Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 28 z 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 28 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Oct 04, 2015 4:50 pm

Ještě nějakou dobu jsem pouze seděla na cvičišti a užívala si odpočinku, nicméně nic nemá věčného trvání.Po odpočinku jsem si usmyslela, že bych se mohla jít nadlábnout, tak jsem se vydala do srdce města, kam jsem se šla najíst.Chtěla jsem uchutnat něco netradičního.
Tak si procházím skrze okoukané uličky města a až uvidím nějaký malinký stánek, který tu ještě nikdy nebyl.Byl to klasický stánek, který byste mohli vidět kdekoliv jinde.Měl dokonce i střechu a na té byla pověšená cedule s nápisem:,,Nudle tisíce chutí.'' zajímavý název pro nudle.
Byli nad očekávání levné, takže jsem našla po kapsách pár drobáků a koupila si jednu porci.
Ze začátku byli obyčejné, tak jsem si chtěla stěžovat, ale pak najednou začali pálit.
Pak byli zase kyselé, pak sladké, za chvíli hořké.Nevěděla jsem co s tím dělat, byli zároveň výborné a zároveň hnusné.Nějak jsem to ale do sebe nasoukala, protože jsem byla hladová jak ugandské dítě a pak jsem se vydala směrem k jezeru.Po cestě jsem si musela koupit pití a žvýkačky, aby mi netáhly ty nudle z tlamy.Jak chutnaly, tak i voněly.. na tisíc způsobů.Dojdu k vodě a rozhlédnu se, když zjistím, že okolo není ani noha, tak se svléknu do naha a vlezu do vody.
Jsem ve vodě akorát tak, že mám svůj hrudník zakrytý.Voda byla sice studená, ale byla jsem již zvyklá a ve studené vodě se i tak lépe relaxovalo.Pak jsem si ale po nějakém čase všimla nějakého párku dvou milenců, či co.Zpozorním zrak a vidím Yumi, tu blondýnku.No sakra, další trapas před ní?To snad ne.Stále jsem ve vodě a snažím se na sebe nepoutat pozornost, ale je dost možné, že si mě všimnou, protože jsem byla ve vodě asi 20 metrů od nich.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Oct 04, 2015 5:43 pm

Akuma Saito


"Nech to na mě, bude to vypadat jako nehoda." Ozval mi hlas v hlavě a upřímně jsem měl chuť vzít kámen a trefit jí s ním po hlavě. Styděl jsem se a byl jsem naštvaný. Normálně jsem chytal tiky v ruce. Z mých plánů jak jí kamenem uspím jako Šípkovou Růženku mě lehce rušilo šplouchání vody za mnou, koutkem oka jsem se koukl, zda-li se nejedná o nebezpečí, ale pak jsem si jí dále nijak nevšímal. Nevěděl jsem, že byla nahá a pokud nemínila vylézt a ukázat mi to, asi na to ani nepřijdu. V jejich hloubkách už byla voda tmavá, i když to bylo jen dvacet metrů. Voda tu šla rychle do hloubky.
Stačilo věřit sobě a být ochoten položit život pro to, co miluji. To je jedinou podmínkou pro to stát se členem ANBU, alespoň podle mě. Odpovím jí stroze. Neměl jsem chuť se smát sám sobě, koukal jsem na ní jako pes, akorát jazyk jsem neměl vyplázlej.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Oct 04, 2015 6:01 pm

Vypadalo to, že byl naštvaný a možná bych si měla dávat bacha abych neskončila někde zavřená nebo bůh ví co. "Já se nesmála tobě ale sobě." Prohodila jsem po pravdě a letmo se koukla směrem k Shirui a zpět na něj. Když mi pak došlo, že jsem viděla Shirui vrátila jsme se k ní pohledem a lehce jsem zkameněla. No to ne...člověk si na ní vzpomene a ona se tu objeví. Normálně jsem si začínala myslet, že je nějaká nadpřirozená bytost. Byla ve vodě a nehýbala se...z toho jsem vyvodila, že se snažila na sebe neupozornit. Škodolibě jsem se na ní usmála a zamávala jí. Pak jsem si uvědomila, že jsem dostatečně nevysvětlila svůj smích mému doprovodu. "Um..přišla mi vtipná moje situace." Pokusila jsem se k tomu ještě něco říct, pak jsem radši zmlkla a vrátila se pohledem k Shirui.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Oct 04, 2015 6:11 pm

Po chvilce, kdy jsem byla ve vodě mi došlo, že si mě oba všimli, což mě ani při nejmenším netěšilo.Co teď?Byla jsem ve vodě celá nahá a oba se na mě stále koukali.Všechno oblečení mám na souši, ale jak se mám jako převléknout?Achjo, další trapas.Stále jsem byla ve vodě, ale nemůžu tu být do nekonečna ne?To jsem věděla už od začátku, takže jsem se po chvíli vydala směrem ke břehu používajíc techniku Kirigakure no jutsu, aby byli maximálně vidět mé obrysy, sice jsem možná nebyla úplný stydlín, ale vlastně jsem byla.Moje povaha se dala strašně špatně popsat, byla jsem hodná a zároveň zlá a stejně taky stydlivá a zároveň ne.Když jsem se oblékla, tak jsem se vydala směrem k nim a během cesty si ždímám vlasy.Dojdu až k nim a jen tiše řeknu.
,,Nic jste neviděli...Jasný?'' a pak si stoupnu k nim a snažím se zahřát tak, že si foukám mezi složené ruce.Je mi zima a jsem mokrá jako něco..no prostě celá mokrá.Možná jsem mohla domů, ale zrovna dneska bych potřebovala nějakou společnost.Už mi začínal chybět kontakt s lidmi.
Jsem společenský tvor.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Akuma Saito Sun Oct 04, 2015 6:14 pm

Akuma Saito


Chápu, no když dovolíš, odskočím si. Odpovím s úsměvem, načež vylezu z vody. Poté přiběhne ta ženská z té vody, začínajíc nám domlouvat, že jsem nic neviděli. No já skutečně nic neviděl, tak jsem jen pokrčil rameny, obul se a zalezl do jakéhosi křoví. Upřímně, mínil jsem zdrhnout. Dvě ženy, mnoho smíchu, beztak na moje jméno, akorát mě nechtěla naštvat, a hlavně jsem se tu teď cítil jako třetí kolo u kola, zbytečný. Složil jsem pečetě pro Shunshin no Jutsu a na místě, kde jsem předtím stál nezůstalo nic kromě kaluže vody z mých nohou. Budu radši dělat, že se tahle trapná situace nikdy nestala a smířím se s tím, že je lepší mít alespoň jednoho přítele, co je stejně střelený jako já. Co já vím, třeba se s nimi někdy uvidím, s oběma. Snad tou dobou budu ale už ve službě s maskou, neuvidí, že jsem zrudl studem jako rajče.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sun Oct 04, 2015 6:22 pm

Tak jsem tam tak seděla a když mi došlo, že prostě zmizel podepřela jsem si rukou hlavu a čuměla na Shirui. "Tak dík." Zamrmlala jsem rozmrzele, protože beztak utekl určitě kvůli ní! Povzdechla jsem si a pak zase vykouzlila ten dráždivý úsměv. "Jááásně že jsem nic neviděla." Zazubila jsme se. "Zajímalo by mě v jakých situacích tě ještě potkám." Sledovala jsem jak mrzne a můj úsměv nemizel. "Co takhle jít někam kde je teplo?" Navrhla jsem a usmála se ještě víc. "V baru je určitě teplo, ale zveš mě protože už nic nemám."
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Shirui Sun Oct 04, 2015 7:15 pm

Stála jsem tam a koukala se kolem sebe a najednou byl Akuma  v tahu a po chvíli na mě zase začala mluvit Mia.Byla jsem promrzlá celá včetně mozku.Její řeči mě štvaly a celá jsem se červenala.Proč vždycky ona, štvalo mě to, že vždycky když se stalo něco takového, tak u toho byla.,,No, já..Mám ještě jiné povinnosti, promiň..Někdy příště.'' řeknu a s máváním uteču pryč.Byla pravda, že jsem měla ještě něco jiného na plánu, ale ještě hodinku dvě jsem s ní pobýt mohla, ale tak moc jsem se styděla.Stejnak bych na trénink opilá asi přijít nemohla, takže to na jednu stranu bylo fajn.Doběhla jsem domů, kde jsem se usušila a pořádně zahřála.Vzala jsem si nové oblečení a toto hodila do pračky.Vzala jsem si sebou kord a vydala se směrem ke cvičišti, kde mě čekal velice důležitý trénink.
//PŘESUN
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Mon Oct 05, 2015 10:20 pm

Vážně? Chvíli jsem tam seděla a přemýšlela nad tím jestli mám být naštvaná nebo ne. To, že mi odešel anbu jsem dávala za vinu samozřejmě Shirui. A pak odejde i ona? Asi sebou budu muset nosit foťák abych zachytila její další trapné momenty a mohla jí to vrátit. Prohrábla jsem si vlasy a zkontrolovala hodinky. Byl čas se zvednout a zkusit štěstí v baru.. Ták jo. Vyhoupla jsem se na nohy a protáhla se. A nebo ne? Vydala jsem se do vesnice a cestou se rozmýšlela kam se teda nakonec vrtnu.
-přesun-
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Mar 13, 2016 9:42 pm

Jazero Kiri. Miesto, ktoré som mala snáď najradšej pre jeho pokoj a istú harmóniu. Predtým, než som odišla, navštevovala som ho pomerne často. Niet sa čomu teda diviť, že bolo hneď aj prvým, ktoré som po návrate navštívila. Mizukage počká. Nebolo nutné ísť hneď za ním, určite mal veľa svojich povinností. Premýšľala som nad tým, ako sa to všetko zmenilo. Nezvykla som si ešte na ten nový systém usporiadania dedín. Nemala som ani poňatia o dôvode. Vlastne, nemala som poňatie o ničom, čo sa za tie dva roky udialo.
Hlavné však je, že sme doma. Pery sa mi roztiahli do jemného úsmevu. Sadla som si na breh a zadívala sa niekam do diaľky. Spomenula som si na výrazy ľudí, okolo ktorých som prešla. Nepamätali si ma. Alebo len boli zmätení z mojej zmeny. Odvrácali odo mňa pohľad, vyhýbali sa mi. Hold, budem to mať ešte ťažké, ale má to svoje pozitívum - môžem zostať naďalej asociálna. Lepšie byť sama, prípadne len s pár ľuďmi, než byť obklopená húfou hlučných ľudí.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Sun Mar 13, 2016 10:01 pm

Bolo naozaj krásne počasie. Typická hmla sa ponášala nad jazerom no dnes nebola až tak veľká a hustá čo.. bolo na jednu stranu fajn. Naozaj som netušil čo som robil na hladine jazera kirigakure no sato. Teda, vedel som čo tam robím.. v podstate som tam len tak ležal na chrbte vďačný za to, že som sa zobudil skôr, než som sa stihol zadusiť. Ah aká je tá fyzika krásna, že to zariadila tak, aby ma voda nadnášala a ja som sa pri mojom tripe neutopil z vlastnej blbosti. No takže otázka čo som robil bola zodpovedaná. Ale ako som sa sem k*rva dostal? Čo vlastne bolo za deň? V hlave som mal opicu a pohľad stále trocha zastrený no, videl som ! to bol základ. Ale čo som to vlastne videl? Hmm.. bolo to čierne, pekne vypracované.. človek by si to aj rád chytil.. a malo to celkom primerané balóny.. a.. a.. ja som vlastne ani neplával na jazere. Stál som na nohách pár metrov pred Yoko a rukami som naznačoval mačkanie jej pŕs. No ja za to nemôžem, však ja som si to do tej cigarety nenamiešal. Rýchlo som dal ruky späť k telu a z Yoko mi pohľad spadol na jednorožca, ktorý grcal dúhu pri najbližšom strome. Yep.. stále som bol v tom. Vlastne to ani nebola hmla! Boli to lentilky ! Videl som lentilky ktoré som chytal do úst a žral.. za to Yoko mohla pred sebou vidieť kreténa, ktorý sa sápal po svetluškách a pochutnával si na nich ako keby to bola najlepšia vec, čo kedy v ústach mal.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon Mar 14, 2016 1:57 pm

Aký by to bol krásny deň strávený osamote, nebyť toho, že pred sebou zbadám nejakého krýpla. No. Veruže, vyzeral úplne zhúlene, rukami naznačoval....

Jezero Kiri - Stránka 28 Large
"EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?!" Vykríkla som naštvane, následne mi na čele navrela žila. Mojich kôz sa nedotkne ani takto z diaľky, ani len pozrieť sa na ne nemôže! Toto ma dokázalo nehorázne vytočiť. Áno, Satan ma v tomto obdaril, ale to teraz neznamená, že mi moje melóny budú teraz všetci očumovať, potajme fotiť a doma nad nimi fapovať! Nie! NIE! NIEEEEE! Bez rozmýšľania som vystrelila priamo k nemu, po hladine vody. Nehľadela som na to, či je zhúlený, ožratý, a či videl kengury, žaby v mixéri, jednorožce alebo neviem čo, proste si takto dovoľovať nebude!
"Ty úchyl jeden!" Vypľula som naňho urážku, následne som mu bez štipky ľútosti kopla medzi nohy. Pochybujem, že by v takomto stave bol vôbec sa nejak vyhnúť alebo tak niečo.
"Meh. Sotva sa sem človek, natrafí na nejakého degenera. No ďakujem pekne." Zamrmlala som si popod nos, keď som sa vrátila späť na breh, odkiaľ som ho sledovala nie príliš prívetivým pohľadom.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Mon Mar 14, 2016 8:18 pm

Tak nejak mi bolo jedno, že sa na mňa rozbehla a vyzerala pomerne dosť nebezpečne. No čo, ja som sa kochal, ona nemala na výber. Vlastne som prekvapivo a pokojne.. dokonca bez jedinej emócie stál aj vtedy, keď jej noha narazila do mojich nohavíc. Ozval sa naozaj dutý zvuk a ja som pri tom náraze nepohol ani brvou. 
"Ah.. to sa nerobí." Usmial som sa a v duchu som ďakoval za suspenzor. Bože takých ako ona som už stretol... a že si človek z takých stretnutí zoberie kdečo. No následne som sa len uškrnul a keď kráčala odo mňa ďalej, rozbehol som sa za ňou.

"Terumi-chaaaaan!" Skočil som po nej s roztiahnutými rukami a úsmevom, ako keby som našiel svoju stratenú sestru. Samozrejme malo nastať objatie a ehm, také pekné objatie okolo celého objemu jej hrude.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon Mar 14, 2016 8:48 pm

On ma gule z titánu či čo kurnik šopa?! Opýtala som sa v duchu, nebolo možné, aby nejaký chlap odolal niečomu takému. Veď...veď...
Pás cudnosti možno. Uchechtla sa sedmička. Najskôr mal z tejto situácie ohromnú zábavu, pretože sa začal tlmene smiať, aby som to nepočula. Ale ja som počula všetko. Pretože som pro. To ma teraz ale netrápilo, prižmúrila som oči na krýpla pred sebou. Nahodila som nechápavý výraz, keď sa ku mne rozbehol a oslovil ma...priezviskom.
"To si posral, chlapče." Preniesla som naštvaným tónom a vo chvíli, keď stál tesne predo mnou s tým, že ma objime či o čo sa to kurnik šopa snažil, a dala mu spak ruky kres papuľu s najväčšou silou, akú som dokázala vyvinúť. Pevne som verila, že bude dosť veľká, aby skončil minimálne so zlomeným nosom. keď už nič. So mnou sa nikto nebude zahrávať! A už vôbec nie sa ma dotýkať! No fuj to!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Mon Mar 14, 2016 9:27 pm

Naozaj ma trafila ale, keď ona bola tak slabá. Bola pravda že som skĺzol do vody, no takmer hneď som bol späť na nohách.
"To bolo hrozné, si naozaj krutá pche.. Všetky Terumi sú rovnaké... dokonca aj tie ktoré z toho klanu normálne nie sú." Zamrmlal som si popod nos. Myslel som Kaori, ktorej som istý čas robil senseia no úprimne, by ma asi nespoznala.
"A PREČO MÁŠ RÚŽOVĚ VLASY ?!" Krv z nosa mi netiekla práve z jej výstrihu a postavy ale fck it! Aj tak tiekla. Hrozne.. moc, asi vykrvácam shit.. Čo si tá ženská o sebe myslela sakra. Jednorožec už utiekol... však sa jej zľakol sakra.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Tue Mar 15, 2016 10:13 am

Prižmúrila som oči. Vedela som o tom, že silou som na tom bez pomoci sedmičky veľmi biedne. Napriek tomu som dúfala, že mu aspoň zlomím nos. Čo bolo zrejme...impossibru. Škoda.
"Krutá som, pretože si to zaslúžiš. A už nikdy v živote...ma neraď do klanu Terumi, inak..." Nie, nemyslela som to zo srandy. Toto bola jedna z tých vecí, ktoré ma dokázali vytočiť enormne rýchlo. Nepatrila som viac do klanu Terumi a nikdy sa tam ani nemienim vrátiť.
"Heeeeeeeeeee? Ružovéééé?!" Vygúlila som naňho oči, vzala som si medzi prsty prameň svojich vlasov. Modrá. Akosi som nechápala tomu, čo tu melie. Ružové vlasy? Odkiaľ to nabral?
"Tebe už dočista preskočilo?" Weeeee, asi sa pekne zhúlil. Okrem toho mu tiekla z nosa krv. Tak mu treba, nemá štvať ženskú ako som ja. Založila som si ruky na hrudi a škodoradostne sa naňho usmievala.

Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Tue Mar 15, 2016 6:32 pm

"Inak čo.." Usmial som sa a rozhodil som rukami na stranu. 
"Terumiiii Terumiii je tu mladá Terumii!" Začal som skackať a rozhadzovať rukami ako pri nejakom tančeku. Moja trajektória pri tom viedla tak do kruhu okolo nej.
"Terumí - terumí ♫ tralalá ♫ ! Svoj pôvod ne-zme-níš ♫ " Nebol som práve najlepší spevák no na moju obranu to ani neznelo úplne moc zle. Zrazu som sa však zastavil a prstom som sa ťukol do hlavy.
"Neviem.. preskočilo?" 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Tue Mar 15, 2016 6:59 pm

Ani si neviete predstaviť, aká som v tej chvíli bola naštvaná. Ten krýpel okolo mňa skákal, pokrikoval to, čo som počuť nechcela. Hrozne ma to vytáčalo, ale to bolo zrejme to, čo chcel. Možno ho bavilo štvať ma. Možno sa v tom vyžíval. Povolila som päsť, ktorú som mala doteraz zatnutú, miesto toho som si počkala, až bude vo vhodnej pozícii, keď sa na mňa nedíval, pričom mi z prstov vystrelila biele vlákna, na prvý pohľad krehké, v skutočnosti boli pomerne pevné. Tie sa mu omotali okolo nôh, aspoň som sa o to snažila, a pokiaľ sa stalo, že si to nevšimol alebo tak niečo, prudko som potiahla, aby sa rozvalil na zemi.
"Zjavne máš v hlave o koliesko naviac." Zamračila som sa. Rada by som mu vláknami upchala hubu a prilepila rovno k zemi. I keď to by som neviem ako urobila, vlákna, ktoré som dokázala používať vďaka sedmičke, neboli lepkavé. Ale minimálne omotať by som ho mohla.
"Si mi povedomý." Prižmúrila som naňho oči. Zdalo sa mi, že som ho už niekde videla. Možno niekedy dávno, ale to je jedno.
"Ach, nasrac, určite si nejaký drogový díler, ktorého som navštevovala." Zamyslela som sa. Mohlo to tak byť. No. Nie že by som bola kedysi nejaká závislá na drogách, nebrala som ich ja. Brali ich ľudia, ktorí sa tak trochu stali mojimi pokusnými králikmi. Ach, to boli časy!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Tue Mar 15, 2016 7:28 pm

Ťažko povedať, či som sa schválne nechal chytiť, alebo nie. No na čo by som to preboha robil? Pravda bola taká že mi nohy obmotali podivné lanká a ja som s neistým výkrikom drbol na zem. Tvárou priamo do bahna. Ešte šťastie, že sa tam pred tým nejaký kôň nevykakal. Chcel som sa prevaliť a začať niečo kecať, čo som aj začal robiť no.. niečo mi zapchalo ústa. Čo som s tým spravil? Bolo to pomerne jednoduché. Snažil som sa z toho prekúsať, no stále som pri tom hmkal a reptal niečo, z čoho mi vôbec nebolo rozumieť. No v plnom nasadení bola aj moja mimika. nakoniec to skonćilo v tom, že som vyzeral ako nejaký červík, ktorý sa od Yoko snaží odplaziť čo najďalej.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Tue Mar 15, 2016 9:38 pm

Pousmiala som sa. Chlapec sa nechal chytiť do mojich vláken. Chudák, nemohol rozprávať, pretože mi tie jeho kecy pripadali...povedzme...otravné. Liezol mi na nervy, musela som ho umlčať.
"Uh. Keď nerozprávaš...tak sa mi celkom aj páčiš." Naklonila som hlavu na stranu, pozorujúc črty jeho tváre. Samozrejme. Nemyslela som to vážne. Nebolo možné, aby mne pripadal vôbec niekto pekný, ale tak...prečo si nedopriať trocha zábavy? Vykročila som smerom k nemu.
"Taký mladý...a tak retardovaný. Aká to škoda." Ucehchtla som sa. Možno som nevyzerala tak úplne normálne, ale tak...hrala som to. Bavilo ma robiť zo seba niečo, čo nie som. Aspoň takto na chvíľku. Kľakla som si, chytila ho za lem trička a pritiahla ho k sebe.
"Počúvaj ma mladý, ak mi ešte raz budeš takto žrať nervy, tak to dopadne oveľa horšie." Môj pohľad opäť stvrdol. Pustila som ho, vlákna uvoľnila.
"A ak vyslovíš čo i len raz moje priezvisko...nechci vedieť, kam ti tie vlákna strčím." Malo vôbec cenu sa s týmto debilkom rozprávať? Bolela ma z neho hlava. Bola som hrozne vynervovaná. Že ja som sa sem vrátila. Mala som ostať na ostrove, kde som od takých blbcov mala pokoj. Bez zaváhania som vytiahla cigaretu a zapálila si. Áno, fajčím, a čo? Mne je jedno, kto si čo o tom myslí. Pomáhalo mi to ukľudniť sa.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Tue Mar 15, 2016 9:55 pm

Bol som ticho. Možno ma naozaj vystrašila. Predsa len kto by chcel mať niečo spoločné s touto psychopatkou? Pošúchal som si líca, o ktoré sa mi pred chvíľou trela tá podivná hnusná vec. Fuj.. no toto..
Keď som sa však postavil, rozmýšľal som, či ju troška nepostrašiť. Naše stretnutie som bral ako hru. Bolo naozaj vtipné.. ćítať v nej. Bola pomerne emocionálna a rozhodne sa nesnažila držať na uzde. To bolo celkom fajn, takých ľudí som mal rád. Boli najúprimnejší.
Ruky som si založil na hrudi no.. bol to len klam?  V zlomku sekundy, pravdepodobne to ani nemala ako postrehnúť. Sa jej cigareta skrátila o polovicu. Tým pohybom som rozvíril vánok keďže bol pomerne rýchly. Spolu s pohybom sa ozval kovový zvuk toho, ako sa mi čepeľ vracia späť do púzdra katany a ja som v druhej ruke držal polovicu cigarety, ktorú sa mi podarilo ukoristiť. Pre nezaujatého pozorovateľa som sa ani nepohol z miesta, len čmuha a .. fuč.. no čo, nikdy som nevidel niekoho, kto by dokázal tasiť rýchlejšie než ja.
"Fajčíš naozaj hrozný shit mladá Terumi... " Frnkol som do nej cigaretu a následne som sa jej otočil chrbtom, na čo som začal kráčať smerom k centru Kirigakure no sato. Mal som tu ešte nejakú prácu. To čo som si o nej potreboval overiť, som si aj overil. Možno si to ani neuvedomovala no nebola jediná, kto bol emocionálny. Chomei nebol výnimkou.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Tue Mar 15, 2016 10:23 pm

Neozýval sa. Snáď sa bál? Pokrčila som ramenami. Bolo mi to jedno, hlavné je, že konečne zmĺkol. Priložila som si cigaretu k perám, keď v tom...polovička z nej bola preč. Vygúlila som oči, následne som sa rozkašľala od toho, ako mi kvôli tomu zabehlo.
"Chceš...ma kurnik...zabiť?" Zvreskla som naňho, stále prekvapená z toho, čo som práve videla. Teda. Nevidela. Počkať. Videla som...nič? Ako? Keď som sa narovnala a videla ho vracať katanu späť do púzdra...no. Ten môj výraz bol na nezaplatenie.
"Ale...Ale..." Vyzerala som byť vážne vykoľajená. Zjavne nebol tak blbý, ako sa na prvý pohľad zdal. Stále mi vŕtalo v hlave, ako mohol tak rýchlo katanu tasiť. Mne by sa to asi nepodarilo nikdy, už len preto, že som nešikovná...no....a kým by som ju pevne držala v rukách, tak by mi ešte zo štyri krát padla na zem. Nie že by som neovládala nejaké tie základy, ale špecialistom sa nazývať nemôžem. Zdá sa ale, že práve pred špecialistom stojím.
"Geeeeeez, si môžem fajčiť čo chcem a ty mi nemáš do toho čo kecať. Svoje názory si strč do prdele." Chytila som tú odťatú časť cigarety medzi prsty, následne ju odhodila na zem a nohou zapučila. Kto to bol? Nepamätám si, že by tu bol nejaký takýto Kenjutsu špecialista. Určite by sa o ňom čosi povrávalo. A neviem ani o tom, že by nejaký môj drogový díler bol vôbec shinobim.
"Počkaj! Kto si?" Opýtala som sa ho ešte skôr, než sa stihol odo mňa príliš vzdialiť.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Tue Mar 15, 2016 10:40 pm

Katanu som priložil k svojmu zápästiu, po čom sa stratila v obláčiku dymu. To mohlo znamenať len jedno. Schoval som si ju do zvitku, ktorý som mal omotaný okolo zápästia.
"Zabiť?" Usmial som sa a otočil som sa na zlomok sekundy smerom j nej.
"Keby že ťa chcem zabiť zlato, tak by to bolo v spánku.. alebo by som ťa najprv nadrogoval a až potom si s tebou niečo začal.. nie som moc na priamy boj." Pokrčil som ramenami a ruku som zložil do jednoduchej pečate.
"Ja ? .. ja som, hmm.. sara.. shit do prdele nič cool ma nenapadá." Ruku som znova zložil pozdĺž tela a druhou som sa pośkrabal vo vlasoch. 
"Toľko k môjmu cool odchodu a prehovoru nah shit." Zamrmlal som znova skôr pre seba.
"Som proste nejaký guy, ktorý má rád jednorožce a naozaj, ten matroš je hronzý. Skús tieto, sú omnoho lepšie. Dokonca obsahujú nula-celá-deväť gramu na nula-celá-jeden gram ganje, je to kvalita.. pestované pekne v sklenníku." Hodil som jej krabičku už ušúlaných cigariet. No kto vie, možno som skazil ďalšiu mládenicu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Mar 16, 2016 8:13 pm

"Och, fajn vedieť. Ale tak. Nie že by som tvojim Kenjutsu schopnostiam neverila, ale stačilo, že by som sa trocha nahla dopredu a zrodil by sa nový Lord Voldemort." Tá predstava mi neprišla veľmi vtipná, život bez nosa si absolútne neviem predstaviť. No, nie že by som sa nesnažila vyzerať nijak inak, ale zase ako spomínaný Voldemort vyzerať nechcem. Jeho odpoveď ma viac menej prekvapila. Bol to cudzinec, ktorý mi nechcel prezradiť, kým je. Chytila som krabičku toho shitu, čo mi hodil. Možno by som to skúsila, ale...
"No, po tom, čo si mi o sebe prezradil, si to radšej nechám na iné časy." Zaškerila som sa naňho. Hm. Možno mal nejaké plány. Alebo aj nie. Veľmi som mu neverila, ale nemala som ani dôvod upodozrievať ho.
"Och. A nie, díky, nemám momentálne náladu vidieť jednorožce. Ani toho, ktorý sa ma zľakol a bolo by slušné sa mu ospravedlniť. Možno nabudúce." Uchechtla som sa.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Goku Thu Mar 17, 2016 6:07 pm

"He?".. v podstate ma práve nazvala amatérom. Ktorý šermiar by nedokázal narábať zo svojim mečom aspoň tak precízne ako ja? No mojimi slovami som mal na mysli skôr.. trocha iné ehm odvetie. Pokrčil som ramenom a s úškrnom som tejto malej potvore kývol rukou. 
"Prepáč že som ťa otravoval, ale vedela by si ma zaviezť za týmom, ktorý sem mal dopraviť Sanbiho? Ja som sa od nich tak nejak .. stratil - " Zasmial som sa a dúfal som, že mi odpovie. Alebo to tak aspoň pôsobilo. Bolo celkom ťažké uhádnuť, čo si myslím. Na druhú stranu ja som približne vždy vedel, na čo myslí moje okolie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Mar 17, 2016 7:06 pm

Jeho otázka ma pomerne zaskočila. Samozrejme, že by som ho za tým tímom mohla dopraviť. Alebo rovno za trojkou. Cítila som ho, rovnako ako sedmička. Ale...prečo by som v tomto mala tomu chlapíkovi pomôcť? Nepovedal mi ani len svoje meno. Zaškerila som sa a zavrtela hlavou.
"Takto to nefunguje, chlapče." Pokrčila som ramenami.
"Neviem o tebe absolútne nič. Nemal si sa sfetovať, možno by si sa nebol stratil. Ak k nim ale predsa len patríš, nájdi si ich iným spôsobom. Alebo si nájdu oni teba. Odo mňa sa nedozvieš ani ň." Nerada by som spôsobila problémy. Vážne, ak sa k tomu tímu potreboval dostať, prosím, môže prehľadať hoc aj celú dedinu. Mne to bolo maximálne u prdele. Trochu mi ale vŕtalo v hlave, či mi neponúkal tú ganju práve preto, aby zo mňa ľahšie vytiahol danú informáciu. Ale tak, možno si len domýšľam, však všetci vieme, aké ženské sú. opatrnosti však nikdy nie je dosť. Aspoň nie v tomto období.
"Potrebuješ ešte niečo?" Opýtala som sa ho milým hláskom.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 28 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 28 z 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru