Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulica klanu Terumi

+3
Naoki Utsushi
Yoko Terumi
Gats Terumi
7 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Gats Terumi Tue Oct 29, 2013 2:11 pm

First topic message reminder :

Je to veľká súkromná ulica, ohraničená vysokým múrom, do ktorej sa vchádza veľkou bránou. Vo vnútry sa nachádza množstvo domov, v ktorých bývajú členovia klanu. V strede oblasti sa nachádza veľká budova slúžiaca pre administratívne prvky klanu. Mladý členovia sa tam vzdelávajú a učia používať svoje Kekkei Genkai. Nepovolaným osobám je sem vstup zakázaný.

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Shrine_path_tree_realistic_scenic_3d_temple_1024x600_hd-wallpaper-1525872


Naposledy upravil Gats Terumi dne Sat May 02, 2015 10:14 am, celkově upraveno 1 krát
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down


Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Goku Fri Oct 03, 2014 11:27 pm

Bolo to vlastne celkom komické. Keby že mám zmysel pre humor, asi sa zasmejem. Najprv ho chcem zabiť a potom mi ponúknu nocľah ako vďaku za to, že som ho priniesol. Nebol som však na tom inak než on. Aj keď som nejaký čas pred tým strávil v nemocnici, bol som unavený.. ani som nevedel z čoho. Len som však prikývol na ich ponuku a nechal sa zaviesť do nejakej izby.. kde som vyčerpaný klesol na posteľ.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Oct 04, 2014 10:08 am

Po příjemném spánku jsem se vzbudil opět normální ve své staré posteli. Chvíli mi trvalo než jsem se zorientoval a přešel do koupelny kde jsem se postaral o hygienu a pokračoval dál. Šel jsem se podívat na škvrňata, která spala ve svých postýlkách tiše jako myšky. Byl to krásný pohled na ně. Nechal jsem je spát a přešel do obývacího pokoje kde jsem hodil řeč s rodiči o tom co se stalo. Pak jsem dostal od matky jistou knížku, která mi mohla aspoň trochu pomoc se staráním se o své děti. Četl jsem si zatímco jsem čekal na Tojoua než vstane.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Goku Sat Oct 04, 2014 10:25 am

Ráno som sa zobudil pomerne neskoro. Väčšinou som vstával ešte pred tým, ako vyšlo slnko no.. teraz očividne nie. Keď som vstal, bol som v podstate v rovnakom stave ako v noci. Bez slova som si poupravil šálu a vyšiel som z dverí von. Na ako prvého som narazil práve na Katara. Nie že by som mu mal niečo povedať. Ostal som tam však chvíľu stáť a rozmýšľal som, či ísť domov, alebo do Anbu veliteľstva. V oboch prípadoch sa jednalo o miesto, kde som vlastne mal oficiálne ubytovanie a zabezpečenú stravu.. tu to bolo.. eh..
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Oct 04, 2014 11:14 am

Když jsem zahlídl Tojua hned jsem ho oslovil. " Zdar Tojou, díky že si mě sem přinesl. Mohl by jsi mi prosímtě říct co se stalo? Já si za poslední dny nic nepamatuju " Nepamatoval jsem si ze včerejška nic. Prooto jsem se ho ptal abych zjistil co jsem provedl a tak. Zavřel jsem knížku a položil ji na stůl. " Klidně si sedni. " Nabídl jsem mu pohodlí, když tu byl jako host.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Goku Sat Oct 04, 2014 12:03 pm

Aj cez ponúknutie stoličky, som ostal stáť a chvíľu sa na neho len pozeral.
"Nemusíš mi ďakovať.." Odpovedal som mu celkom odmerane a následne som len odvrátil zrak.
"Nič moc, našiel som ťa pri jazere v bezvedomí.. tak som ťa sem odniesol.. Asi si odpadol od nedostatku spánku." Dodal som a až teraz som si uvedomil, aká amatérska chyba to od neho bola. Stačilo si šupnúť bojovú pilulku.. každopádne toto bol jediný spôsob rozmýšľania, aký u mňa fungoval. Stále rozmýšľať nad situáciami, ako ich najlepšie zvládnuť, ako sa im vyhnúť a podobne.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Oct 04, 2014 12:39 pm

" Tak teda díky. V poslední době nejsem ve své kůži. Měl bych se dát, ale brzy do pořádku. " Dodal jsem na jeho odpověď a pak jsem se chytil za hlavu. Pořád mě ještě trochu bolela, ale jinak jsem byl už v pořádku. Co ale bude nyní jsem nevěděl. " Chtěl bys něco na oplátku? Jen si řekni. " Nabídl jsem mu nějakou kompenzaci za to, že mi pomohl a nenapráskal mě Mizukagemu za nedostatek disciplíny.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Goku Sat Oct 04, 2014 4:29 pm

Na chvíľku som sa zamyslel. Nie že by mi mal niečo dávať na oplátku, v podstate som za to mohol ja, že odpadol. Ale to som mu taktiež prezradiť nevedel.
"Môžete mi pomôcť s tréningom. Doteraz som trénoval len proti klonom a tie sú vždy spravidla slabšie než ja.. " Vlastne som mal, hneď tri nové techniky k môjmu kenjutsu, ktoré som však okrem klonov, nemal na kom vyskúšať. Síce mi bude pravdepodobne chýbať ešte kúsok na úplne ovládnutie ale, nechcel som zahodiť túto príležitosť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Oct 04, 2014 4:37 pm

" Hm, myslimže ti budu moct pomoc. Tak tedy dohodnuto. Pomůžu ti " Souhlasil jsem s jeho žádostí a postavil se. Nevěděl jsem jestli k tomu chce něco dodat, ale raději jsem počkal. Měl jsem sice jiné povinnosti, ale když už mám dodržet slib tak ho dodržím. Měl bych také něco vymyslet abych se stal silnějším.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Goku Sat Oct 04, 2014 4:52 pm

Bola síce pravda, že som posledne nič nejedol no nevadilo mi to. Len som prikývol a naznačil som, aby ma následoval. Chcel som ho zaviesť na "to" miesto.. miesto, kde som uskutočňoval všetky moje tréningy, mimo dosah zraku ostatných ľudí či shinobi. Vyšiel som bez slova von z dverí, pri čom som za sebou nechal otvorené.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Oct 04, 2014 6:18 pm

Tak jdeme trénovat. Většinou trénuji spíš sám, ale byla to Tojouova žádost, kterou splním. Nechtěl jsem ho nechat čekat tak jsem vyrazil hned za ním a zavřel dveře. Byl jsem zvědav na jaké místo mě zavede a co se nakonec bude dít. Snad se při tréninku mic nestane.
/přesun
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Nov 12, 2014 9:18 pm

Přispěchal jsem jak nejrychleji to šlo k domu svých rodičů, kde jsem v jejich péči nechal své drahocenné děti. Byly cennější než můj život a já chtěl pro ně jen to nejlepší. Rodiče se doslechly o mé misi a tak chápaly naštěstí proč jsem byl tak dlouho pryč. Hned jsem se vydal za svými dětmi a konečně je spatřil po tak dlouhé době, nechtěl jsem je už víckrát opustit na takto dlouho. Proto jsem se domluvil s rodiči a pro teď si vzal na starost je já. Musel jsem se řadu věcí naučit, ale nic co bych nezvládl, dostal jsem i nějaké příručky. Přesto jsem se nevzdal a pokračoval. Dělalo mi však radost se o ně starat, tohle se nestane za život rozhodně mockrát.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Nov 13, 2014 5:47 pm

Cesta domov prebehla, nanešťastie, rýchlo. Vrhla som krátky pohľad na vstupné dvere do nášho sídla. Nechcela som vojsť dnu, bála som sa reakcie rodičov.
Mnohí si vravia, že byť dcérou vodcov klanu je pozitívum. V mojom prípade to tak nebolo, pretože som bola netalentovaná a ako jediná, som nedokázala prebudiť Yoton. Bola, a teda ešte stále som...hanbou klanu. Mojou povinnosťou je robiť klanu česť, ako možná budúca vodkyňa klanu v prípade Katarovej smrti, čo som dúfala, že sa tak skoro nestane. Škoda, že som v tomto zlyhala.
Stisla som kľučku a vošla dnu. Neobzerala som sa. Nezaujímala som sa o to, kto tu je. Vyzula som si topánky, vyzliekla si bundu a hodila ju na vešiak. S mrzutým výrazom v tvári som zamierila...Ani neviem kam, proste niekam, jednoducho som otvorila dvere a keď som sa rozhliadla po miestnosti, pohľad mi padol na Katara i s tromi deťmi. Vyvalila som naňho oči. Od našej poslednej debaty, alebo skôr hádky, sme spolu ani len neprehovorili. Sklopila som oči a zahľadela sa na svoje topánky. Kataro si mohol všimnúť, že sa silou mocou snažím nerozplakať. Mala som totižto slzy na krajíčku. Prepáč mi to. Šepla som. Čakala som všetko - krik, nadávky, facku, čokoľvek. Zaslúžila som si to.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Nov 14, 2014 6:52 pm

Když jsem se staral o své poklady tak se zde ukázala osoba, jenž se mi přišla omluvit po tak dlouhé době. Pokud jde o mě, tak já jí už dávno odpustil. Jsem přeci jen její starší bratr, už od malička jsem se o ní staral, pomáhal ji a odpouštěl ji její průšvihy. Měl jsem teď sice novou rodinu, ale na svou starou jsem nezapoměl. Podíval jsem se na Yoko, která byla smutná a nemohla se mi ani podívat do očí. Já jsem k ní však přišel a jednou rukou jsem držel Hime v náručí a druhou jsem trochu pozvedl hlavu Yoko, kterou jsem jednou rukou objal. " To nevadí, dyť víš, že tě mám taky rád a nemohl bych se na tebe zlobit dlouho. " V tom ale se stalo něco nečekaného. Hime natahovala své ručky k Yoko, přičemž malá Yukina se doplazila z koberečku až k Yoko. Obě dvě byli celkem čilé, narozdíl od Gina, který to už měl za sebou. Byl déle vzhůru než ty dvě a tak spinkal ve své postýlce. Malinká Yukina zatáhla za šaty Yoko a dívala se na ní jejím roztomilím kukučem. Jak na to Yoko zareaguje bude velice zajímavé, já jen dodal. " A heleme se kdo tě tu vítá " Usmál jsem se.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Nov 14, 2014 7:54 pm

Zdvihla som k nemu pohľad a skľúčene sa zatvárila. Vážne som čakala, že mi dá výchovnú. I keď...boli tu deti. Len čo ma Kataro objal, najprv som len prekvapene vyvalila oči, ale potom som mu objatie opätovala a tvár mu zaborila do trička. Chýbalo mi to. Môj veľký bratm bol zrejme jediný, na koho som sa mohla spoľahnúť. Mala som ho úprimne rada, aj keď to tak často nevyzeralo, pretože som mu robila naspriek.
Nebola by som to ale ja, keby som to nerobila.
Prekvapilo ma, že ten prcek ku mne naťahoval ruky. Nemala som rada maličké deti, ale toto bolo nehorázne kawai, preto som sa letmo usmiala a jemne ju pohladila prstom po líci. Heh, ja ťa raz naučím, ako si užívať život. Tvoj otecko bude mať iste radosť, že sa takéto niečo naučíš od tety Yoko. Zaškerila som sa na ňu. Konečne, som bola schopná takéhoto niečoho. Po tomto som cítila, ako keby mi spadol kameň za srdca.
Niečo ma potiahlo za nohavice. Udivene som uprela pohľad na ďalšie z Katarových detí. Naklonila som sa k nej a vzala si ju do náručia. Nerobilo mi to problém, bola som predsa takmer dospelá žena, ktorá má v sebe niečo ako materské pudy a inštinkty. Ako sa volajú? Opýtala som sa Katara, pričom som tú maličkú ďobla prstom do nosa a letmo sa usmiala.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Nov 14, 2014 10:58 pm

Překvapilo mě velmi chování Yoko, tohle bych do ní opravdu neřekl. Dokonce si i chová miminko. Byl jsem opravdu rád za takovouto chvilku. " Tak tahle princeznička, která na tebe kulí očka se jmenuje Hime. Ta, kterou chováš se jmenuje Yukina. A nakonec ten poslední maličky se jmenuje Gin. Támhle spí ve své postýlce. Pojmenovávání zbylo nakonec na mě když jejich matka zmizela, ale věřím, že se k nim tato jména hodí. " Pousmál jsem se na Hima a nadzvedl jí před sebe. Hime jako miminko vypadala rozkošně a opravdu jak princezna. Jaká bude asi tak v dospělosti, to je zahaleno tajemstvím. Zdali z ní bude překrásná dáma, nebo princezna bojovnice. Necháme se překvapit. Každopádně Yukina vypadala jako ztělesnění mé dobrosrdečnosti, takže bych jí tipoval v budoucnu možná na sestřičku nebo něco podobného. Určitě nějakým dobrým způsobem bude pomáhat světu. A nakonec Gin, ten vypadá, že zdědil moji lenost pro některé věci, ale to nevadí, i to k životu patří. Procházela mi kupa myšlenek hlavou a radostně jsem se usmíval. " Ale jsem rád, že jsou aspoň tři. Budou si alespoň moct spolu hrát a ochraňovat se. Nebylo by na škodu, kdyby si i ty jednou nějaké měla. Děti jsou radost, když je správně vychováš " Řekl jsem milým tónem a celkem přesvědčivě.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Yoko Terumi Sun Nov 16, 2014 4:50 pm

Pekné mená si im vybral. Divím sa, chlapi majú väčšinou mizerný zmysel pre všetko. Štuchla som doňho prstom a zaškerila sa. Z môjho pohľadu boli všetci chlapi šolaví a neschopní. No čo už.
Yukina. Vyslovila som meno dieťaťa, ktoré som držala v náručí. Som zvedavá, čo z nich vyrastie, a dúfam, že ani jedno z nich nebude trpieť Yokovským syndrómom. Zasmiala som sa. Nebola to ale vtipné, skôr na zaplakanie, smiechom som len chcela odľahčiť tú atmosféru. Nepriala som ani jednému z nich, aby bol čiernou ovcou rodiny, verila som, že to budú tí najsilnejší členovia klanu.
Prosím ťa. Prevrátila som očami. Ja a mať deti? A preboha, s kým? Udivene som sa zatvárila a následne sa usmiala. Nepatrím medzi tie, ktoré by sa hádzali každému okolo krku, neverím na lásku na prvý pohľad a...celkovo na lásku neverím. Tak. Nech si Kataro vraví čo chce. Nikdy v živote som sa do nikoho nezamilovala, ani jeden človek mi nepadol do oka natoľko, aby som s ním chcela byť viac než kamarátka. Navyše. Po tom, čo som sa stala hostiteľom sedmičky, skôr ostatných odpudzujem než priťahujem, takže som to mala totálne v zadku. Nie doslova.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Nov 16, 2014 5:06 pm

" Však ty to poznáš, možná, že ty poznáš lásku na bitevním poli. Ta je docela intenzivní. Uvidíme v budoucnu, každopádně nás ale čeká ještě spousta práce, u mě to platí trojnásob. Postarat se o tyto tři bude celkem dřina, nemám zrovna mateřský instinkt jako to mají matky. Musím se ale snažit aby se měli co nejlépe. " Jakmile jsem domluvil jsem se i pousmál a dal Hime do své postýlky. Z toho rozhovoru usnula, buď jí to unudilo, a nebo teplo rodiny ji uspalo. Podobně na tom byla i roztomilá malá Yukina, která usla v Yočině náručí.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon Nov 17, 2014 3:28 pm

Keď skončím tak, ako naposledy, tak určite. Prevrátila som očami. Akosi som na lásku veľmi neverila, nestalo by sa mi, že by sa mi vôbec niekedy niekto páčil a úprimne mi to bolo jedno.
Položila som Yukinu do posteľky k tým dvom ďalším deťom a vyšla na chodbu. Bude lepšie, ak náš rozhovor bude pokračovať tam, pretože by sme inak tie deti zobudili a je pravda, že ja detský plač priam nenávidím. Strašne to píli uši a spôsobuje bolesť hlavy.
Pozri, Kataro...Prehovorila som k nemu, keď vyšiel za mnou. Rozhodla som sa, že so sebou niečo urobím, presnejšie so svojimi schopnosťami. To, že som neprebudila Yoton, si musím niečím vykompenzovať. Chcela by som začať trénovať ako Jinchuuriki. Nechcem žiť v strachu, že sa jedného dňa neovládnem a premením dedinu na popol, alebo že vám vôbec ublížim. Sklopila som pohľad. Neviem ale, čo mám robiť. Chcela som ísť za Mizukagem, ale bojím sa...Bojím sa toho, že sa mi vysmeje do očí a pošle ma preč. Zamrmlala som a zadívala sa niekde do rohu miestnosti.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Nov 17, 2014 9:38 pm

Dětičky konečně spinkaly ve svých postýlkách a my jsme raději odešli na chodbu, abychom je neprobudili. Vypadali tak drobounce když spali, že by to byl hřích je probudit. Zavřel jsem za sebou potichu dveře a přešel k rozhovoru s Yoko. Vyslechl jsem si její obavy a snažil se vyvodit nějakou srozumitelnou odpověď. " Jsou tu tři možnosti. Ta první, že se za tebe zeptám já. Ta druhá, že tam pudem společně, a ta třetí, že budeš trénovat pod mým osobním dozorem. " Dal jsem ji tři návrhy na možnosti a čekal jestli si nějaký vybere.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Nov 19, 2014 5:18 pm

Ak by si sa za mňa spýtal ty, vyzerala by som ako zbabelec. Možno by som tam vážne mala ísť sama, nech vyzerám ako pravá, takmer dospelá kunoichi. Povzdychla som si. Nemohla som svoje problémy hádzať na ostatných. Musela som sa im postaviť čelom a vyriešiť si ich sama. Možno by mi postačilo len také malé dodanie odvahy. Presne tak, jediné, čo teraz potrebujem, je objatie a fakt, že vo mňa veríš. Narovnala som sa a prudko svojho brata objala. Aká to zmena, hoc len chvíľková, ale bolo fajn aspoň na chvíľku správať sa trochu normálne.
Viem, že ma ešte čaká dlhá cesta. Ak sa Mizukage rozhodne vyhovieť môjmu návrhu a pristúpiť na tréning, nezvládnem to sama. Potrebujem podporu, potrebujem cítiť to, že v tom nie som sama.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Nov 20, 2014 3:00 pm

" Víš ty co? Tak já budu čekat za dveřmi a počkám až to vyřídíš. Budu ti na blízku, takže nebudeš tak nervózní. Stačí jen říct kdy chceš vyrazit a můžem jít. " Povzbudil jsem svou sestřičku trochu a poplácal ji po rameni s úsměvem tak jak jsem to vždy dělával. Vyčkával jsem tedy na její verdikt, abych se podle toho mohl zařídit, jelikož jsem měl i jiné starosti. Kdyby chtěla jít hned tak by se to i celkem hodilo, jelikož děti spinkají v postýlkách, takže nic nepotřebují prozatím.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Nov 20, 2014 8:37 pm

Ak ti to nebude prekážať...Pokrčila som ramenami a jemne sa usmiala. Tak by to bolo fajn, ak by si šiel so mnou ať ku kanclu. Cítila by som sa tak oveľa lepšie. Pripadala som si ako malé dieťa. Zjavne som ním ešte bola. Možno nebolo tak úplne normálne to, že som mala z Mizukageho strach, alebo skôr, bála som sa jeho reakcií. Nepoznala som ho. Nemohla som ho súdiť. Ale ten jeho chlad, ktorý na prvý pohľad vyžaruje, sa mi nepáči.
Možno je iný. Každý má aspoň nejakú dobrú stránku. Bola som ale presvedčená, že ja nebudem jednou z tých, ktorí majú tú časť poznať ju. Pretože by ma mohol označiť za vtierača. Nerada som sa vtierala niekomu do priazne. Najlepšie by bolo, keby sme vyrazili teraz, nech to mám už za sebou, dobre? Opäť som sa jemne usmiala, hodila na seba svoju zelenú vetrovku, obula si čižmy a vyšla von. Bolo pomerne chladno. Počkala som na Katara a spoločne sme vykročili ku kancelárii. (presun)
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Nov 20, 2014 8:51 pm

" Tak tedy vyrazíme " Řekl jsem a vydal se za Yoko, která mířila ke dveřím. Já jsem však za náma ještě trochu uklidil v předsíni a potichu zavřel dveře. Nechtěl jsem přeci vzbudit maličké. Avšak mířili jsme za Mizukagem, i když tam mám být jen jako podpora, obávám se, že si mě Mizukage odchytne a bude něco po mě chtít. To však zjistím až na místě.
/přesun
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Mar 06, 2015 10:23 am

Konečně jsem se vrátil domů podívat se na ty své rošťáky, kteří mezitím stihli vyrůst. Už jsou to zhruba dva roky co se o ně starám a nikdy jsem nebyl šťastnější. Pravda, začátek byl drsný, jelikož jsem na to byl sám, ale alespon mi s tím pomohli moji rodiče, kteří mi poradili jak na to. Chtěl jsem pro všechny jen to nejlepší a vydával vždy ze sebe jen to nejlepší. Dnes naštěstí bylo celkem pěkné počasí a tak cesta sem byla příjemná. Potkával jsem známé tváře jako vždycky a už jsem se těšil domů, ovšem při cestě jsem si vzpoměl, že bych měl někdy zajít i do svého starého soukromého domu. Měl bych ty tři nejradši u sebe doma, jenže tam se nemá o ně kdo starat když nebudu zrovna doma a nechávat je s nějakou placenou chůvou se mi moc nechce.
Došel jsem domů a oznámil svůj příchod. " Jsem doma. " Odložil jsem si bundu na věšák a boty dal do botníku. V tom se na mě vyříli všichni tři a hlavně ty dvě. " Tatííí " Byl jsem velice mile překvapen. Štěstím jsem z toho dokonce spadl na zem když se na mě sesypaly. Pohladil jsem je s úsměvem na hlavičkách.  Ty děti rostou jako z vody, jako by to bylo včera co poprvé otevřely svá očka a dnes už mě to povalí i na zem. Akorát škoda, že to nemůžu sdílet i s Kaori. Taková chvíle by nenechala ani toho nejchladnějšího člověka chladným. " Tak jak jste se měli vy tři? Nezlobili jste babičku s dědou když jsem byl pryč? " Všichni naráz odpověděli stejně. " Vůbec ne " Oddychnul jsem si a postavil se, šli jsme pak společně do kuchyně když máma zrovna dovařila a podávala na stůl, skoro jako by mě dnes očekávala. Pojedli jsme, poděkovali za jídlo a pak se mě Yukina zeptala. " Tati, vezmeš nás prosím znovu k tomu jezeru? " Ostatní se hned přidali a prosili mě o to. Nemohl jsem prostě říct ne když mám zrovna volno. " Tak dobrá, ale teple se oblečte než půjdeme. " Samozřejmě začali jásat a hned se utíkali převlíct, mamka jim šla s tím trochu pomoc zatímco já uklízel nádobí, které po všech zbylo. Jakmile byly připraveni tak jsme vyrazili. Vzal jsem sebou i nějakou tu deku s košíkem abychom si tam pak udělali takový menší piknik. Košík s dekou jsem si nasadil na záda a ty dvě princezny jsem si vyzvedl na ramena, aby měly lepší výhled. Gin odmítl mou nabídku, řekl, že chce jít vedle mě. Nebránil jsem mu, ale dával jsem na všechny tři pozor. Na Gina aby se neztratil a na ty dvě aby mi nespadly z ramenou, což se nestane, držely se jak klíšťata. Naše cesta k jezeru právě započala, to bude dneska den.

Yukina
Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Tumblr_mw6am5PB5g1sl890do1_500

Hime
Ulica klanu Terumi - Stránka 2 92c186ef252db9b045fb3bb160612a32

Gin
Ulica klanu Terumi - Stránka 2 0d2b57224458387

/přesun
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Kaori Fri Mar 13, 2015 8:46 pm

Do čtvrti Terumi klanu se jen tak nikoho nepouští. Jelikož prakticky jediný vchod do ní vede skrze bránu, zbytek je ohraničen velkou zdí, není snadné se do ní nepozorovaně dostat. Když teď ale útočí na vesnici, takže všichni shinobi jsou zaneprázdnění, mohlo by to jít snáz.
Kousek před bránou jsem se zastavila a rozhlédla se. Nikoho jsem neviděla, což je asi dobře. A nebo špatně? Začala jsem vymýšlet rychle plán, jak projdu bránou. Dřív než jsem však udělala první krůček směrem k ní, musela jsem se zastavit a podívat na Tanakiho. "O jeho současném bydlišti nic nevím." Řekla jsem zklamaně. Spoléhala jsem ale na to, že se Tanaki nabídne, že mi ukáže, kde Kataro bydlí. Když toho Katara tak dobře zná. Čtvrť nebyla velká, ale s mým orientačním smyslem, bych strávila hledáním Katarova domu celé dny.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulica klanu Terumi - Stránka 2 Empty Re: Ulica klanu Terumi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru