..
"O.. to je celkom nebezpečná hračka vieš ?" Šepla som potichu, no môj hlas došiel až k jej ušiam a tak ho mohla v pohode zaregistrovať.
"Popravde som dúfala v celkom inú hru, keď si ma už tak začala vyzliekať.. aká to škoda.." 
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 2:41 pm

Nieje veľa ľudí, ktorí sú schopný takto vykryť môj útok ale ubránila ho pomerne chytro. S toho, ako som na ňu zaútočila som bola teraz v polohe z akej som ju pretlačiť nemohla ale bola na mne teraz pomerne nalepená. Chyba. "Juj..." Vyšlo z mojich úst na poznámku toho, že to je nebezpečná hračka.


Ja som nevedela, aký typ hry so mnou chcela hrať ale moje myšlienky teraz lietali trocha iným smerom. Stále som ju chcela zabiť, preto od chvíle, čo som povedala juj prešla asi sekunda. V tedy som v rýchlosti dala svoju pravú nohu pod jej ľavú a v ten istý moment som zatlačila svojím telom na jej, takže musela zakopnúť. Držala mi jednu ruku a bola som si istá, že mi ju nepustí a bude ma chcieť stiahnuť zo sebou, čo by aj musela urobiť, lebo by som okamžite vytiahla tú katanu, ktorú som v pravej ruke držala a snažila sa ju bodnúť. Lenže ja som aj druhou rukou tasila druhú katanu pri tom, ako ona padala, mala som v pláne ju z mojej ľavej strany bodnúť do boku, lebo pravú ruku som mala zablokovanú a ľavá mi dovoľovala len toto. Bola som veľmi obratná a s katanami som vedela veľmi dobre narábať. Jedna s katan bola pomerne zvláštne zafarbená, takú červenú katanu Lili určite vidieť ešte nemohla ale to asi nebolo to, čo práve riešila. Nikto nemohol vedieť, ako mi bude dlho trvať sa dostať do mierumilovnejšieho stavu ale to by mi museli myšlienky prejsť od mojej rozbitej helmy, no bolo tu veľa vecí, čo mi to pripomínalo. Hlavne samotná prítomnosť helmy a to, že som ju videla to zhoršovalo.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 3:03 pm

Dostali sme sa do celkom zaujímavej polohy. Stúpila mi na nohu a následne ma sotila svojou váhou na zem. Našťastie mi ale nezastúpila aj pravú nohu, ktorej koleno som pri páde stihla zaprieť do zeme. Stále som ju držala za helmu a za jednu ruku. Každopádne som si pomyslela, že by mala väčšiu šancu, keby že sa tak nespolieha na svoje meče a radśej mi jednu vrazí do rebier. Akonáhle vytasila druhú katanum, ešte v páde som s Kay-ou trhla do pravej strany a tým pádom som sa vyklonila z dráhy jej katany, ktorá pravdepodobne skončila v zemi.
"Vieš, za iných okolností.. v inej situácií.. a keby že na sebe nemáš toľko brnenia.. hmm.." oblízla som si pery, pustila jej hlavu a rovnako aj ruku. Pri tom pohybe som ju však skrčenou nohou, ktorou som sa pred tým zapierala o zem, odo mňa odkopla na pár metrov. Keď sa chcela hrať z katanami, prečo jej v tom nevyhovieť.
Postavila som sa na nohy a natrčila som ruku, do ktorej mi priletela bambusová tyč. Aspoň teda vyzerala ako bambusová tyč. Kto mi ju hodil ? No.. stále som tu mala svojho Onmiho, ktorý sa však inak do boja nezapájal.
"Vieš.. si celkom rozkošná.. čo takto zabudnúť na tú masku ? Pokojne ti zoženiem novú.. môžme sa ísť niekde ehm.. lepšie spoznať." Žmurkla som na ňu, no aj keď som vyzerala uvoľnene, dávala som si dobrý pozor .Bola rýchla, silná a vedela som, že s katanami bude o to nebezpečnejšia.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 3:19 pm

Nepodarilo sa mi ju prebodnúť, lebo so mnou trhla na stranu. Normálne by som jej do rebier jednu dala ale ja som ju nechcela udrieť ale rozpárať. Odkopla ma od seba, čo som ucítila ale nebolo to nič srdcervúce. Zvláštne bolo to, že som ostala ležať na zemi. V tedy ona vytiahla akúsi bambusovú tyč no ja som po nej hodila zvyšok z helmy, ktorý ostal. Využijeme ju! A potom zabijeme, keď to nebude čakať. Musíme s toho niečo vyťažiť! Počúvla som nezvaného hosťa a odmietla som ďalej bojovať.
V tedy, keď mi začala rozprávať tú druhú vetu tak som sa začala stavať na nohy.

Upravila som si vlasy a pozrela som k nej. Hlas z mojej hlavy zmizol, tak ako aj prišiel, no stále som bola pod vlivom jeho prehovárania, vlastne som sa prehovárala samú seba, kto vie? Vážne som ju chcela zabiť kvôli helme? Vyzeralo to tak, ako keby sa mi moja nálada zasa zmenila."Hovorila som ti, aby si sa nepribližovala." Povedala som chladne ale zároveň pohoršene s toho, že ma nepočúvla.Pohodila som vlasy, už to bola doba, keď som s niekým hovorila bez masky, akosi som si to ešte nestihla uvedomiť. Oči mi zamierili na katanu, ktorá bola na zemi po ktorú som si pomaly šla. Ak by na mňa teraz zaútočila pripravená by som bola, lebo som bola v strehu. Śkoda, že tu nieje Rangiku no Raijin  za tú by som dostala určite balík peňazí.   Zohla som sa po katanu a vrátila ju na miesto. "S tým zoznamovaním to myslíš vážne? Nebudeš to ani čakať a hruďou ti bude trčať katana." Tentoraz to nebola vyhrážka ale varovanie, predsa len už si o mne predstavu musela spraviť. Nebola som vôbec rada, že asi zistila, čo som zač. V poslednej dobe som si myslela, že som to zvládala a nevyvediem nič zlé ale pravda bola opakom, zasa som to nezvládla a precenila som svoju vôľu.


Naposledy upravil Kaya dne Thu Oct 02, 2014 3:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 3:26 pm

Pozorne a so záujmom som ju sledovala. Najprv tam len ostala ležať, no keď sa pomaly postavila na nohy, musela som sa pousmiať. Možno si to neuvedomovala, no dýchala inak, pokojnejšie než pred tým.. nikto by si to asi ani nevšimol, no ja som to doslova "počula".. Preto som usúdila že sa na mňa, aspoň teraz nepokúsi zaútočiť.
"Prepáč, proste.. moc neuznávam autority." Zazubila som sa.. aj cez jej pohoršený hlas, som pôsobila hravo až nevinne. Ako keby som za nič nemohla. Neútočila som na ňu, vlastne som sama zvoľnila svoj postoj a o bambusovú tyč sa skôr oprela.
"Prečo by som to nemyslela vážne?" Podvihla som jedno obočie a na jej ďalšie slová som si len odfrkla.
"Nie som taká ľahká na zabitie, som zvyknutá krotiť nejakú tú šelmu." Dodala som a znova som sa na ňu vyzývavo pozrela. 
"Tak?" 

/Rangiku no Raijin, Rangiku ! Very Happy Rinku znamená odkaz, to je táto postava..
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Kaya Thu Oct 02, 2014 3:40 pm


Ako môže byť niekto tak neodbytný? Normálny človek by v mojej blízkosti už netrávil ani sekundu. To jej vysvetlenie mohlo dávať zmysel ale mohla na to škaredo doplatiť ale mala svoj vlastný rozum a nehodlala som ju presviedčať, aby to zvážila. "Aby sa ti to riskovanie raz nevymstilo." Povedala som jej a vykročila som pomaly k nej. "Neviem, ako ani prečo sa chceš zoznamovať ale ja mám niekam namierené." Oznámila som jej a pozrela som smerom na cestu. Teraz sa mi moje plány pozmenili, lebo som si musela ísť vybaviť novú helmu, ktorú mi tuto slečna rozbila za čo som jej príliš vďačná nebola. Po ceste sa mi ale možno naskytne príležitosť odchytiť nejakého zločinca z bingo knihy. Zatiaľ som nebola v tej knihe ja, čo som sa s mojou povahou trochu čudovala. Ak by som sa do nej niekedy dostala normálne by som si mohla kúpiť aj knihu "smrti"  v ktorej sú osoby za ktoré vyplácajú naozaj nehorázne peniaze. "Odkiaľ si?"   Aj pri tejto otázke som vystupovala chladne a odťažito.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Thu Oct 02, 2014 3:49 pm

Znova som sa len usmiala. Bambusovú tyč som si položila na plece a vykročila som k nej. Voľnou rukou som jej hneď postrapatila vlasy.. či už sa jej to páčilo, alebo nie.. samozrejme mi stále mohla chytiť ruku.
"Bol by to môj problém nie ?" Žmurkla som na ňu a následne som len pokývla ramenom.
"Ja tiež, niekam.. aspoň malú časť cesty by som ale rada šla s tebou.. teda.. heh.." Ozvalo sa zavrčanie a ja som sa tým smerom pootočila. 
"Mi.." Samozrejme som myslela mňa a moju pandu. 
"Možno sa budeš môcť aj zviezť." Navrhla som jej znova. Jje otázka bola asi.. pochopiteľná no odpovedalo sa mi na ňu celkom ťažko.
"Ehm.. z Bambusového lesa, narodila som sa tam.. vyrastala som tam..  a tak.." Kto vie, či jej taká odpoveď vôbec bude stačiť. bambusových lesov je vela, no ja som práve myslela sféru kuchiyosen pánd. 
"Chmm nedýcha sa ti s tými vecami okolo toho nepohodlne?" Nie príliš tradičná otázka, znova sa však mohla len dovtípiť, ako som o tom vedela. Mohla sa na to tiež spýtať, možno že by som jej aj odpovedala. Začala som sa však babrať s látkou na mojej kvázi veste, ktorú mi pretrhla. Snažila som sa to zauzliť, aj keď mi to bolo celkom ukradnuté.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Odlehlé pláně - Stránka 4 Empty Re: Odlehlé pláně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru