Ayame Isha

Goto down

Ayame Isha

Příspěvek pro Ayame za Wed Nov 27, 2013 4:41 pm

Jméno a příjmení

Ayame Isha

Hodnost
Genin

Vesnice
Kirigakure

Věk
6

Narození
24.12.

Pohlaví
žena

Klan
Isha

Elementy
Suiton

Kekkei genkai
Hiringu-tekina

Výhody: Uživatelky bývají výborné lékařky a jejich schopnosti sahají hodně hluboko. Drobné kosmetické léčení kůže či čehokoliv jiného, například vyhlazení jizev, jim nedělá problémy.

Nevýhody: Ženy tohoto klanu bývají slabé, často kolem sebe musí mít doprovod.
Specializace klanu: léčení, výchova senzibilů

Historie klanu
Klan Isha byl původně úplně jiný než teď. Vládli mu muži a ženy jim sloužily. Naopak byli muži ti, co ženy často byli a křičeli na ně za každých podmínek. Jednoho dne se všechny ženy rozhodly to změnit a vytvořili speciální tekutinu, která jim změnila hormony. Od té doby každý chlapec, kterého žena porodila, nemělo speciální schopnosti. Oproti tomu dívky byly silné, jenže pár z nich mělo i mužské hormony, chvíli to trvalo, než ženy vše vyvinuly, ale nakonec se jim opravdu podařilo změnit vše v nich a provést vzpouru. To vše jen pro budoucnost klanu, to vše jen pro své dcery, aby si ženy tohoto klanu zachovaly úctu.
  Čas plynul a ženy v klanu Isha už byly silné, ale pořád to nebylo v pořádku. Vědkyně dlouho vyhledávali cokoliv, co by pomohlo udržet ženy ženami, ale dát jim sílu. Nakonec už to vzdaly a nechaly ženy slabé, avšak se silnou stránkou. Tímto se stal klan velice uznávaným a ženy byly posílány do celého ninja světa hlavně proto, aby posílily týmy ostatních vesnic. Většinou potom skoro v každém týmu byla jedna žena z klanu Isha. Muži byli mezitím jedni z těch silnějších. Objevil se však člověk, který chtěl Ishy vyvraždit a docela se mu to povedlo. Z uznávaného a silného klanu se opět stal malinký klan, který měl však pořád své speciální jednotky...

Charakter
Milá a hodná, její zdravotní problémy jsou často důvodem, proč neztrácí odvahu a chuť rozdávat se.

Životopis
  Ayame se narodila do klanu Isha v době, kdy měl velké problémy a dluhy. Vůdce však už přestal vydávat své členy, neměl moc peněz, protože je nepronajímal vesnicím, ale měl hodně lidí, kteří drželi pospolu. Právě vůdce byl Ayamin otec. Když byla Ayame malinká a o jejím narození vědělo jen pár lidí, nečekaně do vesnice přišel maskovaný ninja. Nabídl obrovskou sumu peněz a řekl, že potřebuje pro svou vesnici zkoumat krev Ishů. Chtěl si ale půjčit jen vůdcovu dceru, protože prý jen ona měla takovou cenu. Doopravdy ale měl jen cíl oslabit tím vůdce, bez své dcery, jediného dítěte by nebyl skoro nic...
  Ayamin nový opatrovník převzal uzlíček plný štěstí a odnesl ho do své laboratoře. Tam malou dívku dlouho zkoumal a porušil tím i podmínky pronájmu lidského tělíčka. Jakmile se naučila chodit, začal jí tvrdě cvičit a za každý neuposlechnutý rozkaz jí surově zbil. V jejích dvou letech jí dal konečný lék a myslel si, že jí dá sílu, jakou ženy jejího klanu potřebovaly. Omyl! Provedl šílený omyl, jeho svěřenkyně, která už v té době nosila pásku přes oči, aby trénovala ostatní smysly a tím i smysl senzibila, oslepla. Na druhou stranu se mu však podařilo jí dát sílu mírně nadprůměrného shinobiho. On o tom však nevěděl, vždyť Ayame už tak neviděla přes pásku a tu jí nikdy nesundával.
  Ayame byli čtyři roky a její trénink byl doveden hodně daleko, její schopnosti rozpoznávat chakru a krýt ji byli už celkem dobré. Isamu – muž, který se o Ayame jak sám říkal staral, sundal Ayame pásku a po několika neúspěšných pokusech orientace a testu jejích očí zjistil, že je slepá. Ihned zjistil proč a byl na sebe naštvaný, že to nezjistil dříve. Vždyť ona byla dva roky slepá a on o tom ani nevěděl! Rozhodl se však, že jí bude dál trénovat a poskytne jí možnost vědět, co má kolem sebe. Ze světa zvířat – Kuchiyose – povolal bílého tygra, kterého s Ayame vycvičil k jejich komunikaci a postupem času se mezi nimi vytvořilo obrovské pouto, které nejde jen tak přetrhnout, tygr Ayame chrání a pomáhá jí orientovat se v prostředí. Isamu dlouho Ayame trénoval, bil a vychovával, dokud nebyl spokojen. Postupem času mu ale začalo vadit, že je Ayame slepá, nechtěl mezi svými svěřenci mrzáka a tak ji jednoduše vyhodil pryč, alespoň, že spolu s tygrem. Ayame začala putovat po světě a pomáhat svými vypilovanými schopnostmi.
  Ayame jednoho dne dorazila do jakési vesnice, kde bloudila, dokud Kage vesnice nezavolal dvojici i se zvířecí částí do své kanceláře. Od té doby začala Ayame chodit na akademii v Kirigakure. Děti na akademii jí mezi sebe nebraly, ale ani nevěděly, že je slepá. Ayame měla ráda svůj klid a nechtěla projevit svou slepotu, později se to však projevilo. Když Ayame odmaturovala, nemohla jít dál, zkusila si chuuninské zkoušky, avšak nemohla nikdy zvládnout písemný test, jelikož se zkoušející nezmohli na to, přeložit jí test tak, aby ho mohla číst také. Později proto Ayame přeřadili do zvláštní jednotky. Do vesnice patří, řadí se mezi geniny, ale z týmu byla vyřazena a nyní slouží především jako pomocná síla léčitelských ninjů. Buď pomáhá v nemocnici nebo plní mise, chodí po světě...

Avatar


Body:
Ninjutsu – 3
Taijutsu - 1,5
Genjutsu - 1
Inteligence – 3,5
Síla - 1
Rychlost - 1,5
Chakra - 2
Ruční pečetě - 1,5
Celkem: 15
avatar
Ayame
Genin
Genin

Počet příspěvků : 5
Registrován : 04. 11. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ayame Isha

Příspěvek pro Ayame za Thu Dec 05, 2013 8:18 pm

Omlouvám se, že "prudím", ale mohla bych poprosit o vyjádření se?

_________________
Kaname:
= bílý kuchiyose tygr

*Co dělám.* "Co si myslím." Co říkám
avatar
Ayame
Genin
Genin

Počet příspěvků : 5
Registrován : 04. 11. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ayame Isha

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jan 06, 2014 7:58 pm

Omlouvám se, že ta pozdě...
POVOLENO
s dotazem: Takže schopnost klanu Isha spočívá v drobném léčení jizev?

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Ayame Isha

Příspěvek pro Ayame za Fri May 02, 2014 4:47 pm

Arigato! ˘^˘
Odpověď na dotaz: To léčení spočívá i v léčení jizev, tudíž prostě členové klanu Isha jsou dobří lékaři a v pokročilém stádiu dokážou nechat "zmizet" jizvy.

_________________
Kaname:
= bílý kuchiyose tygr

*Co dělám.* "Co si myslím." Co říkám
avatar
Ayame
Genin
Genin

Počet příspěvků : 5
Registrován : 04. 11. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ayame Isha

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun May 04, 2014 4:59 pm

Netradiční, ale POVOLENO, klan sepiš do příšlušné sekce (Klany + to Kekei Genkai tam trochu rozepiš. Kdyby nebylo Assasinova dotazu, nechápal bych ho) a chybí Ti ještě avatar.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ayame Isha

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru