Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 27 z 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 27 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Sep 26, 2015 2:58 pm

Akuma Saito


Klid, šumění vody a odpočinek. To je přesně to, co jsem teď hledal a potřeboval. Dobré jídlo udělalo svoje, musel jsem si lehnout a trošku odpočívat. S rukama za hlavou a pískáním si dojdu až ke břehu jezera a porozhlédnu se okolo. Na první pohled jsem nikoho neviděl, byl jsem teď mimo službu celkem nevšímavý.
"Někdo tu už je Akumo, co takhle prolít trochu krve ve jménu dobré zábavy po obědě?" Řekl mi v duchu Yin. Usmál jsem se nad jeho poznámkou a začal jsem očima tápat po návštěvnících, než jsem si jich všiml. Abych pravdu řekl, poznal jsem jen jednu osobu a to byl Kiseki. Byl mým sokem v hašteření o místo u ANBU. Pamatuji si, že to měl celkem na háku a šel tam s odhodláním, že není možné, aby nebyl vybrán... a nebo to byl Kangae? Já už vlastně pořádně nevím. Jen ten jeho obličej se moc nezměnil. To si já říct nemohl. Pod množstvím nově nabytých jizev už sem nevypadal tak úžasně jako dřív.
Zalehl jsem do trávy u břehu, zavřel oči a poslouchal šumění vody. Nespal jsem, nýbrž jsem odpočíval. Užíval jsem si ty chvíle, než budu muset zase nastoupit do práce a ve jménu vesnice trestat zlo a kriminalitu dnešní mládeže a stařešiny. Instinkty ANBU mi nedaly nemít nastražené uši a neposlouchat cizí rozhovory.
Při těchto chvílích člověk zapomněl na to, co se děje venku a prostě si užíval, že je stále živ a zdráv, to se totiž může vždy každým dnem měnit.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Sep 26, 2015 9:51 pm

Šouravě jsem mířila k jezeru a sledovala převážně oblohu než okolí. Bude pršet? Nebude pršet? Proč neprší? Já chci déšť. Povzdechla jsem si a začala jsem v duchu vyzývat i samotného ďábla aby zapršelo. Milovala jsem déšť s bouřkou už to bylo ale horší. Konečně jsem dorazila přímo k jezeru a zastavila se pár metrů od zlodějíčka. "Tak..zkusíš mě znova okrást? Není tu okolo tolik lidí..skvělá příležitost ale bohužel ti furt nemám co nabídnout. Smutný život chudého shinobiho." Ušklíbla jsem se a přesunula pohled na hladinu jezera.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 27, 2015 12:54 pm

Akuma Saito


S klidem jsem ležel u břehu jezera až se mi skoro chtělo spát z toho, jaký tu byl klid, dokonce i Ti dva, co tu byli přede mnou již moc nemluvili. Odpočíval jsem a na mé tváře bylo vidět, že jsem klidný, v mé brandži se to moc nevidí. Naštěstí nikdo neví, co vlastně dělám a tak je to lepší hlavně pro ně.


Foukal příjemný teplý vítr, který mi občas proufoukl vlasy a odkryl moji zjizvenou tvář. Vzpomínky se nejlépe uchovávají na těle, jen co je pravda. Z mého klidného rozjímání mě vyruší hlas slečny, kterou jsem již dnes jednou slyšel. Usměji se. Ani nevím proč, poznali jsme se za špatných shod náhod, ale i tak ji rád slyším. Už se stmívá, Slunce už tak při otevření nepálí do očí a já tak mihotavě viděl jí někde nad sebou. Ihned na to však opět zavřu oči, můj úsměv zmizí a já vypadám opět jako předtím.


Oba asi víme, že se toho dá ukrást víc než jen peníze.. Řeknu s klidným hlasem a v duchu se uchichtnu. Ihned na to však pokračuji v tom, co jsem chtěl sdělit. Proč si vlastně reagovala na moji pozvánku na tohle místo? Zeptal jsem se tázavě. Skutečně mě zajímalo, proč reagovala na pozvánku "zlodějíčka".
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Sep 27, 2015 1:14 pm

"To je asi pravda." Uznala jsem a dál sledovala vodní hladinu. Já sama jsem se k vodě často přirovnávala. V jednu chvíli je klidná a v druhou chvíli sebou smete a zničí vše na čem ostatním záleží. Nad jeho otázkou jsem se neznatelně pousmála..čekala jsem jí už když jsem sem šla. "Jsem zvědavá osoba...co na ti na to mám říct." Pokrčila jsem výmluvně rameny a sedla si do trávy. "Teď jsem na řadě já. Proč jsi mě sem pozval?" Oplatila jsem mu otázku a unaveně přivřela oči abych si líp dokázala vychutnat klid, který tu byl. Když jsem tu vlastně byla naposled vyrušil můj klid pár, který to tu trochu rozjel. Při té vzpomínce jsem se ušklíbla. Toho zajíčka jsem už dlouho neviděla.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 27, 2015 2:55 pm

Akuma Saito


Při dopadu jejich hýžďových svalů na zem jsem poznal, že si sedla, nemusel jsem ani otevírat oči. Neměl jsem v úmyslu se podívat, kam si sedla. Není to zcela podstatné, hlavní je, že tu je no ne?
"Nesnáším když si klidný Akumo, pojďme tu někoho zabít..." Ozvalo se mi v hlavě. Yin byl možná démonem čistého zla mého klanu, ale i on cítil rozpaky a nervozitu, tyto pocity sdílel se mnou. Akorát já nemám při nervozitě tendence někoho zabíjet. "Kdo by řekl, že ty se dostaneš do rozpaků, YIne. Nejvíce mi pomůžeš, když teď budeš mlčet." Odpovím mu směle v myšlenkách a po hlase hlavu nakloním k Yumi. Při její otázce mi nervozitou zatepalo srdíčko neobvyklým beatem. Vlastně jsem nevěděl, co mám říct, sám jsem měl smíšené pocity. Nikdy jsem toto neudělal, ale přesto když jsem měl tu možnost udělat to dnes, udělal jsem to bez námitek. Do podobné situace jsem se nikdy dříve nedostal.
Nom.. víš... uhmm. Dneska je hezky a řekl jsem si, že Tě nemůžu nechat sedět u skleničky vody uprostřed vesnice, kde bylo narváno... Lhal jsem, ale styděl jsem se říct proč jsem ji pozval. Navíc, když jsem si to uvědomil, dneska je skutečně moc hezky na to, aby někdo zůstal ve vesnici. Tady to bylo mnohem hezčí.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Sep 27, 2015 3:12 pm

Jakmile ze sebe začal soukat odpověď otevřela jsem oči a přesunula pohled na něj. Během jeho odpovědi se mi začal podivně rozšiřovat úsměv. Bylo jasné, že si to právě vycucal z prstu na místě. "Ah..jistě. Je zvláštní potkat zlodějíčka, který se tímhle způsobem stará o ostatní." Zatvářila jsem se uznale.
"Říkej mi Yumi nebo Mio. Slyším na oboje. Á jak ti mám říkat já? Nechtěj po mě abych zůstala u zlodějíčka..je to moc dlouhé." Naklonila jsem hlavu lehce na stranu a snažila se odhadnout jeho věk. Na tyhle věci jsem nebyla moc dobrá. Když jsem si myslela, že je nějaké osobě 50 bylo jí 20. Když jsem si myslela, že je jí 20 bylo jí 45! Někdy jsem se díky této neschopnosti určit věk dostávala do velmi zvláštních situací.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 27, 2015 3:21 pm

Akuma Saito


Očividně mi to sežrala, teda alespoň to jsem si myslel. Těžko říct. Když se zeptala na moje jméno, zkameněl jsem. Proč? Odpověď byla prostá. Už jsem byl tak dlouho u ANBU, že nebýt Yina, asi bych ho zapomněl. Pravdou však je, že moje jméno nebylo v žádné složce vesnice, alespoň ne v těch pro nahlédnutí. Svého jména jsem se při vstupu do ANBU musel vzdát. Nesměl jsem navíc nikomu své pravé jméno prozradit a proto to bylo mnohem těžší.
Těší mě Yumi nebo Mio. Mé jméno je.. Kangae. Řekl jsem přesvědčivěji než předchozí lež. Není nad to si půjčit jméno vašeho přítele pro vaši bezpečnost. Stejně nemá kde přijít na to, že mé jméno je ve skutečnosti jiné.. pokud se teda nevloupá do střežených složek a nenajde můj spis.
Tak, Yumi nebo Mio. Ty si asi taky takový zlodějíček viď? Bylo pravdou, že jsem se nijak netajil tím, že jsem jí tu peněženku vzal, ale člověk, co o tom nic neví si toho stejně nevšimne, například ten chlapec, co šel na tom tržišti s ní. Zajímalo mě, kde se tomu naučila.  
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Sep 27, 2015 3:35 pm

"Tak mě teda těší Kangae." Zadívala jsem se opět na hladinu. Po jeho další otázce jsem chvilku mlčela a pak se nostalgicky zakřenila. "Proč myslíš?" Nadzvedla jsem obočí a ani nečekala na nějakou odpověď. "Když jsem byla mladší nebyla jsem zrovna andílek no." Ne, že bych zrovna teď byla...vlastně jsem podle mě byla ještě horší ale to je vedlejší a nikdo to nemusí vědět. "Děláš to často? Vezmeš peněženku a nakonec tu osobu někam vytáhneš? Teda vlastně jí zachráníš aby nebyla ve vesnici kde je narváno?" Lehce jsem si rýpla a utrhla si stéblo trávy se kterým jsem si začala hrát.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Sep 27, 2015 10:31 pm

Akuma Saito


Až nyní jsem otevřel oko a posadil se, přičemž mi ofina zakryla mé oční postižení na levém oku. Položil jsem si dlaně na kolena a zmateně sledoval hladinu. Něco mi říkalo, abych do té vody skočil, abych ze sebe smyl tu tíhu, co na zádech nosím, no etiketa mě od vody držela jako upíra od domu česnek. Ušklíbl jsem se při jejím dodatku o mé maličkosti. Ne, skutečně jsem nikdy nikomu toto neudělal, vlastně se ani nenechal chytit.
Vlastně jsi taková moje premiéra. I když je to velice záslužná práce, na narvaných místech dochází často k dehydrataci a mdlobám, od kterých jsem Tě jisto jistě zachránil Yumi nebo Mio. Odpovím s úsměvem. Zvláštní, že mě tato slečna dokázalo přinutit se od srdce usmát. Většinou se mi poštěstí nahodit pouze výsměšný úšklebek. Něco mi říkalo, že to nebyla náhoda, že jsem zrovna jí ukradl peněženku.
Jsem si jistý, že bys pro mě udělala to stejné, abys mě od těch upocených tupců na náměstí dostala. Dodám se zazubeným výrazem a také si utrhnu stéblo trávy. Otec, jestli mu tak ještě můžu říkat, mě jako malého naučil na stébla trávy pískat. Jelikož sem nevěděl, co jiného bych s tím stéblem JÁ mohl dělat, začal jsem pískat. Třeba přivábím na své pískání nějakou tu rybu!
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Sep 27, 2015 11:31 pm

Začala jsem si stéblo namotávat na ukazováček a sledovala své počínání. "Tak to jsem ti vděčná až do konce svého života." Prohodila jsem s lehkým úšklebkem a pak k němu zvedla oči. "To je hrozný." Poznamenala jsem. "Yumi nebo Mio.." dodala jsem aby pochopil o čem vůbec mluvím. "Vyber si jedno, takhle z toho chytám husí kůži." Zazubila jsem se a stéblo přetrhla. "Tím si nejsem tak jistá. Asi bych tě chvíli nechala se trápit." Zamrkala jsem nevinně a utrhla další stéblo po tom co na něj začal pískat. "Mm jak to přesně děláš?" Nadzvedla jsem zvědavě obočí a sledovala ho. Já jsem na trávu nikdy pískat nezkoušela, uměla jsem to na prsty ale na trávu teda ne.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Sep 28, 2015 8:45 am

Akuma Saito


Z mého okouzlujícího pískání mě vyrušila pouze etiketa, která mi nedovolila nechat otázku bez odpovědi. Takže tedy Mio. Pěkné jméno. Řekl jsem, když jsem si musel vybrat mezi Yumi nebo Miou. Miu jsem ještě žádnou neznal, což byla škoda. Skutečně se mi to jméno totiž líbilo.
Zahodil jsem stéblo a vytrhl nové. Přisunul jsem se blíž k Mii a dal jí do rukou nové stéblo, tohle na pískání bylo lepší než to její, co se týče tvaru. Takže, trik je v tomhle... takto nějak jsem začal svoji přednášku o tom, jak pískat na trávu. Kromě teorie jsem jí dal také zakusit praxi. Pomohl jsem jí správně spojit ruce a udělat dostatečnou škvíru pro fouknutí očekávajíc, že se na konci mé výuky vyloudí zvuk.
Tak a teď to zkus sama. Řeknu s úsměvem a pustím ji ruce. Tentokrát jsem jí nic neukradl. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Mon Sep 28, 2015 11:00 am

Drtivá většina si z těch dvou jmen vybírala Miu i když to bylo v podstatě moje druhé a vedlejší jméno. Co se dá dělat Yumi mi bude asi do smrti říkat jen matka. Zazubila jsme se v duchu a když mi dal nové stéblo chvilku jsem zkoumala v čem je lepší než to moje předešlé. Jeho přednášku jsem pozorně poslouchala což bylo nezvyklé ale asi to bylo tím, že jsem se opravdu chtěla naučit pískat na trávu. Po tom co mi pomohl spojit ruce a vše připravit jsem to teda zkusila. Nejdřív to znělo jako když umírá krysa ale ke konci už by se to dalo považovat za pískání. "Děkuji za výuku. Budu se v tom zlepšovat až se budu zase nudit." Usmála jsme se spokojeně a dala si pramínek vlasů za ucho. "Jsi velice dobrý učitel." Uznala jsem a bylo to pravda. Jakmile se mě někdo něco snažil naučit půlka věci co řekl šla na procházku a druhá půlka se utopila ve studně takže jsem si z výuk moc do života nebrala. "Možná by jsi se tím měl živit. Co vlastně děláš?"
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Sep 30, 2015 6:41 pm

"No nič, budem musieť ísť, mám pred sebou ešte veľa práce s učením techniky a potrebujem si trochu odpočinúť. Predsa len nie som tak úplne ešte v poriadku." Pousmiala som sa ako na Kisekiho, tak aj na mladého draka. Bolo neskoro, a ja som cítila, že na mňa dolieha únava. Potrebovala som sa vyspať.
"Som rada, že som mohla spoznať draka a presvedčiť sa o tom, že tento druh nepatrí len do mytológie. Dúfam, že sa ešte uvidíme, majte sa!" Kývla som im rukou na pozdrav, než som sa otočila, vzala si do ruky zvitky a svižným krokom odtiaľ odkráčala. Tých dvoch neďaleko som si nevšímala, prečo by aj? Boli to úplne cudzí ľudia, nepotrebovala som sa k nim montovať ani nič také.

-PRESUN-
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Oct 01, 2015 4:03 pm

Akuma Saito


Umm, děkuji. Řeknu překvapeně. Nikdy jsem nikoho nic neučil. Bratr se mi odcizil, rodina mě zavrhla a mezi jednotky ANBU není nikdo, komu bych mohl být učitelem. Nevěděl jsem zkrátka, co na to říct. Možná to bude tím, že mám skvělou studentku. Dodám z nervozity, abych nic nepokazil, inu pak se zamyslím nad jeji další otázkou.
Abych řekl pravdu, pracuji ve službách vesnice. Dělám velice záslužnou práci. Mým úkolem je krást co dostanu za úkol, v tom jsem nejlepší. A pak mám ještě jiné povinnosti.. Řeknu poněkud nejistě. Nemohl jsem jí říct, že pracuji u ANBU jednotek a jediný důvod, proč se mnou nyní mluví je ten, že mám dovolenou. ANBU neprozrazuje svoji identitu ani o své práci s nepověřenou osobou nemluví.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Thu Oct 01, 2015 4:59 pm

To, že jsem dobrá studentka pro změnu nikdo neřekl mě. Uchechtla jsem se a pak nedůvěřivě přimhouřila oči nad jeho odpovědí na mou otázku. V podstatě mi připadal jako jedno velké tajemství. "Hmh." Přesunula jsem svůj nedůvěřivý pohled jinam a povzdechla si. "Fajn." Prohodila jsem a utrhla jsem další stéblo trávy, které jsem opět namotávala na ukazováček. Netušila jsem na co se mám zeptat abych dostala aspoň nějakou odpověď, která by mi napověděla co je za člověka a tak jsem radši mlčela.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Oct 01, 2015 6:52 pm

Akuma Saito


I já jsem byl skleslý. Nemohl jsem jí o sobě říct nic. Nemohla se na mě zlobit. Stejně bylo více než pravděpodobné, že jakmile se vrátím do služby, už o mě dlouhou dobu neuslyší. Alespoň jí to tak tedy nemuselo trápit. Jelikož mě nenapadlo nic chytřejšího než udělat blbost, sundal jsem si boty a vydal se k břehu vody. Nebyla to žádná dálka, seděli jsme těsně u něj. Na nohou mi vyskočila husina, když jsem je ponořil do ledové, ale průzračné vody. Plácl jsem rukou do vody, abych Miu nahodil. Ano, skutečně mě nic lepšího nenapadlo.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Thu Oct 01, 2015 7:58 pm

Když zamířil do vody mlčky jsem ho sledovala. Po jeho pobídnutí jsem ještě chvíli seděla na místě a nereagovala na to. I když mě to stálo hodně přemáhání. Voda byla prostě moje láska a slabost. Nakonec jsem se přestala tvářit jak kdyby mi zničil dětství a s širokým úsměvem se vyhoupla na nohy. Sundala jsem si botky a zamířila za ním do vody. I když byla studená mě se husina vyhnula. Spokojeně jsem strčila ruce do kapes od kraťasů a začala ve vodě přešlapovat. I nadále jsem ale neprolomila ticho, které tu bylo.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Oct 02, 2015 3:56 pm

 Akuma Saito


Do vody ji nebyl problém dostat. Spíše jsem se bál, že z té studené vody nebude chtít nechat vylézt mě. Podivil jsem se, když vlezla do ledové vody jakoby byla příjemně vlažná a začala v ní přešlapovat. To o ní samo o sobě dost říkalo. Mohl jsem si začít říkat, že asi je zvyklá na drsnější podmínky, co se týče teploty. To mohlo znamenat, že buď je taky u ANBU jednotek a nebo je vysílána na dost těžké mise, ve kterých si na tyto podmínky zvykla... a nebo je prostě jen otužilec!
Tobě v té vodě není zima..? Zeptal jsem se nakonec, když jsem v sobě nenašel dostatečně dobrou odpověď na její odolnost vůči studené vodě.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Fri Oct 02, 2015 5:57 pm

Spokojeně jsem si užívala vodu a přemýšlela nad tím co říct. Něco na co bych mohla dostat normální odpověď nebo něco co by neznělo hloupě. Když nakonec prolomil ticho pousmála jsem se nad jeho otázkou. "Ne, klidně bych do ní šla celá." Při té představě jsem se pousmála víc. To už by mi možná zima byla ale určitě by to nebylo nic hrozného. Snad. "Tobě snad ano?" Zeptala jsem se lehce škodolibě.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Oct 02, 2015 8:32 pm

Akuma Saito


Představa, že bych do té vody musel celý vlézt mě děsila. Neměl jsem studenou vodu v lásce a kdybych to věděl dřív, nevlezl bych do ní. Co bych to byl ale za frajera, kdybych z té vody vyskočil zpátky na břeh. Strčil jsem ruce do kapes a zakroutil v hlavou. Abych pravdu řekl, tak mi to takhle stačí. Už z představy, že bych tam měl vlézt celý se mi dělá husina. Odpovím jí, zatímco přešlapuji ve studené vodě, snažíc se si ve vodě nějaké teplo. Asi bych se Ti měl omluvit. Řeknu po chvíli ticha.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Fri Oct 02, 2015 9:13 pm

"Za co?" Nadzvedla jsem překvapeně obočí a sjela se pohledem abych zjistila jestli udělal něco za co by se měl omlouvat a pak se vrátila k němu. "Um" Čekala jsem jestli to nějak víc rozvine nebo ne. Rozhodně jsem si za celou dobu nevšimla ničeho. Že by zase peněženka? Sáhla jsem si na peněženku...ale byla tam.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Oct 04, 2015 7:38 am

Akuma Saito


Pokrčil jsem rameny a ruce jsem propletl do kříže. "Za co všechno se jí omlouvám? Za to, že jsem jí ukradl peněženku? Za to, že jsem jí v mnohém lhal? Za to, že jsem jí sem vytáhl, i když to bylo pouze v zájmu jejího dobra? Cítím se jako superhrdina, jehož pravou identitu nemá krom rodiny, kolegů a nadřízených nikdo znát.." Probleskne mi hlavou. Nadzvednu obočí a podívám se poněkud přísně na ní s našpulenými rty, jakoby jsem chtěl něco říct, ale váhal jsem. "Mám to za tebe vyřídit já? Bylo by to tak pro tebe očividně lepší." Ozval se mi Yin v hlavě. Vždycky si vybere takovou blbou chvilku. Tohle bylo něco, co jsem nikdy neudělal. Neomluvil se, teď po mě ještě chce, abych jí řekl za co! Kéž by jí to nemohlo dojít bez toho, aniž bych mluvil já.
T-tak trochu za všechno, počínaje peněženkou. Pravdou je, že z mého osobního života Ti můžu říct jen velmi málo. Abych vše uvedl na pravou míru, mohu Ti prozradit cokoliv, co se mi stalo do 12 let. Můžu Ti říct, kde jsem přišel o oko, co mám rád a na kom mi záleží, proč mě můj klan prozatím odepsal atd., ale na práci a jméno se mě prosím Tě neptej, na to Ti nemůžu odpovídat, ani bych nemohl. Řeknu prostě a jednoduše. Když vypláznu jazyk, může si všimnout pečeti, kterou na jazyku mám. Zabraňovala mi mluvit v případě, že by mě zajali a chtěli informace o vesnici atd. Nemohl jsem jí říct, co dělám, ale třeba jí ta pečeť ponukne myšlenku, kým vlastně jsem.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Oct 04, 2015 2:34 pm

Mlčky jsem ho sledovala a přestala přešlapovat ve vodě. Když to začal vysvětlovat, že mi z osobního života může říct jen málo začalo mi to docházet. Po tom co ukázal dokonce i pečeť to bylo jasné. "Ah" Sklopila jsem oči a promnula si zátylek. "Takže nejsi Kangae. Á pravděpodobně se nikdy nedozvím jak se doopravdy jmenuješ že?" Prohodila jsem a podivně se pousmála. "Dobře..cokoliv do 12 let. Kolik ti je teď? Nebo to se taky neříká?" Nadzvedla jsem obočí a snažila se přijít na důvod proč by nemohl říct svůj věk. Vrátila jsem se pomalu na břeh a sedla si do trávy.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Oct 04, 2015 3:21 pm

Akuma Saito


Pokrčil jsem rameny. Nevěděl jsem jestli mi odpustila nebo ne, ale asi jí to došlo. Zatímco mířila zpátky do trávy, dával jsem si načas s odpovědí, určitě ji totiž zaskočí. Vypadal jsem na víc, než mi skutečně bylo. I když bylo mojí prací lhát, celej můj život byl mimochodem jedná velká lež, tak jsem se rozhodl říkat pravdu. Třeba si tak konečně najdu přítele, v pořadí druhého. Jo, bylo to smutné, že člověk v mém věku měl zatím jenom jednoho kamaráda, no já si tuhle cestu vybral sám, abych uctil jméno svého klanu. Toho stejného klanu, který mě později zavrhl.
Pravděpodobně ne, ale všichni, se kterými jsem spolupracoval i bez masky jsem č.9, zkráceně Devítka. To ti říct můžu, to je obecně známé pro všechny, co se mnou dělali, jak už jsem jednou řekl... Odpovím nedbale a začnu ve vodě kopat nohama. Ano přesně tak, snažil jsem se rozkopat vodě hlavu. Při věku jsem přemýšlel, zda-li se se mnou bude dál bavit nebo mě bude brát za děcko.
Za dva měsíce mi bude patnáct let. Ano, už je to celkem doba, co jsem u ANBU. Poslední, kdo se v mém věku dokázal dostat k ANBU nyní vede/vedl vesnici. Ale nejsem nijak výjimečný, spíš jsem vyhrál se štěstím než s talentem... Kolik je tobě? Zeptal jsem se se znatelně horší náladou než doposud. Styděl jsem se za svůj věk, ne za svoji profesi.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Oct 04, 2015 4:02 pm

Devítka.. Zajela jsem si rukou do vlasů a sledovala jak se snaží trestat vodu. Já mám teda štěstí...buď narazím na týpka s dětmi a nebo na Anbu. Hořce jsem se uchechtla a zavrtěla nad tím hlavou. Když mi pak řekl věk zvedla jsem k němu oči a chvíli na něj jen tak civěla. Začaly mi cukat koutky a pak jsem se prostě začala smát nad tím, kolik smůly člověk může mít. Lehla jsem si na záda a zakryla si rukou oči, zatímco jsem se pobaveně usmívala. Bylo to celkem ironické když vezmu v potaz, že jsem si dobírala Shirui kvůli tomu, že uhnala genina. A teď jsem byla vlastně jako ona, protože jsem uvažovala nad tím, že by stál za hřích.  "Devatenáct." Odpověděla jsem mu a nepřestala se usmívat. Vyhoupla jsem se zpět do sedu abych na něj viděla. "No nevím, já bych spíš řekla, že to bude talentem. Jen tak se tam prostě člověk v takovém věku nedostane." Prohodila jsem a protáhla se.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 27 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 27 z 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru