Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 5 z 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 5 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 9:24 am

Okey.
Odskočím od něj a dívám se na něj.
Začni.
Byl jsem v klidu a díval se na něj ani jsem nebyl v bojovém stylu. Tajně jsem jen udělal pečetě kdyby něco už udělal.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 9:33 am

" Jak chceš, tak já tedy začnu. Necháváš mi aspoň přípravu bojiště. " Kolem oblasti se začala zvedat hustá mlha, kterou jsem vytvořil za pomocí Kirigakure no Jutsu. Bude zde pro oba horší viditelnost, ale já se řídím i pomocí sluchu, který mi nahradí v této situaci moje oči. Stejně jako tlak vzduchu mi prozradí jakou rychlostí se ke mně blíží technika.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 9:36 am

Rychle jsem se proti němu rozeběhl a když jsem byl před ním tak jsem ho přeskočil a Nalepil jsem si na sebe výbušné lístky. Přeskočil jsem ho a snažil se ho udeřit jakmile by se mě dotkl tak vybuchnu.
Kirigakure no Jutsu pro shinobi z kiri není zase takovej problem.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 9:55 am

Jakmile mně přeskočil, věděl jsem, že na mně bude chtít zaútočit ze slepého místa, ale když si je uživatel dobře vědom svého slepého místa a umí si ho krýt tak u něj není žádné slepí místo. Ale věděl jsem, že není dobré jít na něj z blízka takže jsem raději uskočil na jezero a připravil si pečetě.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 10:02 am

Z ničeho nic jsem bouchnul ,ale místo mě se oběvilo dřevo
(viz post s pečeti) .
Skočil jsem také na jezero.
Mizu Bunshin no Jutsu!
Vedle mě se oběvil vodní klon a na něj jsem přilepil opět výbušné lístky ,ale tak ,abych jich měl u sebe ještě dost.
Já jsem se mezitím vytratil v mlze. Já jsem chodil potichu kdyby náhodou a snažil jsem se ho obejít velkým obloukem.
Klon mezitím se rozeběhl proti Katarovi a byl polepený výbušnými lístky ,ale tak ,aby Katara kdyžtak nezabil ,ale jen zranil.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 10:08 am

Rozeběhnul jsem se proti němu čímž jsem ho kopnul, ale těsně před výbuchem jsem se pomocí kawarimi no jutsu přenesl na jiné místo. (Viz pečeť předtím Smile) Výbuch byl tak silný, že vytvořil tlak vzduchu, který odmrštil mlhu čímž se mi ukázala pozice Kioshiho. Hodil jsem po něm dva shurikeny na lankách, jenže lanka byly ve světle prakticky neviditelné. Byl jsem momentálně nad ním ve vzduchu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 10:15 am

Skočil jsem dozadu Vyhodil jsem proti shurikenům svoje kunaie. Poté jsme udělal pečetě.
Mizu Bunshin no Jutsu !
Vedle mě se objevili kloni. Nebylo poznat , který z nich jsem já. Všichni jsme se rozeběhl proti Katarovi když jsme byli kus od něj tak se ho snažili kopnout.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 10:26 am

" Když chceš dělat pořád jen klony tak proč ne. Mizu bunshin no jutsu " Jelikož na mně mířilo pět klonů a ve vzduchu se špatně manévruje tak jsem si vedle sebe vytvořil klona, který mně chytil za ruku a odhodil mně šikmo k zemi od níž jsem se odrazil a s pečetěmi, které jsem vytvořil za letu jsem pak pokračoval k němu a vypálil po něm ohnivou kouli. Klon byl samozřejmě ukopán a zmizel. " Katon: Gōkakyū no Jutsu "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 10:34 am

Hm?
Podíval jsem se co udělal za manévr.
To jsi neměl.
Řeknu a použil jsem to samé co on. Jelikož kloni ještě nezmizeli jeden z nich mě chytil a hodil dál z dosahu té ohnivé koule. Koule zasáhla klony a já se na něj díval.
Suiton: Kokuu no Jutsu! Začal pršet olej a přímo na Katara.
Konec? Nebo se z toho nějak dostaneš? Pokud se tě dotkne něco co hoří nebo něco takového. Tak chytneš. Použil jsem to kdyby jsi chtěl použít lávové jutsu. Olej máš i v oblečení takže se z toho jen tak nedostaneš.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 11:08 am

" Hm, super. Tak mi teda dlužíš nové hadry. " Začnu se tam vyslékat a odhodím oblečení pryč. " Tak jak chceš, voda proti oleji. Suiton: Bakusui Shōha " Následně na to jsem byl v obří tsunami, která ze mně smyla ten olej. Mohlo se pak ale stát, že vodu zapálí, ale voda stále proudí, takže by oheň byl jen na povrchu. Já stál v zadní části tsunami, která mířila na něj. Na mně už však nebyl žádný olej.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 11:15 am

Mizu Bunshin no Jutsu!
Vytvořil jsem 2 klony. Jeden mě a toho druhého klona odhodil daleko od té vlny.
Sakra tohle bude v celku problém ,ale tuhle vlnu používal vlastně Kisame. Hm vlna není na moc dlouho. Pomyslím si.
Suiton: Kokuu no Jutsu! Začal zase pršet olej. Jak padal hodil jsem proti tomu oleji výbušný lístek vybuchl . Jelikož oleji stačilo jen trochu začal hořet takže na Katara padal dá se říct oheň.
Pokud ho donutím používat takhle chakru stále tak bude více vyčerpaný než já. Zatím jsem nepoužil žádnou pořádnou techniku.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 11:26 am

Nadechnul jsem se když stále jen používal ty samé techniky. Ponořil jsem se na dno tsunami, která mně chránila. Neměl jsem u sebe výbavu, protože jsme oblečení odhodil, ale i tak jsem měl své bojové vlastnosti.  A jelikož je tu plno vody tak jsem na moment vystrčil hlavu a poslal na něj asi pět výstřelů lávy. Nespotřebovávalo to moc chakry. " Lava Release: Lava Globs "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 11:34 am

Hm.Mizu Bunshin no Jutsu!
Přede mnou se objevilo 6 klonů a 5 z nich to zasáhlo 6 mě odhodil do vzduchu.
Sakra už to nemá cenu. Pořád se jen bráním. Pomyslím si
Myslím ,že by to stačilo přeci jen musíme k Mizukage a někdy to dokončíme. Řeknu , dopadnu na zem a dívám se na něj.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 11:39 am

Zruším všechny techniky a dopadnu na zem. " Souhlasím. Myslím že jsme to oba trochu přehnali. Ještě, že krajina je maximálně mokrá. Ale moje oblečení je v háji. Nevím zdali ten olej ještě půjde dolů nebo to mám rovnou spálit. " Dívám se na oblečení, které bylo úplně promočené a vypadalo to, že na to už není žádný olej, ale nikdo nikdy neví. " Se pravděpodobně budu muset jít převléct, nebo tam mám jít v trenkách a rozesmát Mizukage? Celkem vtipná představa ANBU v trenkách. " Sundal jsem si na moment masku a dal si ji na stranu hlavy.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 11:44 am

To měl být vtip?¨
Zeptal jsem se a přitom jsem zívl.
Oblečení spal. Stačí plamínek a mohl by jsi třeba i chytit.
Dodám a na chvilku si sundám masku a dám si pryč obvaz. Místo toho starého vytáhnu nový a obvážu si ho.
A nepřehnali jsme to ani jeden jsme toho druhého nezasáhli.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 11:48 am

" Ale musím uznat, že ta olejová technika je děsivá a abych řekl pravdu tak i otravná. Člověk nemůže zůstat ani chvilku suchej. Mohl jsem se toho oleje lehce zbavit, ale tu techniku by jsi nepřežil kdyby se dostala až k tobě. Opravdu, nedělám si srandu, nehodí se pro obyčejnej trénink s někým jiným. Já na to tělo mám, ale ty ne. Jestli chceš tak oblečení můžeš spálit. " Dojdu si pro svoje vybavení, která naštěstí předtím bylo pod šaty a tak nebylo od oleje. " Ach jo, moje oblečení. A to bylo značkové. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 11:53 am

Vzal jsem sirku a hodil ho na oblečení které okamžitě chytlo.
Kdyby ses dostal ke mě vybuchl bych. Zapamatuj si u mě ,že můj první útok je výbušný lístky na sobě a poté s klony. Díky tomu zjistím jak ti jde Taijutsu nebo Ninjutsu.
Domluvím a dívám se na něj.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 12:05 pm

" Zajímavé, já spíš posuzuji podle toho jak se nepřítel vyhne mojim technikám, čímž zjistím i jak je na tom s rychlostí a manévry. Pokud by jsi byl skutečný nepřítel tak v mé blízkosti doslova roztaješ. Ale to možná uvidíš někdy později pokud budeme v týmu. Nejspíš se asi stavím doma a pak půjdu ke kanceláři. Setkáme se rovnou až tam. Zatím " Jakmile jsem domluvil tak jsem si sebral věci co mi tu zbyly a s nasazenou maskou jsem proběhl do vesnice ke svému domu. Ale samozřejmě aby mně nikdo neviděl, přeci jen svlečeného ANBU by nebylo dobré vidět. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 12:06 pm

Šel jsem do kanceláře (přesun)
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 11:21 am

Přišel jsem tentokrát k jezeru. Opět jsem se rozhlédl. Široko daleko nebyla ani dušička. "Kso, kde ten kluk může být." zebědoval jsem v duchu a sedl si na kámen. Podepřel jsem si spojenýma prstama hlavu a přemýšlel. "Mohl by být ještě v tom baru kde jsme jednou byli i když bych vsadil boty že po té věci už se tam nevrátí." přemýšlel jsem. Bylo to už jediné místo kde by mohl být.
/Přesun
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Aug 29, 2013 2:15 pm

Přišel jsem k jezeru jako první. Následovně jsem se otočil směrem k němu a pověděl. " Budeme mít ještě jednoho člena týmu, který se vrátí z mise možná ještě dnes. Není to jisté. Takže bychom se mohli zatím seznámit. " Sundal jsem si masku a shoval ji do oblečení. " Ode dneška budu tvůj sensei. Možná mně už znáš, jmenuji se Kataro Terumi. " Sledoval jsem jeho reakci.
Jezero Kiri - Stránka 5 Bang__by_suihara-d5qdpx6
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ruko Terumī Thu Aug 29, 2013 2:19 pm

Společně jsme došli k jezeru."Takže budeme 3 členy tým?" zeptal jsem nadšeně a začal přemýšlet jaký je asi ten další člen našeho týmu,ale pak mě zarazilo když mi řekl že je to příbuzný."Karato říkáš." a začal si vzpomínat "Nejsi to ten co bydlí někde jinde že u nás v sídle?" zeptal jsem se.
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Aug 29, 2013 2:44 pm

Trochu mně zarazilo jak spletl moje jméno. " Je to Kataro, ne Karato. A ano nebydlím už v sídle. Bydlím ve vlastním domě jako každý normální dospělý. Nechci být vázán jen na klan v sídle kde není ani soukromí. Jinak třetí člen se jmenuje Akio, ten však dorazí o něco později. Zatím se mi můžeš představit ty. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ruko Terumī Thu Aug 29, 2013 3:03 pm

"Omlouvám se.Hm co bych osobě řekl.Jmenují se Ruko,je mi 12 let,snažím se používat ninjutsu,nemám rodiče a proto si připadám jako černá ovce klanu.Tet se představ té vy. "
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Aug 29, 2013 3:19 pm

" No aspoň něco si o sobě řekl, však časem se o vás obou něco dozvím. Já se jmenuji Kataro Terumi, je mi 18 let a žiji sám. Jak jistě víš patřím k jednotkám ANBU. O našem Kekkei Genkai jistě víš, ale pochybuju, že umíš už Futton. Jsem většinou spravedlivý a milý člověk, ale když mně někdo dokáže vytočit tak mu dám co proto. Nemám rád lidi co lžou nebo zrazují své přátelé. Přátelé a rodina jsou vždy na prvním místě. " Po menším proslovu jsem si prokřupal klouby na rukou a čekal co bude dělat.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 5 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru