Vězení

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Vězení

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Sat Jul 13, 2013 7:24 pmVězení je obrovská budova, která je ovšem pod zemí. Má dvě patra, která jsou přísně hlídaná.

Ve druhém patře jsou zločinci, kteří ještě svobodu uvidí. Ti, jejichž prohřešky nejsou až tak závažné.

V prvním patře jsou ti nejnebezpečnější zločinci. Zde jsou také vyslýcháni a občas dokonce mučeni, aby se z nich dostaly potřebné informace. Také tu buď čekají na smrt, nebo na soud od Feudálního pána. Mezi takové vězně patří například zrádci Kirigkure, které Oinini rovnou nezabili, ale přivedli sem. Toto patro je hlídáno dvě jednotkami ANBU, každá po 4 lidech. Jednotky se pravidelně střídají po 6 hodinách. Pokaždé je v jedtkách minimálně 1 medic.
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Goku za Wed May 07, 2014 8:05 pm

Vo vezení som nestrávil dlhý čas. Vlastne som tu bol len dovtedy, kým ten problémový chlapík znova nenabral vedomie. Pri "zatknutí" som sa nijak nebránil, vedel som že sa nemám čoho báť. Aj keby to neprežil, vina by spadla na neho. Myslel som si že moje psychiatrické záznamy a možno aj Kageho pohľad na moju osobnosť, by mi v tom celkom pomohol. Predsa len som nebol normálny, nikdy by som podobnú vec nevyvolal a keby že mi nejde o život, ani by som sa jej neúćastnil. 
Nakoniec ma však pustili z čoho som usúdil to, že sa prebral a povedal im pravdu. Zobral som si späť svoje veci, zbrane a po ešte niekoľkých otázkach a spísania oficiálneho záznamu ma prepustili späť do dediny. Možno ma mali radšej nechať aspoň noc v chládku. Začínal som mať pocit, že je to jediný spôsob, ako si budem môcť odpočinúť. Naozaj som nebol nadšený z tých problémov a podobne. Vlastne som bol dosť vyšťavený. Bol som rád že sa ten chlapík sám odpálil bleskom, inak bohvie, ako by to skončilo.
(presun)

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Mon Dec 15, 2014 8:03 pm

Dřepěl jsem ve vězení. Tentokrát to nebylo z důvodu rušení nočního klidu, ani štědrého pohnojení álejí. Nezpůsobil jsem žádnou neplánovanou explozi ani mutaci místní flory. Tentokrát jsem tu já byl "šéf".
"Jo, šéfik." zazubil jsem se a zadíval se ke stolu. Bylo vidět, že na něm stráže ve volné chvíli často mastí karty, hází kostky a především popíjejí samé dobré věci. Plivnul jsem na desku stolu a přeleštil ji kapesníkem. Fleky od červeného vína? Tomu říkám pracovní morálka. Kdo to kdy viděl lemtat ve službě? Zalovil jsem v náprsní kapse a pořádně si přihnul rumu.

Na vyleštěnou plochu jsem postavil skleněnou karafu s cínovým zdobením. Na první pohled se zdálo, že je uvnitř obyčejná voda. Občas však zabublala, udělala vír, nebo by z ní vystříkla maličká fontánka, nebýt korkového špuntu, který ji držel na uzdě.
"No jo, ty jsi zase vybublala co? Jen děláš vlny, ale vylézt, to ne." vyplázl jsem na karafu jazyk a uchechtl se. Mezitím jsem kontroloval vybavení svého lékařského kufříku a pomocí pasivního skillu celou věznici včetně jejího okolí zamořil pavouky. Už nám na mejdanu scházel jen Keigo.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Mon Dec 15, 2014 8:52 pm

Objevil jsem se před vchodem do věznice. Doufal jsem, že uvnitř jsou stále na každém patře jednotky ANBU, kteří by nám mohli s případnými potížemi pomoci.
Venku jsem byl ale sám a to se mi moc nelíbilo. Nebyla to příliš strategická pozice na bránění. Vešel jsem tedy dovnitř.
"ANBU číslo čtyři, přicházím na rozkaz... Mizukageho..." Při ohlašování jsem se trochu zasekl, když jsem viděl, jak Hine plive na stůl.
"Už jsi tady, tak fajn." Postavil jsem se zády k jedné ze stěn, tak, abych viděl na vchod, ale aby mě případná exploze, nebo vyražení dveří nesmetlo s sebou.
Vytáhl jsem luk, založil jsem si do něj šíp s výbušným lístkem a čekal jsem.
(jak naivní, čekat že půjdou dveřmi... Very Happy )

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Mon Dec 15, 2014 10:31 pm


Hine si s najvyššou pravdepodobnosťou ani neuvedomoval, ako blízko bol svojimi poznámkami realite. Pravdou je, že Michiko vo svojom vodnom skupenstve zotrvala už pridlho. Bolo nevyhnutné, aby sa čo najskôr dala dokopy, inak jej tentokrát už vážne hrozila strata života. Ťažko povedať, či to bola predovšetkým Hineho starostlivosť, alebo nebodaj skutočnosť, že sa do Kirigakure snažili prebojovať jej najbližší kolegovia, ale niečo jej skrátka nedovoľovalo opustiť tento svet. Čuduj sa svetu po hodne dlhej dobe konečne našla dostatočnú silu a odhodlanie, aby rozbila nádobu a konečne nadobudla svoju pôvodnú podobu.

Voda napustená chakrou sa prelievala z jednej strany nádoby na druhú tak mohutne, až sa Michiko pošťastilo zhodiť ju na zem, následkom čoho sa z nej vyliala. Hoci to vyzeralo pomerne bolestivo, následne jej už netrvalo dlho, než sa začala dávať dohromady. Iba málokto mohol čo i len tušiť, akým fyzickým peklom si kvôli tomu odhodlané dievča z Hakuei muselo prejsť, ale podarilo sa. S vedomím, že sa už nikdy viac nepokúsi natoľko drasticky meniť svoje fyziologické vlastnosti v stave takmer bez chakry, bola udatná Michiko opäť raz znovuzrodená.

"Um~," vydalo zo seba dievča nesmelým, krehkým, roztraseným hláskom, pričom sa akoby prekvapene obzeralo po okolí. Nemožno jej zazlievať, že bola zmätená. Stav, v akom sa ešte pred malou chvíľou nachádzala, by sa dal vonkoncom prirovnať ku kóme. V momente, ako po dlhej dobe konečne uzrela svetlo sveta, sa jej navyše vytratila väčšina spomienok na to, čo sa dialo v čase, ktorý strávila uzavretá v nádobe. Jej súčasné myšlienky by najpresnejšie vystihlo slovo chaos.

Kde to som? Nebo to určite nebude, ale nepripomína mi to ani peklo. Väzenie? Som vo väzení? Ako som sa v ňom ocitla? Ešte pred chvíľou som predsa bola... kde som vlastne bola? Nič nedáva zmysel... pýtalo sa mladé dievča samého seba vo svojej zmätenej, právom ubolenej hlavičke, zatiaľ čo sa i naďalej snažilo vstrebať čo najviac informácií. V momente, ako zbadala už známu tvár Hineho, sa jej konečne začalo aspoň trochu vyjasňovať. Tesne potom sa navyše objavil Keigo a pri pohľade na jeho masku jej už bolo všetko jasné. Jej život bol zjavne ušetrený, ale všetko nasvedčovalo tomu, že sa stala zajatkyňou.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Tue Dec 16, 2014 3:21 pm

Jelikož jsem tu dívku neznal a ona vylezla z "Hineho flašky", nepovažoval jsem ji za nepřítele a nevypálil jsem po ní. Kdo ví, možná se to později ukáže, jako osudová chyba.
"Hine, přestaň si schovávat nemocný kamarádky v lahvi a neber to na lehkou váhu... Jestli ji chceš odvést někam do bezpečí, tak fofrem jdi, já to tu zatím ohlídám. Ale nebuď nikde dlouho. Sám se dlouho neudržim, chvíli bych ale zvládnout měl... Rozhodně ji tady ale nenechávej, překážela by. Nevypadá ve stavu, kdy by byla schopná se jim ubránit a my máme svejch starostí dost."
Řekl jsem stroze a po očku jsem tu dívku pozoroval. Můj hlavní cíl ale byl vchod a na ten jsem se snažil aspoň na půl soustředit.

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Tue Dec 16, 2014 6:01 pm

Překvapeně jsem zamrkal, když se nádoba začala kácet a popravdě mě chvilku poté už nemohlo příliš udivit, že se zhmotnila dívka, kterou jsem znal teprve chvíli, ale přesto hezkou řádku dní. Inu to víte, s kapalinou si příliš nepopovídáte. Mohl jsem jen odhadovat zda vnímala mou péči v době, kdy mohla maximálně bublat a vířit. Několik dní jsem ji zásoboval hromadou léčivé chakry a snažil se přijít na způsob, jak ji přimět k proměně. Na Keiga jsem upřel neutrální pohled.
"Popravdě, tahle holka by tě zkopala do kulatý krychličky. A jediné místo kde je v bezpečí je po mém boku. Obzvlášť v této situaci." sladce jsem se usmál, jako kdybych mluvil s malým dítětem, které nerozumí dění okolo sebe. Přistoupil jsem k Michiko a pomohl jí usadit se ke stolu, na kterém ještě před chvílí trůnil její dočasný domov, momentálně rozbitý na tisíce střepů. Neunikl mi její zmatený pohled. Probudit se ve vězení nejspíš není právě idealistické.
"Jsi v pořádku? Nebolí tě nic?" stiskl jsem Michiko zápěstí, abych zkontroloval tep. Naštěstí byl pravidelný.

Mohl jsem od ní čekat cokoliv. Hravou náladu, hysterický pláč, nebo další pokus o mou okamžitou ihnumaci a deportaci k Hakuei.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Wed Dec 17, 2014 2:13 am


MICHIKO

Hineho provokatívny komentár na Keigovu adresu nebol úplne od veci. Iba málokto vedel, aká nebezpečná som v kritických situáciách dokázala byť. Na druhej strane je však nutné poznamenať, že vo svojom súčasnom stave by som sa s najvyššou pravdepodobnosťou naozaj nedokázala ubrániť. Potrebovala som sa čo najskôr spamätať.

Pozitívny prístup Hineho mi v tom našťastie pomohol a hoci som ešte pred malou chvíľou pôsobila ako stojaca mŕtvola, konečne som bola schopná nadviazať verbálny kontakt. Michiko, ktorá sa ozvala, našťastie pre prítomných nebola ani tá hysterická a bojovná, no bohužiaľ ani tá hravá. Z pomerne pochopiteľných dôvodov som momentálne dávala najavo predovšetkým tú serióznejšiu stránku svojho charakteru.

"Nič, na čo by som nebola zvyknutá," zodpovedala som starostlivému Hinemu jeho otázku okamžite, ale v zápätí som samozrejme i ja sama očakávala nejaké to vysvetlenie.
"Čo sa vlastne stalo? Ako dlho som bola mimo? Kde to som? Prečo tu som? Kto je ten nepríjemný pán? Aké starosti?..." zasypala som ho svojimi vlastnými otázkami. Moju zvedavosť mi nikto nemohol zazlievať. V mojom ponímaní som ešte len pred malou chvíľou bojovala o holý život a odrazu som sa ocitla v akomsi centre diania.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Dec 17, 2014 7:34 am

Mlčky jsem naslouchal přívalu otázek. Jak jen tuhle situaci vysvětlit? Nemá smysl lhát, dříve nebo později se pravdu domákne. Má dlaň obalena léčivou chakrou zběžně zkontrolovala vnitřní orgány Michiko. Fungovaly tak, jak by měly. Zkompletovala se skutečně dokonale.
"Byla jsi mimo několik týdnů. Trochu tě provařila kyselina, vzpomínáš?" přidržel jsem Michiko tvář ve vzpřímené poloze a zasvítil jí do oka baterkou. Nemohl jsem si pomoci, všechno pracovalo správně. Bylo to fascinující!
"Jsi v Kirigakurské věznici, protože je mou misí ubránit ji. Kirigakure byla vyhlášena válka. Takže jsme se všichni stáhli za hradby." pokračoval jsem ve výkladu. Mí pavouci v okolí zatím nezaznamenali nic zvláštního. Kromě toho, že u naší brány začal boj.
"Ten pán je náš přítel a pomáhá nám s misí." mile jsem se na něj usmál. I přes masku jsem mohl vyčíst, že má chuť mě inhumovat. Naštěstí já jsem lékař, takže by mě neměl příliš provokovat, nebo mu naordinuju top šaratici. S utajeným dávkováním.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Wed Dec 17, 2014 10:43 pm


MICHIKO

Prehliadka, ktorou ma Hine podroboval, pre mňa nebola veľkou novinkou. Predsa len som dlhé roky vyrastala s doktorom. V porovnaní s tým, čo so mnou vyvádzal môj otec, to pre mňa bola prakticky bežná rutina. Neprekvapovalo ma ani to, že sa pozastavoval nad tou takzvanou dokonalosťou mojej techniky. Je jedno, do akej miery som zmenila vlastnosti svojho tela, ak som mala dosť chakry, vždy som sa dokázala vrátiť do pôvodnej podoby takmer bez fatálnych rizík.

Stálo ma to ale veľa bolesti a fyzickej námahy, nehovoriac o tom, že som bola permanentne pripravená o spánok a môj život závisel na funkčnosti pečatí, ktoré zakrývali nielen časť mojej tváre. Mala som na sebe navyše znateľné známky zohavenia a nevyliečiteľné jazvy jak na tele, tak i na srdci. Boli časy, keď som odmietala prijať skutočnosť, že mám naďalej žiť za týchto okolností. Veci sa ale zmenili. Akým smerom sa však môj osud uberie teraz, keď som sa bola očividne nútená na istý čas odtrhnúť od Hakuei, bolo len vo hviezdach.

"Rozumiem," prikývla som bez známky emócií a snažila sa utriediť myšlienky. Čo so mnou len bude? Až teraz som mala poprvýkrát možnosť uvedomiť si, že som naozaj prehrala. Na podobné miesta, ako bola táto väznica, si zrejme v najbližšej dobe budem musieť zvyknúť.
"Asi mi zaberie nejaký čas, než sa vyrovnám s porážkou. Ak je niečo, čo môžem medzičasom urobiť na odreagovanie sa, budem len rada. Keď to bude v mojich silách, pomôžem vám brániť dedinu. S kým že ste vo vojne?" spýtala som sa tentokrát na niečo, na čo sa Hinemu s najvyššou pravdepodobnosťou nebude odpovedať práve najľahšie.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Thu Dec 18, 2014 6:39 pm

Konečně jsem skončil s krátkou obhlídkou zdravotního stavu Michiko. Skutečně působila jako zdravý člověk, který se právě probudil z dlouhého spánku. Pokud tedy opomenu jisté abnormality, které jsou u ní normální. Největší starost mi zatím dělal její psychický stav. Smutně jsem se pousmál při vzpomínce na její rozpustilý zpěv a nadšení, se kterým se násilně vlámala do mého života.

Přemýšlel jsem o tom, zda jí mám říct pravdu o útoku na Kiri. Možná by pro ni bylo lepší nevědět. Netrápit se dalšími nepříjemnostmi. Sakra, proč nemohla spát o něco déle? Bylo by to pro ni více než milosrdné. Jenže ona nebyla z těch, co mají v životě mnoho štěstí. A já jí nechci lhát. Z hluboka jsem se nadechl a podíval se jí do očí.

"Víš, nejsme zrovna v lehké situaci. Ten, kdo se rozhodl vymazat Kirigakure z mapy světa, jsou tví přátelé. Ano, útočí na nás Hakuei." oznámil jsem věcně a bez ohledu na to, jak Michiko tento fakt vstřebává, jsem pokračoval.
"V současném stavu ti nemohu doporučit boj ani na jedné straně barikády."
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Fri Dec 19, 2014 4:05 pm


MICHIKO

Krátka prehliadka môjho zdravotného stavu zdá sa skončila dobre. Po psychickej stránke som sa ale zas až tak dobre necítila, a Hine mi svojou úprimnosťou nepomohol. Ako náhle som sa dopočula, že na Kirigakure útočí Hakuei, prvá myšlienka, ktorá sa mi vybavila, bola, že si idú po mňa. Navzdory svojmu veku som ale nebola ani zďaleka tak hlúpa, aby som sa ňou zapodievala dlhšie než približne dve sekundy.
Nemožné. Keby chceli zabrániť tomu, aby som niečo vykecala, určite by to neriešili takto. Vojna s Kirigakure... to proste... nedáva žiadny zmysel, pomyslela som si zdesene a dôkladne sa zamyslela nad tým, aký by asi tak mohli mať motív. Bohužiaľ som ale nebola v stave, kedy by som bola schopná objektívnej dedukcie, takže to bolo zbytočné.

"Tomu nerozumiem! Hakuei nie je organizovaná skupina, na podobné akcie nie sú stavaní, a aj keby boli, tak to stále nedáva zmysel! Nie sme žiadni vojaci, priamo na dediny neútočíme!" zvolala som v snahe presvedčiť Hineho o tom, že tu niečo smrdí. Pravda, priviedli sme už nejednu menšiu dedinu do problémov, ale rozhodne nie útokom na jej občanov, ako skôr na ich politický systém. Určite tomu predchádzala nejaká významná udalosť, ale čo to mohlo byť? Nemala som dostatok informácií. Keďže som ako jediná členka nepodstúpila kompletnú očistu, mnohé veci predo mnou boli utajované. Nemohla som to ale nechať len tak.
"Vezmi ma za nimi, Hii-kun! Musím s nimi okamžite hovoriť! Prosíííííííím!" pokúšala som sa ho všemožne presvedčiť. Nemohol odo mňa čakať, že za týchto okolností budem len tak dobrovoľne vyčkávať do doby, než to všetko skončí. Potrebovala som jednať.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Mon Dec 22, 2014 1:22 pm

Jedna z Hakuei?! Přímo mezi námi?! Jak dlouho sakra... Hine... Ty zasr*nej hazardére, netahej do týdle ruský rulety i ostatní. Na vteřinu mnou projel vztek, ale byl jsem natolik disciplinovaný, abych se rychle uklidnil a pokusil se přemýšlet nějak racionálně.
Dospěl jsem k závěru, že Hinemu sice nevěřím, ale přesto jsem prozatím neviděl důvod se do toho jakkoliv plést. Ta dívka nevypadala nijak agresivně, ani se nás nepokusila hned zabít. Dokonce to z jistého úhlu pohledu mohlo vypadat tak, že by celou tudle věc ráda zastavila. No, uvidíme, co na to řekne, až uslyší toto...
"To je kuli Mizukagemu-sama. Konal se sraz Kage. Byl jsem tam, jako Mizukageho ochranka, spolu s Kashikem. Někdo z Hakuei ovládl těla dvou ninjů z... Travnaté? Nevím, tydle malé vesnice se mi vždycky pletou... prostě a jednoduše, Hakuei byli svědky toho, jak Mizukage-sama na srazu ukázal hlavu Uchihy Madary. Kashike mi to po cestě vysvětloval, prý to byl velice mocný shinobi a Mizukage-sama ukázal jeho zabitím svoji sílu, aby zastrašil ostatní vesnice. Aby nechali Kirigakure na pokoji. Řekl, že když si nikdo nenapadne Kirigakure, ani ona nenapadne nikoho jiného. Vyzval ostatní vesnice, aby se pokusili zachovat stejně, aby byl konečně nastolen mír... ale Kagové se nepohodli. Když byl sraz rozpuštěn, zástupkyně Sora no Sena-skrytá bůh ví kde- promluvila skrz ty dva ninji z travnaté. Řekla, že jsme další na řadě a pak... donutila tu dívku, aby zabila jejího společníka a pak jí nechala, aby se sama zabila... Věřte mi slečno, že pro takové lidi, se v naší vesnici nenajde slitování. Taková ohavnost, se odpustit nedá."
Mluvil jsem zdvořile, opatrně, ale když jsem vykládal, jak ty dva shinobi zahynuli, málem mi selhal hlas. Ta vzpomínka mi v srdci zanechala skrytou nenávist, která akorát čekala na správnou příležitost, na cíl, který by mohla spálit.
Lukem jsem sice stále mířil na dveře, ale teď jsem sledoval Michiko. Nevěděl jsem, jak se zachová a trochu jsem se její reakce obával. V tuto chvíli mi nepřišel nepravděpodobný ani útok, ani pokus o únik.

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Mon Dec 22, 2014 7:10 pm

Keigo celou situaci vysvětlil a popsal lépe než dobře. Bylo mi jasné, že schovávat ve flaškách členy teroristické organizace anarchistických noků asi není úplně to pravé ořechové a já se opět stanu tím podezřelým individuem jako jsem vždy býval. Jak překvapivé. Téměř nehnul brvou.
"Ano Michiko-chan, skutečně se všechno stalo tak, jak řekl." potvrdil jsem jeho slova.

"Nejsem si jistý, zda jsou Hakuei stále tou stejnou skupinou lidí, kterou jsi znala tenkrát. Jestliže se rozhodli pro tak radikální čin, je více než pravděpodobné, že jste aktuálně v rozporu názorů. Sama jsi řekla, že ti to nedává smysl. Nechci tě tu držet násilím, ale nechci ani riskovat, že se ti něco stane. Nehledě na to, že mám takové nemilé tušení, že jsou na cestě k nám." dokončil jsem myšlenku. Širé okolí bylo prolezlé pavouky.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Tue Dec 23, 2014 2:13 am


MICHIKO

Pozorne som si vypočula všetko, čo mal Keigo a Hine na srdci. Ktokoľvek by teraz pri pohľade na mňa vydedukoval, že som neobyčajne prekvapená. Isteže, do istej miery to mohlo mať na svedomí aj to, že som nečakala, že sa so mnou prítomní Kirigakurčania podelia o všetky tieto informácie, ale viac než to na mňa negatívne zapôsobil význam ich slov. Nevedela som, ako na to mám reagovať. Predsa len som sa však snažila byť aspoň trochu nápomocná a oplatiť im ich úprimnosť tým, že pred nimi ani ja sama nezatajím svoj názor na vzniknutú situáciu. Ako náhle som sa teda aspoň trochu spamätala, spustila som.

"Ja... nie som si... nie som si vôbec istá, čo to znamená... ale súdiac podľa toho, čo ste mi povedali..." vykoktala som zo seba zdanlivo zdesene a poriadne zapremýšľala nad tým, čo presne vypustím zo svojich úst.
"Som si takmer istá, že za tým stojí Kurumi. Tá nevysvetliteľná technika, ktorou ovládala shinobi z trávnatej, znie presne ako niečo, čoho by mohla byť schopná ona. Má nejakú formu genjutsu, ktoré dokáže manipulovať mysľou obetí do takej miery, že ho chápu ako skutočnosť. Pravdepodobne sa jej nepáčil výstup vášho mizukageho. Zrejme si myslí, že by Kirigakure mala byť okamžite potrestaná a zničená, skôr než si získa ešte významnejšie postavenie, čím zároveň dá svetu najavo, že vás žiadna moc neochráni pred Hakuei... to je ono! Snaží sa dokázať, že čím väčšiu moc máte vo svojich rukách, tým väčšia je pravdepodobnosť, že vás stihne Sora no Senov trest... teraz, keď nad tým tak uvažujem, Sora no Sen už raz na Kiri zaútočil. Možno chce navyše dokončiť jeho prácu a získať si tým uňho obdiv... ale nie, to nemôže byť všetko," uvažovala som nahlas.

"Ak tých dvoch ninjov z trávnatej pripravila o život, určite k tomu mala dôvod. Kurumi sa môže mnohým javiť ako ohavná osoba, ale bezdôvodne nezabíja ani ona. Som si istá, že to neboli žiadne neviniatka. Takto verejne to urobila preto, aby jej výstup zanechal väčší psychologický efekt, čo sa jej zjavne aj podarilo. Možno v tom bol aj nejaký skrytý satirický odkaz, ale to vám s istotou nepoviem, keďže som to nevidela na vlastné oči. Nie je to prvýkrát, čo urobila niečo podobné. Každopádne... vyhlásiť Kirigakure vojnu a vystaviť nielen vašich nevinných občanov, ale i samotné prežitie Hakuei takémuto nebezpečenstvu, je od nej veľmi nezodpovedné. Stále si myslím, že Sora no Senova... nie, naša ideológia... je niečo, pre čo sa oplatí bojovať... ale rozhodne nie takýmto spôsobom. Bez ohľadu na to, kto túto vojnu vyhraje, všetci budeme zbytočne stratoví. Preto s ňou musím okamžite hovoriť," prehovorila som rázne a vydala sa k dverám.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Tue Dec 23, 2014 11:19 am

Když se pohnula směrem ke dveřím, trochu jsem se zamračil. Šíp jsem namířil trochu stranou, aby nemířil přímo na Michiko.
"Hine?"
Moje rozkazy nebyly zabránit Hakuei dostat se z vězení ven, ale zabránit jim dostat se dovnitř. Pokud by se chtěla Michiko vrátit, už bych byl nucen pokusit se jí zastavit, za každou cenu, byť by přišla s dobrými úmysly.
Pak mi ale na paměť přišla jedna otázka. "Než odejdeš... Co je Sora no Sen zač? Jak jeden muž mohl ohrozit celou vesnici? To nechápu... a proč by to taky dělal? Kirigakure přeci dala jasně najevo, že s nikým nechce mít co dočinění. Nikoho nechce napadat, utlačovat, netouží po zabíjení, jen po míru. Jediné co chce, je aby se ostatní o vesnici přestali starat, aby jsme is mohli žít sami v poklidu. Tak čím sme si vysloužili tydle komplikace?"

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Dec 24, 2014 3:39 pm

Hbitě jsem Michiko zastoupil cestu a loupnul očkem po Keigovi. Doufal jsem, že ten šíp jen tak nevypustí.
"Je skutečně možné, že se té Kurumi nelíbilo počínání Mizukage-sama na srazu Kage. Nechci soudit jeho činy, slyšel jsem o něm už různé zvěsti, ale jestli jsem si něčím jistý, pak tím, že dobro Kirigakure je pro něj na prvním místě. Zároveň však nepatří mezi lidi, kteří bezmyšlenkovitě obětují své pěšáky, jako by se jednalo o figurky na šachovnici. Sora no Sen si nejspíš chce přidat dalšího mrtvého kage do sbírky." neubránil jsem se rýpnutí.
"Nemyslím si, že je nevinný, ale mám pocit, že si Kurumi hraje na boha. Je-li to opravdu tak jak říkáš, jsou pravděpodobně všichni členové Hakuei jen obětními beránky."

Uvědomoval jsem si, že máme cenný zdroj informací. Na druhou stranu jsem se obával i toho, jak se s takovým zdrojem může nakládat uprostřed vesnice, která je právě napadána jejími "přáteli". Byli jsme v pěkně podělané situaci. Zatraceně pěkně podělané. Zvažoval jsem, že jeden z nás ponechá vězení svému osudu a varuje ostatní před uživatelkou mocného genjutsu. Bůhví jestli dovede podobné zrůďárny jako Faito. Otřásl jsem se.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Wed Dec 24, 2014 7:10 pm


MICHIKO

Navzdory svojmu nevyrovnanému psychickému stavu som si pozorne vypočula Keigove slová. Snažiť sa mu vysvetliť Sora no Senove schopnosti nebolo v mojom záujme. Sama som toho nevedela nijak zvlášť veľa a aj keby áno, z úcty k nemu by ma to ani len nenapadlo vyzradiť. Odpovede na ďalšiu otázku sa však predsa len dočkal.
"Mohla by som sa ťa opýtať na to isté. Sora no Sen, rovnako ako Kurumi, si neželá nič iné, iba svet, v ktorom by všetci ľudia mohli v mieri a pokoji prežiť svoje životy bez strachu z nadvlády mocnejších ľudí. Povedal si to sám. Osoba, ktorá z vlastných dôvodov verejne popraví "nevinných ľudí", vo vašej dedine nenájde odpustenie, je tak? To ti ale zjavne nebráni v tom, aby si hájil záujmy človeka, ktorý pripraví iný národ o vodcu a pred zrakmi sveta znesvätí jeho pamiatku," prehovorila som až prekvapivo chytro a sklopila pohľad. Bolo k neviere, o koľko iná sa javila byť táto seriózna stránka môjho charakteru.

"Nemyslím si, že ľudia v Hakuei sú o niečo lepší ako ostatní shinobi. Niektorí z nás sú omnoho zvrátenejší a egocentrickejší, ale aspoň nie sme ignoranti. Záujmy jedného národa vás neoprávňujú prehliadať a prispievať k nešťastiu iných. V mojich očiach je Kurumi ešte stále hodnejšia dôvery než váš mizukage, ale to nič nemení na tom, že má Hii-kun pravdu," vydala som zo seba zdanlivo smutne a pohliadla na Hineho, ktorý mi skrížil cestu.
"Nemyslím si, že vojna s Kirigakure vzišla zo Sora no Senovej hlavy. Som presvedčená o tom, že za tým stojí Kurumi... a vyložene s ňou v tomto nesúhlasím. Nie sme organizovaná skupina, nemáme žiadneho oficiálneho vodcu. Zásahy do konania a názorov ostatných členov je hriech, ktorého sa nemala právo dopustiť. Musím sa s ňou okamžite porozprávať... nechaj ma ísť, Hine," vyzvala som ho hádam poprvýkrát takto vážne.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Wed Dec 24, 2014 9:06 pm

"Madara byl tyran. Otogakure měla na srazu nového vůdce, nějakou krystalovou ženskou. Myslím, že si nijak nepohoršili, spíš polepšili..."
Pak jsem se odmlčel. Udivovalo mě, jak ta dívka dokázala měnit nálady, ba dokonce možná i povahy, né-li osobnosti. Nejspíš nemělo cenu jí přesvědčovat o tom, že my jsme ti dobří, kteří nikomu nechtějí škodit, jen si hrát na vlastním písečku, v klidu a pokoji. Byla nejspíš stejně tvrdohlavá, jako já a tak sem neměl sebemenší šanci ji přesvědčit, stejně jako ona neměla šanci přesvědčit mě.
"Víš, že když teď půjdeš ven... nepůjdou po tobě jen naši. Může se stát, že po tobě půjdou i vlastní lidi. Asi možná tuším, jak moc chceš todle zastavit, ale jestli si ta Kurumi usmyslela, že to udělá, radši tě zlikviduje, než aby si její plán ohrozila, nemýlím se? Dokud nepřekročíš práh tohoto vězení, nejsi mým nepřítelem a proto tě žádám, aby si svůj život nedávala všanc tak snadno."
Řekl jsem s nefalšovanou starostí v hlase. Pravda byla taková, že jsem možná začínal trochu chápat, jak se ta dívka cítí. Díky mé vrozené empatii jsem se pokusil alespoň trochu vžít do její situace, i když jsem plně nechápal pohnutky Hakuei a najednou mi jí přišlo hrozně líto. Nechtěl jsem, aby byla další Kuruminou obětí, ne potom, co jsem viděl. Lítost mi ale nemohla zadržet ruku, pokud se s ní příště setkám...

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Thu Dec 25, 2014 7:30 pm

Pokýval jsem hlavou, jako kdybych se snad smiřoval s nejhorším možným scénářem. Bude z toho průser. Místnost se náhle začala plnit pavouky. I když to byl pouhý klam. Bylo to tu pavouky prolezlé skrz na skrz. Ať už šlo o ty mé, nebo o ty co zdejší skuliny obývali po dobu měsíců a let. Všichni se začali slézat na jedno místo. Po mé levici se začala formovat ohromná masa nohatých a chlupatých tělíček. Náhle zmizela a místo ní tu stála dokonalá kopie mě samotného. Věnoval jsem Keigovi omluvný pohled. Usmál jsem se na Michiko.
"Dělám strašnou kravinu a jsem připravený nést za to odpovědnost. Ale po tom všem tě nemůžu nechat jen tak procházet neznámým prostředím, ve kterém zuří bitva. Ať už patříš na jakoukoliv stranu." otočil jsem se směrem ke dveřím a sáhl na závoru. Ještě jsem se hlavou otočil na Keiga a mohl jen tušit jak se tváří na tu šílenost, co právě páchám.
"Na toho pavoučáka se můžeš spolehnout. A já... vrátím se brzy. Dokud je Michiko se mnou, neber ji prosím jako nepřítele. Mí pavouci mi poskytli informace o tom, že žádný nepřítel se neblíží naším směrem. Pravděpodobně tě čeká poklidná služba kamaráde." usmál jsem se, i když z toho bordelu co panoval venku mi do smíchu opravdu nebylo.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Thu Dec 25, 2014 8:59 pm

Měl sem sto chutí udělat mega-facepalm. Pane bože, do čeho si duši dal?... Co to ten Hine zase provádí? No, snad si nějak poradí... snad si JÁ poradim!!!
Byl sem vděčnej za tu masku na obličeji, aspoň nemohli vidět, jak se mi střídají výrazy na obličeji(všechny možné, od překvapení až po paniku).
"Ach jo... uvědomuješ si, že tu nedáváš na krk jenom svoji hlavu, ale i moji?... Jděte, než začnu mít nutkání jít s váma. Poslal bych s tebou aspoň svýho klona, jenže chakru budu možná ještě potřebovat... zlomte vaz."
Kývnu na ty dva, povolím tětivu, abych nepřepínal luk, ale pořád mířim na dveře. Nemám v plánu po nich střílet, ale jsem od přírody paranoidní.
V hlavě jsem si přepočítával svůj arzenál. Měl jsem připraveny výbušné lístky téměř na všech šípech(těch je celkem dvacet včetně toho, který je teď v tětivě) a na dalších dvou kunaích v pouzdru. Potom jsem tam měl nějaké kunaie s oslňující bombičkou a dva s dýmovnicí. Taky jsem tušil, že tam budou shurikeny s ocelovým lankem, ale ty jsem moc nevytahoval, nesnášel jsem to namotávání zpátky.
Když jsem se trochu uklidnil svým arzenálem, hned se mi začalo dýchat trochu lépe. Přinejhorším je prostě vyhodim do vzduchu. Kaaaaaaaaaaaaatsu!!! A boooom... Sakra... už mi z těch nervů hrabe...

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Thu Dec 25, 2014 10:36 pm


Na Keigove slová ohľadom Otogakure Michiko už tentokrát nereagovala. S Reinou už ale sama mala tú česť a výsostne preto pochybovala o tom, že by šlo o nejaké polepšenie. Na tom ale momentálne nijak zvlášť nezáležalo, na vysvetľovanie nepodstatných vecí teraz nebol čas.
"Je mi jasné, ako ju beriete, ale môžem vás ubezpečiť, že by ma Kurumi len tak nezabila. V Hakuei nedostávame rozkazy, máme právo nesúhlasiť a odmietať. V tom sa líšime od ostatných organizácií a zoskupení ninjov," poznamenala na dôvažok.

Napriek tomu, že toho Michiko bola už niekoľkokrát svedkom, nedokázala zakryť svoj mierne prekvapený výraz v tvári pri pohľade na Hineho klonovaciu techniku. Za normálnych okolností by ju jeho reakcia s najvyššou pravdepodobnosťou aj potešila, ale tentokrát sa bola nútená hneď ozvať.
"Tak počkať, spoliehaš sa len na informácie od pavúkov?! To je zlé, to nebude stačiť," prehlásila zdesene. Pravdou je, že Hineho spôsob špehovania bol v mnohých smeroch geniálny, ale za istých špecifických okolností neefektívny. V Hakuei existovala osoba, ktorá dokáže preniknúť akýmkoľvek obranným systémom bez toho, aby o sebe dala vedieť. Muž, ktorý dokázal oklamať dokonca aj Ukojizai no Jutsu a výrazným dielom prispel k zabitiu Hanza Salamandra. Ak je niekto, kto sa sem dostane, bude to Ichishima.

V čase, keď si Michiko uvedomila, čo Kirigakurčanom hrozí, sa už ona spomínaná hrozba spoločne s Nozakim producírovala niekde vo vnútri väzenia. V čom sa teda skrývalo tajomstvo ich úspechu?
Ste veľmi dobre chránení, o tom niet pochýb, ale nie dostatočne dobre na to, aby ste prekukli moju verziu Mujin Meisai. Dokážem vymazať akékoľvek známky existencie samého seba a čohokoľvek, čoho sa dotýkam, od prítomnosti chakry až po samotnú fyzickú podobu. Na svete existuje iba veľmi málo typov senzibilstva a bariér, ktoré ma dokážu detegovať, pomyslel si pri pohľade na stráže, ktoré boli situované na prvom poschodí. Bez hmotnej formy ale Ichishima nemohol zaútočiť, ani narobiť žiadne problémy, preto v tejto fáze už nemal na výber a svoju techniku musel deaktivovať. Akcia mohla týmto začať.

V momente, ako sa členovia Hakuei objavili pred zrakmi stráží, bolo nutné zaútočiť. Ichishima sa zhostil momentu prekvapenia a na nepriateľov bez váhania aplikoval svoje Jibakujutsu, konkrétne znak ayatsuru. Vyhnúť sa za týchto okolností neprichádzalo do úvahy, preto sa napadnutí shinobi stali otrokmi jeho vôle.
"Nozaki-kun, už viac nie sme "neviditeľní". Nemáme veľa času, než nás niekto nájde. Pochybujem, že sú títo väzni tak pokojní bezdôvodne. Pravdepodobne sú pod vplyvom nejakej drogy. Ponáhľaj sa, musíme ich rýchlo čo najviac vypustiť a "vyčistiť". V prípade, že neuspejeme pri bráne, aspoň zničíme Kirigakure zvnútra," rozdal pokyny a okamžite sa aj s chlapcom a ovládnutými strážami pustili do práce.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Fri Dec 26, 2014 11:31 am

Nebude stačit... Krve by se ve mně nedořezal, když ta slova zazněla. Téměř v tom stejném okamžiku mi došlo, co se stalo. V prvním patře jsem zaznamenal pohyb a cizí chakru. Bylo to skutečně impozantní, někdo se tam objevil, jen tak. Z ničehož nic. Jako kdyby se dotýční vynořili z nicoty.

"Jsou tady! V prvním poschodí. Připravte se na nejhorší." informoval jsem své spolubojovníky o situaci, která právě nastala. Můj klon vyběhl kupředu, najít samotné jádro problému a čelit mu tváří v tvář. Já zůstal zatím pozadu a zvýšil své senzibilské schopnosti pomocí techniky Hachime. Nutno dodat, že každé dveře, které náležely vězeňské cele, měly na sobě několik pavučinových vláken. Pokud by byly dveře otevřeny, věděl bych, že se tak stalo. Samosebou bych ale netušil, co za vězně se tu právě skrývá.

Zůstal jsem nehnutě stát. Pavouci, kteří obsadili první patro se mnou tak sdíleli veškeré své smysly. Měl jsem tak jasný obraz o situaci.
"Jsou dva. Michiko, jeden z nich vypadá jako děvče s tmavě červenými vlasy. Druhý má brýle. Zdá se, že stráže chytili pomocí nějaké techniky, která jim umožňuje nakládat s nimi jako s loutkami. Co jsou zač?"

Mezitím, co jsem pokládal otázky se pavučinová vlákna v jejich okolí posílila. Věděl jsem, že pro nepřítele jejich formátu se nejedná o příliš velkou překážku a zdolají ji. Pokud se však do osvobozování vězňů zaberou až příliš, mohl by je dostat jistý nečekaný útok.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Fri Dec 26, 2014 12:01 pm

Cože?! Do zasr*ný prdele!! Tělem mi projel nával adrenalinu. Nechápal jsem, jak se tu nepřítel mohl z ničeho nic jen tak objevit, ale můj úmysl byl jasný. Eliminace. Ještě jsem si počkal, až nám Michiko řekne nějaké informace o nepříteli(pokud řekne) a začal jsem skládat pečetě.
"Tak zatim." Řekl jsem a pomalu jsem začal splývat s okolím... (Meisaigakure no Jutsu)
Neslyšně jsem vyrazil směr první patro. Měl jsem pro to speciální vybavení, všechno až na boty bylo z tvrzené kůže, aby to nenadělalo příliš hluku. Boty byli naopak z velice měkkého materiálu, takže jsem v nich měl neslyšný krok(i když jsme se musel pohybovat relativně pomalu, vzhledem k situaci).
Ještě než jsem se přiblížil ke vstupu do prvního patra, vytáhl jsem šíp s oslňující bombičkou a natáhl jsem tětivu(tím jsem chtěl vyloučit to, že nepřítel uslyší skřípání luku, kdybych ho natáhl až na místě) a vstoupil do sektoru "první patro".
Uviděl jsem nepřítele a k mému údivu i naše lidi. Nijak na něj ale nereagovali. To bylo ale vedlejší. Musel jsem nepřítele zastavit za každou cenu. Na svoje maskování jsem se nespoléhal stoprocentně, pořád tu byla možnost, že jeden z nich je senzibil a o mé přítomnosti už vědí. Proto jsem se skrýval za rohem a jen letmo vykukoval, abych zmapoval situaci. Teď by se mi hodilo, aby Hineho klon nějak odklidil naše ANBU z cesty.
Pokud bych ale uviděl, že se nepřítel pokouší otevřít nějakou celu, bez milosti pálím. Nejprve oslňující šíp do prostoru(potom se skryju, aby neoslnil mě) a poté začnu střílet na nepřítele(s úmyslem zabít, takže na hlavu, na krk, na hrudník). Pokud by se nějaké akce zhostili naši ANBU pod vlivem nepřítele, našiju je šípy do stehen.
-pokud budu nucen střílet, poprosil bych o počet šípů, které jsem musel vypálit Smile -

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Sat Dec 27, 2014 6:36 pm


Ako náhle bola Michiko oboznámená s prítomnosťou neznámych osôb, bolo zrejmé, že svoj pôvodný plán prehodnotila. Ak sa niekomu podarilo preniknúť až tak ďaleko, mohol to byť jedine Ichishima.
"I... Ichi-kun?" vydala zo seba v náležitom citovom rozpoložení. Nejakú dobu sa od nej ani Keigo, ani Hine odpovede nedočkal, ale po chvíli sa jej predsa len podarilo nájsť v sebe potrebné slová.
"Diev-dievča s tmavými červenými vlasmi? Nie som si istá, nepoznám všetkých členov... ale myslím si, že by to mohol byť Nozaki, náš najlepší medik. Čo sa toho druhého týka..." pozastavila sa opäť, skoro ako keby váhala. To jej však nebolo možné zazlievať. Predsa len sa jednalo o osobu, ktorá mala od čias, kedy sa rozlúčila so svojim otcom, významovo najbližšie k jej rodine. Ani Hine od nej nemohol čakať, že mu všetko vykecá. Rozhodla sa preto zachovať malinko inak.
"Hii-kun, dostaň ma do prvého poschodia. Prosím, v tomto mi musíš dôverovať."

Pavučiny, ktoré mali podľa všetkého útočníkom zabrániť vo vypustení väzňov, ovládaných strážnikov nepochybne prekvapili. Bez akejkoľvek známky emócií sa do toho ale zaplietol Nozaki, ktorý podišiel k cele a priložil ruku k mrežiam. Za normálnych okolností nepretrhnuteľná pavučina sa pôsobením jeho chakry v okamžiku rozpadla. Takýmto spôsobom ešte pred príchodom Kirigakurčanov vypustil až troch väzňov, ale sotva stačil čo i len jedného aspoň čiastočne zbaviť pôsobenia sedatív, už sa aj na scéne objavil Hineho pavúčí klon, ktorý dômyselne upútal pozornosť všetkých prítomných. Zakamuflovaný Keigo medzitým efektívne vypálil prvý oslepujúci šíp, zasiahnuc ním srdce nedostatočne ostražitého Nozakiho. Ten sa následkom útoku bez prejavovania základných životných funkcií bezvládne zrútil na zem.

To bolo rýchlejšie ako som čakal, pomyslel si Ichishima, ktorý ako jediný vďaka svojim silným slnečným okuliarom nebol oslepený. Keďže dokázal dokonale skryť svoju prítomnosť, je zrejmé, že bol zároveň senzibilom, takže o Keigovi veľmi dobre vedel. Dôkladne sledoval jeho pohyby a ďalšie vystrelné šípy, ktoré až naňho a dvoch ďalších strážnikov skončili v nohách všetkých ostatných prítomných, vrátane sotva uvoľnených väzňov. Ako náhle ale prišlo naňho, na počudovanie sa dokázal vyhnúť, ale priamemu útoku sa z pochopiteľných dôvodov vyhýbal. Predsa len nesmel zabúdať aj na samotný Hineho klon. Kirigakurčania boli v presile. Rozhodol sa preto dočasne opäť aktivovať svoju posilnenú verziu Mujin Meisai, zmiznúc tak na krátko z ich dozoru.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru