Rei Casius

Goto down

Rei Casius

Příspěvek pro Rei Casius za Mon Sep 30, 2013 7:54 pm

Rei Casius

Hodnost: Chunnin (Rank: C)
Výška: 185 cm
Hmotnost: 70 kg
Věk: 22
Pohlaví: Muž
Vesnice: Tsukigakure no Sato.
Sensei: Reina Kana, Hokori Mai.
Podstata: Suiton, Raiton
Klan: Casius
Kekkei Genkai: -----

Charakter: Přátelský, Nedůvěřivý, Líný, Usměvavý, Přejícný, Nelítostný, Klidný.


Pomůže, pokud ho někdo požádá o pomoc. A jeli to v jeho silách, ale aby udělal, něco pro sebe to už se nejspíš nestane. Na to je moc líný. A pokud od něj, požadujete zodpovědnost tak jedině v boji nebo misi. Ale v civilním životě je většinou nemotorný. Těžko říct jestli má emoce nebo nemá.  Záleží to v jaké situaci je. Vždy je veselý i v těch nejhorších situacích. Taky se občas chová jako malé dítě. Většinou má neutrální myšleni a věří v rovnováhy dobra a zla.


Co má rád: Klid, Mír, Zvířata, Přírodu, Divné věci, Pozorování lidí.

Co nemá rád: Zdali se naskytne, co nemá rád tak to ignoruje. A žije si ve vlastním světě.

Popis:  Rei je  185 cm dlouhý a váží 70 má na sobě černou vlčí kožešinu (jak k ní přišel se dozvíte v životopisu) středně dlouhé černé vlasy, oči žluté a oblečení má trochu ve stylu Keltů tudíž na pásku má pro ostatní lidi divné znaky (Keltské) a co se týče jeho těla  je pokryto  jizvi které měl z bojů ale hlavně to má od vlků se kterými bojoval a nejsou zrovna malé. Jizvy jsou pod oblečením a pár jich má na ruce. Svaly má jako normální člověk co posiluje často. Na jeho rukách můžete zahlídnout vytetované keltské  znaky.Životopis:


Narodil se do chudý rodiny, kde vyrůstal s otcem a matkou v chudší čtvrti. Před nastoupení na Akademii býval často venku, kde si tak částečně hrál s ostatníma dětma, ale jen to co chtěl, většinou jenom seděl a pozoroval ostatní. V pěti letech ho rodiče přihlásili na Akademii, aby měl lepší budoucnost. První hodiny zvládal, ale ke konci už to nevydržel a dělal neplechu. Ve Fyzických výkonech byl průměrný, a když učitele chtěli, od něj víc měli smůlu, neudělal to. Jednoho dne se dostal do problému a místo toho, aby s tím něco udělal tak radši zmizel z povrchu zemského. To asi uměl ze všeho nejlíp utéct od problému. Měl problémy se šikanou, většina silných dětí ho mlátili a nějak se nebránil, proto byl terčem posměchu a výhružek.  Navzdory tomu si to z nějakýho důvodu líbyt. Vždy se zas postavil na nohy, pak poklidu odešel. Nějaká pomsta ho nezajímala ani neměl záporný myšlení. Vždy se rad zasměje, a proto v Akademii byl většinou za třídního šaška a vtipkaření se často taky dostávalo učitelům. A proto dostával hodně trestu od učitelů. Ale vždy to myslel v dobrém.

Taky trénoval u jezera i dokonce se tam učil, kde na to měl, klid a když chtěl. Vetšinu času jste ho mohli vidět. Jak spí někde na lavice nebo u jezera. To bude taky kvůli tomu, že je nemotorný. Rodiče ho posílali většinou ven, aby jim doma nedělal problémy. A velmi často sledoval jiný lidi, co dělají a když ho to přestalo bavit, buď to šel někam lehnout, nebo chodíval k jezeru. A někdy také zašel do města, kde si koupil, co bylo divné a zajímavé. Jednou omylem zavítal do ulic, kde se kvůli mlze zavítal do temných zákoutí vesnice a natrefil na pár lidí, ne zrovna dobrých. A v Centrum města si povídal se staršímí obyvateli a taky poslouchal jejich příběhy. A postupem času se z něj stal Genin.  Místo kam bych patřil?

Nebylo to moc hezké období Amekagure se úplně rozpadla a já jsem se rozhodl, že bude lepší odejít navzdory mému přesvědčení. Problém bylo že jsem neměl kam jít nikam jsem teď už nepatřil a ani nebudu. Toulal jsem se světem, kde jsem zaslechl něco o legendární Reine  a vydal jsem se do Otokagure kde prý sídlila.  Měl jsem štěstí moje informace byli správné a byl jsem ve službách Reiny Kany. Když se to tak stalo, vyslala mě Reina do Sunagakure kde jsem měl vyzvídat, ale nepovedlo hned na to byla zničena a moje mise byla k ničemu. Navzdory neúspěchům jsem se vrátil do Otogakure aby to nebylo málo jeden shinobi ve vesnici mi uřezal prsty na ruce a tím málem skončila moje kariéra shinobi leč jsem dostal od Reiny další úkol a to podívat se do Kumogakure než se tak stalo zašel jsem ještě do Amekagure slyšel jsem že byl převrat a doufal jsem že to bude lepší. Amegakure  jak získala na síle tak zase rychle upadla do zapomnění. V Amegakure jsem se stačil ještě setkat s Hana Ichiro poslední Amekage nevím co mě to napadlo ale zase jsem byl ve službě Ame i Ota inu byl jsem dvojí agent. Den kdy jsem vyrazil do Kumogakure jsem v Amegakure potak ještě jednoho Shinobiho ve sluřbách Amegakure a tvrdil, že se chce pomstít a vydal se do Kumogakure kde by byly možné informace a jelikož jsem měl i já misi v Kumogakure šel jsem s ním. Když jsme došli do Kumogakure šlo to z kopce, protože jsme se rozdělily a on se snažil někoho zabít. Jeho zabili a mě šoupli to vezení  asi bych měl být rád zato protože jsem ještě vyvázl líp než on. Ve vězení jsem se stával labilním člověkem protože  jsem nemohl vytvářet techniky moje prsty byly uříznuté a já ztrácel víru dokonce jsem se  chtěl zabít a bylo mi všechno jedno a nakonec pro mě Reina přišla. Po prví jsem si myslel že to nemělo cenu jelikož jsem byl bez cenný jako shinobi tak jsem se na pár dni po útěku s Reinou odešel do Amegakure kde bych zůstal a žil do smrti.

Život v Tsukigakure.

V jeden den v Amegakure se stala zajímavá věc dokázal jsem pečetě jednou rukou bylo to tím, že jsem nedokázal  asi nedokázal se smířit, že nemůžu být shinobi a ze zoufalosti i když jsem byl psychicky na dně trénoval jsem dál. Můj život zase byl alespoň z části veselí  jinak je to špatný vtip. Amegakure ještě z části fungovala a mě Amekage přijala do služby netrvalo to dlouho a potkal jsem v lese Amegakure Hokori Mai shinobi z Tsukigakure která měla za úkol dovez k Tsukikagemu byl jsem zvědaví co Kage ode mě tak asi chce, protože opravdu jsem nebyl nějak dobrý shinobi  a rozhodl jsem jít z Mai. Tsukikage mě uvítal a nabídl mi práci jako shinobi Tsukigakure. Když jsem to přijal byl jsem povýšen na Chunnina což mě překvapilo a Tsukikage se rozhodl, že budu i jeho studen. Dokonce jsem dostal tým Kangae,Aimi a dokonce Sensei Mai bylo to však matoucí nevěděl kdo je můj učitel jestli Mai nebo Tsukikage nakonec se ukázalo, že to je jedno. Tým chvíli byl v pohodě ale pak se u Kangaeho něco zvrtlo a chtěl zabít Aimi taky se mu to podařilo a nakonec chtěl se sám zabít. Nevím co mě to napadlo a zastavil jsem Kangaheho před smrtí. Tímhle incidentem se náš tým uplně rozpadl. Byl čas kdy mě Tsukikage učil a když bylo po tréninku měl jsem menší dovolenou.  

Rodina (Během Timeskipu)


Říka se že to nejlepší přijde, kdy to člověk vůbec nečeká a taky se stalo. Bylo to v lese poblíž Tsukigakure, kde jsem se ztratil a narazil jsem tam na vlky. Doufal jsem, že budu mít klid na Trénink abych se stal silnějším ale vlci mě napadli vypadalo to, jako kdybych se dostal na jejich území a taky že jo byla tu celá smečka. Najednou se strhla bitva, krev byla všude jak vlčí tak i moje. Nechtěl jsem bojovat ale neměl jsem moc na výběr bylo by to buď já nebo oni. Po několika minutách bojích, leželi mrtví vlci a já ve středu jich zraněný, unavený k smrti chtěl jsem odejít, ale slyšel jsem vytí vlků myslel jsem že se na mě utočí další smečka vlků nakonec to byly jen pár mladých vlku, co byly schovaný v jeskyni. V tu chvíli mi to došlo, že jsem jim zmasakroval rodiče který jen bránili své děti a nevěděl jsem jak se zachovat. Chtěl jsem odejít a nevšímat a nechat to na přírodě když jsem odcházel kňučeli a já nedokázal odejít a zůstal jsem. První myšlenka byla až by byly dostatečně velký odešel bych, ale přirostli mi k srdci a já zůstal s vlky nakonec. Nejdřív jsem myslel, že mě nebudou mít rádi, ale opravdu chudáci nevěděli nic byly to ještě štěňata pár dní, co přišli na svět.  Žil jsem vlky, trénoval dokonce sem ty vlky povazoval za mojí rodinu. Skutečná Rodina na mojí výchovu moc nedala s vlky jsem si připadal že opravdu někam patřím. Poté jsem přišel zpátky do vesnice a zjistil jsem, že jsem byl rok a půl pryč a nic se o mě nevědělo. Vysvětlil jsem situaci Tsukikagemu a dokonce jsem požádal Tsukikageho  jestli by neměl místo ve vesnici i pro moje vlky. Netrvalo dlouho a zase jsem byl zapojen do koloběhu Shinobiho.Výzbroj a výstroj:

Drápy má upevněný na obou rukách.
Nahradní provaz 1x
Jehlice
ZVN
Dýmovnice
Lékarnička


Techniky:
E-Rank (5)
Bunretsu (A rank)
Suiton: Suijinheki (B rank)
Suiton: Suiryūdan no Jutsu (B rank)
Suiton: Mizurappa (C-rank)
Mizu Bunshin no Jutsu (C-rank)
Kuchiyose no jutsu - Olgoj Chorchoj (C rank)

Body:
Ninjutsu : 3
Taijutsu : 1
Genjutsu : 2
Inteligence : 3
Síla : 2.
Rychlost : 3
Chakra :4
Ruční pečetě : 3
Celkem: 21


Naposledy upravil Rei Casius dne Wed Mar 02, 2016 5:12 pm, celkově upraveno 3 krát
avatar
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Casius

Příspěvek pro Assasin Senju za Wed Oct 02, 2013 6:05 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 38
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Casius

Příspěvek pro Rei Casius za Thu Nov 12, 2015 4:52 pm

Pokracuju Smile  -------> Povýšení Anbu ?? bounce

_________________
Učení:
"In the end, as the darkness takes me... I am nothing. Now I know how you felt, my friend."
Technky a ostatní:
"

Techniky:

Speciální:
Bunretsu (A rank)

Suiton:
Suiton: Suijinheki (B rank)
Suiton: Suiryūdan no Jutsu (B rank)
Suiton: Mizurappa (C-rank)
Mizu Bunshin no Jutsu (C-rank)

E-Rank (5)

Kuchiyose no jutsu - Olgoj Chorchoj (C rank)Zranění: Nemá prsty na jedný ruce. (Pravá)
Umí pečetě jednou rukou. (levá)
Body:
Ninjutsu : 3
Taijutsu : 1
Genjutsu : 2
Inteligence : 3
Síla : 2.
Rychlost : 3
Chakra :4
Ruční pečetě : 3
Celkem: 21
avatar
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Casius

Příspěvek pro Rei Casius za Sun Jan 03, 2016 9:36 am

EDIT: Je to předělané na timeskip + Bude-li stačit jak jsem potkal vlky v životopisu tak bych to nechal a nezasahoval bych nějakým blbým postem do Herní místnosti.

_________________
Učení:
"In the end, as the darkness takes me... I am nothing. Now I know how you felt, my friend."
Technky a ostatní:
"

Techniky:

Speciální:
Bunretsu (A rank)

Suiton:
Suiton: Suijinheki (B rank)
Suiton: Suiryūdan no Jutsu (B rank)
Suiton: Mizurappa (C-rank)
Mizu Bunshin no Jutsu (C-rank)

E-Rank (5)

Kuchiyose no jutsu - Olgoj Chorchoj (C rank)Zranění: Nemá prsty na jedný ruce. (Pravá)
Umí pečetě jednou rukou. (levá)
Body:
Ninjutsu : 3
Taijutsu : 1
Genjutsu : 2
Inteligence : 3
Síla : 2.
Rychlost : 3
Chakra :4
Ruční pečetě : 3
Celkem: 21
avatar
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Casius

Příspěvek pro Rei Casius za Wed Mar 02, 2016 5:15 pm

Kompletně hotové + techniky a příběh postnu (clan). Smile

PS: Teda myslím že to je všechno snad jsem na nic nezapomněl Smile

_________________
Učení:
"In the end, as the darkness takes me... I am nothing. Now I know how you felt, my friend."
Technky a ostatní:
"

Techniky:

Speciální:
Bunretsu (A rank)

Suiton:
Suiton: Suijinheki (B rank)
Suiton: Suiryūdan no Jutsu (B rank)
Suiton: Mizurappa (C-rank)
Mizu Bunshin no Jutsu (C-rank)

E-Rank (5)

Kuchiyose no jutsu - Olgoj Chorchoj (C rank)Zranění: Nemá prsty na jedný ruce. (Pravá)
Umí pečetě jednou rukou. (levá)
Body:
Ninjutsu : 3
Taijutsu : 1
Genjutsu : 2
Inteligence : 3
Síla : 2.
Rychlost : 3
Chakra :4
Ruční pečetě : 3
Celkem: 21
avatar
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Casius

Příspěvek pro Goku za Sun Mar 06, 2016 9:20 am

Povolené.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rei Casius

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru