Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 5 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 5 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 5 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Tue Sep 10, 2013 2:11 pm

Došiel som pred kanceláriu Hokageho. Požiadať ho o niečo. Zaklopal som na dvere a čakal som, nikto sa neozýval, ale rozhodol som sa, že si tu na niekoho počkám. Šiel som si tu hlavne o misiu, pretože som dlho na nijakej nebol a urobil by som aspoň radosť Kenovi. Rukou som si prešiel na miesto, kde som mal mať katanu, teraz tam nebola. Spomenul som si, že som ju dal Shijin. Kto vie čo s ňou urobila.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yume Sarutobi Tue Sep 10, 2013 3:20 pm

Trvalo nám hrozně dlouho sem dojít, vždyť sotva stál na nohou. A přesto byl tak moc odhodlaný jít za Hokagem, aby ho chránil. Nechápala jsem to, nechtěla jsem to ani pochopit! Já ho měla chránit, já jsem měla.. já jsem byla jeho starší sestra.
Posadila jsem ho na lavičku, chladný pohled zabodla do dveří a dalšího ANBU stojícího před kanceláří. Prázdný pohled jsem přetočila na Sena, sama se opřela zády o zeď a v mysli přemýšlela, co řeknu Hokagemu. Ale takhle už to prostě dál nejde.. nemůže jít!


Naposledy upravil Yume Sarutobi dne Tue Sep 10, 2013 3:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Yume Sarutobi
Yume Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 48
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sarutobi Sen Tue Sep 10, 2013 3:26 pm

Sen Sarutobi

Bolo mi takmer okamžite jasné čo ma čaká za dverami, pred ktorými sme po dlhej prechádzke stáli. Kancelárie ktorú som denno denne strážil s najvyššou prioritou a samozrejme s Hokágem, pre ktorého som robil podľa všetkého tú najšpinavšiu prácu aká mohla na zemi byť, prácu Anbu jednotiek, odvrátenej strany svetlej Konohy. Posadil som sa to áno, ale bolestný sykot dal zaznamenať o zraneniach ukrytých pod vrstvou oblečenia a obrnenia. Masku som nemal, tá práve vysela po boku keďže som sa stále len vracial z nemocnice, v ktorej som strávil po poslednom boji takmer mesiac. Posledná misia bola pre mňa takmer posledná, a to som možno aj videl na tvári svojej sestry od ktorej som ale pohľad odvracal. Prečo? Možno som sa len bál..
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Tue Sep 10, 2013 5:32 pm

Došel jsem ke kanceláři a v ruce už držel klíč od dveří. Na chvíli jsem se zarazil a podíval se na všechny přítomné. Jen jsem kývl na znamení pozdravu a přešel ke dveřím, které jsem odemkl. ,,Hokage je momentálně nepřítomen, takže jsem jeho zástup." trochu jsem se pousmál a vešel dovnitř. Dveře jsem nechal otevřené pro toho, kdo tu byl první. Já se mezitím posadil na křeslo a čekal.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Tue Sep 10, 2013 7:19 pm

Masku som na sebe nemal, mal som síce hodnosť ANBU, ale už pár týždňov som bol ako Jounin, kvôli Hokagemu. Vošiel som za Seitom.
"Zdravím Seito.. Potreboval by som misiu pre mňa a môjho študenta Kena Uchihu, ak tu niečo máte, tak by som to rád zobral. Pokiaľ nie, tak ja mu to proste vysvetlím."
Povedal som znudene a čakal na jeho reakciu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Tue Sep 10, 2013 7:56 pm

,,Zdravím Rokuro.." pousmál jsem se a na chvíli zapřemýšlel. ,,Jo jasně. Možná by se hodilo provést něco s Iwou. Válka se blíží a musíme je oslabit i jinak než jen v bitvě." podíval jsem se na něho. ,,Ale pokud se na to necítíte, podívám se, jestli není něco na práci v okolí."
(Mám na mysli tuhle: )">https://nsgo.forumczech.com/t513-c-rank-mise-znecistovani-zdroju-vody.Smile)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Saya Uchiha Tue Sep 10, 2013 8:14 pm

Snad to bylo tím jak jsem se nepředstavitelně nudila. Neměla jsem co dělat a to bylo snad to nejhorší co mě mohlo kdy potkat. nebyl to skutečně dobrý pocit a já to vlastně nesnášela. A tak jsem zašla na jediné místo kde se to mohlo změnit. Jen jsem tiše doufala že Kage bude přítomen abych jej mohla požádat o misi. Na druhou stranu byla velice malá pravděpodobnost že bych dostala misi nějakou pořádnou. Proč? Odpověď byla tak jednoduchá. Byla jsem sama. Neměla jsem ani senseie ale ani žádného týmového kolegu. Jen jsem si tedy povzdychla když jsem se dostala ke dveřím a poklidně zaklepala na dveře čekajíc jestli se někdo ozve. Nerada bych tam jen tak vpadla kdyby tam měl třeba nějaké jednání nebo něco podobného. Lepší bylo vždycky počkat na vhodnou chvíli.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Wed Sep 11, 2013 1:52 pm

"Tak fajn, zoberiem tam aj túto misiu, nevypadá to príliš náročne. Je ešte niečo, čo by som potreboval vedieť. A vlastne kde vyzdvihnem chemikáliu?"
Opýtal som sa s menším úsmevom. Čakala ma menej náročná misia, dúfal som, že tam nebudú takmer žiadne problémy alebo žiadne.

Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 11, 2013 2:58 pm

,,Dobrá. Chemikálie si vyzvedni ve výzkumném středisku. Měli by tam mít pár silných chemikálií, které budou stačit." pousmál jsem se a podíval se na něj. ,,Takže běžte do toho údolí a udělejte, co je potřeba. Měl by tam být i někdo ze Suny, takže spolupracujte. Je totiž dost možné, že by se mohla objevit nějaká hlídka z Iwy."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Wed Sep 11, 2013 3:22 pm

"Fajn, takže ja idem. Tak zatiaľ."
Povedal som a otočil som sa. Prišiel som k dverám stlačil kľučku a vyšiel von z kancelárie. Kývol som hlavou, že môže vstúpiť dakto ďalší a vybral som sa preč odtiaľto.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Saya Uchiha Wed Sep 11, 2013 3:32 pm

Spatřila jsem muže jak vychází ven. To mě donutilo trochu zpozornět ale ne tolik aby to na mě bylo poznat. Jakmile odešel vešla jsem pomalu do kanceláře.
"Dobrý den Hokage-sama" pozdravila jsem na nejvyšší úrovni slušnosti a trochu se uklonila. Pamatovala jsem si moc dobře jak se mám chovat.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 11, 2013 3:41 pm

Když odešel Rokuro, ani jsem nestihl zavolat, aby vstoupil další a už tu byla Saya. ,,Zdravím. Ne já nejsem Hokage." odpověděl jsem s úsměvem. ,,Jen jeho dočasný zástup, ale líbí se mi tvá slušnost. Takže..co potřebuješ?" na tváři jsem měl ještě úsměv a pořádně jsem se na ni podíval. Hm, tu vidím poprvé. Asi genin.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Saya Uchiha Wed Sep 11, 2013 3:49 pm

Trochu jsem pozvedla hlavu.Trochu jsem se v duchu zarazila. Tohle není Kage? Projelo mi hlavou trochu zmateně.Na druhou stranu jsem toho člověka nikdy pořádně neviděla a tak se nebylo čemu divit že jsem se takhle zmýlila.  "Chtěla jsem se zeptat jestli by se pro mě nenašla nějaká mise. Nebo cokoliv na práci" pravila jsem poklidně i když stále s jistou úctou a neklidem v duchu. Vždycky jsem tak nějak měla respekt ke starším.Pokud jsem nepočítala vlastní klan Uchiha o kterých jsem se myslela svoje.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Sep 11, 2013 4:22 pm

Samozřejmě jsem přikývla, chtěla jsem mu pomoci. Smlouva nebyla potřeba. Když ale musel na chvíli odejít, příliš se mi to nelíbilo. Jestli jsem se ale chtěla naučit tu skvělou techniku nebo alespoň najít vhodný okamžik pro svou otázku, nedalo se nic dělat. I když tu byl Seito, zůstávala jsem s Atsukou po boku na okně v kanceláři s papíry na kolenou. Když jsem potřebovala nějaké podat, použila jsem své hady, aby se kolem jednoho archu papírů obmotali a přinesli mi ho a nebo naopak aby ho položili na stůl. Byla to monotónní práce, ale našla jsem dost restů. Jako asistentka Raikageho jsem si to byla naštěstí zvyklá všechno dělat sama.
Nebude to dlouho trvat a jistě se vrátí...
Zvedla jsem hlavu, abych se zeptala na přesný čas, ale zrovna vešla neznámá Geninka, tak jsem to prozatím nechala být a pokračovala v práci. Byla jsem trochu ráda, že ve mě Nanadaime Raikage nikdo zatím nepoznal.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 11, 2013 5:13 pm

,,Něco na práci by bylo." pousmál jsem se a prohrábl pár papírů. Byl jsem rád, že tu byla i na papíry Rin, protože jich bylo fakt hodně. Ani nevím, jak to může Assasin sám zvládat. ,,Je třeba ještě jednou sepsat seznam zbraní v zásobovací místnosti. Sice už to jednou bylo sepsáno, ale papíry se někdy ztratily." Je tu trochu nepořádek no.. ,,Dále bych potřeboval, aby jsi zašla do archívu Konohy a vzala mi všechny knihy o druhém. Tedy Tobiramovi. A poslední věc. Zastavíš se v nemocnici a sepíšeš seznam zraněných shinobi. Většina už by měla být zdravá, ale i tak by se hodilo mít přehled. Pokud tam bude Sakura, tak ji můžeš požádat o pomoc, nebo nějaké sestřičky." pousmál jsem se a podíval se na ni. ,,Pak mi můžeš říct tvé jméno a já tě mezitím, co budeš pryč, zařadím do nějakého týmu." snad toho na ni nebylo moc, ale alespoň se nebude nudit.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Saya Uchiha Wed Sep 11, 2013 5:48 pm

Poslouchala jsem pozorně a po každém pokynu jsem trochu kývla hlavou. Ne nějak moc extra jen na jakési porozumění. Seznam zbraní,knihy o druhém,zranění.Opakovala jsem si v duchu když už domluvil.Ještě jsem si něco dovedla zapamatovat. No seznamy jsem mohla udělat hned a ty knihy donést s tím.netušila jsem kolik jich bude a trochu jsem doufala že jich nebude moc.
"Hai,všechno udělám" hlesla jsem mile a spravila jsem si na zádech svoje katany . "Saya Uchiha" oznámila jsem mu svoje jméno jako kdyby na tom moc nezáleželo.Vlastně mi ani nepřipadalo něco extra být Uchihou a k tomu jsem měla svoje vlastní důvody.Pak jsem už jen asi čekala na to jestli je to všechno.Jestli se nenajde ještě něco co by rád dodal. Kdyby se tak nestalo hodlala jsem odejít a splnit svoje úkoly a povinnosti.Sic v trochu jiném pořadí ale efektivně.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 11, 2013 5:54 pm

,,Saya Uchiha. Dobrá, uvidím do jakého týmu budeš pasovat." pousmál jsem se a vytáhl složku, kde byly rozepsané všechny týmy. ,,Pokud by tě do archívu nechtěli pustit, tak jim řekni, že tě posílá Seito. Budou už vědět. To bude asi všechno, můžeš se do toho dát." kývl jsem na ni hlavou a otevřel složku.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Saya Uchiha Wed Sep 11, 2013 6:27 pm

Ještě jednou jsem se uklonila ,jak jsem byla zvyklá a taky vychovaná a následně na to jsem se otočila k odchodu. "Hai,spolehněte se" hlesla jsem tišeji a pak za sebou poklidně a tiše zavřela.Musela jsem trochu přemýšlet když jsem opouštěla budovu a celkově tohle místo. Měla jsem už pěkně rozvržené kam se vydám jako první a kam jako na poslední místo.Což dávalo vcelku smysl.
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Sep 11, 2013 7:46 pm

Když odešla, odpoutala jsem pohled od papírů.
"Omlouvám se, že ruším," donutila jsem se k alespoň neutrálnímu úsměvu. "Datum návratu Hokageho vám nezůstává utajeno, či ano?"
Zajímalo mě, kdy bude zpátky. A kdy se tedy budu moct vrátit domů.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 11, 2013 7:56 pm

Podíval jsem se na Rin a lehce se pousmál. ,,No, teď momentálně trénuje. Řekl mi, že se vrátí, až techniku dokončí. Ale kdy to bude? To vám asi neřeknu." poškrábal jsem se na hlavě a nevěděl, co dále na to říct.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Sep 11, 2013 7:59 pm

Povzdechla jsem.
"Snad se na mě nebude nikdo zlobit, když odejdu dřív, než se vrátí," odvětila jsem. "Mám sice volno, ale i své povinnosti kunoichi a bývalé Raikage, nemám čas tak dlouho čekat."
Nemohu tu zůstat věčně, bohužel.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 11, 2013 8:06 pm

,,V pohodě. Nikdo se zlobit určitě nebude. Přeci jen jste odvedla obrovský kus práce." ukázal jsem na ty papíry, které stihla projít a urovnat. A to jsem se ani nezmiňoval o té manželské bitvě, co se zde odehrála. ,,Patří vám mé díky." lehce jsem se pousmál.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Sep 11, 2013 8:12 pm

"Jsem tu ráda, potřebovala jsem volno," hodila jsem pohledem/úsměvem po Atsuce.
Ale už nikdy nebudu chodit bez ní.
"Jen jsem se chtěla vašeho bratra ještě na něco zeptat, proto je mi líto, že už to asi nestihnu."
Dorovnala jsem další hromádku papírů.
"V nejhorším vám tu pro něj nechám vzkaz."
Och, Rin, opravdu chceš zrovna toto psát do vzkazu?
Asi jsem se zbláznila.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 11, 2013 8:18 pm

Zakroutil jsem rameny a podíval se na ni. ,,Je to na vás. Jestli chcete počkat, budu jedině rád. Pokud napíšete vzkaz, tak bude bezpečně předán do Assasinových rukou. To se zaručím." pousmál jsem a a stále se díval na ni. Už mě nic nenapadalo, jak bych mohl pomoci.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Sep 11, 2013 8:20 pm

Nezbývalo, než přikývnout.
"Pro dnešek si dáme volno," seskočila jsem z parapetu a líně jsem se protáhla. "Kdyby něco bylo třeba, neváhejte mě požádat. Nejsem zvyklá na nicnedělání."
Popostrčila jsem Atsuku před sebou ke dveřím.
"Dobrou noc přeji," dodala jsem rychle, než jsme zamířily kamsi k ubytovně.
Další noc v Konoze čeká...

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 5 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru