Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero Kiri

+32
Tobias Ohara
Kenji Uesugi
Rin Saito
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Kaori
Kaia Yoshino
Kashike
Ayame
Goku
Hiroshi
Hikaru
Yoko Terumi
Gats Terumi
Ryo
Faito Dansaku
Emilia Akatatsu
Killunia
Naoki Utsushi
Daisuke Utsushi
Torio Nami.
Seina
Ruko Terumī
Kioshi Hoshigaki
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Akio
Totsuki
Hirin
Shin
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
36 posters

Strana 4 z 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Jezero Kiri

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :





Jezero Kiri - Stránka 4 Jezerodraka

Pověst praví, že v tomto jezeře žil kdysi vodní drak. Byla to dračice, které stačilo slabě fouknout a zvedla se obrovská vlna. Vesničané jí začali říkat Tsunami. Dodnes někteří tvrdí, že obrys jejího těla vídají v období dešťů, kdy dračice nejradši vylézala z jezera a sedávala na břehu.
Také je to nejkrásnější místo ve vesnici, kde se dá příjemně odpočívat^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 27, 2013 8:28 pm

" Promiň, držím se pravidla, že ten kdo se ptá se nejdřív představí. Můžeš se prosímtě představit jako první? " Zeptal jsem se slušně, protože jsem nechtěl být negativní hned v první chvíli. Navíc jsem se opravdu chtěl držet tohoto zvyku, a tak jsem vyčkával až mi poví své jméno.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Tue Aug 27, 2013 8:31 pm

Promiň ,ale představuji se pouze lidem , kterým důvěřuji. Neber to osobně. Chtěl bych k sobě nějakého parťáka přeci jen Oinin to má těžky.........teda řekl jsem Oinin to jsem říct nechtěl....
Trochu jsem se prozradil vůbec mě to nenapadlo ,ale co jsem prozradit můžu.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 27, 2013 8:46 pm

" Dobře jak chceš, já ti ale řeknu jméno až mi řekneš to tvoje. To je moje zásada, doufám že to chápeš " Jsem radši upřímný než abych mu lhal a chci se držet svých pravidel. " Oinin říkáš, tak proto jsem tě neviděl. Oinini jsou většinou maskovaní, nečekal bych, že někdo kromě mně nebude maskovaný " Tentokrát jsem se prokecnul já, ale nelitoval jsem toho moc.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Tue Aug 27, 2013 8:51 pm

Takže jsi taky Oinin. Hm myslím ,že ti můžu věřit protože už se mi vcelku blbě dýchá.
Řeknu a sundám si masku. Poté si rozvážu i obvaz přes obličej. Na obličeji jsem měl jizvu Jezero Kiri - Stránka 4 46916-amon-120358
Mé jméno je Kioshi Hoshigaki..
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 27, 2013 9:02 pm

Vytáhl jsem nohy z vody a nandal jsem si na nohy boty. Otočil jsem se zpět k němu a podíval se na jeho zjizvenou tvář. " Vidím, že se s tebou život nemazlil. Když si mi nyní prozradil své jméno tak bych měl dodržet svoje slovo a říct ti svoje. " Dal jsem si ruku před pusu a nechal na ni stéct malou slinu lávy. Mně to nepálilo, protože jsem měl na to stavěné tělo. Nevěděl co dělám, ale já to viděl. Vytvaroval jsem lávu aby byla rovně uprostřed mé dlaně a ukázal ji Kioshimu. " Jmenuji se Kataro Terumi, rád tě poznávám Kioshi "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Tue Aug 27, 2013 9:05 pm

Tu jizvu mam od jedné bitvy.
Řekne a poslouchá ho poté vidí tu lávu a slyšel jméno.
Terumi? To od tebe asi očekávají až příliš někteří lide ,že? Zeptal jsem se.
Každej Oinin je něčím výjmečný takže ty jsi výjmečný tímto Kekkei genkai? A klanem?
Díval jsem se na něj a tvář si zpět obvázal.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 27, 2013 9:17 pm

Podívám se na něho trochu uraženě " Mně nevybrali k ANBU podle Kekkei Genkai, ale kvůli mím schopnostem. Nevím zda ode mně někdo něco očekává, zkrátka plním rozkazy nadřízených, ale kdybych dostal nesmyslnej rozkaz tak se klidně obrátím proti tomu kdo mi ho nařídil. Nejsem jen nemyslící vraždící stroj. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Tue Aug 27, 2013 9:24 pm

Nejsem jen nemyslící vraždící stroj? Tahle věta se mi v hlavě pořád opakovala.
Mě vybrali díky tomu ,že moje síla je hlavně v mém klidu.Jsme dost odlišní. Já i kdyby to byl nesmyslnej rozkaz tak bych ho splnil. A já jsem vraždící stroj. Moc totiž s lidma nevycházím a byl jsem vycvičen převážně na zabíjení lidí. Ale jakmile mi někdo dá rozkaz nezabít ,ale přivést živé. Tak to musím splnit.
Domluvím a díval jsem se na něj.
Klan Terumi je opravdu tady ve vesnici známý. Chtěl by jsi dosáhnout něčeho více než být jen Oininem?
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 27, 2013 9:32 pm

" No v této době by to možná znělo troufale, ale už nejsem genin, kterému se každý smál. Řeknu to jak se říká na plnou hubu. Chci jít ve stopách Mei Terumi. Dřív byla Mizukage ona a vedla naši vesnici ve velké válce ninjů. A chtěl bych zabránit znovuobnovení krvavé mlžné. To nechci aby můj klan znovu zažil, proto byla zvolena dřív i Mei Terumi. Proto se chci stát Mizukagem a navázat na její práci. " Celou dobu jsem jen mluvil.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Tue Aug 27, 2013 9:39 pm

Hm já mam vždy jiný cíl jakmile dostanu člověka kterého mam dostat tak je to můj cíl. Jak jsem říkal jsem spíš stroj na zabíjení. Ale chtěl bych to změnit ,chtěl bych být trochu normálnější. Nebýt takovýhle jako teď. Nejde to. Mozek mi říká ,že to nedokážu. A jakmile bojuji tak se dá se říct neovládnu. Bojuji do té doby dokud nezemřu nebo nezemře on. A tohle mě docela štve.
Domluvím a dívám se na něj.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 27, 2013 9:41 pm

" Já si myslím, že se to dá změnit, jen musíš najít ty správný lidi a chodit s nimi více do společnosti. Po čase se tvůj charakter začne mírně přizpůsobovat ostatním. Věř mi, nvm jak dlouho to potrvá, ale jednou se to stane pokud to ty sám budeš chtít. " Lávu na ruce si dám do úst a polknu, čímž ji navrátím zpět k jádru a předělám ji na chakru zpět.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 7:56 am

Díval jsem se jak spolkl tu lávu a přitom ho poslouchal.
Správných lidí je teď málo. A já myslím ,že se to nedokáže změnit. A víš já nemůžu být moc ve společnosti když tyhle lidi chytám. Ale nevim no.
Domluvím a dívám se na něj.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 8:05 am

" No když budeš přemýšlet pořád takhle negativně tak zůstaneš do konce života sám a to přeci nechceš ne? Umřít osamělý. " Přemýšlel dost negativně, ale to se dá od Oinina čekat, jelikož takové pocity Oinin k práci nepotřebuje. Já se nestal jen vraždícím strojem bez pocitů, já chci opravdu žít. " Mimochodem, v kolik je ten sraz v kanclu? "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 8:10 am

Zřejmě to bude někdy odpoledne.
Odpovím mu. Nandám si masku a sleduju ho.
A umřít osamělý skoro každý v našem klanu tak zemřel. Například co jsem slyšel tak Kisa....... no nic zapomeň na to. Málem jsem řekl Kisame ,ale naštěstí jsem se zastavil.
Mohli bychom spolupracovat třeba mě něco přiučíš.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 8:22 am

Jako on jsem si i já nasadil na obličej svou masku a už mi nešlo vidět do tváře. Neměl jsem masku rád, protože se v ní špatně mluvilo, dejchalo, je omezující a navíc sluneční paprsky nebudou moci dodat mé kůži správné vitamíny. Přesto jsem ji měl na sobě nasazenou. " Hm Kisa.... Nebudu radši hádat kdo to je. Nechtěl bych se hádat o minulosti tvého klanu. A spíš bych řekl, že ty něco přiučíš mně. Si starší ne? "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 8:30 am

Starší? Hm to bych řekl spíš tobě. Mě je teprve 18.
Řeknu.
Ty toho člověka znáš o kterém jsem mluvil? Můj otec mi říkal ,že to byl hrdina. Nevím jestli tomu mám věřit ,ale i tak.Nikdo mi nic neřekl o něm krom otce.
Řeknu.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 8:34 am

" Existuje mnoho legend o dávných shinobi, kteří byli velmi mocní. Hoshigaki Kisame byl původem z naší vesnice, ale oddělil se z mně neznámých důvodů. Říkalo se mu ocasí démon bez ocasů. Dejme tomu, že se vyrovnal síle bijuu i bez nich.. Ty by jsi podle měl vědět nejvíc když k vám kdysi patřil. Samehada nevím kde po těch letech skončila. Jinak mně je taky 18, takže jsme stejně staří. " Měl jsem trochu delší povídání, ale řekl jsem aspoň krátkou část.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 8:39 am

Měl bych o něm vědět nejvíc. A říkáš ,že se oddělil? Proto mi to nikdy nikdo nechtěl říct.
I když jsem byl uvnitř naštvaný a myslím ,že to i bylo jasný tak jsem z venku byl klidný. V tom byla moje velká sílá být klidný.
Hm ,ale jsi z klanu Terumi takže jsi zajisté silnější.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 8:52 am

" To nikdy nevíš dokud to nevyzkoušíš. Nezaměřuješ se náhodou na kenjutsu? Já jsem spíš na ninjutsu a mé KG. Nebudu ti ale vyvracet tvůj úsudek,  zdali je někdo silnější nebo ne je irelevantní když jsme ze stejné vesnice. Takže je to dle mého názoru netřeba řešit. Nemám pravdu? " Podle mně jsem měl pravdu a on to určitě věděl, ale já radši lidi moc nepodceňuju, protože se mi to častokrát vymstí.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 8:56 am

Specializuji se na Taijutsu. Mam na tebe otázku kdy naposledy jsi měl za úkol někoho zabít nebo jen chytit?
Zeptám se a čekám na jeho odpověď.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 9:04 am

" Uff, zabít nebo chytit? Já se převážně snažil vyhnout zabíjení, a proto nemám jizvy jako ostatní, jelikož se vždy držím v dostatečné vzdálenosti od nepřítele a dobře se kreju. Nic proti tobě, ale asi by mně nebavilo, žít celý život pod maskou. Možná je to naivní, že se vyhýbám zabíjení, ale proč zabíjet pěšáky, kteří nemůžou za to, že mají příšerného vůdce? Nejlepší způsob je jít rovnou po hlavě skupiny. Zbytek se pak rozprchně. " Vyčkával jsem na jeho odpověď.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 9:09 am

Hm co když jsou přišerný všichni? Zabiješ vůdce nebo chytíš ostatní zdrhnou a za pár dní zjistíš ,že týpci co ti utekli zabili třeba jednu rodinu. To je podle tebe lepší ?
Zeptám se a dívám se na něj.
Tu jizvu přes celý obličej jsem dostal z posledního souboje nikdo mi nikdy žádnou jizvu ještě neudělal. Kdybych sestru zadržel už v děctví tak bych ji tenkrát nemusel .... Tohle jsi neslyšel.
Jak jsem se rozkecal tak jsem mu prozradil co se stalo omylem.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 9:15 am

" Hele ty máš fakt podivnou minulost jak tě tak poslouchám, ale nebudu se radši do toho rejpat. A nikdy nevíš jaký člověk je dokud ho nepoznáš. Žijeme v nespravedlivém světě, který potřebuje změnu, ale ta nenastane když ji někdo nezačne. Takže až bude souboj na život a na smrt nebudu se držet zpátky. " Byla to jeho věc co se stalo v jeho rodině, já měl svou minulost on zase svou.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 9:17 am

Hm možná to bude znít divně ,ale nechceš si dát cvičnej souboj? Dlouho jsem už nebojoval.
Řeknu a dívám se na něj.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 9:20 am

" Mně je to jedno, ale měj na paměti, že se někdy nedokážu držet zpátky, protože moje techniky jsou velmi nebezpečné i kdyby tě jen škrábli. To samé určitě platí i u tebe jelikož jsi také Oinin. Můžem si ten souboj tedy klidně dát, ale musíme to stihnout do oběda než bude ten sraz na kterej máme jít. " Jakmile jsem domluvil čekal jsem až začne.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Jezero Kiri - Stránka 4 Empty Re: Jezero Kiri

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Jezero

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru