Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 7 z 29 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 7 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 30, 2013 10:16 pm

Trochu som prižmúril oči, keď som začul ten tichý vzdych. Prekvapilo ma to, ale čo už, zrejme to bola nejaká jej slabina. Nešiel som sa nad tým radšej nejako zamýšľať. Len som ju sledoval, až kým nevyšla na breh. Vtedy som sa otočil chrbtom k brehu a natiahol som ruky k vode, ktorú som si šplechol do tváre. Trošku som sa zas musel osviežiť. Následne som sa dvihol a po vode som prešiel až k brehu, kde som sa posadil na svoje miesto a bez slova som začal kukať niekde na jazero. Nie však nadlho, o chvíľu som si už totiž všimol, že Hitomi zadriemala. Trošku som sa pousmial a vzal som si mikinu, ktorú som si sem doniesol vlastne ani neviem načo, asi som sa bál, že mi z vody bude zima. Ale zaspal som na slnku, takže sa tak nestalo. Mikinu som prehodil cez Hitomi a následne som sa vrátil k Samehade. Posadil som sa a začal som ďalej čumieť na jazero...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Seina Fri Aug 30, 2013 11:31 pm

Tady se dělo bůh ví co a určitě ani jeden netušil, že je tu ještě někdo. Koho by to napadlo dívat se v noci do korun stromů. A právě v jedné z korun jsem seděla já a stříbrnýma očima je celou dobu sledovala.  Byla jsem v Kirigakure už nějakou tu dobu, ještě před tím než začala válka a potulovala se mezi normálními lidmi.
No teda... copak se tohle dělá?
Potichu jsem se zasmála a dál je sledovala.
Toho bych mohla využít.
Pousmála jsem se a když Mizukage usnula a seskočila ze stromu. S drzým úsměvem jsem se vydala přímo k tomu chlapíkovi.
"Co by na to řekl manžílek.."
Prohodila jsem jakoby mimochodem a zastavila se kousek od něj. Nepřestávala jsem se drze usmívat a pozorně ho sledovala. Co kdyby ho náhodou napadla ta blbost, že by se pokusil něco udělat i když o tom jsem dost silně pochybovala a vlastně to bylo jedno.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 30, 2013 11:37 pm

Zatiaľ som si ešte stihol aspoň obliecť tričko a už len potom posedávať, kým som nezačul, ako niekto zjavne zoskočil, najpravdepodobnejšie zo stromu. Otočil som hlavu a zazrel som nejakú osobu, a ešte viac som si všimol ten divný, drzý úsmev, s ktorým sa posunula až ku mne. Môj zrak automaticky hneď reagoval na opačné pohlavie a začal som si ju prezerať xD.
"Asi by mi skúsil narvať meč do zadku, ale bola to len nehoda." Poznamenal som sucho a naklonil som hlavu. Ju som určite nikde nezahliadol, nebola mi vôbec známa, ani len keby som ju niekde zazrel v bare či kde. Ešte som sa ale na jej meno nešiel pýtať, mal som dosť práce s prezeraním si jej.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Seina Fri Aug 30, 2013 11:45 pm

"Oh jistě.."
Ušklíbla jsem se a na chvíli se zatvářila soucitně.
"..nehody se stávají."
Dodala jsem a díky tomu jak si mě prohlížel jsem sklonila hlavu a letmo se prohlídla. Měla jsem na sobě šedé tílko, které odhalovalo tetování na pravém rameni, které vedlo až k zápěstí a normální černé kraťasy se zadní kapsičkou kde byl menší svitek.
Koukla jsem se opět na něj a škodolibě se usmívala.
"Nehoda...jak příhodné. Myslím, že by to byl dobrý pohled jak ti zdrcený manžel rve meč do zadku." Naoko jsem se zamyslela a představila si to.
Bžunda..
Potichu jsem se zasmála a pohledem zabloudila k spící Hitomi. Z nějakého důvodu se mi líbila představa, že z toho má milá Mizukage problémy.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Aug 30, 2013 11:52 pm

"Pravdaže stávajú! Keby to chcem využiť, zachránim ju inak." Zašomral som a neustále som si ju prezeral. Asi preto mi ani neuniklo, ako sa sama prezrela. Trošku som sa uškrnul a ďalej som ju takto skenoval, ako keby ma ani netrápilo, že by jej to mohlo vadiť. Vlastne, veď mne to aj nevadilo. Potiahol som ruky za seba a oprel som sa o zem, zároveň som mal ale rukoväť Samehady blízko ruky, keby niečo.
"Nevyšlo by mu to, aj keby ma spútal a niekde priviazal." Uškrnul som sa a prebehol som si jazykom po perách.
"Aké je tvoje meno, milá-neznáma, hm?" Zvedavosť mi nedala, musel som sa proste spýtať. Taká kočka a ja som o nej ani nevedel?! Ani som ju nikde nevidel?! Tvoje ja sa vracia. Teda ak to nepokazíš, to ťa potom fakt prisúdim už len k chalanom. Zas sa ozvalo "moje ja", načo som sa krátko zamračil. Potom som to nechal tak a nahodil som zvedavý pohľad, ktorým som ju na chvíľku prestal skenovať, a len som sa jej díval do tváre.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 12:07 am

"Heh tomu věřím. Ale Mizukage nevypadala zrovna, že nemá hříšné myšlenky."
Poznamenala jsem a trochu jsem se ušklíbla. Strčila jsem ruce do kapes a dál stála...zatím. Všimla jsem si blízkosti jeho ruky s rukojetí.
Ty dnešní lidé..
Nad tím jak si přejel jazykem po rtech jsem mírně nadzvedla obočí a samolibě se usmála.
"Vážně? Stejně bych se ráda koukla minimálně na tu scénu." Pozorně jsem ho sledovala a když se zeptal na jméno chvíli jsem mlčela. Nepřemýšlela jsem o tom jestli mu říct pravé nebo ne, tohle mi bylo zrovna vážně jedno. Dumala jsem nad něčím co se do téhle situace nehodilo.
Vypnula jsem tu žehličku v sídle? Ačkoliv jsem nad tím dumala vážně dost nemohla jsem si vzpomenout a nakonec to nechala být...aspoň pro teď. "Seina." Odpověděla jsem mu a čekala jestli se představí i on. I když to bylo trochu zbytečné, on mě neznal ale já jeho ano. Ne nějak extra ale když se člověk pohybuje ve stínech v Kiri lecos pochytí a zaslechne.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 31, 2013 12:14 am

"No tak predstav si, že sa ideš takmer nahá okúpať, pri odchode sa takmer strepeš a ešte do šoku sa nakoniec ocitneš pri niekom... alebo skôr na niekom. Ty by si premýšľala nad čím? Nad zľavami v Tescu ne?" Uškrnul som sa na ňu a pravou rukou, ktorú som mal aj zároveň popri Samehade pre istotu, som si začal bubnovať v tráve. To bohužiaľ nešlo počuť, takže som si melódiu potichu pískal.
"Veľa by si toho neuvidela. Skúsil by, nevyšlo by to... a mohol by som utekať z Kiri." Pobavene som usúdil a potom som ju zas len ticho sledoval, keď stíchla a vyzeralo to, že nad niečím dumá. Mne pochopiteľne napadlo, že nad tým, či mi povie svoje meno. To zas bude nejaká tajnostkárka. Povzdychol som si a úsmev som nahodil do tváre až v momente, kedy sa zas ozvala.
"Meizu, teší ma. Prisadneš si?" Nevinne som sa na ňu zaškeril a naklonil som hlavu. Aká škoda, mohol som ju ponúknuť len čistou vodou... pfe, no mne to aj tak chutilo. Aspoň niečo zdravé, čo som dával do svojho tela.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 12:23 am

"Ne, přemýšlela bych nad tím co si dám k jídlu." Odpověděla jsem mu a pokrčila rameny. Řekla bych mu na to i něco jiného ale to by se nehodilo k té Seině, kterou jsem nyní hrála. Já vím.. Zakřenila jsem se když mi řekl své jméno a sedla si do trávy. Dala jsem ruce za sebe a opřela se.
"Takže Meizu, jak to, že jsem tě tu ještě neviděla?" Zcela z taktických důvodů jsem položila tuhle otázku než jí mohl položit on mě.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 31, 2013 12:30 am

"No to by som chcel vidieť." Pokýval som hlavou a poškrabal som sa na krku, následne som sa zas rukou oprel. Následne som prižmúril oči a sledoval som, ako si sadá. Viem, že to bolo proste normálne, pfe, proste si sadla... ale podľa mňa v tom bola sakra dobrá! xD Teda, aspoň tak som sa na ňu díval a usmieval.
"To hovoríš ty mne?" Prižmúril som oči.
"Si prvá kočka, ktorú som naisto nikde nezazrel... ja... to ja by som mal hovoriť tebe!" Ukázal som na ňu prstom a potichu som sa zasmial. Následne som sa zhlboka nadýchol a zas som vydýchol, rovnako nahlas.
"Ak si nenavštívila ani raz bar... tak je jasné, že si ma nevidela." Poznamenal som nakoniec takú dostatočnú odpoveď na jej otázku. Ale to som zas dvihol ruku zas som na ňu aj namieril prstom.
"Teraz ty. Kde sa schovávalo také dievča, hm?" Nadvihol som obočie a zvedavo som na ňu kukal.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 12:40 am

Celou dobu jsem ho sledovala a nejen to, zkoumala jsem jeho pohyby i ty maličké. Nakonec jsem se jen ušklíbla.
"Ale jo, párkrát jsem v baru už byla ale na alkohol mě moc neužije." Odpověděla jsem mu popravdě, nesnášela jsem ty rány s kocovinou a proto jsem se alkoholu snažila vyhýbat.
"No tak různě, nemůžeš potkat všechny lidi ve vesnici. Je to tak nějak..nemožné." Pokrčila jsem rameny a začala si hrát s piercingem ve rtu, který byl napravo. Dělala jsem to často a z různých důvodů, někdy jsem se nudila, nebo nudila a nebo nudila. Hrála jsem si s ním i když jsem byla něčím zaujatá, přemýšlela a nakonec když jsem se snažila nenadávat. Proč jsem si s ním hrála teď? Kdo ví..
"To je Same...Samah... jak se tomu říká?" Kývla jsem směrem k Samehadě. Pff kam se hrabe Samehada na moje miláčky. Naoko zvědavě jsem ho sledovala a čekala na odpověď.

Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 31, 2013 12:48 am

"Nie? Škoda... ja už pár rokov žijem skoro len na tom." Povzdychol som si a prehrabol som si ofinu, následne som sa vystrel v sede a už som sa neopieral o ruky vzadu. Aj tak mi trošku začínali tŕpnuť.
"Nie, to nemôžem. Ale určite by mi neunikla osoba ako ty." Poznamenal som zamyslene a po tejto vete som ju zas začal skenovať. Ale už to šlo aj nenápadnejšie. Tak či tak som na ňu pozeral, a teraz, keď sedela, tak som nemusel očami hýbať až toľko len nato, aby som ju celú videl. Stačil mi teraz len pohľad, slabší pohyb očí dole a mal som hotovo. Zas som sa nakoniec uškrnul a začal som si prezerať jej piercingy.
"Samehada, jop." Prikývol som len tak neurčito a naklonil som hlavu. Pohľadom som rátal, koľko tých želiezok má v tvári. Sám som niekedy nejaký chcel, ale nikdy sa mi nejako nepodarilo nájsť nejaké štúdio, kde to robili. A sám som to radšej neskúšal, to by som si rovno mohol pod peru prervať klinec a bolo by to lepšie než keby niečo skúšam ja.
"Si ozaj zaujímavá, už len z prvého pohľadu." Zamrmlal som nahlas svoju myšlienku a trochu som zas znížil to behanie pohľadu po nej. Chcelo to krátku pauzu, potom sa k tomu zas vrátim.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 12:56 am

"Očividně unikla. Ale nic si z toho nedělej, možná si mě někde potkal ale lidi pod maskou se špatně identifikují." Sledovala jsem ho a dál si hrála s piercingem.
"Teď mě ale budeš vídat asi častěji. Změnila jsem práci." Zakřenila jsem se, kdybych vážně byla Oinin nebo Anbu asi bych toho po nějaké době fakt nechala.
"To mi lichotí." Cukl mi koutek nahoru a naklonila jsem hlavu na stranu.
Ksó jak mě to se*e.
Pořád jsem se nemohla zbavit pocitu, že jsem tu žehličku nevypnula!
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 31, 2013 1:05 am

"Maska? Ó, takže bývalý Oinin?" Nadvihol som obočie. Ja sám som ich nemal rád, obzvlášť po jednom incidente, keď ma ešte jeden z nich obviňoval v bare. Odvtedy som nimi len opovrhoval, každým jedným. Teda, možno existovala nejaká výnimka. Len som ju nepoznal...
"No, tak to beriem. Oplatí sa vídať osoby ako ty." Uškrnul som sa a zmenil som polohu, keď som si sadol do tureckého sedu a obe ruky som oprel o kolená.
"To bol aj môj úmysel." Doširoka som sa usmial, až som ukázal tie svoje povestné dva špicaté zuby. Teda, špicaté som mal všetky, ako to mal aj každý šermiar, ale ja som mal výnimku tých dvoch dlhých zubov. A veru sa nimi fakt dobre niekedy hrýzlo! Hm, ďalší dôvod, prečo nemám rád Oininov... v ich radoch sa skrývajú až moc pekné tváre pod maskami. Zamračil som sa, ale to len na nejaký krátky moment.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 1:17 am

"Um.."
Přikývla jsem a přestala ho sledovat. Pohledem jsem se zatoulala k jezeru. Sledovala jsem měsíc, který se odrážel v hladině a dumala nad tím, jestli je voda studená, nebo teplá.
Zpátky jsem se na něj koukla akorát abych mohla vidět ty jeho zoubky.
Na chvíli jsem mohla vypadat trochu překvapeně, ve skutečnosti jsem se držela zuby nehty abych nezačala mlít blbosti, které mi teď běhali hlavou. To chci taky! To je boží..
Když se zamračil trochu jsem přimhouřila oči a zahnala myšlenky o zubech xD.
"Často oblbuješ náhodné osoby řečičkami?"
Naklonila jsem hlavu na stranu a čekala na jeho reakci.
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 31, 2013 1:24 am

Keď sa pozrela na jazero, mal som zas voľnú šancu prezrieť si ju. Teraz možno aj takým úchylnejším pohľadom xD. Až keď sa zas pozrel naspäť som s tým pohľadom prestal skôr, než si to mohla všimnúť a len som sa pousmial. Práve sa trošku akoby... zatvárila prekvapene, ale len na chvíľku. Potom skôr vyzerala zamyslene. Tak by som si želal čítať myšlienky. Povzdychol som si a oprel som si hlavu jednou z rúk.
"Len tie, ktoré sa mi páčia... a na ktoré to je nutné." Uškrnul som sa pri odpovedi a trošku som naklonil hlavu, čím som aj musel trochu potiahnuť zápästie, aby som to hlave dovolil. Síce som zas riskoval, že mi stŕpne ruka, ale čo už.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Seina Sat Aug 31, 2013 1:33 am

Na to jsem se jen pobaveně ušklíbla. Takových jsme potkala tunu, vážně a většina z nich nedopadla dobře. I když někdo měl to štěstí, že jsem mu svou pozornost nějakou dobu věnovala. On se řadil k těm šťastnějším aspoň prozatím.
"Je celkem pozdě a já musím ještě něco zařídit." Zvedla sem se a protáhla se.
"Uvidíme, jestli se ještě potkáme." Ušklíbla jsem se a vydala se pryč.

~přesun~
Seina
Seina

Počet příspěvků : 39
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 31, 2013 1:38 am

Odišla... ona fakt odišla! Nespokojne som mľaskol a ľahol som si k Samehade, ktorú som nanovo objal. Nuž čo, nemal som tu nič iné, ani nikoho, potencionálny plyšák na objímanie mi práve zdrhol niekde preč xD.
"No dobre, čas zalomiť." Zašomral som si, letmo som kukol na Hitomi, ktorá bola prikrytá mojou mikinou, načo som sa zas otočil k Samehade a položil som si hlavu na jej okraj. Netrvalo to dlho a aj napriek nie práve najlepšiemu pohodliu som zadriemal.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Sat Aug 31, 2013 11:34 am

Příjdu k jezeru vytáhnu kytaru a začnu hrát.
https://www.youtube.com/watch?v=KRRGYEFZF4A
Přitom jsem sledoval vše okolo sebe poté jsem vstal a zmizel./přesun


(Ano nekončím protože do mě na skypu hustí pořád lidi ať zůstanu)
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Aug 31, 2013 5:40 pm

Otevřela jsem oči. Byl opět skoro večer. Prospala jsem tu celý den!! Taky jsem dlouho nespala, takže jsem byla pořádně odpočatá, i když..Možná teď jsem byla spíše přespalá. NAspala jsem víc, než jsem měla. Co mě zarzilo ale více než tma, byla mikina, kterou jsem měla na sobě. Rozhodně nebyla moje, mužské mikiny nenosím. Pak mi doplo. Rozhlédla jsem se kolem sebe. No jasně, Meizu.
Posumála jsem se, mikinu jsem složila a položila vedle něj. Taky ještě spal. Jelikož všechny věci nosím u sebe, tak jsem si z brašničky vytáhla senbon a do stromu vyryla vzkaz: Arigatou za včerejší záchranu..A omlouvám se za potíže..
Nakonec jsem si obula kozačky, uvázala čelenku a rozeběhla se odtud pryč. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Sep 01, 2013 8:12 pm

Filler
Učenie techniky
Drowning Water Blob Technique {B}

Tak, neviem či som bol opitý z toho, že som nepil, ale rozhodol som sa, ešte aj teraz, v tme, začať s ďalšou technikou, ktorá mi ostávala na učenie. Sám som pritom ešte nemal ani naučenú tú prvú, ale tam som bol už ďaleko nad základom, takže to som mohol dokončiť kedykoľvek! Teraz bol čas na to druhé, hoc trošku menej ťažšie, ale stále dosť nebezpečné z výberu klanových techník. Týmto sa dalo totiž veľmi ľahko niekoho minimálne oslabiť, pretože táto technika sa nedala tak ľahko zrušiť, ak už sa raz začala. A to bolo o to potešujúcejšie.

Prešiel som z brehu na hladinu jazera, kde som sa najprv ešte potopil, keďže sa mi nejako nepáčilo, že som suchý, načo som už celý osviežený ostal stáť na vode. Zadíval som sa pred seba, na väčšiu časť vodnej plochy. Následne som si vytvoril vodného klona, ktorý sa rovnako ostal dívať na mňa, niekoľko metrov odo mňa.
"Dnes budeš môj skúšobný panák. Potešujúce, čo?" Uškrnul som sa na toho klona a ten si zas len odfrkol. Proste moje ja no.

V mysli som si zopakoval pár viet z toho druhého zvitku, načo som sa zhlboka nadýchol a zložil som jednu jedinú pečať.
Následne som už len v jednorukej pečati akoby namieril na hlavu klona.
A stalo sa... nič.
"Hmpf." Posmešne sa ozval klon a ja som ho prebodol vraždiacim pohľadom.
"Sklapni, lebo ťa ešte začnem mučiť." Varoval som ho a odskočil som si na breh.
Vzal som do ruky zvitok a pozornejšie som prečítal jeho obsah.
"Ói! Už si sa dočítal o tom, ako to máš znova pokaziť?" Zakričal klon.
Ja som ho ale zatiaľ ignoroval, hoc mi neprospievalo, že sám seba takto vyrušujem.
Mal som mu asi zalepiť páskou ústa aj ruky, a nechať ho len stáť.
Ale čo už, aspoň tú ignoráciu som hodlal skúsiť, nechcelo sa mi totiž zviazať samého seba.
"Uhm, oké." Zamrmlal som a dvihol som sa, načo som sa vrátil na vodnú plochu.
"Tak? Pripravený to pos*ať?" Opäť si klon neodpustil poznámku a široký úškrn.
Ja som si však len potichu odfrkol, spravil som to čo prv, ale s rozdielom toho, že som spravil o trošku viac pečatí.
Následne som na neho namieril a akoby som mu na diaľku stlačil hlavu, niečo také som spravil rukou.
Okolo klonovej hlavy sa zrazu vytvorila vodná gulička, či skôr taká tenká bublina z vody, chvíľu sa okolo neho držala až sa nakoniec rozpadla.
"Hééé?! - Hah! Vidíš! Som krok k tomu udusiť ťa, bro!" Posmešne som na neho ukázal prstom a spokojne som sa usmial.
Klon teraz ustúpil a ostal ticho, len na mňa nenávistne zazeral.
Spokojne som sa nadýchol, načo som zas podvihol ruky a pospájal som pár pečatí.
Hneď nato som zopakoval svoje stláčajúce gesto ruky, pričom sa okolo klonovej hlavy zas vytvorila tenká bublina z vody.
Teraz viac chakry!
Akoby som ešte prudšie stlačil dlaň, a bublina bola rázom hrubšia, avšak stále nie vyplnená.
Avšak aj to stačilo na krok vpred.
S úškrnom som klona sledoval a pokúšal som sa bublinu držať čo najdlhšie.
Ale netrvalo to dlho, a už som to musel skúsiť znova, a znova...
Ubehlo niekoľko minút a ja som už dokázal bublinu držať dlho, viac než dlho.
"Mhajm, mherahz mha mhfušť." Zamumlal klon, ale cez tú bublinu som to počul fakt divne.
Začal som sa rehotať až som sa prestal sústrediť a bublina sa rozpadla, načo som ja chytil menší záchvat smiechu.
"Bóže, toto je lepšie než som čakal." Poznamenal som po smiechu a zotrel som si akože slzy z očí.
Následne som sa zas začal sústrediť na tú bublinu, ktorú som aj vytvoril a teraz som pridal znova viac chakry.
Bublina zas zhrubla, čím vnútri bolo o to menej miesta a tým som prišiel nato, ako dosiahnuť vyplnenie bubliny.
Nebezpečne mi tikol kútik a pridával som stále viac a viac chakry, pričom bublina bola obsahom stále plnšia a plnšia vody, až som nakoniec dosiahol čisto vyplnenej gule vody, ktorá už automaticky zariadila to, aby sa klon začal dusiť.
"To máš za tie vtipy, hošane!" Prskol som pobavene a sledoval som, ako klon padá na kolená.
Nebránil sa tej bubline, chcel som predsa aj zistiť, za koľko sa takto zadusím priemerne, keby sa to stalo nebodaj mne, hoc mne to teda fakt nehrozilo.
Klon sa dusil nejakú chvíľku, až sa nakoniec roztiekol, keďže jeho zloženie bolo z vody, a spolu aj s bublinou ich pozostatky zmizli v jazere.
"Yosh, zabil som svoje otravné ja, teraz sa úspešne pôjdem ožrať až do nemoty, možno si nájdem slečnu, a hybáj už len spať." Objasnil som zrejme Samehade, ku ktorej som prišiel.
Vzal som si veci, obliekol som sa, natiahol som Samehadu na chrbát a so spokojným výdychom som vykročil preč.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shin Sun Sep 01, 2013 8:31 pm

Spolecne s Akemi jsme dosel k jezeru a tam si lehl pod strom. Co jineho jsem mohl delat nikdy me nenapadlo ze se ocitnu sam. Mozna to tak nevypadalo ale nekdy me me myslenky tahly k memu domovu i kdyz jsem nevedel proc. Ale ty myslenky rychle vyprchaly a ja si lehl a zavrel oci a pomalu usinal. Akemi se nekolikrat obtocila kolem sve osy a pak si zalehla vedle me.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Mon Sep 02, 2013 8:31 am

Přišel k jezeru masku měl pořád na sobě a šel okolo jednoho kluka ,který byl pod stromem. Moc si ho nevšímal. Pouze okolo něj šel. Skočil na jeden ze stromů a díval se na okolí.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ruko Terumī Mon Sep 02, 2013 11:37 am

Když jsem přepadl v stanul jsem a odskočil trochu dál."Moc toho neumím." řekl jsem složil jsem pečetě a mlha houstla vytvořil jsem Kawarimi no Jutsu pak jsem se schoval do stromu a čekal jsem co uděla.

//sorry za delší čekaní ale měl jsem něco na práci,
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Sep 02, 2013 3:23 pm

V mlze jsem se uměl pohybovat a tak jsem ho jen praštil po hlavě, jelikož takový genin toho moc neumí. Když jsem ho praštil tak zmizel a byl na jiném místě. Byla stáhle zvednutá mlha, a proto mně napadl takový nápad. Vzal jsem drát a přivázal na něj několik kunaiů. Udělal jsem z toho takové ozbrojené laso a tím, že jsem nad sebou s ním točil tak jsem po chvilce vytvořil proud vzduchu, který pomalu ale jistě odklonil mlhu. Následovně jsem se porozhlédl po okolí a Roku vypadal fakt nenápadně v tom stromě. Hlava, která vykukovala ven nešla přehlédnout. Dělal jsem, že ho nevidím, ale potom jsem z místa zmizel a objevil se vedle něj. " Měl by sis najít lepší shovku " Ozbrojené laso jsem samozřejmě rozmotal a věci si uložil zpět.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Ruko Terumī Mon Sep 02, 2013 3:38 pm

Povzdechl jsem si "Mě nikdy shovka moc nešla" řekl jsem a ze skočil jsem na zem "Co tet sensei" zeptal jsem se
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 7 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 29 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru