Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 36 z 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 36 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 36 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Aug 02, 2014 12:17 pm

V momente ako ma dokázala zaznamenať bez toho aby som na seba nejako upozornil, došlo mi že v túto chvíľu sa len budeme predbiehať v tom, koho senzibilstvo dovoľuje viac cool predstavenia. Na malý okamih som sa pod maskou pousmial, naozaj úprimne a veselo, čo sa mi nestalo už naozaj dlho. Našťastie to na mne nešlo poznať, vždy som sa snažil tváriť nejako bez veľkých citových rozpoložení, len aby som si dodal ako Veliteľ Jouninov viac rešpektu. Akonáhle po spomenutí Hokágeho som sa na chvíľu zamyslel ale dosť dobre som očakával, že tu nebude, takže som si len povzdychol, jemne a tak aby ma ani ona samotná nepočula. Nebolo to tak že by som jej neveril, len som ju nepoznal tak dobre aby som jej veril tak ako jemu. Niečo mi hovorilo ale, že by som mal. Sám som nevedel čo, proste som sa jej pokúsil uveriť, nemal som na výber. A taktiež tu bolo niečo, čo mi potvrdilo. Jej pohľad keď zacítila Kisukeho. Nech už bol ktokoľvek herec aký bol, čakra dokázala reagovať aj na naše city, a tie sa dali v očiach na malý okamih sledovať. A mne, klamať nešlo. Videl som to.

"Yaeko Uzumaki. Dobili ma, nespadol som na hlavu. Dosť dobre viem kto ste, preto tu som.." V jednej krátkej vete musela pochopiť jedno, možno som chyboval, ale vložil som do jej rúk moju dôveru. Nemal som komu inému to povedať, a bolo mi jasné že som to povedať musel a čakanie by bolo úplne blbé, nehovoriac o tom že ma znepokojovala Sabisu. Preto som len prikývol, aby šla ako prvé za Kisukem, pretože sa tu objavil naozaj dosť divne. Vždy mal tak blbé príchody, vždy robil hovadiny a vždy prišiel v tak biednej situácii, nehovoriac o tom že po vstúpení do tej organizácie som mu prestal úplne dôverovať. Totiž len čo odišla, vytvoril som klon, klon ktorý úplne potlačil svoju čakru až tak, že ju ledva Yaeko mohla sledovať, Kisuke bol bez šance. Klon sa vydal za ním, tajne ho sledovať. Nedôveroval som mu, a jeho styk s inými Uchíhami by mohol znamenať fakt veľké problémy pre dedinu. Hlavu som teda oprel o okenný rám a čakal kým sa Yaeko vráti.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Aug 02, 2014 1:34 pm

Zdvořile jsem se uklonil, teda až když Yaeko poodstoupila. "Třetí člen mi nevadí, naopak budu rád za další společnost." Můj pohled pak spočinul na Hideovy, byl pořád stejný. Musel být něco extra. Potomek z klanu zlodějů, těšil jsem se až spolu opět zkřížíme zbraně a ja přidám další šrám na jeho obličej. Při té myšlence jsem se musel pousmát. "Dobrá, najdu ho. Nashledanou Yaeko-san" Znovu jsem se poklonil a odešel (presun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 2:21 pm

Zarazila jsem se, když se vypařil z kanceláře dřív, než jsem se vůbec stihla nadechnout k odpovědi. Tak jsem jen kývla, abych nezanedbala rozloučení. Bývala jsem mu již mohla říct, na jakou misi půjdou, ale vlastně bude lepší, když se spolu se svým dočasným týmem vrátí později. Alespoň teď budu mít dostatek času na Hidea. Vlastně bylo od Kisukeho skutečně milé, že to urychlil. 

Vrátila jsem se pohledem k prvnímu návštěvníkovi.
"Pojďte dovnitř," požádala jsem ho. 
Mohl se i posadit na židli naproti, kdyby chtěl. Ale v okně mě mírně znervózňoval. Uvnitř si mohl všimnout zvláštní pečeti na dveřích, které obvykle vedly do mé "kanceláře." Jinak tu nebylo nic neobvyklého.
"Máte dvě možnosti," začala jsem mluvit poté. "První je sepsaná zpráva z mise. Ta se zapečetí a počká tu do návratu Hokageho-sama, což by naštěstí nemělo trvat dlouho. Druhá možnost je, že vše povíte rovnou mě."
Můj úsměv dával najevo, že bych se nezlobila ani v jednom případě. Chápala bych důvěru i nedůvěru. Sice by asi bylo lepší, kdyby vše rovnou sdělil mě, rozhodně by to tedy bylo praktičtější, ale na druhou stranu stejně nemohu bez Hokageho-sama udělat prakticky nic, i kdyby si to situace žádala. Sám musel rozhodnout o charakteru informací a tedy i o tom, kdy je vhodné se o ně podělit.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Aug 02, 2014 2:46 pm

Po celý ten čas som sledoval ako do miestnosti vošiel Kisuke. Už z toho ako reagoval, a toho ako sa správal mi bolo jasné, nato ako dobre som ho poznal, že niečo chystá. Určite to nebude nič dobré pre Konohu, nato by som vsadil aj svoj život. Avšak, ak na chvíľu zazrel moje oči, mohol niečo zazrieť, zmenu v pohľade. Vždy som ho šetril, vždy som sa ho zastával, a vždy som sa mu snažil pomôcť aj keď bol vyhlásený za Nukenina. Teraz to bolo iné, neveril som mu, už viac nie. A tiež mu mohlo dôjsť, že nabudúce, ho určite zabijem. Pre dobro Konohy, a celého sveta Shinobi to bude tak najlepšie. Avšak v túto chvíľu, som všetku svoju pozornosť po tom čo klon odišiel sledovať Kisukeho, presunul na Yaeko.

"Nechcem aby ste to brali nejako zle.." Prehovoril som len čo som vstúpil do miestnosti, avšak ostal som zo zdvorilosti stáť v pozore, ako to pred nadriadeným. Ešte stále som mal istý výcvik, výcvik v Anbu jednotkách, ešte doteraz mi ich pečať žiarila na ramene, aj keď som od nich už dávno odišiel. Na malý okamih som zaváhal, ako sformulovať vetu ktorú som sa jej snažil povedať tak, aby sa neurazila alebo niečo iné. Avšak, nakoniec som sa rozhodol pre plánovaný, otvorený rozhovor. Vybral si ju Assasin a dôveroval jej. Ja som veril jeho úsudku, tak budem veriť aj jej. "Ja dôležité aby tieto informácie neopustili túto miestnosť. Možno sa vám budú zdáť divné, ale oprak je pravdou, pretože ak sú moje domienky správne, onedlho by sme sa mali pripraviť. A nepotrebujem.. aby sa ich dozvedel.." Chvíľku som zapremýšľal. Ak by som jeho meno prehovoril, otvorene by som mu vlastne vyhlásil nespokojnosť a nulovú vernosť, čo by ma mohlo stáť naozaj veľa. Sabisu, organizácia ktorá mohla narobiť poriadok, ale aj veľké problémy. "Kentaro a jeho organizácia.." To už som prehovoril potichu, keď som pohliadol na pečať, ktorá symbolizovala dvere. Chvíľku sa mi tam pohľad zastavil ale ten som okamžite strhol a snažil sa zakryť záujem o tie dvere.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 3:06 pm

Hokageho kancelář - Stránka 36 Tumblr_n4in3nSRDI1t5mcpso1_500
Můj úsměv byl tentokrát plný odhodlání.
"Všechno, co zazní v této místnosti, v ní také zůstane," ubezpečila jsem ho. "A co se týká mého přesvědčení, pak stojím proti každému, kdo stojí proti Hokagemu-sama."
Sice jsem nemohla popřít, že jsem dostala nabídku pro vstup do Sabisu, ale to už nebyla Hideova věc. Navíc by to asi nepomohlo důvěře, kterou bych mezi námi ráda vypěstovala. Ostatně v mých očích nebylo nic než upřímnost. Není a nebude pro mě možné vstoupit do Sabisu, dokud se bude Kentaro-sama chovat k mému nadřízenému nepřípustně. Na druhou stranu jsem nemohla Kentarovi upřít oddanost Konohagakure no Sato. Bohužel, z mého pohledu to nevzal přímo tou správnou cestou.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Aug 02, 2014 3:37 pm

Okom som jej hľadel do očí, našiel som tam istotu. Taktiež som vedel že tento rozhovor bude ešte dlhý, sám som o Kentarovi mal dosť informácií, a vedel som ku komu som ho mal prirovnať. K mužovi ktorý kedysi vládol vlastnej organizácii v Konohe, k mužovi ktorý založil Root. V akej pozícii som sa nachádzal bolo normálne, že som mal naozaj veľké spektrum informácií. Možno práve preto sa za mnou do nemocnice snažil dostať aj Kisuke, avšak už len vďaka Airis nebolo možné moju izbu vypátrať. Mal som strach, práve o dedinu, pretože organizácia a jej členovia.. nepatrili k tým ktorý by boli verný. Neboli verný poriadne ani Kentarovi, nie to ešte Konohe.

"V poriadku.." Povzdychol som si ale stáť som ostal vzpriamene pred ňou. Ruky som si založil dozadu, nie aby som niečo tajil, ale teraz som stál v rešpektovanej polohe. "Mojou misiou bolo vypátrať Jishaka, ktorý ešte pred dvoma týždňami dokázal utiecť z nášho prísne straženého vezenia. Pokúsili sa o to už mnohé Konožské jednotky, výjma veliteľa policajnej jednotky, avšak neúspešne. Všetky skupinky narazili na istý odpor, ktorý viedla skupina o ktorej sa tak povráva, o duchoch. Prídu, splnia svoju úlohu a zmiznú, Hakuei. Keď som dorazil na miesto, zahliadol som telo Jishaka, už bol ale mŕtvy. Nebol sám, bol tam podľa všetkého aj jeho vrah. Moji psi mi ohlásili 3 osoby, avšak na mieste som našiel len jednu, takže podľa všetkého ostatok stihol utiecť a osoba ktorá proti mne stála bola len na zdržanie. Takže získali čo sa dalo, informácie z jeho hlavy. Všetci vieme že Jishaku bol najväčším informátorom v našej krajine, dosť toho vedel aj o samotnej Konohe takže to čo získali by bolo nebezpečné pre Konohu. Avšak.." Na malý okamih som stíchol, nabral snáď nový dych? Skôr som si premyslel čo ďalej poviem, pretože sme prešli od extrému do ešte väčšieho.

"Na začiatku súboja mi dala na výber, aby som odišiel a nechal to tak. Nechcela so mnou bojovať, aj keď by ma určite dokázala zabiť. Potreboval som ale viac ako len Jishakove telo, z ktorého taktiež môžeme toho dosť vydolovať, preto som sa rozhodol bojovať a na základe toho získať aspoň nejaké informácie o nich. Nehovoriac koľko krát som šiahol na svoj život sa mi ju podarilo zabiť tri krát. Všetko však dokázala vyregenerovať.." Súper bol podľa všetkého v tomto ešte mocnejší ako klan Uzumaki. Toľko krát som jej prešiel jej obranou a prizabil ju, vždy dokázala naplno po útoku bojovať. "Na konci súboja som sa ale toho dosť dozvedel. Nejsú organizovaný, robia teoreticky čo chcú s jediným cieľom. Odstrániť vysokopostavených vládcov podsvetia. Majú vodcu to určite, šlo to na nej poznať ako k nemu vzhliadala, avšak všetko robia ako chcú. Nehovoriac o tom že v túto chvíľu pre nás.." Zastavil som sa a pozrel smerom za okno, priamo za Yaeko, akoby som sa sám snažil zistiť či nás niekto nesleduje. "Nepredstavujú takmer žiadne nebezpečenstvo ak s nimi neskrížime zbrane. Zatiaľ pre nás robia našu robotu. Zatiaľ. Nejste na ich zozname? Nechajú vás. Ste..? Umriete. Je ťažké niečo o nich hovoriť len na základe jedného člena, ale myslím že bude dobré ak.." Bolo jasné čo chcem povedať. Snažil som sa jej vysvetliť že bude dobré ak o nich zistíme ešte viac. Bola to divná skupinka o ktorej sa doteraz takmer nič nevedelo, ale začali podnikať a my by sme mali tiež. Avšak, stále tu ostávala otázka jedného. Kentara ktorý si budoval vlastnú armádu. Ako Anbu, som patril k telesnej ochranke Hokágeho, ktorého postavenie začalo pomaly upadávať odkedy to založil. Neprišlo mi správne niečo proti nemu podnikať, ale ani sedieť so založenými rukami a čakať.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 4:52 pm

Hakuei. To slovo mi znělo v hlavě od doby, kdy jsem si ho poprvé dala dohromady s podivnou organizací. Slyšela jsem od ní až od Hidea, přestože jsem v kanceláři pročetla vše, k čemu jsem měla přístup a co mi mohlo pomoci s aklimatizací.
"Co budou dělat, až se dostanou na konec seznamu?" položila jsem otázku, která mi teď asi dlouho nedá spát.
Pokud jsem všichni tak extrémně silní, pravděpodobně se nespokojí s lenošením někde u moře. Jsou na vrcholu sil. Kromě toho shinobi nikdy neodcházejí do důchodu. Minimálně ne takto silní. Jednou shinobi, vždycky shinobi. Jednou Hakuei, vždycky Hakuei. Navíc si nebudou hledat spojence, pokud jsou tak oddaní svému přesvědčení zbavení světa zločinců. Vybavila jsem si útržky jeho rozhovoru s členkou oné tajemné organizace, ačkoli jsem toho neslyšela mnoho. Věřila jsem jeho úsudku. A i ten můj mě přesvědčoval, že mluvila upřímně. Prozatím to pro nás bylo dobré. Alespoň jsme se mohli soustředit na válku. Ale do budoucna by to mohl být ještě větší problém než všechno, s čím jsme se kdy setkali.

Když skončil, jen jsem přikývla.
"Ano, musíme zjistit víc," dodala jsem. "Ale předpokládám, že nevíme, kde je najít?"
Sice jsem si pamatovala její chakru, ale to bylo asi tak přínosné, jako kdyby si slepý člověk stál na kolejích a věděl jenom to, jakou barvu má vlak, který ho za chvíli zbaví života. Budeme se muset asi soustředit na informace, které můžeme získat od Jishaka. Respektive od jeho mrtvoly, což nebylo příliš pozitivní. Nebo se budeme muset zeptat ostatních vesnic, co o nich vědí. Pokud vůbec něco.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Aug 02, 2014 5:08 pm

Na jej prvú otázku som neodpovedal, môhj pohľad sa presunul zase k oknu, ale tentoraz som hľadel na Konohu. Slnko už začínalo upadať, skrývať sa za obzor, ale život v uliciach neprestával. Zdalo sa že je ešte plnší života, aj keď vonku za bránami zúrila vojna, obyvatelia aj tak naďalej pociťovali dostatok nádeje aby mohli byť ďalej šťastný. Pri predstave že by sme o to mali prísť, žeby prišli na koniec zoznamu. "Nepovedala mi veľa. Ale jej správanie, tá zmena, akoby očistená. Mám zlý pocit, ale ešte si to potrebujem zaistiť..." Zaznelo mi tentoraz v hlave, Yaeko našťastie nevedela čítať myšlienky aj keď tieň pochybnosí mohla na malý okamih zazrieť. Potrebovali sme naozaj viac, ale kde ich hľadať, sme vedeli dostatočne dobre, predsa nám to sami povedali.

"Vieme.." Prehovoril som triviálne, akoby sa pýtala na počasie a ja som jej povedal že je slnečno s občasnými mrakmi na oblohe, ktoré aj tak vietor roztrhal a vyčistil oblohu. Zazrel som jej tvár, či už bola prekvapená alebo nie, bolo to jednoduché ako ich nájsť. "Po boji, mám DNA jednej z členov ich organizácie, priamo v tele. Taktiež by som predsa ju nenechal odísť len tak, moje psi by jej mali byť už na stope a aj keby nie.." Na chvíľu som sa pozastavil, poslal som za ňou jedného, avšak bola senzibil a vedela sa mu stratiť, práve toho som sa bál. Avšak, aj keby úplne zmizla z povrchu zemského, organizácia samotná nie. "Idú po podsvetí.." Tentoraz som ale povedal niečo naozaj riskatné. Ak pôjdeme po podsvetí, určite na nich narazíme, takže ich hľadať vieme. Ako ich nájsť a kedy, by tu bolo, avšak, nemohli sme si po tom čo sme tak stratili, dovoliť bojovať ešte s podsvetím. Avšak žiadať o pomoc iné dediny sme si taktiež nemohli dovoliť, preto to bolo strašne riskantné.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 5:22 pm

Takže to byla skutečně DNA. Bylo to podivné, takřka neakceptovatelné pro někoho, kdo nebyl medik a s ničím podobným se nesetkal. Samozřejmě, že to tu v historii mnohokrát bylo, ale tentokrát to bylo blíž, než bylo příjemné. Dal mi v podstatě dvě možnosti. Hledat sídlo nebo si začít válku s podsvětím. To druhé jsem ale bez Hokageho udělat nemohla, takže jsem v podstatě nemohla.
"Nejprve se zkusíme spolehnout na vaše summony," promluvila jsem po chvíli přemýšlivého ticha. "Ráda bych co nejdříve měla zprávu o tom, jestli se jim podařilo ji stopovat, dojít třeba až ke skrýši Hakuei či jestli nám alespoň dokážou dát nějaký záchytný bod..."
Tiše jsem povzdechla a lokty jsem se opřela o stůl.
"Válku s podsvětím, obzvláště bez Hokageho přítomnosti, si jednoduše nemůžeme dovolit. Jedna válka už probíhá na povrchu a zdaleka není u konce... A třetí nám hrozí ve vlastních řadách."
Nebo spíše v řadách Sabisu, ale určitě si dokázal domyslet, co se mi při poslední větě vybavilo. Kentaro-sama to skutečně myslel dobře, tomu jsem věřila. Bohužel už bylo těžší věřit tomu, že by mohli s Hokagem-sama ve jménu Konohagakure no Sato najít společnou řeč.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Aug 02, 2014 5:43 pm

Pozrel som sa jej do očí, musela vidieť že ja plány premýšľam o oveľa viac krokov dopredu ako normálny Shinobi. Bol som veliteľ, vedel som v akom stave sa nachádzame a čo si môžeme a nemôžeme dovoliť, avšak len tak čakať sa nedalo. Avšak v tento okamih som si uvedomil čo sa deje vo vnútri Konohy, že samotná není kompletná ale pomaly sa tu začína utvárať druhá strana, čo by mohli viest do situácie že sa začne naozaj vojna aj v srdci Konohagakure.

"Nemyslím vojnu.. Ak by sme s nimi začali vojnu, vyslali na nich skupinku alebo ja neviem čo, padlo by to, Konoha by ešte viac oslabla ako už je slabá a skončili by sme naozaj zle. Ja hovorím o niečom inom, ako je vojna. My s nimi nechceme bojovať, ešte nemusíme, potrebujeme o nich.. nazbierať informácie.." Stačil aj jeden človek, jeden jediný, aj keď dostatočne skúsený, a odvážny, aby niečo dokázal nájsť. Ja som mal totiž so svojimi psami dosť zvláštny pocit, akoby ssa niečo udialo, čo sa nedalo čakať. To som ale teraz ignoroval, na radu prišla otázka o Sabisu. "Dosť pochybujem že by chceli zničiť Konohu, ale istotne Kentaro nechce vidieť Assasína na jeho poste Hokágeho. Nehovoriac o jeho žoldnieroch, Kentaro si buduje svoju vlastnú armádu o ktorej vernosti sa dá dosť pochybovať." To že práve v tento okamih založil Kentaro tú organizáciu, bolo to najhoršie, už tak sa riešilo dosť iných vecí, do toho ešte zatiahol ich. Predovšetkým, jeho. Kisuke možno teraz hral že je s Konohou, ale jeho motívy zničiť to tu boli oveľa väčšie ako jeho oddanosť. Preto bol nebezpečný, Kentaro, s Kisukeho schopnosťami. Potrebovali sme viac hláv, ako mňa a Yaeko.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 6:24 pm

Byl ve funkci daleko déle než já. Já navíc ani nesloužila jako řádný shinobi. Měla jsem přístup k nebezpečným informacím, ale taktika nebyla mojí parketou. Lehce jsem se tak této role vzdala. Hideovi jsem začala věřit, o to to bylo lehčí. Byl zkušený a nadprůměrně inteligentní. A co víc - oddaný vesnici i Hokagemu. To mi na tváři vykouzlilo úsměv.
"Ráda bych nechala rozhodnutí týkající se Hakuei v přítomnosti Hokageho plně na vás," prohodila jsem. "Ačkoli je to samozřejmě na mou zodpovědnost."
Pak tu byla ještě otázka Sabisu. Ale s tím jsme bez Hokageho-sama nemohli nic dělat. Nemůžeme dobře bránit někoho, kdo tu ani není. Tedy je, ale ne přímo. Za hranicemi pečetě o něm nikdo nesmí vědět, takže je to jako kdyby nechal Konohu nechráněnou.
"Pokud jde v Sabisu o Hokageho-sama, nemůžeme to řešit bez něj," povzdechla jsem. "Mohu vás ujistit, že v současnosti je něco jako neoficiální klid zbraní. Nikdo kromě mě neví, kde se Hokage nachází."
Do pár dní by už měl být zpátky. O moc déle tam bez více jídla a především vody ani být nemůže. Alespoň jsem doufala, že ne.
"A hned jak se vrátí, ráda bych svolala něco jako radu pro nejvýše postavené shinobi. Tím myslím vás a velitelku policie. Hokage-sama byl dlouho mimo dění a je třeba, abyste obzvláště vy tři měli aktuální a kompletní informace."
To bylo vše, co jsem chtěla říct.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 02, 2014 6:29 pm

Odrazu som sa objavil pri dverách kancelárie, oddychu bolo dosť, chcel som sa pozrieť na Hokageho a oznámiť mu, že už nechcem patriť medzi ANBU, niečo mi však hovorilo, že ten tu zas nebude, však to sa stávalo skoro stále. *klop, klop, klop Trikrát som zaklopal na dvere a počkal, čo sa bude diať. Netušil som či mi otvori Yaeko Uzumaki alebo to bude Assasin Senju. Vlastne mi to bolo jedno, keď že teraz Yaeko mala v podstate podobnú moc ako Assasin, čo sa týkalo právnej stránky dediny.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Sat Aug 02, 2014 6:37 pm

Nadýchol som sa a vytiahol kunai z vrecka. Na malý okamih si mohla naozaj pomyslieť že ju chcem napadnúť, avšak snáď ju zadržala jej samotná dôvera. Totižto kunai nemieril na ňu ale na mňa, presnejšie do mojej ruky kde som si vytvoril malú reznú ranu. Blbý atentát, nebol to ale žiaden, pretože krátko nato som poskladal sériu pečatí a na stôl povolal psa, toho istého psa, ktorý ju prišiel upozorniť že nie som v poriadku. Bol to môj jediný voľný pes, ostatok bol vonku a hľadal stopy. Na malý okamih som sa na neho pousmial, pohladil ho a naspäť som vážnou tvárou zahľadel do jej očí.

"Budem vás kontaktovať cez neho, tak ako vy môžete mňa. Nebubudem v dedine. Nemáme dostatok informácií, a takmer nič čo by sme mohli použiť. Potrebujeme toho viac. Akonáhle ma budete potrebovať, povolá ma, tak ako ja môžem kontaktovať jeho.." Na malý okamih som sa zamyslel, pretože mi došlo že ma tu ako veliteľa budú potom potrebovať, ale na malú chvíľku si môžem predsa zbehnúť mimo. Vlastne som jej oznámil že idem ja sám zbierať tie informácie, o ktoré som sa pokúšal, o podsvetí a Hakuei. Poklonil som sa a započul ťukanie na dvere. Strhol som tam pohľad, nasadil si kapucňu a prešiel k otvorenému oknu, cez ktoré som vstúpil. "Hokáge bude potrebovať spojencov, to skôr ja nechám na vás. Pre tentokrát sa s vami lúčim.. A ešte niečo.." Na malý okamih som sa na parapete zastavil, než som sa pod maskou usmial a znova sa v polohe odchodu otočil na ňu. Konečne mohla aj napriek maske vidieť že sa usmievam, a v oku pocit odovzdanosti. "Ďakujem, že ste ma zachránila.." Pousmial som sa a v tom okamihu som vyskočil s kapucňou na hlave vonku oknom.

--Presun--
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 6:48 pm

Trochu jsem povytáhla obočí. Předpokládala jsem, že by na mě tady nezaútočil. Navíc ne obyčejným kunaiem, když proti němu bych se uměla bránit, ale proti technice bych měla problém. Vlastně mě ani nenapadlo, že by mě mohl chtít ohrozit. Každopádně jsem se ani nepohnula, jen se mi na vteřinu mihl v obličeji zkoumavý, zaujatý pohled. Pak jsem se zase usmála.
"Pěkný den," naklonila jsem hlavu na stranu.
Byla jsem ráda, že je to ten z jeho summonů, kterého už znám. Jen jsem si nebyla jistá, co bych pro něj měla udělat. Možná bych mohla někde sehnat nějaký polštář jako pelíšek, misku na vodu a žrádlo. Ale jaké granule bych mu měla koupit? A nebo summoni žerou něco jiného? Byla jsem kapku zmatená, mazlíčky jsme doma nikdy neměli a moje vrány byly více než nenáročné.
"Vaše povinnosti někdo na tu chvíli převezme," akceptovala jsem jeho rozhodnutí. "Hodně štěstí."
Pak promluvil před odchodem naposledy a mě to zbavilo řeči. Musela jsem se usmát. Sklonila jsem hlavu na znamení rozloučení, než zmizel a v duchu jsem doufala, že bude v pořádku a že zvládne vše, co potřebuje.

Když odešel, vyzvala jsem člověka, který před chvílí klepal, aby vstoupil a zvědavě jsem čekala, kdo vejde.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 02, 2014 7:04 pm

Počkal som si len krátku chvíľu, naštastie. Zmačkol som kľučku a vošiel dnu na vyzvanie. "Konichiwa." Pousmial som sa a mierne uklonil. "Uhm, asi tu nie je Hokage-sama." Zhodnotil som a pokrčil ramenami. "Som tu vo veci... môjho odstúpenia z ANBU jednotiek. Ste schopná to zariadiť Yaeko-sama?" Opýtal som sa, tá prípona -sama, neviem či som usúdil správne, ale momentálne som ju považoval za Assasinovú pravú ruku, tak asi preto som ju tam dal. Netrpezlivo som čakal na jej odpoveď, dúfal som, že sa to bude dať bez komplikácií.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 7:15 pm

Chvíli jsem pátrala v paměti. Jeho chakra mi nic neříkala. Až potom jsem si uvědomila, že jsem ji už na dřív cítila. V nemocnici. Rokuro Uchiha. 
"Přeji vám příjemný den!"
Věnovala jsem mu úsměv a přitáhla jsem k sobě jeho složku, abych mohla udělat, co po mě bude žádat s kompletním přehledem o jeho schopnostech. Nakonec jsem ji ale ani nemusela otevřít.
"Pokud jste si tím opravdu jistý, pak ano," přikývla jsem.
Uvažovala jsem, zdali to je opravdu tím, jak rychle se uzdravil. Pročítala jsem jeho složku už dřív. Proto jsem o něj měla strach, když jsem slyšela, co se mu stalo. Na okamžik se mi do pohledu vloudila starostlivost okořeněná soucitem. Už jednou oslepnutí zažil, i když to nebyl on, komu se to přihodilo. Bylo mi ho líto, muselo to být těžké. Tenkrát to zahráli do autu, ale ve složce bylo jasně zapsáno, že zbraň, která způsobila smrtelnou ránu, byla jeho. 
"Chtěl byste si vzít ještě volno nebo byste rád nastoupil do služby?" zeptala jsem se ještě, zatímco jsem se sklonila ke správnému formuláři. "A chtěl byste být velícím Jouninem?"
Velící Jounin byl samozřejmě ten, který měl vlastní tým. Na okamžik mě napadlo, že pokud by souhlasil, mohl by být skvělým učitelem pro Kena.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 02, 2014 7:25 pm

Uhm, dnes som sa cítil nejako skvelo, tie Senju bunky a to čo sa mi prihodilo ma jednoducho dobilo energiou. Za moju rýchlu regeneráciu tela mohli asi tie bunky Senju, inak som si to vysvetliť nemohol. Všimol som si ten jej pohľad starostlivosti a súcitu. Popravde mal som dobré pozorovacie schopnosti aj bez sharinganu. Preto mi to nedalo a opýtal som sa. "Hm? Prečo ten pohľad?" Potom som sa vrátil späť k téme ktorá prebiehala. "Ak tu máte niečo nevyhnutného, pôjdem hneď do služby." Navrhol som, mierne som si šátok okolo krku napravil. "Rád by som dostal do týmu Kena Uchihu, už som ho predtým trénoval, potom mal zranenie a teraz niekedy by sa mal vrátiť späť." Kukol na Yaeko a čakal, čo odpovie.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 7:34 pm

Skryla jsem v dlaních smích.
"Brzy vás začnu podezřívat, že mi čtete myšlenky!" vyčetla jsem mu jemně. 
Líbilo se mi, jak umí v lidech číst. Možná bych mu to mohla udělat těžší, ale nechtěla jsem se lidem vzdalovat s žádnou pozicí, které se mi podařilo dosáhnout. Ostatně jsem si svá místa vybírala tak, abych mohla pomáhat. 
"Právě na Kena Uchihu jsem myslela," dodala jsem. "Vzala jsem si ho dočasně do svého týmu, protože jsem ho nechtěla přiřazovat bez Hokageho vědomí do již sehrané skupiny. Vy ale žádný tým nemáte, takže tím rozhodnutím, myslím, ničemu neublížím."
Podepřela jsem si hlavu rukama v gestu, které ale neznačilo ležérnost, nicméně pozornost a sympatie. I když jsem ho neznala, věděla jsem, co si prožil. A to znamenalo hodně. 
"Ale tím pádem budete mít chvíli volna, Ken bude nejpozději zítra odcházet na misi," prohodila jsem ještě. 
"A můj pohled mi odpusťte, prosím," povzdechla jsem. "Četla jsem vaši složku, když jste se vrátili z mise s Amekage-sama a narazila jsem na zmínku o jiném shinobi nebo lépe řečeno kunoichi, se kterou jste se setkal a která také oslepla. Kdyby nebylo naléhavé mise, byla bych si o tom chtěla s vámi promluvit, když jste byl ještě v nemocnici. Pokud byste o to tedy stál."
Jinak řečeno jsem si chtěla hrát na psychologa. Ale myslela jsem to dobře, zářilo mi to v prakticky bílých očích.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 02, 2014 7:49 pm

"Fajn. Voľno mi prospeje. " Poznamenal som a potom prišla Yaeko k téme o jednej osobe. Shijin Hyuuga, možno som na to nevypadal, ale doteraz som si niekde vnútri vyčítal, že jej nemám dávať tú katanu a byť tam s ňou. Vtedy som niečo tušil, ale neoveril som si to. Mal som ostať s tou Hyuugou a nedopustiť, to čo sa stalo. Vyčítať si to však bolo zbytočné. "Narážate na jednu kunoichi menom Shijin Hyuuga." Povedal som s istotou v hlase a sadol si na stoličku oproti Yaeko. "O čom sa chcete presne porozprávať?" Opýtal som sa, na sebe som nedal poznať žiadne negatívne pocity.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 7:57 pm

Pokrčila jsem rameny.
"Nic konkrétního, jen kdybyste o tom potřeboval mluvit vy sám," zadívala jsem se mu přímo do očí. "Stalo se jí to samé, co vám... objevily se i předpoklady, že byste se mohl rozhodnout to řešit stejně..."
Proto jsem se bála o úplně cizího člověka. Bylo to neskutečně smutné. Dokonce i když v její složce stálo, že porucha jejích očí byla neléčitelná. Už nikdy by neviděla, pokud by jí netransplantovali jiné oči. Nepomohlo by cizí DNA, nepomohly by žádné operace. Jednoduše se to, co mělo, dalo charakterizovat jako vrozená vada, která se ale projevila až později. Bez Byakuganu by ale byla mimo hru. Nejspíš to věděla. V duchu jsem to považovala za vhodný konec. Měla si ale lépe uvědomit, jak tím zapůsobí na ostatní. Obzvláště na toho, kdo jí půjčí "vražednou zbraň." To je jako kdyby se stal viníkem vraždy.
"Do ničeho vás nenutím, nechci ve vás vyvolávat nepříjemné vzpomínky," dodala jsem rychle. 
Jen jsem měla strach. Když si chtěl vzít studenta, pravděpodobně nebyl opodstatněný, ale chtěla jsem mít jistotu.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 02, 2014 8:10 pm

"Nie, o ničom nepotrebujem rozprávať." Povedal som chladne, nikdy som nebol ten typ, ktorý sa otvorí každému človeku, kto to očakáva. Sedel som teda potichu, nepovedal som ani slovo, len sa jej pozeral do očí. Možno len v nich mohla vidieť odraz toho, že sa čiastočne viním za smrť Shijin Hyuugy. Ja idiot som jej dal vlastnú katanu, to ja som mohol za jej smrť, proste som to nemal dopustiť... Ale bolo to už dávno, vlastne som s tým bol čiastočne zmierený.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 02, 2014 9:18 pm

Pokusila jsem se o smutný úsměv.
"Omlouvám se," dodala jsem ještě jednou se skloněnou hlavou.
Do tohoto rozpoložení jsem ho dostat nechtěla. Ale zvolila jsem až neskutečně nevhodné otázky a vůbec nevhodné téma. Nic mi do toho nebylo a už jsem se v tom neměla utápět. A už vůbec se v tom neměl utápět. Jako řadový Jounin by měl myslet pozitivněji. Jinak ho čeká brzká smrt.
"Jaká byla?" zkusila jsem to z jiné strany, když jsem si uvědomila, že to téma musíme ukončit.
Tohle mohlo být alespoň trochu pozitivní.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 02, 2014 10:58 pm

"Nie je ani za čo." Mávol som nad tým rukou. Už som si aj myslel, že sa viac nebude vypytovať, ale asi jej to nešlo a skúsila to z inej strany. Ja som nad strátami nikdy nepremýšľal a nemal som rád, keď ma niekto nútil premýšľať nad mojimi strátami. Bolo oveľa jednoduchšie, keď sa to človek naučí ignorovať."Zaujímavá" Napadla ma práve táto vlastnosť. Rozhodol som jej teda odpovedať, teraz som však tušil, že to nebol dobrý nápad. "Taktiež naozaj zábavná a nádherná kunoichi." Mrkol som na Yaeko a pohodlne sa oprel. Nevedel som, prečo sa vypytuje na Shijin, bola to nejaká skúška? Snáď nejaký psychologický posudok či som naďalej schopný? Robila to len pre svoju zábavu? Mal som v hlave niekoľko otázok. "Shijin Hyuuga, ma chápala, teda mal som taký pocit v jej prítomnosti. Nepoznal som ju tak dokonale, nepoznali sme sa moc dlho, ale vždy keď som sa s ňou rozprával, vedel som, že ma chápe a počúva. " Trošku som zaspomínal, čo bol cieľ Yaeko.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Aug 03, 2014 12:29 pm

Přikývla jsem. Měla jsem pocit, že jsem překročila hranici, ale myslela jsem si, že se musím ujistit. 
"Kdyby se vám znovu stalo to, co jí..." zvedla jsem k němu pohled. "Nebudete to chtít vyřešit stejně jako ona?"
Rozdíl v jejich zraněních byl předtím pouze ten, že její oči už nešlo vyléčit. Totéž se může stát i se sharinganem, bohužel. Takže jedna z jeho možností pravděpodobně byla správná. Vypadalo to jako psychologický posudek.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 03, 2014 12:44 pm

"Uhm, to je snáď moja vec no nie?" Odpovedal som dosť arogantne. Rozhodne som neuvažoval nad tým, že by som sa sám zabil. Naschval som jej však odpovedal práve takto. "Naviac, pochybujem, že by mi niekto dal katanu a nechal to tak... nepýtal sa prečo ju nechcem a načo mi bude..." Zaznelo nakoniec to, že som sa z toho obviňoval ja sám. Teda aspoň tak mi to vyznelo. "Neviete ako dlho bude trvať, kým sa objaví Hokage?" Spýtal som sa, bolo by lepšie si s ním porozprávať. Yaeko bola síce milá, ale asi až moc zvedavá, ale keďže jej dôveroval Assasin, robil som tak aj ja, nemohol som spochybňovať predsa rozhodnutie Hokageho.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 36 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 36 z 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru