Yasuhiko Nishiwaki

Goto down

Yasuhiko Nishiwaki

Příspěvek pro Yasuhiko Nishiwaki za Thu Sep 12, 2013 10:52 pm

Jméno a příjmení: Yasuhiko Nishiwaki

Hodnost:gennin

Vesnice: Kumogakure no Sato

Věk:16

Narození:14.6

Pohlaví: muž

Klan: Nishiwaki

Elementy: Raiton (zvádá akorát trošku raiton)

Kekkei genkai:/

Sensei:zatím nikdo

Charakter: Yasuhika můžete potkávat stranou od ostatních. Drží se dál a nepřipoutává na sebe moc velkou pozornost. Když už se na něj strhně pozornost tak se většinou s někým pere a vyhrává. Jelikož ho v sirotčinci šikanovali a on se musel bránit je stále ve sřehu. Ikdyž už je to delší doba co tam byl naposledy. Chce postupně ovládnout svoji sílu a být jeden z legendárních shinobi. Na zádech nosí katanu.

Životopis: oO jeho původu se toho moc neví, táké to není moc hezký příběh jako má mnoho z dětí jeho věku. Všechno to začala jedné bouřlivé noci kdy velice pršelo a létali blesky sem a tam. Před dveřmi sirotčince který ležel nedaleko Kumogakure no Sato začal být slyšet dětský ale silně pronikavý pláč. Zdejší pečovatelé se snažili zjiš´tovat odkud přichází až nakonec jedno z nich napadlo otevřít dveře. Před dveřmi ležel malé dítě, vpodstatě ještě nemluvně. V košíku v kterém ležel našli pečovatelé ještě dopis. V tomto dopisu bylo napsané jeho jméno a ještě něco zvláštního, doslova toto: V jeho 10 letech si pro něj příjde babička z dědečkem. Pečovatelé se nad tímto dopisem velice podivili. Ikdyž bylo poznat že to psal chudý člověk, nejspíš rolník který nějak moc nechodil do školy. Pečovatelé se nad tím sice celkem udivili, ale i přez to vzali ono dítě k sobě do opatrovnictví.

V dětském domově Yasuhiko rostl celkem rychle,  jenže  co se nestalo. Kvůli jeho vyzáblému vzhledu byl terčem šikany, jak starších tak i stejně starých dětí. Proto se velice často pral, ale problém byl v tom že vyhrával takže dostával velice často nespravedlivě několik ran holí za rvačky a lhaní že to nezačal on. Po pár měsících se vše najednou uklidnilo a nikdo už ho nešikanoval. Myslel si že už přestali kvůli tomu že je pokaždé přepral. Jednoho dne si šel spolu s ostaními dětmi hrát na zahradu kterou sirotčinec měl. Opatrovatelka která zde měla dávat pozor avšak odešla někam pryč, nejspíš na záchod kdo ví? Téměř všichni si okolo Yasuhika stoupli dokola a začali a něj pořvávat různé věci a snažili se ho poníži. Celkem se jim to dařilo, ale najednou se tam oběvila jedna dívka asi o dva roky starší než yasu (bylo mu tehdy 8)která se ho zastala. Avšak provozovatelům šikany kterých byla přesila to nějak nevadilo, nejdříve stloukli ji a poté se vrhly na Yasa. Yasu se zprvu bránil a chvílemi měl i navrh, ale přece jenom to byla přesila takže nakonec prohrál a skončil se zlomenou rukou a nosem na ošetřovně. Další 2 roky se snažil protloukat jak jen to šlo, udržoval si ode všech určitou vzdálenost aby ho nemohli napadnout a stále si hlídal záda. Přesně na jeho desáté narozeniny se vracel do svého pokoje kde byla cizí stará žena a muž.

Když si vyslech co měli na srdci a zjistil že jsou to jeho prarodiče byl radostí bez sebe. Jeho dědeček a babička si ho odvedli na farmu kde jim začal pomáhat z prací na poli. Takhle to šlo do jeho 12 než přez farmu prošlo několik shinobi. Když je Yasu viděl chtěl se stát jedním znich a proto přemluvil babičku aby ho vzala do akademie. Začal tedy chodit do akademie kterou vystudoval téměř na výbornou. Stal se tedy renninem a dále trénoval avšak nemohl najít žádného mistra který by ho trénoval, nevěděl proč a a ni to moc neřešil.

Když měl pár měsícu po 16 narozeninách už měl jen babičku, jeho děda byl zabit neznámým ninjou když byli spolu s babičkou mimo farmu. Jenže nastaly špatné časy. Zjistilo se že babička má rakovinu a nyní už dožívá posledních pár hodin. Yasu u ní celou tu dobu seděl a babička mu z posledních sil začíná povídat o jeho rodině. Dozvěděl se že v kumo má nevlastního bratra. Když mu toto babička oznámila nevěděl co má dělat jestli být šťastný nebo smutný. Babička už jen pomalu a zhluboka dýchala, čím dál pomaleji až nakonec přestala dýchat úplně. Yasu její smrt obrečel a poté co ji nechal pohřbít na úctyhodném místě se vydal do kumo kde se střetl se svým nevlastním bratrem. Ten ho seznámil s raikagem který se právě vrátil ze srazu 5. Kagů a rozhodl se že do Yasua zapečetí Hachibiho. Tak se tedy stalo a Yasuje nyní v nemocnici, ale už by ho měli teď někdy pustit. Ale co se nestalo, měl jako obvykle své dlouhé černé vlasy v culíku a při pečetění hachibiho mu z půlky zbělali, vypadá teď poměrně divně a zjímavě, ale jeho nový úče se mu líbí.


Ninjutsu - 2
Taijutsu - 2
Genjutsu – 0,5
Inteligence - 2
Síla - 2
Rychlost - 2
Chakra – 3
Ruční pečetě – 1,5
Celkem – 15

Techniky:

E-rank:
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu

D-rank:
Shunshin no Jutsu

Avatar:


avatar
Yasuhiko Nishiwaki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 01. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yasuhiko Nishiwaki

Příspěvek pro Assasin Senju za Fri Sep 13, 2013 6:29 pm

máš tam chyb nějaké chyby, překlepy..
POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru