Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 3

+32
Sarada
Soshi
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Rokuro
Rino Hatake
Yuri Sarutobi
Yaeko Uzumaki
Uzumaki Shinji
Sakura Haruno
Hyuuga Mikomi
Katashi Aokawa
Hiashi Hyuuga
Yuu
Lucy Shiro
Itama Senju
Saya Uchiha
Hana Ichiro
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Orochimaru
Killunia
Raiki Senju
Ken Uchiha
Ryuuk
Senju Maro
Seito Senju
Hikaru Hyuuga
Hyūga Fū
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
36 posters

Strana 16 z 30 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next

Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 3 - Stránka 16 00ae12567a64253463o2
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Oct 21, 2013 8:52 pm

"No, má to víc využití, třeba i takovéhle," upravil jsem svůj krk do původní délky a olízl si rty. Měl jsem dlouhý, hadí jazyk, stejně jako Orochimaru. "Když to zkombinuješ s hady a taijutsu, budeš na tom hodně dobře. V téhle krabičce jsou injekce, které pozmění tvé tělo, respektive strukturu tvého těla. Jsou součástí učebního plánu."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Oct 21, 2013 9:15 pm

Podívala jsem se na krabičku a na jeho hadí jazyk. " Aha, ale ty injekce už po výcviku nebudu muset potřebovat ne? Nemám moc ráda jehly a nechci být ještě na ně závislá. Ještě by si někdo myslel, že jedu v drogách a to by nebylo dobrý. Asi mám používat jednu injekci na den že? " Zeptala jsem se ho, ale z injekcí jsem moc radost neměla, ale doufala jsem, že nejsou nastálo. Proto jsem vyčkávala na odpověď senseie abych mohla začít.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Oct 21, 2013 9:25 pm

Zakroutil jsem hlavou, "Ne, injekce nebudeš potřebovat po výcviku. Je to na výcvik. A ano, jednu injekci na den," podal jsem krabičku s injekcemi. "Jsou to automatické injekce," vytáhl jsem svitek a podal jí ho taky. "Ve svitku jsou různé metody jak rozhýbat takové tělo."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Oct 21, 2013 9:31 pm

" Chápu. Snad se mi při tom cvičení nic nestane. Ukažte, vyzkouším to hned. " Vzala jsem si od něj svitek kterej jsem začala číst. Následovně jsem si vzala krabičku s injekcemi a jednu použila. Zkoušela jsem nějak pohybovat tělem podle návodu když jsem najednou ucítila, že se něco děje s mými prsty. Začaly se sami od sebe prodlužovat až na zem. Vypadalo to jako bych neměla kosti a byla z gumy. " Ach jo, další vedlejší účinky. "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Oct 21, 2013 9:36 pm

"Ne, to je první stádium, než si na to tělo zvykne, to bude trvat, no nic, já tě v tom nechám, už dávno přece nejsi genin," ušklíbl jsem se a zmizel z dohledu. Nemělo smysl stát a vést ji za ručičku, musí se naučit sama.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Oct 24, 2013 8:31 am

Tento trénink byl o něco náročnější a nebezpečnější, protože jsem se musela naučit každičký sval svého těla. Bolely z toho klouby a dokonce dost i záda. Přesto jsem pokračovala a pomalu se mi i začalo dařit, avšak pořád jsem musela cvičit abych se zlepšila. Ty injekce mi pomáhaly to ovládat, ale musela jsem se učit i bez injekcí, protože se na ně už nebudu moct spoléhat a volně používat bez nich. Jsou totiž jen pro trénink. S menšími pauzami a spánkem jsem se věnovala i jiným věcem, přeci jen jsem stále žena a mám své základní potřeby
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Oct 24, 2013 4:08 pm

Myslel som si že v kancelárii u hokageho vybavím čo je potreba lenže tam to šlo tak pomaly že som sa rozhodol že prídem inokedy a tak som zamieril sem. Pomalým krokom som sledoval či tu niekto nieje keďže som už nechcel trénovať sám. Aj tak som nemal čo trénovať sám keďže všetky techniky čo som potreboval sa naučiť už viem. Ako som sa tak rozhliadal všimol som si tu akéhosi dievčaťa čo tu trénovalo preto som k nej pomaly prišiel tak aby ma videla a nevyľakala. Predsa len už sa mi to stalo keď som raz išiel od zadu a vymstilo sa mi to. "Zdravím... " Povedal som keď som bol bližšie a potom som prehovoril zasa."Prepáč že otravujem ale nemáš náhodou trocha času nazvyš?" Ako vždy zo mňa sršala dobrá nálada a hlavne moje sebavedomie. Nemal som problém sa prihovoriť k hocikomu a to bola naozaj výhoda.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Oct 24, 2013 6:15 pm

Během trénování mé ohebnosti se tu někdo objevil. Proto jsem krabičku s injekcemi schovala aby ji neviděl a otočila se k němu. " Taky zdravím. No nevím zrovna jsem uprostřed důležitého tréninku a ráda bych v něm pokračovala, ale možná nějakou tu chvilku bych ti mohla věnovat. Co bys rád? " Zeptala jsem se mile, jelikož jsem nechtěla být hned nepřátelská kvůli tomu že mi přerušil důležitý trénink.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Oct 24, 2013 6:24 pm

Trochu sa to komplikovalo tým že trénovala asi niečo dôležité ale predsa len aj keď som nevedel čo presne trénovala možno by to mohla využiť aj pri boji proti mne. "Tak trénoval som sám naozaj veľmi dlhú dobu a rád by som vedel či to niečomu bolo a preto by som ťa rád vyzval na tréningový súboj." Aj keď možno nebola tak súťaživá ako ja k tomu to bolo dievča takže by to asi nebolo férové proti nej bojovať ale naozaj som sa chcel vyskúšať čo som sa naučil. Možno som ju trocha podceňoval že je dievča ale nevedel som že je to chuuninka a k tomu moje sebavedomie mi nedovolilo o sebe pochybovať.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Oct 24, 2013 6:39 pm

" No jak chceš. Tak ať to mám brzy za sebou. " Stála jsem tam jen tak a čekala na jeho první úder. Jen kvůli tomu že jsem žena jsem nechtěla mít přednost a navíc jsem byla zvědavá co vlastně dokáže když se chci stavit proti mě. " Na co čekáš zaútoč. Já první ránu dávat nechci " Byla jsem trochu sebevědomá, ale díky tomu jsem mohla i do teď bojovat a být motivována. Byla jsem zvědavá kolik vteřin nebo minut tenhle souboj potrvá.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Oct 24, 2013 6:47 pm

Ja som sa len z úsmevom uškeril po jej slovách. "Tak idem na to." Prehovoril som a v sekunde som vyštartoval smerom na ňu v tom istom momente som rukou čiahol do puzdra a hodil som po nej zopár shurikenou. Hneď ako som ich hodil som začal skladať pečate. Keďže som bol pomalší v skladaní musel som ju niečím zamestnať. "Katon Housenka no jutsu." Po týchto slovách sa na ňu vrhli ohnivé gule po ktorých som následoval ja mal som na pláne ju udrieť smerom na brucho. Na tvár som akosi mieriť naozaj nechcel.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Oct 25, 2013 10:20 am

Byla jsem připravená na boj i když jsem na to nevypadala. Muži mají v povaze být hrubí když chtějí vyhrát a nezáleží jestli je proti nim muž nebo žena. Po jeho hozených shurikenech následovala palba ohnivých koulí. Měla jsem tak šanci využít svoji elementární výhodu. Suiton totiž zastaví shurikeny i ohnivé koule. Složila jsem pečetě a z úst se vyvalilo značné množství vody. " Suiton: Mizurappa " Neváhala jsem však ani vteřinu a připravila se na taijutsu. Hady jsem však nechtěla používat, jelikož na veřejnosti je mám zakázáno využívat. A nová technika ještě není dokončena, ale injekce stále fungovala a já byla zhruba uprostřed toho učení. Nevěděla jsem však zdali by bylo moudré to použít. Přesto jsem se soustředila na soupeře předemnou a zamířila jsem mu svou pravou nohou na obě dvě jeho čím bych ho dostala z rovnováhy. (viz. Annie z SNK)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Oct 25, 2013 11:10 am

Horšie bolo to že mala podstatu suiton než to že sa mi snažila zničiť rovnováhu. Preto ako sa o to pokúsila hodil som sa na chrbát ale nespadol som naňho lebo som dal za seba ruky a svojou nohou som sa ju snažil v tedy podkopnúť hneď nato som chcel spraviť kotúľ preč a vyskočiť zasa na nohy pri tom som chcel zapnúť svoj sharingan. Už teraz sa mi zdala lepšia než som predpokladal. Aj tak som nikedy nevedel ohodnotiť svojho súpera ako je silný.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Oct 25, 2013 12:56 pm

Chytře provedl můj soupeř manévr, ale i tento manévr měl jistou nevýhodu. Při tomto manévru uživatel nemůže volně odskočit když se musí na pohyb plně soustředit ani k tomu nemá dost prostoru. Poznala jsem podle pohybu jeho tělo o co se pokusí. Nemohl však čekat že vyskočím oběma nohama a kopnu ho při jeho manévru do hrudě. Mohlo ho to odkoupnout zhruba takových pět až deset metrů. Možná jsem to krapet přehnala tím kopem, ale v zápalu boje a takové příležitosti jsem se nazajímala jakou sílu používám. Když jsem dopadla zpět na své nohy pozorovala jsem ho jestli má chuť pokračovat nebo to raději ukončíme.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Oct 25, 2013 1:39 pm

Ako ma odkopla ja som spravil kotúľ ktorý bol naschváľ prevalil som sa a vyskočil na nohy. Na dievča mala peknú silu alebo skôr vedela asi kam poriadne trafiť. Zaujímavé... Keďže som mal svoju hrdosť ešte som nemal v pláne skončiť predsa len však zatiaľ riadila ona mňa. Obomi rukami som teraz po nej hodil kunaie smerom na jej hruď a dva šli tak aby nemohla do strán. Potom som poskladal zasa pečate. "Katon: Goukakyuu no Jutsu!!" Guľa ktorú som vytvoril na to že som bol genin bola naozaj veľká a len tak sa jej uhnúť nedalo.  Ako technika vyletela ja som rukami našmátral čo som potreboval a teraz som vyčkával mal som  v pláne využiť to čo som plánoval v sekunde. Do zadu by utiecť nemala keďže tam boli stromy a keby sa otočí mala by to horšie ale zas kto vie .
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Oct 25, 2013 2:03 pm

Zase to použil a tak jsem se musela opakovat, zřejmě jsem tušila co má v plánu ale i tak jsem to udělala. Měla jsem esa v rukávu, a proto jsem vyskočila dokonce i nad oheň. Můj doskok se celkem zvýšil když jsem soustředila chakru do noh. Proto jsem si ve vzduchu připravila pečetě zatímco jsem padala směrem k němu.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Oct 25, 2013 2:05 pm

Nakoniec som nemohol spraviť čo som chcel keďže vyskočila dúfal som v niečo iné preto som musel vlastne pokračovať v prvotnom kroku čo ma napadol. Ako mala spadnúť smerom na mňa hodil som smerom na ňu kunai s výbušným lístkom. Pri tom som odskočil a vytvoril som ďalšie pečate. Vedel som že mi to výjde len som musel čakať na správny okamih.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Oct 25, 2013 2:08 pm

Jakmile jsem spatřila výbušný lístek v jeho rukách chytla jsem svůj kunai jednou rukou a hodilo ho napřed. V půli cesty se srazily a vybuchly. Já jsem v letu pokračovala dála zaútočila jsem na něj ze vzduchu čímž se můj plošný rozsah daleko zvětšil. Vypadalo to skoro jako kopule vody která na něj měla dopadnout. " Suiton: Mizurappa " Dopadla jsem na zem teprve až potom co dopadla voda.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Oct 25, 2013 2:13 pm

Ako ona vystrelila voda ja som po nej vystrelil techniku ktorá bola možno trocha hlúpa proti jej. "Katon: Goukakyuu no Jutsu!" Ako náhle narazila moja technika do jej nastal vlastne niečo ako výbuch pari v ktorom som sa ja potreboval stratiť, trocha som pre istotu uskočil keby nejaká voda ostala a chcela ma trafiť. Muselo to vyzerať že som asi idiot keď som použil oheň ale ten dym bol potrebný. V tom ako dopadla mohla vidieť že na jej pravej strane letia 4 kunaie na jej ľavej strane ďalšie 4 shurikeny ktoré letely tak aby ju netrafili ale aby leteli za ňu. Tak rovnako leteli ďalšie shurikeny nad ňu. Háčik bol v tom že každý shuriken mal na sebe uviazaný drôt. Keďže s každej strany mala drôt a dokonca teraz nemohla ani vyskočiť som zatiahol a ju by mali všetky pritiahnuť a zviazať.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Oct 25, 2013 2:27 pm

Vypadalo to z jeho pohledu že má vyhráno, ale zapoměl že tu je kolem i dost vody. Než stihl rozhodit dráty s kunai jsem se mohla celou dobu soustředit na pečetě a vyšlo mi to tak tak. "

Suiton Suiryuudan no Jutsu "  Vytvořil se vodní drak který mě ochránil před všemi kunaii a drátky. Hned na to se proletěl směrem němu zatímco pára mizela. Byl docela průvan v tomto období a tak mlha nebyla moc dlouho. Já jsem samozřejmě zmizela z místa kde jsem předtím stála.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Oct 26, 2013 9:20 am

Kurňa, doprčic musela to vyblokvááác!? Wáááááááá Ešte k tomu sa na mňa rútil obrovský drak našťastie stačila jedna malá pečať a pomocou shunshinnu som sa len tak tak presunul na jeden strom. Kde som ostal skrytý aby som ju mohol nájsť keďže ani jej nebolo a útok zo skrýše by pre mňa nebol dobrý. Teraz som až mal zapnutý sharingan aby som ju našieľ vďaka tomu žeby som videl jej chakru.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Oct 26, 2013 10:19 am

Vzala jsem asi deset kunaiů, které jsem rozhodila do všech stran kolem mě. Jeden mířil i na Kena. Bylo jen na něm jestli to vyblokuje. Já jsem zatím začínala skládat pečetě. Neučil se žádné vodní techniky tak nemohl tušit jakou techniku chci použít. Každopádně jsem se měla i na pozoru. Drak zaplavil zároveň oblast takže tu bylo spoustu vody k mému užívání.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Oct 26, 2013 10:23 am

Ako po mne letel ten kunai posunul som sa tak na tom strome aby som sa mu vyhol predsa len som ho vydel dostatočne a vyhol som sa mu aj tak na tesno. Videl som už kde je ale nevedel som čo presne robí preto som poskladal pečate a zo stromi vyskočili 3 klony ktoré len bežali smerom k nej. Ja som tam ostal a poskladal som ďalšie pečate. Tie klony jej nemali šancu spraviť nič ale aj tak boli len na odklákanie.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Oct 26, 2013 10:37 am

Spatřila jsem hned tři klony, dokonce odkud se objevily. Nevěřila jsem však že jsou to kage bunshiny. Proto jsem šla k stromu kde se nacházel i Ken. Pečetě jsem měla připravené takže i kdybych se nějak bránila, technika bude moct být ihned použita. Chtěla jsem si zároveň užít i boj z blízka, ale když on se pořád shovával. Přestával mě takový boj celkem bavit.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Oct 26, 2013 11:24 am

Ako šla k stromu kde som bol ja použil som techniku shunshinu a tým som sa dostal za ňu. V tedy som z pochvy vytiahol katanu a sekol som smerom na ňu z pravej strany na ľavu ako keby ju chcem rozpoliť na dve polovice. Ak by ale nestačila blokovať zastavil by som. Keďže som mal sharingan vedel som škonštatovať či to dokáže alebo nie. Lebo zabiť jednu z našej dediny by nebolo vôbec prijateľné.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 16 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 30 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru