Keitaro Itashi

Goto down

Keitaro Itashi

Příspěvek pro Keitaro Itashi za Fri Sep 27, 2013 12:48 pm

Jméno a příjmení: Keitaro Itashi
Hodnost: Jounin
Vesnice: Sunagakure no Sato
Věk: 20
Narození: 12.1.
Pohlaví: Muž
Klan: Itashi
Elementy: Raiton a Katon
Kekkei genkai: Nadání na Raiton
Sensei: v průbehu
Charakter: ...
Životopis: Narodil se svým mladším bratrem do neúplné rodiny. když se Keitaro narodil, tak dostal sharingan, nikdo neví jak. Jejich matka byla z klanu Uchiha a jedno když byla na své misi potkala jejich otce. Její otec se jí pokoušl opít až do úplné němoty. Bohužel se mu to povedlo. A poté zmizel, jejich matka se probrala v cizím pokoji. 9 měsíců na to se narodil on a jeho mladší bratr. Vyrůstali spolu až spolu šli i do akademie. Poté když se stali geniny zázrakem dostali i stejný tým spolu s Aori Namikaze Jejich seneiem se stal Uchiha Kyoshi.
Mistr je učil různým dovednostem i dovednostem sharinganu. Nakonec se stali chunninmi na nejvyšší úrovni ovládání sharinganu. Jejich členka týmu se stala už jouninem, postupovala rychleji než oni dva. Oba z bratrů se do ní nechtíc zamilovali a chtěli ji jen pro sebe. Začali se tedy hádat a nebavili se spolu, víceméně se spolu nenáviděli. Avšak díky tomu že se nenáviděli nedokázali spolu nějak moc spolupracovat . Bohužel toto se jim stalo osudným a jejich milovaná Aori Namikaze zemřela. Přitom že viděli její smrt se jim oběvil mangekyo. Nikomu o tom že získali mangekyo neřekli. Oba se pro ni trápili ale Keitaro ji nejspíše miloval více a chtěl se pomstít.
Když se stali Joniny vydal se najít vrahy jejich kamarádky. Než s k nim však dostal stratil své světlo v očích. Byl nucen se vrátit do konohy ke do té doby žili. Dlouho se trápil a byl slepý. Postupem času si na to zvykl a spolu s bratrem a jeho matkou se přestěhovali do Suny. Zde jim po čase umírá matka a oni zůstávají samy.
Avatar: dodám
Body: Síla - 4
Chakra - 4
Rychlost - 4
Taijutsu -4
Genjutsu -3
Ninjutsu -4
Inteligence -3

Keitaro Itashi

Počet příspěvků : 3
Registrován : 27. 09. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Keitaro Itashi

Příspěvek pro Assasin Senju za Fri Sep 27, 2013 5:43 pm

NEPOVOLENO
Takhle to u nás nechodí, přečti si pravidla, příběh a ostatní věci.
Uchihové se nepovolují, nadání na Raiton? Jako vrozená schopnost? Nepovolujeme stěhování národů..Navíc ty techniky..není možné, se je naučit. Raiton no Yoroi, Kuropansa jsou techniky z Kumogakure.
Mangekyou se musí domluvit s adminem...

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru