Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenpachi Takeshi [SAMURAJ]

4 posters

Goto down

Kenpachi Takeshi [SAMURAJ] Empty Kenpachi Takeshi [SAMURAJ]

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sun Sep 08, 2013 6:46 pm

Jméno postavy: Takeshi Kenpachi
Vesnice: Sunagakure (Původ v Zemi železa)
Věk postavy: 22
Pohlaví: muž
Hodnost: Samurai (Na úrovni Tokubetu jounina)
Klan: Kenpachi
Kekkei genkai/Kekkei tōta, hijutsu: Umění samurajů
Podstaty: nemá
Oblíbené: Kenjutsu, Taijutsu, duel s někým na úrovni, čest, hrdost, disciplína, duchovní i fyzická vyspělost, kodex samurajů.
Neoblíbené: Genjutsu, anarchie, demokracie, lež, neupřímnost a zradu (nicméně úskočnost při souboji neodsuzuje)
Charakter postavy: Takeshi je hrdým příslušníkem mocného samurajského rodu Země železa. Naprosto odsuzuje jiný způsob vlády než autokracii a tvrdě trestá ty, kteří neznají své místo. Jako všichni samurajové nemá ninji moc v lásce, ale co může dělat, když ovládají celý kontinent. Nikdy by nepřiznal, že mu velí ninja a pokud by si ho zavolal Šógun, okamžitě by všeho nechal a vydal se zpět o své země. Nicméně ke svým nadřízeným je velmi loajální a mise plní do puntíku. Takeshi nezná strach a je připraven v případě porážky přijmout nepřátelský meč. Ovládá klanové techniky, které odmítá kohokoli naučit (to se vztahuje i na způsob boje).

Schopnosti: Takeshi mistrně ovládá kenjutsu, které vynalezl a zdokonalil během raných let (a stále zdokonaluje), je obeznámen s filosofií a etiketou, umí základní první pomoc a dokáže hrát na okarínu.
Je mnohem radši, když se na boj může připravit. Když o nepříteli do posledních chvil neví, bojuje několik vteřin hůř, než se dostane do bojového rytmu.

Vybavení:
-       Katana, druhá Takeshiho polovička, je s ní spjatý už od mala a nikdy by ji nevyměnil za nic jiného.
-       Druhá katana, symbol, který Takeshi jako správný samuraj nikdy neodkládá. Může sloužit jako zbraň do druhé ruky
-       Tanto, krátká dýka, chytře skrytá pod zbrojí, připravena na nečekaný útok.
-       Samurajská zbroj- kožená zbroj prokládaná kovovými plíšky a hedvábím, je velmi tvrdá a chrání proti materiálním útokům všeho druhu a některým ninjutsu (ne úplně, samozřejmě)
-       Praporec klanu, který Takeshi nosí hlavně na dlouhé cesty, do bitvy ho nebere.
-       nějaké ty základní věci na přežití- stan, jídlo, pití, atd.

Životopis:



Sláva, respekt, moc...to jsou slova, která už nejsou spojena s érou samurajů. Být od malička učen, že kontinent ovládají shinobi, že my jsme jen válečníci, kteří přijdou ve spravný čas a pomohou obnovit rovnováhu světa, ale do té doby budeme jen cvičit a přežívat, to byl hořký úděl pro každého z nás. Ještě před pár lety se před námi třásly celé rody. A teď? Obýváme několik vesniček v zemi železa a naše umění vzkvétá a zaniká bez jakéhokoli užitku.

I přes to všechno jsem byl vychováván jako válečník a naše tradice nevymíraly. Už od raného věku jsem se učil boji bez meče, etiketě a disciplíně. Klečet hodiny v blátě na dešti, protože si to otec přál, nepatřilo mezi mé nejoblíbenější činnosti, ale rozhodně to posílilo mou imunitu a mysl. Místo do školy na vojenskou akademii, místo hraní s dětmi, souboje kendó. Takový byl můj život. Někdo by řekl, že by ho chtěl prožít. Já ho prožil a v životě bych to neřekl...

Když mi bylo dvanáct let, zavolal si mě k sobě otec. Vzal mě do archivů a tam přede mě položil několik desítek svazků. V každém z nich byla technika zacházení s mečem. Hodiny sezení v blátě se vyplatily. Sedl jsem ke svitkům a dlouhé měsíce jsem se učil. Chodil jsem jen na jídlo, na tréninky a spát. Za tři roky jsem měl techniky teoreticky zvládnuté a byl čas na praxi.

Další tři roky jsem zdokonaloval praxi a vyvíjl vlastní styl meče. Styl, který jsem ukázal mému otci, jsem nazval stylem volné ruky. Prakticky šlo o to, že jsem i těžkou, jeden a půl ruční katanu držel v jedné ruce a tu druhou si nechával volnou pro případné výpady, blokování čepelí a protichvatů. Samozřejmě na ostatní styly jsem nezapomněl a z každého si něco vzal.

Když mi bylo dvacet let, začala válka shinobi. Nebyli jsme v ní moc potřeb, ale i přesto jsem se nechal předvolat Šógunem a požádal ho, zda-li bych nemohl odcestovat, podniknout pouť po světadíle a přiučit se novým zvyklostem, bojovým stylům a jiným věcem. Šógun svolil a já od té doby chodím světem.

Má samurajská zbroj vzbuzuje v lidech strach a nejistotu, já ji ale nesundám. Nezapochyboval jsem ani poté, co mi bylo výrazně doporučeno zapsat se v Suně jako její obyvatel, neboť druhá válka je už naspadnutí. Musím se ale přiznat, že kage Suny je zajímavý muž a vím, že pod jeho dohledem je Suna v bezpečí. A kdyby nebyla, postavím se za ni a budu se bít, jako by to byl můj domov.

"I v horku samotného pekla, i v mrazu, který během vteřiny mění vodu na led, samuraj bojuje s pevnou rukou, bystrou myslí a jasným cílem..."
-motto klanu Kenpachi


Vzhled postavy:
Kenpachi Takeshi [SAMURAJ] 6rix


Bodové hodnocení schopností
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 5
Genjutsu: 0,5
Inteligence: 4
Síla: 4
Rychlost: 4
Chakra : 4
Ruční pečetě: 0,5

Techniky
Hadan
Issen
+ vlastní, https://nsgo.forumczech.com/t556-samurajske-techniky#11443

[/size]
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenpachi Takeshi [SAMURAJ] Empty Re: Kenpachi Takeshi [SAMURAJ]

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Sep 09, 2013 11:17 am

Pěkné, hodně pěkné ^^
POVOLENO
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Kenpachi Takeshi [SAMURAJ] Empty Re: Kenpachi Takeshi [SAMURAJ]

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Feb 24, 2016 8:44 pm

Chtěl bych znovu hrát.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenpachi Takeshi [SAMURAJ] Empty Re: Kenpachi Takeshi [SAMURAJ]

Příspěvek pro Goku Thu Feb 25, 2016 6:46 pm

Ouk, máš nejakú špeciálnu požiadavku ? na povýšenie alebo na úpravu ?
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenpachi Takeshi [SAMURAJ] Empty Re: Kenpachi Takeshi [SAMURAJ]

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Feb 25, 2016 9:56 pm

Tak povýšení na A-rank by bylo fajn, ale dlouho jsem nehrál, takže když mě necháš na B-ranku, bohatě stačí.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenpachi Takeshi [SAMURAJ] Empty Re: Kenpachi Takeshi [SAMURAJ]

Příspěvek pro Goku Wed Mar 23, 2016 9:42 am

A rank by šiel.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenpachi Takeshi [SAMURAJ] Empty Re: Kenpachi Takeshi [SAMURAJ]

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Mar 26, 2016 10:11 am

A rank povolený, po edite napíš xD
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kenpachi Takeshi [SAMURAJ] Empty Re: Kenpachi Takeshi [SAMURAJ]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru